Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1213875 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline MaDeJ_1982

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location: Sosnowiec
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.02.2016r.
  • Tekken,SF,Cod,Pes - player
  • Gram w: Destiny,PES,Cod
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5740 dnia: Luty 12, 2016, 19:30:28 »
Lol to konami poszalalo z tym rewardem.Dzieki za odp

Offline klejson

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 11.10.2015r.
  • PS4 PRO
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5741 dnia: Luty 12, 2016, 20:05:45 »
Panowie jak przyspieszyć podanie , często widzi że odzyskaliśmy już piłkę a tu rywal w bardzo trudnej sytuacji potrafi ją jeszcze odegrać , czy pomoże na to krótko załadowany pasek podania , i trzymamy lewą gałkę do końca  , czy może po podaniu wciskamy R2 ,a może to zasługa S.cancela ?
PS4 PRO

Offline jaszczur90pl

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: stuttgart
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2016r.
    • Status GG
  • Gram w: 2016pes
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5742 dnia: Luty 12, 2016, 21:38:34 »
Hej chcialem jeszcze odnosnie "handicapow "" mialrm z tym problem spadek formy odzieo tylko onnline moze nie taki o kilkaset pkt.  Ale spory okolo 50 z 780na 730.  kolrga. Poradzil zeby zmienic trenera mialem jednego asystenta eiec nir bylo problemow ze zgraniem i pomoglo juz jest 760 czyli wszystko wrocilo do Normy. W razie takie problrmu polecm zmiane trenera i wiecej gier offline :-)

Offline SlawkoRobo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.02.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5743 dnia: Luty 12, 2016, 21:55:32 »
No i mam jeszcze kilka pytań w związku z rozgrywką, może ktoś były w stanie pomóc.
1. W defensywie u mnie jest czasami taki kabaret, że szok. Przeciwnik prawie w każdej sytuacji mnie przepycha. Następna sytuacja, moi się przewracają, nie ma nic. Następnym razem ja odbieram rywalowi piłkę w ten sam sposób i jest faul - WTF?
2. Rozgrywając atak pozycyjny moi zawodnicy przyjmują piłkę na 2 metry prawie za każdym razem. Czy byłby to Van Persie czy inny random, zawsze to samo, zanim zdążę wcisnąć podanie piłkę już dawno ma przeciwnik(Uprzedzam pytania, nie trzymam wciśniętego sprintu).
3. Gdy przeciwnik rozgrywa piłkę i powstaje luka w mojej obronie, już wiem że on wykona wypuszczenie do danego zawodnika, problem w tym że jak przełączam kursor dzieje się to tak wolno, że on już dawno mnie wyprzedza i strzela bramkę, są jakieś ustawienia może które choć trochę zniwelują te opóźnienia?
4. W jednym meczu moi zawodnicy się pokazują do gry, są aktywni i ataki ładnie się kleją. W następnym meczu stoją na swojej połowie nie wychodząc nawet do podań, samym Van Persiem nic nie zrobię. Czy to też może być wina trenera?(H. Hamzaoglu, taktyka 4-2-3-1.) Rozglądam się za innym, jeszcze wczoraj był dostępny ten trener z Napoli, dziś już go nie ma i żaden nie spełnia moich wymagań, reszta jest poblokowana.

Cześć jestem nowym graczem PESa i chciałbym pomóc innym nowym graczom,przynajmniej podstawy gry obronnej. Mój ranking to 500+ i na ten poziom moje porady zwyczajnie wystarczą, bo rankingi ciut wyższe 600 + mnie rozpracowują  :D . Dwa razu już odinstalowywałem grę, dwa razy tez hard reset MyCluba miałem takich tuzów jak Neymar, Bacca, Ibra, Van de Wart,Kahn itp.Gra doprowadzała  mnie do szału, teraz czasem tylko denerwuje a to już poprawa

Trzeba wywierać presję na przeciwniku, Kiedy przeciwnik próbuje grać z klepki zaczynając na swojej połowie mam wciśnięty przycisk sprintu (przypuśćmy że on atakuje  w prawo) trzymam analog w lewo plus dwa na raz "X" "A" jednocześnie. Musimy jednak uważać aby nie za głęboko  wejść na przeciwnika bo jednak szybka piła rywala w stronę swojego napastnika  i nie ma jak go dogonić. Jeśli przeciwnik stosuje przykładowy pressing to nie poklepiesz sobie podaniami w prosty sposób,graj zmiennym tempem np dwa szybkie podanie i przytrzymaj troszkę piłkę dryblując samym analogiem i później obserwuj piłkarzy którzy ci się wysuwają, wszystko zależy od trenera. staraj się dryblować jakimiś pomocnikami lub  atakującymi, obrońcami to lepiej się nie bawić w kiwkę. Nie podawaj do przodu będąc odwróconym tyłem, animacja jest długa , podanie nieprecyzyjne i łatwe do przechwycenia. Sprintu nie nadużywaj,wypuszczenie piłki to praktycznie przechwycona piłka przez obrońce i pomocnika. Pewnie zaawansowani gracze się uśmiechają widząc te głupoty które nasmarowałem , ale może innym nowym fanom PESa uchronię  przed jak to mówi Szpaku  masakracją gamepada.

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5744 dnia: Luty 12, 2016, 22:49:24 »
Cześć jestem nowym graczem PESa i chciałbym pomóc innym nowym graczom,przynajmniej podstawy gry obronnej. Mój ranking to 500+ i na ten poziom moje porady zwyczajnie wystarczą, bo rankingi ciut wyższe 600 + mnie rozpracowują  :D . Dwa razu już odinstalowywałem grę, dwa razy tez hard reset MyCluba miałem takich tuzów jak Neymar, Bacca, Ibra, Van de Wart,Kahn itp.Gra doprowadzała  mnie do szału, teraz czasem tylko denerwuje a to już poprawa

Trzeba wywierać presję na przeciwniku, Kiedy przeciwnik próbuje grać z klepki zaczynając na swojej połowie mam wciśnięty przycisk sprintu (przypuśćmy że on atakuje  w prawo) trzymam analog w lewo plus dwa na raz "X" "A" jednocześnie. Musimy jednak uważać aby nie za głęboko  wejść na przeciwnika bo jednak szybka piła rywala w stronę swojego napastnika  i nie ma jak go dogonić. Jeśli przeciwnik stosuje przykładowy pressing to nie poklepiesz sobie podaniami w prosty sposób,graj zmiennym tempem np dwa szybkie podanie i przytrzymaj troszkę piłkę dryblując samym analogiem i później obserwuj piłkarzy którzy ci się wysuwają, wszystko zależy od trenera. staraj się dryblować jakimiś pomocnikami lub  atakującymi, obrońcami to lepiej się nie bawić w kiwkę. Nie podawaj do przodu będąc odwróconym tyłem, animacja jest długa , podanie nieprecyzyjne i łatwe do przechwycenia. Sprintu nie nadużywaj,wypuszczenie piłki to praktycznie przechwycona piłka przez obrońce i pomocnika. Pewnie zaawansowani gracze się uśmiechają widząc te głupoty które nasmarowałem , ale może innym nowym fanom PESa uchronię  przed jak to mówi Szpaku  masakracją gamepada.
   




Porady dla amatorów. ...no tak na PC. .... która jest łatwiejsza dwa razy niż na ps4 niestety w ps4 podstawowa zasada dobrego grania jest dobre łącze i sprawny  pad naprawdę zauważyłem różnice w padzie podłączonym na kablu i bez.... rozegrany mecz z ruskiem mój poziom 425 on 850 wygrana moja 3:1 dlaczego  hmmm może dlatego że w drugiej połowie gość zmienił ramosa  na kościelnego który na mojego Ronaldo jest za cienki . Ronaldo 3 bramki  .... mma pytanie czy jest tktos jeszcze na tym portalu kto oprócz farmienia ma pojęcie o taktyce przy over Alu zawodników na poziomie 80 ?

P.s. osoby poniżej 18 lat proszę nie pisać
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2016, 22:51:04 wysłana przez dllugi40 »

Offline Bestion

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location: GNA
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.02.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5745 dnia: Luty 12, 2016, 23:20:47 »
Witam. Dopiero co zarejestrowałem się na forum. Chciałbym Was zapytać o jedną rzecz. Dla mnie kupowanie coinsów jest zupełnie bez sensu, dlatego też z uzbieranych coinsów zakupiłem sobie trenera. Wydałem ich dość sporo, więc moje pytanie brzmi, czy można go bez problemu odnowić za zwyczajne punkty GP, czy tylko i wyłącznie za coinsy? Słyszałem coś również o jakichś zadaniach i dzięki temu odnawia się kontrakt. Jeśli mógłby mi ktoś przybliżyć jak to wygląda dokładnie to wielkie dzięki. Pozdrawiam. ;)

Offline chrisvert

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.11.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5746 dnia: Luty 12, 2016, 23:30:44 »
Witam. Dopiero co zarejestrowałem się na forum. Chciałbym Was zapytać o jedną rzecz. Dla mnie kupowanie coinsów jest zupełnie bez sensu, dlatego też z uzbieranych coinsów zakupiłem sobie trenera. Wydałem ich dość sporo, więc moje pytanie brzmi, czy można go bez problemu odnowić za zwyczajne punkty GP, czy tylko i wyłącznie za coinsy? Słyszałem coś również o jakichś zadaniach i dzięki temu odnawia się kontrakt. Jeśli mógłby mi ktoś przybliżyć jak to wygląda dokładnie to wielkie dzięki. Pozdrawiam. ;)
Po każdym meczu w zakladce z trenerem po prawej masz napisane ile musisz pkt zdobyć aby kontrakt został przedłużony. Kontrakt również możesz przedłużac za GP w momencie gdy wygaśnie. Ważne,żebyś miał odpowiednią kwote bo inaczej utracisz trenera.

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5747 dnia: Luty 12, 2016, 23:36:20 »
Witam. Dopiero co zarejestrowałem się na forum. Chciałbym Was zapytać o jedną rzecz. Dla mnie kupowanie coinsów jest zupełnie bez sensu, dlatego też z uzbieranych coinsów zakupiłem sobie trenera. Wydałem ich dość sporo, więc moje pytanie brzmi, czy można go bez problemu odgnowić za zwyczajne punkty GP, czy tylko i wyłącznie za coinsy? Słyszałem coś również o jakichś zadaniach i dzięki temu odnawia się kontrakt. Jeśli mógłby mi ktoś przybliżyć jak to wygląda dokładnie to wielkie dzięki. Pozdrawiam. ;)

Każdy trener ma trzy zadania. Mecze online, mecze w div. sim. i mecze vs com. Aby automatycznie przedłużyć kontrakt trzeba wykonać tylko jedno. Czyli zdobyć określoną ilość pkt. Nie tylko za coinsy, bo i za GP

Edit:
Od jakiegoś czasu gram na lvl. 2. Utworzyłem drużynę z samych złotych piłek, plus oczywiście trzech rezerwowych. Od czasu do czasu wstawię kogoś z czarnej, ale też nie super gwiazdę! I na kogo najczęściej trafiam? Na pajaca co ma w składzie albo Neymara, Robbena, Ronaldo lub Lewandowskiego! Na ławce oczywiście same ogory z białych piłek. I to najczęściej kolesie z wysokim ratingiem! Gdzie tu jest sens, logika i jakakolwiek przyjemność  gry? Trzeba być skończonym debilem żeby tak robić!
Co do nowego agenta. Wpadają TOTY? :) tak było rok temu i tak jest teraz! Jak jest wysoki % na czarna, to głównie wpadają obrońcy i bramkarze!
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2016, 00:21:58 wysłana przez mad_radzian »

Offline granat105

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5748 dnia: Luty 12, 2016, 23:49:26 »
Cześć jestem nowym graczem PESa i chciałbym pomóc innym nowym graczom,przynajmniej podstawy gry obronnej. Mój ranking to 500+ i na ten poziom moje porady zwyczajnie wystarczą, bo rankingi ciut wyższe 600 + mnie rozpracowują  :D . Dwa razu już odinstalowywałem grę, dwa razy tez hard reset MyCluba miałem takich tuzów jak Neymar, Bacca, Ibra, Van de Wart,Kahn itp.Gra doprowadzała  mnie do szału, teraz czasem tylko denerwuje a to już poprawa

Trzeba wywierać presję na przeciwniku, Kiedy przeciwnik próbuje grać z klepki zaczynając na swojej połowie mam wciśnięty przycisk sprintu (przypuśćmy że on atakuje  w prawo) trzymam analog w lewo plus dwa na raz "X" "A" jednocześnie. Musimy jednak uważać aby nie za głęboko  wejść na przeciwnika bo jednak szybka piła rywala w stronę swojego napastnika  i nie ma jak go dogonić. Jeśli przeciwnik stosuje przykładowy pressing to nie poklepiesz sobie podaniami w prosty sposób,graj zmiennym tempem np dwa szybkie podanie i przytrzymaj troszkę piłkę dryblując samym analogiem i później obserwuj piłkarzy którzy ci się wysuwają, wszystko zależy od trenera. staraj się dryblować jakimiś pomocnikami lub  atakującymi, obrońcami to lepiej się nie bawić w kiwkę. Nie podawaj do przodu będąc odwróconym tyłem, animacja jest długa , podanie nieprecyzyjne i łatwe do przechwycenia. Sprintu nie nadużywaj,wypuszczenie piłki to praktycznie przechwycona piłka przez obrońce i pomocnika. Pewnie zaawansowani gracze się uśmiechają widząc te głupoty które nasmarowałem , ale może innym nowym fanom PESa uchronię  przed jak to mówi Szpaku  masakracją gamepada.


Dzięki za fatygę, ale ja nie prosiłem o wytłumaczenie podstaw gry w Pesa jak początkującemu, bo doświadczenie jest spore. Moje problemy, zwłaszcza przy zmianie kursora są prawdopodobnie przez dość słabe łączę internetowe, a nie przez nieogarnianie na wirtualnym boisku. Chodziło mi szczególnie o taktykę, oraz to czy zmiana trenera na lepszego może pomóc. Ale tak jak piszesz, innym na pewno może pomóc.

Offline MaDeJ_1982

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location: Sosnowiec
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.02.2016r.
  • Tekken,SF,Cod,Pes - player
  • Gram w: Destiny,PES,Cod
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5749 dnia: Luty 12, 2016, 23:51:13 »
Co powoduje reset?Oprocz tego ze tracimy zawodnikow to zrozumiale.Zwrot GP losowan czy jak ?Wtlumaczy ktos.Dzieki

Offline thyr

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: soton
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.01.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5750 dnia: Luty 12, 2016, 23:53:57 »
Jesli ktos ma jakies watpliwosci co do losowan juz podaje clue
Agent LM losowany na 3 roznych kontach 2x ps4 jedno pc w odstepie 5min pomiedzy kontami ps4 i okolo 10 min od pc , jedna kula czarna na wszystkich
1 konto ps4 = Totti
..................
2 konto ps4 = Totti
...................
...................
3 konto PC ....Kto taki ?......ttaaakkkk Tttttoooootttttttttttiiiiii
Dziekuje za uwage , mam nadzieje ze rozwialem wszelakie watpliwosci co do przypadkowosci czegokolwiek w tym aspekcie gameplay'a , w innych tez jest podobnie nawiasem piszac  ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2016, 00:14:01 wysłana przez thyr »

Offline SlawkoRobo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.02.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5751 dnia: Luty 13, 2016, 00:17:36 »
Co powoduje reset?Oprocz tego ze tracimy zawodnikow to zrozumiale.Zwrot GP losowan czy jak ?Wtlumaczy ktos.Dzieki

Zostają Ci tylko Pieniądze i ilość wykupionych slotów, dostajesz "nowego"trenera i skład z TS na poziomie 50

Offline MaDeJ_1982

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location: Sosnowiec
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.02.2016r.
  • Tekken,SF,Cod,Pes - player
  • Gram w: Destiny,PES,Cod
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5752 dnia: Luty 13, 2016, 00:27:29 »
Up.Dzieki za info

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5753 dnia: Luty 13, 2016, 00:35:30 »
Jesli ktos ma jakies watpliwosci co do losowan juz podaje clue
Agent LM losowany na 3 roznych kontach 2x ps4 jedno pc w odstepie 5min pomiedzy kontami ps4 i okolo 10 min od pc , jedna kula czarna na wszystkich
1 konto ps4 = Totti
..................
2 konto ps4 = Totti
...................
...................
3 konto PC ....Kto taki ?......ttaaakkkk Tttttoooootttttttttttiiiiii
Dziekuje za uwage , mam nadzieje ze rozwialem wszelakie watpliwosci co do przypadkowosci czegokolwiek w tym aspekcie gameplay'a , w innych tez jest podobnie nawiasem piszac  ;)

Ja zrobiłem około 10 losowań i patrz mi nie wpadł:| a z chęcią bym go przytulił ;) jeśli chodzi o losowania to nie ma żadnej przypadkowosci, co ma wpaść to wpadnie,  a czy nadusisz X od razu, czy po 1 minucie, czy jak po lewej stronie pojawi Ci się czarna to jest bez różnicy!
Nie martwcie się Panowie, jak będą półfinały LM, uuzbieracie swoje wymarzone drużyny naszpikowane gwiazdami!

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5754 dnia: Luty 13, 2016, 00:51:09 »

Jeśli kupie trenera 4-3-3 Dujardin to bedę mógł przesunąć jednego środkowego na dmf a dwóch pozstolach na AMF? ktoś wie? >:D

Tak

Zasugerowałem się Twoją odpowiedzią i zakupiłem trenera. Niestety lekko minąłeś się z prawdą. CMFa nie da rady zmienić na DMFa. Ponadto żadnego pomocnika nie można przesunąć na swoją połowę - muszą być na połowie przeciwnika.

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5755 dnia: Luty 13, 2016, 01:03:55 »
Tak


Zasugerowałem się Twoją odpowiedzią i zakupiłem trenera. Niestety lekko minąłeś się z prawdą. CMFa nie da rady zmienić na DMFa. Ponadto żadnego pomocnika nie można przesunąć na swoją połowę - muszą być na połowie przeciwnika.

Też zastanawiałem się nad jego kupnem ale teraz podziękuję:)
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2016, 01:05:51 wysłana przez mad_radzian »

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5756 dnia: Luty 13, 2016, 01:22:49 »
Tak


Zasugerowałem się Twoją odpowiedzią i zakupiłem trenera. Niestety lekko minąłeś się z prawdą. CMFa nie da rady zmienić na DMFa. Ponadto żadnego pomocnika nie można przesunąć na swoją połowę - muszą być na połowie przeciwnika.
Widocznie ta wersja tego trenera różni się od tej która była kilka tygodni temu.
Gdy ja nim grałem miałem cofniętego DMF CMF i wysunięty AMF. Tak to jest w MyClub,  że są różne wariacje managerów.

Offline rafau502

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location: Daleko od Ciebie
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.02.2016r.
    • Status GG
  • Gram w: Obecnie siedze na forum
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5757 dnia: Luty 13, 2016, 08:19:15 »
Witam..

Pobralem PES 2016 MYCLUB, ale mam XP SP3 .. czy jest możliwość, że mi wejdzie ? bo wyskakuje mi błąd : nie znaleziono punktu wejścia procedury releaseSRWlockExclusive w bibliotece kernel32.dll

Czekam na odp

Offline Misiek1948KSG

  • Junior
  • *
  • Join Date: Mar 2015
  • location: Zabrze
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.03.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5758 dnia: Luty 13, 2016, 08:25:04 »
graktos z was falcao i verrattim? jakwam sie gra falcao i jak ustawiacie verrattiego? na jakiej pozycji sie najlepiej spisuje dmf cmf czy warto na amf sprobowac?

Offline Damian88

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Poland- Wwa
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.12.2015r.
  • Gram w: Czekam na GT7
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5759 dnia: Luty 13, 2016, 08:26:39 »
Też kupiłem Dujardina 433, tyle że w zeszłym tyg. ale także nie miał opcji z DMF... grałem z gościem który miał owego trenera i DMF. Pewnie jest tak jak mówi @TrueGrand

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5759 dnia: Luty 13, 2016, 08:26:39 »