Autor Wątek: Zagłębie by kamil18kks #29 Ćwierćfinał PP  (Przeczytany 37388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #21 5 kolejka i mecz z Lechem
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 09, 2011, 19:47:42 »
tez przegrales z lechem, szkoda. widac ze nie tylko ja mam problem z tym klubem. zycze powodzenia w kolejnych meczach bo jestem pewny ze sie szybko z tego podniesiesz.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #21 5 kolejka i mecz z Lechem
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 09, 2011, 20:28:48 »
Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu drużyn. Goście postawili wysoko poprzeczkę ale na szczęście udało się wygrać Lechitom po bramce Krivtsa w 61 minucie meczu. A Ty zostajesz bez punktów. Byłem pewny, że grasz Lechem :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2011, 20:38:24 wysłana przez Amneschia »

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Zagłębie by kamil18kks #21 5 kolejka i mecz z Lechem
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 09, 2011, 20:56:12 »
Widzę, że muszę ustalić własne zasady mojej kariery bo do zasad ustalonych przez Lewego  niewiele osób się przyczynia.
ZASADY KARIERY:
1.   Nie obowiązuje zasada koment za koment!!!!!!!! Komentowałem wszystkim, ale niektórzy mieli to w du*ie i dawali mi komentarze tak na odwal. Popieram tutaj Super_Mario!
2.   Czytasz zostaw komentarz!
3.   Nie dawaj komentarzy po zobaczeniu obrazka z wynikiem! Komentarz typu: „ dobry mecz, fajnie ze wygrałeś 2-0”. Po kiego c**a piszę tą relacje. Może po prostu wstawie obrazek z wynikiem i poszczególne osoby będą komentować?!
4.   Specjalnie piszę to w formie relacji, aby osoby które wchodzą do mojej kariery czytały opis!!! W karierze BaL Baoticiem, pisałem wszystko wynik, kartki, zmiany był opis który niektórzy ignorowali, tak jak ignorują teraz relacje.
5.   Jeżeli daję komuś długi komentarz to też takiego oczekuje.
Mam nadzieję, że zrozumiano. Nie dotyczy się to wszystkich osób. i jeszcze jedno:

Zasady działu "Moja kariera Pro Evolution Soccer".

1. Komentarz typu "Fajna karierka, wpadnij do mnie" to nie komentarz, to tylko kilka słów rzuconych na wiatr.

2. Nie kradniemy cudzych materiałów użytych w czyjejś karierze. Jeśli już chcemy wykorzystać czyjeś elementy, piszemy do autora zamieszczonych prac. Za jego zgodą możemy publikować materiały.

3. Czytamy opisy, nie patrzymy tylko po screenach. Czytanie opisu to przejaw szacunku dla autora kariery.

4. Odpowiadamy na komentarze innych. Jeśli ktoś skomentował Twoją karierę - Ty skomentuj jego.

5. Jeśli ktoś zauważy jakiś błąd, literówkę, sugeruje mu to, a nie wyskakuje z tekstem typu "Żałosne, ile błędów".

6. Jeśli już czytamy czyjąś karierę, to zostawmy po sobie ślad i dajmy komentarz.

7. Nikogo nie wyzywamy tylko dlatego, że prowadzi karierę Barceloną, a ja lubię Real Madryt.

8. Nie zabraniamy nikomu kariery klubem, którym sami rozpoczęliśmy wcześniej.

9. Jeśli ktoś dodaję Ci komentarz na 2-3 linijki, Ty także dodaj obszerny komentarz.

10. Nie spinamy się tylko dlatego, że w czyjejś karierze Barca ograła Real, a ja jestem za Królewskimi. To tylko gra.

11. Każdy ma prawo pisać karierę tak, jak chce.

12. Aby ułatwić innym użytkownikom czytanie Twojej kariery, możesz zmienić tytuł wątku (I post) albo umieścić podpis. Nie jest to wymagane koniecznie.

13. Nie kłócimy się w czyimś wątku, załatwiamy sprawę poprzez Prywatną wiadomość.

14. Nie piszemy tekstów typu "To Twoja 100 kariera, weź się ogarnij". Każdy ma prawo pisać ile chce, może być to 1 strona, a może nawet i 100 stron.

15. Staramy się pisać ładnie i estetycznie, przyjemnie dla oka. Jeśli nie wiemy jak to zrobić - podpatrujemy kariery innych, doświadczonych użytkowników.

16. Nie można pisać opowiadań z FIFY [ Zarządzenie moderatorów ].

PO GÓ**O TO JEST??????????!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2011, 20:59:36 wysłana przez kamil18kks »

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Zagłębie by kamil18kks #21 BARDZO WAŻNE INFO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 09, 2011, 21:24:00 »
Dobrze że ustaliłeś własne zasady ;) Szkoda porażki z Lechem, ale to świetny polski klub i nic dziwnego. Jestem ciekawy meczu z Lechią. Nie wiem czemu ma tyle fanów i anty fanów :D
Dobrze powiedział Jan Urban: Skupcie się tylko na Lechii i na niczym więcej. Ciekawe spotkanie się zapowiada ;)
" border="0

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #21 BARDZO WAŻNE INFO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 09, 2011, 21:48:05 »
Też właśnie nie wiem po co zasady ustalaliśmy (bo nie tylko ja), skoro inni ich nie przestrzegają.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #21 BARDZO WAŻNE INFO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 09, 2011, 22:02:42 »
Mecz na szczycie lider i wice jednak tym razem górą lider. Mecz był ciekawie jednak dobrze spisywali się bramkarze i długo wynik był bezbramkowy niestety przypadkowa akcja i Lech wygrywa.

Cytuj
Pawłowski (Lech) bardzo groźnie strzela, ale Kotorowski (Lech) świetnie broni.

Pawłowski (Zagłębie)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Zagłębie by kamil18kks #21 BARDZO WAŻNE INFO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 09, 2011, 22:27:32 »
Przeczytałem info i się z nim zgadzam :)

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Zagłębie by kamil18kks #21 BARDZO WAŻNE INFO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpień 09, 2011, 22:29:56 »
dzięki Marcin ;) masz oko do drobnostek :D

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Zagłębie by kamil18kks #21 BARDZO WAŻNE INFO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 09, 2011, 22:45:05 »
6. kolejka T-Mobile Ekstraklasy
Jednostronne widowisko. Debiutanckie trafienie Jouffre!
vs

Dzisiaj w Lubinie na Dialog Arenie Zagłębie podejmie Lechię Gdańsk. Faworytem tego meczu jest Zagłębie, ale Lechia tego spotkanie na pewno nie odpuści.
Relacja z meczu:
Pierwsza połowa:
1’ Zagłębie zaczyna mecz.
2’ Gancarczyk (Zagłębie) obok bramki.
15’ GOL dla ZAGŁĘBIA!!! Ależ fantastyczna bramka! Sernas wysuwa piłkę do Gancarczyka. Ten ją sobie przyjął i posłał potężną bombę w samo okienko braki Małkowskiego (Lechia)! 1-0 dla Zagłębia
16’ Jouffre (Zagłębie) faulowany przez Pietrowskiego (Lechia). Gracz gości ogląda żółtą kartkę.
21’ GOL dla ZAGŁĘBIA!!! Gancarczyk wrzucił świetną piłkę w pole karne. Tam Jouffre „Szczupakiem” umieszcza piłkę w bramce! 2-0 dla Zagłębia.
29’ Sernas (Zagłębie) na spalonym.
42’ Benson (Lechia) w sytuacji 1 na 1 z Isailoviciem (Zagłębie), ale strzela obok bramki.
44’ Sernas (Zagłębie) na spalonym.
45’ Rymaniak (Zagłębie) dostaje żółtą kartkę.
     Koniec pierwszej połowy.
Druga połowa:
48’ Rachwał (Zagłębie) strzela z okolic trzydziestu ośmiu metrów, ale Małkowski (Lechia) był na posterunku.
67’ Kontra Zagłębia. Sernas (Zagłębie) do Gancarczyka (Zagłębie). Ten drugi strzela, ale Małkowski (Lechia) broni.
79’ Gancarczyk (Zagłębie) – żółta kartka.
81’ GOL dla ZAGŁĘBIA!!! To już jest koniec! Zagłębie wygra ten mecz! Jouffre do Sernasa, a ten w sytuacji 1 na 1 pokonuje Małkowskiego (Lechia)! 3-0 dla Zagłębia
90’ Koniec meczu! Jednostronne widowisko na Dialog Arenie w Lubinie. Trójka graczy Zagłębia rozniosła Lechię. Najpierw Sernas zaasystował Gancarczyka. Potem Gancarczyk zaliczył ostatnie podanie do Jouffre, a na koniec Jouffre świetnym podaniem obsłużył Sernasa.


Plus za grę: Jouffre (2)
Minus za grę: Rymaniak (1)

Opis meczu:
Dzisiejsze spotkanie zyskało miano „jednego z najciekawszych meczów kolejki”. Tak fachowo ten pojedynek nazwali komentatorzy stacji Canal+. No cóż, trzeba się cieszyć że możemy opisać jedno z ciekawszych meczów tej kolejki. Wszystko zaczęło się o godzinie 19.30 kiedy to na Dialog Arenę wyszły jedenastki Zagłębia i Lechii. „Miedziowi” zagrali w pomarańczowych koszulkach, czarnych spodenkach i pomarańczowych getrach. Lechia zaś wyszła w zielonych koszulkach i spodenkach i getrach w białej barwie. Spotkanie zaczęli gospodarze. Na dzisiejszy mecz kibice zjawili się w liczbie 10 453. Stadion może pomieścić 16 300 widzów, ale frekwencja i tak niezła. Pierwsza groźna akcja nadeszła już w 2’ kiedy to Janusz Gancarczyk uderzył obok bramki. Na trybunach zdało się słyszeć jęk zawodu, jakby torreador trafił w byka. Przez pierwsze piętnaście minut gra była w miarę wyrównana. W 15’ rozwiązał się worek z bramkami. Atomowym uderzeniem z okolicy 28 metra popisał się Janusz Gancarczyk. Były gracz Polonii przyjął piłkę wyłożoną jak na tacy przez Sernasa i uderzył nie do obrony. Małkowski bez szans. Swoją drogą nasi koledzy redakcyjni szukali na trybunach w Lubinie pięknej partnerki Darvydasa Sernasa, ale niestety nie udało im się znaleźć. W 16’ mamy pierwszą indywidualna karę. Ukarany został Marcin Pietrowski, który skosił równo z trawą Francuza Jouffre. Nadeszła 21’ meczu. Gancarczyk dośrodkował piłkę w pole karne. Miał na to tyle czasu, że zdążyłby jeszcze zmienić obuwie. W polu karnym świetnie znalazał  się Jouffre i efektownym „szczupcem” pokonał Małkowskiego. Radość Jouffre była wielka, gdyż strzelił on swojego debiutanckiego gola w barwach Zagłębia. W 42’ przebudziła się Lechia. Fred Benson jakimś dziwnym cudem, przedarł się w pole karne. Przed sobą miał tylko Bojana Isailovicia, ale widocznie przestraszył się Serba i nie trafił w bramkę. W 45’ do protokołu sędziego zapisał się Rymaniak, który został ukarany żółtą kartką. Druga połowa już była trochę wolniejsza. Jak zwykle strona dominującą było Zagłębie, które sprytnie utrzymywało się długo przy piłce i czekało na jakąś kontrę. Takowa nastąpiła w 81’ kiedy to Jouffre zagrał piłkę w „uliczkę” do Sernasa, a Litwin bez problemu pokonał Małkowskiego. Wcześniej, w 79’ Janusz Gancarczyk obejrzał żółtą kartkę. Serdecznie dziękujemy że Państwo przeczytali nasz opis tego „Jednego z ciekawszych meczów tej kolejki”. Dziękuję gazeta „Przegląd Sportowy”




Trenerzy po meczu:
Jan Urban (Zagłębie Lubin): To było bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Chłopacy wykorzystali swoje 100%-owe sytuacje i zapewnili nam trzy punkty. Widać mamy Twierdze Lubin. Teraz mecz z Bełchatowem w naszej twierdzy i mamy nadzieję, że wygramy.
Tomasz Kafarski (Lechia Gdańsk): Twierdza, pff. To sobie pan wymyślił. To był wasz zwykły fuks. Ja mam pretensje jak tak można sędziować. Nie widzieć spalonego przy bramce na 3-0? Nie widzieć strzału ręką, a nie głową Jouffre? Mam nadzieję, że Daniel Stefański nie poprowadzi już więcej meczu Lechii, bo on nie umie sędziować!
Po tej wypowiedzi Trener Tomasz Kafarski (Lechia Gdańsk) został zawieszony karą 3 meczy, które trener Lechii obejrzy z wysokości trybun. Został ukarany także karą 10 tyś złotych i publicznym przeproszeniem  pana Daniela Stefańskiego.

Piłkarze po tym meczu:
Janusz Gancarczyk (Zagłębie Lubin): Zagraliśmy dzisiaj bardzo, ale to bardzo pięknie dla oka. Nie wiem dlaczego nie zagraliśmy tak z Lechem? Widocznie presja zrobiła swoje.
Sebastian Małkowski (Lechia Gdańsk): Zawaliliśmy to spotkanie. Nie obarcza się tutaj winą jednego, dwóch, trzech zawodników, ale całą drużynę. Popełniliśmy bardzo proste błędy, które gracze Zagłębia skrzętnie wykorzystali. Szczerze powiedziawszy to w ogóle nie rozumiem wypowiedzi trenera Kafarskiego. Moim zdaniem sędzia nie popełnił żadnego błędu. Nie było spalonego przy bramce na 3-0 ani Jouffre nie strzelił mi do bramki ręką. Nie rozumiem jego zachowania.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zagłębie by kamil18kks #21 BARDZO WAŻNE INFO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 09, 2011, 22:51:24 »
Isailović do spółki z Hankiem popełnili ogromny błąd przy bramce dla Lecha. Szkoda, bo można było urwać punkt, statystyki pokazują, że był to wyrównany, dobry mecz.

Cytuj
Do Lecha uśmiechnęło się szczęście, do Zagłębia odwróciło się plecami.

Bardzo dobrze to ująłeś ;D

Cytuj
Ta prafiła w plecy Golli

literówka ;)

____________________________________________________________________________

Z Lechią poradziłeś sobie bez problemu. Bramka Gancarczyka musiała być naprawdę piękna.
No a do tego debiutancki gol Jouffre i to jaki gol...


Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #22 Mecz z Lechią w ramach 6. kolejki
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 09, 2011, 22:55:37 »
no i kolejne bardzo dobre spotkanie w twoim wykonaniu, spodobalo mi sie to jak wkurzyl sie kafarski i jego wypowiedz po meczu, byla dosc zabawna, bo bez urazy kamil zrobiles z niego idiote :D

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Zagłębie by kamil18kks #22 Mecz z Lechią w ramach 6. kolejki
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 09, 2011, 22:57:18 »
tak kamil, niektórzy olewają zasadę koment za koment. to jest bynajmniej przykre...

co do meczu z Lechią. byłeś drużyną przeważającą. wygrałeś w pełni zasłużenie. trzy piękne bramki, szkoda że nie mogłem ich widzieć. Joufree pokazuje, że jest dobrym graczem. ostatnia bramka-podręcznik, istna poezja, tego trzeba uczyć juniorów na treningach, tak rozgrywać piłkę. brawo.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #22 Mecz z Lechią w ramach 6. kolejki
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 09, 2011, 22:58:19 »
Bramka Gancarczyka musiała być naprawdę piękna.  ;) Chwilę później ten sam piłkarz zalicza asystę przy golu Jouffre. A później Francuz popisał się ostatnim podaniem do Sernasa.  ;) Zdominowaliście mecz i zasłużenie wygraliście z Lechią.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Zagłębie by kamil18kks #22 Mecz z Lechią w ramach 6. kolejki
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 09, 2011, 23:02:28 »
bo bez urazy kamil zrobiles z niego idiote :D

wiem, o to mi chodziło :P

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #22 Mecz z Lechią w ramach 6. kolejki
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 09, 2011, 23:06:04 »
dzięki Marcin ;) masz oko do drobnostek :D
Przynajmniej widać że czytam :)

Wracając do meczu to zagrałeś świetne spotkanie i Lechia nie istniała świetny mecz rozegrał Gancarczyka który strzelił piękną bramkę i asystował przy bramce na 2:0. Nic dziwnego że mecz został wybranym jednym z najlepszych meczy w kolejce.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Zagłębie by kamil18kks #22 Mecz z Lechią w ramach 6. kolejki
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 10, 2011, 00:14:50 »
Cytuj
braki

literówka. bramki

Pierwsze dwa gole były bardzo ładne. Szczególnie Gancarczyk ładnie trafił wokienko. Choć szczupak Joufree też niczego sobie. Po dwóch ciosach Lechia mogła złapać kontakt, ale Benson fatalnie chybił. W samej końcówce dobiliście leżących rywali i wygraliście pewnie ten mecz.

Chyba nie przepadasz za opiekunem Lechii zbytnio. ładnie go WDPZPN załatwił. 3 mecze kary, a po co było narzekać.

Szkoda, że widowisko było tak jednostronne. Ale gratuluję wygranej.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Zagłębie by kamil18kks #22 Mecz z Lechią w ramach 6. kolejki
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 10, 2011, 00:17:47 »
ofensywne trio dało Ci 3 punkty. Piękne i akcje i bramki , kibice chyba nie mogli narzekać
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Zagłębie by kamil18kks #22 Mecz z Lechią w ramach 6. kolejki
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 10, 2011, 10:09:20 »
myślę że teraz jest leiej. Ci co chcą czytają relacje, ci co chcą czytają opis ;)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Zagłębie by kamil18kks #22 Mecz z Lechią w ramach 6. kolejki
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 10, 2011, 10:21:55 »
Co do zasad to dobrze, że je ustawiałeś, ale wiesz czasem nie ma się co wkur**ać bo ludzie nie siedzą tu 24/7 żeby każdemu skomentować, a karier przecież jest wiele.

Co do meczu to nie dałeś najmniejszych szans Lechii. Dobry mecz zagrał Gancarczyk pierw trafił bramkę, a następnie był jej asystentem. Cieszy na pewno taka forma, obyś ją podtrzymał.

Trzy mecze kary to nawet sporo, no ale takie są przepisy.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Zagłębie by kamil18kks #22 Mecz z Lechią w ramach 6. kolejki
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 10, 2011, 14:02:44 »
7. kolejka T-Mobile Ekstraklasy
Jednostrone widowisko, ale ...
vs

To już 7 kolejka spotkań. W Lubinie Zagłębie podejmie GKS Bełchatów. W ostatnim meczu Zagłębie pokonało Lechię, aż 3-0 i tera pewnie też będzie chciało wygrać. Faworyt tego meczu według BetClick to Zagłębie.

   

Relacja z meczu:
Pierwsza połowa:
1’ Zaczyna Zagłębie.
2’ GOL dla ZAGŁĘBIA!!! Sernas podaje prostopadłą piłkę do Gancarczyka, a ten w sytuacji 1 na 1 z Sapelą strzela gola! 1-0 dla Zagłębia.
6’ Kolejne prostopadłe podanie Senasa (Zagłębie) , tym razem do Rachwała (Zagłębie), ale zawodnik gospodarzy przegrał pojedynek z Sapelą (GKS).
10’ Gancarczyk (Zagłębie) w polu karnym strzela, ale Sapela (GKS) wybija na rożny.
13’ Alan Stulin (Zagłębie) minimalnie obok bramki.
15’ Pawłowski (Zagłębie) faulowany.
21’ Żewłakow (GKS) strzela, ale Isailović (Zagłębie) broni.
25’ Jouffre (Zagłębie) prosto w Sapele (GKS).
45’ Sernas (Zagłębie) na spalonym.
     Koniec pierwszej połowy.
Druga połowa:
49’ Jouffre (Zagłębie) nad bramką.
64’ Bożok (GKS) ukarany żółtą kartką.
70’ GOL dla GKS!!! Nowak wykorzystuje sytuacje 1 na 1 z Isailoviciem (Zagłębie)! 1-1
90’ Koniec meczu! Niewykorzystane sytuacje Zagłębia się zemściły i w meczu z teoretycznie łatwym przeciwnikiem „Miedziowi” tracą punkty.


Plus za grę: Sernas (1)
Minus za grę: Hanek (2)

Opis meczu:
Ostatnia kolejka we wrześniu. Jesteśmy na Dialog Arenie w Lubinie, gdzie w „Twierdzy” jak powiedział Jan Urban, Zagłębie podejmuje GKS Bełchatów. Faworyt tego meczu to Zagłębie, lecz okaże się co zweryfikowało boisko. Gospodarze, a więc Zagłębie w swoich tradycyjnych pomarańczowo-czarnych strojach, GKS zaś w zielonych koszulkach, czarnych spodenkach i getrach w kolorze zielonym. Na meczu zjawiło się grubo ponad 10 000 widzów, więc nie jest źle. Sędzią głównym tego meczu jest Robert Małek. Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynają „Miedziowi”. Gracze z Bełchatowa nawet nie dotknęli piłki kiedy to Zagłębie strzeliło gola. Już w 2’ padła bramka dla gospodarzy. Sernas wypatrzył w polu karnym niepilnowanego Gancarczyka i były gracz Polonii Warszawa pewnie wykorzystuje swoją okazje. W 6’ Sernas znów prostopadle zagrywa. Tym razem wybrał Rachwała, ale pomocnik Zagłębia nie wykorzystał swojej okazji. Zanosiło się na pogrom, patrząc na to jak świetnie grają gracze Zagłębia i patrząc na to jak druzyna z Bełchatowa nie może odnaleźć się na boisku. 10’ to kolejny atak Zagłębia. Gancarczyk strzelił z narożnika pola karnego, ale Sapela uratował GKS przed stratą drugiej bramki. Pierwsza akcja Bełchatowian nastąpiła dopiero w 21’ kiedy to Marcin Żewłakow strzelił wysoko w kierunku bramki, ale Isailović dobrze obronił strzał. W 45’ Darvydas Sernas strzelił gola, ale był na spalonym. Druga połowa już była wolniejsza. W 64’ Bożok obejrzał żółtą kartkę. W 70’ padła wyrównująca bramka. Dawid Nowak otrzymał świetne podanie od Żewłakowa i  w sytuacji 1 na 1 pokonał Bojana Isailovicia. Niewykorzystane okazje Zagłębia zemściły się i gospodarze tracą punkt.



Trenerzy po meczu:
Jan Urban (Zagłębie Lubin): Pyta się mnie pan czy jestem zadowolony. Jak mogę być zadowolony skoro tracimy punkty w tak frajerski sposób. Przeważaliśmy przez cały mecz tylko po to aby strzelić jednego gola i stracić bramkę po błędzie obrony.
Paweł Janas (GKS Bełchatów): Styl w jakim zdobyliśmy to jedno oczko pozostawia wiele do życzenia. Mam nadzieję że w najbliższych meczach poprawimy jakość naszej gry.

Piłkarze po meczu:
Janusz Gancarczyk (Zagłębie Lubin): Szkoda, że straciliśmy tą bramkę. Moglibyśmy zainkasować 3 punkty, tak mamy tylko jeden. Chciałbym podziękować Senrasowi, że dograł mi tą piłkę.
Dawid Nowak (GKS Bełchatów): Wywozimy z trudnego terenu 1 punkt. Dobrze że strzeliłem tą bramkę bo było by krucho. Teraz koncentrujemy się przed meczem w Pucharze Polski.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zagłębie by kamil18kks #22 Mecz z Lechią w ramach 6. kolejki
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 10, 2011, 14:02:44 »