Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1225891 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Olek1011

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 68
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #640 dnia: Czerwiec 04, 2013, 15:31:11 »
Te screeny były robione na obecnej generacji, więc na dziś tyle mogą uciągnąć konsole. Wersji na next-gen w tym roku nie zobaczymy.

Offline Florq

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Racibórz
  • Wiadomości: 979
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2008r.
  • Gary Neville is a red, he hates scousers...
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #641 dnia: Czerwiec 04, 2013, 15:51:15 »
Nie podobają mi się stroje. Są takie jakby nadmuchane. Cała reszta ładna. Czekam na więcej.


Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #642 dnia: Czerwiec 04, 2013, 16:54:58 »
Rozpier*oool!!! Jaram się!!! Jest ogromny postęp!!! Licencji tylko trochę mi brakuje. :<

Offline RedAction

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #643 dnia: Czerwiec 04, 2013, 17:18:54 »
Rewolucji graficznej nie ma, ale nie to jest najważniejsze. Ważne żeby był fajny "pesowy" gameplay + dobre animacje.

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #644 dnia: Czerwiec 04, 2013, 17:21:01 »
Jak może nie być skoro jest nowy realistyczny silnik? xD

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #645 dnia: Czerwiec 04, 2013, 17:35:39 »
Jak może nie być skoro jest nowy realistyczny silnik? xD
na raze to wiadomo tylko że jest nowy  nic poza klkoma screenami wiecej. Bedzie demo to można będzie oceniac

A czy silnik realistyczny to też wyjdzie w praniu w tej chwili dobre są jedynie światła  trybuny.  W końcu prawdopodobnie graficznie będzie rywalizacja z FIFa znaczy będzie jak nie będze słabych tekstur


A jeśli dalej zostawia tak pokaszanioną edycje taktyki to będzie masakra- albo się cofnie cały zespól albo nie ma siły by obrońcy nie wyłazili do przodu
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2013, 17:39:09 wysłana przez pavulon666 »

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #646 dnia: Czerwiec 04, 2013, 17:50:52 »
Trybuny robią wrażenie. Ciekawi mnie czy czas będzie zatrzymywany po każdej akcji...w końcu jak ma być mniej przerywników
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #647 dnia: Czerwiec 04, 2013, 18:08:49 »
Na pewno murawa na plus, a tak po za to nic szczególnego. Zwłaszcza ten ostatni screen(twarz bramkarza) przypomina mi twarz z fify... Myślicie, że na PC zrobią lepszą grafę?

Offline Frieza

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.02.2013r.
  • Chelsea London FC 1905
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #648 dnia: Czerwiec 04, 2013, 18:25:56 »
Na pewno murawa na plus, a tak po za to nic szczególnego. Zwłaszcza ten ostatni screen(twarz bramkarza) przypomina mi twarz z fify... Myślicie, że na PC zrobią lepszą grafę?

Na PC będzie taka sama wersja, jak na PS3 i X360, ale wiadomo jak to z komputerami - im mocniejszy sprzęt, tym ładniej wygląda gra.

Najgorszą informacją jest to, że w tym roku nie dostaniemy PES-a 2014 na Playstation 4, gdyż Konami...nie ma kasy na dwie wersje silnika, na starą i nową generację. Wolą poczekać i stworzyć grę od początku do końca skierowaną na PS4 i X1, niż na kolanie zrobić PES 2014 z PS3 w wyższej rozdzielczości.
Ale w sumie po częsci ich rozumiem - nowe konsole wejdą prawdopodobnie pod koniec roku, ale tylko w Ameryce Północnej i Azji, a Europa i większość świata, w tym Polska konsole dostanie dopiero na początku przyszłego roku, Więc w sumie nie będzie tyle czekania, co zawsze. Ale tak czy siak to trochę beznadzieja - myslałem, że dwa lata spokojnie przygotują dwie wersje silnika, a tu zdołali zrobić tylko jedną i to na stare konsole...
Ale poczekajmy do czwartku, tam wszystkiego się dowiemy - myślę, że nie ma sensu oceniać gry po tych screenach, bo na zdjęciach to czasami i Jessica Alba źle wychodzi, to światło źle ustawione, to coś innego - trailer z gameplayem pokaże, co ta gra jest warta.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #649 dnia: Czerwiec 04, 2013, 18:35:03 »
04.06.2013

PES 2014 NIE POJAWI SIĘ NA PS4



Wcześniejsza informacja połączona z pierwszymi obrazkami, które pokazało Konami nie wlała w nasze serca optymizmu względem next-genowej wersji Pro Evolution Soccer 2014. Niestety dla wielu, PES 2014 nie pojawi się na PS4, PS Vita i 3DS. To już oficjalna informacja i nie ma szans by to się zmieniło. O ile wersje na 3DS i PS Vita są porzucone z racji braku potencjału sprzedażowego, tak nieobecność na PS4 może zastanawiać.

I właśnie z tego tłumaczył się jeden z pracowników Konami - Adam Bhatti, który jest community managerem w serii Pro Evolution Soccer. Przyznał on wprost, że Konami nie stać na stworzenie dwóch oddzielnych wersji silnika, które przeznaczono by na tą i następną generację. Konami chce dodatkowo uniknąć wypuszczania PES 2014 na PS4 z lekko poprawioną grafiką i lepszymi teksturami, wieszcząc, że to faktycznie przełom (czuję prztyczek w nos EA).

Jako powód podaje ... wpływ przeszłości, gdy ludzie zarzucali im lenistwo w przypadku słabego PES 2008. Ekipa chce minąć ten rok by w spokoju przygotować od podstaw wersję na next-geny i uniknąć zarzutów o brak pasji i duszy. Dlatego też z żalem - Adam przeprasza i jednocześnie rozumie nasz ból - sam jest graczem. Ale prosi nas o cierpliwość - za rok Konami pokaże pazur.


Źródło: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Kostek123

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2012r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #650 dnia: Czerwiec 04, 2013, 18:39:11 »
Czyli jak to zwykle bywa- skompromitowali się. Ile było pokazywania next-gen twarzy, mówienia o ultra zajebistych animacjach, a tu będzie wersja past gen na PS3 i 360 (a tym samym taka sama na PC w lepszej rozdziałce)

Nowy silnik na takich starych sprzętach nie ma szans zaskoczyć.

No ale nic, mi PES13 się podobał, może 14 będzie lepsza, to się kupi. Oby, oby.

Offline traws

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Video Monter
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #651 dnia: Czerwiec 04, 2013, 18:43:38 »
przynajmniej nie będzie trzeba robić wielkiego upgradu peceta ;d

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #652 dnia: Czerwiec 04, 2013, 19:20:39 »
Cytuj
Czyli jak to zwykle bywa- skompromitowali się. Ile było pokazywania next-gen twarzy, mówienia o ultra zajebistych animacjach, a tu będzie wersja past gen na PS3 i 360 (a tym samym taka sama na PC w lepszej rozdziałce)

Nowy silnik na takich starych sprzętach nie ma szans zaskoczyć.

No ale nic, mi PES13 się podobał, może 14 będzie lepsza, to się kupi. Oby, oby.

Jak dla mnie dobry ruch ze strony Konami.

Napisali, przyznali się, że ich po prostu nie stać. I słusznie, nie ma co się dziwić. Sprzedaż PES'a 2013 na tle FIFY 13 wynosiła 60:1. Na 120 osób w sklepie tylko jedna kupiła PES'a, reszta kupiła FIFĘ. A że FIFA sprzedała ponad 100 mln egzemplarzy , PES sprzedał niecałe 2 mln.

Wydawali takiego samego bubla od 2008 roku, więc i sprzedaż mała.

Poza tym Adam Bhatti odpowiedział też w inny sposób na pytanie, czemu nie będzie PES'a na next gen: ,,A jak myślisz, ile osób kupi konsole nowej generacji w tym roku? Nie patrz na siebie, patrz na innych".

I z tym się zgodzę, bo ja również nie kupie konsoli next genu w tym roku. Kupię albo XBOX'a 360 albo PS3, gdyż cena tych dwóch konsol będzie o wiele mniejsza. I na te konsole ludzie kupią nowego PES'a, gdyż nowa FIFA będzie po prostu aktualizacją składów. Już wiele fanów FIFY zapowiedziało, że nie kupi w tym roku gry od EA na PC, bo to strata pieniędzy.

W tym roku PES sprzeda się o wiele lepiej niż poprzednio, jestem tego pewny.



« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2013, 19:48:09 wysłana przez Koziom »
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #653 dnia: Czerwiec 04, 2013, 19:40:32 »
Mnie tłumaczenia konami nie interesują jeśli problemem jest dopasowanie silnika do standardów pc a łatwiej im równać w dół do ps3 to jest to kpina.


Łudze się że jednak na pc wyjdzie wersja z odblokowanym opcjami grafcznymi w zależności od siły sprzętu tak jak się robi w przyzwoitych grach. Ja już mam dość tłumaczeń że nie bedzie trzeba upgardować pc ile to już 5 lat nie trzeba?? Ta rewolucja przez ograniczanie ps3 i xboxem może byc kapiszonem zamiast bombą. 

Jeśl chcieli uniknąc sytuacji jak z pesem2008 to właśnie trzeba było wypuścic odrazu wersje na ps4 bo ten obecny silnik  jest na tyle biedny ze to jedyne wyjście.


Trzeba czekać ale niech konami nie łudzi się - to musi być dobra gra bo oczekwania są już wielkie  ze zmianą silnka czekali za długo.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #654 dnia: Czerwiec 04, 2013, 20:21:38 »
Cytuj
Mnie tłumaczenia konami nie interesują jeśli problemem jest dopasowanie silnika do standardów pc a łatwiej im równać w dół do ps3 to jest to kpina.

Większość tego narodu to niemyślące istoty...

Oczywiste jest że niewielu kupi nowe PS4 i XBOXOne z racji, wielkiej ceny, po za tym w europie będzie później oraz ceny gier nie będą zachęcające na owe konsole, jak wspomniano wcześniej.
I nawet jak by wydali na PS4 to i tak by to nic nie dało, jedynie osoby mające PC były zadowolone (ale i nie wszyscy - wymagania).
FIFA14 wyjdzie na next-geny (z nową, swą grafiką) ale PC mają w dupie, a idiota na starcie wyda kupę kasy na nową konsolę + grę aby tylko w nią pograć i nacieszyć ryj (a konsole te nie będą kompatybilne wstecz).
Wyjdą konsole, po roku szał minie, ceny spadną i dostaniecie PES2015 na 100% FoxEngine (tylko czy jednakowy dla all platform...).
Jednocześnie Konami zdradza nam że ma mały budżet na serię i robienie 2 oddzielnych gier to ponad ich koszty, a licencje itd. itp. też trzeba zakupić.

Oby tylko PES2014 był grywalny, bez irytujących błędów i dobrym trybem online, jakością połączenia przy graczach z większym dystansem między sobą. I resztą różnych rzeczy, nie tylko graficznie.

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #655 dnia: Czerwiec 04, 2013, 20:48:42 »
Większość tego narodu to niemyślące istoty...

Oczywiste jest że niewielu kupi nowe PS4 i XBOXOne z racji, wielkiej ceny, po za tym w europie będzie później oraz ceny gier nie będą zachęcające na owe konsole, jak wspomniano wcześniej.
I nawet jak by wydali na PS4 to i tak by to nic nie dało, jedynie osoby mające PC były zadowolone (ale i nie wszyscy - wymagania).
FIFA14 wyjdzie na next-geny (z nową, swą grafiką) ale PC mają w dupie, a idiota na starcie wyda kupę kasy na nową konsolę + grę aby tylko w nią pograć i nacieszyć ryj (a konsole te nie będą kompatybilne wstecz).
Wyjdą konsole, po roku szał minie, ceny spadną i dostaniecie PES2015 na 100% FoxEngine (tylko czy jednakowy dla all platform...).
Jednocześnie Konami zdradza nam że ma mały budżet na serię i robienie 2 oddzielnych gier to ponad ich koszty, a licencje itd. itp. też trzeba zakupić.

Oby tylko PES2014 był grywalny, bez irytujących błędów i dobrym trybem online, jakością połączenia przy graczach z większym dystansem między sobą. I resztą różnych rzeczy, nie tylko graficznie.
W dalszym ciągu mnie tłumaczenia konami nie interesuja jestem konsumentem wybieram najlepszy produkt a nie produkt na pol gwizdka bo place swoim pieniedzmi a japonce mi łaski nie robia.  Jest to kolejne tlumaczenie odsuwajace niby premiere na nowe generacje a wyglada jak slodke tlumaczenia na wszelki wypadek gdyby cos nie wyszlo.

Co do licencji to jak sie kupuje lige azjatycka to faaaktycznie nie ma sie pieniedzy "wazna' licencja. Opracowują gre tyle czasu więc przez ten pryzmat mam spore oczekiwania. Pesa 13ke już kupiłem na kredyt bo to najlepsza edycja na enginie starociu.

I czy myslisz ze osoby kupujace fife na pc nie byly zadowolone bo byly duze wymagania????????? wolne zarty fifa sprzedawala sie dobrze i  miala lepszy silnik.   

Ja nie musze myslec gdy tlumaczy sie firma chcaca w podtekscie moje pienadze na swoja pozycje - ja chce jak najlepszy produkt  jesli gameplaj nie bedzie kulal bede zadowolony.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2013, 20:51:17 wysłana przez pavulon666 »

Offline Blues Fan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 09.01.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #656 dnia: Czerwiec 04, 2013, 21:01:12 »
Ku... kupiłem PSV ze szczególną myślą o mobilnym graniu w nowego pesa a sprzedałem PSP a tu się okazuje że nie wyjdzie na PSV co za porażka.
&quot; border=&quot;" border="0

To Blues Fan, tego nie ogarniesz ... - Hose444

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #657 dnia: Czerwiec 04, 2013, 22:06:01 »
Cytuj
I czy myslisz ze osoby kupujace fife na pc nie byly zadowolone bo byly duze wymagania??? wolne zarty fifa sprzedawala sie dobrze i  miala lepszy silnik.

Głównie to konsole. FIFA ma markę wyrobioną. Ludzie na ślepo biorą produkt ten.
Z biegiem czasu wymagania dla gier rosą, więc tylko głupiec bierze grę która mu nie pójdzie sądząc że spełnia wymagania.

Licencja a koszty produkcji przez te 2 lata gry to spory wydatek jak dla oddziału PES oraz licencje więc im to się nie kalkulowało. Przyznali się przynajmniej, nie jak to miało miejsce z erą PES2008 gdzie w tym roku raptem powiedzieli coś o błędzie wyboru silnika graficznego dla tej gry, ale co nie znaczy że są święci.
A grę robili prawie od podstaw na silniku który został niedawno stworzony i musieli się z nim oswoić, aby zadowolić ludzi jak najmniejszą ilością błędów i tym że nie będzie na PS4.

Wiele się oczekuje od wielu rzeczy, ale nie zawsze jest to nam dane.
Chyba do tego nie przywykłeś.
Najlepszy produkt.... nie ma takich ? Tylko opinia ją cechuje.

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #658 dnia: Czerwiec 04, 2013, 22:53:17 »
Mnie tłumaczenia konami nie interesują jeśli problemem jest dopasowanie silnika do standardów pc a łatwiej im równać w dół do ps3 to jest to kpina.


Zdajesz sobie doskonale sprawę z tego że PES to gra konsolowa ? i że na zachodzie w gry gra się głownie na konsolach ?

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #659 dnia: Czerwiec 05, 2013, 09:19:17 »
Zdajesz sobie doskonale sprawę z tego że PES to gra konsolowa ? i że na zachodzie w gry gra się głownie na konsolach ?
Dokładnie PES na pc, nie przynosi dużych zysków do tego dochodzi piractwo, które na konsolach prawie nie istnieje.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 04.06.13)
« Odpowiedź #659 dnia: Czerwiec 05, 2013, 09:19:17 »