Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1241549 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kulfis

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2015r.
  • Gram w: Pes 2019/Ps4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5040 dnia: Styczeń 14, 2016, 21:09:56 »
Na padzie ps4  anulowanie strzalu,podania itp jest pod R1+R2 -czy mozna sobie zmienic to ustawienie?
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać O_o

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5041 dnia: Styczeń 14, 2016, 21:19:00 »
TrueGrand nic nie poradzisz,ze tak gra jest napisane,sa rozne bugi ,a na raz sie nie robi kosy 3 razy pod rzad,tak graja nooby dlatego traca wiele bramek, przeciwnik ich przenika i nie mozna tez za wysoka wychodzic obroncami bo pozniej,jak przeciwnik przechwyci pilke to za wolno sie cofaja i jest sytuacja 1vs1 ktora w 99% sie konczy golem
lex te staty co podales masz w division czy vs com?;>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 21:25:41 wysłana przez jozin666 »

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5042 dnia: Styczeń 14, 2016, 21:20:53 »
thyr
ya...nie walę dzid i nie kupuję coinsów, bilans na ten moment mam 214-37-61, bez rewelacji ale całkiem o.k jak dla mnie czyli co?  mam rękę do "dobrych skryptów"? Jak nie masz satysfakcji z tej gry to przykro mi, są inne ale po co na siłę obrzydzać tym którzy mają inne zdanie i sugerować że są idiotami? Mi ta gra odpowiada i co? mam przeprosić?  napisać że nie potrafię grać a wszystkie wygrane i przegrane to losowe przypadki?  będzie takim jak ty wtedy lepiej?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 21:24:04 wysłana przez lexluthor »

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5043 dnia: Styczeń 14, 2016, 21:44:54 »
Ale czy ktoś was krytykuje, że gracie w PESa? Czy ja mówię,  że Ci co grają w FIFA FUTa to idioci?
FIFA tez ma niszczące gameplay skrypty a są ludzie mający statsy 500-10 tam
tez masa ludzi twierdzi,  że Fifa to pure skill, a momentum to wymysł słabych lol.
Nawet wśród tych handicapów są masterzy,  bo wszystko  można wymasterować .
Pytanie tylko,  czy chcemy aby człowiek który bierze od niedzieli pada w ręku był głównym targetem gier sportowych?  Czy coraz bardziej zautomatyzowane piłki to jest to co będziemy propsować?
Konami zamiast ukryć rating( ratting potrzebny był by tylko dla systemu aby dobierać przeciwników) i stworzyć ladder który dąży do ratio 50% jak w grach blizzarda woli tanim kosztem zrobić grę noob friendly, gdzie w razie potrzeby skrypt sprawi,  że skąd nie strzeli to będzie bramka.
Ich głównym celem są nasze portfele i COINSY za które kupujemy "automaty"  jak Roben,  dlatego mamy absurdalne overalle które z czerwoną strzalka formy robią z tej gry arcade zbliżone do FIFy.
Dlaczego najpopularniejsza dyscyplina sportowa świata nie liczy się w e-sporcie?
Bo nie można zorganizować Intel Extreme Masters w gry gdzie o wyniku nie decyduje w 100% skill.  Dziwi mnie,  że Konami idzie modelem biznesowym EA porzucając warty setki milionow jak juz nie miliardy euro e-sport.  Założę się,  że EA z nowym silnikiem zaatakuje e-sport z jakimś ciekawym systemem ligowym który zadba o 50% win ratio u noobow ale bez elementu Momentum tylko odpowiednim doborem przeciwnika. Ale wtedy juz IMO nie będzie Konami i PESa ze swoją krótkowzroczną polityką.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2016, 21:46:45 wysłana przez TrueGrand »

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5044 dnia: Styczeń 14, 2016, 21:52:01 »
lex te staty co podales masz w division czy vs com?;>

no w div, vs com nawet nie sprawdzałem...czemu pytasz?

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5045 dnia: Styczeń 14, 2016, 22:44:12 »
Nie spinaj się tak, bo to nie jest problem czytającego, a Twojego tekstu :)
Ja musiałem przeczytać to co napisałeś 3 razy, żeby zrozumieć co miałeś na myśli (a czytanie ze zrozumieniem opanowałem już dawno :P, albo mi się tylko wydaje, że je opanowałem  :-\).
Koleś pisać nie umie i jeszcze próbuje mi wmówić że się oburzyłem Leci piwko:)

Offline halabalala71

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.01.2016r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5046 dnia: Styczeń 15, 2016, 01:27:11 »
Czy ktoś coś powie na temat tego co napisałem? Już 3 raz pisze...

Panowie myślicie że jest szansa że trener S. Aquayo wróci na listę menadżerów skoro był to trener Realu czyli R. Benitez. A jak wiadomo został on zwolniony. Przez przypadek nie przedłużyłem mu kontraktu. Spadłem po tym z 2 dywizji do 6... Quardiola, Aracil, Lopetegei, Saez. Próbowałem każdego z nich z żadnym nie idzie...

Już mam dość, rozegrałem ponad 500 meczy. Miałem długo ranking prawie 800 a teraz przegrywa z leszczami co mają 39% wygranych!! Niewiem co sie dzieje, straciłem trenera i nie ogarniam, moi piłkarze nic, nie grają, zero defensywy. Czy możliwe że wróci S. Aquayo?


Offline karli888

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 359
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 15.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5047 dnia: Styczeń 15, 2016, 04:26:25 »
Ale czy ktoś was krytykuje, że gracie w PESa? Czy ja mówię,  że Ci co grają w FIFA FUTa to idioci?
FIFA tez ma niszczące gameplay skrypty a są ludzie mający statsy 500-10 tam
tez masa ludzi twierdzi,  że Fifa to pure skill, a momentum to wymysł słabych lol.
Nawet wśród tych handicapów są masterzy,  bo wszystko  można wymasterować .
Pytanie tylko,  czy chcemy aby człowiek który bierze od niedzieli pada w ręku był głównym targetem gier sportowych?  Czy coraz bardziej zautomatyzowane piłki to jest to co będziemy propsować?
Konami zamiast ukryć rating( ratting potrzebny był by tylko dla systemu aby dobierać przeciwników) i stworzyć ladder który dąży do ratio 50% jak w grach blizzarda woli tanim kosztem zrobić grę noob friendly, gdzie w razie potrzeby skrypt sprawi,  że skąd nie strzeli to będzie bramka.
Ich głównym celem są nasze portfele i COINSY za które kupujemy "automaty"  jak Roben,  dlatego mamy absurdalne overalle które z czerwoną strzalka formy robią z tej gry arcade zbliżone do FIFy.
Dlaczego najpopularniejsza dyscyplina sportowa świata nie liczy się w e-sporcie?
Bo nie można zorganizować Intel Extreme Masters w gry gdzie o wyniku nie decyduje w 100% skill.  Dziwi mnie,  że Konami idzie modelem biznesowym EA porzucając warty setki milionow jak juz nie miliardy euro e-sport.  Założę się,  że EA z nowym silnikiem zaatakuje e-sport z jakimś ciekawym systemem ligowym który zadba o 50% win ratio u noobow ale bez elementu Momentum tylko odpowiednim doborem przeciwnika. Ale wtedy juz IMO nie będzie Konami i PESa ze swoją krótkowzroczną polityką.

włożyłeś wszystko do jednego wora, jesli chodzi o myclub - tak jest zrobiony bo to aby przynosił zyski ale to i tak kropla w morzu jakie zyski kumuluje np CS gdzie ludzie wydają pierdylion więcej kasy, trzeba tez odróżnić myclub który rządzi sie swoimi prawami i nie mozna tam nawet dopasować wlasnej taktyki do grania online np w online div bo to zupełnie różne gry, a z tym że konami olewa e-sport to mnie rozjebałeś na łopatki, w samej Polsce jest dużo turniejów, nie mówiąc juz o swiatowym finale w pesa w którym to do wygrania jest 15.000 euro więc chyba dużo jak na jedną osobe, myclub zostal stworzony po to zeby generowac pieniadze i przyciagnac graczy Fify, osoby które grają w pesa żeby coś wygrać często olewają ten caly myclub i nie rozegrali tam żadnego meczu
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2016, 04:29:15 wysłana przez karli888 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

codzienny opening za 100.000 GP

Offline karli888

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 359
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 15.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5048 dnia: Styczeń 15, 2016, 04:41:52 »
mam wrazenie ze wy czytac ze zrozumieniem nie potraficie , waly sa robione wg jakiegos schematu , ogolnie aby wszyscy mieli po rowno zwyciestw i porazek ( i tak niektorzy wala dzidy inni kupuja coinsy kazdy jakis wytrych znajdzie ale co to ma wspolnego ze skillem sam nie wiem  .Ja nie placze ze przegralem z lepszym jesli nim rzeczywiscie byl to jest rywalizacja , ja coraz czesciej sie wcoorviam ze na 4 strzelone przeciwnikowi bramki w 2 pomogly mi "dobre skrypty" a to juz chyba wypacza zabawe ...co ? .Przestalem czerpac jakakolwiek satysfakcje z grania w myclub tak samo jak ja utracilem z futa po serii zwyciestw a za chwile serii porazek .Po rozegraniu kilkuset meczy stwierdzam ze wiekszosc meczy to rerzyserka Ty natomiast ze rzeczywistosc , kto jest blizszy prawdy i czy to wogole jest wazne


zagralem w myclub sporo meczy wygralem okolo 180 i przegralem z 24 cos takiego (wiekszosc przez cheaty), i ludzie płaczą ze maja skrypty a w wiekszosci przypadkow chodzi o taktyki w myclub ktore sa tak zroznicowane ze jedna taktyka łamie drugą i już, ostatnio gralem z gosciem ktory mial rating ponad 1000, strzelil mi latwo 2 bramki na poczatku meczu ale wysunalem dwoch zawodnikow do przodu i na koniec przegralem 4-3 choc powinienem to wygrac bo niewykorzystalem kilku dogodnych sytuacji, gdybym od poczatku zagral tymi wysunietymi pomocnikami z pewnością wygrałbym ten mecz, ot caly myclub nie trzeba trzymac sie sztywnej taktyki tylko wyeliminować ruchy taktyczne gracza, wtedy on zaczyna wariować gdy jego taktyka nie działa, dodam tylko ze ktos moze miec taktyke ktora paralizuje twoją i twoi zawodnicy inaczej zaczynają biegac bo nie mogą znalezc wolnego miejsca dla siebie na boisku
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

codzienny opening za 100.000 GP

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5049 dnia: Styczeń 15, 2016, 07:15:35 »
włożyłeś wszystko do jednego wora, jesli chodzi o myclub - tak jest zrobiony bo to aby przynosił zyski ale to i tak kropla w morzu jakie zyski kumuluje np CS gdzie ludzie wydają pierdylion więcej kasy, trzeba tez odróżnić myclub który rządzi sie swoimi prawami i nie mozna tam nawet dopasować wlasnej taktyki do grania online np w online div bo to zupełnie różne gry, a z tym że konami olewa e-sport to mnie rozjebałeś na łopatki, w samej Polsce jest dużo turniejów, nie mówiąc juz o swiatowym finale w pesa w którym to do wygrania jest 15.000 euro więc chyba dużo jak na jedną osobe, myclub zostal stworzony po to zeby generowac pieniadze i przyciagnac graczy Fify, osoby które grają w pesa żeby coś wygrać często olewają ten caly myclub i nie rozegrali tam żadnego meczu
Zapoznaj się z tematem e-sportu i możemy dyskutować. Są gry gdzie w puli jest o wiele wiele więcej kasy ale do e-sportu im daleko. W Brood Wara tez są regularne turnieje na całym świecie,  ale ta gra wypadła juz z e-sportu dawno temu i nie jest traktowana poważnie, podobnie jest z masą innych gier gdzie są turnieje za kasę ale nie są to poważne tytuły e-sportowe.
W kwestii Myclub zgadzam się,  że to inna gra. Dobrym znakiem było rozdzielenie Myclub od głównej gry. Mam nadzieje,  ze we wrześniu wyjdzie PES 2017 mniej zautomatyzowany w pudle i darmowy samograj Myclub cyfrowo.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2016, 07:22:42 wysłana przez TrueGrand »

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5050 dnia: Styczeń 15, 2016, 08:31:03 »
Tylu żali dawno nie czytałem. Jak jeden ma skrypty to drugi grać nie potrafi albo coś przecież to jakaś MASAKRA. Nie macie o czym pisać ? Ten temat wałkuje się od 1 do 250 strony mało jeszcze ?

A teraz już o grze  :P Często macie tak, że ziomuś wali sobie 3 samobóje i jest walkower ? Ostatnio zdarzyło mi się to ze 3 razy. Wyniki już były spore na moją korzyść i zaczyna się harakiri. W takich sytuacjach to gram w ich obronie i staram się przeszkadzać i jak mam piłke to na utrzymanie do końca meczu ale ciężko jest  :P

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5051 dnia: Styczeń 15, 2016, 08:43:20 »
Tylu żali dawno nie czytałem. Jak jeden ma skrypty to drugi grać nie potrafi albo coś przecież to jakaś MASAKRA. Nie macie o czym pisać ? Ten temat wałkuje się od 1 do 250 strony mało jeszcze ?

A teraz już o grze  :P Często macie tak, że ziomuś wali sobie 3 samobóje i jest walkower ? Ostatnio zdarzyło mi się to ze 3 razy. Wyniki już były spore na moją korzyść i zaczyna się harakiri. W takich sytuacjach to gram w ich obronie i staram się przeszkadzać i jak mam piłke to na utrzymanie do końca meczu ale ciężko jest  :P
Takie coś to jest poddanie, uczciwe poddanie, masz 3 pkt, GP, Rank +, dodatkowo stamina Ci się odnawia no i zawodnikom zalicza na poczet wykorzystanego kontraktu (o ile się nie mylę) tylko tyle minut ile trwał mecz, więc same plusy. Coś takiego jak ktoś w połowie się poddaje. Dla mnie same plusy

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5052 dnia: Styczeń 15, 2016, 08:52:55 »
Dokładnie! Jest to uczciwe poddanie meczu. Osoba co to robi jest nieźle w plecy! Nie dość że mecz przegrany, to jeszcze uciekają kontrakty nawet tym zawodnikom co siedzą na ławce!

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5053 dnia: Styczeń 15, 2016, 08:56:39 »
Akurat tutaj miałem około 80 minuty takie akcje ale jakoś przy takiej ilości plusów wkurza mnie takie zachowanie. Powinna być opcja - poddaj mecz na którą druga strona powinna się zgodzić a i wynik zostaje :)

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5054 dnia: Styczeń 15, 2016, 09:01:18 »
Takie coś to jest poddanie, uczciwe poddanie, masz 3 pkt, GP, Rank +, dodatkowo stamina Ci się odnawia no i zawodnikom zalicza na poczet wykorzystanego kontraktu (o ile się nie mylę) tylko tyle minut ile trwał mecz, więc same plusy. Coś takiego jak ktoś w połowie się poddaje. Dla mnie same plusy
Wszystko sie zgadza oprócz tego że miałeś wynik 10:0 który stopniał do 3:0...

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5055 dnia: Styczeń 15, 2016, 09:09:58 »
Wszystko sie zgadza oprócz tego że miałeś wynik 10:0 który stopniał do 3:0...
zgadza się, tylko dla mnie osobiście liczy się to co napisałem, bilans bramkowy jest mi obojętny, wolę żeby mi spodło mniej min kontraktu niż liczba strzelanych goli, ale to tylko moja prywatna opinia

Offline DarkSide_11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 17.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5056 dnia: Styczeń 15, 2016, 09:48:17 »

zagralem w myclub sporo meczy wygralem okolo 180 i przegralem z 24 cos takiego (wiekszosc przez cheaty), i ludzie płaczą ze maja skrypty a w wiekszosci przypadkow chodzi o taktyki w myclub ktore sa tak zroznicowane ze jedna taktyka łamie drugą i już, ostatnio gralem z gosciem ktory mial rating ponad 1000, strzelil mi latwo 2 bramki na poczatku meczu ale wysunalem dwoch zawodnikow do przodu i na koniec przegralem 4-3 choc powinienem to wygrac bo niewykorzystalem kilku dogodnych sytuacji, gdybym od poczatku zagral tymi wysunietymi pomocnikami z pewnością wygrałbym ten mecz, ot caly myclub nie trzeba trzymac sie sztywnej taktyki tylko wyeliminować ruchy taktyczne gracza, wtedy on zaczyna wariować gdy jego taktyka nie działa, dodam tylko ze ktos moze miec taktyke ktora paralizuje twoją i twoi zawodnicy inaczej zaczynają biegac bo nie mogą znalezc wolnego miejsca dla siebie na boisku

Dokładnie tak. Nie ma sensu zwalać winy na grę, bo przecież wszyscy mamy tego samego PES'a. Owszem, zdarzają się mecze, że przegrywam nie z mojej winy, bo przez cały mecz widzę trzy kreski i z powodu lagu nie mogę zrobić nic, ale pomijając ten przypadek oraz cheaterów, uciekinierów itp., pozostałe mecze są w porządku. Wielu zrzuca winę na skrypty, handicapy, a tak naprawdę kluczowe są taktyki i umiejętności. Trzymam się ratingu w okolicach 850, wczoraj miałem jeszcze 15 wygranych z rzędu i trafiłem na gracza z ratingiem około 600. Jak się okazało, jego taktyka zabiła moją, bo nie dość, że przegrałem 4:1, to jeszcze nie mogłem stworzyć składnej akcji z powodu braku wolnych przestrzeni dla moich graczy. Zatem jeśli przegrywam, winny jestem sobie sam. Czasem tylko szczęście sprzyja którejś ze stron, ale to normalne. Poza tym, to tylko gra. Za jakiś czas i tak żaden z nas nie będzie miał pożytku z naszych składów i statystyk. ;)

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5057 dnia: Styczeń 15, 2016, 09:53:27 »
Dokładnie tak. Nie ma sensu zwalać winy na grę, bo przecież wszyscy mamy tego samego PES'a. Owszem, zdarzają się mecze, że przegrywam nie z mojej winy, bo przez cały mecz widzę trzy kreski i z powodu lagu nie mogę zrobić nic, ale pomijając ten przypadek oraz cheaterów, uciekinierów itp., pozostałe mecze są w porządku. Wielu zrzuca winę na skrypty, handicapy, a tak naprawdę kluczowe są taktyki i umiejętności. Trzymam się ratingu w okolicach 850, wczoraj miałem jeszcze 15 wygranych z rzędu i trafiłem na gracza z ratingiem około 600. Jak się okazało, jego taktyka zabiła moją, bo nie dość, że przegrałem 4:1, to jeszcze nie mogłem stworzyć składnej akcji z powodu braku wolnych przestrzeni dla moich graczy. Zatem jeśli przegrywam, winny jestem sobie sam. Czasem tylko szczęście sprzyja którejś ze stron, ale to normalne. Poza tym, to tylko gra. Za jakiś czas i tak żaden z nas nie będzie miał pożytku z naszych składów i statystyk. ;)
I tym pięknym postem bym zakończył temat. PIWO  ;)

Offline Loco

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5058 dnia: Styczeń 15, 2016, 09:55:42 »
Losuje darmówke "Ball Control" jest czarna patrze biegnie i jest Neymarrr:D

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5059 dnia: Styczeń 15, 2016, 10:11:38 »
Dokładnie tak. Nie ma sensu zwalać winy na grę, bo przecież wszyscy mamy tego samego PES'a. Owszem, zdarzają się mecze, że przegrywam nie z mojej winy, bo przez cały mecz widzę trzy kreski i z powodu lagu nie mogę zrobić nic, ale pomijając ten przypadek oraz cheaterów, uciekinierów itp., pozostałe mecze są w porządku. Wielu zrzuca winę na skrypty, handicapy, a tak naprawdę kluczowe są taktyki i umiejętności. Trzymam się ratingu w okolicach 850, wczoraj miałem jeszcze 15 wygranych z rzędu i trafiłem na gracza z ratingiem około 600. Jak się okazało, jego taktyka zabiła moją, bo nie dość, że przegrałem 4:1, to jeszcze nie mogłem stworzyć składnej akcji z powodu braku wolnych przestrzeni dla moich graczy. Zatem jeśli przegrywam, winny jestem sobie sam. Czasem tylko szczęście sprzyja którejś ze stron, ale to normalne. Poza tym, to tylko gra. Za jakiś czas i tak żaden z nas nie będzie miał pożytku z naszych składów i statystyk. ;)


Dokładnie tak jest, ta gra jest naprawdę fajna !!! Jedynie lagi i oszuści !!!

Na lagi można znaleźć sposób , jak ktoś już wcześniej napisał, spokojne podawanie piłek bez hurra do przodu.
Ja dodam, że mega sposobem na lagi w przypadku gdy przeciwnik gra  mocnym pressingiem a Ty nie możesz nic zrobić, jest wybijanie piłek nie patrząc nawet gdzie daleko do przodu. Przez te lagi łatwiej o pomyłkę w obronię, więc wolę by to przeciwnik rozgrywał nie ja. Wtedy ja nakładam pressing, odbiór i brama :)

Na oszustów rozwiązanie musi znaleźć KONAMI.
Ja mam poblokowanych już koło 50 graczy :) Rozegrałem ponad 700 meczy

Wczoraj pobiłem swój rekord i awansowałem do TOP 100 - 936 :) - i jestem czysty jak łza.


P.S - ta gra najlepsza jest przy piwku ze znajomymi, najbardziej lubię jak wpada do mnie 3ech ziomków, wybieramy drużyny, robimy tabele i gramy turniej , jest mega. Wtedy to mogę napisać to jest najlepszy PES EVER.

P.S 2 - mam kumpla który gra tylko jak wpadnie do mnie, nie ma pesa na codzień. W porówaniu do mnie gra tyle co nic.
Gość ustawia taktykę 9 na obronie i jeden napadzior i nagle okazuje się że wygra po jednej kontrze lub w karnych. Uwielbiam takie historię. To jest prawdziwa piła


« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2016, 10:33:10 wysłana przez Malachi »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5059 dnia: Styczeń 15, 2016, 10:11:38 »