Autor Wątek: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #20 Formalność potwierdzona!  (Przeczytany 17489 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #16 Derby i nowe kontrakty!
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 07, 2014, 15:20:49 »
Nie wiem , to mnie boli że na początku jak zaczynałem pisać to nikt nie zwracał uwagi na błędy (wiem że to dobrze jak ktos zwróci uwage no ale bez przesady cały czas...) a teraz dam nowy post i niektorzy wypowiadają się na temat błędów a nie meczu... To jest naprawde dołujące, wiem że przez moje błędy ciężko wam się czyta ale zrozumcie mnie że nigdy nie byłem dobry z polskiego a w szczególności leżałem właśnie na ortografii.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #16 Derby i nowe kontrakty!
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 07, 2014, 16:58:07 »
Spoiler for Hiden:
Nie wiem , to mnie boli że na początku jak zaczynałem pisać to nikt nie zwracał uwagi na błędy (wiem że to dobrze jak ktos zwróci uwage no ale bez przesady cały czas...) a teraz dam nowy post i niektorzy wypowiadają się na temat błędów a nie meczu... To jest naprawde dołujące, wiem że przez moje błędy ciężko wam się czyta ale zrozumcie mnie że nigdy nie byłem dobry z polskiego a w szczególności leżałem właśnie na ortografii.
wcześniej nikt nie zwracał uwagi na błędy, bo może po prostu nie chciał. I zrozum, że gdy ktoś wytyka błędy to nie oznacza od razu, że Cię atakuje. W ten sposób stara Ci się pomóc, abyś wiedział co poprawić i na co zwrócić uwagę. Dzięki temu, będziesz mógł w następnych odcinkach pisać już lepiej i nie ważne że byłeś słaby z polskiego. Jeżeli teraz ktoś Ci mówi co masz źle to poprawiasz to po raz kolejny w kolejnym poście. Niestety ty tego za bardzo nie robisz i stąd ciągłe uwagi.
I nie irytuj się tak tylko staraj się także nas zrozumieć. Jeżeli nam się źle czyta przez błędy to kariera traci na wartości i to dużo, a szkoda bo poza błędami stylistycznymi i ortograficznymi wszystko wygląda bardzo dobrze. Głowa do góry i poprawiaj błędy w kolejnych postach :P

Wykombinowałeś to sobie z tym przesymulowaniem rundy jesiennej, ale nie będę się do tego wtrącał chociaż uważam, że to podsumowanie mogłeś nieco lepiej przedstawić.
A co do meczu to po raz drugi po wspaniałych emocjach pokonujecie odwiecznego rywala. Wasza pozycja w tabeli jest bardzo dobra i z pewnością macie nadzieję, że się utrzyma.
Kontrakty dla trzech nowych graczy są dobrym ruchem. Szczególnie dla Ballotellego i Abiattiego.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #16 Derby i nowe kontrakty!
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 07, 2014, 17:55:39 »
hose444: jak mu cytujesz tyle, to już w spoiler wrzuć
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #17 Na kogo trafi Milan
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 07, 2014, 17:57:59 »
Na kogo może trafić Milan?


Za dwa tygodnie Milan pozna swojego przeciwnika, bowiem zostaną rozlosowane pary 1/16 Ligi Europy UEFA. Rossoneri zostali wyeliminowani z Champions League kończąc zmagania w grupie na trzecim miejscu. Jako że Milan zajął trzecie miejsce w Lidze Mistrzów i automatycznie spadł do Ligi Europy, to będzie miał losowanie z drużyn które zajęły 2 miejsca w grupie Europa League i 3 miejsca w Champions League. Przypomnijmy że drużyny z tych samych federacji oraz grup nie mogą zostać zestawione w jednej parze.

Liverpool - ''The Reds'' napewno byliby najgroźniejszym rywalem dla Rossonerich. W tym sezonie ich statystyki mówią same za siebie a w Premier League aktualnie zajmują trzecie miejsce i nadal uczestniczą w FA Cup. Za Liverpoolem ciągnie się jednak pamiętny mecz w finale Champions League z Milanem w 2005 roku. Wtedy to Liverpool pokonał Milan dopiero w rzutach karnych a fantastyczną paradę bramkarską zaprezentował Jerzy Dudek. Jeśli doszłoby to tego pojedynku, to musimy przyznać że to Liverpool byłby faworytem tego dwumeczu.

Fenerbahçe SK - Drużyna która wiele razy mierzyła się z Milanem i większość z tych meczy przegrywała. Kibice Fenerbahce napewno pamiętają mecz w którym Andrij Shevczenko upokorzył ich klub zdobywając hat-tricka. Jednak nie zapominajmy że od tego czasu Fenerbahce zmieniło się nie do poznania i także ich wyniki się polepszyły. Mimo to Milan byłby faworytem dwumeczu z Fenerbahce, jeśli by do niego doszło.

Newcastle United - ''The Magpies'' w oficjalnym meczu nigdy nie grały z Milanem. Jednak było jedno spotkanie pomiędzy tymi drużynami w formie charytatywnego meczu z legendami Milanu i Newcastle United. Ale nie porównujmy meczu charytatywnego z legendami do meczu w której stawką jest Puchar Ligi Europy UEFA. Sezon 2013/14 jest bardzo udany w wykonaniu Newcastle United. W lidze zajmują piąte miejsce i wciąż biją się o najbardziej prestiżową rozgrywkę, czyli Champions League. Gdyby doszło do tego pojedynku, to szanse na zwycięstwo w dwumeczu ma każda z tych drużyn, zarówno Newcastle United jak i AC Milan.

AZ Alkmaar - Co ciekawe, nigdy wcześniej Milan nie zmierzył się z holenderską drużyną i miejmy nadzieje że się już nie spotka w tym sezonie, bowiem AZ nie zachwyca swoimi wynikami i w holenderskiej ekstraklasie zajmuje dopiero ósme miejsce. Dlaczego mam nadzieje że nie dojdzie do tego meczu? Po prostu to spotkanie byłoby prawdopodobnie jednostronne a w tych rozgrywkach liczymy na dużo emocji. Niemniej jednak nie wolno skreślać tej drużyny ponieważ każda zasługuje na szacunek i każda chce wygrać swój mecz. Gdyby doszło do tej konfrontacji to Milan byłby murowanym faworytem.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2014, 19:13:06 wysłana przez MichuVeB »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #16 Derby i nowe kontrakty!
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 07, 2014, 19:02:48 »
hose444: jak mu cytujesz tyle, to już w spoiler wrzuć

Już zaspojlerowane.  ;)

@MichuVeB - za ortografię nie musisz nawet odpowiadać Ty, wrzucaj wszystko w Worda, to Ci podkreśli.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #17 Na kogo trafi Milan?
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 07, 2014, 19:25:24 »
Przed wami losowanie i możecie trafić na trudnych rywali. Są oni jednak w różnych dyspozycjach, więc najlepiej byłby dla was trafić na najłatwiejszego. Nie można jednak lekceważyć nikogo.
Jak dla mnie to mógłbyś się zmierzyć z Liverpoolem. Trudny rywal, ale emocji ny nie zabrakło.

Offline Maelecjus

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.07.2011r.
  • Gram w: PES 06
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #17 Na kogo trafi Milan?
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 07, 2014, 19:33:10 »
Pomysł z postem żywcem ściągnięty od Nederlanda.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #17 Na kogo trafi Milan?
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 07, 2014, 19:47:48 »
Pomysł z postem żywcem ściągnięty od Nederlanda.

Nawet tytuł postu taki sam z wyjątkiem nazwy zespołu...
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #17 Na kogo trafi Milan?
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 07, 2014, 19:50:41 »
Dobra już zejdźcie z niego, chce to niech robi w ten sposób
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #17 Na kogo trafi Milan?
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 07, 2014, 19:54:34 »
W sumie fakt, nie chodzi mi o to, żeby chłopak się podłamał, tylko, żeby dostał pozytywnego kopa do poprawy.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #17 Na kogo trafi Milan?
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 07, 2014, 20:10:17 »
I co z tego że wziąłem od niego pomysł, czy jest tu coś napisane słowo w słowo jak u niego? jeśli nie to nie jest żadne ściąganie a może miałem już to w planach dawno temu hmm? nie rozumiem was wogóle...
To jest to samo jakby ktoś mi zakazał pisać podsumowania sezonu bo by uważał że już ktoś to miał ''taki pomysł'' xd śmieszne to dla mnie jest.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2014, 20:26:49 wysłana przez MichuVeB »

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #17 Na kogo trafi Milan?
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 07, 2014, 20:30:59 »
Ale ewidentnie widać, że jest to prawie to samo - nawet tytuł... A jeżeli on użył tego pomysłu jako pierwszy, to niestety kolejna osoba przedstawiająca coś w podobny sposób będzie posądzona o ksero...
Także mógłbyś powiedzieć: spoko, zaczerpnąłem pomysł od bardziej doświadczonego karierowicza, mam nadzieje, że się nie gniewa i byłoby ok
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #17 Na kogo trafi Milan?
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 07, 2014, 20:35:55 »
No pewnie tak zrobie ale moim zdaniem to nie jest sciąganie ale okej niech wam będzie  :-X

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #17 Na kogo trafi Milan?
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 07, 2014, 20:38:06 »
Nikt tu nie mówi, że ściągnąłeś wszystko - tekst - ale szkielet postu jest identyczny
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #17 Na kogo trafi Milan?
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 07, 2014, 20:40:58 »
Rozumiem, na przyszłość już będe wiedział i nie popełnie tego samego błędu.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #18 Półfinał w zasięgu
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 10, 2014, 19:48:41 »
Środa, 02.01.14r. | Stadio Alberto Braglia, Modena | Godzina 18:45 | Ćwierćfinał TIM Cup I mecz

Jedną nogą w półfinale TIM Cup



Milan gładko poradził sobie na wyjeździe z US Sassuolo wygrywając 3:1 i można śmiało powiedzieć że Rossoneri są już jedną nogą w półfinale. Wielkim zaskoczeniem była napewno linia pomocy Milanu, którą wystawił Clarence Seedorf. Przez więkoszość meczu to drużyna z Mediolanu dyktowała warunki i stwarzała więcej klarownych sytuacji. W rewanżu który odbędzie się na San Siro, Milan powinien postawić kropkę nad i.

Już pierwsze minuty spotkania wskazywały na miażdzącą przewagę gości, wysoki i skuteczny pressing oraz pomysłowe akcje sprawiły że gospodarze musieli się cofnąć do obrony. Jedną z takich akcji Milan miał w 15 minucie spotkania. Samaras popisał się ładnym zwodem a następnie podał piłkę do Balotellego, który natychmiast wycofał piłkę za ''szesnastkę'' a potężny strzał na bramkę Rosatiego oddał Zaccardo, jednak cała akcja nie przyniosła korzyści. Kolejna akcja była na wagę pierwszego gola w tym spotkaniu. W 28 minucie po błędzie napastnika Sassuolo, bramkę strzelił niezawodny Mario Balotelli który wcześniej dostał znakomite podanie od Muntariego. Po tej bramce gospodarze spotkania najwyraźniej się obudzili i przeprowadzili pierwszą akcje w tym meczu. Prawą flanką rozpędził się obrońca, Ziegler a następnie dośrodkował piłkę w pole karne Milanu, jednak pewną interwencją popisał się Abbiati. Znów fantastyczną okazję miał skrzydłowy pomocnik Milanu, Zaccardo i znów trafił wprost w bramkarza oddając strzał z dwudziestego metra. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości.

Rossoneri zaczęło drugą połowę jeszcze lepiej niż pierwszą. W 52 minucie bramkę strzelił El Shaarawy który minął Laverone i Bianco kończąc całą akcję przepięknym strzałem w samo okienko. Bramkarz Sassuolo już po raz trzeci musiał wyciągać piłkę z własnej siatki w... 53 minucie spotkania, czyli minute po strzelonej bramce El Shaarawego. Na listę strzelców po raz drugi wpisał się Mario Balotelli. Swojego gola chciał też bardzo strzelić Zaccardo który od początku szukał swojej szansy i najlepszą właśnie miał w 73 minucie spotkania. Cristian Zaccardo wyszedł sam na sam z Rosatim i wygrał pojedynek z bramkarzem, niestety po lobie Włocha piłka nie zatrzepotała w siatce a tylko obok niej. Następną akcje sfinalizowało Sassuolo które po raz drugi w tym meczu zagroziło bramce Abbiatego i o dziwo strzeliło bramkę ''honorową'' a na listę strzelców wpisał się Alexe. Mecz zakończył się pewną wygraną Milanu 3:1 i wszystko wskazuje na to że w rewanżu, Rossoneri nie powinno mieć żadnych problemów na powtórzenie tego wyniku a nawet na osiągnięcie lepszego z uwagi na to że mecz będzie na San Siro.

  U.S Sassuolo 1:3 A.C Milan
87' Alexe - 28' 53' Balotelli, 52' El Shaarawy

Zawodnik meczu: Mario Balotelli


U.S Sassuolo: Rosati - Laverone, Bianco, Acerbi, Ziegler - Marrone, Valeri, Magnanelli - Schelotto, Alexe, Masucci
A.C Milan: Abbiati - Abate, Bonera, Mexes, De Sciglio - Zaccardo, Muntari, Nocerino - Samaras, Balotelli, El Shaarawy
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2014, 12:08:16 wysłana przez MichuVeB »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #17 Na kogo trafi Milan?
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 10, 2014, 19:54:34 »
Tekst już trochę lepszy, widzisz konstruktywna krytyka zawsze pomaga. Tylko te podkreślenia mi nie pasują. I staraj się wstawiać te przecinki, tam, gdzie powinny być.
Ballotelli pokazał się dobrze w spotkaniu, podobnie jak Shaarawy, myślę, że w dobrej dyspozycji mogą stworzyć duet jednych z lepszych napastników w Europie. Na własnym stadionie Milan powinien odprawić US Sassuolo z kwitkiem.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Podkreślenia, to raczej nie jest dobry pomysł, bardzo źle to wygląda... Lepiej pogrub minutę akcji jeżeli chcesz zwrócić na nie uwagę
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Też mi się nie podobają podkreślenia ale chciałem poznać waszą opinie :D

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #19 Benvenuti a Milano
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 10, 2014, 21:22:40 »
Benvenuti a Milano Reus



Na oficjalnej stronie Rossonerich pojawił się komunikat że agent Reusa - Volker Struth dogadał się z prezesem klubu, Silvio Berlusconim i od następnego sezonu Marco Reus będzie piłkarzem Milanu. Zgoda niemieckiego klubu w tym przypadku nie jest wymagana, bowiem gracz ma w swoim kontrakcie klauzulę rozwiązania za 35 milionów euro.

Reus od pewnego czasu łączony był z transferem do Milanu, Manchesteru United i Barcelony. Jednak Reus zadecydował jednoznacznie i wybrał klub z Mediolanu za swój nowy dom.

24-latek w obecnym sezonie nie jest tak dobry jak w poprzednim a jego statystyki nie powalają na kolana. W 15 meczach Bundesligi które rozegrał, strzelił zaledwie trzy bramki i zanotował sześć asyst. Młodemu pomocnikowi za to możemy pogratulować osiągnięć w Champions League w której jest liderem pod względem asyst z dziewięcioma asystami. Reus wypowiedział się krótko o swoim transferze do Milanu.


''Narazie jestem skupiony na Borussi, chcę osiągnąć z nią jak najlepsze wyniki w tych ostatnich chwilach w Dortmundzie. Jednak nie ukrywam że transfer do Milanu bardzo mnie ucieszył'' - Marco Reus

tłumaczenie: Benvenuti a Milano - Witaj w Mediolanie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2014, 12:09:23 wysłana przez MichuVeB »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Associazione Calcio Milan | Rossoneri by MichuVeB | #19 Benvenuti a Milano
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 10, 2014, 21:22:40 »