Autor Wątek: Middlesbrough F.C. 2 2015/2016...  (Przeczytany 135800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Middlesbrough F.C. 2 2015/2016...
« dnia: Sierpień 25, 2011, 00:38:54 »


Middlesbrough F.C.


Pełna nazwa   Middlesbrough Football Club
Przydomek:   Boro
Maskotka:   Lew
Barwy:   czerwone
Data założenia:   1876
Liga:   Football League Championship
Stadion:   Riverside Stadium, Middlesbrough
Prezes:    Steve Gibson


Trener:    Leo Beenhakker


             Don Leo, jak to się zwykło mówić o holenderskim trenerze, gdy pracował dla reprezentacji Polski. Doświadczony i dojrzały, chętnie podjął wyzwanie, zdobycia awansu do angielskiej ekstraklasy z zespołem Boro. Prezes klubu nie ukrywał radości, że udało się zakontraktować nieobytego szkoleniowca na brytyjskich boiskach.



" Bardzo liczę, na powiew świeżości i całoroczny International Level "




Póki co sam trener bardzo oszczędnie wypowiedział się na temat, kontraktu, wrażeń i celów jakie sobie wyznaczył z nowym zespołem.



" Cieszę się, że mogę spróbować swoich sił na wyspach. Całe moje doświadczenie zebrane w Holandii a także, podczas prowadzenia reprezentacji, musi zaowocować dobrą grą moich nowych podopiecznych. Nie znam jeszcze wszystkich piłkarzy, ale po pierwszym treningu mam już w głowie parę nazwisk, którym dam szansę w meczach przedsezonowych "


AKTUALNA KADRA "BORO"


Bramkarze

Danny Coyne
Jason Steele
Connor Ripley
Ikeme

Obrońcy

Stephen McManus
Seb Hines
Justin Hoyte
Tony McMahon
Matthew Bates (C)
Joe Bennett

Pomocnicy

Rhys Williams
Julio Arca
Kevin Thomson
Nicky Bailey
Tavares
Barry Robson
M. Martin
Tarmo Kink
Merouane Zemmama


Napastnicy


Delorge
Ben Khalifa
Beattie
Marvin Emnes
Jonathan Franks
Luke Williams
Andy Halliday
Scott McDonald
Marvin Emnes

« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2015, 15:49:54 wysłana przez pentoza133 »
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 25, 2011, 02:26:42 »
I spotkanie przedsezonowe.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Składy

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


ZAWODNIK MECZU

ARCA

(Kluczowe podanie po którym padł gol otwierający spotkanie)





            Ekipa z północnego Londynu swój pierwszy mecz rozegrała przeciwko AIK owi, który zdecydowanie odstawał poziomem od piłkarzy Boro. Dużo szczęścia mieli goście, którzy bronili się rozpaczliwie w I połowie, lecz mimo oporu, piłkarze gospodarzy znaleźli w końcu sposób na przełamanie defensywy, a konkretnie McDonald. Doskonale rozegrany aut na wysokości pola karnego, dogranie górą do słabo pilnowanego napastnika i pewny gol, który rozruszał całkowicie "Boro".
 Na kolejną bramkę, nie musieliśmy długo czekać. 15 min i mamy całkiem ładną akcję gospodarzy. Najpierw z dystansu próbuje swoich sił strzelec pierwszego gola, ale piłka ląduje pod nogami interweniującego obrońcy. Szczęście jednak sprzyja lepszym i piłka zamiast dostać się pod nogi piłkarzy gości ląduje na bucie Thomsona, który atomowym uderzeniem podwyższa prowadzenie na 2-0.

            Na drugą połowę, trener, postanowił dokonać zmian i wymienił 6 piłkarzy. Efekt? Szybko stracona bramka po katastrofalnym błędzie obrony. Po tym golu piłkarze AIK wzięli się mocno do pracy ale zmiana taktyki i cofnięcie skrzydłowych spowodowało rozbijanie ataków bokami i doprowadziło do końca spotkania przy rezultacie 2-1.

Po meczowy wywiad z trenerem Leo Beenhakkerem.


- 1 mecz i od razu zwycięstwo. Moje gratulacje. Spodziewał się Pan takiego obrotu spraw w dzisiejszym spotkaniu?

- Szczerze... trochę wątpiłem w to, że chłopcy od razu pokażą na co ich stać. Jestem bardzo zadowolony z 1 gola, bo taka akcja była ćwiczona pare razy na treningach. Co do samego meczu, mogę na razie powiedzieć tylko, że cieszę się ze zwycięstwa.

- Skromnie, ale nie naciskam. W takim razie, przed wami kolejny rywal, zdecydowanie silniejszy. Czy jest już gotowa taktyka na Benficę Lisbona?

- Taktyka jest i mam nadzieję, plan zostanie wykonany w 100%. Liczę, że w tym spotkaniu zagra już, nieobecny dzisiaj, McManus.

- Pozostaje życzyć szczęścia no i czekać na sukcesy. Jakieś słowo dla fanów?

- Chciałbym zaprosić wszystkich na spotkania w nadchodzącym sezonie. Myślę, że nie zawiedziemy i możecie na nas liczyć.


Bramki i małe podsumowanie meczu.


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Durothil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2011, 11:52:23 »
Pierwsza wygrana i nawet wszystko ładnie wygląda. Powodzenia i wytrwałości

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 25, 2011, 12:48:26 »
Bardzo ładnie - fajnie - estetycznie wygląda Twoja kariera już na samym początku :) W pierwszym spotkaniu przedsezonowym na przeciwko Boro stanął Aik :) Gratulacje za zwycięstwo w pierwszym meczu :)

Super_Mario

  • Gość
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 25, 2011, 12:57:42 »
Mam nadzieję, że ktoś dłużej pogra tym klubem. Było kilka karier ale szybko znikały.

Gratuluję pierwszego zwycięstwa nad Szwedami :) Szkoda tylko straconej bramki na początku drugiej połowy. Bardzo fajny pomysł z tym filmikiem :) Jestem ciekaw co tam Benhaker wymyśli na Benficę :)

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 25, 2011, 13:19:10 »
Życzę sukcesów i awansu do Premier League. Fajnie, że wygrałeś pierwsze spotkanie z łatwym rywalem. Ładne gole w tym skrócie padały.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 25, 2011, 14:21:02 »
II mecz przedsezonowy


Składy






Drugie spotkanie na Riverside miało pokazać, czy zespół "Boro", faktycznie jest w stanie zagrozić w tym sezonie faworytom do awansu w nPower. Przeciwnik z wysokiej półki bo sama Benfica Lisbona, która jak wiemy aspiruje do gry w pucharach europejskich pokazała ile jeszcze brakuje piłkarzom Leo, by mogli liczyć się w walce o najwyższe noty.

Jako, że było to kolejne spotkanie sparingowe, trener postanowił trochę porotować zespołem i zdecydował się na Baileya na rozegraniu i McManusa w obronie.
            Mecz zaczął się od zółtej kartki w 3 min, kiedy wściekły na arbitra Williams mści się na Savioli za uderzenie łokciem w twarz, które umknęło uwadze sędziego. Spotkanie rozgrywane było w bardzo wolnym tempie i nic nie wskazywało na to by, któryś z zespołów dzisiaj pokusił się o sforsowanie tempa. Typowe piłkarskie szachy i brak błysku geniuszu żadnego z piłkarzy. Jedyna akcja, która poderwała kibiców z miejsc to bez wątpienia piekielne uderzenie Williamsa z 30 m, które z najwyższym trudem na rzut rożny sparował GK. Sędzia zakończył 1 połowę dokładnie w 45' meczu.

          2 część spotkania to od razu 2 zmiany. Franks i Lita dostają szansę pokazania się. Niestety chwila nieuwagi i Hines, odpuszcza krycie na Savioli a ten doskonałym podaniem obsługuje Aimara, który  uderza obok bezradnego Steele'a i w 52' goście obejmują prowadzenie. Od tego momentu, Leo, nakazuję atakować rywala ze zdwojoną siłą, ale oprócz Lity, który siał popłoch w szeregach rywala, nikt nie potrafił odnaleźć drogi do bramki. Ostatecznie w 82' Tavares zmienia Thomsona lecz chwile potem nie wykorzystuje piłki meczowej i z 12 metrów uderza wprost w bramkarza. Spotkanie kończy się wynikiem 0-1.



ZAWODNIK MECZU

LITA

(Wniósł sporo świeżości w II połowie, miał okazję bramkową, kapitalnie dryblował zabrakło kropki nad i)



Po meczu:
Leo: " Nie ukrywam, że jestem trochę rozczarowany wynikiem, gdyż mecz był ewidentnie do zremisowania. Chłopaki trochę pogubili się w atakach i przestali myśleć. Niestety przyjezdna drużyna to najwyższa światowa klasa i porażka 0-1 nie boli tak bardzo jak to, że Benfica oddała w tym meczu tylko 1 strzał... niestety, był to "złoty" gol.

Trener Beenhakker zapytany o transfery przed sezonowe odpowiedział:
- Na razie nie widzę potrzeby większych wzmocnień. Jedyny transfer na jakim będę chciał się skupić to lewy pomocnik. Na tej pozycji przyda się zmiennik.

Małe podsumowanie meczu

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 25, 2011, 14:43:57 »
Zaprzyjaźniony Magazyn Voer het gesprek postanowił przeprowadzić szczegółowy wywiad z trenerem Beenhakkerem, który po kilku treningach i 2 meczach sparingowych musi już mieć mniej więcej ustalony skład, gdyż czeka ich ostateczny sprawdzian z Ajaxem Amsterdam.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE




Vhg: Panie trenerze, zwycięstwo z ekipą ze Sztokholmu a potem lekka zadyszka z Benficą. Kolejny rywal jakby nie patrzeć najsilniejszy ze stawki. Nie uważa trener, że lepiej byłoby dać motywację i rozegrać spotkanie z jakimś 2,3 ligowcem?

Leo: Wydaje mi się, że porażka z Benficą to raczej bardziej moja wina niż piłkarzy. Nie rozpracowałem taktycznie zespołu z Portugalii tak jak bym chciał i nie dziwie się, że spotkanie było nudne i w dodatku przegrane. Co do meczu z Ajaxem. Pracowałem w Holandii bardzo długi czas, znam ten zespół od podszewki. Wydaje mi się, że mamy jakość by conajmniej zremisować ten sparing.

Vhg: W takim razie, czy możemy spodziewać się jakiś zmian personalnych?

Leo: Tak, Boyd odpocznie w tym spotkaniu a w jego miejsce wejdzie Lita, który pozytywnie mnie zaskoczył w poprzednim meczu. Chłopak jest szybki i ma kapitalne uderzenie. Bardzo licze na jego pomoc. Co do innych zmian to jeszcze dam zagrać Ripleyowi, by sprawdził się, ale na 2 połowę na pewno zrobię kilka zmian.

Vhg: Czyli na rozegraniu zostaje Zemmama. W takim razie, w nim upatruje Pan swoją moc w nPower?

Leo: Zemmama, to fantastyczny zawodnik, ale w planach mam zamiar przekonać do przeprowadzki Taarabta z QPR. Wiem, że będzie to ciężkie zadanie, gdyż dopiero co awansowali do PL, ale jeśli się to nie uda to skupię się tylko na lewym skrzydle.

Vhg: No właśnie lewe skrzydło. Da radę coś wyciągnąć na ten temat?

Leo: Nic z tego. Nie mogę w kwestii tego transferu pisnąć ani słowa.

Vhg: W takim razie ostatnie pytanie. Jakie pan ma cele na ten sezon? Puchar? Awans? Czy raczej zapoznanie z zespołem i środek tabeli?

Leo: Może od razu utrzymanie? (śmiech). Nie no oczywiście jeśli los będzie sprzyjał to walczymy na wszystkich frontach, aczkolwiek priorytetem jest zdecydowanie awans, gdyż puchar to naprawdę ciężki orzech do zgryzienia.

Vhg: Dziękuję za rozmowę i życzę sukcesów!

Leo: Również dziękuję.
[/size]
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 25, 2011, 14:53:08 »
powodzenia. na początek rada: zmniejsz to wszystko, bo psuje po części efekt opisu. no i opisy są OK

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 25, 2011, 14:59:17 »
Ok bede dawal mniejsze :)
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 25, 2011, 15:43:30 »
Ostatni mecz przedsezonowy

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Składy

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


          Ostatnie spotkanie przygotowujące do sezonu zakończone w bardzo tradycyjny sposób. Najpierw zwycięstwo, potem porażka, więc przyszedł czas na remis. Ekipa z Amsterdamu od początku meczu grała bardzo zachowawczo, lecz nie dopuszczała do zbyt wielu sytuacji strzeleckich piłkarzy M'Boro. Pierwsza połowa była jedną z najnudniejszych jakie można było w swoim życiu zobaczyć, na szczęście zmiana taktyki na 2 połowę ekipy z Anglii musiała przynieść pozytywne zmiany.

          Po zmianie stron obydwie drużyny rzuciły się do ataku, lecz kapitalnie bronili się obrońcy obydwu ekip. Kiedy już Ajax zaczął powoli przesuwać się do przodu, kapitalne podania dostawał Lita, lecz mimo ambicji i tytanicznej pracy nie znalazł drogi do bramki. Najlepszym momentem na strzelenie gola był bez wątpienia rzut karny zmarnowany przez Tavarasa. Od tego momentu lekko podłamani gospodarze zaczęli, grać strasznie zachowawczo i ostatecznie całe spotkanie skończyło się rezultatem 0-0.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
reakcja Leo na przestrzelony PK


ZAWODNIK MECZU

LITA

(Po raz kolejny, ostoja drużyny lecz nadal brak skuteczności, która mamy nadzieję, przyjdzie wraz ze startem nowego sezonu)


Małe podsumowanie spotkania

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>


Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 25, 2011, 16:10:23 »
Dalej screeny są za duże, ten wynik też mógłby być mniejszy. Jest fajnie, ale przerost obrazków nad treścią.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 25, 2011, 16:12:09 »
Ok bede sie starał poprawiać na bieżąco. Dzięki za porady.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 25, 2011, 16:39:25 »
!Brak Transferów!

!Jak donosi " Footballer ", zespół nie osiągnął porozumienia ani z rozgrywającym QPR, Taarabtem, ani z lewoskrzydłowym Benitezem!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Rozgrywający QPR, powiedział wprost, że mimo wielkiego szacunku jakim darzy trenera M'Boro, nie widzi sensu powrotu do nPower, po tym jak został jednym z najlepszych młodych pomocników poprzedniego sezonu, dzięki któremu QPR przebojem weszło do angielskiej ekstraklasy.

Benitez, który początkowo przejawiał zainteresowanie zespołem , stwierdził, że musi poczekać do okienka zimowego i wtedy ewentualnie przemyśli przejście do M'Boro.

Zapytaliśmy Leo, co dalej z transferami, bo zostało nam już tylko 1.5 tyg.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

- Nie ukrywam, że jestem trochę nie pocieszony, tą sytuacją gdyż bardzo liczyłem na transfer Beniteza. Specjalnie prosiłem prezesa by wstrzymał inwestycję w klub i zasilił nas dobrym skrzydłowym. No cóż, mamy jeszcze trochę czasu a przed nami Leeds, wszystko wyjdzie w praniu.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship 1 MECZ!
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 25, 2011, 20:11:58 »
Ciekawy klub sobie wybrałeś. Hmm trener nie wiem czy pasujący do tego klubu. Powiem ci tak opisy fajne są, wywiad też bardzo dobry. Tylko te screeny zmniejsz. Weź sobie jaką mniejszą paczkę logosów. i Screeny zmniejszaj a będzie dobrze. Jak na pierwszą karierę to duży plus.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship 6 kolejka
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 26, 2011, 00:40:44 »
Z OSTATNIEJ CHWILI!

Niesamowite rzeczy wydarzyły się w tym tygodniu. Tydzień przed końcem okienka, doszło do strajku w zespole Boro i aż 3 piłkarzy zrezygnowało z dalszej gry na Riverside Stadium!
Piłkarze, którzy nie dogadali się co do kwestii finansowych to:

Boyd: Napastnik zażądał znaczącej podwyżki, której klub nie chciał przyznać

Lita: Świetnie zapowiadający się piłkarz w meczach przedsezonowych, zawiódł swoich kolegów i również zażądał bajońskiej sumy.

Haas: Stwierdził, że nie widzi przyszłości w tym klubie i odszedł bez podpisywania nowej umowy.

Na szczęście zarząd zareagował momentalnie i zakontraktował aż 3 ofensywnych piłkarzy by nie było śladu po odejściu jakby nie patrzeć 2 najlepszych zawodników.

Wydając zaledwie niecałe 3 mln euro, pozyskali 2 środkowych napastników i prawoskrzydłowego.

Z Young Boys Berno młodziutki Ben Khalifa (19 l.) za 1.6 mln eur.




Zapytany o powód dla którego się zgodził przejść odpowiedział:

Kiedy dowiedziałem się, że stery w Boro przejął Leo Beenhakker, postanowiłem nie zwlekać i wykorzystać szansę na grę w lidze angielskiej.

2 letni kontrakt podpisał również ofensywny skrzydłowy Delorge, który przeszedł z Roda JC za 425 tys. eur. 32 latek uważany jest za tytana pracy i może znakomicie pomóc Boro w obsadzeniu prawej strony w najbardziej optymalnym ustawieniu.


Na temat transferu nie chciał jednak nic mówić. Być może otworzy się po pierwszych meczach.

Ostatnim zawodnikiem pozyskanym przez Boro, jest były rezerwowy Swansea, napastnik Beattie. 27 latek, zawsze miał spore uznanie w oczach prezesa i za kwotę 650 tys. eur zgodził się zasilić zespół na nadchodzący sezon.




Wydaję mi się, że będę miał więcej szans na pokazanie swoich umiejętności niż w Swansea. Tam nie czułem się ostatnio doceniany i brakowało mi motywacji do gry. Mam nadzieję, że Beenhakker nie zawiedzie się na mnie i pomogę mu w awansie do BPL.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2011, 20:01:14 wysłana przez pentoza133 »
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship 1 MECZ!
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 26, 2011, 01:48:05 »
I KOLEJKA


Składy



Goście inkasują 3 pkt sekundę przed gwizdkiem!

         
  Inauguracyjny mecz, mnóstwo emocji związanych z konfliktami w drużynie i co najważniejsze pierwsze ważne starcie i to już z bardzo silnym rywalem. Blackpool u siebie w poprzednim sezonie spisywało się niesamowicie dobrze. To spotkanie mogło należeć do najtrudniejszych w historii. Jak się okazało, nie taki diabeł straszny.

         Od samego początku z animuszem do ataku ruszyli piłkarze gości, ale ataki odbijały się od dobrze zorganizowanej defensywny gospodarzy. Mimo dość dobrego zabezpieczenia tyłów groźną akcję w 20 min przeprowadza Blackpool i boczna siatka ratuje Steele'a  przed kapitulacją. Zawodnicy Boro, za wszelką cenę próbują wykorzystać nadarzające się okazję, ale biją głową w mur. Dopiero w 40 min, geniuszem błysnął McDonald, jednak jego strzał ląduje na spojeniu. Szkoda, mielibyśmy bramkę kolejki.

             II część meczu to 2 zmiany. W obronie za Williamsa wchodzi Hoyte, a za kiepsko grającego Kinka, Emnes. Ta zmiana przyniosła trochę uspokojenia w szeregach gości, ale automatycznie pozbawiła polotu i chęci do wygrywania. Niestety emocje biorą górę i 2 żółtą kartką i w rezultacie czerwoną zostaje nagrodzony Thomson, który jak się okazało po wślizgu nabawił się kontuzji, skręcenia kolana. Od tego momentu piłkarze Blackpool ambitnie ruszyli do ataku ale mimo gry w 10, zawodnicy Leo, nie zamierzali składać broni. Na gola musieliśmy czekać aż do 93 min, kiedy kapitalną akcją popisuje się Zemmama, który dość szczęśliwie zagrywa do niepilnowanego Williamsa a ten nie wiele myśląc pakuje pięknego gola z 15 metrów dającego cenne 3 pkt.

ZAWODNIK MECZU

WILLIAMS

(Gol przesądził o losach spotkania)


Małe podsumowanie
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Tabela
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Matusiak95

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship 1 MECZ!
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 26, 2011, 07:52:33 »
Mam nadzieję że będziesz prowadził karierę co najmniej przez 2 sezony. Wytrwałości życzę. Niezły 1 mecz. Bramka w końcówce musiała być bardzo zadowalająca :D
Olympique Marsylia by Matusiak95 - ZAPRASZAM
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Abismail

  • Gość
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship 1 MECZ!
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 26, 2011, 10:00:57 »
No, ciekawa kariera  ;D. Gratuluję wygranej nad Blackpoolem i obyś awansował do PL :p.

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship 1 MECZ!
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 26, 2011, 10:14:50 »
Gol przed na sekundy przed gwizdkiem,, do tego dający wygraną, na pewno cię ucieszył, co ? :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Świeżutka kariera Middlesbrough F.C. nPower Championship 1 MECZ!
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 26, 2011, 10:14:50 »