Autor Wątek: Fulham F.C. by Emilek1908 | 25 kolejka | WAŻNA ANKIETA, głosujcie!  (Przeczytany 28878 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Redboy1993

  • Gość
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Co za mecz z Arsenalem!!! - 24 kolejka
« Odpowiedź #160 dnia: Grudzień 05, 2011, 22:39:44 »
Bardzo zacięty mecz z Arsenalem. Tak jak piszesz próbowaliście ich zmiażdżyć ale zapomnieliście o defensywie i skończyło się golem Parka w 24 minucie. Później SZawa podwyższył z karniaka i było niewesoło. Na szczęście Llorente w doliczonym czasie połowy strzelił Wam kontaktowego gola do szatni. Później w trzy minuty padły dwie bramki i nadal Arsenal był o jednego gola z przodu. No i ta wspaniała końcówka. Praktycznie w doliczonym czasie gry wyciągliście z 2:3 na 4:3. Dembele udało fuksem się strzelić gola czubkiem buta, ale ostatni gol Llorente to cudo. Bardzo ładny strzał główką dał Wam 3 punkty. Gratuluję lidera :)

Powodzenia z Romą w LE :)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Co za mecz z Arsenalem!!! - 24 kolejka
« Odpowiedź #161 dnia: Grudzień 06, 2011, 13:34:14 »
25 kolejka
Skromne zwycięstwo, znów Llorente!

Sunderland A.F.C.      0:1      Fulham F.C.
Fernando Llorente 57'

brak
brak


Wstęp do meczu:
Po serii wspaniałych zwycięstw nad faworytami do wygrania całej Premier League Fulham wybrało się na spotkanie z Sunderlandem, jedenastą ekipą ligi, która jak narazie - nieco zawodzi oczekiwania kibiców. Na środku obrony zamiast Hangelanda wystąpił Hughes, który zyskuje coraz większe zaufanie Martina Jola. W ekipie "The Cottagers" zadebiutował w końcu Sergio Romero, który zastąpił Schwarzera. Australijczyk dostał wolne na to spotkanie.

Sytuacje godne uwagi:
57' - Ładne podanie Dembele do Damiena Duffa na skrzydło, Irlandczyk pociągnął kawałek i dośrodkował w pole karne. Llorente (już tradycyjnie) poradził sobie w powietrzu z Turnerem i strzałem głową z sześciu metrów zapewnił trzy punkty Fulham.

Podsumowanie:
Tym razem zabrakło wielkich emocji tak jak np. w spotkaniu z Arsenalem. Fulham długo nie mogło przebić się przez dobrze grającą defensywę gospodarzy, zaś Sunderland strzelał albo niecelnie, albo słabo, albo interwencją wykazywał się Romero, który tak właściwie nie miał wiele do roboty. W świetnym stylu obronił strzał Sessegnona, reszta raczej nie sprawiła mu większego problemu. Bardzo ważna wygrana, jak narazie "The Cottagers" w rundzie wiosennej nie stracili jeszcze punktu, chociaż trzeba przyznać, że w tym meczu na zwycięstwo w stu procentach nie zasługiwali.

Pochwała od trenera Simon Davies (+3)
Nagana od trenera brak


Llorente po raz kolejny nie zawiódł. Zdobył bramkę na wagę trzech punktów.


Następny mecz

vs

Pora na kolejny wyjazd. Ciekawe jak Fulham zaprezentuje się na tle dość ostro grającego Stoke, które prezentuje typowy angielski futbol. Na pewno nie będzie to łatwe spotkanie, jednak Fulham póki co prezentuje się świetnie więc to im daje się większe szanse na zwycięstwo. W pierwszym spotkaniu tych drużyn na Craven Cottage - padł remis 1:1. Gola dla Fulham strzelił wówczas Dembele.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2011, 13:39:07 wysłana przez Emilek1908 »

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Sunderland powstrzymał Fulham? - 25 kolejka
« Odpowiedź #162 dnia: Grudzień 06, 2011, 15:10:16 »
Fajnie,że utrzymujesz tyle czasu tak dobrą formę :). Llorente to naprawdę, napastnik światowej klasy, oby został królem strzelców tego sezonu ;). Tylko bardzo proszę zarzuć screen tabeli i klasyfikacji strzelców, bo bardzo jej tu u Ciebie brakuje. Z góry dzięki :).
Powodzenia ze Stoke i zajrzyj do mnie w wolnym czasie ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Sunderland powstrzymał Fulham? - 25 kolejka
« Odpowiedź #163 dnia: Grudzień 06, 2011, 15:23:19 »
Po wielkich festiwalach strzeleckich Twojej drużyny nastał czas na trochę spokojniejsze spotkanie. Jedyną bramkę głową strzelił ten, który trafia zawsze kiedy trzeba - Llorente. Ogólnie to dobrze zagraliście w tym spotkaniu, nie pozwoliliście rywalom dojść do Twojej bramki, przez co Romero nie miał większego pola do popisu, ale gdy zdarzyło się już jakieś zagrożenie, to wyszliście z niego obronną ręką, m.in. dzięki dobrze spisującemu się Argentyńczykowi. W 26 kolejce zmierzycie się z podobną do Sunderlandu pod względem siły zespołu drużyną Stoke. oczywiście jak i w każdym spotkaniu, i w tym trzeba walczyć na całego jeżeli chcecie pozostać na tronie PL. Teraz zostało już niewiele spotkań, wchodzicie w decydującą fazę i nie można pozwolić sobie na jakiekolwiek potknięcie. Obyście wytrzymali tą presję i sensacyjnie tryumfowali w Angielskiej Premier League.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Sunderland powstrzymał Fulham? - 25 kolejka
« Odpowiedź #164 dnia: Grudzień 06, 2011, 16:04:39 »
No widzę, że na mecz z nieco zawodzącym w tym sezonie przystąpiłeś z dwoma roszadami w składzie. Cieszy mnie, że dałeś szanse do gry Romero o którym zbyt wiele nie można powiedzieć. Piłkarz ten na pewno wolał by zadebiutować w meczu w którym bym mógł wykazać się swoim talentem, no ale cóż dziś rywal był po prostu za słaby. Ty przez długi okres czasu nie mogłeś przebić się przez defensywę rywala, jednak w 54 minucie po dośrodkowaniu swojego kolejnego gola głową zdobywa Lloretne. Cieszy mnie, że ten gracz strzela bo ma wielkie szanse na zostanie Królem Strzelców w swoim pierwszym sezonie w BPL. Mecz bez historii, ale liczą się zgromadzone kolejne trzy punkty :D.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | 25 kolejka | WAŻNA ANKIETA, głosujcie!
« Odpowiedź #165 dnia: Grudzień 06, 2011, 17:35:21 »
Widzę, że dwie roszady w składzie nie wyszły na złe. :)

Zwycięstwo zapewnił Ci Llorente, który strzałem głową pokonał bramkarza rywali. Interesującego meczu nie rozegrałeś, ale ważne, że odniosłeś kolejne zwycięstwo. W rundzie wiosennej idziesz jak burza - nie straciłeś jeszcze punktów.  :)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | 25 kolejka | WAŻNA ANKIETA, głosujcie!
« Odpowiedź #166 dnia: Grudzień 06, 2011, 17:45:33 »
Miejsce w którym jesteś obecnie odbiega od rzeczywistości i głosuję, żebyś już od nowego meczu grał na Top Player bo po prostu zaczynało się tu robić nudno. Llorente mnie nie zaskakuje bo o jego wielkiej skuteczności wiedziałem już dawno a w takim Fulham Duff czy Murphy potrafią bardzo dobrze podać. Dembele wcale słaby też nie jest. Gratuluje kolejnych trzech oczek.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | 25 kolejka | WAŻNA ANKIETA, głosujcie!
« Odpowiedź #167 dnia: Grudzień 06, 2011, 18:29:31 »
W meczu 25 Kolejki Sunderland na własnym stadionie postawił wam bardzo trudne warunki a spotkanie było bardzo wyrównane,jednak Sunderland nie ma w składzie tak wybornego napastnika jak Llorente,który strzela kolejną bramkę i pewnie zmierza po koronę króla strzelców.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | 25 kolejka | WAŻNA ANKIETA, głosujcie!
« Odpowiedź #168 dnia: Grudzień 06, 2011, 23:50:13 »
Powiem tak, nie spodziewałem się że twoje Fulham będzie aż tak dobrze grać w tym sezonie. Kupno Llorente było istnym strzałem w 10, facet strzela gole niczym maszyna a nie człowiek. W lidze lejecie kogo chcecie 9 oczek po spotkaniach z takimi zespołami jak Chelsea, Man City, Arsenal no coś pięknego. W lidze Europejskiej trafiła wam się Roma, może graczy mają ale trenera nie, także pewnie ich spokojnie łykniecie. Hmm myślę, że już od tego meczu spróbuj zagrać na Topku, a jeśli nie to już na pewno po sezonie bo ciągłe wygrywanie może ci się zbyt szybko znudzić. Powodzenia dalej.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | 25 kolejka | WAŻNA ANKIETA, głosujcie!
« Odpowiedź #169 dnia: Grudzień 07, 2011, 14:44:13 »
no trzeba przyznac ze udalo ci sie w meczu z arsenalem czym bardzo mnie zaskoczyles z wyniku do 89 minuty 3:2 wyjsc na 3:4 to jest naprawde wyczym godny pozycji lidera, oby tak dalej. w meczu z sunderlandem znow llorente nie zawiodl, ale kogo to dziwi, ten napastnik jest naprawde swietny i dzieki jego dobrej dyspozycji jestescie na szczycie tabeli.

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | 25 kolejka | WAŻNA ANKIETA, głosujcie!
« Odpowiedź #170 dnia: Grudzień 07, 2011, 15:22:44 »
Myślałem że będzie dość duże zwycięstwo a tu 1:0,ale to nic liczą się ważne 3 pkt.

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | 25 kolejka | WAŻNA ANKIETA, głosujcie!
« Odpowiedź #171 dnia: Grudzień 07, 2011, 19:21:41 »
Zagłosowałem, żebyś grał od nowego sezonu. Dlaczego? Bo głupio tak w połowię sezonu zmienić poziom, lepiej dograć do końca sezonu i potem postawić sobie trudniejsze wyzwanie. Kolejna bramka Llorente z główki, chociaż nie można się dziwić że tak dobrze gra głową jak jest wysoki. Mam nadzieję że w tym sezonie wywalczysz se grę w Lidze Mistrzów jak nie Mistrza Hiszpanii i wtedy będą 4 potęgi w Londynie, a to już jest coś :D.
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | 25 kolejka | WAŻNA ANKIETA, głosujcie!
« Odpowiedź #171 dnia: Grudzień 07, 2011, 19:21:41 »