Autor Wątek: PES 2014 - problemy, błędy, pytania  (Przeczytany 443899 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1760 dnia: Czerwiec 15, 2014, 20:05:01 »


....ok sterowniki do karty graficznej ściągne stąd   a do dzwięku mi niepotrzebne bo jest...a co do DLC  to jeśli zainstaluje patcha pesedit 4.4 to chyba będe miał to DLC? pytam się bo ty tu jesteś mistrzu i wszystko wiesz... :D    i chyba na tym patchu da sie grać online ?  z tego co wyczytałem  to chyba tak...Teraz nie muszę pobierać żadnych łatek od konami  bo jak zainstaluje tego patcha to tam chyba wszystko jest  ? ktoś ma tego patcha?
znaczy pacz 1.13 to na pewno jest w pesedicie 4.4 a co do DLC to nie jestem pewien...czytaj tutaj i pytaj REJESTRACJA lub LOGOWANIE

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1761 dnia: Czerwiec 15, 2014, 23:56:14 »
Robisz tylko zamęt.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE pod tym linkiem masz wszystko co trzeba.

Opis tego co zawiera ten patch i jak go zainstalować poprawnie (link podany do odrębnego artykułu).
Tak z tego co tam pisze, to działa online.

Ale lepiej mieć wgrany patch od Konami na wszelki wypadek. Co do sterowników od dźwięku... mogą też w pewnym stopniu wpływać na płynności gry. Dlatego pisałem aby je zaktualizować, na wypadek następnych problemów typu: gra się zacina, wolno chodzi itp. Ale jeśli nie będzie problemów to nie musisz instalować ich.

Ja od siebie polecam grac na czystym wydaniu gry. Takie patche tylko sprawiają problemy w rozgrywce online, obu stronom (lagi lub wywalanie z gry, nieświadomie).
Ale jak kto chce.

Offline patrix991

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Koszalin
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.06.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1762 dnia: Czerwiec 16, 2014, 02:02:01 »
A ktoś tutaj pomoże?

Witam,
mam taki oto problem, że grałem mecz i po meczu jak już były pokazywane wyniki, wiadomości itd. nagle zacięła się gra i musiałem użyć menedżera aby ją wyłączyć. Wchodzę ponownie do gry i chcę wrócić do kariery ale gdy początkowo się wczytuje nagle wyskakuje, że "program przestał działać". Nie reinstalowałem jeszcze gry z zachowanie zapisków ale to może nie pomóc ponieważ inne zapisane kariery czy zostań legendą normalnie się wczytują. Czy ktoś zna rozwiązanie aby wrócić dalej do gry?

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1763 dnia: Czerwiec 16, 2014, 14:24:51 »
Zagraj Save tej kariery i Ml co grasz i spróbuj zrobić reinstal gry i wgraj Save od nowa i zobacz czy działa

Offline Kams8k

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location: Katowice (Siemce)
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2010r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1764 dnia: Czerwiec 16, 2014, 23:20:37 »
Witam gram w tryb world cup ( puchar) wgrałem kilka modów graficznych by bardziej przypominał mi mistrzostwa w Brazylii   wszystko pieknie tylko słońca brak  :-[  jest tak jak np w champions league  i nie da się zmienic czy jest na to jakiś sposób z góry dziekóję za odpowiedz pozdro

Offline kri

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2014
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.05.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1765 dnia: Czerwiec 17, 2014, 00:09:43 »
Robisz tylko zamęt.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE pod tym linkiem masz wszystko co trzeba.

Opis tego co zawiera ten patch i jak go zainstalować poprawnie (link podany do odrębnego artykułu).
Tak z tego co tam pisze, to działa online.

Ale lepiej mieć wgrany patch od Konami na wszelki wypadek. Co do sterowników od dźwięku... mogą też w pewnym stopniu wpływać na płynności gry. Dlatego pisałem aby je zaktualizować, na wypadek następnych problemów typu: gra się zacina, wolno chodzi itp. Ale jeśli nie będzie problemów to nie musisz instalować ich.

Ja od siebie polecam grac na czystym wydaniu gry. Takie patche tylko sprawiają problemy w rozgrywce online, obu stronom (lagi lub wywalanie z gry, nieświadomie).
Ale jak kto chce.



Pes bez patcha jest chu.....y   menu zrobione na odpierdziel  jak na play station 2 . Tak tam pisze czy jest DLC  ,i jest ,tylko teraz taka sprawa czy patch posiada fix-a?  zainstalowałem patcha ,ale niestety jest jak było .Poprostu jakby nie było patcha ,bez zmian . Pojawiło się za to w grze po lewej stronie 2 ikony online i statistic  których wcześniej nie miałem !  jak to możliwe? Na forum i w grze  pisało żeby pobrać  tzw. Data pack w grze a ja wcześniej nie mogłem tego zrobić...bo nie miałem tych ikon. I teraz tak pobieram data pack wszystkie 9 ,pózniej instaluje patcha tak? bo o tym dlc  tak jak pisze  w którym to ma być folderze w xp  to tego folderu nie mam zrobiłem tak ....

'C:\Documents and Settings\\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2014\download'  -  folder download musiałem zrobić bo go nie było....pesa mam zainstalowanego na dysku D :\ 

więc w moim przypadku to DLC mam wkleić tak? jak powyżej?  z pesem 2012  nie miałem żadnych problemów a z tym gównem nagle same problemy...żadne sterowniki mi niepotrzebne do dzwięku bodzwięk jest. A co do sterowników do mojej karty graficznej Geforce 8800 GS  w wyszukiwarce nie ma tam mojego modelu w linku tej strony który podałeś...

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1766 dnia: Czerwiec 17, 2014, 11:38:10 »
Mam problem z graniem online 2vs2. Problem jest z rozpoczęciem meczu. Wszyscy co grali online wiedzą , że jak się zamula to jest odliczanie i z automatu jest zagranie. W moim przypdaku nie mogę rozpocząć meczu - podanie nie działa ( pad działa ) a zegar od zamulania zatrzymuje się na 0 i nic się nie dzieje. Zmiana zawodnika jest możliwa i biegać można, taktykę zmienić ale mecz nie może się rozpocząć. Myślełem, że to u mnie tylko ale kilka razy zdarzyło się że przeciwnik nie mogł rozpocząć meczu. Wcześniej nie było tego problemu. Zauważyłem, że kolor znacznika nad piłkarzem różni się od tego na mapce ale to chyba nie przez to się wykrzacza. Wszystkie updaty są zainstalowane. Na 5 prób może uda się raz zagrać. Ma ktoś jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu ?

Offline Kams8k

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location: Katowice (Siemce)
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2010r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1767 dnia: Czerwiec 17, 2014, 12:47:05 »
Witam jeśli ktoś umie zrobić start screena  do pes 14 proszę o wiadomość priv  mam zdjęcie i te pliczki  z warstwami  do photoshopa ale kompletnie się na tym nie znam proszę o pomoc. wyślę link do zdjęcia i plików.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1768 dnia: Czerwiec 17, 2014, 14:54:44 »
Cytuj
Pes bez patcha jest chu.....y   menu zrobione na odpierdziel  jak na play station 2 . Tak tam pisze czy jest DLC  ,i jest ,tylko teraz taka sprawa czy patch posiada fix-a?  zainstalowałem patcha ,ale niestety jest jak było .Poprostu jakby nie było patcha ,bez zmian . Pojawiło się za to w grze po lewej stronie 2 ikony online i statistic  których wcześniej nie miałem !  jak to możliwe? Na forum i w grze  pisało żeby pobrać  tzw. Data pack w grze a ja wcześniej nie mogłem tego zrobić...bo nie miałem tych ikon. I teraz tak pobieram data pack wszystkie 9 ,pózniej instaluje patcha tak? bo o tym dlc  tak jak pisze  w którym to ma być folderze w xp  to tego folderu nie mam zrobiłem tak ....

'C:\Documents and Settings\\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2014\download'  -  folder download musiałem zrobić bo go nie było....pesa mam zainstalowanego na dysku D :\ 

więc w moim przypadku to DLC mam wkleić tak? jak powyżej?  z pesem 2012  nie miałem żadnych problemów a z tym gównem nagle same problemy...żadne sterowniki mi niepotrzebne do dzwięku bodzwięk jest. A co do sterowników do mojej karty graficznej Geforce 8800 GS  w wyszukiwarce nie ma tam mojego modelu w linku tej strony który podałeś...

Nie żebym był nie miły i zaczął łaciną jechać, ale to robi się męczące.
Tu masz link do sterowników (i nie mów że nie ma, wystarczy trochę chęci i myślenia) >> REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Sterowniki możesz zainstalować dla pewności. Mogą poprawić nieznacznie płynność gry lub wcale.

DLC wgrywasz ręcznie, ostatnie jakie wyszło, nie wszystkie.

Jesteś chyba nowym użytkownikiem tej gry i nigdy z nią nie miałeś odczynienia.
Najpierw pytasz o błąd z komunikatem. Napisałem co zrobić. Ponownie pytasz o to czy PESEDIT będzie działać, bo gra wygląda tragicznie...

Na pierwsze zapytanie dostałeś odpowiedz.
Jeśli gra działa płynie to nie musisz nic instalować, jak się przycina to zaktualizuj sterowniki.
Na czystą grę po instalacji. Zainstaluj Patch Konami, a jak to już uczynisz to możesz zainstalować PESEDIT (który będzie miał lub nie w sobie DLC - ale jakie to pisze w info o patchu).
Ale jeśli chcesz grać na czystej grze bez patchy typu PESEDIT to ściągasz przez grę DLC lub wgrywasz ręcznie.

Na tym kończę.

Cytuj
Mam problem z graniem online 2vs2. Problem jest z rozpoczęciem meczu. Wszyscy co grali online wiedzą , że jak się zamula to jest odliczanie i z automatu jest zagranie. W moim przypdaku nie mogę rozpocząć meczu - podanie nie działa ( pad działa ) a zegar od zamulania zatrzymuje się na 0 i nic się nie dzieje. Zmiana zawodnika jest możliwa i biegać można, taktykę zmienić ale mecz nie może się rozpocząć. Myślełem, że to u mnie tylko ale kilka razy zdarzyło się że przeciwnik nie mogł rozpocząć meczu. Wcześniej nie było tego problemu. Zauważyłem, że kolor znacznika nad piłkarzem różni się od tego na mapce ale to chyba nie przez to się wykrzacza. Wszystkie updaty są zainstalowane. Na 5 prób może uda się raz zagrać. Ma ktoś jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu ?

Możesz przeczyścić rejestr programem CCleaner (do 4 prób). Jeśli grasz na patch'u typu PESEDIT mogą być problemy z online, ale nie koniecznie.
Jesli nic nie zadziała pozostaje przeinstalowanie gry. Zaś jeśli to tez nie pomoże to wina może być w łączności z serwerem gry lub lagami.

PS. Nie pisz tego samego posta w oddzielnych tematach.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2014, 18:58:39 wysłana przez Mahadew »

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1769 dnia: Czerwiec 17, 2014, 16:16:06 »
Cytuj
Możesz przeczyścić rejestr programem CCleaner (do 4 prób). Jeśli grasz na patch'u typu PESEDIT mogą być problemy z online, ale nie koniecznie.
Jesli nic nie zadziała pozostaje przeinstalowanie gry. Zaś jeśli to tez nie pomoże to wina może być w łączności z serwerem gry lub lagami.


Gram na PS3 więc CCleaner odpada, ale zgadza się gram na patch'u typu PESEDIT. To teraz mam go usunąć ? Wgrać jeszcze raz ten sam, a może nowy ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2014, 18:59:27 wysłana przez Mahadew »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1770 dnia: Czerwiec 17, 2014, 19:02:36 »
Możesz wgrać nowy. Zobaczyć jak się będzie grało lub całkowicie usunąć i też sprawdzić. Potem już sam dojdziesz do wniosku czy jest różnica.
Sprawdź czy masz dobrą jakość połączenia Wi-Fi jeśli konsola łączy się bezprzewodowo. Zawsze możesz ją nieznacznie przestawić (jej położenie) dla poprawy jakości zasięgu - oczywiście jeśli masz problemy z łącznością konsoli do online.

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1771 dnia: Czerwiec 17, 2014, 20:55:47 »
Możesz wgrać nowy. Zobaczyć jak się będzie grało lub całkowicie usunąć i też sprawdzić. Potem już sam dojdziesz do wniosku czy jest różnica.
Sprawdź czy masz dobrą jakość połączenia Wi-Fi jeśli konsola łączy się bezprzewodowo. Zawsze możesz ją nieznacznie przestawić (jej położenie) dla poprawy jakości zasięgu - oczywiście jeśli masz problemy z łącznością konsoli do online.

Tak pomyślałem, że to może być przez cyfrową wersje PESa  bo patch ( EDIT DATA, OPTION FILE ) był pod konkretną wersje tzn. BLESa i wtedy śmigałem na płytce. Wie ktoś jaka wersja jest cyfrówki PESa ?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1772 dnia: Czerwiec 17, 2014, 22:04:00 »
Cytuj
Wie ktoś jaka wersja jest cyfrówki PESa ?

Nie mam PS3 więc za wiele nie powiem. Ale jeśli masz płytę (z tego tak wyczytałem) nie prościej wykasować cały patch itp. związane z PES i po prostu grać na domyślnych ustawieniach gry, po aktualizacji ? Przecie nie od dziś wiadomo że PES ma problemy z licencją :)
Ale jeśli o to pytasz to pewnie BLES01930 - bo o takim mówi google (patch dla BLES01930) - nie wiem czy to wersja cyfrowa czy płytowa.
Ale jak kto woli.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - pod tym linkiem masz patche dla PS3 jesli Ci na nich zależy.
Zwłaszcza o nazwie Aldimanx Patch PES 2014 V5.0 powinien podejść. Działa z BLES i BLUS, o jakiej numeracji, nie pisze.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2014, 22:11:48 wysłana przez Mahadew »

Offline φιλος

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Αθήνα
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1773 dnia: Czerwiec 20, 2014, 00:16:45 »
Cześć
Mam takie pytanie odnośnie dodawania twarzy - dodałem dzisiaj twarz Abdelhamid'a El Kaoutari'ego (zawodnik Montpellier) do gry. Wszystko działa, nic nie zgrzyta. Z innej ze stron pobrałem facepack Algierii, no i chciałem dodać kolejne twarze. Tutaj jest problem z tym taki, iż gra wczytuje jedynie twarze "graczy prawdziwych" (chodzi o tych, którzy byli w PES licencjonowani w swoich klubach), a reszta poprzekręcanych nie zmienia się. Oczywiście gram na FirePatchu 5.0.
Jako przykład podam bramkarza Algierii, M'Bolhi. W spisie ID graczy jego nazwisko nie widnieje, na REJESTRACJA lub LOGOWANIE znalazłem informacje, iż to w grze jest Ertolin. Jego ID znalazłem, więc nazwę folderu zmieniłem na jego numer pod jakim znajduje się w bazie danych no i odpaliłem grę. Oczywiście nic to nie dało, bo jego twarz pozostała taka sama. Dodam tylko, że zawodnik Montpellier ma zmienioną, więc nie ma tutaj winy, że ja to jakoś źle wrzucam.

Facepack o którym mowa: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Pozdrawiam

Offline 87sylwko87

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.12.2013r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1774 dnia: Czerwiec 20, 2014, 14:35:52 »
panowie pomozcie, zainstalowalem pesa 2014 ponownie ,przez moje male problemy z kompem ,zarejestrowalem sie jeszcze raz w konami bo zapmnialem danych ,a teraz podaje te dane tylko pes chce ode mnie password Service ,co ja mam zrobic ? nie mam i nie pamietam zebym kiedys to wpisywal

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1775 dnia: Czerwiec 20, 2014, 15:20:36 »
Cytuj
panowie pomozcie, zainstalowalem pesa 2014 ponownie ,przez moje male problemy z kompem ,zarejestrowalem sie jeszcze raz w konami bo zapmnialem danych ,a teraz podaje te dane tylko pes chce ode mnie password Service ,co ja mam zrobic ? nie mam i nie pamietam zebym kiedys to wpisywal

Po co się zarejestrowałeś jeszcze raz. Jest tam opcja odzyskiwania hasła (na stronie Konami ID). Wystarczyło tylko podać email, a odzyskasz login i hasło.
Teraz jak masz nowe konto i wpiszesz klucz to on nie zadziała. Bo jest przypisany do tamtego konta, które zapomniałeś.
Bo jeśli nie znasz e-mail to masz extra problem.
Ostatniej opcji OPT się nie wypełnia, nigdy. Ma być puste pole. Pamiętaj że klucz podaje się wielkimi literami bez odstępów, ukośników i myślników.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2014, 15:22:29 wysłana przez Mahadew »

Offline 87sylwko87

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.12.2013r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1776 dnia: Czerwiec 20, 2014, 15:28:33 »
tak klucz podaje tak jak trzeba ,pamietam e-mail do tamtego konta tylko gdzie i jakpodac ten e-mail by odzyskac dane ?

EDIT

przypomnialem sobie dane ,juz pobieram data pack dzieki informacje



Na Konami ID po lewej stronie pisze nieco niżej czy chcesz login czy hasło odzyskać.
Przypominam o używaniu opcji MODYFIKUJ, nie pisz posta pod postem swym.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2014, 20:44:52 wysłana przez Mahadew »

Offline rossmann

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.12.2011r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1777 dnia: Czerwiec 21, 2014, 13:34:37 »
Witam. Chciałbym w rozgrywkach mistrzostw świata w PESie ustawić sobie grupy takie jakie są na obecnych mistrzostwach. Teraz zapytanie czy da radę tak zrobić ?

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1778 dnia: Czerwiec 21, 2014, 15:23:14 »
Witam. Chciałbym w rozgrywkach mistrzostw świata w PESie ustawić sobie grupy takie jakie są na obecnych mistrzostwach. Teraz zapytanie czy da radę tak zrobić ?
da rade.usuwasz drużyny przyciskiem odpowiadajacym za prostopadłe podaniem i dodajesz swoje druzyny

Offline thomson72

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2013
  • location: Polska
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.04.2013r.
  • 8 Liga Mistrzów
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1779 dnia: Czerwiec 23, 2014, 17:28:22 »
Witam,

Mam wgranego:
PESEdit.com 2014 Patch 4.4
Mam pytanie czy posiadacie w nim wszystkie nazwy zespołów? Mam logo ale nazw nie.
Chciałbym was również zapytać o Spolszczenie pod ten Patch. Niestety nie mogę nic znaleźć a jak na czerwiec, to trochę późno, żeby nic oficjalnego nie było jak w październiku pewnie nowy pes wyjdzie.

czekam na odzew,

pozdrawiam
 

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1779 dnia: Czerwiec 23, 2014, 17:28:22 »