Autor Wątek: Fulham F.C. by Emilek1908 | 25 kolejka | WAŻNA ANKIETA, głosujcie!  (Przeczytany 29439 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Piłka potrafi być niesprawiedliwa - 10 kolejka
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 23, 2011, 12:55:28 »
No fuvking way! Liverpool nie mógłby nigdy przegrać z Fulham ;)

Jednak to ty stworzyłeś sobie sporo okazji, niestety większości z nich nie wykorzystałeś.
Co do 21 min - też mnie to wnerwia że w PESie przy spalonych sędziowie są bardzo drobiazgowi, może to i lepiej, może i nie....

Powodzenia w nast. meczu.


PS. Czy te pochwały i naganny są gdzieś notowane w jakimś specjalnym rankingu, czy na jakimś wykresie? ;p Z chęcią zobaczył bym powiedzmy pod koniec powiedzmy połowy sezonu jak wyglądało zaufanie do trenera  jakiegoś zawodnika  ;D


Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Piłka potrafi być niesprawiedliwa - 10 kolejka
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 23, 2011, 14:44:45 »
W wielkiej formie Dembele + Lloretne w ataku coś nie zwykłego ;)
Mam plan wystawienia ich razem już od kilku meczów, jednak albo Llorente nie ma formy i Dembele go zastępuje w ataku, albo formy nie ma któryś z dwójki Dzsudzsak/Duff i Dembele schodzi na bok pomocy wtedy. Chciałbym zobaczyć ich razem z przodu.

PS. Czy te pochwały i naganny są gdzieś notowane w jakimś specjalnym rankingu, czy na jakimś wykresie? ;p Z chęcią zobaczył bym powiedzmy pod koniec powiedzmy połowy sezonu jak wyglądało zaufanie do trenera  jakiegoś zawodnika  ;D
Mam to zapisane wszystko, chciałbym to jakoś przedstawić. Jeszcze nie wiem czy na połowę sezonu, czy na koniec. Formy też jeszcze nie opracowałem, nie mam pomysłów, ale coś mi pewnie do bańki wpadnie.

11 kolejka
Co za mecz na Goodison Park!

Everton F.C.      3:5      Fulham F.C.
Ross Barkley 34', John Heitinga 62', Tim Cahill 89' - Fernando Llorente 10', 38', 68', Balazs Dzsudzsak 19', Bobby Zamora 54'

Ross Barkley - brak
brak


Wstęp do meczu:
W jedenastej kolejce siódmy w tabeli Fulham na Goodison Park zmierzył się z szóstym Evertonem. Na pewno oba zespoły chciały ten mecz wygrać, spotkania z "sąsiadami" w tabeli zawsze są bardzo ważne. Martinowi Jolowi plany popsuła nieco przerwa reprezentacyjna, znów musiał dać odpocząć swoim graczom przez co defensywa była złożona z rezerwowych zawodników a na środku pomocy wystąpił młodziutki Kasami.

Sytuacji godne uwagi:
10' - Dzsudzsak ładnie na skrzydle mija Hibberta i dośrodkowuje w pole karne. Llorente w powietrzu radzi sobie z Baines'em oraz Neville'm i strzałem głową po długim rogu zmusił Howarda do kapitulacji.

19' - Dzsudzsak kapitalnie schodzi ze skrzydła do środka boiska, decyduje się na uderzenie z 18 metrów. Strzał nie był mocny, ale bardzo precyzyjny i Howard nie miał szans! Piłka wpadła tuż przy słupku.

34' - Drenthe przeprowadził świetną akcję prawym skrzydłem i dośrodkował w pole karne. Barkley uciekł od krycia i uderzył głową. Schwarzer zdołał odbić tą piłkę, jednak ta trafiła w poprzeczkę i trafiła do bramki.

38' - Po rzucie z autu Dudka dośrodkowuje z lewej strony, Baines ponownie nie dał rady w powietrzu Llorente, Hiszpan uderzył głową, piłka jeszcze odbiła się przed bramkarzem, który nie zdołał odbić tej piłki.

54' - Llorente podaje na szesnasty metr do Dembele, Belg mógł iść sam, jednak zauważył niepotrzebnie wychodzącego z bramki Howarda i zagrał na bok pola karnego do Zamory, który zdążył uderzyć przed powrotem Howarda do bramki, choć Amerykanin ofiarnie rzucając się był bliski interwencji.

62' - Saha ładnie przeszedł kilku graczy Fulham i dograł do wbiegającego w pole karne Heitingi. Holender znalazł się sam na sam ze Schwarzerem i płaskim, mocnym strzałem z 13 metrów nie dał szans bramkarzowi gości.

68' - Dembele ładnie minął Baines'a i bardzo dobre dograł na wolne pole do Llorente. Hiszpan zdołał wyjść dzięki temu podaniu sam na sam z Howardem i mocnym strzałem z 11 metrów pod poprzeczkę nie dał mu szans!

89' - Barkley zagrał na wolne pole do Cahilla, Grygera świetnie zablokował Australijczyka od dojścia do piłki i ta leciała w kierunku Schwarzera, który zamiast łapać piłkę zrobił... wślizg. Do piłki dopadł Cahill i spokojnie do pustej bramki skierował piłkę.

Podsumowanie:
Kapitalny mecz, takie spotkania aż chce się oglądać! Mnóstwo bramek, zacięta walka, kapitalne widowisko. Obiektywny obserwator takie spotkanie zapewne oceniłby na 11 w skali 1-10. Oba zespoły rozegrały bardzo dobry mecz, jednak Fulham ma w składzie Llorente, który po raz kolejny zrobił różnicę i hattrickiem zapewnił zwycięstwo w starciu z "The Toffees".

Pochwała od trenera Fernando Llorente (+3), Balazs Dzsudzsak (+4)
Nagana od trenera brak


Llorente po raz kolejny pokazał, że jego zakup był strzałem w dziesiątkę. Tym razem ustrzelił hattricka w meczu z Evertonem.


Następny mecz

vs

Pora spotkań rewanżowych w fazie grupowej LE nadeszła. Fulham w czwartej kolejce LE uda się do Norwegii, aby zmierzyć się z Rosenborgiem Trondheim. Londyńczycy mają póki co komplet zwycięstw i są na najlepszej drodze do awansu do kolejnej fazy. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się wynikiem 1:0 dla Fulham zaś strzelcem gola był Llorente.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 14:48:46 wysłana przez Emilek1908 »

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Co za mecz! - 11 kolejka
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 23, 2011, 15:00:20 »
No proszę widać nie opuszczacie Liverpoolu, jak ja praktycznie nie opuszczam wyjazdów. Na Anfield niesłusznie zremisowaliście, ale już na Goodison Park było zupełnie inaczej. Spotkanie sąsiadów z tabeli było wielki  widowiskiem. Ja ci po prostu zazdroszczę strzelasz sobie od tak 5 bramek. Do tego masz tego super skutecznego w Anglii Llorente.  Ile ten gość już ma bramek bo nie potrafię ich zliczyć? :D

Nie będę się rozpisywał nad każdą akcję bo zajmie mi to długi okres czasu, a jego niestety za wiele nie mam. Teraz przed wami spotkanie z Rosenborgiem, u was dzielnie walczyli. Teraz mogą jeszcze bardziej podwyższyć poprzeczkę.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Co za mecz! - 11 kolejka
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 23, 2011, 15:57:18 »
Świetne spotkanie w Twoim wykonaniu! Znów to Llorente jest ojcem Twojego sukcesu, zagrał kolejny świetny mecz, który uwieńczył hattrickiem. Dobrze zaprezentował się także Dzsudzsak, który zaliczył bramkę i asystę do Llorente. Widać, że chłopaki razem z Dembele i Zamorą zaczynają się zgrywać. Co nie udało się z LFC, wyszło z inną drużyną z L'poolu. Zgarnąłeś bardzo ważne trzy punkty z drużyną, która plasuje się o jedno wyżej od Ciebie.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Co za mecz! - 11 kolejka
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 23, 2011, 17:14:57 »
Llorente po raz kolejny w wielkiej formie strzela bramki ale tym razem aż trzy..szkoda, że bez klasycznego hattricka ale ważne, że hattrick :D Twoja linia ofensywna wygląda na prawdę imponująco kiedy tylko atak jest w formie. Szkoda tylko fatalnej postawy obrony bo takie błędy w obronie nie powinny mieć prawa bytu ;) Everton w nieco rezerwowym zestawieniu bo kilku młodzików..ale i tak nie źle się dali wam się we znaki.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Co za mecz! - 11 kolejka
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 23, 2011, 19:57:39 »
4 kolejka
Fulham w 1/16 Ligi Europy!

Rosenborg Trondheim      1:2      Fulham F.C.
Rade Prica 79' - Bryan Ruiz 28', Bobby Zamora 87'

brak
brak


Wstęp do meczu:
Pora na rozpoczęcie drugiej tury spotkań w grupach Ligi Europejskiej. Lider tabeli grupy E z kompletem zwycięstw Fulham wybrał się do Norwegii, na spotkanie z Rosenborgiem, który zajmuje ostatnie miejsce bez punktu. Oni walczą już tylko i wyłącznie o honor, bo szans na awans próżno szukać, choć te - przed rozpoczęciem meczu były. Matematyczne, czyli prawie żadne. W zespole Fulham zabrakło kilku zawodników - Llorente, Duff, Dembele, Senderos i jeszcze kilku innych dostało odpoczynek na to spotkanie.

Sytuacji godne uwagi:
28' - Danny Murphy dośrodkowuje z rzutu rożnego, ładnie dograna piłka. Bryan Ruiz urywa się Hoilandowi i strzałem głową z 6 metrów nie daje szans bramkarzowi!

79' - Norwegowie walczą! Prica dostał znakomite podanie na wolne pole od Henriksena, kapitalnie przypilnował aby nie było spalonego, urwał się obrońcom, wyszedł sam na sam ze Schwarzerem i spokojnie umieścił piłkę w bramce.

87' - Fulham nie poddało się jednak. Dzsudzsak dośrodkował w pole karne z lewej strony, głową wybija przed pole karne któryś z obrońców gospodarzy. Tam jest jednak Dempsey, który zgrywa do Murphy'ego, ten zaś dogrywa na 14 metr do Zamory, który kapitalnym zwodem oszukał Larsena i precyzyjnym strzałem z 11 metrów pokonał bramkarza!

Podsumowanie:
Już to chyba gdzieś widzieliśmy... Hmm, tak! Poprzednie spotkanie wyglądało niemal identycznie. Fulham do momentu zdobycia bramki był drużyną zdecydowanie lepszą, nie dopuścił Norwegów do słowa. Po zdobyciu gola inicjatywę przejęli jednak gospodarze i tylko to, że futbolowych gwiazd tam nie ma i większość strzałów była kiepska nie doprowadziło do tego, że przez większość meczu Fulham prowadził. Udało im się jednak w końcu wyrównać, na szczęście Fulham wiedziało, że przy wygranej awans będzie zapewniony i wzięli się w garść strzelając bramkę. Awans już jest, także myślę, że w kolejnych spotkaniach wynik będzie miał drugorzędne znaczenie a trener da szanse mniej grającym zawodnikom.

Pochwała od trenera Danny Murphy (+3)
Nagana od trenera brak


Dempsey, Dzsudzsak i Dudka cieszą się ze zwycięstwa nad Rosenborgiem, które dało awans do 1/16 finału Ligi Europy.


Następny mecz

vs

Przed nami drugie dla Fulham w tym sezonie derby zachodniego Londynu, które odbędą się w ramach 12 kolejki Premier League. Żeby nie powiedzieć mniej ważne... Na pewno mniej prestiżowe niż te z Chelsea. Jednak derby to derby i trzeba się będzie mocno spiąć i wygrać to spotkanie dla kibiców. Mecz odbędzie się na Loftus Road.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Mamy awans! - 4 kolejka LE
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 23, 2011, 20:17:37 »
cały urok PES-a, raz padnie wiele goli z obu stron, a raz tylko po 1 lub 2
dobrze sobie poradziłeś w dwóch ostatnich meczach
teraz czas na małe derby :)
" border="0

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Mamy awans! - 4 kolejka LE
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 24, 2011, 01:14:08 »
musze przyznac ze poprzednie spotkanie to musialo byc cos, takie mecze to po prostu marzenia, duzo emocji, a jaka satysfakcja z wygranej, everton sie staral cos ugrac, ale widac kto byl lepszy.
co do spotkania w le, to nie dziwi mnie wynik, fulham jest lepsze od rosenborga i ten awans wam sie nalezal. graty i powodzenia w fazie pucharowej na wiosne.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Mamy awans! - 4 kolejka LE
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 24, 2011, 14:55:59 »
No brawo, jest wygrana jest pewny awans do następnej rundy. Chociaż w tym meczu łatwo nie miałeś, ale może powodem był brak kilku podstawowych zawodników, a w szczególności Llorente. Niby prowadziłeś grę i gdy tylko strzeliłeś bramkę, oddałeś inicjatywę rywalowi. Męczyli Twoją defensywę niemiłosiernie i niestety udało im się strzelić bramkę wyrównującą. Jako, że zostało jeszcze 11 minut zdecydowaliście się powalczyć o trzy punkty, które dadzą już pewność gry dalej. I warto było, bo trzy minuty przed końcem Zamora strzelił oczekiwaną bramkę. Teraz w kolejnych spotkaniach Jol może dać szansę tym, którzy nie mają za dużo szans na pokazanie się trenerowi. Możecie być także spokojni o LE i skupić się na dobrej grze w PL.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Mamy awans! - 4 kolejka LE
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 24, 2011, 18:14:48 »
W spotkaniu Ligi Europy,Norwegowie postawili ci trudne warunki i zagrali bardzo dobrze,jednak twoja drużyna była bardziej skuteczna i dzięki bramką Ruiza i Zomory odnosisz kolejne zwycięstwo.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Mamy awans! - 4 kolejka LE
« Odpowiedź #90 dnia: Listopad 24, 2011, 23:06:25 »
Ja tak pokrótce :D.

Ogólnie spotkanie dość dobre w twoim wykonaniu. Pierwszego gola zdobywasz po dobrym dośrodkowaniu piłki w pole karne przez Murphego, a tam gola zdobył Ruiz. Następnie mamy długo, długo nic aż przychodzi 79 minuta, gdzie bramkę zdobywają twoi rywale i zaczyna robić się nerwowo. Szkoda, że tracisz trochę inicjatywę i tracisz bramkę... Na całe szczęście w końcówce udało ci się jednak trafić gola i wygrałeś to spotkanie 1-2. Awansowałeś także do 1/16, więc myślę, że możesz być z siebie zadowolony. Mam nadzieję, że zobaczymy twój klub w majowym finale.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Mamy awans! - 4 kolejka LE
« Odpowiedź #91 dnia: Listopad 25, 2011, 08:59:29 »
12 kolejka
QPR bez szans! Kolejny hattrick Llorente!

Queens Park Rangers      1:4      Fulham F.C.
Dudley Junior Campbell 11' - Fernando Llorente 16', 23', 70', Bobby Zamora 54'

Halliche, Murphy (Fulham)
brak


Wstęp do meczu:
W 12 kolejce na Loftus Road obejrzeliśmy derby zachodniego Londynu. Gospodarze - Queens Park Rangers, którzy zajmują 13 miejsce w tabeli zmierzyli się szóstym Fulham. Duffa po raz kolejny na prawej stronie pomocy zastąpił bardzo dobrze spisujący się ostatnio Dembele. W środku obrony Hangelanda zastąpił Halliche. Były to 23 ligowe derby pomiędzy tymi drużynami. Dotychczas QPR wygrywało 12 razy, Fulham odnosił zwycięstwo sześciokrotnie, zaś remisem zakończyły się cztery spotkania.

Sytuacji godne uwagi:
11' - Świetny rajd Wright-Phillips'a prawym skrzydłem, uciekł Riise i dośrodkował w pole karne. Tam D.J. Campbell wywalczył sobie pozycję i z 5 metrów mocnym strzałem głową pokonał Schwarzera.

16' - Kapitalny rajd Dzsudzsaka skrzydłem od połowy boiska, z łatwością poradził sobie z dwoma graczami QPR, wbiegł w pole karne, i z boku "szesnastki" dograł płasko do wbiegającego Llorente na środek, a Hiszpan bez problemu wykończył tą akcję.

23' - Cóż za akcja! Kapitalna wymiana piłki pomiędzy Dzsudzsakiem, Dembele i Zamorą, ten ostatni dośrodkował z prawej strony w pole karne, tam Llorente poradził sobie w powietrzu z Hillem, uderzył głową i piłka wpadła w górny róg bramki gospodarzy.

54' - Murphy zagrywa na bok pola karnego na dobieg do Zamory. Napastnik Fulham radzi sobie z jednym z obrońców gospodarzy i ładnym strzałem z ok. 13 metrów po długim rogu nie daje szans!

70' - Simon Davies (który wszedł chwilę wcześniej w miejsce Murphy'ego) podaje na wolne pole do Llorente, Hiszpan wychodzi sam na sam z Kenny'm i z 8 metrów nie ma żadnych problemów ze zdobyciem bramki. Kolejny hattrick Llorente!

Podsumowanie:
Spotkanie zaczęło się nie najlepiej dla Fulham, ale w przekroju całego meczu to "The Cottagers" byli drużyną zdecydowanie lepszą i zasługiwali na zwycięstwo. Kolejny znakomity mecz rozegrał Llorente, który zdobył kolejnego hattricka w barwach Fulham. Na pewno bardzo cieszy derbowe zwycięstwo, oby tak dalej!

Pochwała od trenera Balazs Dzsudzsak (+5), Fernando Llorente (+4), Bobby Zamora (+3)
Nagana od trenera brak


Llorente po raz kolejny pokazał, że dla Fulham jest niemal niezastąpiony i strzelił swojego kolejnego hattricka w barwach "The Cottagers".


Następny mecz

vs

Po czterech wyjazdowych spotkaniach wracamy na ciasne, ale własne. Na Craven Cottage w ramach 13 kolejki Premier League przyjedzie Aston Villa. Jak wiadomo jest to zespół, który posiada potencjał, i czasami zagraża nawet najsilniejszym zespołom w lidze. Ostatnimi laty jest to bardzo solidna drużyna, która nie do końca wykorzystuje swój potencjał. Oby nie wykorzystali go za mocno w najbliższym meczu.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Derby zachodniego Londynu - 12 kolejka
« Odpowiedź #92 dnia: Listopad 25, 2011, 10:12:20 »
no i kolejne zwyciestwo na waszym koncie, nie ma co, ale llorente sie rozstrzelal i to trzeba przyznac. moze poczatek mieliscie gorszy od gospodarzy, ale szybko udalo sie wam odrobic straty i wyjsc na prosta to przekonujacego zwyciestwa. fajnie ze llorente strzela hattricka.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Derby zachodniego Londynu - 12 kolejka
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 25, 2011, 15:52:22 »
Już nie pierwszy raz swoje wielkie możliwości i umiejętności pokazuje Llorente, strzelając kolejnego hattricka w sezonie. Spotkanie nie zaczęło się najlepiej, bramkę po akcji niegdyś gwiazdy Chelsea i Man City Wright-Philipsa, zdobył D.J Campbell. Później to już zaczął się "koncert" Fernando, który w niewielkim odstępie czasowym strzelił dwa gole. W drugiej połówce byliście już skupieni na grze i niczym przeciwnik Was nie zaskoczył. W 54 minucie nadzieje na jakiekolwiek punkty fanom QPR zakopał Zamora. Gwóźdź do trumny wbił Llorente, tym samym kompletując hattricka w tym meczu. Derby zachodniego Londynu zakończyły się bez niespodzianki, zwycięstwem faworyzowanego Fulham, któremu prym wiódł niesamowity snajper - Fernando Llorente.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Derby zachodniego Londynu - 12 kolejka
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 25, 2011, 15:58:35 »
Mecz z QPR nie zaczął się dla was najlepiej,ponieważ już w 11 minucie po bramce Campella,przegrywaliście,ale od czego macie Llorente,który zagrał kolejny bardzo dobry mecz w twojej drużynie strzelając kolejnego hat-tricka,jedną bramkę dołożył jeszcze Zomora,i pewnie wygraliście 4-1.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Derby zachodniego Londynu - 12 kolejka
« Odpowiedź #95 dnia: Listopad 25, 2011, 20:18:09 »
Widzę, że ten mecz nie zaczął się dla ciebie najlepiej już w 11 minucie tracisz bramkę. Jak tak szybko stracony gol ma wiele pozytywów, bowiem jest także sporo czasu na odrobienie tej straty, a tobie udało się to już w 16 minucie gdzie bramkę zdobywa Llorente, chociaż tutaj wielki plusem trzeba nagrodzić Węgra. Drugi gol dla twojej ekipy to już 23 minuta,  a tam kapitalnej akcji piłkę do bramki w swoim stylu pakuję ponownie Llorente. Na następne trafienie kibice musieli czekać aż do drugiej połowy, a tam świetnym strzałem w długi róg popisuję się Murphy. W 70 minucie Llorente dostał dobrą piłkę i wyszedł sam na sam z bramkarzem rywala i nie dał mu żadnych szans do obrony. Cieszy mnie fakt, że Hiszpan ponownie notuję hart-tricka. :D

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Derby zachodniego Londynu - 12 kolejka
« Odpowiedź #96 dnia: Listopad 26, 2011, 08:51:51 »
13 kolejka
Zwycięstwo po zaciętym meczu!

Fulham F.C.      2:1      Aston Villa
Damien Duff 22', Bobby Zamora 62' - Gary Gardner 19'

N'Zogbia (Aston Villa)
brak


Wstęp do meczu:
W 13 kolejce na Craven Cottage aby zmierzyć się z szóstym w tabeli Fulham przyjechała piąta w tabeli Aston Villa. Dla Fulham był to ważny mecz, aby nie oddalić się zbytnio od czołówki trzeba było wygrać to spotkanie. W spotkaniu z powodu drobnego urazu nie mógł wystąpić Balazs Dzsudzsak, jeden z motorów napędowych akcji podopiecznych Martina Jola.

Sytuacji godne uwagi:
19' - N'Zogbia świetnie przeszedł kilku zawodników Fulham, wyłożył piłkę Bentowi, ten uderzył z 12 metrów, odbija Schwarzer, jednak wprost pod nogi Gardnera, który nie ma problemów z dobiciem piłki do właściwie pustej bramki.

22' - Jednak szybka odpowiedź Fulham. Zamora zagrywa na 16 metr do Llorente, Hiszpan z pierwszej piłki odgrywa do nabiegającego Duffa, który uderza z 14 metrów bardzo precyzyjnie i Given bez szans!

62' - Duff podaje na wolne pole do Zamory, ten radzi sobie bark w bark z Beye, chociaż walka była twarda, żaden nie chciał odpuścić to Zamora wyszedł zwycięsko z tego pojedynku, wyszedł sam na sam i z 8 metrów uderzył nad próbującym interweniować Givenem.

Podsumowanie:
Bardzo ciekawe spotkanie, dość wyrównane, chociaż jeśli mielibyśmy wskazywać lepszy zespół to chyba byłaby to Aston Villa. Fulham sporo traci bez Dzsudzsaka, który jest bardzo ważnym ogniwem w napędzaniu ofensywnych akcji "The Cottagers", jednak i bez niego potrafią wygrywać. Gościom zabrakło dzisiaj zdecydowanie skuteczności, gdyby ta była większa to myślę, że to właśnie Aston Villa a nie Fulham mogłaby sobie dopisać trzy punkty do ligowej tabeli. Było to bardzo ważne zwycięstwo, Fulham awansowało na piątą pozycję w tabeli.

Pochwała od trenera Damien Duff (+3), Bobby Zamora (+4)
Nagana od trenera brak


Duff wykorzystał absencję Dzsudzsaka i w tym meczu to on napędzał akcje Fulham. Strzelił gola i zaliczył asystę.


Następny mecz

vs

Fulham po raz drugi w tym sezonie na White Hart Lane zmierzy się z Tottenhamem. Za pierwszym razem, w FA Cup, Tottenham po bardzo dobrym meczu pokonał zespół Martina Jola 5:3. Warto jednak wspomnieć, że Fulham wystąpiło w rezerwowym składzie. Pora więc pomścić tych, którzy zagrali wtedy i ugrać coś w spotkaniu z Tottenhamem w lidze!

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Zacięty mecz - 13 kolejka
« Odpowiedź #97 dnia: Listopad 26, 2011, 10:41:59 »
trzeba przyznac ze wysoko poprzeczke wam ustawili pilkarze aston villi, bo to oni stworzyli wiecej sytuacji podbramkowych, lecz ich nie wykorzystali. cieszy mnie fakt ze ty potrafiles to zrobic i mam nadzieje ze wkrotce bedziecie odnosic jeszcze wieksze sukcesy, typu wygrana w LE lub LM i w lidze mistrzostwo.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Zacięty mecz - 13 kolejka
« Odpowiedź #98 dnia: Listopad 26, 2011, 12:26:10 »
No ten meczu musiałeś wygrać, aby nie oddalić się od czołówki ligi. Niestety owe spotkanie zaczęło się bardzo źle bo już w 19 minucie N'Zogbia świetnie przeszedł kilku twoich graczy po czym wystawił dogodną piłkę koledze z zespołu, a ten bez wahania trafił ją do bramki. Stracony gol jednak tylko ci podbudował do dalszej walki i już kilka minut później mamy remis. Tutaj kluczowym podaniem popisał się nikt inny jak Llorente. No i w końcu mamy tą 62 minutę. Tutaj bramkę zdobył Zamora, jednak sporo musiał się natrudzić, aby wyjść sam na sam z bramkarzem, jednak gdy to mu się udało trafił bramkę. Wygrywasz i jesteś już na piątej pozycji w tabeli, a to na pewno może bardzo cieszyć. :D

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Zacięty mecz - 13 kolejka
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 26, 2011, 12:27:02 »
Aston Villa wyszła w bardzo silnym składzie: Abgonlahor, Bent i N'Zogbia - nie lada wyczyn dla Twoich obrońców by ich powstrzymać, z tyłu wyszli słabiej, z przeciętnimi środkowymi obrońcami - i tu kreowała się szansa dla Zamory i Llorente i napastnicy te szanse wykorzystali.

Też się zgadzam że bez Dzudzsaka Fulham wiele traci, ale w składzie masz jeszcze Damiena Duffa, który pokazał Ci że czasami warto na niego stawiać.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Zacięty mecz - 13 kolejka
« Odpowiedź #99 dnia: Listopad 26, 2011, 12:27:02 »