Autor Wątek: Millwall F.C - Cztery gole w spotkaniu z Blackburn!  (Przeczytany 70580 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Mozilla dała się we znaki, wyniki trzech spotkań.
« Odpowiedź #340 dnia: Sierpień 17, 2011, 19:30:12 »
Witam. Miałem dodać trzy nowe spotkania wraz z opisami i wszystkim ale miałem taki sam przypadek jak reddevil gdy on opisywał ostatnie dwa mecze. Trochę się napracowałem nad tymi opisami bo trzy mecze to trochę dużo + komentarze graczy ale Mozilla wysiadła i nie mam siły drugi raz tego pisać. Wrzucę tutaj tylko wyniki i strzelców :).

13 kolejka
1:4
Maazou (T.Robinson) 0:1 25'
Maazou (Constant) 0:2 29'
T.Robinson (Maazou) 0:3 49'
Samobój (powinien być gol Maazou) 0:4 55'

Rodrigo 1:4 81'

14 kolejka

2:0

Maazou 1:0 5'
Maazou (karny) 2:0 65'

15 kolejka

3:1

S.Fletcher (Mujangi Bia) 0:1 1'
Redmond (Mbokani) 1:1 35'
Henry (Craig) 2:1 74'
Maazou (Redmond) 3:1 78'

Idzie nam dobrze i już nie wiele nam brakuje by zostać mistrzem pierwszej rundy a przecież taki mamy cel. United możemy wyprzedzić bo jeszcze gramy z nimi a z Liverpoolem już graliśmy więc musimy liczyć na ich wpadkę. Jednak pierwszym warunkiem jest nasza dobra gra i wygrywanie. Teraz gramy w LE i na tym meczu się skupiamy. - Maazou.



Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Millwall F.C - Mozilla dała się we znaki, wyniki trzech spotkań.
« Odpowiedź #341 dnia: Sierpień 17, 2011, 21:58:54 »
Świetnie wam idzie, cały czas wygrywacie i pozycję 3 już macie. :D Coś czuję, że złapiecie Liverpool i będziecie liderem.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Pewne zwycięstwo w LE! Plotki transferowe!
« Odpowiedź #342 dnia: Sierpień 17, 2011, 22:25:26 »
5 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej


1:0

Mbokani (Redmond) 1:0 45'+

Henry (T.Robinson) 50', Mbokani (Maazou) 87'

Piłkarz meczu: Mbokani 7.0

Trener wystawił inny skład i inną formację ale cel był jeden, utrzymywać się przy piłce bardzo długo. To wychodziło ekipie gospodarzy świetnie. W pierwszej połowie byli aż 80% czasu mając przy nodze okrągłą. Bursaspor biegał za piłką i wiele szans nie miał i dlatego przegrał. Decydująca akcja została przeprowadzona w doliczonym czasie pierwszej części meczu. Piłka trafiła do młodziutkiego Redmonda a ten wypatrzył kapitana Mbokaniego, Kongijczyk pewnym strzałem w długi róg dał radość fanom Lwów. To już pewne, Millwall wyjdzie z pierwszego miejsca.







Czy Ci gracze dołącza do stada?


Mowa tu o graczach Santosu. Danilo (pierwsze zdjęcie, gracz na lewo) i Alexie Sandro. Z Santosu odszedł już Neymar, który gra w Romie i najprawdopodobniej odejdzie Ganso. Wszyscy Ci gracze chcą robić karierę w Europie więc czemu nie oni? Obaj grają na bokach obrony. Danilo najczęściej na lewej a Alex Sandro na prawej. Takie boki z pewnością by się przydały w walce na różnych frontach. Ale czy dojdą? Tego nie wiemy.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Millwall F.C - Pewne zwycięstwo w LE! Plotki transferowe!
« Odpowiedź #343 dnia: Sierpień 17, 2011, 22:44:39 »
Cytuj
Czy Ci gracze dołącza do stada?
rozwaliłeś mnie.
co ci mogę więcej powiedzieć? jedziesz na całego, same zwycięstwa, szczególnie okazałe z Napoli, przecież to bardzo wysoko postawiony przeciwnik. awans stuprocentowy, teraz postaraj się zaatakować lidera PL, choć dwa pkt to znikoma strata.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Millwall F.C - Pewne zwycięstwo w LE! Plotki transferowe!
« Odpowiedź #344 dnia: Sierpień 17, 2011, 22:45:18 »
Ciekawe wzmocnienie, nie znam tych graczy ale myślę że do was dojdą. Gratuluję 1 miejsce w grupie w LE. ;)

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Millwall F.C - Pewne zwycięstwo w LE! Plotki transferowe!
« Odpowiedź #345 dnia: Sierpień 18, 2011, 11:28:35 »
Ciekawa kariera , szkoda , że Neymar już nie do wzięcia ...
ronaldo3.png" border="0

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Odp: Millwall F.C - Pewne zwycięstwo w LE! Plotki transferowe!
« Odpowiedź #346 dnia: Sierpień 18, 2011, 14:21:42 »
Obrońcy z Santosu mogliby wiele zwojować pod twoją wodzą w BPL. Maazou i Mbokani są w fantastycznej formie, oby tak dalej!

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Pierwsza runda dograna...
« Odpowiedź #347 dnia: Sierpień 18, 2011, 15:54:08 »
Dograłem pierwszą rundę i nie opiszę wam tych spotkań bo nie mam siły ich opisywać. Nawet nie chce mi się wklejać głupich herbów drużyn. Podam wam tylko wyniki... Z Newcastle wygrałem 5:0, klasyczny Hat-Trick Maazou. Później w FA Cup 2:1 z Chelsea, tylko chyba fartem wygrałem a sam mecz mnie zdenerwował. Najpierw kilka razy miałem buga gdzie moi gracze odsuwają się od piłki a bramkę straciłem po tym jak mój gracz wyszedł sobie z muru... No ale wygrałem. Potem nadeszła klęska z United. Dostałem 1:0 chociaż przez 90 minut atakowałem, miałem z 3 sam na sam ale skoro mój gracz biegł i po chwili się zatrzymywał to trudno było coś strzelić, arbiter w tym spotkaniu też chyba wyszedł bo dla mnie były dwa karne, których nie dostałem. Ostatnie dwa mecze to 2:1 dla mnie. Najpierw ze Sportingiem a później z Sunderlandem. W tym pierwszym meczu o dziwo było wszystko ok ale już w drugim nie.


Niedługo podsumowanie, transfery itd.

Offline Matusiak95

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2011r.
Odp: Millwall F.C - Pierwsza runda dograna...
« Odpowiedź #348 dnia: Sierpień 18, 2011, 16:30:43 »
Też by mi się nie chciało tego opisywać. Czekam na podsumowanie i transfery
Olympique Marsylia by Matusiak95 - ZAPRASZAM
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline zawodowiec

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2011r.
  • no woman no kids
Odp: Millwall F.C - Pierwsza runda dograna...
« Odpowiedź #349 dnia: Sierpień 18, 2011, 21:32:23 »
czekamy czekamy :)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Podsumowanie pierwszej rundy. Transfery!
« Odpowiedź #350 dnia: Sierpień 18, 2011, 22:51:40 »
Podsumowanie pierwszej rundy

Trochę liczb

Pozycja w Premier League: 2
Wyniki w Premier League: 13 zwycięstw 3 remisy 2 przegrane
Wyniki w FA Cup: Awans do półfinału gdzie rywalem będzie Wigan
Wyniki w LE: Awans z pierwszego miejsca, wszystkie mecze wygrane
Wyniki wszystkich spotkań: 22 zwycięstwa 3 remisy 2 przegrane

Król jest tylko jeden


Moussa Maazou bo tak się zwie bohater z powyższego obrazka jest niewątpliwie najlepszym graczem swojej drużyny w tym jak i poprzednim sezonie. Za szybki dla obrońców zdobył w tym sezonie mnóstwo goli i zaliczył dużo asyst. Średnią ocen też bije swoich kolegów na głowę. W Millwall można powiedzieć jest taka zasada " Nie wiesz co zrobić z piłką ? Zagraj do Maazou ". I w pełni się z nią zgadzamy bowiem Nigeryjczyk wie co z piłką zrobić. Gdy Mbokaniemu nie idzie to on zawsze pociągnie zespół dalej i już jest idolem fanów Lwów.


O statystykach nie ma co pisać bo są na samej górze ale warto wspomnieć, że te drugie miejsce wynika tylko z tego, że w meczach z Liverpoolem i Manchesterem United ekipa Cesara Fariasa dominując przez cały mecz nie potrafiła zdobyć gola. Ogólnie gra Lwów wyglądała dobrze bo punkty biły na ich konto ale i tak liderem nie są. Choć strata jest mała to nie można sobie pozwolić już na wpadki.








Historyczne mecze wychodziły tutaj perfekcyjnie. Ekipa z Londynu wygrała wszystkie sześć spotkań i już czeka na swojego rywala. Łatwo nie było bo Napoli mocno stawiało opór ale kiedyś musiało pęknąć a to bez skrupułów wykorzystuje ekipa Millwall. Ciekawe na kogo trafią w kolejnej rundzie.


W tych rozgrywkach w dwóch spotkaniach obrońca trofeum wystawił do boju rezerwy i one świetnie się spisały pokonując Newcastle i Middlesbrough. Jednak do meczu z Chelsea wyszły już najlepsze armaty Lwów i one również zagrały dobrze bo pokonały w derbach Londynu The Blues 2:1. Teraz półfinał z Wigan i być może Millwall znów zagrają w finale a tam znów zdemolują rywala jak United sezon temu.

Transfery

Z klubu odszedł Craig, Schofield i Smith. Ten pierwszy wybrał Holandię za 828 000 funtów, drugi natomiast nie wyjeżdżał z kraju bo odszedł do Hull City za 304 400 funtów. Ostatni zawodnik odszedł do Bate Borysów za 221 800 funtów.

Przyszli

Thimothée Kolodziejczak - (ur. 1 października 1991 w Paryżu) – francuski piłkarz pochodzenia polskiego grający na pozycji lewego obrońcy. Dołączył z Olimpique Lyon za 903 100 funtów.

Alex Sandro - (ur. 26 stycznia 1991 w Cantaduvie) - brazylijski piłkarz występujący na pozycji lewego obrońcy. Dołączył z Santosu za 523 800 funtów.

Danilo - (ur. 15 lipca 1991 w Bicas) - brazylijski piłkarz występujący na pozycji prawego obrońcy. Dołączył z Santosu za 785 700 funtów.

Franck L'Hostis - (ur. 3 kwietna 1990) - francuski piłkarz występujący na pozycji bramkarza. Dołączył z AS Monaco za 457 000 funtów.
* O transferze Dumitru już pisałem dlatego nie uwzględniłem go tutaj ;).


Gdzie Millwall będą się przygotowywać do kolejnej rundy?


Kolejna runda będzie dla nas ciężka. Chcemy wygrać wszystko co jest możliwe czyli Ligę, Ligę Europejską i Puchar FA. Zadanie trudne ale do zrealizowania. Stwierdziłem, że w tej rundzie nie potrzebujemy nigdzie wyjeżdżać. Musimy ciężko trenować tutaj ale sparingi rozegramy. Oto nasi rywale:

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Millwall F.C - Podsumowanie pierwszej rundy. Transfery!
« Odpowiedź #351 dnia: Sierpień 19, 2011, 10:43:34 »
fajne podsumowanie i wszystko jest czarno na bialym. transfery skromne, bo wszyscy zawodnicy to mlodzicy, ale napewno sie przydadza, teraz czas na sparingi i ciekawe jak ci w nich pojdzie.

Offline zawodowiec

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2011r.
  • no woman no kids
Odp: Millwall F.C - Podsumowanie pierwszej rundy. Transfery!
« Odpowiedź #352 dnia: Sierpień 19, 2011, 10:57:52 »
bardzo dobre podsumowanie, transfery młodych bardzo przyszłościowych zawodników, cele postawiłeś sobie bardzo wysoko ale nie są one niemożliwe do zrealizowania :)

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Millwall F.C - Podsumowanie pierwszej rundy. Transfery!
« Odpowiedź #353 dnia: Sierpień 19, 2011, 11:00:10 »
Wow Dzeko miażdży ! 20 bramek - nieźle ;p .
ronaldo3.png" border="0

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Millwall F.C - Podsumowanie pierwszej rundy. Transfery!
« Odpowiedź #354 dnia: Sierpień 19, 2011, 16:24:26 »
Solidnie się wzmocniłeś. Sandro i Kolodziejczak będą robić furorę, młodzi i zdolni zawodnicy, ciesze się, że wzmacniasz obronę a nie tylko atak. Dżeko nie osiągalny w klasyfikacji strzelców ale to City w tabeli ogląda wasze plecy.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Tylko dwa spotkania sparingowe z powodu pyłu wulkanicznego!
« Odpowiedź #355 dnia: Sierpień 19, 2011, 16:40:34 »

Z powodu pyłu wulkanicznego do Anglii nie przyjechały AS Roma i Olimpique Marsylia. Klub ostro trenował i zagrał z Reading i Evertonem.


4:3

Dumitru (Maazou) 1:0 21'
Dumitru (Maazou) 2:0 35'

Mooney 2:1 37'
Kebe 2:2 42'

Bouazza (wolny) 3:2 44'
Karacan 3:3 45'+
Kolodziejczak (Dumitru) 4:3 66'

Bardzo szybko przebiegał ten sparing. Millwall grali dobrze ale dziurawa obrona puściła trzy bramki. Wielkie brawa należą się dla Maazou, który grał na nowego gracza Dumitru. Ten w efekcie wykorzystał dwa razy jego podania i strzelił dwa gole. Maazou chciał z pewnością go oswoić. Na plus zmiana Kolodziejczaka, który wydaje się być pewniakiem na lewej stronie. Alex Sandro i Danilo strasznie słabo a L'Hostis nie miał nic do powiedzenia przy bramkach.





3:0

Dumitru (karny) 1:0 1'
Bouazza 2:0 60'
T.Robinson (Laird) 3:0 90'+

Tutaj środek obrony nie był dziurawy a Millwall znów zagrali dobrze. Kolodziejczak wyszedł tym razem od pierwszych minut i znów pokazał klasę. Ten chłopak jest świetny i komentatorzy zachwycali się nim. Czy wywalczy sobie miejsce w pierwszym składzie ? Kolejny gol Dumitru, tym razem z karnego.




Szkoda, że nie zagraliśmy z Romą i Olimpique Marsylia no ale nie zależało to od nas. Chcieliśmy jeszcze kogoś poszukać ale terminy były pozajmowane. Myślę, że te dwa mecze nam wystarczą w batalii o trofea. Nowi gracze wypadli bardzo dobrze i jestem zadowolony z ich gry.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Dwa najsłabsze spotkania w sezonie i dwie porażki. LE, Transfery!
« Odpowiedź #356 dnia: Sierpień 19, 2011, 21:47:40 »
19 kolejka

0:1

Obinna 0:1 78'

Constant (Redmond) 74', Mbokani (Dumitru) 88'

Bardzo słabe spotkanie w którym nic się nie działo. Nudy, nudy i jeszcze raz nudy. Millwall grali słabo i West Ham również lecz to tym drugim udało się strzelić gola. W 78 minucie Obinna z dobitki zabiera marzenia o trzech punktach podopiecznym Cesara Fariasa.





20 kolejka

2:0

McPhail 1:0 53'
Chadli (Chopra) 2:0 58'

Było już znacznie lepiej niż tydzień temu z West Hamem ale nadal nie na tyle dobrze by wygrać. Skuteczność szwankowała a Cardiff to wykorzystali. Śmiało można powiedzieć, że to Millwall kontrowali grę ale w 5 minut tą kontrole stracili i znów przegrali. Najpierw w 53 minucie McPhail a w 58 minucie Chadli wykorzystali swoje szanse i rozbili Lwy.


Nie wiem kompletnie co się z nami stało. W dwóch spotkaniach przegraliśmy dwa razy a tyle porażek to my mieliśmy przez całą pierwszą rundę. Wszyscy uciekają a my musimy gonić. W dodatku walczymy w LE, właśnie czekamy na losowanie bo spakowani już jesteśmy.




Losowanie LE

Maazou i jego koledzy czekali na losowanie i się doczekali. Na pięć dni przed spotkaniem w LE poznali rywala. Okazała się nim ekipa z Barcelony, mowa tu o Espanyolu Barcelonie. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w Hiszpanii a rewanż w Londynie.



Transfery


Pierwszym z graczy, którym dołączy w nowym sezonie okazał się brazylijski napastnik Andre. Zawodnik z Brazylii ma 21 lat i dołączy za darmo, ponieważ postanowił nie przedłużyć kontraktu z Żyrondystami. Może być to solidne wzmocnienie jednak kibice trochę na niego poczekają bo dopiero do druga runda ruszyła.


Drugim graczem, który dołączy po zakończeniu sezonu jest Frederik Sorensen. Frederik urodził się w Norwegii, występuje na pozycji środkowego obrońcy i ma 19 lat. Już od dawno można było zauważyć, że Farias stawia na młodzież. Klub zapłacił Juventusowi Turyn za niego 1 100 000 funtów.

Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Millwall F.C - Dwa najsłabsze spotkania w sezonie i dwie porażki. LE, Transfery!
« Odpowiedź #357 dnia: Sierpień 19, 2011, 21:59:14 »
Ciekawy przeciwnik w LE mam nadzieję , że ich pokonasz :) .
ronaldo3.png" border="0

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Millwall F.C - Dwa najsłabsze spotkania w sezonie i dwie porażki. LE, Transfery!
« Odpowiedź #358 dnia: Sierpień 19, 2011, 22:00:57 »
Szkoda, że w takim momencie sezonu zdarzyły się dwie porażki bo byliście już blisko lidera.  Teraz trzeba będzie znów pracować, aby się zbliżyć do Liverpoolu.
Losowanie w LE w sumie to nie takie złe... Wydaje się, że mogliście trafić gorzej. Espanyol spokojnie jest do przejścia.
Zawodnicy którzy przyszli wydaje się, że pomogą. Są to młodzi gracze i przydadzą się. O Andre nic nie mogę powiedzieć, ale Sorensen podczas mojej gry Juve sprawiał przyjemne wrażenie, więc myślę, że się przyda.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Dobry mecz w Barcelonie, awans o krok!
« Odpowiedź #359 dnia: Sierpień 19, 2011, 23:32:17 »
1/32 Ligi Europejskiej - 1 mecz

1:3

Mbokani (Maazou) 0:1 35'
Maazou (Bouazza) 0:2 45'+
Bouazza 0:3 71'

Rui Fonte 1:3 82'

Danilo 3'
Constant (Henry) 45', Danilo (Eastmond), Maazou (Dumitru) 71'

Piłkarz meczu: Maazou 7.5

Po bardzo słabych występach w lidze nadszedł czas na bój z Espanyolem w Lidze Europejskiej. Lwy przystąpiły głodne sukcesu i już od początku pożarli swoich rywali. Ekipa z Barcelony był zamknięty na swojej połowie i był bezradny a ekipa z Londynu atakowała z minuty na minutę mocniej. W 35 minucie Maazou dograł idealnie do Mbokaniego a ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Kolejna bramka padła tuż przed przerwą, Bouazza dojrzał Maazou a napastnik Millwall mocnym strzałem w róg podwyższył na 0:2. Po przerwie nadal na boisku rządzili goście. W 71 minucie było już 0:3, w wielkim zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Bouazza i z bliska wpakował piłkę do siatki. Espanyol oddał dwa strzały, były to strzały celne a jeden nawet znalazł drogę do bramki Razaka. W 82 minucie Rui Fonte wykorzystał błąd defensywy i strzelił gola honorowego.







TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Millwall F.C - Dobry mecz w Barcelonie, awans o krok!
« Odpowiedź #359 dnia: Sierpień 19, 2011, 23:32:17 »