Autor Wątek: Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Cenne zwycięstwo nad Bayernem!  (Przeczytany 25752 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Jako, że jestem kibicem londyńskiej Chelsea, postanowiłem rozpocząć karierę właśnie tym klubem w Pro Evolution Soccer 11!
Gram na patchu BPL 1.0.

Wersja gry: Pro Evolution Soccer 2011
Poziom: Top Player
Czas: 10 min

CHELSEA FC


Państwo: Anglia

Miasto: Londyn

Właściciel: Roman Abramovich


Prezes: Bruce Buck

TRENER: CARLO ANCELOTTI

Włoski szkoleniowiec w sezonie 2009/2010 sięgnął z Chelsea po Premier League, a także FA Cup. Nic dziwnego więc, że Carletto pozostał na Stamford Bridge. Jaki cel w tym sezonie? Oczywiście Liga Mistrzów!

Asystent trenera: Michael Emenalo

STADION: STAMFORD BRIDGE


Pojemność: 41 841

Wymiary boiska: 103m x 67m

CELE TRANSFEROWE:

NEYMAR (SANTOS FC):


AARON LENNON (TOTTENHAM HOTSPUR):


EZEQUIEL LAVEZZI (NAPOLI SSC):

SPARINGI:
W ramach przygotowań do nowego sezonu 2010/2011 drużyna Chelsea FC uda się na tournee do Włoch, w którym zmierzy się z zespołami takimi jak Fiorentina, Lazio Rzym a także Inter Mediolan. Celem tych spotkań jest odnalezienie odpowiedniej taktyki, która pozwoli na odniesienie sukcesu na krajowych podwórkach, a także na arenie międzynarodowej. COME ON CHELSEA!

PRZEWIDYWANIA NA SEZON 2010/2011:
Drużyna Chelsea w sezonie 2010/2011 może naprawdę wiele zdziałać. W poprzednim sezonie o swoim geniuszu dał znać trener The Blues zdobywając Premier League, a także FA Cup. Być może w tym sezonie uda mu się sięgnąć po Ligę Mistrzów? Czy Chelsea wzmocniona takimi zawodnikami jakimi są choćby Fernando Torres, Ramires czy choćby młodzież stopniowo wprowadzana do składu zagwarantuje ekipie ze Stamford Bridge upragniony triumf w europejskich rozgrywkach? Jeśli Ancelotti dobrze poukłada zespół i zawodnicy nauczą się gry przede wszystkim pod Torresa, możliwe że Niebiescy sięgną po puchar LM. Na obecną chwilę ciężko określić jak będzie grała Chelsea Londyn. Czy bardziej skupią się na środku pola, czy jednak piłka powędruje na skrzydła? Przekonamy się podczas najbliższych sparingów.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2011, 21:04:13 wysłana przez Roberrcik »

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2011, 21:51:31 »
Fajny początek, dobre plany transferowe. Powodzenia, zapraszam dom nie

Offline BaKuSManUtd

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • I <3 Manchester United
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2011, 21:51:59 »
Zaczęłeś troszkę słabiutko , na pewno będzie lepiej . Powodzenia

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2011, 22:04:23 »
Fajny początek, skromnie i czytelnie a co najważniejsze to ESTETYCZNIE.
Patch..hmm..nie wypowiem się.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2011, 22:07:03 »
Patch dziwny bo statystyki tam są z kosmosu ;D Ale graj na jakim chcesz. Neymar? Każdy chce go kupić. Tylko po co Ci on ? Torres-Drogba-Anelka. Czego chcieć więcej.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 26, 2011, 22:22:06 »
Mnie już trochę drażni że każdy chce kupić Naymara, ale w sumie to się dnie dziwie bo w wieku 18 lat ma takie umiejętności. Najbardziej bym chciał by doszedł Lavezzi. Powodzenia z Florentina oraz Interem, a z Lazio nie powinieneś mieć dużych problemów.
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 26, 2011, 23:23:33 »
Neymar hitem transferowym forum. :D Fajny początek, Lavezzi byłby super wzmocnieniem twojej ekipy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2011, 23:51:43 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 27, 2011, 10:27:51 »
CHELSEA WRACA Z WŁOCH

CHELSEA 2:0 FIORENTINA
52' D.Drogba
63' M.Essien


Londyńska Chelsea z łatwością pokonała włoską Fiorentiną 2:0 po bramkach Didiera Drogby i Michaela Essiena. Ekipa z Anglii wyraźnie dominowała w tym spotkaniu, a Fiorentina dzielnie się broniła. Już w 11 minucie spotkania podopieczni Carlo Ancelotti'ego mogli wyjść na prowadzenie. Piłka trafiła do znajdującego się na 15 metrze Torresa, Hiszpan mocno uderzył, jednak obronił jego strzał Frey.
Wraz z biegiem czasu mecz stawał się coraz nudniejszy. Dużo strat w środku pola, żadna drużyna nie mogła przebić się do pola karnego. Po przerwie wszystko się zmieniło. Ancelotti zmienił taktykę swojej drużyny i to od razu było widoczne na boisku. Londyńczycy napierali i w 52 minucie po uderzeniu Drogby z rzutu wolnego, objęli prowadzenie.

Druga bramka padła w 63 minucie. Fernando Torres zagrał piłkę do Zhirkova, Yuri znalazł się w sytuacji sam na sam z goalkeeperem Fiorentiny, uderzył, lecz nogą wybił piłkę Frey, jednak na tyle niefortunnie, że dopadł do niej Michael Essien i strzałem głową ustalił wynik spotkania. Chelsea 2:0 Fiorentina!



CHELSEA 0:0 LAZIO RZYM

Chelsea zaskakująco, bezbramkowo zremisowała z Lazio Rzym. Ogólnie mecz był bardzo nudny, choć to The Blues mieli przewagę i próbowali atakować. Jedynym pocieszeniem dla ekipy Ancelotti'ego może być to, że Lazio nie oddało ani jednego celnego strzału na bramkę Petra Cecha, co świadczy o świetnej postawie defensywy.



CHELSEA 3:1 INTER MEDIOLAN
24' F.Torres
41' F.Torres
34' F.Lampard (karny)
84' F.Torres
86' S.Eto'o


Ze wszystkich sparingów drużyny Chelsea zdecydowanie najciekawiej zapowiadał się pojedynek z Interem Mediolan. Mimo, że był to jedynie sparing, oba zespoły za wszelką cenę chciały wygrać. Lepsi okazali się Anglicy, który zdominowali spotkanie i pewnie wygrali 3:1 po hat-tricku Fernando Torresa. Bramkę na otarcie łez dla Interu zdobył Samuel Eto'o.

Już w pierwszej akcji meczu Florent Malouda dośrodkował po ziemi na piąty metr do Salomona Kalou, Iworyjczyk teoretycznie nie mógł spudłować, ale jednak... fatalny strzał Kalou, 0:0.
W 14 minucie Maicon chciał efektownie minąć Maloudę, Francuz jednak tak łatwo się nie dał i odebrał piłkę Brazylijczykowi, po czym podał do Torresa, Hiszpan świetnie uderzył, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Julio Cesar.

W 17 minucie bombę zza pola karnego "zasadził" Michael Essien, lecz wspaniale na bramce spisywał się Cesar.

Brazylijczyka gracze Chelsea pokonali w 24 minucie. Ramires zagrał dobrą piłkę do Branislava Ivanovica, Serb dośrodkował piłkę do Fernando Torresa, a popularny El Nino nie mógł się pomylić i futbolówka znalazła się w siatce.

Napór Chelsea trwał. W 34 minucie sędzia po faulu na bardzo aktywnym w meczu Torresie podyktował rzut karny dla The Blues. Do piłki podszedł Frank Lampard i... fatalnie spudłował, piłka poszybowała chyba nawet poza stadion! Fatalnie, fatalnie.

W 41 minucie Torres znów dał o sobie znać obronie Interu, sam na sam z Cesarem, strzał, jeszcze piłka odbita od nogi Nagatomo, futbolówka przelatuje nad Cesarem, 2:0!

W 84 minucie Drogba podał do Torresa, a Hiszpan skompletował Hat-tricka strzałem z bliskiej odległości.

Na cztery minuty przed końcem Samuel Eto'o zdobył honorową bramkę dla Interu Mediolan. 3:1!



Chelsea może być zadowolona z tych sparingów, lecz teraz muszą skupić się na przygotowaniach do pierwszego meczu w Premier League. Pora na Everton! COME ON CHELSEA!

NASTĘPNY MECZ: EVERTON FC    ROZGRYWKI: PREMIER LEAGUE MIEJSCE: GOODISON PARK
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2011, 12:02:18 wysłana przez Roberrcik »

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- KONIEC SPARINGÓW
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 27, 2011, 12:12:50 »
No daliście czadu we Włoszech. Torres w pojedynkę rozstrzelał Inter. Ciekawa jak ci pójdzie z Evertonem. Jesli to będzie na Goodison Park, to będziesz miał bardzo ciężko. Bo u siebie grają bardzo dobrze.

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- KONIEC SPARINGÓW
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 27, 2011, 13:52:42 »
[size=111pt]1 kolejka[/size]

REMIS NA POCZĄTEK SEZONU

EVERTON 1:1 CHELSEA
20' T.Cahill
63' F.Torres


Everton na własnym obiekcie zremisował z londyńską Chelsea 1:1. W 20 minucie Rodwell zagrał piłkę do Tima Cahilla, Australijczyk uderzył i fatalną interwencją popisał się Petr Cech. Everton objął prowadzenie.
Na odpowiedź Chelsea musieliśmy czekać do 63 minuty, kiedy to Drogba podał do wybiegającego na czystą pozycję Fernando Torresa, a Hiszpan w swoim oficjalnym debiucie w barwach The Blues zdobył gola. Brawo El Nino!

SKŁADY:


GOL CAHILLA:


GOL TORRESA:


STATYSTYKI:


OCENY:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Przed tym meczem fani Chelsea na pewno spodziewali się zwycięstwa, tymczasem padł jedynie remis. Co poszło nie tak?

CA: Cóż, przyznam, że jestem troszeczkę zawiedziony, ponieważ mogliśmy spokojnie wygrać to spotkanie. Popełniliśmy dużo błędów, szczególnie w ofensywie podczas rozgrywania piłki. Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć jedynie, że Goodison Park nie jest łatwym terenem i gra się tu bardzo trudno.

: W swoim debiucie bramkę zdobył Fernando Torres. Co sądzi Pan o jego postawie?

CA: Fernando rozegrał naprawdę dobre spotkanie, dobrze rozgrywał piłkę i co najważniejsze - udało mu się zdobyć bramkę. Myślę, że w tym sezonie Torres będzie kluczowym elementem naszej drużyny i poprowadzi nas do wielu zwycięstw.

NASTĘPNY MECZ (vs Newcastle United):      ROZGRYWKI: PREMIER LEAGUE      MIEJSCE: ST. JAMES PARK

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2011, 12:02:52 wysłana przez Roberrcik »

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- KONIEC SPARINGÓW
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 27, 2011, 13:54:14 »
Dobry i jeden pkt ;D.
Torres u cb w pierwszej kolejce już trafia a w BPL w której ;D
Coś ci się obrazki przy wywiadzie popsuły ;D

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Remis z Evertonem
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 27, 2011, 14:48:18 »
Grasz bardziej ofensywnie niż ja  :o Myślisz, że to dobra taktyka? Jeżeli umiesz nią grać to wygrasz z każdym. Nie pasuję mi trochę gra na 3 obrońców. Bosingwa za Zhirkova i Bosingwa na lewa to by bylo dobre rozwiazanie. Powodzenia w next meczach.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Remis z Evertonem
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 27, 2011, 15:18:42 »
Grając taką formacją Chelsea skończyła by sezon na miejscach 8-12 :)
Co do samego meczu to udany, bo remis na wyjeździe zły nie jest.

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Remis z Evertonem
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 27, 2011, 16:44:52 »
2 kolejka

CHELSEA WYWOZI PUNKT Z ST. JAMES PARK

NEWCASTLE UNITED 1:1 CHELSEA
41' F.Torres
90+' S.Ireland


Newcastle United uzyskał cenny remis w meczu przeciwko Chelsea dzięki bramce Stephena Irelanda w doliczonym czasie gry.

Pierwsza bramka padła w 41 minucie. Ramires zagrał dobrą piłkę do wybiegającego Fernando Torresa, a El Nino nie zmarnował okazji będąc sam na sam z Harperem.

Kiedy wydawało się, że to The Blues zwyciężą w tym meczu, Stephen Ireland wprowadził kibiców Newcastle w szał. Zawodnik bezbłędnie wykorzystał dośrodkowanie i celnym strzałem głową pokonał Petra Cecha. 1:1!

SKŁADY:


GOL TORRESA:


GOL IRELANDA:


STATYSTYKI:


OCENY:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Jak z pańskimi emocjami?
CA: Fatalnie. Jestem po prostu wkurzony. Spodziewałem się zwycięstwa. Przyznam, że zagraliśmy słabo i nawet ten remis możemy uważać w pewnym sensie za sukces. W drugiej połowie po prostu nie istnieliśmy, zepchnęli nas na własną połowę i ich bramka była kwestią czasu. Najbardziej denerwujące było to, że straciliśmy ją pod koniec meczu i nie mieliśmy czasu na odpowiedź.

GRUPY LIGI MISTRZÓW ROZLOSOWANE!



NASTĘPNY MECZ (vs Bolton Wanderers):      ROZGRYWKI: PREMIER LEAGUE      MIEJSCE: STAMFORD BRIDGE
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2011, 12:03:21 wysłana przez Roberrcik »

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Remis z Newcastle / LM rozlosowane!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 27, 2011, 17:23:31 »
Przegrałeś z Newcastle, ale to nie znaczy że Chelsea jest słabe. Nie skomentuje meczu z Bolton, lecz życzę Ci powodzenia ;D
" border="0

Offline Szumal

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Remis z Newcastle / LM rozlosowane!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 27, 2011, 17:53:56 »
Szkoda straty bramki w 90+ trzeba być skoncentrowanym do końca. Grupa LM nie należy do najtrudniejszych powinieneś sobie poradzić. Zapraszam do mnie :)
98% młodzieży słucha hip-hopu, techno. Jeśli należysz do 2%, którzy słuchają innej muzyki wstaw to do podpisu
Dumny członek 2% części populacji:)


Moja kariera Palermo!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline mathey_00

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Pesleague.pl
  • Wiadomości: 350
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2011r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Remis z Newcastle / LM rozlosowane!
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 27, 2011, 18:27:00 »
Przegrałeś z Newcastle, ale to nie znaczy że Chelsea jest słabe. Nie skomentuje meczu z Bolton, lecz życzę Ci powodzenia ;D
on nie przegrał :D no szkoda straconej bramki no ale nikt nie mówił ze newcastle to łatwy rywal.
Grasz na xboxie w fifa 12 ultimate team? Rozdaje Coinsy!!! Numer gg: 12924654 Rozdaje do 20 tys. Za free!

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Remis z Newcastle / LM rozlosowane!
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 27, 2011, 18:52:20 »
Torres znów strzela szkoda tylko, że nie była to bramką na wagę trzech punktów. Grupa LM do przejścia.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Remis z Newcastle / LM rozlosowane!
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 27, 2011, 23:59:41 »
Powiem tak ciesz się, że tego meczu nie przegrałeś.Bo Newcastle było zespołem 3 razy lepszym. Grupę masz nie trudną 1 miejsce dla ciebie.

Offline Roberrcik

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2010r.
Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Remis z Newcastle / LM rozlosowane!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 28, 2011, 10:19:08 »
3 kolejka

BOLTON NA KOLANACH!

CHELSEA 4:0 BOLTON WANDERERS
38' Y.Zhirkov
68' F.Torres
72' Ramires
83' F.Torres


Londyńska Chelsea nie zawiodła i w pięknym stylu pokonała na własnym stadionie Bolton Wanderers 4:0.

W 38 minucie meczu futbolówka trafiła do Fernando Torresa, El Nino uderzył i piłkę fatalnie odbił Jaaskelainen, dopadł do niej Yuri Zhirkov, i strzałem głową pokonał fińskiego goalkeepera.
W 68 minucie Rosjanin Zhirkov, który na swoim koncie miał już jedną bramkę, dośrodkował do znajdującego się w polu karnym Torresa, a Nando bez problemów główką umieścił piłkę w siatce.
Cztery minuty później na pozycji sam na sam z Jaaskelainenem znalazł się Ramires i Brazylijczyk świetnie wykorzystał swoją szansę.
W 83 minucie oko w oko z bramkarzem Boltonu stanął Kalou, jednak uderzył słabo i goalkeeper drużyny gości odbił piłkę, dobijać próbował Didier Drogba, lecz jego strzał został zablokowany przez obrońcę, następnie piłka trafiła do Fernando Torresa i Hiszpan zdołał umieścić piłkę w siatce. Jak to się mówi: Do trzech razy sztuka :)   4:0!

SKŁADY:


GOL ZHIRKOVA:


GOLE TORRESA:


GOL RAMIRES:


STATYSTYKI:


OCENY:


TABELA PO 3 KOLEJKACH:


WYWIAD Z CARLO ANCELOTTIM:
: Piękne zwycięstwo! 4:0 z Boltonem Wanderers to naprawdę imponujący wynik!

CA: Jestem bardzo szczęśliwy, że po dwóch meczach niemocy w końcu udało nam się zdobyć 3 punkty. Byliśmy lepszą drużyną, częściej byliśmy na połowie rywala. Cała drużyna spisała się na medal, myślę że to zwycięstwo nas podbuduje i zmotywuje nas do dalszej pracy.

: Przed Wami wielki szlagier, pojedynek derbowy z Arsenalem.

CA: To będzie bardzo ciężki mecz, dodatkowo nie gramy u siebie, tylko na Emirates Stadium. Sądzę jednak, że jeśli ciężko popracujemy to będziemy wstanie zwyciężyć. Teraz jednak pracuję jedynie z niewielką grupką piłkarzy, gdyż jak wiemy trwa przerwa na mecze reprezentacji.

: A co ze wzmocnieniami? Okienko transferowe już się skończyło, a na Stamford Bridge nie było "szału zakupów"?

CA: Uznałem, że wzmocnienia nie są konieczne, przynajmniej nie w tym momencie. Mamy Fernando Torresa, Ramiresa, Davida Luiza i młodych zawodników na ławce. Jeśli coś pójdzie nie tak, to przecież mamy jeszcze zimowe okienko transferowe.


WYWIADU UDZIELIŁ RÓWNIEŻ STRZELEC DWÓCH BRAMEK W DZISIEJSZYM MECZU - FERNANDO TORRES
: Fernando! Radzisz sobie świetnie! W 3 meczach Premier League zdobyłeś już 4 bramki! Gratuluję!

FT: Dziękuję, jestem bardzo zadowolony z moich poczynań na boisku, jednak wszystko zawdzięczam moim kolegom z drużyny, którzy okazali mi wsparcie od pierwszego dnia mojego pobytu tutaj. Na pochwałę zasługują również kibice, którzy we mnie wierzą i wykrzykują moje imię na trybunach. To bardzo pomaga. Najważniejsze jest to, że wygraliśmy z Boltonem i musimy utrzymać tę formę do najbliższego spotkania z Arsenalem.

NASTĘPNY MECZ (vs Arsenal):      ROZGRYWKI: PREMIER LEAGUE      MIEJSCE: EMIRATES STADIUM
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2011, 12:01:36 wysłana przez Roberrcik »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea FC // by Roberrcik -- Remis z Newcastle / LM rozlosowane!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 28, 2011, 10:19:08 »