Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235270 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline Skittles

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Gram w: FIFA 99, FIFA 2001, PES 6, FIFA 15, PES 2016
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Hulk wraca do formy? Królewscy atakują lidera |
« Odpowiedź #600 dnia: Grudzień 15, 2011, 23:40:34 »
Niestety nie da się tego w żaden sposób usunąć, bo to już jest wpisane w rejestr gry, inaczej wszyscy zawodnicy skończyliby kariery i nie byłoby komu grać. Kwestia rozważana przez wielu patchmakerów i jak dotąd nikt nie umie nic z tym zrobić... Ja to zlewam :)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Hulk wraca do formy? Królewscy atakują lidera |
« Odpowiedź #601 dnia: Grudzień 16, 2011, 13:25:14 »
Co za spotkanie z Murcią. Dopiero końcówka potwierdziła Waszą przewagę w tym meczu, bo mimo, że już w czwartej minucie objęliście prowadzenie długo nie mogliście go przypieczętować. Takie drużyny czasami przeprowadzą jedną akcję, jakiś fart i bramka padnie z niczego także dobrze, że udało Wam się tego uniknąć. Chociaż właściwie to Murcia praktycznie nie miała sytuacji.
Końcówka to już tylko i wyłącznie Wasz popis. W 82 minucie sygnał do ataku dał Ronaldo, który strzałem z 36 :o metrów z rzutu wolnego pokonał bramkarza Murcii. Chciałbym zobaczyć tego gola :o Już w 90 minucie kapitalną akcją popisuje się wprowadzony ok. kwandras wcześniej Hulk i zdobywa pięknego gola, który wydawało się ustalił wynik... Ale, ale... Realowi było jeszcze mało. Znów Hulk, który tym razem podawał piłkę i Joselu zdobywa swojego kolejnego już gola. Młody daje radę, może być z niego dobry zawodnik.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Hulk wraca do formy? Królewscy atakują lidera |
« Odpowiedź #602 dnia: Grudzień 16, 2011, 15:40:23 »
Bardzo dobra forma Hulka i pewne dwa zwycięstwa i już tylko punkt do Barcy ;).
Na pewno Ci się uda ich prześcignąć i wkrótce będziesz liderem ;).
Co do tych 16-letnich Inzaghich to chyba taki bug PESA, nic z tym raczej nie zrobisz :).
Powodzenia dalej i zajrzyj do mnie w wolnym czasie ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Hulk wraca do formy? Królewscy atakują lidera |
« Odpowiedź #603 dnia: Grudzień 16, 2011, 15:55:46 »
Niezłe spotkania z Murcią.Dopiero końcówka przesądziła że wy jesteście lepsi.Niby szybko strzeliliście gola,ale dopiero w końcówce padały kolejne gole.
Widzę że Hulk wraca do formy,potwierdza to jego bramka i asysta   ;) Oczywiście Ronaldo musiał coś strzelić  :D Joselu też dobrze się zaprezentował strzelając 1 bramkę.
Już tylko 1 punkt dzieli Real a Barcelone.Myśle,że to Gran Derbi przesądzi kto zdobędzie mistrzostwo .

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Hulk wraca do formy? Królewscy atakują lidera |
« Odpowiedź #604 dnia: Grudzień 16, 2011, 16:37:37 »
Fantastycze te 2 ostatnie mecze w wykonaniu Realu rozbiłeś ich aż miło patrzeć.Ronaldo jest w świetnej formie ale nie tylko on bo dobrzy są Benzema i Higuain.Myślę że jeżeli utrzymasz taką gre to z pewnością przegonisz Barcelone.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Hulk wraca do formy? Królewscy atakują lidera |
« Odpowiedź #605 dnia: Grudzień 16, 2011, 17:06:22 »
Nie daliście beniaminkowi z Murcii najmniejszych szans pokonując ich aż 4-0,co pozwoliło wam zmniejszyć stratę do Barcelony na jeden punkt,świetny mecz rozegrał Hulk,który pokazuje że chce jak najdłużej  zostać na Bernabeu.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Hulk wraca do formy? Królewscy atakują lidera |
« Odpowiedź #606 dnia: Grudzień 16, 2011, 17:23:08 »

23. kolejka Ligi BBVA.

" Zwycięstwo po mękach "



Granada 1-2 Real Madryt

12' Ronaldo (Hazard), 25' Ronaldo (Higuain) - 36' Mollo

70' Kaka


Królewscy po bardzo, ale to bardzo ciężkim meczu wygrali z ekipą z Granady 1-2 (1-2). Może i Królewscy już po 25 minutach mieli dwu bramkowe prowadzenie to spotkanie było bardzo zacięte. Rywal jakim była Granada czasmi zachowywał się tak jak by to on był najlepszym klubem świata. Rywale często odbierali piłkę i ruszali z groźnymi kontrami na bramkę Casillasa, jednak Hiszpan jakoś sobie w tych sytuacjach radził. Warto dodać, że ekipa gospodarzy w tym meczu miała dwa rzutu karne, których nie wykorzystała. Pierw w 11 minucie karnego obronił Casillas, a w 87 rzut karny tym razem przestrzelił Geijo.

12min. - Z piłką rusza Varane. Francuz od razu gra na skrzydło do Hazarda. Belg świetnie zauważa Ronaldo i właśnie mu zagrywa krzyżową piłkę. Crack Królewskich świetnie zabiera się z piłką po czym mija bramkarza i zdobywa bramkę.

25min. - Tę akcje może oglądać godzinami. Piłkę z boku dośrodkowuję Ramos. Wydawało się się, że uderzać będzie Benzema, jednak ten zgrywa do Higuaina, a Argentyńczyk jeszcze podaję do Ronaldo. Portugalczyk zadecydował, że akcję trzeba zakończyć i oddał świetny strzał, który wylądował w bramce.

36min. - No i właśnie ruszyła groźna kontra gospodarzy. Kilka podań i Granada była już pod bramką Królewskich. Tam strzał oddaję Mollo, jednak piłkę broni Casillas ta nie fortunie spada ponownie pod nogi Mollo i tym razem piłkarz się nie myli.

Królewscy wygrywają, choć było to bardzo ciężkie spotkanie. Można także mówić o sporym szczęściu, bowiem nie wykorzystać dwóch karnych w meczu nie zdarza się często. Na całe szczęście wszystko zakończyło się tak jak powinno i Królewscy nadal tracą już tylko jedno oczko do Barcelony.

Eh.. z tego wszystkiego nie zrobiłem screena statystyką po meczowym..





Wydanie: 55

Podsumowanie Stycznia


Styczeń dla ekipy Królewskich zakończył się bardzo ciężkim, ale wygranym meczem z Granadą. Ogólnie patrząc na przebieg tego miesiąca to można być zadowolonym z gry naszych piłkarzy. Były oczywiście słabsze momenty tak jak w meczu z Racinigiem czy też wcześniej wspomnianą Granadą, lecz jakoś zawsze udało się wygrywać. W tym miesiącu ekipa Jose Mourinho zagrała tylko pięć meczu, a rywalami Królewskich były takie klub jak: Racing Santander (dwukrotnie), Osasuna, Real Murcia oraz Granada. Poniżej przedstawimy państwu najważniejsze statystyki i wybierzemy najlepszego i najgorszego piłkarza miesiące oraz wybierzemy najlepszy oraz najgorszy mecz miesiąca.

Statystyki - Styczeń

Rozegrane mecze: 5
Wygrane mecze: 4
Przegrane mecze: 0
Zremisowane mecze: 1
Zdobyte bramki: 18
Stracone bramki: 5
Średnia zdobytych bramek na mecz: 3,6
Średnia straconych bramek na mecz: 1

Statystyki łączne (sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień, styczeń)

Rozegrane mecze: 37
Wygrane mecze: 33
Przegrane mecze: 3
Zremisowane mecze: 1
Zdobyte bramki: 106
Stracone bramki: 38
Średnia zdobytych bramek na mecz: 2,86
Średnia straconych bramek na mecz: 1,02


W tym miesiącu wybór najlepszego piłkarza nie był aż tak ciężkim jak to bywało w pozostałych miesiącach. Za najlepszego piłkarz uznano Karima Benzema, który był już laureatem w poprzednim miesiącu. Bez wątpienia okres zimowy piłkarz ten przechodzi bardzo dobrze. W styczniu do bramki rywala trafił aż siedem razy. Piłkarz także asystował oraz brał udział przy nie mal każdej akcji swojego klubu. Benzema jest także pierwszym piłkarzem w tym sezonie, który dwa razy zdołał zdobyć tę nagrodę. Nam pozostaję tylko życzyć dalszych sukcesów w naszym klubie.

Najlepszy piłkarz miesiąca: Karim Benzema
Najgorszy piłkarz miesiąca: Contento
Najlepszy mecz miesiąca: Real Madryt 5-1 Osasuna
Najgorszy mecz miesiąca: Granada 1-2 Real Madryt

Czyta w ogóle ktoś te podsumowania miesiąca? Czy pisze je tylko sam dla siebie?
Mam też jeszcze jedno pytanie. Czy składy dodawać właśnie w takim screenie jak teraz czy w tamtym co zawsze?

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Hulk wraca do formy? Królewscy atakują lidera |
« Odpowiedź #607 dnia: Grudzień 16, 2011, 17:38:19 »
Na szczęście wygrana. Teraz Real nie może sobie pozwolić na stratę żadnego punktu. W tabeli Real i Barca mają niemal identyczne statystyki, idą w łeb w łeb, ciekawe kto wytrzyma presję...


Czyta w ogóle ktoś te podsumowania miesiąca? Czy pisze je tylko sam dla siebie?
Mam też jeszcze jedno pytanie. Czy składy dodawać właśnie w takim screenie jak teraz czy w tamtym co zawsze?

1. Czyta  ;) Przydałyby się jeszcze w nich informacje o kartkach ;]
2. Tamte składy mi się bardziej podobały, bardziej czytelne i było widać formację  :)

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ciężkie spotkanie z Granadą | Styczeń w pigułce |
« Odpowiedź #608 dnia: Grudzień 16, 2011, 17:49:47 »
Ciężki mecz z Granadą,ale jednak dla Realu zwycięski  ;) I znowu Ronaldo ...  :D
Myślałem że Ronaldo zostanie piłkarzem miesiąca ale jednak został nim Bezema,dla mnie był zaraz po Ronaldo,ale wyszło jak wyszło  ;D
Mi się podobają te składy co dodałeś w tym meczu,jakoś dla mnie lepiej to wygląda  ;)

Offline CJKarl

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 391
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ciężkie spotkanie z Granadą | Styczeń w pigułce |
« Odpowiedź #609 dnia: Grudzień 16, 2011, 18:08:15 »
To był trudny mecz dla Realu ale zwycięski.Znowu geniuszem błysną CR7.Dobre podsumowanie i zasłużona nagroda dla Benzemy który w miesiącu strzelił 7 bramek i jeszcze asystował.Oby utrzymał tą forme do końca sezonu.Co do Contento to myślę że ten transfer to niewypał ale mam nadzieje że sie jeszcze podniesie i pokaże pełnie swych umiejętności.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ciężkie spotkanie z Granadą | Styczeń w pigułce |
« Odpowiedź #610 dnia: Grudzień 16, 2011, 18:19:27 »
no coz mecz z granada nie byl latwy, ale jednak wygrales po golach strzelonych w pierwszych 25 minutach i to jest najwazniejsze. trzeba przyznac ze sezon jest bardzo dobry, jak na 37 spotkan to przegrales tylko 3 i zremisowales 1 to niezly wyczyn i nadal macie tylko punkt straty do prowadzacej barcelony, zobaczymy co bedzie, ale mysle ze barca sie w koncu potknie i odrobicie ta strate.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ciężkie spotkanie z Granadą | Styczeń w pigułce |
« Odpowiedź #611 dnia: Grudzień 16, 2011, 19:08:42 »
No proszę ktoś taki jak Granada sprawił wam dużo kłopotów, nie wpadałbym na to :D. Mecz żywy, ciekawy i po pierwszej połowie już poznaliśmy wynik. Ciekawi mnie czy Casillas popełnił błąd przy bramce Mello bo w opisie jest, że odbił piłkę, czyżby babol :D? Mimo wszystko liczą się trzy punkty! Goń za Barcą, goń! ;). Co do podsumowań to czytam, czytam, fajna robota ;).

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ciężkie spotkanie z Granadą | Styczeń w pigułce |
« Odpowiedź #612 dnia: Grudzień 16, 2011, 19:19:06 »
Kto by się spodziewał że taka Granada sprawi wam tyle problemów, ale macie niezawodnego Ronaldo, który po raz kolejny pokazał że Forma z tamtego sezonu w ogóle mu nie spadła. Ja czytam podsumowania, ale co mam pisać o nich?
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ciężkie spotkanie z Granadą | Styczeń w pigułce |
« Odpowiedź #613 dnia: Grudzień 16, 2011, 21:12:13 »
Ja czytam podsumowania, ale co mam pisać o nich?
Jak chcesz. Chciałem tylko wiedzieć czy czytacie to bo wiesz trochę to czasu pochłania :D.

24. kolejka Ligi BBVA.

" Posiadanie piłki to nie wszystko. Wygrana w końcówce meczu. "



Villarreal 1-2 Real Madryt

2' Toivonen (Valero) - 37' Hulk (Higuain), 89' Benzema (Marcelo)

23' Cani


Królewscy byli ekipą lepszą przez całe spotkanie, lecz udało im się tylko wygrać różnicą jednego gola 1-2 (1-1). Spotkanie początkowo układało się bardzo źle. Real już po 120 sekundach przegrywał w tym meczu. Jednak kolejne fazy tego spotkania to istna dominacja Królewskich. Real grał dużo piłką, jednak do niczego to nie prowadziło. Owszem od czasu do czasu Królewscy oddawali strzały, jednak były one nie groźne. W tym meczu ekipa Królewskich przystąpiła w troszkę innym składzie, a spowodowane było to tym, że niektórzy piłkarze po prostu nie mieli już sił na mecz.

2min. - Pewna część kibiców jeszcze nie weszła na stadion, a tam już ich kochana drużyna wyszła na prowadzenie. Villarreal tuż po gwizdku ruszył do ataków i po dwóch minutach zdobył gola. Autorem tego trafienia został Toivonen.

37min. - Higuain drybluję na boku boiska i zdecydował się na zagranie do Benzemy. Piłkę jednak dość nie oczekiwanie przecina Hulk i to właśnie on został autorem gola. Widać Brazylijczyk z meczu na mecz gra co raz lepiej. Miejmy nadzieję, że powróci do doskonałej formy z zeszłego sezonu.

89min. - Lewą stroną rusza Marcelo. Brazylijczyk jak to zwykle bywa wdał się w drybling po którym minął kilku rywali i podał do Benzemy, a ten zdobył zwycięskiego gola.

Królewscy wygrywają, choć te spotkanie powinno się skończyć znacznie większą ilością goli. Swoje sytuację miał Higuain, lecz zazwyczaj pudłował. Żałować najbardziej może tej sytuacji, gdzie miał przed sobą pustą bramkę, a trafił w słupek... Po tym zwycięstwie Królewscy powracają tam gdzie powinni być już od dłuższego czasu, czyli na fotel lidera. Barcelona poprzez swój remis spadła na drugą pozycję i to teraz Królewscy rozdają karty w Hiszpanii.



Statystyki ligowe





Wydanie: 56

Podsumowanie okienka transferowego.


Transfery, transfery chyba po rozgrywkach piłkarskich coś co najbardziej interesuję nas w świecie futbolu. Tym razem okienko zimowe 2012/13 roku było bardzo emocjonujące. Wiele piłkarskich gwiazd nie po przedłużało kontraktów ze swoimi klubami także byli do wzięcia za marne grosze. Oczywiście nie wszyscy z nich od razu po podpisywali kontrakty z nowymi klubami. Większość chciała dograć sezon w klubie do końca i dopiero po zakończonym sezonie się przenieść. Transfery, które opiewały się na dość dużych pieniądzach zbyt wiele nie było. My przedstawimy państwu pięć najciekawszych. Tak więc jednym z ciekawy transferów to był transfer Maicona, który z Juventusu trafił do Chelsei. Piłkarz ten przez ostatnie pół roku zmienił barwy klubowe aż trzy razy.. Ciekawym transferem także jest przeniesienie się Barrego z Manchesteru City do Ateltico. Dość zaskakującym transferem może być także transfer Lamparda, który z Londyńskiej Chelsey przeniósł się do Manchesteru United. No i dwa ostatnie transfery z tych ciekawszych to przeniesieni się Dempseya do Aston Villi oraz Amuariego do CSKA Mokswy. Po niżej przedstawimy państwu tabelkę z pięcioma najciekawszymi transferami za które płacono oraz te najciekawsze za które nie wyłożono nawet funta.


Rozlosowano pary 1/8 ligi mistrzów.


Dziś o godzinie 12 w francuskim Nyonie odbyło się losowanie par 1/8 ligi mistrzów. Królewscy zostali wylosowani już jako pierwsza para. Rywalem Królewskich będzie włoski Juventus. Rywal dość ciężki, choć obecną grą nie porywa. Losowanie zostało podzielona na dwa koszyki. W jednym były drużyny, które wygrały swoje grupy, a w drugim zespoły, które zajęły drugie miejsce. W owym losowaniu doszło do kilku ciekawych rozstawień m.in mecz Barcelony z Arsenalem czy też Valenci z Manchesterem City. Dla Królewskich może losowanie nie było łaskawe bo można było trafić na teoretycznie " słabszych " rywali, lecz wydaję mi się, że Juventus jest także do ogrania, aczkolwiek do tego meczu trzeba będzie się bardzo dobrze przygotować.


Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Ciężkie spotkanie z Granadą | Styczeń w pigułce |
« Odpowiedź #614 dnia: Grudzień 16, 2011, 21:19:45 »
Ciekawe spotkanie w Villarreal, ale w końcu wygraliście, widzę że Hulk powoli zaczyna wracać do formy strzeleckiej. Mieliście przewagę w meczu, ale niestety brakowało skuteczności. Transfer Maicona, do Chelsea w ogóle moim zdaniem nie zrozumiały, ale co sie dziwić przecież to Pes :d. W LM nie trafiłeś najlepiej, ale jeżeli mierzysz w obronę tytułu to powinieneś pokonywać takie drużyny jak Juventus.
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | 24 kolejka | Podsumowanie transferów | Pary 1/8 LM |
« Odpowiedź #615 dnia: Grudzień 16, 2011, 21:34:10 »
Widzę że wróciłeś do sprawdzonego schematu przedstawienia składów i bardzo dobrze. Tak jest lepiej. Villareal postawił wam bardzo cięzkie warunki, z tego co pamiętam nigdy się dobrze z nimi tobie nie grało. Kolejne trafienie w tej rundzie notują Hulk i Benzema.Higuain ma o czym myśleć, musi się sprężyć bo inaczej straci miejsce w pierwszej 11. Transfery były ciekawe, Lamps w MU szok. Evra w Juventusie ciekawe. Rywal w 1/8 finału LM bardzo wymagający, gra ta wielu dobrych graczy a Buffon w tym pesie jak nikt działa mi na nerwy.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | 24 kolejka | Podsumowanie transferów | Pary 1/8 LM |
« Odpowiedź #616 dnia: Grudzień 16, 2011, 22:03:41 »
Piękny, piękny mecz ;). W końcówce nerwy ale strzeliłeś i wracasz na fotel lidera, szkoda tylko że pomimo tylu okazji wykorzystałeś tylko dwie, jedno wiemy - to nie był dzień Higuaina. Co do transferów do bardzo ciekawe, Maicon lata po tych klubach jak szalony ;). Smakowite kąski były do wzięcia za darmo, Prilo, Ibra, Eto'o ;). Co do losowania to tu już nie ma słabych drużyn, zapowiada się świetny meczyk ze Starą Damą.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | 24 kolejka | Podsumowanie transferów | Pary 1/8 LM |
« Odpowiedź #617 dnia: Grudzień 16, 2011, 22:57:41 »
No i proszę po raz drugi w tym sezonie pokonujecie Villarreal,który z tego co pamiętam w pierwszym przegraliście dwukrotnie i to wysoko(jeśli się mylę to sorry),cieszy mnie że Hulk powoli wraca do dobrej dyspozycji i pokazuje że jeszcze nie warto go się pozbywać.

W 1\8 finału LM,szykuje się prawdziwy hit,wasz dwu mecz z ekipą Juventusu,na pewno będzie wyrównany jednak to wy macie więcej atutów i powinniście awansować dalej.

Jeffreo

  • Gość
Odp: Real Madrid by, mojsesh | 24 kolejka | Podsumowanie transferów | Pary 1/8 LM |
« Odpowiedź #618 dnia: Grudzień 16, 2011, 23:24:24 »
Długo mnie tu nie było, a więc mecz z Villarrealem całkiem udany, ale w 2 minucie Toivonen (Villarreal zrobił niezły transfer) pokonał Casillasa

Mecz z Grandą udany po prostu jak zawsze, pierwsza połowa była ciekawa, z tego powodu że padły tam wszystkie bramki, mimo to druga połowa była nudna, i odechciewało się grać

Losowanie całkiem mocne, Juventus potrafi pokonać nawet taki Real, musisz więc uważać, ale i tak ja liczę na zwycięstwo w dwumeczu

Offline Skittles

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.10.2009r.
  • Gram w: FIFA 99, FIFA 2001, PES 6, FIFA 15, PES 2016
Odp: Real Madrid by, mojsesh | 24 kolejka | Podsumowanie transferów | Pary 1/8 LM |
« Odpowiedź #619 dnia: Grudzień 17, 2011, 01:21:19 »
Bardzo ciekawy mecz z Villarreal. Do ostatnich minut kibice gospodarzy liczyli na bardzo dobry remis i podział punktów. Ale Benzema wybił im to z głowy i wywozicie 3 punkty! Rywalizacja w LM będzie równie ciekawa. Mam nadzieję, że szybko rozprawisz się z Juve, bo nie lubię włoskiej piłki i każdy klub od razu odsyłałbym do domu :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid by, mojsesh | 24 kolejka | Podsumowanie transferów | Pary 1/8 LM |
« Odpowiedź #619 dnia: Grudzień 17, 2011, 01:21:19 »