Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1402095 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9180 dnia: Maj 05, 2014, 19:59:28 »
Jasno wskazuje na to, że jego gra została doceniona przez kogoś, kto jest niej najbliżej.
Kibice MU swoimi głosami wybrali van Persiego.
I takie mega subiektywne plebiscyty wewnątrz klubowe mają decydować o tytule zawodnika roku...? 
Cytuj
Owszem. Tylko jak to się wyklucza z plebiscytem Sir Matt Busby Player of the Year?
Skoro piłkarze Premier League w otwartym plebiscycie docenili Bale'a, to coś w tym jest... To jak głosowało 20 kilku piłkarzy wewnątrz drużyny, to jak widać inna sprawa...
Cytuj
Scholes grał w MU na dokładnie tej samej pozycji. Miał po prostu więcej zadań ofensywnych, Carrick gra jako typowy "enforcer". Poza tym, "Ginger Prince" zaczynał jako napastnik, więc jego bramkostrzelność dziwić nie powinna, tak jak i wszechstronność - to w końcu obok Zidane'a najlepszy środkowy pomocnik ostatniego ćwierćwiecza, człowiek, który zawsze był doceniany przez rywali i trenerów, a nigdy przez organizacje wręczające nagrody indywidualne.
Gołym okiem widać, że prawdopodobnie widziałeś góra 2 mecze Carricka w zeszłym i jeszcze poprzednim sezonie - te przeciwko Realowi (w których zresztą "robił" najwięcej kilometrów na boisku). Proszę cię, nie wypowiadaj się na jego temat, bo "głupoty" to akurat ty teraz wypisujesz.
Jakie głupoty? Napisałem, że Carrick niema podbicia do Scholesa jeśli chodzi o bramkostrzelność, ale w destrukcji i rozegraniu jest podobieństwo, choć dla mnie Carrick nigdy nie będzie piłkarzem tej klasy, co on. Poza tym rudy grywał przez kilka sezonów jako fałszywa "9", a Carrick nigdy nie rusza się z jednej pozycji.
I z całym szacunkiem do Scholesa, ale stawienie go w jednym rzędzie z Zidanem jest grubo nie na miejscu... 
Cytuj
Poza tym, po sezonie Tottenham kupił Llorisa, Sigurdssona, Dempseya, Adebayora, Vertonghena i Dembele.
Z trzech ofensywnych Sigurdsson, Dempsey, Adebayor najwięcej pożytku było z Islandczyka. Amerykanin coś tam strzelał, a Adebyaor grał mało. Poza tym zapomniałeś jak dużą rolę w destrukcji i rozegraniu odgrywał Modric, który odszedł do Realu. Już nie patrząc na partnerów Bale'a, Walijczyk po prostu ciągnął tą grę za kilku
Cytuj
W tym sezonie Suarez jest najlepszym strzelcem i asystentem zespołu, rok temu był najlepszym strzelcem i drugim najlepszym asystentem. Faktycznie wielka różnica.
Ty chyba zapomniałeś, gdzie był Liverpool sezon temu, a gdzie jest teraz.
No właśnie - gdzie był Liverpool ze swoim najlepszym strzelcem i drugim najlepszym asystentem rok temu, a gdzie jest teraz... Poza tym liczba 30 goli w Premier League i chyba 12 asyst, która czyni go również najlepszym asystentem ligi robi zdecydowanie większe wrażenie
Cytuj
Bo w wieku 9 lat został sfotografowany w koszulce Realu?
Wolne żarty.
Cytuj
W necie to można przeczytać, że co drugi piłkarz przechodzący do danego klubu kibicował mu od dziecka.
Cytuj
Ty sobie chyba jaja robisz, bo nie chce mi się wierzyć w to, że nie dostrzegasz analogii.
Bardzo prawdopodobne, że piłkarz przechodzący do Realu Madryt marzył od dziecka o grze w największym klubie w historii. Chyba, że można marzyć o czymś więcej...?
Kibicował Realowi, nosił jego koszulkę za dzieciaka - nie wiem, co mam Ci jeszcze napisać... Może umówię Cię z jego rodzicami albo nim samym, żebyś dowiedział się jak to jest naprawdę?
Cytuj
Jeżeli ktoś stawia cenę zaporową, to oznacza, że nie chce sprzedać zawodnika, a nie że chce dostać za niego więcej pieniędzy.
Yhy. I tak Levy dostał niechcący 100 baniek do klubowej kasy :D :D
Pozatym ta morda wygląda mi na niezłego pazera
Spoiler for Hiden:
i jak już masz do kogoś pretensje, to miej do obu stron Perez - Levy
Cytuj
Pewnie głównie imigrantów.
Nigdzie indziej nie ma aż takiego nacisku na kibicowanie lokalnym zespołom.
Nie wiem, nie byłem na Wyspach, to nie będę się domyslać
Cytuj
Czy mi się wydaje, czy ty właśnie usiłujesz dyskutować z faktami?
Tylko czekaj, kopnąłem się chyba z osią czasu. To było chyba pod koniec sezonu 2006/07 - żeby było śmieszniej, rok przez wygraniem LM przez Man United.
Skro podpisał kontrakt na 5 lat w czerwcu 2007, to powinien go wiązać do sezonu 11/12, a Real dając 90 mln. Euro skorzystał z klauzuli, ale nic o tym nie słyszałem
Cytuj
Do jutra chyba nie wstanę z podłogi.
Lojalność to pokazał w stosunku do człowieka, którego nazywał swoim drugim ojcem i do kibiców, którym na chwilę przed odejściem obiecał, że zostanie w klubie i których zapewnił, że odrzucając ostatecznie ofertę Realu w lecie 2008 roku podjął najlepszą możliwą decyzję, gdyż był "całym ciałem i duszą w Manchesterze".
To było ironia, czy jak...?
Cytuj
Manchester United to odróżnia od innych (niektórych) klubów, że nie zatrudnia piłkarzy po raz drugi (w całej historii klubu na Old Trafford powrócili chyba tylko Mark Hughes i Mark Bosnich) i to, że swoich legend nie traktuje jak szmat (ale to już na marginesie).
Ta i dlatego czytam co lato najgorętsze newsy transferowe "Ronaldo wraca do Manchesteru!" "Manchester chce sprowadzić Ronaldo!" :D


Obrodziło w tym sezonie. Szkoda, że Roma tylko postraszyła we Włoszech, a w Niemczech wiadomo.
Roma i tak zajebiście się spisała i jestem z niej dumny jak pewnie każdy Romanista... Jeszcze będę miał możliwość oglądnięcia Tottiego w Champions League, a on na to zasługuje
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2014, 20:06:36 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9181 dnia: Maj 05, 2014, 20:01:37 »
Cytuj
Obrodziło w tym sezonie. Szkoda, że Roma tylko postraszyła we Włoszech, a w Niemczech wiadomo.]

Ale w Italii też było na początku ciekawie. Liga Mistrzów też dobra. No nic, nie pozostaje nic innego, jak dobrze ten sezon skończyć (mistrzostwo FCB na otarcie łez po katastrofalnym roku, Atletico jako UEFA Champions League Winner i Liverpool jako majster na Wyspach  :D). To takie moje pobożne życzenia. I jeszcze żeby po sezonie Mundial był równie zajebisty.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2014, 20:03:53 wysłana przez hose444 »
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9182 dnia: Maj 05, 2014, 20:36:13 »
Że w Serie A niby tylko Roma zaskoczyła? A Fiorentina, Torino, Napoli?

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9183 dnia: Maj 05, 2014, 20:43:09 »
I takie mega subiektywne plebiscyty wewnątrz klubowe mają decydować o tytule zawodnika roku...?
Abstrahując od tego, że nigdzie czegoś takiego nie napisałem i że nagrody w MU przyznaje się po zakończeniu sezonu, są przynajmniej dostatecznym powodem, by domagania się ogólnokrajowej nagrody dla Carricka nie nazywać - jak to ująłeś - "ponurym żartem", o którego w tym wypadku akurat chodzi.

Cytuj
Skoro piłkarze Premier League w otwartym plebiscycie docenili Bale'a, to coś w tym jest...
To swoją drogą jeden z bardziej niezrozumiałych wyników w ostatnich latach. W Sir Matt Busby Player of the Year też tak zresztą bywało - w sezonie 2010/11 najlepszym zawodnikiem wybrano Javiera Hernandeza, mimo że Berbatow był królem strzelców w Premier League?

Cytuj
Napisałem, że Carrick niema podbicia do Scholesa jeśli chodzi o bramkostrzelność, ale w destrukcji i rozegraniu jest podobieństwo, choć dla mnie Carrick nigdy nie będzie piłkarzem tej klasy, co on.
Napisałeś, że fani MU, którzy śpiewali tę przyśpiewkę, musieli być pijani. Jak myślisz, czym się kierowali, pisząc jej słowa - statystyką strzelonych bramek czy celnością podań, czytaniem gry, przeglądem pola i boiskową inteligencją?

Cytuj
I z całym szacunkiem do Scholesa, ale stawienie w jednym rzędzie z Zidanem jest grubo nie na miejscu... 
Zabawne, że sam Zidane raczej by się z tobą nie zgodził.

My toughest opponent? Scholes of Manchester. He is the complete midfielder. Scholes is undoubtedly the greatest midfielder of his generation."

There is no doubt for me that Paul Scholes is still in a class of his own. He’s almost untouchable in what he does. I never tire of watching him play. You rarely come across the complete footballer, but Scholes is as close to it as you can get. One of my regrets is that the opportunity to play alongside him never presented itself during my career.

A reporter once asked Zinedine Zidane: "How does it feel to be the best midfielder in the world?" Zidane replied: "Ask Paul Scholes."

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Spoiler for Hiden:
Przy okazji pozdrawiam fanów Liverpoolu, który podważają te słowa, wspominając to, że Zidane powiedział w 2009 roku o Gerrardzie, że jest najlepszy na świecie, pomijając istotną różnicę, że jego zdaniem był najlepszy na świecie w tym jednym konkretnym momencie, a nie w ogóle.

Cytuj
No właśnie - gdzie był Liverpool ze swoim najlepszym strzelcem i drugim najlepszym asystentem rok temu, a gdzie jest teraz...
Zachowujesz się tak, jakby to tylko i wyłącznie Suarez był odpowiedzialny za wyniki swojego zespołu. Poza tym, uparcie powtarzasz, że Bale sam ciągnął Tottenham, ale jak Suarez sam ciągnął Liverpool i w dodatku był lepszy na każdej płaszczyźnie (od dryblingu, przez strzały i podania po strzelone gole), to już się nie liczy.

Cytuj
Chyba, że można marzyć o czymś więcej...?
Jasne, na przykład o grze w swoim ulubionym klubie - choćby i w Southampton.

Cytuj
Kibicował Realowi, nosił jego koszulkę za dzieciaka - nie wiem, co mam Ci jeszcze napisać...
Skoro ja też miałem taką, to znaczy że od dzieciństwa kibicuję Realowi, tak? Bo chyba na to wychodzi.
Ale poza MU i reprezentacją Holandii (które się akurat zgadzają) w takim razie kibicuję jeszcze Rangersom, reprezentacjom Anglii i Portugalii oraz Juventusowi.

Cytuj
Yhy. I tak Levy dostał niechcący 100 baniek do klubowej kasy :D :D
Czego w zdaniach "Z niewolnika nie ma pracownika, a jeśli znalazł się frajer, który był gotów zapłacić za niego ponad 2 razy więcej niż był wart, to czemu mieli z tego nie skorzystać? " i "Po co Tottenhamowi był zawodnik, który na tydzień-dwa przed odejściem z White Hart Lane powiedział publicznie, że nigdy więcej nie założy koszulki Tottenhamu?" nie rozumiesz?

Cytuj
i jak już masz do kogoś pretensje, to miej do obu stron Perez - Levy
A za co mam mieć pretensje do człowieka, który sprzedał piłkarza, który otwarcie zadeklarował, że zamierza już nigdy nie zagrać dla Tottenhamu? ::)

Cytuj
Skro podpisał kontrakt na 5 lat w czerwcu 2007, to powinien go wiązać do sezonu 11/12, a Real dając 90 mln. Euro skorzystał z klauzuli, ale nic o tym nie słyszałem
Nie było żadnej klauzuli. Decyzja o sprzedaży Ronaldo została suwerennie podjęta przez sir Aleksa Fergusona.

Cytuj
To było ironia, czy jak...?
No przecież trudno to nazwać lojalnością.

Cytuj
Ta i dlatego czytam co lato najgorętszy news transferowy "Ronaldo wraca do Manchesteru!" "Manchester chce sprowadzić Ronaldo!" :D
Od roku czytasz też newsy transferowe, z których wynika, że Manchester United chce sprowadzić pół Europy.
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9184 dnia: Maj 05, 2014, 20:46:39 »
Że w Serie A niby tylko Roma zaskoczyła? A Fiorentina, Torino, Napoli?
Zobacz sobie na tabelę ligową i dystans pomiędzy Juventusem i Romą, a pozostałymi zespołami. Gdybyś widział, co grała Roma w poprzednim sezonie, a co robi w tym - nowy rekord 10-ciu pierwszych zwycięstw w lidze, to byś nie zadawał takich pytań. Napoli niby czym miało zaskoczyć, skoro już od dwóch-trzech sezonów, to uznana marka?
" border="0" border="0

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9185 dnia: Maj 05, 2014, 21:00:46 »
Dobry ten sezon. Emocje do końca nie tylko w Anglii.

Tylko ten,za rok powrót do starych dobrych czasów Barca&Real. Atletico zostanie rozkupione latem i zimą.

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9186 dnia: Maj 05, 2014, 21:24:58 »
Cytuj
Zobacz sobie na tabelę ligową i dystans pomiędzy Juventusem i Romą, a pozostałymi zespołami. Gdybyś widział, co grała Roma w poprzednim sezonie, a co robi w tym - nowy rekord 10-ciu pierwszych zwycięstw w lidze, to byś nie zadawał takich pytań. Napoli niby czym miało zaskoczyć, skoro już od dwóch-trzech sezonów, to uznana marka?
No tak, z Napoli zaszalałem, ale tak wysokie pozycje dla Torino czy Fiorentiny to równie wielkie zaskoczenie jak i drugie miejsce Romy.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9187 dnia: Maj 05, 2014, 21:45:38 »
Abstrahując od tego, że nigdzie czegoś takiego nie napisałem i że nagrody w MU przyznaje się po zakończeniu sezonu, są przynajmniej dostatecznym powodem, by domagania się ogólnokrajowej nagrody dla Carricka nie nazywać - jak to ująłeś - "ponurym żartem", o którego w tym wypadku akurat chodzi.
Ale to miałeś na myśli. Widocznie ten poważany plebiscyt w Manchesterze nie obija się szerokim echem w środowisku Premier League ...
Cytuj
To swoją drogą jeden z bardziej niezrozumiałych wyników w ostatnich latach.
Dla wielu nie było to wielkim zaskoczeniem... Widocznie fani United mają żal, że nie został wybrany zawodnik Mistrza Anglii
Cytuj
Napisałeś, że fani MU, którzy śpiewali tę przyśpiewkę, musieli być pijani. Jak myślisz, czym się kierowali, pisząc jej słowa - statystyką strzelonych bramek czy celnością podań, czytaniem gry, przeglądem pola i boiskową inteligencją?
Jak słyszę dość często "Drugi Kaka", to od razu mam na myśli wielką szybkość, technikę i przegląd pola. Jak już porównujemy piłkarzy do siebie, to chyba powinni być to identyczne profile
Cytuj
Zabawne, że sam Zidane raczej by się z tobą nie zgodził.

My toughest opponent? Scholes of Manchester. He is the complete midfielder. Scholes is undoubtedly the greatest midfielder of his generation."

There is no doubt for me that Paul Scholes is still in a class of his own. He’s almost untouchable in what he does. I never tire of watching him play. You rarely come across the complete footballer, but Scholes is as close to it as you can get. One of my regrets is that the opportunity to play alongside him never presented itself during my career.

A reporter once asked Zinedine Zidane: "How does it feel to be the best midfielder in the world?" Zidane replied: "Ask Paul Scholes."

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Nie zaprzeczam. Zidane wielce ceni również swojego idola Enzo Francesoliego, choć ten jakimś geniuszem nie był. Ale przejdźmy do rzeczy. To co osiągnął Zidane z reprezentacją Francji, to lata świetlne do tego co Scholes wygrał z Angolami. Zidane jak i Brazylijski Ronaldo, to taka epoka piłkarzy, która przeszła do historii ze względu na swoją wielką grę dla barw narodowych. Na płaszczyźnie klubowej Zidane'owi też nie brakuje z cudownym wolejem i Pucharem Europu na czele. Do tego Złota Piłka i trzykrotnie piłkarz roku FIFA (rekord).
Szanuje zdanie Zidane, ale to jego nazwisko wymienia się w jednym rzędzie z Pele, Maradoną, Cruyfem, czy Di Stefano. Jak dla mnie od Scholesa większymi pomocnikami są Gerrard i Lampard
Cytuj
Zachowujesz się tak, jakby to tylko i wyłącznie Suarez był odpowiedzialny za wyniki swojego zespołu. Poza tym, uparcie powtarzasz, że Bale sam ciągnął Tottenham, ale jak Suarez sam ciągnął Liverpool i w dodatku był lepszy na każdej płaszczyźnie (od dryblingu, przez strzały i podania po strzelone gole), to już się nie liczy.
Nie podważam tamtego sezonu w wykonaniu Suareza, ale to co robi w tym, to już półka wyżej. Teraz to większa "9" od Falcao, Cavaniego, czy nawet Ibry
Cytuj
Jasne, na przykład o grze w swoim ulubionym klubie - choćby i w Southampton.
Być może są i tacy piłkarze. Ale jak to mówią "krawiec skraje na tyle ile mu staje"
Cytuj
Skoro ja też miałem taką, to znaczy że od dzieciństwa kibicuję Realowi, tak? Bo chyba na to wychodzi.
Ale poza MU i reprezentacją Holandii (które się akurat zgadzają) w takim razie kibicuję jeszcze Rangersom, reprezentacjom Anglii i Portugalii oraz Juventusowi.
Nie wiem dlaczego na swoim przykładzie usilnie próbujesz mi wcisnąć, że zdj. Bale'a w koszulce Realu oraz jego dziecięce marzenia o grze w Realu pewnego dnia, to zwykła bujda...? Ja w wieku 12 lat dostałem koszulkę Tottiego, którego już wcześniej byłem fanem i jestem nim aż do dziś. I aż do dziś mam również tą koszulkę, choć jest ze 3 razy za mała. Miałem jeszcze koszulkę Inzaghiego i Rivaldo, ale do gry w piłkę z kumplami z podwórka zawsze zakładałem tylko jedną... I zawsze chwaliłem się, że mój ulubiony piłkarz to Totti. Skoro w sytuacji Bale'a jest podobnie, to dlaczego do cholery mam szukać w tym jednym przypadku dziury w całym...?
Cytuj
Czego w zdaniach "Z niewolnika nie ma pracownika, a jeśli znalazł się frajer, który był gotów zapłacić za niego ponad 2 razy więcej niż był wart, to czemu mieli z tego nie skorzystać? " i "Po co Tottenhamowi był zawodnik, który na tydzień-dwa przed odejściem z White Hart Lane powiedział publicznie, że nigdy więcej nie założy koszulki Tottenhamu?" nie rozumiesz?
A za co mam mieć pretensje do człowieka, który sprzedał piłkarza, który otwarcie zadeklarował, że zamierza już nigdy nie zagrać dla Tottenhamu? ::)
No tak, przecież to Bale z 50 baniek utargował się na 100... Piłkarz widział, że właściciel klubu robi z niego przedmiot aukcyjny i był już tak zdesperowany, że powiedział co powiedział. Dobrze wiem, że gdy ta saga transferowa się zaczynała Bale zachowywał spokój i powtarzał, że skupia się tylko na grze dla Tottenhamu. Pazerny właściciel nie dał mu innej opcji.
Cytuj
Od roku czytasz też newsy transferowe, z których wynika, że Manchester United chce sprowadzić pół Europy.
Niekoniecznie. Myślałem, że to tyczy się tylko Realu Madryt

tak wysokie pozycje dla Torino czy Fiorentiny to równie wielkie zaskoczenie jak i drugie miejsce Romy.
Skoro Milan i Inter dają dupy i niema większych zespołów to nawet Torino potrafi wejść na tą pozycję. Serie A, to nie ta liga z przed dekady. A pozycja Romy, to żadne zaskoczenie... To zespól, który zawsze plasował się w czołówce ligi, a transfery które przeprowadził latem mówią same za siebie
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2014, 21:53:29 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9188 dnia: Maj 05, 2014, 22:31:12 »
Czyli przed sezonem na Torino w LE czy Fiorentine w LM można było stawiać w ciemno?

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9189 dnia: Maj 05, 2014, 22:41:12 »
Jak Fiorentina w LM? Liga Włoska straciła 4 miejsca w CL kosztem Bundesligi z dwa lata temu. 
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9190 dnia: Maj 05, 2014, 22:49:43 »
Czyli nie wszystkie źródła są zaktualizowane. Dobra, nic nie było.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9191 dnia: Maj 05, 2014, 23:04:49 »
Czyli nie wszystkie źródła są zaktualizowane.
?
" border="0" border="0

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9192 dnia: Maj 05, 2014, 23:36:14 »
Chyba mu się po prostu pomyliło. Zapomnieć mógł.

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9193 dnia: Maj 06, 2014, 08:43:47 »
Tylko ten,za rok powrót do starych dobrych czasów Barca&Real. Atletico zostanie rozkupione latem i zimą.

Może jednak Atletico wygra LM, a wtedy może ich nie rozkupią, choć obawiam się, że taki Juanfran, Koke czy Arda Turan to już drugiego takiego sezonu nie zagrają.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9194 dnia: Maj 06, 2014, 08:48:08 »
Zwycięstwo w Champions League nie będzie żadnym argumentem. Popatrz, co stało się z Porto w 2004 roku, albo samym finalistą - Monaco
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9195 dnia: Maj 06, 2014, 08:52:47 »
Fakt.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9196 dnia: Maj 06, 2014, 09:45:43 »
No starczy, że na zakupy pójdą 6 klubów angielskich, 2 francuskie, 1 niemiecka i Atletico rozkupione. :)
Tak na poważnie to chciałbym, żeby utrzymali skład, a nawet go wzmocnili.

Że w Serie A niby tylko Roma zaskoczyła? A Fiorentina, Torino, Napoli?
Z tego co wiem to mile w Serie A zaskoczył Hellas Verona.
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2014, 09:47:24 wysłana przez Douglas »

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9197 dnia: Maj 06, 2014, 09:57:56 »
Chyba mu się po prostu pomyliło. Zapomnieć mógł.
Też, ale zbyt silnie zasugerowałem się tym źródłem,
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9198 dnia: Maj 06, 2014, 15:39:01 »
Ten portal jest dobry, ale widać, że Włoską piłką interesujesz się od święta ;) Takie rzeczy o utracie 1 miejsca n rzecz Bundesligi powinieneś wiedzieć
" border="0" border="0

Maciek_FCB

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9199 dnia: Maj 06, 2014, 15:43:05 »
Na szybko sprawdzałem pozycję Fiorentiny, ich pozycja w LM wpadła mi w oko. Wiedziałem o tym, ale jak już napisałem - zasugerowałem się tą stronką. Ale dobra, nieważne. Niezwiązane z tematem.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #9199 dnia: Maj 06, 2014, 15:43:05 »