Autor Wątek: ★★★ Realia polskiego futbolu; Koniec kariery - Dzięki za czytanie!  (Przeczytany 82705 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline limax

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
Odp: Realia polskiego futbolu; Nietypowy trening piłkarzy.
« Odpowiedź #420 dnia: Marzec 25, 2011, 22:11:55 »
heh dobry trening :D  ciekawy i zarazem uczący ;D
MOJA KARIERA GENOA !  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #421 dnia: Marzec 25, 2011, 23:36:47 »
#96
Mecz: Dolcan Ząbki : Legia Warszawa.
Data: Piątek, 5 luty, 2012.
Rozgrywki: Ekstraklasa.
Kolejka: 19.
Teren: Dom.
Godzina rozpoczęcia meczu: 16.30
Warunki pogodowe: -1°C, padający śnieg, bezwietrznie.
BetClick obstawia: Remis.
Ilość kibiców na stadionie: 6700 (7515).
Atrakcyjność spotkania: 5/6.
Najlepszy zawodnik meczu: Piotr Gawęcki.

No i wracamy na ligowe boiska! Po prawie 3-miesięcznej przerwie znów wybiegamy na murawę. Od razu czeka nas ciężki mecz. Przeciwnikiem będzie Legia Warszawa, która jest liderem. Cała piłkarska Polska elektryzuje się tym spotkaniem. Jeszcze tak niedawno byliśmy "Kopciuszkiem", a teraz zmagamy się z najlepszymi i walczymy o tytuł. Życie pisze najlepsze scenariusze. Pogoda wcale nie jest taka zła. Co prawda pada, lecz lekko, temperatura troszkę poniżej zera. Na stadion przybyło bardzo dużo kibiców, w końcu takie spotkania często nie zdarzają się. Do składu desygnowałem nowy nabytek - Fuchsa. Zagra on na lewej stronie pomocy. Rozgrzałem naprawdę ostro chłopaków, w końcu to pierwszy mecz od kilku miesięcy. Chwilę potem usłyszeliśmy już pierwszy gwizdek. Gawęcki przy losowaniu wybrał piłkę, zaczynamy. Już w 1' stworzyliśmy sobie akcję, po której wywalczyliśmy rzut rożny. Podszedł do niego Piesio, ostatnio bardzo rywalizuje z nim Melikson, o to, kto ma wykonywać ten stały fragment gry. Mocno zawinął piłkę, wbiegł Koziara i mamy bramkę! Piękne uderzenie głową tuż po poprzeczkę, co za radość! To dopiero pierwsza minuta gry! Zaczyna ze środka Legia. Długo rozgrywa piłkę, w końcu przerywamy wybiciem na aut w wysokości naszego pola karnego. Mocno wrzuca tam jeden z graczy Wojskowych, piłkę w polu karnym, na 13 metrze, klatką piersiową przyjmuje Verdu, który mimo asysty obrońcy, z półobrotu uderza wolejem. Piłka toczy się po ziemi, odbija od słupka i mamy 1:1! Co za niesamowity zwrot akcji! Gorąco pod naszą bramką zrobiło się w 19 minucie. Niesamowicie dysponowany Verdu wślizgiem myli Misztala, futbolówka powoli zbliża się do linii bramkowej i...wybija Danilo Silva! Dalej mamy remis. Legia grała bardzo szybko, składnie, dokładnie podawała. Nie dziwi mnie, że są liderem. Śmiem twierdzić, że to obecnie najlepsza polska ekipa. W 43 minucie paradą po strzale Hubnika popisał się Misztal. 4 minuty później znów ratuje nas przed stratą bramki, dobrze, że bramka do szatni nie wpadła. W 50 minucie Świerblewski ślicznie zagrywa w pole karne. Tam wpada Gawęcki, który uderza piłkę, a ta odbija się od słupka i odnajduje drogę do siatki! Gol! Znów szaleństwo na trybunach! 13 minut później Patryk Koziara podaniem na dobieg uruchomił Gawęckiego, ten nie wiele myśląc, od razu uderzył i pokonał Timo Hildebranda po raz trzeci! Co za mecz! Była to 63 minuta. 4 minuty po akcji bramkowej, wprowadzony za Świerblewskiego Carmelo zagrywa między dwóch obrońców do Wolskiego. Jego strzał odbił golkiper Legii, ale wobec dobitki Gawęckiego był bezradny. 4:1! Co za wynik! To hat-trick Piotrka! Szał radości na ławce, murawie i na trybunach! W 80' Wolski chciał dobić drużynę z Warszawy, ale jego strzał powędrował tuż nad poprzeczką. Już w doliczonym czasie gry, po rajdzie środkiem, Danilo Silva omal nie zdobywa gola po 30 - metrowym uderzeniu. Futbolówka minęła jednak obramowanie bramki. Zaimponował mi dziś swoją grą Carmelo. Dostanie szansę gry w pierwszym składzie w następnym meczu.  Wygrywamy z warszawską Legią 4:1! To wielkie święto dla nas, pokonujemy kolejnego faworyta do mistrzostwa kraju. Po tym spotkaniu wskakujemy na fotel lidera, wyprzedzając naszego rywala lepszym bilansem bramkowym. Tego dnia także nie zapomnimy, bowiem Dolcan po raz pierwszy w historii jest liderem Ekstraklasy! Kibice na ulicach bardzo nietypowo się cieszyli, niszcząc co popadnie, ale ja wiem jaka to energia wstępuje w człowieka po takim spotkaniu. Kolejny mecz gramy z Polonią W-wa.
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2011, 23:40:27 wysłana przez Lewy23 »

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Realia polskiego futbolu; Fantastyczny mecz z Legią Warszawa.
« Odpowiedź #422 dnia: Marzec 25, 2011, 23:42:33 »
Bardzo dobry mecz z Legią, ja zawsze słabo gram po zimowej przerwie ale widzę, że Ty grasz jeszcze lepiej i te transfery na pewno Ci pomogą. Teraz utrzymaj fotel lidera do końca sezonu i będzie dobrze :)

Offline limax

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
Odp: Realia polskiego futbolu; Fantastyczny mecz z Legią Warszawa.
« Odpowiedź #423 dnia: Marzec 26, 2011, 21:58:25 »
W moim przypadku zawsze po przerwie gram lepiej mam nadzieje że twoja forma utrzyma sie jak naj dłużej .Faworyzowana Legia chyba się jeszcze nie obudziła z zimowego snu :) Widze ze transfery także pomagają oby tak dalej
MOJA KARIERA GENOA !  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Realia polskiego futbolu; Fantastyczny mecz z Legią Warszawa.
« Odpowiedź #424 dnia: Marzec 26, 2011, 22:01:09 »
Gratulacje! Świetny wynik z Legią robi wrażenie. Oby tak dalej. Życzę Ci powodzenia. Zajrzyj do mnie  ;)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #425 dnia: Marzec 26, 2011, 22:09:50 »
#97
Mecz: Dolcan Ząbki : Polonia Warszawa.
Data: Sobota, 13 luty, 2012.
Rozgrywki: Ekstraklasa.
Kolejka: 20.
Teren: Dom.
Godzina rozpoczęcia meczu: 19.15
Warunki pogodowe: +1°C, silny wiatr.
BetClick obstawia: Zwycięstwo Dolcanu Ząbki.
Ilość kibiców na stadionie: 2785 (7515).
Atrakcyjność spotkania: 2/6.
Najlepszy zawodnik meczu: Hubert Robaszek.

Znów mandaty, wandalizm, skargi...Kibice po raz kolejny świętują na ulicach. Tak bardzo chciałbym dla nich wywalczyć tytuł Mistrza Polski, no i zagrać w Lidze Mistrzów...Na razie trzeba jednak zająć miejsce w tabeli, które premiuje udziałem. Aby zbliżyć się do tego należy pokonać Polonię Warszawa. Do pierwszego składu desygnowałem Fuchsa i Carmelo. Nykiel usiadł na ławce, wejdzie później. Pogoda naprawdę jest żałosna, śnieg topi się i ścieka z zadaszenia stadionu, wiatr wieje niemiłosiernie. Murawa na szczęście w dobrym stanie. Początek meczu należał zdecydowanie do nas. Ciężar gry wziął na siebie lewy pomocnik - Fuchs. W 13 minucie zagrał finezyjną piłkę w pole karne Polonistów. Wpadł tam Carmelo i został sfaulowany! Rzut karny! Obyło się jednak bez kartki. Wyznaczyłem do strzelania z 11 metrów samego poszkodowanego. Były zawodnik Sportingu Gijon wziął długi rozbieg, zamachnął się i...podciął delikatnie piłkę (styl A'la Panenka), bramkarz wyczuł intencję strzelającego i spokojnie wyłapał. Gonzalez był załamany, świat przecież nie przestał się kręcić, a on robi sceny. Zacząłem bić brawo i zachęcać go gestami do dalszej gry, chciałem pokazać, że nic się nie stało. Moich słów i tak by nie zrozumiał, w końcu nie zna polskiego. W 19 minucie groźne uderzenie Gawęckiego na rzut rożny zdołał sparować najlepszy bramkarz poprzedniego sezonu Ekstraklasy - Vorm. Piłkarze nie mieli ochoty grać w taki wiatr i mam wrażenie, że odpuszczali bardzo często, obie strony grały jakby bez życia. W 41 minucie naszą niefrasobliwość chcieli wykorzystać zawodnicy z Warszawy. Z głębi pola, Gołębiewski otrzymał piękne podanie. Zabrał się z piłką, minął Misztala i nie trafia na pustą bramkę! Wszyscy odetchnęliśmy, bramka do szatni zawsze przybija. Udzieliłem wskazówek na drugą połowę i zamiast słabo dziś grającego Wolskiego wprowadziłem Robaszka. 3 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy ten piłkarz zostaje bohaterem. Zagrywa w pole karne, tam najszybszy okazuje się być nasz kapitan, który czubkiem buta skierował futbolówkę do siatki! Kątem oka zobaczyłem jak Carmelo oddycha z ulgą. 10 minut po bramce, Piesio z prawej strony chciał mocno dośrodkować ziemią w pole karne. Przez wiatr piłka skręciła lekko w prawo i omal nie zaskoczyła Vorma, trafiła w słupek! Przez następne prawie pół godziny Czarne Koszule jak i moi podopieczni grali leniwie, w jedno tempo. Nie mieli ochoty na rajdy, czy też koronkowe akcje. Wcale im się nie dziwię, aura była fatalna. Wiem, że niewiele się chce grając w taką pogodę. Ożywienie nastąpiło z końcówką. Robaszek w 85 minucie ślicznie przymierzył z daleka, lecz jego strzał przeszedł minimalnie nad poprzeczką, to byłaby piękna bramka. Wkrótce sędzia zagwizdał po raz ostatni, wygraliśmy kolejne spotkanie i utrzymaliśmy fotel lidera! Zostało jeszcze tylko 10 kolejek do końca, oby chłopaki wytrzymali presję. W szatni Carmelo, który tak nieszczęśliwie wykonywał jedenastkę rozpłakał się. Pocieszaliśmy go wszyscy. Mam nadzieję, że nikt nie siądzie tak emocjonalnie, wtedy o tytule możemy przestać marzyć. Oby tak się nie stało...
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2011, 22:22:27 wysłana przez Lewy23 »

Offline voox

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.03.2011r.
Odp: Realia polskiego futbolu; Mecz z Polonią Warszawa, załamka Carmelo.
« Odpowiedź #426 dnia: Marzec 26, 2011, 22:22:41 »
Wiedz zawsze, że poszkodowany nie strzela karnych :) Nie wiem skąd to się wzięło, ale tak już jest przyjęte. Fajna kariera, narazie wszystko przeczytałem, może zrobie wkrótce swoją.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Realia polskiego futbolu; Mecz z Polonią Warszawa, załamka Carmelo.
« Odpowiedź #427 dnia: Marzec 26, 2011, 22:48:40 »
Będę tęsknił za twoją karierką jak już skończysz :) coś wspominałeś..a egzaminy sie zbliżają..ja się ciesze bo matury tez się zbliżają i będę miał sporo wolnego :)
Co do meczu to teraz celem jest mistrzostwo a nie jakieś tam puchary ! Mistrza wygraj ! :D

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Realia polskiego futbolu; Mecz z Polonią Warszawa, załamka Carmelo.
« Odpowiedź #428 dnia: Marzec 26, 2011, 23:04:44 »
Cytuj
Nie wiem skąd to się wzięło

Wzięło się z tego, że zwykle nie trafia.
" border="0

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #429 dnia: Marzec 26, 2011, 23:56:18 »
#98
Podbeskidzie Bielsko - Biała ; Dolcan Ząbki.

Przed meczem: Jeszcze do nie dawna pojedynki z Podbeskidziem elektryzowały kibiców Pierwszej Ligi Polskiej. Dziś oba teamy są w Ekstraklasie i nikt na dobrą sprawę się nimi nie ekscytuje, bowiem Dolcan jest liderem, a gracze z Bielska - Białej okupują ostatnie miejsca. Nie mówię przez to, że będzie łatwo, przeciwnie - może być cholernie ciężko...

6' Po dośrodkowaniu z lewej strony Fuchsa na 7 metr, najszybszy w polu karnym okazuje się być Gawęcki, lecz jego mocny strzał głową przechodzi tuż nad poprzeczką.

15' Seria rzutów z autu dla Podbeskidzia, ciągle przerywamy akcje gospodarzy i wybijamy na auty.

20' Brutalnie zostaje sfaulowany Ciesielski, sędzia nic nie reaguje. Dostaję żółtą kartkę za dyskusje z arbitrem. Ch*j ci w d*pę. - myślę sobie.

21' Piękne zagranie z prawej strony Cienciały wykorzystuje Sikora. Z ostrego kąta przerzuca on piłkę nad Misztalem. Miałem jeszcze nadzieję, że odbije się od słupka i wyjdzie w pole, lecz trafiła idealnie obok wewnętrznej jego części i mamy 1:0 dla rywali.

36' Wpis z 37 minuty zobrazuje to co gramy.

37'

61' W polu karnym faulowany jest Melikson, sędzia znów nie reaguje! Zakląłem kilka razy pod nosem, wiedziałem, że głośne upominanie nie ma sensu i tylko zaszkodzę sobie i drużynie.

64' Z ostrego kąta uderzał Fuchs, lecz jego strzał w kapitalnym stylu wybronił bramkarz. Wreszcie jakaś udana akcja zakończona strzałem.

74' Po rzucie rożnym wykonywanym przez Piesia, piłkę wybijają obrońcy na 26 metr. Tam czekał na nią Carmelo, uderzył od razu z powietrza, zanim futbolówka zdążyła się odbić od ziemi. Piłka spadła za kołnierz bramkarzowi i trafiła w samo okienko! Gooooooooool! Mamy wyrównanie! Cudowna bramka Carmelo!

87' Strzał z ostrego kąta, w wykonaniu Patejuka broni Misztal. Podobna sytuacja do tej, w której straciliśmy gola, udało się wyjść z opresji.

Podsumowanie meczu: Nie zagraliśmy wcale źle,  jednak taka gra liderowi nie przystoi. Mam nadzieję, że to tylko chwilowa obniżka formy. Nasze potknięcie wykorzystała Legia Warszawa, która wyprzedza nas o 2 punkty.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2011, 23:58:39 wysłana przez Lewy23 »

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
kurde szkoda bardzo bo to ostatni zespół w tabeli a z takimi MUSISZ wygrywać ;/
ciekawy ten nowy styl..:)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
kurde szkoda bardzo bo to ostatni zespół w tabeli a z takimi MUSISZ wygrywać ;/
ciekawy ten nowy styl..:)
Lepszy? :D

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Lepszy? :D
Oba są dobre, ciężko wybrać :) według mnie bardziej przejrzysty :)

Offline limax

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2009r.
oj szkoda bo po rożnych padają glupie gole i każdy może strzleić szkoda 3pkt bo mistrzostwo musi byc ;)
MOJA KARIERA GENOA !  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline ekstraklasa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.03.2011r.
Dla mnie poprzedni styl był ładniejszy..

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu;
« Odpowiedź #435 dnia: Marzec 27, 2011, 14:42:28 »
Polonia Bytom ; Dolcan Ząbki. [99]
23 luty, 2012.
Ekstraklasa - 22 kolejka.
Widzów: 4322
28 luty, 2012.

Jedziemy dziś na mecz do Bytomia. Uwielbiam taką pogodę jaka obecnie jest, ale pruszący śnieg i temperatura -1°C to dla piłkarzy nie są sprzyjające warunki do gry. Trudno, będą musieli to przeboleć. Mam nadzieję, że po słabym meczu z Podbeskidziem w poprzedniej kolejce, moi podopieczni otrząsną się i wywiozą trzy punkty ze Śląska. Muszę powiedzieć, że stadion, szatnie, budynek klubowy Polonistów jest w bardzo opłakanym stanie, niemal w takim jak my 2 sezony temu. Słyszy się ostatnio wiele o ich problemach i zaległych wypłatach dla piłkarzy, więc wcale nie dziwne. Wreszcie piłkarze wybiegają na boisko, jeszcze tylko sprawdzenie siatek i gotowości bramkarzy... I zaczęliśmy. Pierwsze minuty to gra w środku pola, wzajemne badanie się. Na pierwszy groźny strzał musieliśmy czekać aż do 16 minuty. Wtedy do zbiegający z lewego skrzydła Fuchs, oddał techniczny strzał, piłka powędrowała nad spojeniem bramki. W 28 minucie Patryk Koziara pokusił się o uderzenie głową. Strzał był troszeczkę za mocny i przeszedł nad poprzeczką. 3 minuty później najbliższy szczęścia był Carmelo, przestrzelił z 24 metra minimalnie. W 44 minucie na 25 metrze faulowany był Carmelo. Sam podszedł do tego stałego fragmentu gry i pięknym uderzeniem omal nie zaskoczył Sorina. Nadana piłce rotacja spowodowała, że przeszła ona obok słupka. Miałem nadzieję, że druga połowa przyniesie tak oczekiwanego gola. Po 15 minutach nieustannych naszych ataków, Koziara podaje na 22 metr do Gawęckiego, ten podbił sobie piłkę i oddał strzał z lewej nogi. Futbolówka skozłowała tuż przed rękawicami golkipera i idealnie tuż przy słupku wpadła do siatki! Mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu! 5 minut po tej akcji, mógł być remis. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, jeden z piłkarzy Polonii bardzo groźnie uderzył głową, na nasze szczęście piłka trafiła w nogi Misztala, dobitka Grześka Podstawka była nieskuteczna i mogliśmy odetchnąć z ulgą. Znów groźnie pod naszą bramkę zrobiło się w 71 minucie. Wtedy to Jarecki przedryblował naszą defensywę i znów uratował nas bramkarz. Rafał wyszedł na 15 metr i wygarnął napastnikowi piłkę spod nóg.
- Jedziemy Panowie, jedziemy, trzymajcie ich w środku, nie dajcie im dojść do bramki! - krzyczałem.
Tak też zawodnicy zrobili, udawało się powstrzymywać ataki gospodarzy. W 90 minucie powinno być 2:0 dla nas. Środkiem rajd przeprowadził Caremlo, zagrał na lewo do Robaszka, który podał w pole karne, potężne uderzenie głową Koziary zatrzymało się na poprzeczce. Udało się wygrać 1:0 po ciężkim, wyrównanym meczu. Oba teamy zagrały bardzo ambitnie. Legia Warszawa nie straciła punktów i wciąż lideruje w Ekstraklasie. Do końca zostało tylko i aż 8 kolejek...
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 14:55:38 wysłana przez Lewy23 »

Offline ekstraklasa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.03.2011r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; Mecz z Polonią Bytom. ★★★
« Odpowiedź #436 dnia: Marzec 27, 2011, 14:46:20 »
Ten styl o wiele lepszy, brakowało mi tutaj właśnie tego "normalnego" rozpisu z meczu, a nie minuta po minucie. I gratulację ważnej wygranej 

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; Mecz z Polonią Bytom. ★★★
« Odpowiedź #437 dnia: Marzec 27, 2011, 15:10:28 »
Tamten zły nie był jednak ten jest najlepszy :)
Ważne zwycięstwo po ostatniej kompromitującej porażce :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; Mecz z Polonią Bytom. ★★★
« Odpowiedź #438 dnia: Marzec 27, 2011, 15:11:36 »
Tamten zły nie był jednak ten jest najlepszy :)
Ważne zwycięstwo po ostatniej kompromitującej porażce :)
Nie czytacie dokładnie....Remis był!

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; Mecz z Polonią Bytom. ★★★
« Odpowiedź #439 dnia: Marzec 27, 2011, 15:13:10 »
Nie czytacie dokładnie....Remis był!
Cytuj
Udało się wygrać 1:0 po ciężkim, wyrównanym meczu.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: ★★★ Realia polskiego futbolu; Mecz z Polonią Bytom. ★★★
« Odpowiedź #439 dnia: Marzec 27, 2011, 15:13:10 »