Autor Wątek: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.  (Przeczytany 125086 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #220 dnia: Styczeń 17, 2010, 20:43:34 »
Tede to dno, pamiętam była sytuacja z PeZetem normalnie witał sie z nim publicznie a później walił na niego dissy

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #221 dnia: Styczeń 17, 2010, 21:07:38 »
Chyba masz stare dane, porównując tedolfa do innych po prostu ich obrażasz.
Note 2 złota płyta  ;) owszem można sie doczepić że to album dwupłytowy, ale tak czy siak to TDF ma złoto.
Tedunio legenda? Co on takiego wniosl do Polskiego Hip Hopu? Nie licze tutaj tego jego debilnego yoo ziooom
Warszafski Deszcz- Nastukafszy. Legenda, gdyż ten właśnie album zapoczątkował ten nowy styl w polskim hip-hopie. Już nie wspominam o kasecie WuWua (wiesz o czym wogóle mówię?).
Mało tego. Tede udzielał się na również legendarnym "Skandalu" Molesty, który zapoczątkował uliczny rap w Polsce.
Legendarna bitwa Płocka gdzie Tede w pojedynkę rozniósł Obrońców Tytułu.
Później był S.P.O.R.T gdzie Tede pierwszy podjął bardzo trudny temat dla polskiego HH-temat hajsu. Później przykład z niego wzięli inni rapperzy- m.in Ryszard Peja :P
Tede to dno, pamiętam była sytuacja z PeZetem normalnie witał sie z nim publicznie a później walił na niego dissy
To PeZet pierwszy zdissował Tedego-dograł się na kawałek Onara pt."Kiedy powiem na osiedlu"
Zresztą Tede wcześniej miał dobre stosunki z PeZetem, nawet mówi o tym w kawałku "Wielkie Joł".
P.S: Żeby nie było-nie jestem psychofanem Tedego. Przedstawiam tylko fakty. Moim zdaniem beef z Ryśkiem wygrał w przeciwieństwie do beefu z Płomieniem...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 21:12:37 wysłana przez Friter »

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #222 dnia: Styczeń 17, 2010, 21:10:05 »
Tede jest legendą w polskim HH. WFD-"Nastukafszy" należy do grona 3 płyt które zmieniły oblicze polskiego hip-hopu. Poziom coraz niższy? A płyt sprzedaje się coraz więcej :P
Komercja? Wszyscy mówią, że polski rap trzeba wzorować na Ameryce. P. Diddy prowadzi program na MTV. On też jest dzi.wką?
Więc o co chodzi?
Że nagrywa z Kukulską czy Mrozem? Jak Jay-Z nagrywa z Rihanną a Eminem wykorzystuje sample Eltona Johna do piosenki 2Paca to jest dobrze?
Że wystąpił w paru filmach? Patrz na filmografię Lil Wayne'a
Że podkładał głos do jakiejś bajki? A Snoop Doggy Dogg to co?
Ma program na TVN Turbo? A Xzbit i Fat Joe mają swój "Pimp My Ride" i jest ok.
Że nosi blinki i złoto? Jakoś jak 2Pac nosił czy nosi Kanye West to nikomu to nie przesadza.
Ku.rwa ludzie.... Już nie mam słów....
Nie mam nic do Rycha, ale naprawdę nie rozumiem dlaczego ktos kto nie wywodzi sie z biedy i nagrywa rap musi być odbierany jako ku.rwa...
1. A ja myslalem, ze w rapie chodzi o to, zeby byc soba, miec swoj wlasny styl a na nikim sie nie wzorowac.
2. Jay-Z czy Eminem to raperzy pelna geba, czego nie mozna powiedziec o tym pozerze. Lirycznie pozamiatali by tego tedunia
3. TVN Turbo.. patrz 1 punkt. To ze inni robia cos to nie znacz ze ja tez musze to samo robic zeby byc prawdziwym raperem?
A Lil Wayne? Dla mnie to jeden z najgorszych raperow za oceanem. Nic nie warte teksty, skillsy tez huyowe... Wiec niech lepiej sobie w tych filmach pracuje.
Dla mnie rap to przekaz. Teksty dzieki ktorym sluchac zastanowi sie nad swiatem itd. dlugo by pisac. A tedunio co ma? Pekniet jez i inne debilne teksty.. JJak juz mowilem, rap dla mnie to nie tlko muzyka, to cos znacznie wiecej, cos co przemawia do sluchaczy, dociera do nich. A Tede to moze sie nadawac tylko na dyske, bo nigdzie indziej z takimi tekstami. A juz napewno nie do rozkminiania. Inni robia rap od serca, z sercem, bo kochaja to co robia, a on robi to tylko dla $$$$$$$ Dla mnie jest komercyjna dzi.wka a juz szczytem debilizmu i bezczelnosci byl tekst skierowany do Rycha, ze niszczy Polski Rap...

Warszafski Deszcz- Nastukafszy. Legenda, gdyż ten właśnie album zapoczątkował ten nowy styl w polskim hip-hopie. Już nie wspominam o kasecie WuWua (wiesz o czym wogóle mówię?).
Mało tego. Tede udzielał się na również legendarnym "Skandalu" Molesty, który zapoczątkował uliczny rap w Polsce.
Legendarna bitwa Płocka gdzie Tede w pojedynkę rozniósł Obrońców Tytułu.
Później był S.P.O.R.T gdzie Tede pierwszy podjął bardzo trudny temat dla polskiego HH-temat hajsu. Później przykład z niego wzięli inni rapperzy- m.in Ryszard Peja :PTo PeZet pierwszy zdissował Tedego-dograł się na kawałek Onara pt."Kiedy powiem na osiedlu"
Daaaawno moze cos mu tam wyszlo, ale na miano legendy napewno nie zasluzyl. A ostatnio to co robi, prawdziwym rapem nazwac nie mozna.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 21:23:51 wysłana przez eMeK »

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #223 dnia: Styczeń 17, 2010, 21:15:38 »
Musze sie z Tobą zgodzić - Onar go pojechał a jego dissy w stylu Olej Onara pozostawie bez komentarza

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #224 dnia: Styczeń 17, 2010, 21:26:39 »
1. A ja myslalem, ze w rapie chodzi o to, zeby byc soba, miec swoj wlasny styl a na nikim sie nie wzorowac.
2. Jay-Z czy Eminem to raperzy pelna geba, czego nie mozna powiedziec o tym pozerze. Lirycznie pozamiatali by tego tedunia
3. TVN Turbo.. patrz 1 punkt. To ze inni robia cos to nie znacz ze ja tez musze to samo robic zeby byc prawdziwym raperem?
A Lil Wayne? Dla mnie to jeden z najgorszych raperow za oceanem. Nic nie warte teksty, skillsy tez huyowe... Wiec niech lepiej sobie w tych filmach pracuje.
Dla mnie rap to przekaz. Teksty dzieki ktorym sluchac zastanowi sie nad swiatem itd. dlugo by pisac. A tedunio co ma? Krec mi du.pa, Pekniet jez i inne debilne teksty.. JJak juz mowilem, rap dla mnie to nie tlko muzyka, to cos znacznie wiecej, cos co przemawia do sluchaczy, dociera do nich. A Tede to moze sie nadawac tylko na dyske, bo nigdzie indziej z takimi tekstami. A juz napewno nie do rozkminiania. Inni robia rap od serca, z sercem, bo kochaja to co robia, a on robi to tylko dla $$$$$$$ Dla mnie jest komercyjna dzi.wka a juz szczytem debilizmu i bezczelnosci byl tekst skierowany do Rycha, ze niszczy Polski Rap...
Rap pochodzi z Ameryki. Nie da sie grać rapu nie znając i nie wzorując się na muzyce zza Oceanu.
Peje również by pozamiatali.
Tak, ale to że występuje w TVNie to nie powod zeby nazywac go kurwą. prowadzenie tych prgramow nie udowadnia bycia rapperem-to tylko taki sposob na zarabianie. Tak samo robi setki innych rapperów na świecie.
Nie podoba ci się przykład lil wayne? to patrz Ice Cube'a.
Kręć mi dup.ą to kawałek Borixona i Onara. Pęknięty jeż znalazł się jedynie na mixtapie. Mixtapy zwykle są bez przekazu. Jay-Z czy inni też mają pełno mixtapów które mają dość słaby przekaz. Gdy zaczynał na pewno nie robił tego dla floty. A to że ktoś chce zarabiać na tym co robi to nic dziwnego. Rysiek też chce. Kur.wa co to jest ten przekaz? To, że ktoś ci mówi, że miał spier.dolone dzieciństwo? Przekaz to jest coś co jest wokół danego rappera. Jeżeli są to melanże to są melanże itd. Zresztą rap musi być przede wszystkim o prawdzie. Porównaj sobie np. kawałek Peji "i nie zmienia się nic" i "(Z)Robimy Hajs" albo "All Inclusive"... Jemu zmieniła się sytuacja życiowa i nawija o czymś innym... To normalne.

Musze sie z Tobą zgodzić - Onar go pojechał a jego dissy w stylu Olej Onara pozostawie bez komentarza
Tak ten beef również moim zdaniem wygrał Płomień. Chociaż był dość wyrównany.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 21:28:45 wysłana przez Friter »

Offline Waco WPP

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.07.2009r.
  • "Diil Gang Ziom równa się prawdziwy Hip Hop"
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #225 dnia: Styczeń 17, 2010, 21:34:58 »
Note 2 złota płyta  ;)
Pamiętaj że dostał złotą płytę dzięki Rychowi.

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #226 dnia: Styczeń 17, 2010, 21:43:08 »
Pamiętaj że dostał złotą płytę dzięki Rychowi.
Płyta Note 2 Status Złotej osiągnęła jeszcze przed beefem. Więc nie rozumiem dlaczego dzięki Rychowi :P

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #227 dnia: Styczeń 17, 2010, 21:45:05 »
W takim razie jaki sens maja teksty tedunia? Co to jest przekaz? Kto powiedzial, ze tym przekazem jest tylko spie.rdolone dziecinstwo? Tylko spier.dolone dziecinstwo widzisz w tch tekstach? Pytasz sie co to przekaz... Sluchaj Tedego to sie dowiesz. Polski rap nigdy nie bedzie taki jak w Ameryce wiec wzorowanie sie na amerykanskich raperach jest bezsensu. A Tede wedlug mnie robi to co robia inni. Pozer i tyle. Dla mnie komercja to gowno i dlatego miedzy innymi najlepszym wedlug mnie raperem jest Masta Ace, ktory mimo, ze jest dobry lirycznie, ma zaje,biste flow, bity na mega poziomie, czyli jednym z lepszych w swoim fachu, a mimo to nie sprzedal sie i robi cos od serca. To jest dla mnie prawdziwy raper.
Co do tekstow.. Tede, Kiedys moze jego teksty mialy jakis sens.. ale teraz?
Jeszcze dodam tylko tyle, ze Tede w tej chwili to tylko rym do rymu i basy... Wazne zeby sie rymowalo...

"byle rym do rymu ilu takich ****ów..."
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 21:48:14 wysłana przez eMeK »

budzikwn

  • Gość
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #228 dnia: Styczeń 17, 2010, 21:59:28 »
komercyjne to sa te disy srisy beefy obu tych raperów ,oboje robia to dla poklasku (malolatow głownie) nawijaja obaj farmozoany-przeciez gdyby rysiek kozak tak go nie lubił , to by autem pojechal z ta swoja kamerka i tymi super smiesznymi chlopakami co z nim jezdza i by mu w*[cenzura],powoli to zaczyna sie robic nudne,malo dobrego rapu a duzo krzyku,wracajcie lepiej do straego hh

gangstarr full clip :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2010, 22:01:42 wysłana przez Budzik »

Offline Waco WPP

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.07.2009r.
  • "Diil Gang Ziom równa się prawdziwy Hip Hop"
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #229 dnia: Styczeń 17, 2010, 22:14:18 »
Płyta Note 2 Status Złotej osiągnęła jeszcze przed beefem. Więc nie rozumiem dlaczego dzięki Rychowi :P
To widzę że jesteś w temacie.

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #230 dnia: Styczeń 18, 2010, 12:28:15 »
komercyjne to sa te disy srisy beefy obu tych raperów ,oboje robia to dla poklasku (malolatow głownie) nawijaja obaj farmozoany-przeciez gdyby rysiek kozak tak go nie lubił , to by autem pojechal z ta swoja kamerka i tymi super smiesznymi chlopakami co z nim jezdza i by mu w*****
Rownie dobrze Tedunio moze wpasc do Poznania i mu naje.bac. Ale wtedy nie mogl by sie zalic na facebooku... Zabawne jest tez to, ze ten pozer smieje sie z Rycha, ze tylko podstawowke ma.. Jak Peja sam sie do tego przyznaje ;D

budzikwn

  • Gość
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #231 dnia: Styczeń 18, 2010, 13:22:48 »
ma sie czym chwalic,naprawde :D

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #232 dnia: Styczeń 18, 2010, 15:40:41 »
To widzę że jesteś w temacie.
Otóż płyta wyszła 10 września ubiegłego roku. ZPAV ogłosił ją złotą 30 września. Peja pojechał freestylem w Fonobarze 25... A pierwszy diss na ryśka tede wydał 2 pażdziernika i wtedy zaczął się beef.
Więc jak nie wiesz to sie nie kompromituj...
W takim razie jaki sens maja teksty tedunia? Co to jest przekaz? Kto powiedzial, ze tym przekazem jest tylko spie.rdolone dziecinstwo? Tylko spier.dolone dziecinstwo widzisz w tch tekstach? Pytasz sie co to przekaz... Sluchaj Tedego to sie dowiesz. Polski rap nigdy nie bedzie taki jak w Ameryce wiec wzorowanie sie na amerykanskich raperach jest bezsensu. A Tede wedlug mnie robi to co robia inni. Pozer i tyle. Dla mnie komercja to gowno i dlatego miedzy innymi najlepszym wedlug mnie raperem jest Masta Ace, ktory mimo, ze jest dobry lirycznie, ma zaje,biste flow, bity na mega poziomie, czyli jednym z lepszych w swoim fachu, a mimo to nie sprzedal sie i robi cos od serca. To jest dla mnie prawdziwy raper.
Co do tekstow.. Tede, Kiedys moze jego teksty mialy jakis sens.. ale teraz?
Jeszcze dodam tylko tyle, ze Tede w tej chwili to tylko rym do rymu i basy... Wazne zeby sie rymowalo...

"byle rym do rymu ilu takich ****ów..."
Tede na swoich płytach nie licząc kawałków imprezowych (ktore każdy polski raper posiada) porusza różne problemy społeczne. Wzorowanie się a podrabianie to różnica... Wogóle jeśli już ktoś w polskim rapie podrabia ameryke to Rychu. zresztą sam peja mówił w wielu wywiadach, ze stara się naśladować rapperów ze Stanów a w szczególności Eaziego E. Pamiętasz przepełniony przekleństwami diss na Żuroma? Powstał on na bicie "Real muthaphuckkin g's"... Kawałek z płyty SŻG pt. "Tak bardzo chce" jest bliźniaczy do "I'd Rather Fuck With You" NWA... Dissy na Tedego pt. "Kontrargumenty" i "Powiedz jakie to uczucie" są na bitach Moob Deep.
A z polskich raperów tede nie ma kogo podrabiać bo to on tak naprawdę był jednym z pierwszych liczących się MC w Polsce.
Na Note 2 jest naprawdę dużo kawałków "z przekazem". Pozerem byłby gdyby pozował na ulicznika tak jak większość raperów w kraju :P Więc wątpię żeby naśladował innch...
P.S: Masz rację Masta Ace jest przekozak.
Rownie dobrze Tedunio moze wpasc do Poznania i mu naje.bac. Ale wtedy nie mogl by sie zalic na facebooku... Zabawne jest tez to, ze ten pozer smieje sie z Rycha, ze tylko podstawowke ma.. Jak Peja sam sie do tego przyznaje ;D
A Peja nazywa Tedego bananowcem, mimo, że TDF sam się do tego przyznaje. Tede sam mówił, że to nie ma być napier.dalanka tylko liryka, żeby pokazać kto jest lepszy w tej branży. Wogóle to nie Tede kreuje się na ulicznika i gangstera tylko Rychu....

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #233 dnia: Styczeń 18, 2010, 16:12:51 »
Dlatego wolę RR Brygadę, Slonia, Zeusa czy OSTR. Kawałki Peji mi się podobają, ale tylko niektóre. Można powiedzieć, że obu panów praktycznie nie słucham. Cała ta napi.erdalanka Peji na Tedego i odwrotnie to szmelc. Obaj chcą tylko zabłysnąć. Pokazać jaki to jeden nie jest super. Jeśli coś do siebie mają, to niech sobie umówią walkę wieczoru na KSW...
Btw. Friter, wolę "All Inclusive" niż <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> :)

Ry23 :)
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2010, 16:49:30 wysłana przez GułA »

PRIDE OF LONDON !

Offline Waco WPP

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.07.2009r.
  • "Diil Gang Ziom równa się prawdziwy Hip Hop"
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #234 dnia: Styczeń 18, 2010, 16:53:04 »
Otóż płyta wyszła 10 września ubiegłego roku. ZPAV ogłosił ją złotą 30 września. Peja pojechał freestylem w Fonobarze 25... A pierwszy diss na ryśka tede wydał 2 pażdziernika i wtedy zaczął się beef.
Więc jak nie wiesz to sie nie kompromituj...
Czy ty nie rozumiesz że to nie chodzi o beef ? o_O
Wszystko miało miejsce trochę prędzej.
A tak w ogóle ogarnijcie się i nie róbcie z siebie hejterów !
Elo
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2010, 17:05:49 wysłana przez Waco WPP »

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #235 dnia: Styczeń 18, 2010, 17:05:28 »
Wlasnie Peja udaje czarnego rapera i mysli ze jest w USA tak samo jak jego banda debil.i Donguralesko i ci inni z poznania Torunia czy nawet ze Szczecina. To jest pseudo Crunck czapeczki z prostym daszkiem plastikowe zloto itd , nigdy Polacy nie dorownaja raperom z USA. Moge dac przyklad RY23 z poznania ma jedna taka plyte na kradzionych bitach raperow z USA i mysli ze to jest fajne czy nie ma DJ? Dla mnie obaj sa komercyjni Tedeuni i Rysio, Tede nawija chojowo chociarz mial kiedys dobre kawalki teraz mnie nie kreca wole jego diso posluchac a Peja Jeszcze gorzej nawija ale i ak Beef wygral Tede bo on zawsze byl najlepszy w beefach i mial wykur.wione dissy  a Peji dissy mozna sobie wsadzic w dope wg.mnie bo zaspiewa tede **** korwa czy hoj i wszyscy sie nim jaracie i pierdo.licie ze pojechal tedego a wlasnie gowno prawda bo tede go zjadl i wysr.al.Dlaczego kiedys peja nagrywal z zuromem a pozniej go dissowal? wystapija na teledyskach pei mieli wspolne kawalki a pozniej sie zaczelo... Wszystko na moj koszt czego peja nie podszedl i mu sam nie wywal*.al tylko tlum ludzi posyla na 16 latka ? Na koncercie tedego bylo inaczej koles mu pokazywal faki a reszta fanow odwrocila sie i zaczela faki pokazywac do tego goscia, nawet na koncercie WWO jakis gosc mial problem do sokola to sokol mu przyjeb.al ze koles sie na glosniku znalazl i nie mogl wstac.Borixon sie smieje z Tedego i nagrywa na niego dissy ale jak by nie Tede to o Borixonie nikt do tej pory by nie slyszal bo dzieki tedemu stal sie raperem tede go w to wszystko wkrecil, pozniej wyjechal do poznania (USA) :D Skumplowal sie z bialo czarnymi raperami i zaczal nagrywac gowno tak jak jak wszyscy w poznaniu oprocz Gurala ma dobre kawalki ale go nie lubie.Tyle w tym temacie pozdro dla prawdziwych sluchaczy ;)


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Sluchajcie starych kawalkow bo teraz co nowe to jeszcze gorsze gowno wyhcodzi nawet nowy THS mnie nie kreci jak stary
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2010, 17:34:10 wysłana przez Bogo_Chelsea »
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #236 dnia: Styczeń 18, 2010, 17:42:12 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Friter

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Radom
  • Wiadomości: 1007
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #237 dnia: Styczeń 18, 2010, 20:22:31 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> :)
To było dla beki, żeby wyśmiać muzyke Techno  :P
Tak wogóle to mówcie co chcecie ale DGE ma najlepszą technikę w Polsce.
Borixon został wkręcony przez WYP3... No i legendarny skład GibGibon.

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #238 dnia: Styczeń 18, 2010, 21:34:53 »
Gurala styl mi się podoba. Jego teksty są trochę bez sensu, ale za to rymy fajne. ;P

PRIDE OF LONDON !

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 19, 2010, 00:50:40 »
Bogo_Chelsea & eMeK

Dzieki takim jak WY jest na forum burdel...
Zmuszacie mnie o godzinie 00:00 usuwac 2 strony jakis bezsensownych postow ktore nawet nic nie wnosza do tematu i pozatym spamujecie... Macie sobie cos do powiedzenia to jest masa opcji: GG, SKYPE (kamerka), PW (forum), PW (mIRC), PW (nasza-klasa), PW (fotka.pl) itp. itd.
Spokoj, albo ufunduje wam tygodniowy odpoczynek od pesleague.pl

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.
« Odpowiedź #239 dnia: Styczeń 19, 2010, 00:50:40 »