Autor Wątek: Zagłębie by kamil18kks #29 Ćwierćfinał PP  (Przeczytany 37776 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Zagłębie by kamil18kks #25 Rewanż 1 Rundy Pucharu Polski
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpień 11, 2011, 20:10:32 »
8. kolejka T-Mobile Ekstraklasy
Dobry mecz w Łodzi. Jouffre mówi po polsku!
vs

Po meczach pucharowych nadszedł czas na ligę. W 8 serii gier 5 w tabeli Widzew podejmuje 4 Zagłębie. Bukmacherzy wskazują na bramkowy remis.

   

Relacja z meczu:
Pierwsza połowa:
1’ Zaczyna Widzew.
   Fauluje Sernas (Zagłębie).
4’ Grzelczak (Widzew) strzela głową, ale w Isailovicia (Zagłębie).
9’ GOL dla WIDZEWA!!! Ostrowski strzela. Broni ten strzał, a w zasadzie odbija Isailović (Zagłębie) i do piłki jako pierwszy dopada Grzelczak i strzela do pustej bramki! 1-0 dla Widzewa.
22’ GOL dla ZAGŁĘBIA!!! Rymaniak zagrywa piłkę po ziemi w pole karne, a tam Jouffre pewnym strzałem pokonuje Mielcarza (Widzew)! 1-1

31’ Jaouffre (Zagłębie) obok bramki.
45’ GOL dla ZAGŁĘBIA!!! Kopia akcji z meczu z Lechią. Sernas wysuwa piłkę do Gancarczyka, a ten potężnym strzałem pod poprzeczkę pokonuję Mielcarza (Widzew) ! 2-1 dla Zagłębia.
     Koniec pierwszej połowy.
Druga połowa:
61’ Zmiana w Widzewie. Okachi zastępuje Madere.
62’ Sernas (Zagłębie) strzela, ale broni Mielcarz (Widzew).
70’ Grzelczak (Widzew) prosto w Isailivicia (Zagłębie).
73’ Zmiana w Widzewie. Correra w miejsce Dudu Paraiby.
     Zmiana także w Zagłębiu. Byłego gracza Widzewa Darvydasa Sernasa zastępuje Rakels.
86’ Rakels (Zagłębie) obok bramki.
     Ostatnia zmiana w Widzewie. Dzalamidze za Oziębałe.
90’ Koniec meczu!

Plus za grę: Gancarczyk (1)
Minus za grę: Horvath (1)

Opis meczu:
Łódź. Aleja Piłsudskiego 138. Stadion im. Ludwika Sobolewskiego. To dokładne miejsce rozegranego meczu 8 kolejki pomiędzy Widzewem Łódź a Zagłębiem Lubin. Obie drużyny są sąsiadami w tabeli, bo przed tym meczem Widzew był na 5 miejscu a Zagłębie na 4. Warto wspomnieć, że kibice Zagłębia zajęli w całości sektor gości, czyli wszystkie 800 miejsc. Kibice Widzewa zapełnili stadion w większej połowie, bo przyszli w liczbie 6 121, chociaż niektórzy sądzą, że połowy są równe. Widzewiacy wybiegli na murawę w swoich tradycyjnych, całych czerwonych trykotach. Zagłębie w swoim drugim, wyjazdowym komplecie – białe koszulki czarne koszulki i białe getry. Mecz zaczęli gospodarze. Sędzią tego meczu jest pan Hubert Siejewicz. Pierwsza groźna akcja nastąpiła już w 4’ kiedy to Grzelczak głową próbował pokonać Isailovicia, ale ta próba była nieudana. Kolejna akcja to 9’ – Ostrowski strzela ale jego strzał wypluwa przed siebie Isailović. Do piłki jako pierwszy dobiega Grzelczak i strzela gola, na 1-0. Nie popisał się tutaj Isailovic, nie popisał się także zastępujący słabo grającego Hanka – Horvath, któremu uciekł Grzelczak. Następne 10 minut było spokojne. Dopiero w 22’ mieliśmy kolejną, wartą wzmianki akcję. Boczny obrońca Zagłębia Rymaniak zagrał płaską piłkę w pole karne. Futbolówka dotarła pod nogi Jouffre, a Francuz nie miał problemu ze strzeleniem gola. Mamy remis. Po tym golu znów 10 minut spokoju. 31’ Jouffre spróbował z dalszej odległości, ale niewiele chybił. Kolejne 10 minut spokoju. 45’ gracze Widzewa już zastanawiali się co powie im Radosław Mroczkowski w przerwie, a tu strzałem z dalszej odległości Janusz Gancarczyk strzela gola. Już 6-ego w tym sezonie. Warto także przypomnieć, że na boisku biegał Sernas, były zawodnik Widzewa, ale nie pokazał nic specjalnego i w 73’ zastąpił go bohater środowego meczu Pucharu Polski – Deniss Rakels. Druga połowa była już wyraźnie pod dyktando Zagłębia. „Miedziowi” nie przeprowadzali groźnych ataków, tylko spokojnie szanowali piłkę i dowieźli do końca meczu cenne 3 punkty.


Trenerzy po meczu:
Radosław Mroczkowski (Widzew Łódź):  Nie wiem co mam powiedzieć. Wszystko zaczęło się idealnie dla nas. Szybko strzeliliśmy gola, przeprowadziliśmy parę ładnych akcji, mimo to po 45 minutach na tablicy widniał wynik 2-1 dla Zagłębia. Te dwie bramki to nasze błędy osobiste. Pierwszy gol to nieupilnowanie zawodnika Miedziowych, nie pamiętam jego nazwiska, a drugi to za dużo zostawionego miejsca Gancarczykowi, a ten pokonał Mielcarza.  Szkoda, że tracimy punkty na własnym boisku.
Jan Urban (Zagłębie Lubin):  Ja panu przypomnę kto strzelił pierwszego gola. Jouffre – i niech pan lepiej to nazwisko zapamięta bo nie raz jeszcze pan o nim usłyszy. Wracając do meczu, to niepotrzebnie tracimy szybko gola. Na szczęście potem udało nam się odrobić straty i potem wyjść na prowadzenie. Martwi mnie nieskuteczność napastników. Sernas zawodzi jak na razie.

Piłkarze po meczu:
Krzysztof Ostrowski (Widzew Łódź): Szkoda tej porażki, bo trzy punkty były jak najbardziej w zasięgu. Objęliśmy szybko prowadzenie, ale potem chwila zdekoncentrowania i łatwo straciliśmy dwa gole. Mam nadzieję, że kibice nam to wybaczą.
Jouffre (Zagłębie Lubin): Na początek, ja słabo mówić, mówię po polski. Wygraliśmy i to dobre. Ja strzelić, strzeliłem drugi gol i ciesze się z tego.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Zagłębie by kamil18kks #26 8 kolejka - teraz Widzew
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpień 11, 2011, 20:29:45 »
I bukmacherzy źle pokazali miał być remis, a tutaj wygrana 1:2 dla Zagłebia ;)

Nie wiem co mam powiedzieć, wszystko zaczęło się idealnie...

Fajnie wymyśliłeś, że Jouffre mówi po polsku ;) Gratuluje temu świetnemu strzelcowi.
" border="0

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #26 8 kolejka - teraz Widzew
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpień 11, 2011, 20:56:22 »
Szybko straciłeś gola, ale także szybko wyrównałeś. Zrobił to francuski nabytek.  ;) Znów bramkę zdobył Gancarczyk. Akcja była kopią tej z meczu z Lechią. Wyrównany, ciekawy mecz, który zakończył się waszym zwycięstwem.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #26 8 kolejka - teraz Widzew
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpień 11, 2011, 21:05:12 »
Szybko stracony gol mógł Cię podłamać ale tak nie było bo Ty jeszcze szybciej wyrównałeś stan meczu i jeszcze przed przerwą wyszedłeś na prowadzenie i jak się później okazało był to gol decydujący o ważnych trzech punktach.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #26 8 kolejka - teraz Widzew
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpień 11, 2011, 21:21:22 »
Ładnie podsumowałeś miesiąc Gancarczyk bardzo dobrze się spisuje i oby tak było jak najdłużej.
W meczu pucharowym Flota się mocno postawiła i całe szczęście miałeś zaliczkę z pierwszego meczu i po 90min nie musiałeś schodzić z boiska jako przegrany tylko czekać na dogrywkę a w niej całe szczęście byłeś lepszy i grasz dalej.
W meczu ligowym szybko stracona bramka i musiałeś gonić wynik całe szczęście odrobiłeś i to z nawiązką wygrywając 2:1. Fajny pomysł z komentarzem Jouffre.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Zagłębie by kamil18kks #26 8 kolejka - teraz Widzew
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpień 11, 2011, 22:35:08 »
Plotki transferowe.

Po wypowiedzi jakiej Jan Urban udzielił po meczu z Widzewem media zaczęły już plotkować, o tym, że Zagłębie szuka nowego napastnika. Na jednej stronie internetowej pojawiła się informacja, że Zagłębie zainteresowane jest Vojo Ubiparipem z Lecha Poznań. Inny serwis podaje, że nasz klub zainteresowany jest pozyskaniem Pawła Abbota z Ruchu Chorzów. Na ten temat wypowiedział się Jan Urban.
- To prawda, że obserwujemy parę zawodników grających na pozycji napastnika, ale nie jestem zainteresowany kupnem ani Abbotta, ani Ubiparipa. Jeżeli miałbym kogoś sprowadzić do Lubina to kogoś z zagranicznej ligi.

Paweł Abbott

Vojo Ubiparip

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Zagłębie by kamil18kks #27 Plotki na temat transferów
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpień 11, 2011, 22:42:36 »
Abbot tak Ubiparip nie. nie byłoby to realistyczne wzmocnienie.
dobrze, że się bukmacherzy mylili i wygrałeś z Widzewem.
dobrze ujęte \
Cytuj
45’ gracze Widzewa już zastanawiali się co powie im Radosław Mroczkowski w przerwie, a tu strzałem z dalszej odległości Janusz Gancarczyk strzela gola
i przy okazji brawa dla Gancarczyka.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Zagłębie by kamil18kks #27 Plotki na temat transferów
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpień 11, 2011, 22:46:58 »
Abbot tak Ubiparip nie. nie byłoby to realistyczne wzmocnienie.
dobrze, że się bukmacherzy mylili i wygrałeś z Widzewem.
dobrze ujęte \i przy okazji brawa dla Gancarczyka.

no nie wiem czy transfer Ubiparipa nie byłby realistyczny. Są dwa powody dlaczego mogłoby dojść do trensferu:
1. Ubiparip jest poza kadrą meczową na mecze ligowe.
2. Zagłębie to zaprzyjaźniony klub Lecha, więc niebyłoby problemu z wypozyczeniem, moze i transferem.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Zagłębie by kamil18kks #27 Plotki na temat transferów
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpień 11, 2011, 22:52:34 »
to twoje zdanie. moje jest takie że kosztował Lecha sporo bo chyba 600 tys. także ciężko rzucać w Polsce taką kase w błoto. prędzej możliwe wypożyczenie ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #27 Plotki na temat transferów
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpień 11, 2011, 23:20:07 »
ciekawe kogo masz zamiar sprowadzic do zaglebia jako nowego napastnika, mam nadzieje ze to jednak nie beda ani abbott ani ubiparip, jak powiedzial jan urban sciagnijcie kogos z zagranicy. napewno bedzie to lepsze wyjscie.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #27 Plotki na temat transferów
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpień 11, 2011, 23:22:21 »
Ciekawe czy już Urban obserwował kogoś do kupna . Skoro obu z polskiej ligi nie che kupić .
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zagłębie by kamil18kks #27 Plotki na temat transferów
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpień 11, 2011, 23:31:05 »
Ubiparip to byłby ciekawy transfer i jak najbardziej realny. Tego Abbotta nie znam, więc się nie wypowiadam. ;)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #27 Plotki na temat transferów
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpień 12, 2011, 00:30:10 »
Myślę, że te transfery nie wyszły by ci na dobre. Uważam, że Urban ma rację. Zawodnik z zagranicy to może większe ryzyko niewypału, ale jeśli już zacznie grać, to może naprawdę narobić wiele szumu.  ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Zagłębie by kamil18kks #27 Plotki na temat transferów
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpień 12, 2011, 10:46:48 »
Ciekawych graczy macie na oku, Abbot i Ubiparip. Ale wasz trener mówi, że wolałby kogoś zza granicy za mniejsze pieniądze. Bo za naszych ligowców się sporo płaci, a to dziwne bo ich umiejętności są jak to się mówi .... :D

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #27 Plotki na temat transferów
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpień 12, 2011, 13:10:13 »
Ciekawych graczy oglądasz. Liczę że kupisz tych piłkarzy za jak najmniejszą cenę.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Zagłębie by kamil18kks #27 Plotki na temat transferów
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpień 12, 2011, 14:05:00 »
Szymon Kapias wypożyczony!

Nasz 27- letni środkowy obrońca został wypożyczony do pierwszoligowej drużyny Sandencji Nowy Sącz. Wypożyczenie zacznie się 1 stycznia i będzie trwało przez rok. Nasz klub zarobił na tym wypożyczeniu 70. 400 Euro. Kapias w tym sezonie nie zagrał jeszcze w ani jednym meczu w drużynie Zagłębia, więc ma nadzieję, ze w Sandencji pokaże sie z dobrej strony.


Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #28 Kapias wypożyczony!
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpień 12, 2011, 14:08:09 »
Cieszę się, że mój styl opisywania transferów i wypożyczeń przypadł do gustu.  ;) Kapias nie grał w Miedziowych, więc na pewno z wypożyczenia jest zadowolony. W Nowym Sączu raczej pogra.  ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #28 Kapias wypożyczony!
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpień 12, 2011, 14:14:36 »
no napewno to wypozyczenie nie bylo zlym ruchem, gdyz kapias nie byl wam potrzebny. oby sandecja tez na tym skorzystala.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Zagłębie by kamil18kks #28 Kapias wypożyczony! + Ankieta!
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpień 12, 2011, 14:29:07 »
Proszę głowsować w ankiecie :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #28 Kapias wypożyczony! + Ankieta!
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpień 12, 2011, 14:31:09 »
Ja jestem za relacją. Na forum nikt nie opisuje meczy w ten sposób.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zagłębie by kamil18kks #28 Kapias wypożyczony! + Ankieta!
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpień 12, 2011, 14:31:09 »