Autor Wątek: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!  (Przeczytany 134047 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Inauguracja sezonu 2012/13 Barclas Premier League!
« Odpowiedź #280 dnia: Lipiec 30, 2011, 23:15:52 »
ciekawie wzbogaciłeś ten opis
Cytuj
2 mocne ciosy zabijają nadzieję jakieś punkty!
zabrakło pewnie: na

stadion przepełniony, w końcu inauguracja.
Defoe będzie się wam śnił po nocach, a w zasadzie te dwie minuty
mecz zaskakująco wyrównany, gdyby grał Beattie czy Cleyton, to kto wie...

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Inauguracja sezonu 2012/13 Barclas Premier League!
« Odpowiedź #281 dnia: Lipiec 30, 2011, 23:18:50 »
No szkoda, że nie pokusiłeś się o punkcik bo można było ;). Ale niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Defoe to skuteczna besta i nie dziwie się, że wykorzystał te sytuację. Z Blackburn też łatwo nie będzie ale dasz radę bo zagra Beattie i reszta bandy.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Inauguracja sezonu 2012/13 Barclas Premier League!
« Odpowiedź #282 dnia: Lipiec 30, 2011, 23:20:41 »
no kurde poczatek sezonu slaby ale grales z gigantem lonndynskim to i tak nie jest zle .
mam nadzieje ze w nastepnym meczu wygrasz
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Inauguracja sezonu 2012/13 Barclas Premier League!
« Odpowiedź #283 dnia: Lipiec 30, 2011, 23:34:50 »
Tak czytam, że Hart broni w Tottenhamie a w rzeczywistości przydał by im się ten piłkarz. Mecz w twoim wykonaniu całkiem nie zły. W pierwszej połowie dużo szczęścia bo mogłeś nie źle dostawać ale co się odwlecze to nie uciesze i w  trzy minuty Tottenham załatwił Cie twoimi kontrami. Sam z nimi grałem nie dawno i też na wyjeździe poległem 2 - 0 ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Inauguracja sezonu 2012/13 Barclas Premier League!
« Odpowiedź #284 dnia: Lipiec 30, 2011, 23:47:58 »
no ten patent z wynikami to odgapiles devil :P ale i tak fajnie ze komus moj pomysl sie spodobal. szkoda porazki na inauguracje, ale nie trafiles na latwego przeciwnika, mam nadzieje ze z rovers pojdzie ci lepiej. powodzenia.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Inauguracja sezonu 2012/13 Barclas Premier League!
« Odpowiedź #285 dnia: Lipiec 31, 2011, 00:30:21 »
Oficjalna prezentacja nowego zawodnika "mandarynek"



Josepmir Aarón Ballón Villacorta (ur. 21 marca 1988 w Limie, Peru) – peruwiański piłkarz, grający na pozycji pomocnika. Jego nominalną pozycją jest defensywny pomocnik, tam czuję się najlepiej. Ale nie ma co się dziwić bo jest to silny i wytrzymały zawodnik. Gracz Universidad San Martín Lima, w barwach którego wystąpił 94 razy i zdobył 4 bramki. Został kupiony za 350 tyś funtów i podpisał z nami 4 letnią umowę w ramach której będzie zarabiał 7 tyś funtów tygodniowo. W nowym klubie będzie grał z numerem 8.


- Bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć do tego zespołu. Nie będę tu mówił, że moim marzeniem była gra w angielskiej lidze bo to już stare i nie modne. Cieszę się, że dano mi szansę postaram się ją jak najlepiej wykorzystać. Wiem, że walka o pierwszą "11" łatwa nie będzie, lecz będę o nią walczył i się starał. Może mam małe umiejętności, ale mam za to duże serce do gry. Zawsze na boisku daje z siebie maksa, już z 10 razy byłem znoszony na noszach bo to głowę, nogę, stopę miałem rozciętą. Nie mogę się doczekać pierwszego meczu w którym zagram, choć wiem, że on tak szybko nie nastąpi.




Ian Holloway o wszystkich transferach i inauguracji:




- Dobrze wiem, że zaraz zacznie się narzekanie tych dziennikarskich hien jakich to my kelnerów sprowadziliśmy. Szczerze wam powiem mam to w d_pie co oni o tych graczach myślą. My nie mamy pieniędzy na wielkie transfery, musimy się ratować mało znanymi zawodnikami. Nie sztuką jest kupić gwiazdy i zdobywać laury, tylko sztuką jest kupić słabszych graczy i z nimi świętować sukcesy. Podsumowując sprowadziliśmy 2 graczy nieznanych "kelnerów" o zajebistych naziwskach no Vacek i Ballon. Zaraz zaczną się głosy, że ktoś tu nas zrobił w balona i c_uja (śmiech). Na szczęście kupiliśmy jeszcze Camerona, bo to jest gracz z nazwiskiem.

- Jeśli chodzi o pierwszą kolejkę, to nie ma co płakać . Rywal był dla nas za mocny, jeszcze ten "człowiek guma" na bramce, weź mu coś strzel. A załatwił nas "człowiek gepard". Jak dostał piłkę to wiedziałem że nie mamy z nim szans w pojedynku biegowym. 18 miejsce nie jest takie złe, mamy tylko 1 miejsce do utrzymania (śmiech). Dobra kończę gadać durnoty, czas się brać do roboty (śmiech).
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 00:35:22 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Trzeci transfer oraz komentarz Ian Holloway'a!
« Odpowiedź #286 dnia: Lipiec 31, 2011, 00:32:59 »
Ciekawy transfer a wypowiedź tego szaleńca jak zawsze na wysokim poziomie ;). Do Tworek GO! :D.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Trzeci transfer oraz komentarz Ian Holloway'a!
« Odpowiedź #287 dnia: Lipiec 31, 2011, 00:51:25 »
Sztuka to jest wprowadzić zawodnika do pierwszej drużyny z rezerw i wychować go na gwiazdę a nie kupić młodego zdolnego wychowanka innego klubu :D
Transfery robisz realne, podobnie jak ja overall nie jest dla Ciebie ważny. Fajna karierze prowadzisz, ciekawe jak Ci pójdzie w Premier League a ja Ci życzę walki o utrzymanie bo wtedy będzie ciekawie.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Trzeci transfer oraz komentarz Ian Holloway'a!
« Odpowiedź #288 dnia: Lipiec 31, 2011, 08:33:32 »
Wyrównany mecz był niestety 67-69 Koguty zadały 2 ciosy i było po sprawie. Liczę że z Blackpool wygrasz. Transfer bardzio ciekawy liczę że rozwiniesz jego talent i bedzie gwiazdą.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Trzeci transfer oraz komentarz Ian Holloway'a!
« Odpowiedź #289 dnia: Lipiec 31, 2011, 11:09:41 »
tak, dobrze się określił ten piłkarz, skromny, jego atutem jest serce do walki.
ten trener to prawdziwy mistrz ciętej riposty, nie ma co ;D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Trzeci transfer oraz komentarz Ian Holloway'a!
« Odpowiedź #290 dnia: Lipiec 31, 2011, 11:35:31 »
Kolejka 2



Ewood Park - Blackburn

Widzów: 25 658 (90%)




Sędzia: Phil Dowd

Jason Roberts spycha nas "prawie" na dno!

2:1

Strzelcy:

24'  Alonso

45' Puncheon

83' Roberts


Na mecz drugiej kolejki pojechaliśmy na Ewood Park na mecz z 7 w tabeli Blackburn Rovers. Nie lubię grać z tym zespołem, szczególnie na ich stadionie. Nie inaczej było i tym razem przez pierwsze 20 minut Gilks ratował nam kilkukrotnie tyłek, po strzałach niesamowitego Jasona Robertsa. Lecz co się nie odwlecze to nie uciecze i w 24 minucie źle wyprowadzona piłka przez moich obrońców trafia pod nogi Alonso ten z 24 metrów posyła podkręconą piłkę w długi róg bramki Gilksa i mamy gola. Znów tak jak w meczu z Tottenhamem stracona bramka nas zmobilizowała do lepszej gry. Zaczęliśmy tworzyć sytuację, ale brakowało wykończenia. W 45 minucie udało nam się wyrównać stan meczu. Po dośrodkowaniu Cairney'a z lewego skrzydła piłkę uderzał Cleyton, piłkę w bok odbija Robinson a do niej dochodzi Puncheon i z woleja pakuje piłkę pod poprzeczkę. W drugiej połowie byliśmy lepsi od rywali, ale jeśli nasi napastnicy nie potrafią wykorzystać sytuacji to nie ma jak strzelić bramki. W 82 minucie Jason Roberts (zawsze mi strzela bramkę na Ewood Park) w sytuacji sam na sam z Gilksem zdobył zwycięską bramkę. Jednak mogliśmy wyrównać ale w 90 minucie Castolo trafił wprost w Robinsona w sytuacji sam na sam. W tabeli spadliśmy o pozycję niżej, mamy teraz 19 lokatę.Na pocieszenie pozostaje nam fakt, że jesteśmy wyżej niż Chelsea Londyn.


Gracz meczu:






Jason Roberts 7.0 (Sky Sports 8.0)



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0ca4992ca68869043fa698ada4f67089&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0ca4992ca68869043fa698ada4f67089&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Pozostałe mecze 2 kolejki Barclays Premier League




Liverpool FC
2:1 Sunderland AFC, Queens Park Rangers 1:2 Aston Villa FC, Fulham FC 0:2 West Bromwich Albion, Manchester City 1:1 Everton FC, Wigan Athletic 1:0 Newcastle United, Manchester United 1:1 Arsenal FC*, Bolton Wanderers 1:0 Cardiff City, Tottenham 1:0 Chelsea FC#, Wolverhampton Wanderers 0:0 Burnley FC  


#- niespodzianka kolejki

*- hit kolejki

Zapowiedź meczu:







Pojedynek dwóch beniaminków, na razie od mistrzów Championship  wyżej w tabeli są zwycięzcy Play Off czyli gospodarze dzisiejszego spotkania. Obie ekipy nie wygrały jeszcze swojego spotkania w Championship i dla obu drużyn ten mecz to idealna okazja do zanotowania pierwszej wygranej w tym sezonie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2011, 12:20:29 wysłana przez reddevil8911 »

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jason Roberts spycha nas "prawie" na dno!
« Odpowiedź #291 dnia: Lipiec 31, 2011, 12:03:40 »
hehe nie ma co sie lamac, chelsea tez za dobrze jakos nie idzie na poczatku sezonu, moze potem sie odbijecie od dna i ruszycie po miejsce kwalifikujace do pucharow.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jason Roberts spycha nas "prawie" na dno!
« Odpowiedź #292 dnia: Lipiec 31, 2011, 12:11:43 »
masz błąd przy wyniku, napisałeś 2-0 zamiast 2-1. szkoda tej porażki, ale Chelsea wcale nie lepsza. ale jest koło ratunkowe z Burnley, dlatego też jestem dobraj myśli

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jason Roberts spycha nas "prawie" na dno!
« Odpowiedź #293 dnia: Lipiec 31, 2011, 12:22:10 »
Cytuj
nie wygrały jeszcze swojego spotkania w Championship
Raczej powinno być Premier League/Premiership:)
Bardzo ciekawe spotkanie. Roberts to taki lis pola karnego, atletyczna budowa ciała i na prawdę ciężko go u pilnować. Nie ma co się martwić. Kariera jest jak na razie bardzo ciekawa i liczę na twoje zwycięstwo z Burnley na Turf Moor. Uważaj bo to trudny teren gdzie dwa lata temu najlepsze kluby Barclays Premier League miały problemy.


Offline Bwin

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Niemcy Dortmund
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2010r.
  • Deutscher Meister 2011!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jason Roberts spycha nas "prawie" na dno!
« Odpowiedź #294 dnia: Lipiec 31, 2011, 12:42:12 »
To podcina skrzydla ale z trzeciego musza byc punkty inaczej bedziesz musial zostac na dluzej w "piwnicy".Powodzenia.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jason Roberts spycha nas "prawie" na dno!
« Odpowiedź #295 dnia: Lipiec 31, 2011, 13:04:08 »
Oficjalna prezentacja nowego zawodnika Blackpool FC:



Lars Stindl (ur. 26 sierpnia 1988 w Waghäusel) – niemiecki piłkarz występujący na pozycji skrzydłowego. Jego zaletą jest uniwersalność, bo może występować zarówno na lewej i prawie stronie. Ponadto jest to szybki i bardzo zwinny zawodnik, który nie boi się gry 1 na 1 z rywalem. Gracz Hannoveru 96 w barwach którego rozegrał 33 mecze i strzelił dwa gole. Został kupiony za 583 tyś funtów i podpisał z nami 4 letnią umowę w ramach której będzie zarabiał 1,7 tyś tygodniowo.

- Po dobrych występach jakie zaliczyłem w barwach Hannoveru 96 w ubiegłym sezonie, postanowiono mnie się pozbyć. Zostałem wystawiony na listę transferową. Gdy tylko mój agent dostał propozycję z Anglii od razu się zgodziłem. Wiem, że nie wielu moich rodaków poradziło sobie w tej lidze, ja jednak chcę być jednym z tych, którym się to udało. Mam nadzieję, że dobrą grą w zespole beniaminka Barclays Premier League pokaże działaczom z AWD Arena, że sprzedaż mnie to był błąd. Nie mogę się doczekać mojego debiutu w drużynie "mandarynek".

Pełna kadra Blackpool FC na rundę jesienną sezonu 2012/13!



Bramkarze:


1. Mathew Gliks (c), 13. Mark Halstead, 21. Ivan Ivarov

Obrońcy:

2. Massimo Palmieri, 3. Stephen Crainey, 5. Neal Eardley, 6. Ian Evatt, 15. Alex Babpiste, 18. Darren Ruskin, 20. Craig Cathcart,24. Stanislav Angelović.

Pomocnicy:

4. Keith Southern, 8. Josempir Ballon, 12. Gary Taylor Fletcher 16. Kamil Vacek, 17. Lars Stindl, 18. Chris Basham, 23. Matt Phillips, 26. Cleyton, 42. Jason Puncheon.

Napastnicy:

7. Billy Clarke, 9. Nelly Castolo, 10. James Beattie , 11. Cameron Jerome, 14. Elliot Grandin. 

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 A jednak mamy jeszcze jedną "mandarynkę"!!!!
« Odpowiedź #296 dnia: Lipiec 31, 2011, 13:23:16 »
no zakupiles bardzo ciekawego zawodnika, zapowiada sie ten sezon na dobry z takim skladem, pierwsze dwa mecze to wypadki przy pracy :D

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 A jednak mamy jeszcze jedną "mandarynkę"!!!!
« Odpowiedź #297 dnia: Lipiec 31, 2011, 13:33:47 »
Masz silną kadrę. Nowy zawodnik będzie dużym wzmocnieniem. Zwinność jest bardzo ceniona w Premier League. Skuteczny to on nie jest ale Niemiec nie będzie rozliczany z bramek. Od tego jest Jerome i Beattie.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 A jednak mamy jeszcze jedną "mandarynkę"!!!!
« Odpowiedź #298 dnia: Lipiec 31, 2011, 14:08:57 »
kadra spokojnie na środek tabeli, może coś więcej przy odrobiie szczęścia?

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 A jednak mamy jeszcze jedną "mandarynkę"!!!!
« Odpowiedź #299 dnia: Lipiec 31, 2011, 16:21:48 »
Kolejka 3



Turf Moor - Burnley

Widzów:18 768 (90%)




Sędzia: Anthony Taylor

Mamy pierwszy punkt, ale i tak lądujemy na samym dnie!

1:1

Strzelcy:


44' P. Cisse

72' Castolo



Na Turf Moor byliśmy świadkami starcia dwóch beniaminków tego sezonu. Od początku meczu stroną dominującą byli goście, szczególnie młody napastnik drużyny przyjezdnych Clarke, który raz za razem urywał się obronie gospodarzy. Świetnie w pierwszej połowie bronił Grant, kilka razy uratował swój zespół. W 44 minucie jedyna akcja gospodarzy zakończyła się golem Cisse, który dobił piłkę po odbitym przez Gilksa strzale Thomspona. W drugiej połowie rzuciliśmy się jeszcze mocniej na rywali, ale długo nie mogliśmy wyrównać. Dopiero sprytnie rozegrany rzut wolny dał nam wyrównanie. W 72 minucie Phillipsa zagrywa na dobieg do Cairney'a ten centruje w pole karne, żle piąstkuje Grant i Castolo szczupakiem pakuję piłkę do pustej bramki. Potem mieliśmy festiwal parad bramkarskich w wykonananiu na przemian Gilksa i Granta. Mecz kończy się wynikiem 1:1, dla nas jest to pierwszy punkt, który daje nam ostatnie miejsce w tabeli. Co może cieszyć to bardzo dobry mecz Ballona, chłopak walczył na środku za trzech. Debiut również zaliczył Stindl, kilka razy wkręcił obrońcę w ziemię, ale brakowało wykończenia.


Gracz meczu:





Lee Grant 7.0 (Sky Sports 8.0)



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0ca4992ca68869043fa698ada4f67089&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0ca4992ca68869043fa698ada4f67089&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Pozostałe mecze 3 kolejki Barclays Premier League




Sunderland FC 0:0 Fulham, Queens Park Rangers 2:2 Liverpool FC, Aston Villa 0:2 Manchester City, West Bromwich Albion 1:0 Wigan Athletic, Everton FC 3:1 Manchester United#, Newcastle United 2:2 Bolton Wanderers, Arsenal FC 1:2 Tottenham Hotspur*, Cardiff City 0:0 Wolverhampton Wanderers, Chelsea FC 2:0 Blackburn Rovers

#- niespodzianka kolejki

*- hit kolejki



Zapowiedź meczu:









Po 3 wyjazdowych meczach ostatnia drużyna tabeli Blackpool FC podejmie na własnym stadionie wicemistrza Championship Cardiff City. Kibice gospodarzy nie wyobrażają sobie innego wyniku jak wygrana swoich ulubieńców.
[/font]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Blackpool FC by reddvil8911 A jednak mamy jeszcze jedną "mandarynkę"!!!!
« Odpowiedź #299 dnia: Lipiec 31, 2011, 16:21:48 »