Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1241546 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5020 dnia: Styczeń 14, 2016, 16:32:30 »
Może taki był zamysł twórców, i aby tyle bramek nie padało, wystarczy nauczyć się grac "w piłkę nożną" korzystając z całej palety sterowania w grze i rożnych wariantów i odpowiednie je wykorzystać, bez względu na czy to atak czy obrona.

To nie ten sam pes co kiedyś, prosty i intuicyjny.

Mi jakoś z COM na najwyższym poziomie nie padają takie wyniki jak Wam. A nawet mecze na remis są, bezbramkowy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 16:33:29 wysłana przez we'street »

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5021 dnia: Styczeń 14, 2016, 16:51:24 »
Agent NIKE, buahahah ;D , Konami jak zwykle potrafi mnie rozbawić, tak więc macie swoje TOTY i powodzenia w losowaniu 8) Cały miesiąc gdybania i wróżenia z fusów a tu taka niespodzianka >:D

Co do skryptów w grze, handicapów i innych pierdoł to tego rodzaju dyskusje pozbawione są sensu gdyż każdy widzi to co chce widzieć i tyle w tym temacie.
Ja na ogół widzę skrypty jak mi nie idzie ale chyba już się z tego wyleczyłem ,nie jestem fanboyem, widzę całą masę mankamentów w tej grze ale to tylko gra, jak mnie zaczyna denerwować to odpuszczam na jakiś czas i tyle.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 16:52:45 wysłana przez lexluthor »

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5022 dnia: Styczeń 14, 2016, 16:59:06 »
Ktoś tu pisał o realizmie HAHAHA. Sensible Soccer miało więcej realizmu jak ten PES  haha. Tam bez handicapów były comebacki.  Kiedyś w finale wygrałem 6:5 mecz który przegrywalem 0-5.
Ten wynik był kosmiczny bo nawet w Sensible Soccer nie padły tak chore wyniki jak w PES 2016. Wiec nie piszcie mi nic o emocjach piłkarzy, bo my jako ludzie grający i rywalizujących posiadamy własny mózg,  własne emocje i nerwy ! To nie Konami powinno decydować kiedy kto ma mieć emocjonalnie pod górkę.
Ja rozumiem,  że gra wam się podoba,  ale nie zakrzywiajcie rzeczywistości bo niektórzy zaczynają być podobnie komiczni jak fani FIFy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 16:59:43 wysłana przez TrueGrand »

Offline Damian88

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Poland- Wwa
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.12.2015r.
  • Gram w: Czekam na GT7
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5023 dnia: Styczeń 14, 2016, 17:07:53 »
400k GP poczeka przynajmniej do kolejnego czwartku... jakby co, w dupie mam TOTY, czekam na agenta +30% na czarną  ;)

Apropo handi i skryptów... żaden ze mnie znawca ale, przypadkiem nie jest tak że gra to ciąg skryptów(?) jak inaczej zaimplementować do gry element szczęścia, np. strzałów. Kto decyduje o tym czy bramka padnie? ja, bramkarz przeciwnika czy gra(?) myślę że największą rolę pełni jakiś skrypt a dopiero potem nasze umiejętności.

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5024 dnia: Styczeń 14, 2016, 17:11:56 »
Ja rozumiem,  że gra wam się podoba,  ale nie zakrzywiajcie rzeczywistości bo niektórzy zaczynają być podobnie komiczni jak fani FIFy.

Kolego, ty właśnie zakrzywiasz rzeczywistość tylko że dokładnie w odwrotną stronę.
Chcecie realizmu to zakładajcie trampki i idźcie z piłką na boisko.
BTW. Jaki jest sens takiego ciągłego marudzenia? mnie też się to czasami zdarza w stosunku do tej gry ale jeśli bym się uparł i przejrzał Twoje posty to zapewne 99% z nich to narzekania na chu...ozę jaka wg. Ciebie wylewa się z tej gry, WTF?

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5025 dnia: Styczeń 14, 2016, 17:17:48 »
Pisałem prędzej ze hak Konami daje GP razy 1.5 to po tym zawsze ale to zawsze jest agent lipny.

Macie nasrane z tymi skryptami itp itd

Tak jak ktoś napisał wyżej to nie jest PES łatwy. Nie mowie ze jest idealny ale jest to pes w którym trzeba przebrnąć przez trening,chyba że chce się otrzymywać właśnie wyniki typu 7:5.
Ja gram Arsenalem w division i z b.dobrym przeciwnikiem grającym realem czy Bayernem jestem w stanie nie stracić więcej niż 2 bramki. Nie mowie ze cały czas wygrywam bo między Arsenalem a Bayernem w grze jest kolosalna różnica ale mimo to nie narzekam bo radze sobie dobrze ;)

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5026 dnia: Styczeń 14, 2016, 17:33:56 »
Każda gra składa się ze skryptów a nie głównie  z wody jak człowiek wow.
Chodzi to,  że to zimpentowany kod w grze decyduje o tym czy mój  nie pokryty Xavi poda prosto czy w aut do nie pokrytego kolegi.  Nie wszystko zależy w 100 % od skilla.

Od jakiegoś czasu ratting tez wpływa  na stres naszej drużyny  na boisku. Ktoś wyżej napisał,  że nie da się grać na graczy którzy mają np ratting o 200 wyższy. I ja to potwierdzam, nie wiem dlaczego Konami to zrobiło,  ale może powodem jest fakt,  że gra jest tak absurdalnie oskryptowana i pełna handicapów,  że Konami samo się pogubiło i nie chce idiotyzmów,  że gość z ratting 300 bije tego z 800
W PES 2015 miałem ratting 700 i 4 ligę,  w piłki nożne gram z 20 lat więc serio ogarniam tak fundamentalne aspekty gry jak  dobrze się ustawić i podać dokładnie na swojej połowie do nie krytego kolegi z drużyny. W PES 2016 Myclub grałem odrazu Online nie budując TS a i spadłem do rattingu 310 z myślą,  że gdy będzie TS ponad 90 szybko nadrobię. Ale grając bez filtrów trafiając na gości z Ratingiem 500 ci gościowie wydają się być dla mnie potworami.  Moja drużyna jest sparaliżowana a ja podając do najbliższego oglądam jak piłka odbija się od kolana i pada łupem przeciwnika, lub wypada na aut. Ja nie mogę poklepać piłki nawet na własnej połowie bez pressingu! Rattingi 700 walili mi w drugich polowych po 10 goli gdy miałem TS 80. Nie potrafię tego wytłumaczyć! Asem w PESa nie jestem ale żeby tracić 12 goli w 1 połowie?  Tetaz mam TS 99 ale mam filtry i musze mozolnie odrabiać straty walcząc  się z handicapami a w Myclub a nie z przeciwnikami. Poznaje mechanikę tego dziadostwa.
Nie ma mowy o wyłączeniu filtrów bo nie jestem możliwe grać na gościa który ma rattingiem ponad 200 wyższy. I serio nie chodzi tu o skilla bo potrafiłem masakrować ludzi z Ratingiem o wiele wyższym jak 400 czy 500. Obecnie rating 500 przeraża mnie haha  bardziej przeraza moich piłkarzy.
Ta gra jest zrobiona pod sprzedaż COINSÓW.. To straszne,  jaką mamy sytuację w grach piłkarskich od kiedy wyszło FUT i MC....

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5027 dnia: Styczeń 14, 2016, 17:56:15 »
UP
Stary jak czytam Twoje wywody to mam wrażenie że pogrywasz sobie w zupełnie inną grę niż większość tutaj zgromadzonych,
bez obrazy ale wydaje mi się że w Twoim przypadku to nie hendicupy są problemem tylko brak elementarnego ogarnięcia gry, nazywając rzeczy po imieniu i z całym szacunkiem, Ty po prostu nie potrafisz grać w tą grę i tu jest pies pogrzebany.

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5028 dnia: Styczeń 14, 2016, 18:11:44 »
JEST !!!! wreszcie trafiłem  !!!!!

Prawie jak LEWANDOWSKI !!!!

WASILEWSKI !!!

Szczęścia ciąg dalszy.

Z innej beczki strzeliłem Sterligiem hattricka z główki :)

abc250693

  • Gość
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5029 dnia: Styczeń 14, 2016, 18:23:51 »
Wczoraj grałem mecz z chudym w pucharze dnia. Mi wylosowało WKS a jemu Hiszpanie, oczywiście La Roja na papierze zespół mocniejszy. Ale nie to jest powodem tego postu, mianowicie postawa bramkarza Barrego, raz bardzo źle się ustawił, przy bardzo lekkim strzale iniesty z około 23 m, serio każdy by to wyciągną. Drugi raz zawinił kompletnie wbijając sobie piłkę do bramki, po strzale Pedro Rodrigueza z narożnika pola karnego, zaznaczam strzał nie był mocny. Mecz był bardzo wyrównany i skończył się wynikiem 1-3 dla chydego.  Nie da rady nic zrobić, skoro twój bramkarz odpierdziela takie cuda. W tym przypadku to nie zależy od umiejętności własnych tylko GK i tak samo jest z obroną. Gram przeszło 12 lat w gry typu fifa i pes, ale nigdy odkąd gram nie decydowała tak bardzo gra, można pierwszy raz zagrać i wygrać mecz, to moim zdaniem jest nie do pomyślenia. 

Offline coolos

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 136
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 14.11.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5030 dnia: Styczeń 14, 2016, 18:27:10 »
Ktoś tu pisał o realizmie HAHAHA. Sensible Soccer miało więcej realizmu jak ten PES  haha. Tam bez handicapów były comebacki.  Kiedyś w finale wygrałem 6:5 mecz który przegrywalem 0-5.
Ten wynik był kosmiczny bo nawet w Sensible Soccer nie padły tak chore wyniki jak w PES 2016. Wiec nie piszcie mi nic o emocjach piłkarzy, bo my jako ludzie grający i rywalizujących posiadamy własny mózg,  własne emocje i nerwy ! To nie Konami powinno decydować kiedy kto ma mieć emocjonalnie pod górkę.
Ja rozumiem,  że gra wam się podoba,  ale nie zakrzywiajcie rzeczywistości bo niektórzy zaczynają być podobnie komiczni jak fani FIFy.

Dobrze gadasz  ;), swoją drogą SWOS to była świetna gierka, nie jeden joystick przy niej nie wytrzymał :)

Niestety ale jeżeli ktoś lubi grać online to zgadzam się że Pes 2016 to dno i 5m mułu. Oprócz handicapów, są problemy z połączeniem i input lagiem. Im gorsze jest połączenie, tym dzidy wychodzą lepiej. Nie może być też sytuacji w której zwodnik przeciwnej drużyny biegnie prosto, a moich pięciu odbija się od niego jak od ściany nie mogąc odebrać mu piłki (nie może być inaczej, skoro zawodnicy mają opóźnioną reakcje), a nasepnie strzela bramke, to jest ta symulacja? Konami z każdą edycją brnie w muł coraz bardziej.

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5031 dnia: Styczeń 14, 2016, 18:49:08 »
UP
Stary jak czytam Twoje wywody to mam wrażenie że pogrywasz sobie w zupełnie inną grę niż większość tutaj zgromadzonych,
bez obrazy ale wydaje mi się że w Twoim przypadku to nie hendicupy są problemem tylko brak elementarnego ogarnięcia gry, nazywając rzeczy po imieniu i z całym szacunkiem, Ty po prostu nie potrafisz grać w tą grę i tu jest pies pogrzebany.

Serio twoim zdaniem wymiana 3 podań na własnej połowie na automatach wymaga ogarnięcia mechaniki gry?  Myślisz,  że po 20 latach gry w PES FIFy Sensible nie ogarniam takich rzeczy?
O to chodzi,  że są mecze gdzie nie mogę pograć na własnej połowie włączając w to bramkarza bo takie rzeczy mogą skończyć się samobójem.
Nie mowie, ze tak jest w każdym meczu ale jest i wtedy są 2 możliwości.

1. Handicapy ( skrypty, Player Emotion, momentum,  jakkolwiek to nazwać)
2. Mam jakąś schizofrenię i co jakiś czas zapominam podstaw gry w wirtualną piłkę nożną,  nie potrafię podać do najbliżej stojącego kolegi z drużyny nie potrafię wyjść z połowy mimo, że przeciwnika nawet  nie interesuje wysoki pressing. Natomiast jego napastnicy przenikają przez moich obrońców bo jest taki dobry a ja noob.

Grę można ogarnąć,  ale w taki sposób tzn tą mechaniką Konami zabija serię.

To jedno z zagranicznych for gdzie jest dyskusja na ten temat, a  jest tego o wiele więcej!

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Albo tutaj,  jeden z bardziej znanych YouTuberow PES,  który jest "poprawny politycznie"  i skoro on jedzie po Konami,  to musi być mocno wkurzony.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 18:53:32 wysłana przez TrueGrand »

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5032 dnia: Styczeń 14, 2016, 18:49:19 »
Sorry za podwójny post (chwilowy kłopot z siecią )
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 18:51:08 wysłana przez TrueGrand »

Offline Kulfis

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2015r.
  • Gram w: Pes 2019/Ps4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5033 dnia: Styczeń 14, 2016, 19:28:08 »
JEST !!!! wreszcie trafiłem  !!!!!

Prawie jak LEWANDOWSKI !!!!

WASILEWSKI !!!

Szczęścia ciąg dalszy.

Z innej beczki strzeliłem Sterligiem hattricka z główki :)
Tez bym go chcial /kurcze tyle losowan i mam tylko Teodorczyka z naszych pilkarzy
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać O_o

Offline thyr

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: soton
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.01.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5034 dnia: Styczeń 14, 2016, 19:44:39 »
Jak tu czytam te wypowiedzi wielkich fachowcow od pesa ktorzy wymiataja tekstami ze trzeba poznac mechanike gry , wszystkie tricki i moze i kochanki zawodnikow ktorymi sie gra to mi sie juz nawet odpisywac na takie posty nie chce .Zastanawia mnie jedno jak mozna nie widziec tego ze gra ewidentnie robi z ciebie wala ( a za jakis czas wala z przeciwnika ) i przyznac tego na forum hmmm? No coz zawsze mozna zwalic na niedorobiony produkt , lagi czy tam inne fatum ktore akurat sie nam przytrafia , ale nie nawet do tego sie ci koledzy przyznac nie chca  chociaz to nie ich dzielo :o . Macie jakies profity z tego ze tu bronicie konami , bo inne wnioski mi sie nie nasuwaja ? Gdyby te walu byly 50/50 to moze jeszcze bym to przelknal choc z realizmem to ma niewiele wspolnego ale do coorfy anielki czasami jest 20:80 z walami na moja niekorzysc , czasami to samo na moja korzysc , gdzie tu jest miejsce na umiejetnosci gdy obaj gracze reprezentuja podobny poziom klikania padem ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 19:48:53 wysłana przez thyr »

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5035 dnia: Styczeń 14, 2016, 20:36:53 »
Jak tu czytam te wypowiedzi wielkich fachowcow od pesa ktorzy wymiataja tekstami ze trzeba poznac mechanike gry , wszystkie tricki i moze i kochanki zawodnikow ktorymi sie gra to mi sie juz nawet odpisywac na takie posty nie chce .Zastanawia mnie jedno jak mozna nie widziec tego ze gra ewidentnie robi z ciebie wala ( a za jakis czas wala z przeciwnika ) i przyznac tego na forum hmmm? No coz zawsze mozna zwalic na niedorobiony produkt , lagi czy tam inne fatum ktore akurat sie nam przytrafia , ale nie nawet do tego sie ci koledzy przyznac nie chca  chociaz to nie ich dzielo :o . Macie jakies profity z tego ze tu bronicie konami , bo inne wnioski mi sie nie nasuwaja ? Gdyby te walu byly 50/50 to moze jeszcze bym to przelknal choc z realizmem to ma niewiele wspolnego ale do coorfy anielki czasami jest 20:80 z walami na moja niekorzysc , czasami to samo na moja korzysc , gdzie tu jest miejsce na umiejetnosci gdy obaj gracze reprezentuja podobny poziom klikania padem ?

Jak tu czytam te wypowiedzi wielkich fachowców od pesa którzy wymiatają tekstami o hendicupach, skryptach, że nie można na własnej połowie wymienić 3 podań, jest się wielkim mistrzem a przegrywa się z leszczami z wyżej wymienionych powodów to mi się odpisywać na takie posty nie chce. Zastanawia mnie jedno, jak można ewidentnie nie widzieć że wcale nie jest się takim mistrzem i nie za bardzo potrafi się grać i przyznać tego na forum, hmmm? no cóż, zawsze można zwalić winę na wszystko dookoła tylko nie na siebie. Macie jakieś profity z takiego jęczenia i męczenia buły na forum? bo inne wnioski mi się nie nasuwają. Rozumiem że gdyby "wały" były na waszą korzyść to nie byłoby tych lamentów tutaj?

Dyskusja denna i bez sensu, możemy tak pisać jeszcze następnych 300 stron.

Offline Bober862

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 140
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5036 dnia: Styczeń 14, 2016, 20:50:35 »
Czy ktoś jest na forum może co grał zarówno w wersje pełną pesa 2016 jak i tą free to play?
Ja mam tylko tą darmową :) są jakieś różnice w gameplayu?

Offline lukasz_sz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.01.2016r.
  • Gram w: MyClub 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5037 dnia: Styczeń 14, 2016, 21:02:22 »
Widać, że tutaj są ludzie ogarnięci i ogarnięci ale dużo mnie. Śmieszy mnie jak ktoś narzeka na losowania, albo, że jego Neymar gra do dupy. To jest tylko gra. Kawał dużej ilości kodu. Ludzie zrozumcie to.
Ja osobiście czerpię radość z tej gry mając w składzie z "wielkich" R.Carlosa. Moi inny zawodnicy to takie gwiazdy jak Stuani, Fuchs, Ben Arfa. Nie liczy się to jakimi nazwiskami gracie. Popatrzcie w statystyki. Wspomniany przeze mnie Stuani - kurdupel ale statsy od główkowania ma już ponad 90 i każda piła od bramkarza leci na niego bo wiem, że na 99% zgra piłkę.
Wystarczy ogarnąć wszelkie opcje taktyki (korzystać z nich) oraz wiedzieć w czym dany zawodnik jest dobry i to wykorzystać.
Wracając do taktyki - jeśli mam trenera który wpaja zawodnikom konstruowanie ataku w środku wiadomo, że atak skrzydłami będzie gorszy. W końcu po coś te wszystkie opcje są w grze. Może po to aby z nich korzystać?
Programowanie, kod i nic więcej. W tej grze (a raczej aplikacji) nie ma nic więcej od tego co programiści napisali.

Offline thyr

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: soton
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.01.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5038 dnia: Styczeń 14, 2016, 21:02:33 »
mam wrazenie ze wy czytac ze zrozumieniem nie potraficie , waly sa robione wg jakiegos schematu , ogolnie aby wszyscy mieli po rowno zwyciestw i porazek ( i tak niektorzy wala dzidy inni kupuja coinsy kazdy jakis wytrych znajdzie ale co to ma wspolnego ze skillem sam nie wiem  .Ja nie placze ze przegralem z lepszym jesli nim rzeczywiscie byl to jest rywalizacja , ja coraz czesciej sie wcoorviam ze na 4 strzelone przeciwnikowi bramki w 2 pomogly mi "dobre skrypty" a to juz chyba wypacza zabawe ...co ? .Przestalem czerpac jakakolwiek satysfakcje z grania w myclub tak samo jak ja utracilem z futa po serii zwyciestw a za chwile serii porazek .Po rozegraniu kilkuset meczy stwierdzam ze wiekszosc meczy to rerzyserka Ty natomiast ze rzeczywistosc , kto jest blizszy prawdy i czy to wogole jest wazne
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 21:05:42 wysłana przez thyr »

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5039 dnia: Styczeń 14, 2016, 21:03:42 »
Czy ktoś jest na forum może co grał zarówno w wersje pełną pesa 2016 jak i tą free to play?
Ja mam tylko tą darmową :) są jakieś różnice w gameplayu?
Żadnych różnic nie ma.  Ci co zapłacili mają to samo jeśli chodzi o tryb Myclub.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5039 dnia: Styczeń 14, 2016, 21:03:42 »