Autor Wątek: PES 2014 - problemy, błędy, pytania  (Przeczytany 443733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Doggie

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1820 dnia: Lipiec 31, 2014, 08:52:51 »
Cześć. Wie ktoś jak zmienić właściwości VRAM na optymalne? Nie pisał bym tutaj gdyby nie to że nie mogę w panelu sterowania nvidia wybrać pliku settings.. mianowicie gdy to robię pojawia się jakaś inna gra pod nazwą Rise of Flight? Wie ktoś jak temu zaradzić? Czekam na wasze wypowiedzi.


Posiadam taki sprzęcik:
Intel(R) HD Graphics 3000 ‎(PS4.0/VS4.0)‎



OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1821 dnia: Lipiec 31, 2014, 09:51:32 »
Cytuj
Cześć. Wie ktoś jak zmienić właściwości VRAM na optymalne? Nie pisał bym tutaj gdyby nie to że nie mogę w panelu sterowania nvidia wybrać pliku settings.. mianowicie gdy to robię pojawia się jakaś inna gra pod nazwą Rise of Flight? Wie ktoś jak temu zaradzić? Czekam na wasze wypowiedzi.


Posiadam taki sprzęcik:
Intel(R) HD Graphics 3000 ‎(PS4.0/VS4.0)‎

Tego nie zmienisz. VRAM mówi i o ilości dostępnej pamięci dla grafiki.

Plik setting... ? Dokładnie, bo nie rozumiem. Chcesz wybrać profil.. ?

Masz inną grafikę po za Intela ?? Jeśli tak to ustaw w panelu sterowania NVIDIA dla "ustawienia 3D" tą druga grafikę.

Przykład jak to wygląda >> <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a01343d91e16d531916775f9f0e80d4e&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a01343d91e16d531916775f9f0e80d4e&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Jeśli chcesz odpalić grę i wyskoczy komunikat, dajesz Ignoruj i gra się uruchamia, lub wywala błąd.

Offline Doggie

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.07.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1822 dnia: Lipiec 31, 2014, 12:09:29 »
Tego nie zmienisz. VRAM mówi i o ilości dostępnej pamięci dla grafiki.

Plik setting... ? Dokładnie, bo nie rozumiem. Chcesz wybrać profil.. ?

Masz inną grafikę po za Intela ?? Jeśli tak to ustaw w panelu sterowania NVIDIA dla "ustawienia 3D" tą druga grafikę.

Przykład jak to wygląda >> <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a01343d91e16d531916775f9f0e80d4e&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=a01343d91e16d531916775f9f0e80d4e&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Jeśli chcesz odpalić grę i wyskoczy komunikat, dajesz Ignoruj i gra się uruchamia, lub wywala błąd.

Patrz, wybieram plik settings i gdy to robię to zamiast tego pojawia się zupełnie co innego zaznaczyłęm..?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1823 dnia: Lipiec 31, 2014, 12:42:49 »
Cytuj
Nie pisał bym tutaj gdyby nie to że nie mogę w panelu sterowania nvidia wybrać pliku settings

Cytuj
Patrz, wybieram plik settings i gdy to robię to zamiast tego pojawia się zupełnie co innego zaznaczyłęm..?

Totalnie nie rozumiem albo Ty co ja napisałem. Jeśli masz panel sterowania NVIDIA to znaczy że masz jakąś tam grafikę GeForce oraz Intela. Czyli dwie. Ustawiona jest Intela. Przestaw w panelu sterowania NVIDIA w 3D z Intela na tą drugą i zatwierdź zmiany.

Nawet nie wiem co chcesz zrobić.... czemu wybierasz settings.exe a nie pes2014.exe... jeśli chcesz określić ustawienia 3D pod PES.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2014, 12:46:23 wysłana przez Mahadew »

Offline fabironi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1824 dnia: Sierpień 09, 2014, 10:30:32 »
Hej, witam wszystkich :)
Jestem nowy na forum, stwierdzilem, ze spora ilosc fanow pesa tutaj przebywa zatem mam nadzieje, ze dowiem sie czegos nowego i interesujacego o grze :) Mam nawet juz pierwsze pytanie, albowiem gram w MLO z dosc dobrymi wynikami, ale zauwazylem, ze mam problem z dosrodkowaniami - wlasciwie to naciskam na slowo problem. Malo ktore dosrodkowanie trafia do partnera z mojej druzyny, zwykle pilka jest wrzucana albo za slabo albo za mocno. Probowalem mniej wiecej wyczuc jak nalezy sterowac analogiem, aby byl z tych dosrodkowan jakis pozytek i nic. Gram na padzie, konsola ps3, czy ktos moglby mi objasnic te kwestie lub podrzucic stosowny link?:)

Offline zbylon80

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2012r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1825 dnia: Sierpień 09, 2014, 12:36:56 »
Mam trzy pytania. Szukałem na forum, ale nie znalazłem.
1. Stworzyłem sobie piłkarza w 'Edit'. Chciałbym go dodać do klubu, żeby zagrać nim sobie Master League z kompem. Nie wiem jak to zrobić.
2. Usunąłem piłkarza z zespołu i wylądował w "wolnych agentach" również nie wiem jak go przywrócić.
3. Jak przywrócić ewentualnie do 'ustawień fabrycznych' ?? :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2014, 12:49:43 wysłana przez zbylon80 »

Offline Piotruss

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.08.2014r.
  • Gram w: PES 2014
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1826 dnia: Sierpień 10, 2014, 09:42:11 »
Witam, jedno pytanie z którym nie mogę Sobie poradzić.
Ja gram na klawiaturze, kumpel na padzie, i jak gramy mecze na przeciw Siebie to nie ma problemu, a jak chcemy zagrać jakiś 'cup' na dwóch to jak zrobić żeby player 2 (mój kumpel) który gra np Swój mecz grupowy grał ten mecz na padzie przeciw komputerowi? potem ja chcę grać np Swój mecz grupowy ale ja gram zawsze na klawiaturze, bo nie mam pojęcia jak to ustawić, jedynie jeśli spotyka nas razem w grupie to wiadaomo tak jak chcemy, on pad ja klawiatura. dziękuje za pomoc z góry!

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1827 dnia: Sierpień 10, 2014, 10:52:35 »
Cytuj
Hej, witam wszystkich Jestem nowy na forum, stwierdzilem, ze spora ilosc fanow pesa tutaj przebywa zatem mam nadzieje, ze dowiem sie czegos nowego i interesujacego o grze  Mam nawet juz pierwsze pytanie, albowiem gram w MLO z dosc dobrymi wynikami, ale zauwazylem, ze mam problem z dosrodkowaniami - wlasciwie to naciskam na slowo problem. Malo ktore dosrodkowanie trafia do partnera z mojej druzyny, zwykle pilka jest wrzucana albo za slabo albo za mocno. Probowalem mniej wiecej wyczuc jak nalezy sterowac analogiem, aby byl z tych dosrodkowan jakis pozytek i nic. Gram na padzie, konsola ps3, czy ktos moglby mi objasnic te kwestie lub podrzucic stosowny link?



Grasz na manualnych ustawieniach czy automat w podawaniu piłki (pass support)... ?


Nie zawsze piłka poleci w te miejsce jakie chcemy, przecież to oczywiste. Po prostu musisz wyczuć, wyćwiczyć. Poćwicz na treningu podania górą, sprać sobie sterowanie w grze, jakie jest.


Cytuj

Mam trzy pytania. Szukałem na forum, ale nie znalazłem.
1. Stworzyłem sobie piłkarza w 'Edit'. Chciałbym go dodać do klubu, żeby zagrać nim sobie Master League z kompem. Nie wiem jak to zrobić.
2. Usunąłem piłkarza z zespołu i wylądował w "wolnych agentach" również nie wiem jak go przywrócić.
3. Jak przywrócić ewentualnie do 'ustawień fabrycznych' ??



1. Musisz go kupić ?
3. Gdzieś w opcjach gry (ML) musi być opcja resetowania ML czy coś takiego. Zobacz czy jest.


Jeśli nie ma musiał być usunąć cały save ML i grać od nowa.


Cytuj

Witam, jedno pytanie z którym nie mogę Sobie poradzić.
Ja gram na klawiaturze, kumpel na padzie, i jak gramy mecze na przeciw Siebie to nie ma problemu, a jak chcemy zagrać jakiś 'cup' na dwóch to jak zrobić żeby player 2 (mój kumpel) który gra np Swój mecz grupowy grał ten mecz na padzie przeciw komputerowi? potem ja chcę grać np Swój mecz grupowy ale ja gram zawsze na klawiaturze, bo nie mam pojęcia jak to ustawić, jedynie jeśli spotyka nas razem w grupie to wiadaomo tak jak chcemy, on pad ja klawiatura. dziękuje za pomoc z góry!



Klawiatura jest domyślnym sterowaniem w grze.
Na środek nie można jej ustawić.
Jedynie kontrolery dodatkowe (pady) można dać na lewo, środek, prawo.


Jeśli ty grasz mecz "swój" ale nie chcesz aby on w nim uczestniczył to twój kolega musi przestawić się padem na środek (rozpoczęcie meczu > pauza > ....).
Jeśli on gra to niestety ty (klawiatura) musisz też grać (możesz jako jego bramkarz).


Ewentualnie można zrobić pewien trik (nie jestem pewien czy na 100% zadziała).


Wchodzicie w settings gry do zakładki Controller.
Tam jako Controller 1 kolega ustawia sobie pada w Device.
Potem wybierasz Controller 2 i tam też kolega ustawia sobie pada w Device z tym że musi wpiąć pada z USB i wpiąć w inne i dopiero to zrobić. I na koniec zatwierdzasz OK.


Mniemam że to pad z USB (nie pad od PS + przejściówka na 2 pady).


Potem w grze jeśli chcesz grać swój mecz (kolega jest na tym drugim USB - controller 2) to on przestawia się na środek.
Zaś jak on będzie grał swój mecz, to przepina pada z USB drugiego na te pierwsze - będzie jako controller 1 - zastępuje klawiaturę.


Mniemam że czaicie o co chodzi więc dacie sobie radę.

Offline michalvtek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1828 dnia: Sierpień 11, 2014, 23:48:20 »
Witam , mam problem a mianowicie podczas meczu trybuny są puste ;/ Próbowałem już wielu sposobów, ale nic nie działa. Wie ktoś co z tym zrobić ?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1829 dnia: Sierpień 12, 2014, 00:02:11 »
Cytuj
Jeśli ktoś ma puste trybuny w grze, to ma zapewne karte ATI w swoim kompie. Musicie wyłączyć opcje AA w ustawieniach sterownika i bedzie wam smigać normalnie.

Offline michalvtek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2014r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1830 dnia: Sierpień 12, 2014, 19:10:38 »
Niestety, ale u mnie to nie działa ;/ Z góry dzięki za wszelkie info ;)

Offline sinio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2013r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1831 dnia: Sierpień 15, 2014, 14:34:33 »
mam problem otóz posiadałem oryginalną gre pes 2014 jednak gdzies mi zgineła i po płycie zostało tylko oryginalne pudełko i książka z cd key , ostatnio wzieło mnie by pograc  wiec sciąglem pes 2014 z neta aktywowałem swoim kluczem oryginalnym i niby wszystko ok bo można grac ale gra przenosi mnie na strone konami by dokonac aktualizacji zeby moc grac w sieci i gdy robie aktualizacje gra nie chce sie odpalac , nie wiem jak sobie poradzic  jedyne co posiadam to oryginalny klucz i książke , nie wiem gdzie mogę sciągnąc oficjalnego pesa i aktywowac swoim kluczem oryginalnym , ma ktos jakies pomysły ??

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1832 dnia: Sierpień 15, 2014, 14:42:21 »
Cytuj
mam problem otóz posiadałem oryginalną gre pes 2014 jednak gdzies mi zgineła i po płycie zostało tylko oryginalne pudełko i książka z cd key , ostatnio wzieło mnie by pograc  wiec sciąglem pes 2014 z neta aktywowałem swoim kluczem oryginalnym i niby wszystko ok bo można grac ale gra przenosi mnie na strone konami by dokonac aktualizacji zeby moc grac w sieci i gdy robie aktualizacje gra nie chce sie odpalac , nie wiem jak sobie poradzic  jedyne co posiadam to oryginalny klucz i książke , nie wiem gdzie mogę sciągnąc oficjalnego pesa i aktywowac swoim kluczem oryginalnym , ma ktos jakies pomysły ??

Musisz zainstalować najnowszą łatkę od Konami, inaczej nie zagrasz online, oraz ściągnąć DLC z poziomu gry.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  << Czytaj temat

Jak zainstalujesz patcha musisz wgrać tzw. no-dvd dla danej wersji patcha.

Offline sinio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2013r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1833 dnia: Sierpień 15, 2014, 14:52:16 »
crack jest napewno nie oryginalny ale gre aktywowałem swoim oryginalnym kluczem i jak sie włącza gra odrazu przezuca mnie do strony konami i tam sa dwie wersje patcha  dvd i tak jak napisałem non dvd i własnie instaluje te wersje bez dvd i po zainstalowaniu wchodze w dysk c  program files konami i jak klikam na logo pes2014 tzn ten crack to gra wogule się nie odpala , musze znów wgrac tego cracka który był w paczce który sciągłem i jak skopiuje go z powrotem na dysk c to gra sie odpala bez problemu ale mam wtedy patcha 1.06 i jak robie znów aktualizacje to znów problem bo gra wogule nie rusza i nie wiem jak to ominąc

Offline sinio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2013r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1834 dnia: Sierpień 15, 2014, 15:23:06 »
aktywowałem gre oryginalnym kluczem jednak zeby odpalic gre musze miec crack bo inaczej wyskakuje komunikat zeby włozyc oryginlana plyte dvd wiec sciągam crack np. 1.06 i odpalam gre wtedy odrazu przenosi mnie na strone konami REJESTRACJA lub LOGOWANIE
jednak nic nie robiąc wychodze z niej i instaluje patch od ciebie daje update i przez i dopiero po kilku minutach patch sie instaluje i jak sie zainstaluje i chce odpalic gre wyskakuje komunikat zeby włozyc płyte dvd

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1835 dnia: Sierpień 15, 2014, 15:26:05 »
Nie wiem czy w ogóle rozumiesz co trzeba zrobić. Crack nie może być oryginalny. On pomija zabezpieczenia w oryginalnym pliku pes2014.exe

Ściągasz patcha 1.16 >> REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Instalujesz.
Aby odpalić grę musisz wgrać crack (do folderu z grą) co wysłałem ci na PW wiadomość z linkiem.
Jak gra się uruchomi to ściągasz DLC z poziomu gry (długo trwa).

Bez najnowszej łatki nie zagrasz online. W ogóle.

Jeśli nadal zaś nie działa crack po wgraniu patcha 1.16 możesz zastosować sposób w 100% sprawny.

Czyli:

Instalujesz patch 1.16
Instalujesz jakiś program od napędów wirtualnych.
Ściągasz plik o nazwie PES2014.Mini.Image-3DM (znajdź sobie na necie) z np. gamecopyworld
Tworzysz wirtualny napęd SCSI (koniecznie).
Montujesz w nim obraz który ściągnąłeś.
Odpalasz grę.
Ściągasz DLC.

PS. Ogarnij się. Nie pisz posta pod postem. Patrz uważnie przed siebie. Jest opcja modyfikuj.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2014, 19:12:05 wysłana przez Mahadew »

Offline sinio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2013r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1836 dnia: Sierpień 15, 2014, 15:35:02 »
od ciebie dostałem na prv patcha ale próbuje drugim sposobem

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1837 dnia: Sierpień 15, 2014, 15:40:12 »
Zwolnij chłopie, bo nie ogarniasz nic.
Dostałeś ode mnie crack.

Poczytaj więcej niż raz co napisałem i zastanów się co masz zrobić.
Nie mam zamiaru powtarzać się po 100 razy....
All co trzeba opisałem. Drugi sposób na 100% musi działać jeśli masz z pierwszym problemy...

Offline sinio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.01.2013r.
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1838 dnia: Sierpień 15, 2014, 17:46:38 »
Załapałem później spróbuję,  dzięki
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2014, 18:40:30 wysłana przez sinio »

Offline rybson82

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Malbork
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.08.2012r.
  • The Long Way To The Final
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1839 dnia: Sierpień 20, 2014, 14:24:27 »
dalej w pes 14 wpadają te strzały lobem czy zrobili coś z tym?
THE LONG WAY TO THE FINAL!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - problemy, błędy, pytania
« Odpowiedź #1839 dnia: Sierpień 20, 2014, 14:24:27 »