Autor Wątek: ★★★ Realia polskiego futbolu; Koniec kariery - Dzięki za czytanie!  (Przeczytany 82700 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #520 dnia: Kwiecień 03, 2011, 17:17:19 »

Kolejka: 8.

Wisła Kraków 1:1 Dolcan Ząbki.

Wisła Kraków w tym sezonie najlepiej się nie spisuje, co postaramy się wykorzystać. Szybko jednak zostaliśmy sprowadzenie na ziemię, bowiem na samym początku meczu, w 3', sędzie uznał, że Koziara faulował Genkova i mam rzut karny! Podszedł sam poszkodowany, Misztal wyciągnął ręce...i Gol! Było tak blisko...Tuż przed przerwą, Koziara chcąc zrewanżować się, oddał piękny strzał z 23 metra, lecz zatrzymał się on na spojeniu bramki. Cały czas atakowaliśmy i atakowaliśmy i zero efektów. W końcu, w 77' jeden z naszych zawodników pięknie podał między obrońców i do futbolówki dopadł Gawęcki, który mocno, po ziemi, w długi róg posłał ją do siatki. Mimo naszej przewagi nie udało się wygrać. Byliśmy jednak zespołem zdecydowanie lepszym.

Bramki:
1:0 - 4' Genkov (Rzut Karny)
1:1 - 77' Gawęcki (?)

Żółta kartka:
3' Koziara.

Sorki za brak screenów, ale przypadkowo do menu wyszedłem, nie wiem nawet kto asystował.

Overall przeciętny przy tych teamach z Ex. co mam w grze. Ale i tak o 5 w górę podskoczył. Wólkiewicz już w szkółce taki miał. A Wolski na początku miał 65.

Offline ESTroyes

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2010r.
No skład średni jak by patrzeć na Overall jednak na polską ligę to w sam raz :)szkoda tego remisu bo mogły być ważne trzy punkty.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
tak jak kolega wyżej :) Szkoda remisu bo mogły być bardzo ważne trzy punkty ;) A patrząc na overall nie jest taki zły jak na Ekstraklasę :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #523 dnia: Kwiecień 03, 2011, 20:49:25 »

Kolejka: 9.

Dolcan Ząbki 0:0 Arka Gdynia.

Cały mecz to my przeważaliśmy, lecz znów zabrakło skuteczności. W zimowym okienku transferowym chyba rozejrzę się za napastnikiem, ponieważ forma Gawęckiego, Koziary, czy Sojki, nie napawa optymizmem. W 83', Patryk Koziara trafił w słupek z 23 metra. 3 minuty później, po faulu na Carmelo, powinien być rzut karny, sędzia jednak niczego się nie dopatrzył. Remis jest dla nas krzywdzącym wynikiem, ale mimo to zdołaliśmy awansować na 4. miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Żółta kartka:
66' Piesio (Dolcan).

Znów screenów zapomniałem. :P

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2011, 20:57:01 wysłana przez Lewy23 »

Offline ESTroyes

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2010r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; 9. kolejka Ekstraklasy - Mecz z Arką Gdynia.
« Odpowiedź #524 dnia: Kwiecień 03, 2011, 21:11:01 »
Szkoda tej straty punktów bo Legia się wydaje jeszcze groźniejsza niż rok temu.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; 9. kolejka Ekstraklasy - Mecz z Arką Gdynia.
« Odpowiedź #525 dnia: Kwiecień 03, 2011, 21:18:20 »

Kolejka: 10.

Cracovia Kraków 1:6 (1:4) Dolcan Ząbki.

Już w 8', Carmelo, który naprawdę bardzo dobrze prezentuje się odkąd przybył do nas, strzela bramkę na 1:0. Uderzył z 21 metra, po krótkim słupku, trochę można znaleźć tu winy bramkarza. W 16 minucie znów trafia Carmelo. Dokładnie z tego samego miejsca co wcześniej, lecz piłka nabrała jeszcze rykoszetu po odbiciu się od obrońcy, odbiła się od słupka i wpadła. W 18' czerwoną kartkę otrzymał Gawęcki. Moim zdaniem to wejście nie zasługiwało nawet na żółtą, ale przyzwyczaiłem się do beznadziejnego sędziowania. 12 minut później, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę do własnej bramki kieruje Wólkiewicz. Mamy już tylko 2:1. Zaraz po tej akcji, z boiska, na wskutek kontuzji musiał zejść Conroy. Chwilę potem Carmelo dograł do Koziary, a ten bez przyjęcia pokonuje golkipera gospodarzy. Ledwie 4 minuty później, atomowym uderzeniem w górny róg bramki popisuje się znów Kozi i mamy już 4:1! Po przerwie, a dokładnie w 63', na boisko wpuściłem Rado. 180 sekund po tym, po podaniu Majewskiego, strzela na 5:1. Ładnie przymierzył z zza pola karnego, futbolówka jeszcze skozłowała i Burhan znów wyjmuje ją z siatki. W 74 minucie, z ostrego kąta uderzył ten sam zawodnik. Wykorzystał złe ustawienie bramkarza i to jest już pogrom - 6:1! Takim wynikiem skończyło się to nierówne widowisko. Ogromną sensację sprawiło GKS Katowice, które rozbiło Legię aż 4:1.

Bramki:
0:1 - 8' Carmelo.
0:2 - 16' Carmelo.
1:2 - 30' Wólkiewicz (samobój).
1:3 - 38' Koziara (Carmelo).
1:4 - 42' Koziara.
1:5 - 66' Rado (Majewski)
1:6 - 74' Rado (Sojka).

Czerwona kartka:
18' Gawęcki (Dolcan).



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2011, 21:21:08 wysłana przez Lewy23 »

Super_Mario

  • Gość
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; 10. kolejka Ekstraklasy - Pogrom!
« Odpowiedź #526 dnia: Kwiecień 03, 2011, 21:21:41 »
Odetchnąłem z ulgą. Już myślałem sądząc po tytule, że to Was rozgromili :)

Ładnie pojechałeś z Cracovią i to grając w 10-kę, tak jak ja z Rosją. Cracovia za dużo w tym meczu nie miała do powiedzenia. Moje gratulacje :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #527 dnia: Kwiecień 03, 2011, 21:25:28 »

Dolcan Ząbki 3:1 (1:1) UD Almeria.

Etap: Faza grupowa - 3. Mecz.

Mecz zaczął się dla nas bardzo źle, ponieważ już w 6', po podaniu Adriadno, na bramkę popędził Ulloa i pewnie wykończył akcję. Wyrównać udało nam się po pół godzinie gry. Z lewej strony, precyzyjnie na głowę Gawęckiego dograł Carmelo i tak doprowadzili moi podopieczni do remisu. W 63 minucie, cudownym uderzeniem popisał się Wólkiewicz. Kropnął z 26 metra tuż pod okienko! Swój dobry występ potwierdził w końcówce meczu. Po rajdzie lewą stroną przegrał ziemią na drugą stroną, a tam problemów z umieszczeniem piłki w siatce nie miał Gawęcki. Wygląda na to, że mamy nową gwiazdę w teamie. Wygrywamy ciężkie spotkanie i awans jest coraz bliżej!

Bramki:
0:1 - 6' Ulloa (Adriano).
1:1 - 31' Gawęcki (Carmelo).
2:1 - 63' Wólkiewicz.
3:1 - 87' Gawęcki (Wólkiewicz).






« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2011, 21:27:01 wysłana przez Lewy23 »

Super_Mario

  • Gość
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; 3. kolejka Ligi Mistrzów - Mecz z UD Almeria.
« Odpowiedź #528 dnia: Kwiecień 03, 2011, 21:37:18 »
Kolejne zwycięstwo w LM. Ale z kim :o Na początku było gorąco, ale Gawęcki z Wólkiewiczem odrobili straty. Dzięki temu zwycięstwu przedłużyliście sobie szanse na awans z grupy.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #529 dnia: Kwiecień 03, 2011, 22:09:34 »

Kolejka: 11.

Pogoń Szczecin 1:1 (1:0) Dolcan Ząbki.

W tej kolejce nie może zagrać Gawęcki, który zawieszony jest za "czerwień" z poprzedniego spotkania. Gospodarze narzucili bardzo szybkie tempo. To nie my prowadziliśmy grę, lecz Pogoń. Zepchnęła nas całkowicie do defensywy. Tuż przed przerwą na 1:0 trafia Petasz, który dobił strzał jednego z kolegów. Zaraz po rozpoczęciu drugiej części gry, czerwoną kartkę za faul na wybiegającym na czystą pozycję Wólkiewiczu, dostaje Tzavellas. To wejście mogło zakończyć karierę naszemu zawodnikowi, na szczęście odniósł tylko lekką kontuzję. Mamy rzut wolny na 18 metrze, wydawało mi się, że powinien być karny, ale trudno. Od razu za Bazlera wpuściłem speca od wolnych - Świerblewskiego. Ten podszedł i kropnął w okno! Co za wejście! W 60 minucie cudem nie tracimy bramki. Wybijamy piłkę z linii bramkowej. Cały mecz przeważała Pogoń i tylko Misztalowi zawdzięczamy, że nie przegraliśmy. Forma zawodników ze Szczecina była genialna, nasz golkiper ma u mnie duże piwo.

Bramki:
1:0 - 45+1' Petasz.
1:1 - 47' Świerblewski (Rzut wolny).

Czerwona kartka:
47' Tzavellas (Pogoń).




Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
rzadki to jest widok, gdy polska drużyna walczy w Lidze Mistrzów, a na dodatek taka, która przed dwoma sezonami była w pierwszej lidze. Idzie ci bardzo dobrze pokonałeś Almeria, która jest dla mnie zaskoczeniem... kto by się spodziewał że będą grać w LM. Na domowym podwórku już troszeczkę słabiej, ale remis złym wynikiem nie jest. Przecież lepiej zremisować niż przegrać.
Powodzenia dalej.

Offline limax

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
Almeria w Lm to ciekawy widok :P dobrze ze wygrales ;) szkoda remisu z Pogonia bo grali cala 2 polowe w 10 :)
MOJA KARIERA GENOA !  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Ahh moja Pogoń tylko zremisowała :D :D :D Dzisiaj z Dolcanem wygrali 0:2 :D To z Tobą też mogli wnioskuje czytając twój opis ;) Zagrałeś dobry mecz z tyłu a raczej twój bramkarz :) 1 punkt z Pogonią nie jest źle :) Powodzenia.

Offline ESTroyes

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2010r.
Sporo tracisz punktów w Lidze..jednak jak się gra w LM to coś trzeba odpuścić..padło na Ekstraklasę.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
sory że nie piszę komentarzy i nie czytam ale brakuje mi czasu bo teraz będę miał egzaminy i nie mam czasu  :( może po egzaminach nadrobię  :P

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #535 dnia: Kwiecień 05, 2011, 15:33:06 »

Etap: 2 runda.

Kolejarz Stróże 1:4 (1:1) Dolcan Ząbki.

Fatalnie dla nas zaczął się ten mecz. Zaraz po pierwszym gwizdku, z rzutu wolnego dośrodkował Danic, najwyżej wyskoczył Kozub i tracimy bramkę. Wyrównaliśmy w 22'. Podanie Koziary wykorzystał Sojka. Tuż przed końcem pierwszej połowy, po podaniu z bocznego sektora boiska od Robaszka, w słupek trafił Sojka. W ostatniej minucie meczu Erwin Żelazny poradził sobie w sytuacji sam na sam z Mroczką. Doszło do dogrywki, gdzie nadzieje Kolejarza na awans szybko rozwialiśmy. W 102' Koziara pokonał golkipera strzałem głową, asystę zaliczył Nykiel. 3 minuty później pięknym strzałem z dystansu popisał się rezerwowy Fuchs i mamy 3:1. W ostatniej minucie spotkania, gospodarzy pogrążył Bazler dobijając strzał Fuchsa. Teraz mecz w lidze z Legią Warszawa.

Bramki:
1:0 - 3' Kozub (Danic).
1:1 - 22' Sojka (Koziara).
1:2 - 102' Koziara (Nykiel).
1:3 - 105' Fuchs (Rado)
1:4 - 119' Bazler.




Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu;2 Runda Pucharu Polski
« Odpowiedź #536 dnia: Kwiecień 05, 2011, 15:39:54 »
Ale ich rozniosłeś w dogrywce, pogratulować. Wiem, że to trochę trwa ale możesz dawać filmiki jak padły bramki ???

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu;2 Runda Pucharu Polski
« Odpowiedź #537 dnia: Kwiecień 05, 2011, 15:41:16 »
Dogrywka w twoim wykonaniu kapitalna ;)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #538 dnia: Kwiecień 05, 2011, 20:27:37 »

Kolejka: 12.

Dolcan Ząbki 3:1 (1:0) Legia Warszawa.

Po kwadransie gry, doskonałą sytuację miał Carmelo, lecz fatalnie przestrzelił. Zrewanżował się 2 minuty później, fantastycznie dośrodkowując na lewą nogę Koziary, który bardzo ładnie wykończył akcję. Po przerwie, piękną, indywidualną akcję przeprowadził Wólkiewicz, sam też zdołał ją wykończyć. W końcówce, po błędzie jednego z obrońców, piłkę przejął Hubnik i mocnym strzałem pokonał Misztala. 4 minuty później, po podaniu rezerwowego Fuchsa, gola na 3:1 zdobywa ponownie Koziara. To był piękny mecz w naszym wykonaniu, awansowaliśmy na 2. miejsce.

Bramki:
1:0 - 17' Koziara (Carmelo).
2:0 - 57' Wólkiewicz.
2:1 - 83' Hubnik.
3:1 - 87' Koziara (Fuchs).





Offline limax

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; 12 kolejka Ex. - szlagier z Legią!
« Odpowiedź #539 dnia: Kwiecień 05, 2011, 20:29:55 »
Nono w dorgywce pokazałeś klase i pewnie wygrałeś.

W lidze piękne zwyciestwo z liderem i  2miejsce twoje :) w 83min pogolu musiało być gorąco ale naszęście  Koziara strzela na 3:1 :)
MOJA KARIERA GENOA !  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; 12 kolejka Ex. - szlagier z Legią!
« Odpowiedź #539 dnia: Kwiecień 05, 2011, 20:29:55 »