Autor Wątek: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? Koniec na odc. 42.  (Przeczytany 53459 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Super_Mario

  • Gość
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #24.
« Odpowiedź #200 dnia: Lipiec 08, 2011, 20:42:58 »
Trochę mnie tutaj nie było, ale widzę że Jadze za Janasa (o ile go nie wywalili) ... co ja piszę jakiej qrwa Jadze ? Górnikowi...

Jestem zmęczony i nie chce mi się czytać zaległych meczy. Przeczytam i skomentuję ostatni. Po wynikach widzę, że nie jest dobrze. Trochę szkoda tego wyniku z Legią. Ten gol z 48 minuty trochę szczęśliwy. Mało brakło a byłaby asysta. Ten Pejović chyba za mało opłacony był, za bardzo wczuł się w rolę :D W 88 minucie też było blisko asysty, ale jakby nie było, wypracowałeś dwie bramki, które dały Wam cenne 3 punkty.

Obecność co niektórych piłkarzy w Jadze to lekka przesada, ale dobrze, że im nie pomogli. Najbardziej martwi strata 3 piłkarzy.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #24.
« Odpowiedź #201 dnia: Lipiec 08, 2011, 20:55:05 »
Fajnie,że pokonaliście Jagiellonię :) Cieszę się,że miałeś udział przy dwóch golach dla Twojego zespołu :) Gratulacje za to,że zostałeś zawodnikiem meczu :) Wielka szkoda ,że Marciniak, Bonin i Przybylski nie zagrają w kolejnym meczu :-\ Dobrze,,że awansowaliście w tabeli o dwa miejsca :) do Pucharów jeszcze trochę :D

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu?
« Odpowiedź #202 dnia: Lipiec 08, 2011, 22:26:15 »
16. Kolejka.

     0:0

Bez bramek.

W poprzedniej rundzie polegliśmy z Białą Gwiazdą 1:0. Zarówno Wiśle, jak i Górnikowi, w tym sezonie nie idzie. Gospodarze plasowali się dopiero na 9. miejscu, a KSG okupowało 12. lokatę. Jako pierwsi ruszyliśmy do ofensywy i w 10 minucie mogliśmy objąć prowadzenie. Wodecki wyszedł sam na sam z bramkarzem, lecz strzelając z 15 metra trafił w słupek. Złapaliśmy się za głowy, jak on mógł tego nie trafić?! Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, aczkolwiek wydaje mi się, że byliśmy trochę lepszą ekipą. Częściej przebywaliśmy na połowie piłkarzy z Reymonta 22, ale tak naprawdę niewiele z tego wynikało. Zaraz po gwizdku, oznajmiającym początek drugiej części, minąłem Cezarego Wilka, wypuściłem sobie piłkę na 16 metr, decydując się na uderzenie ziemią. Filip Kurto wybronił ten strzał w kapitalnym stylu. Niespełna 10 minut później, po dalekim wyrzucie z autu, ładnie złożyłem się do strzału głową, lecz znów fantastycznie interweniował golkiper Wisły. Grałem naprawdę świetnie, a w 73 minucie po raz kolejny zagroziłem bramce gospodarzy. Przedarłem się lewym skrzydłem i gdyby ktoś zamykał akcję na drugim słupku zapewne padł by gol. Niestety, koledzy nie pomogli, więc zmuszony byłem uderzać z ostrego kąta. Łatwo się domyślić, że bramkarz nie miał problemów z obroną. Końcówka była nerwowa, ponieważ Krakusy przejęli inicjatywę. Wracałem bardzo głęboko, choć już ledwo oddychałem. Na szczęście udało się utrzymać wynik i wywozimy z Krakowa cenny punkt. Martwi mnie fakt, że od dłuższego czasu nie mogę trafić do siatki.

Ciekawostka: Nie mogę strzelić bramki już od 10 kolejek (3 pauzowałem).
Pozycja w lidze: 11 (awans o 1 miejsce).

Moje statystyki:
Ocena: 7,0
Bramki: 0
Asysty: 0
Słupki i poprzeczki: 0
Strzały: 3, 3 celne
Podania: 17, 13 udanych.
Faule: 1
Spalone: 0
Przechwycenia: 1
Kontakt z piłką: 31
Dystans z dryblingiem: 133
Czas gry: 90 minut.




Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #25.
« Odpowiedź #203 dnia: Lipiec 08, 2011, 22:30:39 »
cenny punkt w meczu z Białą Gwiazdą. Gdyby Wodecki wykorzystał 1 na 1 mielibyście wtedy prowadzenie i możliwość grania z kontry. Martwi też trochę twoja niemoc strzelecka. Od 7 meczy nie wbiłeś piłki do siatki :(

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #25.
« Odpowiedź #204 dnia: Lipiec 08, 2011, 22:34:56 »
Raczej strata punktów bo Wisła w tym sezonie gra słabo, dopiero 9 pozycja. Dużo było okazji na bramkę ale niestety żadnej nie udało się wykorzystać. Twoja passa nie wygląda, choć w zasadzie to 7 kolejek.

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #25.
« Odpowiedź #205 dnia: Lipiec 09, 2011, 07:06:58 »
No widzisz moja rada chyba pomogła. Coraz więcej podajesz i lepiej gra się tobie i drużynie. Szkoda że nie wygraliście tego meczu z Wisłą ale MotM z Jagą ci się należał.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #25.
« Odpowiedź #206 dnia: Lipiec 09, 2011, 09:11:07 »
Jak patrzałem na składy to już myślałem że oby dwie ekipy grały w czerwonych koszulkach :D. Zawszę teraz zdobywasz świetną notę, ale szkoda że nie zdobywasz żadnych bramek, ani nie zaliczasz asyst. Jeśli chodzi o BaL'e... To najlepsza kariera. Zacznij grać bardziej zespołowo.
" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #25.
« Odpowiedź #207 dnia: Lipiec 09, 2011, 09:19:27 »
Ehhh... szkoda, że remis zwłaszcza, że były okazje na bramki jak np. ten słupek twojego klubowego kolegi, ale dwie twoje akcje..
Mimo tego udało ci się awanoswać w tabeli. W tej rundzie sezonu musisz być naprawdę skupiony żeby chociaż być w pierwszej ósemce.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu?
« Odpowiedź #208 dnia: Lipiec 09, 2011, 11:45:58 »
17. Kolejka.

     1:1

55' Michał Goliński (1:0)
77' Tomasz Zahorski (1:1)

Jak padały bramki:
55 minuta: Po dalekim wyrzucie z autu, futbolówkę wybili nasi obrońcy. Piłka spadła na 15 metr, gdzie przyjął ją sobie Goliński i mocnym strzałem pokonał bramkarza.

77 minuta: Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, dobry strzał oddał jeden z naszych zawodników. Piłka trafiła w słupek i po odbiciu się od niego spadła pod nogi wprowadzonego 7 minut wcześniej Zahorskiego. Napastnik nie pomylił się z 10 metrów i wyrównał stan meczu.

Pamiętam doskonale poprzedni mecz z Cracovią. To właśnie z tą ekipą zdobyłem swojego pierwszego gola w zawodowej karierze. Ostatnio zablokowałem się i nie mogę odnaleźć drogi do siatki. Niestety, w tym pojedynku także nic nie ustrzeliłem. Zaczęliśmy podobnie, jak w spotkaniu z Wisłą. Próbowaliśmy prostopadłymi podaniami rozmontować obronę gospodarzy. Sztuka ta się nie udała, a po jednej z kontr mogliśmy stracić bramkę. W 31 minucie z 17 metra Višņakovs trafił w słupek, a Ntibazonkiza omal nie dobił strzału. W drugiej połowie role się odwróciły. Teraz to ekipa z Krakowa nacierała, a my się broniliśmy. Nie tak skutecznie zresztą, jak Pasy, bo w 55 minucie Stachowiak wyciągał piłkę z siatki. Grałem nieźle, kilka razy przeprowadziłem rajdy, po których rywale z ledwością mnie zatrzymywali. W 76 minucie wywalczyłem rzut rożny, po czym opuściłem placy gry, dając miejsce Robertowi Jež'owi. Kilka sekund później Zahorski doprowadził do remisu. Serca zadrżały nam w 84 minucie, kiedy to Bartek Dudzic uderzył w słupek. Ostatecznie utrzymał się rezultat 1:1.

Ciekawostka: Nie przegraliśmy od 3 meczy - w tym sezonie to się jeszcze nie zdarzyło.
Pozycja w lidze: 11 (bez zmian).

Moje statystyki:
Ocena: 7,0
Bramki: 0
Asysty: 0
Słupki i poprzeczki: 0
Strzały: 0
Podania: 9, 4 udane
Faule: 0
Spalone: 1
Przechwycenia: 2
Kontakt z piłką: 28
Dystans z dryblingiem: 159
Czas gry: 76 minut.




Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #26.
« Odpowiedź #209 dnia: Lipiec 09, 2011, 12:25:11 »
No widzę znów remis. Szkoda, że nie możesz trafić do siatki. Mam nadzieję, że szybko się odblokujesz.
Wynik tego spotkania mógł by być inny, lecz w 17 minucie gracze Wisły nie potrafili pokonać twojego bramkarza tak samo jak w 84 minucie.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #26.
« Odpowiedź #210 dnia: Lipiec 09, 2011, 12:30:22 »
No widzę znów remis. Szkoda, że nie możesz trafić do siatki. Mam nadzieję, że szybko się odblokujesz.
Wynik tego spotkania mógł by być inny, lecz w 17 minucie gracze Wisły nie potrafili pokonać twojego bramkarza tak samo jak w 84 minucie.
Gracze Wisły?! I w 17 minucie?!
Widać, jak kto czyta... Spoko, jaki komentarz u mnie, taki u was;]

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #26.
« Odpowiedź #211 dnia: Lipiec 09, 2011, 12:37:35 »
Gracze Wisły?! I w 17 minucie?!
Widać, jak kto czyta... Spoko, jaki komentarz u mnie, taki u was;]

Eh.. nie wiem jak ja mogłem to napisać? Chyba przez to, że tam pisze 31 minucie z 17 metra.. a o Wiśle to może z tego, że tam też był remis..
Eh.. Myślę co innego i pisze co innego.
Sorry Lewy. :).

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #26.
« Odpowiedź #212 dnia: Lipiec 09, 2011, 16:42:58 »
znów remis. znów nic nie strzeliłeś chociaż w spotkaniu zagrałeś nieźle skoro dostałeś notę 7.0. Wejście smoka Zahorskiego :D wszedł na plac gry i 7 minut później zdobył bramkę ;) macie passę 3 meczów bez porażki.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #26.
« Odpowiedź #213 dnia: Lipiec 09, 2011, 16:49:15 »
Macie bardzo ładną serię trzech zwycięstw. :) Szkoda tego ostatniego remisu :-\ mogło być lepiej ,ale trudno :-\ Zagrałeś bardzo dobre spotkanie mimo,że nie zdobyłeś gola ani asysty :) Cały czas idziesz w górę tabeli :) Powodzenia dalej :)

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #26.
« Odpowiedź #214 dnia: Lipiec 09, 2011, 19:11:32 »
Coraz lepiej ci idzie. Mam nadzieję, że uda ci się zdobyć jeszcze kilka bramek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #26.
« Odpowiedź #215 dnia: Lipiec 09, 2011, 21:18:11 »
Ooo już jest 11 pozycja a więc chociaż na chwilę widmo spadku oddalone. Dawno już do siatki nie trafiłeś. Dobrze, że Dudzic trafił tylko w słupek bo byłoby kiepsko. Podróż do Krakowa udana dwa remisy to niezły wynik.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu?
« Odpowiedź #216 dnia: Lipiec 09, 2011, 22:12:06 »
18. Kolejka.

1:0 

37' Mateusz Lewandowski (1:0)

Jak padła bramka:
37 minuta: Bardzo ładną akcję prawym skrzydłem przeprowadził Grzesiek Bonin i idealnie wyłożył mi piłkę na 7 metrze. Uderzyłem z całej siły, nie dając szans bramkarzowi.

Polonia jest największym zaskoczeniem tego sezonu i przed tym spotkaniem plasowała się na 6. pozycji. W ostatnich meczach gramy bardzo mądrze i narzucamy swoje tempo od początku. Tak też zrobiliśmy w tym pojedynku. Przez długi czas goście odpierali nasze ataki, ale z upływem czasu zaczęli się gubić. W 33 minucie przedarłem się prawą stroną i potężnie uderzyłem na bramkę. Futbolówka trafiła w słupek, potem odbiła się od bramkarza, by wyjść na rzut rożny. Co nie udało mi się w tej akcji, wyszło w następnej i tym samym zdobyłem swojego 4 gola w barwach Górnika. Do końca kontrolowaliśmy zawody, nie dając rywalom możliwości do zdobycia bramki wyrównującej. Zaprezentowałem się dobrze, choć muszę częściej odwiedzać siłownię - gra ciałem nie jest moją mocną stroną i praktycznie każde starcie "bark w bark" przegrywałem. Po raz 6 w Ekstraklasie zostałem wybrany najlepszym graczem meczu.

Ciekawostka: Trafiłem do siatki po raz pierwszy od 475 minut.
Pozycja w lidze: 11 (bez zmian).

Moje statystyki:
Ocena: 7,0
Bramki: 1
Asysty: 0
Słupki i poprzeczki: 1
Strzały: 4, 2 celne.
Podania: 13, 8 udanych.
Faule: 2
Spalone: 0
Przechwycenia: 2
Kontakt z piłką: 34
Dystans z dryblingiem: 96
Czas gry: 90 minut.




Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #27.
« Odpowiedź #217 dnia: Lipiec 09, 2011, 22:25:30 »
Podoba mi się twoja kariera i pokazujesz się z dobrej strony. Widać, że jesteś potrzebny tej drużynie lecz czekam aż przejdziesz do jakiegoś innego zespołu i wtedy zobaczymy na co ciebie będzie stać na prawdę.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #27.
« Odpowiedź #218 dnia: Lipiec 09, 2011, 22:28:56 »
Po raz kolejny zostałeś bohaterem spotkania. Coś czuję, że możesz być odkryciem Ekstraklasy. Masz mocne kropnięcie skoro bramkarz nie miał szans przy twoim uderzeniu. Zdziwiłem się czytając iż Polonia zajmuje szóste miejsce w tabeli. To dość wielkie zaskoczenie. Miałeś szansę strzelić jeszcze jednego gola, ale trafiłeś w słupek. Liczę na jakąś dobrą ofertę od zagranicznego zespołu.

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #27.
« Odpowiedź #219 dnia: Lipiec 09, 2011, 22:59:05 »
Brawo za brame :D Jaki masz overall już ?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: BaL: Czy Lewandowski stanie się gwiazdą światowego formatu? #27.
« Odpowiedź #219 dnia: Lipiec 09, 2011, 22:59:05 »