Autor Wątek: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski  (Przeczytany 22163 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 10, 2011, 21:13:11 »
Szkoda porażki w Pucharze Ekstraklasy, ale mnie ważny puchar ważniejsze mecze w lidze, a tam remis szkoda, że nie zwycięstwo, ale 1 punkt też dobrze. Oli jest na prawdę dobry gdy się rozkręci u mnie też co raz lepiej z każdym meczem.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 10, 2011, 21:51:07 »
Oj szkoda straty punktów z Koroną bo jak napisałeś nie spisują się najlepiej. Ech w pucharze ciężko by było wygrać. teraz skupisz się na lidze i po walczysz o coś szczególnego.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 10, 2011, 22:22:29 »
Odcinek 24

Mecz w 3 rundzie Pucharu Polski rozegraliśmy w Gdynii. Spotkanie derbowe było zarówno dla nas jak i dla kibiców bardzo ważne. 3 dni temu graliśmy w lidze, a teraz w pucharze. Musieliśmy w tak krótkim czasie naładować swoje akumulatory. Byłem niemal przekonany, że poziom tego spotkania będzie porównywalny do tego w Kielcach. Trener Petr Nemec miał mocną jedenastkę, więc musiałem bać się pierwszoligowców. Jeszcze kilka godzin przed meczem dokonałem kilku ważnych telefonów. Od jutra w Gdańsku testowani będą: Roger, Krzynówek, Bruins i Ronildo. Musiałem sprawdzić kilku zawodników na lewe skrzydło. Ktoś musi zastąpić Traore po jego odejściu. Każdy z tych piłkarzy poszukuje klubu. Będą oni trenować z pierwszym zespołem przez kilka tygodni. W ciągu tego okresu rozegrają oni kilka meczy w MESA. Ten, który najbardziej przekona mnie do siebie dostanie angaż. Na godzinę przed pierwszym gwizdkiem dostałem telefon od niejakiego Jana de Zeeuwa. Nic mi to nazwisko nie mówi. Po chwili rozmowy dowiedziałem się, że Jerzy Dudek chciałby zakończyć karierę w Polsce. Ma zamiar w czerwcu 2012 roku przejść na emeryturę, ale do tego czasu będzie grać w Ekstraklasie. Umówiłem się  na czwartkowy wieczór. Wtedy porozmawiam z bramkarzem i jego agentem.

W szatni powiedziałem kilka słów do chłopaków. Wiedziałem, że nie są w dobrej kondycji fizycznej, dlatego pozwoliłem im grać na luzie. Przyniosło to efekty. Dośrodkowanie Traore wybili obrońcy gospodarzy. Jednak nie bardzo dokładnie. Piłka spadła pod nogi Dawidowskiego. Tomek wykonał podkręcony strzał, który wpadł do bramki w 4 minucie meczu! Takie bramki to rzadkość w polskiej lidze. Nasi piłkarze grali jak z nut. Seria ładnych i dokładnych podań przyniosła kolejną bramkę. W 25 minucie Pietrowski zszedł na prawe skrzydło i dośrodkował w pole karne. Olisadebe wyskoczył najwyżej i trafił do siatki Juszczyka. Nigeryjczyk jest w wybornej formie. Strzela mnóstwo bramek po tym jak Lukjanovs się zaciął. Wraz z Łotyszem są na szóstym miejscu w klasyfikacji strzelców. Pierwsze dwa kwadransy przesiedzieliśmy na połowie rywala. Żółto-Niebiescy nie oddali ani jednego strzału. Nasi kibice byli bardzo zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Juszczyk musiał się dużo namachać, żeby jego zespół nie tracił kolejnych bramek. W 38 minucie zdenerwowałem się. Bąk niedokładnie wybił piłkę z naszego pola karnego wprost pod nogi Kasperkiewicza. Były piłkarz Lechii strzelił w środek, a Małkowski nawet nie zareagował. Chyba nawet ja zdołałbym obronić taki strzał. Nie wiem co się działo z moim podstawowym golkiperem. Miał troszkę gorszy okres. Może i dobrze, że do Lechii trafić chce Jerzy Dudek. To doda rywalizacji na tej pozycji i być może Sebastian podciągnie się. Gwizdek rozpoczął drugą połowę. W szatni wypadł mi telefon. Szukałem go ze 2 minuty. Kiedy wychodziłem już na murawę usłyszałem radość kibiców przyjezdnych. Wybiegłem z wielką radością, a Bąk przybiegł do mnie cieszyć się ze zdobytej bramki. Nie widziałem tego gola, ale najważniejsze było to, że prowadzimy. Mój asystent powiedział mi co się wydarzyło. Mieliśmy rzut rożny. Rozgrywający świetny mecz Pietrowski wrzucił na głowę Krzysztofa, który uderzył w kierunku bramki. Futbolówka odbiła się rykoszetem od obrońcy i wpadła obok zdezorientowanego bramkarza. Bolesnym ciosem okazała się kontuzja Razacka Traore w 64 minucie. W jego miejsce posłałem Lukjanovsa. Od teraz w kadrze nie będę miał nominalnego skrzydłowego. Oczywiście dopóki zawodnicy nie wyleczą urazów. Na otarcie łez spowodowanych brakami w kadrze, podwyższyliśmy prowadzenie. Kolejną bramkę zdobył Dawidowski. Napastnik wystawiony na listę transferową chciał pokazać, że nie warto go skreślać. Tomek pokusił się o kopię swojego strzału jak przy pierwszej bramce, ale tym razem uderzył z woleja. Podkręcona futbolówka odbiła się od pleców obrońcy i przekroczyła linię bramkową. Dawid stał się bohaterem spotkania. Mógł nim zostać również Olisadebe, który w końcówce spotkania trafił w poprzeczkę bramki Arki. Byłem bardzo zadowolony kiedy sędzia zagwizdał po raz ostatni. Osiągneliśmy pierwszy cel postawiony przez zarząd: Awans do ćwierćfinału.

Data: 2.10.2011
Stadion: GOSiR ul. Olimpijska, Gdynia
Widzów: 15 000
Sędzia: Adam Lyczmański
MoM: Tomasz Dawidowski (9.5) [Lechia]


Małkowski – Okonkwo, Bąk, Janicki, Andriuskevicius – Bajic, Pietrowski, Heverton, Traore (Lukjanovs 64') - Dawidowski (Sazankov 91'), Olisadebe

(Eks) Lechia Gdańsk – (1 L) Arka Gdynia 4:1 (2:1) [Dawidowski 4' 81', Pietrowski 25', Bąk 47',  – Kasperkiewicz 38']
-Puchar Polski, 3 runda


Jedni wracają po kontuzji, a drudzy właśnie je łapią. Sebastian Małkowski ma pęknięte żebra i nie będzie grać przez dwa miesiące. Do bramki będę musiał wstawić młodziutkiego Pawłowskiego, gdyż innego bramkarza obecnie nie posiadam. Jedyną formacją, którą omijają kontuzje jest atak. To będą ciężkie tygodnie dla Gdańskiej Lechii.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 10, 2011, 22:33:39 »
To były wielkie derby, i wielkie zwycięstwo nad odwiecznym rywalem. Świetny mecz rozegrał Dawidowski.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 10, 2011, 23:22:14 »
No Wielki Derby dla was, świetny mecz Dawidowskiego. Szkoda Małkowskiego, bo ostatnio świetnie bronił.

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 11, 2011, 02:32:39 »
Zwycięstwa w derbach zawsze smakują najbardziej.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 11, 2011, 13:28:05 »
Odcinek 25

Losowanie marcowych meczy Pucharu Polski obejrzałem w telewizji. Nie chciałem jechać do siedziby PZPN i wysłałem tam swojego asystenta. Nasz zespół zmierzy się z Łódzkim Klubem Sportowym.

Drugi mecz w listopadzie to pojedynek z Polonią Warszawa. Liczyłem na łatwą zdobycz punktową, gdyż jeden z kandydatów do mistrzostwa spisywał się dość słabo i zajmował 12 pozycję. Mecz rozgrywany był w niedziele. Nasi rywale o fotel lidera podzielili się punktami i jeśli wygramy to spotkanie wskoczymy na drugie miejsce. Już od początku ruszyliśmy do ataków. W 6 minucie Dawidowski był bliski pokonania Przyrowskiego, ale minimalnie chybił. Pierwsza bramka wpadła w 9 minucie. Olisadebe wykorzystał podanie Deleu i pokonał bramkarza Czarnych Koszul. Pięć minut później cieszyliśmy się z dwubramkowej przewagi. Nie za długo, ponieważ sędzia dopatrzył się spalonego. Spalonego, którego, jak pokazały powtórki, nie było. W 33 minucie Krzysztof Bąk wykorzystał wrzutkę z rzutu rożnego Lukjanovsa. Prowadziliśmy 2:0. Przyzwyczaiłem się, że ostatnio towarzyszy mi pech i tym razem nie było inaczej. Dawidowski musiał opuścić boisko w 38 minucie, a w jego miejsce pojawił się Sazankov. Emsi potwierdził swoją wartość dla drużyny w 43 minucie. Wtedy to popisał się kapitalnym strzałem z główki i ustalił nowy wynik spotkania – 3:0. Druga połowa meczu była już o wiele spokojniejsza, a gra skoncentrowała się na środku boiska. Poloniści byli totalnie rozbici i nie meli sił, żeby się podnieść. Zauważyłem, że gdy nie ma Traore to przy dość gorszej postawie innych zawodników nie mamy pomysłu na grę. Polonia wraca do Warszawy bez punktów, a my świętujemy zwycięstwo.

Data: 6.11.2011
Stadion: PGE Arena Gdańsk, Gdańsk
Widzów: 21 396
Sędzia: Hubert Siejewicz
MoM: Emmanuel Olisadebe (8.6) [Lechia]


Pawłowski – Deleu, Bąk, Kozans, Andriuskevicius – Surma, Bajic, Nowak (Heverton 79'), Lukjanovs – Dawidowski (Sazankov 38'), Olisadebe (Nwaogu 86')

(3) Lechia Gdańsk – (12) Polonia Warszawa 3:0 (3:0) [Olisadebe 9', 43' Bąk 33']
-Ekstraklasa [13/30]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2011, 13:33:33 wysłana przez seba_maliszewski »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 11, 2011, 13:49:38 »
Łatwe spotkanie z Polonią. Widzę, że Olisadebe powoli powraca do dawnej formy jeszcze tej z eliminacji do MŚ 2002. Kto wie może jakby twoi podopieczni powalczyli w drugiej połowie wynik był by jeszcze większy.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 11, 2011, 13:55:24 »
Bardzo dobry mecz z Polonią, Olisadebe w świetnej formie jest po powrocie do Lechi. Bramka Bąka musiała być na prawdę ładna.

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 11, 2011, 14:01:45 »
Kolejne pewne zwycięstwo Lechii, chyba co raz bliżej liderowanie. Olisadebe szaleje jak za dawnych lat, oby tak dalej.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 11, 2011, 14:17:04 »
No Lechia gra z meczu na mecz coraz lepiej. Jej liderem jest Oli łowca goli.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 12, 2011, 10:37:27 »
W sumie, po co się męczyć z dojazdem do siedziby, jak można obejrzeć losowanie w TV;P Kapitalnie zagraliście w tym meczu,ale gdy nie ma Traore, nie macie pomysłu na grę. Szkoda, ze Dawidowski odniósł kontuzję, ale i tak popis Oli'ego dał wam 3 pkt ;P

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 12, 2011, 11:37:14 »
Zwycięstwo w derbach cieszy najbardziej :)

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 12, 2011, 11:43:40 »
Olisadebe strzela! :D
szkoda jednak, że nie przejdzie do żadnego klubu z Polski :/
" border="0

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 12, 2011, 13:22:10 »
Wynik dobry, Oli się rozkręcił. Jesteś już na 2 miejscu, teraz trzeba przeskoczyć pierwszą drużynę i zażarcie bronić miejsca.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 13, 2011, 10:58:21 »
Wyjeżdżam na wakacje. W związku z tym nie będę pisał swojej kariery przez kilka dni. Do zobaczenia.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 14, 2011, 22:46:19 »
Odcinek 26

Mecze w Pucharze Ekstraklasy nie cieszą się zainteresowaniem. W Bełchatowie zawitało niespełna tysiąc widzów. Na ten mecz wystawiłem głębokie rezerwy. Byłem przeziębiony, więc wolałem zostać w domu i na mecz wysłać asystenta. Jak już wcześniej mówiłem te rozgrywki nie są potrzebne więc je olewam. Asystent poprowadził Lechię. Przegraliśmy 3:0, ale nie jestem niezadowolony.
 
Data: 9.11.2011
Stadion: ul. Sportowa, Bełchatów
Widzów: 905
Sędzia: Dawid Piasecki
MoM: Miroslav Bozok (8.7) [GKS]


Barczak - Rosiński, Gładczuk, Janicki, Iwanowski - Brzeski (Poźniak 77'), Pomaski, Stępień (Heverton 69') - Kugiel (Nwaogu 86'), Maliszewski, Czychowski

(3) GKS Bełchatów – (1) Lechia Gdańsk 3:0 (2:0) [Bozok 7', 36', 88']
-Puchar Ekstraklasy, faza grupowa [4/6]


Kilka dni po tym spotkaniu pojechaliśmy do Bielsko-Białej na mecz z Podbeskidziem. Mocny deszcz utrudnił grę obu ekipom. Beniaminek ekstraklasy okupuje ostatnie miejsce w lidze, ale nie traci nadziei na utrzymanie. Dla nas było to bardzo ważne spotkanie. Jeśli wywieźlibyśmy trzy punkty, a Wisła przegrałaby derby Krakowa to wskoczylibyśmy na fotel lidera. Moi piłkarze zaczęli mecz od mocnego uderzenia. Raz po raz przedostawali się pod pole karne gospodarzy. W 17 minucie przeprowadziliśmy najgroźniejszą akcję do tej pory. Najpierw groźnym strzałem popisał się Olisadebe. Mateusz Bąk odbił piłkę wprost pod nogi Lazica, ale ten trafił w jednego z obrońców. Skoro, żadnemu z nich nie udało się strzelić to spróbował Surma. Jego strzał trafił wprost w bramkarza. Chwilę później szczęścia spróbował Lazic. Szkoda, że nie zdobył bramki. Golkiper wykazał się niezłym refleksem. Pierwsze 45 minut przebiegło pod nasze dyktando. Byłem pewien, że z biegiem czasu strzelimy w końcu gola. Lukjanovsa zastąpił Sazankov. Białorusin imponował szybkością i dryblingiem. Dobrą grę potwierdził w 78 minucie gry. Spróbował dośrodkować w pole karne. Piłka przeleciała nad bramkarzem i spadła wprost do bramki. Świetna bramka Aleksandra. Bramkarz gospodarzy był dzisiaj istnym cyborgiem broniąc wszystko, nawet strzały z 3-4 metrów. Nie udało mu się przy dość łatwym dośrodkowaniu. Okazało się, że Mistrz Polski przegrał derby Krakowa,a my zajęliśmy pozycję lidera.

Data: 12.11.2011
Stadion: ul. Rychlińskiego, Bielsko-Biała
Widzów: 3 150
Sędzia: Paweł Gil
MoM: Mateusz Bąk (8.2) [Podbeskidzie]


Pawłowski – Okonkwo, Janicki, Kozans, Andriuskevicius – Surma, Bajic (Nowak 66'), Heverton – Lazic, Lukjanovs (Sazankov 45'), Olisadebe

(16) Podbeskidzie Bielsko-Biała – (2) Lechia Gdańsk 0:1 (0:0) [Sazankov 78’]
-Ekstraklasa [14/30]
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2011, 11:49:48 wysłana przez seba_maliszewski »

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 14, 2011, 23:20:30 »
Trochę bolesna porażka z GKS Bełchatów ale za co odegrałeś się w meczu ekstraklasy z Podbeskidzie Bielsko-Biała.
Bozok przeciwko Ciebie zagrał wręcz fenomenalnie.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 15, 2011, 08:23:59 »
Oli gra u ciebie bardzo dobrze w lidze dobrze ci idzie i zasłużonego masz lidera szkoda tego meczu w PP ale dobrze że zagrały rezerwy

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 15, 2011, 09:52:59 »
Oli gra u ciebie bardzo dobrze w lidze dobrze ci idzie i zasłużonego masz lidera szkoda tego meczu w PP ale dobrze że zagrały rezerwy

To nie był PP, tylko PE  ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: My wierzymy tylko w BKS by seba_maliszewski
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 15, 2011, 09:52:59 »