Autor Wątek: FC Barcelona - Przerwa w pisaniu karier! Wrócę z nowym pomysłem!  (Przeczytany 16998 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Inauguracja sezonu, fenomenalny Torres, pogrom!
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 23, 2012, 15:54:11 »

1 kolejka Primera División | 20 VIII 2011 | Camp Nou

Popis Torresa, popis Barcelony!


FC Barcelona 8:2 RCD Mallorca

Torres (Villa) 12', Sanchez (Torres) 18', Sanchez (Torres) 20', Torres (Adriano) 25', Sanchez 52', Torres 60', Villa (Torres) 71', Joao Victor (samobój) 81' Ogunjimi (Nsue) 29', Ogunjimi (Pereira) 35'

Thiago 71', Fàbregas 71', Falcao 81' Xavi 71', Iniesta 71', Alves 81'

Pina 68', Pau Cendrós 71' Alejandro 68', Pereira 71'

     

Sezon 2011/2012 najwyższy czas zacząć. Barca po wielkich transferach, okropnych kontuzjach i zmianach na ławce szkoleniowej przystępowała do tego spotkania po wygraniu Superpucharu Hiszpanii nad odwiecznym rywalem, w dodatku przed tym meczem piłkarze Dumy Katalonii szaleli w reprezentacjach i dziś to szaleństwo potwierdzili...

Piłkarze Barcelony wyszli w koszulkach z napisem Ánimo Leo dając wsparcie Argentyńczykowi, także na trybunach można było dostrzec wielką flagę poświęconą Lionelowi Messiemu, piękne zachowanie.

Miejsce kontuzjowanego Puyola zajął już standardowo Mascherano. Do wyjściowej jedenastki powrócili Iniesta z Xavim. Atak stanowili Villa - Torres - Sanchez, a na ławce usiadł Falcao. Mallorca przystąpiła do tego meczu w najsilniejszym zestawieniu.

Od początku dominowała jedna drużyna i nie była to ekipa z wyspy Majorka. W piątej minucie po strzale Torresa z główki piłka zatrzymała się na poprzeczce bramki i to była dopiero zapowiedź bramek. Siedem minut później padł gol, Villa z lewej strony do Fernando Torresa, a ten mocno lewą nogą obok bramkarza. Chwilę potem było już 3:0, autorami bramek był Alexis Sanchez, a asystował mu Fernando Torresa, który rozgrywał fenomenalne zawody. Fani na Camp Nou się radowali i za pięć minut mieli kolejne powody do dumy, długie podanie do Torresa posłał Adriano, a Hiszpan umieścił piłkę w siatce. Nie ma Messiego ale jest Torres i jak widać Hiszpan już nie pamięta o kryzysie podczas gry w Chelsea. Po tak szybkich czterech bramkach obrońcy Barcelony chyba zapomnieli jak się broni i zostali za to skarceni. Dwa razy pogrążył ich Ogunjimi, który bezlitośnie wykorzystał ich błędy i strzelił bramki kontaktowe ale nadał było 4:2 i właśnie takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Drugie trzy kwadranse zaczęły się tak jak cały mecz od kolejnych ciosów gospodarzy z Camp Nou. W pięćdziesiątej drugiej minucie na prawym skrzydle pognał Sanchez i będąc w sytuacji sam na sam uderzył po długim rogu, 5:2 i to był hat trick Chilijczyka zakupionego za 37 500 000 €. Zakupiony za 20 000 000 € Torres swojego hat tricka skompletował osiem minut po Sanchezie. Dzieciak ograł rywala i uderzył mocno w długi róg, cóż za mecz Torresa, wyborna forma! Mallorca była bezradna i skapitulowała jeszcze dwa razy. W 71' Torres dograł do Davida Villi, a ten lewą nogą podciął obok bramkarza. Ostatni gol był autorstwa Torresa ale piłka została muśnięta przez Joao Victora i to właśnie jemu zapisano tego gola.

Cóż tutaj napisać przy takim pogromie? Barca grała za dobrze i pokazała swoją potężną siłę ofensywną.



Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona - Inauguracja sezonu, fenomenalny Torres, pogrom!
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 23, 2012, 16:00:13 »
O! Nawet nie wiem co napisać:) Torres godnie zastąpił Messiego, 2 hat-tricki :) Jeden w bramkach, drugi w asystach :)   Totalna dominacja!

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona - Inauguracja sezonu, fenomenalny Torres, pogrom!
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 24, 2012, 16:01:36 »
Ależ mecz Torresa oraz Sancheza. Dwójka tych graczy można powiedzieć wygrała ci to spotkanie. Choć może początek tego spotkania nie zapowiadał nam takiej dominacji to już dalsze części były tylko i wyłącznie pod twoje dyktando. Sezon zaczynasz bardzo dobrze, także mam nadzieję, że i cały sezon będzie taki sam :)

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: FC Barcelona - Inauguracja sezonu, fenomenalny Torres, pogrom!
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 24, 2012, 16:23:45 »
Nie tylko fenomenalny Torres ale i Sanchez i to według mnie on lepiej zagrał! :D Oby reszta sezonu była taka sama jak jego ligowa inauguracja. Pokazałeś że w tym sezonie celujesz nie wysoko a najwyżej, czyli w potrójną koronę ! :D Na początku myślałem że zastąpienie Guardioli Maradoną to zły pomysł, ale najwyraźniej się myliłem. Czekam na kolejne mecze i muszę zapamiętać twoją karierę ponieważ sezon zapowiada się ciekawie. ;D

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: FC Barcelona - Inauguracja sezonu, fenomenalny Torres, pogrom!
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 24, 2012, 20:11:40 »
fenomenalny mecz! wynik jak z meczu Arsenal vs MU. brawa.
w drużynie lubią Messiego, pokazali mu wsparcie, piękna strona piłki po raz kolejny pokazana.
fenomenalny mecz Sancheza i Torresa, który jak sam stwierdziłeś zapomniał o swoich złych chwilach z pobytu z The Blues i w twojej fenomenalnej ekipie odbuduje szybko formę.
P.S zadziwiający jest fakt, że każdy twój celny strzał zamienił się na gola. Majorki z resztą też.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
FC Barcelona - Piękny gest Królewskich!
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 25, 2012, 15:52:15 »

Podczas pierwszej kolejki masa klubów nie tylko z Hiszpanii ale i z całego świata założyła koszulki z napisem Animo Messi, podobne do tych jakie można ujrzeć na zdjęciu u góry. W Hiszpanii zrobili to wszyscy bez wyjątku, a pierwszy z inicjatywą wyszedł Real Madryt czyli największy rywal Barcelony. Gdy źle działo się z Abidalem Real także założył koszulki, to pokazuje iż jest to naprawdę Królewska drużyna, która czasami jak my wszyscy się zagubi i powie coś złego w duchu rywalizacji na rywala.

Sport ma łączyć, a nie dzielić. Dlatego założyliśmy te koszulki by choć na chwilę dodać otuchy Messiemu, to rywal na boisku ale poza nim to jest nasz kumpel. Strzelał nam masę bramek ale nie czujemy do niego wrogości. Barca bez niego zmieni się ale może zmienić się na lepsze, widziałem Torresa w sparingu, widziałem z Mallorcą i jeżeli utrzyma tą formę to będzie nie do zatrzymania. Dwa hat tricki na przełomie kilku dni robią wrażenie. Jest tam David Villa, Alexis, Falcao czy młody Lass Bangoura więc potencjał ofensywny nadal mają nieziemski. - Iker Casillas.


Wygraliśmy wysoko, ja zagrałem dobry mecz więc mój nastój jest świetny. Forma z reprezentacji przełożyła się na ligę i udało się. Zagraliśmy dla Messiego i wygraliśmy dla niego, on teraz przeżywa najtrudniejszy okres w swoim życiu bo nie wie czy będzie mógł grać czy nie i dlatego trzeba go wspierać. Ja czuje się wyśmienicie i póki co jestem w formie wybornej, jeżeli ją utrzymam będzie cudownie, z resztą nie mogę nie dostrzec zasług innych bo cały skład gra jak z nut. - Fernando Torres.

Kolejny mecz



FC Barcelona vs FC Porto

Przed Maradoną i jego ekipą szansa na drugie trofeum po Superpucharze Hiszpanii, w Monako przyjdzie im się zmierzyć z FC Porto czyli zwycięzca Ligi Europejskiej, wygrali ją w dużej mierze dzięki Falcao, który teraz reprezentuje barwy Barcelony ale nadal Smoki to silna ekipa. Hulk, Varela czy Moutinho to tylko nieliczni, którzy mogą przesądzić o tym czy trofeum pojedzie do Portugalii czy Hiszpanii.

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: FC Barcelona - Piękny gest Królewskich!
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 25, 2012, 16:30:39 »
8-2 :O Od razy przypomina mi się Monaco vs La Coruna i te słynne 8 - 3 :D Co do gestu to prawdziwy szacunek dla Królewskich ;) Pokazali klasę ;) Jestem ciekaw ponadto czy Krystyna też tak chętnie założył trykot :D

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona - Piękny gest Królewskich!
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 25, 2012, 19:11:35 »
Piękny gest ze strony graczy Los Galacticos, prawdziwi profesjonaliści. Oczywiście powodzonka z Porto !

Offline rudek9

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 442
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 26.11.2009r.
  • Subuj mój kanał!
    • Status GG
    • YT CHANNEL
  • Gram w: PES 06, FIFA 2001, FIFA08
Odp: FC Barcelona - Piękny gest Królewskich!
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 25, 2012, 19:13:44 »
Barcelona to mistrz grania do przodu :) więc moim zdaniem będzie dosyć wysoko dla Blaugrany :)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: FC Barcelona - Piękny gest Królewskich!
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 25, 2012, 22:38:25 »
Cytuj
to naprawdę Królewska drużyna, która czasami jak my wszyscy się zagubi i powie coś złego w duchu rywalizacji na rywala.
piękny aforyzm.

wszyscy wspierają Messiego, piękne zachowanie i gest, trzeba się solidaryzować poza boiskiem, a na murawie walczyć. podizelam z resztą zdanie Casillasa w tej chwili.
Torres ma formę i masa bramek w dwóch meczach-ligowym i reprezentacyjnym sprawia, że od czysto sportowej strony brak Messiego nie musi być aż tak odczuwalny. oby podtrzymał passę także na mecz w Superpucharze Europy.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: FC Barcelona - Piękny gest Królewskich!
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 25, 2012, 23:01:47 »
No i za takie coś szanuje "Królewskich". Piękne zachowanie.
Kolejny mecz w superpucharze. Na forum widziałem ich wiele :D i prawie zawsze wygrywała "Blagurana". I tym razem nie powinno być inaczej.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: FC Barcelona - Piękny gest Królewskich!
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 25, 2012, 23:14:31 »
Gest Królewskich z Madrytu na prawdę piękny ,uszanowali to ,że Messi jest w ciężkiej kontuzji i nie wiadomo czy jeszcze zagra.
Torres rozegrał fenomenalne spotkanie z Mallorcą.  ::) Tak  szybko chyba się to nie powtórzy. :P Choć teraz mecz z Porto a wiec nic jeszcze nie jest przesądzone. Mam nadzieje ,że będą wielkie emocje ;D

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: FC Barcelona - Piękny gest Królewskich!
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 26, 2012, 08:26:12 »
Tak jak wszyscy bardzo fajny gest Królewskich, ale mimo to jestem ciekaw ile było w tym prawdy, ile ze szczerego serca. Dobra, ale nie będę taki bo zawsze mogli zrobić to z własnych chęci i jeśli tak to wielkie brawa. Teraz ważny mecz jeśli chodzi o początek sezonu bo fajnie jest zacząć od zdobytego trofeum. Czekam na rezultat tego spotkania bo myślę, że wygracie to dla Messiego choć bez niego na pewno jest o wiele ciężej.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona - Piękny gest Królewskich!
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 26, 2012, 08:26:12 »