Autor Wątek: Millwall F.C - Cztery gole w spotkaniu z Blackburn!  (Przeczytany 70630 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Millwall F.C - Dwa sparingi! Kilka wypowiedzi graczy Millwall!
« Odpowiedź #440 dnia: Sierpień 27, 2011, 23:04:35 »
No to 3 puchary do zdobycia.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Mecz o Tarczę Wspólnoty!
« Odpowiedź #441 dnia: Sierpień 27, 2011, 23:33:47 »

1:2

Redmond 0:1 45'+
Riviere (Maazou) 0:2 58'
Suarez (Caroll) 1:2 72'

Danilo 71'

Dumitru (Thiago), Andre (Riviere)

Mecz z Liverpoolem o Tarczę Wspólnoty był wyrównany tylko w statystykach bo każdy stwierdzi, że to Millwall dominowali i dyktowali warunki na boisku. Na pierwszą bramkę kibice zgromadzenie na Wembley czekali do doliczonego czasu gry pierwszej połowy. Wtedy Redmond, który był kompletnie niepilnowany utrzymał piłkę i w sytuacji sam na sam okiwał Reinę i z lewej nogi skierował piłkę do pustej siatki. Po tym golu Nathan Redmond podbiegł do fanów Millwall i pocałował herb Lwów wzbudzając aplauz wszystkich. Po przerwie fani głośno wykrzykiwali imię i nazwisko strzelca bramki, który po ostatniej wypowiedzi zyskał u fanów. Drugi gol padł w 58 minucie. Riviere zdecydował się na strzał z szesnastki, piłka odbiła się od obrońcy Liverpoolu i wpadła w róg bramki strzeżonej przez Pepe Reine. Liverpool było stać tylko na gola kontaktowego po którym obraz gry się nie zmienił. Gol ten padł w 72 minucie, w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Suarez i z bardzo bliska wpakował piłkę do siatki. Po raz drugi z rzędu Tarcza jedzie do Londynu a gablotka powiększa się o kolejne trofeum. Brawo Millwall, Brawo Farias - Tak być może będą brzmieć nagłówki jutrzejszych gazet.

To niesamowite uczucie gdy fani krzyczą twoje imię. Bardzo ciesze się, że znów wygrywamy z Liverpoolem w meczu o Tarczę. Jeszcze bardziej ciesze się z mojej bramki zdobytej lewą nogą no ale na pustą musiałem strzelić <śmiech>. Mam nadzieję, że w sezonie będziemy grać równie dobrze i zgarniemy jakieś trofeum. Czekamy na ligowy mecz z WBA bo każdy z nas jest głodny gry w lidze. Czekamy również na losowanie Ligi Mistrzów i ewentualne transfery do klubu. - Nathan Redmond.





Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Millwall F.C - Mecz o Tarczę Wspólnoty!
« Odpowiedź #442 dnia: Sierpień 27, 2011, 23:44:34 »
no i kolejny raz zdobywacie tarcze wspolnoty, robi sie to juz tradycja, mam nadzieje ze w tym sezonie zdobedziecie potrojna korone. bo jak narazie poczatek sezonu udany.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Millwall F.C - Mecz o Tarczę Wspólnoty!
« Odpowiedź #443 dnia: Sierpień 27, 2011, 23:46:47 »
tyle samo strzałów (nawet celne się zgadzają) mimo to bramka więcej, teraz po mistrza
" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Skromnie z WBA, zwycięstwo po samobóju. Benzema w Millwall!
« Odpowiedź #444 dnia: Sierpień 28, 2011, 01:35:36 »
1 kolejka Premier League

1:0

Tamas (samobój) 1:0 56'

Constant (Redmond), Andre (Riviere) 69'

Piłkarz meczu: Maazou 7.5 - cały mecz aktywny i znów zapowiada się, że będzie bez wątpienia najlepszym graczem swojej ekipy.

Inauguracja sezonu nie była świetnym widowiskiem. W pełni zdominowali ją gracze Millwall ale gra nie do końca im się kleiła. Dobre okazje miał Riviere i Maazou ale piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do siatki. Jedyny gol padł w 56 minucie. Thiago uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od Tamasa i wpadła do siatki. Gola zapisano na konto obrońcy West Bromwich Albion i na pierwszą bramkę graczy Millwall poczekamy do kolejnego spotkania w którym Lwy zmierzą się z beniaminkiem - Derby County.





Benzema dołącza do Milwall


To co było plotkami okazało się faktem, francuski 24 letni napastnik Karim Benzema od dziś jest nowym graczem Millwall. Negocjacje trwały długo ale w końcu obie strony doszły do porozumienia, kwota za tego gracza nie jest bardzo wysoka bo klub zapłacił Realowi 7 921 900 funtów. Poniżej wypowiedź Benzemy.

W Realu działo się bardzo źle i postanowiłem stamtąd uciec tzn. odejść. Nie tylko ja tak zrobiłem bo odeszli już wcześniej Casillas, Cristiano Ronaldo czy Xabi Alonso. Mourinho oszalał kiedy nam nie szło i zajęliśmy czwarte miejsce w Primera Division, wyzywał nas od nieudaczników a sam prezes powiedział, że obniży nam pensję o 70% jeżeli nie zakwalifikujemy się do Ligi Mistrzów. W Madrycie nie mogli się pogodzić z tym, że straciliśmy do Barcelony aż 22 punkty i wyprzedziły nas Valencia i Villarreal. Teraz jestem graczem Millwall, jesteśmy w stanie wygrać wszystko bo mamy mocny skład. Ja będę musiał się sporo napocić by wygryźć m.in. Dumitru, Riviere czy Andre. Oni wszyscy są na równi ze mną i startujemy od zera. Kto wygra bitwę tego nie wiem ale tanio skóry nie sprzedam <śmiech>.


Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Millwall F.C - Skromnie z WBA, zwycięstwo po samobóju. Benzema w Millwall!
« Odpowiedź #445 dnia: Sierpień 28, 2011, 02:26:07 »
No to zaczynam. Hmm poraz drugi z rzędu Liverpool dostał odwas ciry w meczu o Tarczę. Riviere już zaczyna trafiać dla was co cieszy, bo to go kupiłeś. Hmm Redmond staję się ulubieńcem kibiców ale i trenera. Widać chłopak jest skromny i czuję grę, a ma chyba tylko 18  lat. Brawo dla niego, Anglia będzie miała z niego pożytek w przyszłości.

Mecz z WBA zawsze jest trudny, oni grają dziwną piłkę, niby atakujesz, ale musisz się wystrzegać ich ataków. No cóż tym razem to nie wy bramkę zdobyliście, tylko wyręczył was Tamas. Na waszego gola przyjdzie nam poczekać do 2 kolejki.

Hmm Benzema w Milwall, oj to może być ten który da wam tytuł. 7 mln za takiego gracza, nie mam pytań. Farias nie tylko jest dobrym trenerem, ale i negocjatorem.

Powodzenia z Derby. :)


Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Millwall F.C - Skromnie z WBA, zwycięstwo po samobóju. Benzema w Millwall!
« Odpowiedź #446 dnia: Sierpień 28, 2011, 02:31:49 »
bardzo skromnie zaczynasz nowy sezon w bpl, ale licza sie i tak trzy punkty. fajnie ze nowy kapitan tak dobrze sie spisuje, mam nadzieje ze bedzie tak dobry jak w poprzednim sezonie.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Millwall F.C - Skromnie z WBA, zwycięstwo po samobóju. Benzema w Millwall!
« Odpowiedź #447 dnia: Sierpień 28, 2011, 11:52:18 »
oo kolejne trofeum, widzę, że zemściłeś się na L'poolu za końcówkę tamtego sezonu. wygrana na inauguracje, ważna, budująca psychikę, powtarzam to chyba u każdego, ale takie jest moje zdanie.
transfer Benzemy nierealny, ale co ja mogę o tym mówić ??? :D

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Maazou i Dumitru rozpracowali Derby!
« Odpowiedź #448 dnia: Sierpień 28, 2011, 11:59:24 »
2 kolejka Premier League

3:0

Maazou 1:0 15'
Maazou 2:0 75'
Dumitru (Redmond) 3:0 81'

Green 53'
Moloney 72'

Dumitru (Benzema), Andre (Maazou) 76'

Piłkarz meczu: Dumitru 7.5 - wszedł z ławki i ożywił znacznie grę, był szybszy od zmęczonych rywali, strzelił gola.

W meczu z Derby zadebiutował nowy nabytek Millwall - Karim Benzema jednak nic on nie pokazał a miał do tego okazję. Przebieg meczu można określić jasno, Lwy pożarły beniaminka. Udokumentowaniem tych słów niech będzie fakt, że goście oddali tylko jeden strzał w dodatku niecelny. Pierwszy gol w tym spotkaniu padł w 15 minucie, wtedy to Maazou ośmieszył swoich rywali i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pomylił się i pewnie wpakował piłkę do bramki. Po zmianie stron Derby bronili się dzielnie aż do 72 minuty bo wtedy to z boiska wyleciał Moloney i to bardzo ułatwiło zadanie ekipie z Londynu. Już trzy minuty po tym zdarzeniu było 2:0 za sprawą świetnie spisującego się w tym meczu Maazou, który przyzwyczaił już nas do takiej gry. Benzema był cieniem samego siebie i opuścił boisko w 76 minucie a na jego miejsce wszedł Dumitru i to właśnie Włoch został ostatecznym katem Derby i graczem spotkania bo w 81 minucie strzelił bramkę.

W następnym poście poznamy grupy Ligi Mistrzów, kadrę na ten sezon i terminarz.







Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Millwall F.C - Maazou i Dumitru rozpracowali Derby!
« Odpowiedź #449 dnia: Sierpień 28, 2011, 15:38:04 »
No jak wam nie poszło w pierwszym meczu ligowym z WBA u siebie, tak teraz Derby zmietliście z powierzchni ziemii. Nie wiem na co liczyli goście z Pride Park, co żelazną obroną mecz wygrają. Maazou pokazał się z dobrej strony, szkoda że Benzema zawiódł, ale może musi trochę upłynąć by się przyzwyczaić do angielskiej ligi. Dumitru pokazał, że forma jaką prezentował w meczach sparingowych idzie w górę i dał dobrą zmianę. Goście byli załamani i bezrednie, czego wyrazem była czerwona kartka dla Maloney'a.

2 mecze ligowe 4 bramki 0 straconych 6 punktów, 4 pozycja w lidze. Dobrze wam idzie.

Czekam na kadrę, terminarz i losowanie LM. Ciekawe co wam los przydzieli.

Offline Matusiak95

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2011r.
Odp: Millwall F.C - Maazou i Dumitru rozpracowali Derby!
« Odpowiedź #450 dnia: Sierpień 28, 2011, 15:46:43 »
Świetnie Ci idzie. Ja bym Thiago dał bardziej na środek ale to twoja drużyna. Ciekawy jestem grupy w LM
Olympique Marsylia by Matusiak95 - ZAPRASZAM
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Durothil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.08.2011r.
Odp: Millwall F.C - Maazou i Dumitru rozpracowali Derby!
« Odpowiedź #451 dnia: Sierpień 28, 2011, 18:02:26 »
Wysoka wygrana w lidze. Świetnie Ci idzie. Powodzenia w dalszej grze

Super_Mario

  • Gość
Odp: Millwall F.C - Maazou i Dumitru rozpracowali Derby!
« Odpowiedź #452 dnia: Sierpień 28, 2011, 19:38:33 »
TRochę mnie tutaj nie było i nie wiem od czego tu zacząć.

Może od transferu Benzemy. Dobrze, że zgodził się do Was dołączyć. Bardzo fajnie przedstawił sytuację w Realu i obrobił dupę Mourinho, chociaż uważam  że takie rzeczy powinny pozostać wewnątrz klubu :)

Kolejne sparingi z Majorką i z Salamanką dla Was. Tylko się cieszyć. Mecz o Tarczę Wspólnoty z moim Liverpoolem był zacięty, ale Superpuchar Anglii trafił do Was. Pierwsza kolejka ze znienawidzonym przeze mnie WBA (nie lubię i nie umiem z nimi grać :D) dla Was. W drugiej kolejce ładnie rozbiliście Derby County, chociaż przez około godzinę czasu wynik był niepewny. Dwa gole Mazzou i Dimitru w końcówce i po sprawie :)

Życzę powodzenia w losowaniu grup LM :)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Millwall F.C - Maazou i Dumitru rozpracowali Derby!
« Odpowiedź #453 dnia: Sierpień 28, 2011, 20:33:24 »
ależ końcówka. Maazou pokazuje, że zasłużył na kapitańską opaskę. słaby debiut Benzemy. Dmitru dał superzmianę, pchnął wózek do przodu. ciekawi mnie bardzo grupa w LM.  :)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Losowanie LM! Terminarz! Kadra!
« Odpowiedź #454 dnia: Sierpień 29, 2011, 01:15:49 »

Już wszystko jasne, wiemy z kim ekipa Millwall zagra w najbardziej prestiżowych rozgrywkach świata. Mowa tu oczywiście o Lidze Mistrzów. Grupa jest ciekawa i o awans będzie trudno. Trafili do niej dwaj wicemistrzowie swoich lig i jeden mistrz, Millwall wygląda najsłabiej no ale Premier League jest najlepszą ligą świata. Grupa Millwall to grupa E i tak wygląda:

1. A.C Milan - wicemistrz Serie A. Mimo, że odszedł Ibrahimović bardzo szybko znaleziono następce, okazał się nim Sergio Aguero. Milan jest bardzo groźny u siebie i o punkty na San Siro będzie ciężko.
2. Hamburger SV - wicemistrz Bundesligi może nie powala kadrą na kolana ale są świetnie zgrani a ich kluczowy gracz Elia jest w szczytowej formie. Wyjazdy do Niemiec równie będą ciężkie.
3. Fenerbache SK - mistrz ligi tureckiej będzie chyba najtrudniejszym rywalem dla Lwów. Cesar Farias zawsze powtarza, że z ekipami z Turcji gra się bardzo trudno no i tym razem pewnie tak będzie.
4. Millwall - podium w poprzednim sezonie, świetny trener i dużo młodzieży. Nowy nabytek Benzema i ryk tysięcy gardeł.

Jak ją ocenicie? A poniżej wszystkie grupy.


Terminarz na pierwszą rundę

3 kolejka Premier League - Bolton vs Millwall
4 kolejka Premier League - Millwall vs Manchester City
5 kolejka Premier League - Millwall vs Manchester United
1 kolejka Ligi Mistrzów - Fenerbache vs Millwall
6 kolejka Premier League - Aston Villa vs Millwall
2 kolejka Ligi Mistrzów - Millwall vs Hamburger
7 kolejka Premier League - QPR vs Millwall
1 runda FA Cup - Manchester United vs Millwall
8 kolejka Premier League - Millwall vs Arsenal
9 kolejka Premier League - Millwall vs Tottenham
10 kolejka Premier League - Chelsea vs Millwall
3 kolejka Ligi Mistrzów - A.C Milan vs Millwall
11 kolejka Premier League - Blackburn vs Millwall
12 kolejka Premier League - Millwall vs Swansea
4 kolejka Ligi Mistrzów - Millwall vs A.C Milan
13 kolejka Premier League - Liverpool vs Millwall
14 kolejka Premier League - Millwall vs Everton
15 kolejka Premier League - Millwall vs Sunderland
5 kolejka Ligi Mistrzów - Millwall vs Fenerbache
16 kolejka Premier League - Newcastle vs Millwall
17 kolejka Premier League - West Ham vs Millwall
6 kolejka Ligi Mistrzów - Hamburger vs Millwall
18 kolejka Premier League - Millwall vs Birmingham

Terminarz jest szalenie trudny. Gramy pod rząd z rywalami takimi jak Manchester City, Manchester United czy Chelsea, Tottenham, Arsenal i Milan. Będzie ciężko ale jesteśmy bardziej doświadczeni niż sezon temu. Zapowiada się emocjonujący sezon. - Maazou.

Maazou ocenił terminarz tak a jak oceniacie go wy?


Kadra na obecną rundę


Bramkarze
1. Brimah Razak
12. Franck L'Hostis
22. John Sullivan

Obrońcy
2. Sergi Gómez
3. Danilo
5. Frederik Sørensen
6. Alex Sandro
18. Darren Ward
22. Thimothée Kolodziejczak
27. Pat O'Connor

Pomocnicy
4. Craig Eastmond
7. Kévin Constant
11. Thiago Alcántara
13. Nathan Redmond
14. James Henry
17. Airton
20. Steven N'Zonzi
24. Marc Laird
26. Liam Trotter

Napastnicy
9. Karim Benzema
10. Moussa Maazou (C)
15. André
16. Nicolao Dumitru
21. Emmanuel Rivière
25. Theo Robinson
31. Kiernan Hughes-Mason
32. John Marquis (wychowanek)


PS. Za komentarze odwdzięczę się później ;)

Offline Matusiak95

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2011r.
Odp: Millwall F.C - Losowanie LM! Terminarz! Kadra!
« Odpowiedź #455 dnia: Sierpień 29, 2011, 07:46:19 »
Myślę że to bardzo dobra grupa. Mecze z milanem dużo ci dadzą a na reszcie narobisz sobie pkt i bramek ;D Najlepsze grupy to C i H
Olympique Marsylia by Matusiak95 - ZAPRASZAM
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Millwall F.C - Losowanie LM! Terminarz! Kadra!
« Odpowiedź #456 dnia: Sierpień 29, 2011, 13:08:32 »
grupę masz doprawdy silną, ale tak jak napisałeś, za tobą stoi młodość, charyzmatyczny trener i tysiące kibiców. terminarz, jak to na Pesach, pasmo meczy łatwych i pasmo meczy trudnych, więc żadna nowość. Myślę, że skupisz się na lidze i CL, puchar raczej odpuścisz.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Millwall F.C - Losowanie LM! Terminarz! Kadra!
« Odpowiedź #457 dnia: Sierpień 29, 2011, 13:24:56 »
No to zaczynamy grupę w Lidze Mistrzów masz naprawdę cholernie ciężką. Wicemistrz Włoch Milan z niesamowitym Kun Aguero w składzie. To może być bardzo ciekawe. Myślę to z nim powalczycie o awans do kolejnej rundy.
Potem czekają was mecze z HSV, hmm gra się  z tym klubem ciężko. Tym bardziej jak mają Elie w formie.
No i na samym końcu niewdzięczne Fenerbahce, nie na widzisz z nimi grać i myślę tutaj będzie podobnie. Turcy mogą się okazać kluczowym rywalem jeśli chodzi o awans.
Milwall stawiają na straconej pozycji,ale oni mają ducha walki i młody głodny sukcesów skład więc coś czuję że mogą nieźle namieszać.

Teraz przejdę do terminarza, hmm od 4-7 kolejki nie będzie czasu na (sranie po krzakach), trzeba się brać do roboty i wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Potem QPR i znów maraton. Dobrze, że masz dobrą ławkę bo szeroki skład ci się bardzo przyda.

Jeśli chodzi o skład Milwall to istny miks narodowościowy. Cieszy mnie, że masz aż 10 graczy angielskich u siebie. Hmm kadra jest młoda, ale już doświadczona. Myślę że ostro namieszacie w tym sezonie. Liczę na Mistrza i chociąż 1/4 LM. :D

Więc nie pozostaje mi napisać nic innego jak tylko powodzenia Milwall.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Bolton nie miał szans! Benzema strzela gola!
« Odpowiedź #458 dnia: Sierpień 29, 2011, 20:59:53 »
3 kolejka Premier League

0:2

Riviere (Constant) 0:1 17'
Benzema (Laird) 0:2 71'

Constant 42', G. Cahill 45'+, Sorensen 65'

Redmond (Thiago), Andre (Dumitru), Benzema (Riviere) 71'


Piłkarz meczu: Riviere 7.5 - bardzo aktywny zagrał dziś bardzo dobrze. Strzelił gola i miał okazję na drugiego.

Goście dzisiaj znów zagrali koncertowo i pewnie zgarnęli trzy punkty. Bolton był cofnięty do defensywy i w pierwszej połowie oddał tylko jeden strzał w dodatku niecelny. Cesar Farias do tego spotkania wystawił graczy rezerwowych a Ci zagrali bardzo dobrze i pokazali się z dobrej strony. Pierwszy gol padł w 17 minucie. Dawno nie widziany na boisku Constant dograł idealnie do Riviere a ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Po tym golu pięknego gola mógł zdobyć Dumitru ale jego potężny wolej trafił w poprzeczkę. Podobnie było w przypadku Thiago tylko, że jego piłka w poprzeczkę trafiła po rzucie wolnym. W 71 minucie doszło do trzech zmian i na placu gry zameldował się m.in. Benzema, który ustalił wynik dwadzieścia sekund po swoim wejściu. Millwall mieli rzut z autu, Laird rzucił w pole karne, tam był tylko Benzema i kryjący go obrońca, Francuz z pierwszej piłki uderzył celnie i nie dał szans bramkarzowi Boltonowi na skuteczną interwencję. Teraz czas na maraton z ekipami Manchesteru, najpierw City a później United.

To bardzo fajne uczucie gdy 20 sekund po zameldowaniu się na placu gry strzela się gola. Mamy bardzo szeroką kadrę i bardzo silny skład. Jesteśmy gotowi na walkę na trzech frontach i liczę na to, że zdobędziemy mistrzostwo Premier League bo Cesar Farias to geniusz. - Karim Benzema.







Super_Mario

  • Gość
Odp: Millwall F.C - Bolton nie miał szans! Benzema strzela gola!
« Odpowiedź #459 dnia: Sierpień 29, 2011, 21:07:55 »
Wydaje mi się, że grupa w LM nie jest zła. Zwłaszcza że jakie drużyny były w 2 czy 3 koszyku. Tak jak piszesz, uważaj na Turków bo z nimi się ciężko gra. Z Milanem też może być ciężko, ale z Cheeseburgerem powinniście sobie poradzić.

Co tu można napisać. Gratulacje za zwycięstwo nad Boltonem i to na Reebok Stadium (kłania się moje 0:4 Liverpoolem i Swansea :D). Nie daliście im pograć i tyle. Fajnie, że Benzema strzelił gola zaraz po wejściu.  Myślę, że szybko się zaaklimatyzuje i wskoczy do pierwszej "11"-ki. To świetny napastnik, strzelał mi dużo goli gdy grałem Realem :)

Powodzenia z Manchesterami, zwłaszcza z tym czerwonym. Myślę, że z niebieskim sobie poradzisz :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Millwall F.C - Bolton nie miał szans! Benzema strzela gola!
« Odpowiedź #459 dnia: Sierpień 29, 2011, 21:07:55 »