Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234616 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Blues Fan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 09.01.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2040 dnia: Sierpień 12, 2013, 14:56:34 »
Posiadanie pudełka oznacza dla mnie wartość kolekcjonerską, fajnie jest mieć na półce kolekcję gier...
Szkoda że Konami nie wydaje edycji kolekcjonerskiej Pes-a. Mogli by zrobić opakowanie typu Steel box, koszulkę, obszerną książeczkę z instrukcją i art bookiem itd.
" border="" border="0

To Blues Fan, tego nie ogarniesz ... - Hose444

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2041 dnia: Sierpień 12, 2013, 15:12:36 »
Cytuj
Rozumiem, że kupując grę w Empiku czy w Media nie będe miał ,,dostępu" do gry na pesleague?

Oczywiście że będziesz.
Oni ciągle nachalnie przekonują ludzi do gry z osobami z tego serwisu (co jest po prostu mała).
Ale nie mają przekonujących argumentów na to by grać z nimi, w tym zamotanym systemie.
Nie pojmują że wiele osób ma ligi gdzieś, nie mają czasu na taką szopkę, a gra nie oferuje tego i więcej z poziomu gry (rozbudowany tryb ligowy online z pucharami, itd.).
Już nie wspominając że ilość osób zainteresowanych tą grą w kraju 40 milionowym jest praktycznie znikoma (na wszystkie platformy).

Zaś kupując z aliansu od pesleague nabijasz sprzedaż pesleague.pl (mają pewnie jakiś zysk z tego - od ultimy) oraz jeśli jest to dostępne (w tamtym roku było), nabija się sprzedaż dla naszego kraju.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2013, 17:30:21 wysłana przez Mahadew »

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2042 dnia: Sierpień 12, 2013, 15:15:43 »
Szkoda że Konami nie wydaje edycji kolekcjonerskiej Pes-a. Mogli by zrobić opakowanie typu Steel box, koszulkę, obszerną książeczkę z instrukcją i art bookiem itd.
Do PESA 2013 był steelbox ale niedostępny w Polsce...

Offline RedAction

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2043 dnia: Sierpień 12, 2013, 15:21:39 »
Ładnie sobie Konami w uja leci z tym demem.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2044 dnia: Sierpień 12, 2013, 15:36:47 »
Ładnie sobie Konami w uja leci z tym demem.


czemu tak sądzisz? od początku mówili że będzie w sierpniu i póki co jest 12 sierpnia więc mają jeszcze 19 dni czasu, spokojnie
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Syndicate

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: nyc
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2045 dnia: Sierpień 12, 2013, 16:04:22 »
Ładnie sobie Konami w uja leci z tym demem.
znowu to samo ::)

Offline Kubul

  • Opiekun Ligi PC
  • ***
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 694
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 08.06.2010r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2046 dnia: Sierpień 12, 2013, 16:44:09 »
Oczywiście że będziesz.
Oni ciągle nachalnie przekonują ludzi do gry z osobami z tego serwisu (co jest po prostu mała).
Ale nie mają przekonujących argumentów na to by grać z nimi, w tym zamotanym systemie.
Nie pojmują że wiele osób ma ligi gdzieś, nie mają czasu na taką szopkę, a gra nie oferuje tego i więcej z poziomu gry (rozbudowany tryb ligowy online z pucharami, itd.).
Jóź nie wspominając że ilość osób zainteresowanych tą grą w kraju 40 milionowym jest praktycznie znikoma (na wszystkie platformy).

Zaś kupując z aliansu od pesleague nabijasz sprzedaż pesleague.pl (mają pewnie jakiś zysk z tego - od ultimy) oraz jeśli jest to dostępne (w tamtym roku było), nabija się sprzedaż dla naszego kraju.
Twoim zdaniem jest lepiej grać z losowymi osobami? Większość to cheet-erzy, którzy się rozłączają gdy przeggrywają

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2047 dnia: Sierpień 12, 2013, 17:39:05 »
Cytuj
Twoim zdaniem jest lepiej grać z losowymi osobami? Większość to cheet-erzy, którzy się rozłączają gdy przeggrywają

Twoim zdaniem napisałem wszystko co się dało by napisać ? Nie sądzę. Po za tym ja coś nakazuję...
% osób grających w tą grę na PC jest znikomy. Wiele osób gra na konsolach.
A to że się rozłączają (głównie PC) to wina producentów za niedbałość w produkcji. Na konsolach tego nie ma (jest ale bardzo sporadycznie i o tym się nie mówi).

Każdy spędzi czas z grą jak uważa.

Grać z polakami fajnie, ale bez ceregieli (akceptacje, wypełnianie zgłoszeń itd.) tylko poprzez community (są ludzie, robię pokój i się gra).
Chyba wie się co to jest Community... ? Mało osób z tego korzysta... niestety. I tam nie musisz grać z byle kim, tylko z tymi co chcesz.
Ale jak pisałem gra online jest słabo rozwinięta.

I możemy tak do usranej śmierci wytykać wady, zalety.

Offline Kubul

  • Opiekun Ligi PC
  • ***
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 694
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 08.06.2010r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2048 dnia: Sierpień 12, 2013, 17:52:04 »
Twoim zdaniem napisałem wszystko co się dało by napisać ? Nie sądzę. Po za tym ja coś nakazuję...
% osób grających w tą grę na PC jest znikomy. Wiele osób gra na konsolach.
A to że się rozłączają (głównie PC) to wina producentów za niedbałość w produkcji. Na konsolach tego nie ma (jest ale bardzo sporadycznie i o tym się nie mówi).

Każdy spędzi czas z grą jak uważa.

Grać z polakami fajnie, ale bez ceregieli (akceptacje, wypełnianie zgłoszeń itd.) tylko poprzez community (są ludzie, robię pokój i się gra).
Chyba wie się co to jest Community... ? Mało osób z tego korzysta... niestety. I tam nie musisz grać z byle kim, tylko z tymi co chcesz.
Ale jak pisałem gra online jest słabo rozwinięta.

I możemy tak do usranej śmierci wytykać wady, zalety.
Wiem co to community :P Wg. mnie akceptacje, wypełnianie zgłoszeń nie są "ceregielami".  Jak sobie wyobrażasz inne działanie strony takiej jak pesleague? Najlepszym rozwiązaniem byłoby pobieranie danych z serwerów KONAMI ale jak wiadomo nie ma czegoś takiego i nie będzie. To że jest znikomy % graczy PES-a w Polsce ma pozbawiać radochy tę garstkę miłośników gry Online przez PC?
Z tego co zauważyłem to większość osób grających online gra tylko najlepszymi zespołami np. Real, Barca, Man Utd. Jak ktoś ciągle wali prostopadle do Ronaldo i nim biegnie pod bramke nie odzwierciedla umiejętności gracza. Druga sprawa, że taka gra nie sprawia mi żadnej radości, a na Pesleague większość turnieji jest rozgrywana słabszymi drużynami co uatrakcyjnia grę.

Oczywiście  każdy ma swoje zdanie i wybiera co chce.
Sorry za mały off-top który nie odnosi się do informacji o PES 2014  :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2013, 17:53:40 wysłana przez Kubul »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2049 dnia: Sierpień 12, 2013, 18:05:51 »
Dlatego po za społecznościowymi ligami i ich zasadami, najlepszym rozwiązaniem na obecny i przyszły stan gry (PES 2014), rozwiązaniem jest granie poprzez Community w gronie osób zaproszonym do niego i z którymi chcemy grać (byle jakim team) bez patrzenia się na ranking.

Nawet proponuję pesleague.pl granie poprzez pokój Community a nie Lobby.

Dobry offtop zawsze wskazany. I tak nic się nie dzieje w temacie nowej dosłony, czekamy :D

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2050 dnia: Sierpień 12, 2013, 18:15:44 »
Steam to utrapienie i nie rozumiem za bardzo dlaczego odniósł taki sukces. Jest dobry kiedy ma się szybki internet albo w przypadku gdy ściągamy jakieś małe gry a nie duże produkcje typu Call of Duty. Głównie wku*wia mnie to, że jak idę do sklepu i kupuję gre niby na płycie to muszę i tak ściągnąć z 20 Gb plików i do tego muszę być stale podłączony do internetu. Przecież to jest chore. Po to kupuje się płytę, żeby już nic nie ściągać,  tylko zrzucić z niej wszystko podczas instalacji i cieszyć się grą. Poza tym promocje na Steamie są niczym w porównaniu do spadku cen, możliwości odsprzedania gry komuś innemu itd. Na dodatek zdarzają się jeszcze kradzieże key'ów etc. Wolę mieć coś namacalnego i czuć, że naprawdę mam gre w ręku a nie tylko jej połowę albo głupi key. Nic nie zastąpi pudełka z całą wersją gry, które można położyć na półkę i dołączyć do kolekcji. W przypadku PES pewnie nie trzeba będzie nic ściągać ze Steam'a jeśli kupimy gre w pudełku. Raczej twórcy udostępnią swoją grę na tej platformie tym leniwym, którym nie chce się podskoczyć do sklepu, ale mogę się mylić.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2013, 18:20:05 wysłana przez Remoo »

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2051 dnia: Sierpień 12, 2013, 18:16:09 »
Oj tak. Najlepsze są emocje których nie doświadczycie grając z komputerem. Potwierdzi to każdy kto kiedykolwiek grał na pesleague ;)
Największych emocji to dostarcza udział w turnieju offline i żadne podkreślam żadne rozgrywki nie mogą się z tym równać. Oczywiście można napisać, że się nie ma czasu itp. dziewicze biadolenie ale jak ktoś może twierdzić, że jest maniakiem Pes-a skoro nigdy nie był na turnieju, jak dla mnie to za przeproszeniem "dupaa" nie maniak.
Szkoda że Konami nie wydaje edycji kolekcjonerskiej Pes-a. Mogli by zrobić opakowanie typu Steel box, koszulkę, obszerną książeczkę z instrukcją i art bookiem itd.
plus powiedzmy strona, dwie o poprzednich Mistrzostwach Świata w Pesa :D ofc z opisem sylwetki mistrza  8)

Offline traws

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Video Monter
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2052 dnia: Sierpień 12, 2013, 19:00:06 »

czemu tak sądzisz? od początku mówili że będzie w sierpniu i póki co jest 12 sierpnia więc mają jeszcze 19 dni czasu, spokojnie
od początku to były plotki tego że demo będzie w sierpniu (uzasadnione bo wiadomo z doświadczenia mniej więcej kiedy pes wychodzi)
później mieli podać dokładną datę ale przez to że zmienili kod gry nie można się tej daty doczekać do dziś
dlatego ludzie się wkurwi@ją

Offline Olek1011

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 68
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2053 dnia: Sierpień 12, 2013, 19:04:51 »
 

Czyli raczej nie będzie śniegu w tym roku.

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2054 dnia: Sierpień 12, 2013, 19:05:15 »
Steam to utrapienie i nie rozumiem za bardzo dlaczego odniósł taki sukces. Jest dobry kiedy ma się szybki internet albo w przypadku gdy ściągamy jakieś małe gry a nie duże produkcje typu Call of Duty. Głównie wku*wia mnie to, że jak idę do sklepu i kupuję gre niby na płycie to muszę i tak ściągnąć z 20 Gb plików i do tego muszę być stale podłączony do internetu. Przecież to jest chore. Po to kupuje się płytę, żeby już nic nie ściągać,  tylko zrzucić z niej wszystko podczas instalacji i cieszyć się grą. Poza tym promocje na Steamie są niczym w porównaniu do spadku cen, możliwości odsprzedania gry komuś innemu itd. Na dodatek zdarzają się jeszcze kradzieże key'ów etc. Wolę mieć coś namacalnego i czuć, że naprawdę mam gre w ręku a nie tylko jej połowę albo głupi key. Nic nie zastąpi pudełka z całą wersją gry, które można położyć na półkę i dołączyć do kolekcji. W przypadku PES pewnie nie trzeba będzie nic ściągać ze Steam'a jeśli kupimy gre w pudełku. Raczej twórcy udostępnią swoją grę na tej platformie tym leniwym, którym nie chce się podskoczyć do sklepu, ale mogę się mylić.


Chłopie zapomniałeś chyba, że są gusta guściki, jedni wolą gry w pudełkach, inni przez cyfrową dystrybucje. Ja osobiście sam nie wiem co wole, bo pudełeczko na pułeczce to fajna rzecz, ale przez sieć mogę w każdej chwili i w każdym miejscu ściągnąć i zagrać w grę. Steam to napewno ułatwienie dla wielu graczy, którzy mogą nie mieć dostępu do gier pudełkowych, bo są takie przypadki. Wydaje mi się, że właśnie u nas w Polsce takie cdp.pl, Steam,gog.com będą robić coraz większą furorę w przyszłości i kto wie może zostaną tylko wydania cyfrowe gier... ???

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2055 dnia: Sierpień 12, 2013, 19:10:03 »
 

Czyli raczej nie będzie śniegu w tym roku.

Czyli pieprzenie o tym, że opady atmosferyczne będą miały wpływ na zawodników w PES 2014 to bujda.

Ciekawe czy deszcz będzie w jakiś sposób wpływał na grę na boisku.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline parcho

  • Junior
  • *
  • Join Date: Mar 2013
  • location: Biała Podlaska
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.03.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2056 dnia: Sierpień 12, 2013, 19:17:12 »
A skurwysyny obiecali, że będzie śnieg. Wkurwiają mnie tak jak z tym demem.

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2057 dnia: Sierpień 12, 2013, 19:22:19 »
niech lepiej mówią co będzie a co nie !!! bo człowiek sie najara a tu dupa .  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Offline parcho

  • Junior
  • *
  • Join Date: Mar 2013
  • location: Biała Podlaska
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 12.03.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2058 dnia: Sierpień 12, 2013, 19:28:31 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Na tym FB znalazłem zdjęcie stadionu z pes 2014. Fajnie, że widać też okolice stadionu. A swoją drogą ktoś powie mi co to za stadion?

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2059 dnia: Sierpień 12, 2013, 19:38:36 »
widok ładny ale czy tak będzie ? kto wie ? hmm ja już mam taki głód na pesa ze bania boli .

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 09.08.13)
« Odpowiedź #2059 dnia: Sierpień 12, 2013, 19:38:36 »