Autor Wątek: Fulham F.C. by Emilek1908 | 25 kolejka | WAŻNA ANKIETA, głosujcie!  (Przeczytany 29436 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | 3:2 razy dwa... 17, 18 kolejka
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 30, 2011, 08:35:38 »
Ale mam zaległości :D To ja tak może w skrócie ( ;D)... W dwóch ostatnich kolejkach LE zlekceważyłeś sobie trochę rywali, bo byłeś już pewny awansu, oni niestety to wykorzystali i Sporting, na którego grałeś jeszcze rezerwami wygrał aż 3-1, a na Dynamo próbowałeś nowych zagrań, co się zemściło i Chorwaci strzelili Ci jedną bramkę, dającą im trzy punkty. Przez te dwie porażki spadliście na drugą pozycję i będziecie mieć trochę utrudnione zadanie jeśli chodzi o fazę pucharową LE. Nowy bramkarz, jak najbardziej przyda się Twojej drużynie, gdyż Schwarzer ma już 38 lat i długo nie pogra. Romero ma doświadczenie, chociażby wyniesione z ostatnich Mistrzostw Świata, jest jeszcze młody, ale bardzo doświadczony, a cena 4,5 mln € to nie majątek i warto wydać tak małą kasę, za tak dobrego bramkarza i nie przeszkadza tutaj nawet fakt, że nie poradził sobie w Sampdorii, może akurat u Ciebie błyśnie talentem i zajmie miejsce między słupkami na długie lata. W lidze, w 15 kolejce było już znacznie lepiej niż w LE, ale rywal z trochę niższej półki, co nie zmienia faktu, że trzy punkty wywalczone w tym spotkaniu były zasłużone, zagraliście bardzo dobrze z przodu i udało się Wam zaaplikować beniaminkowi trzy gole, strzelone przez Twoje największe gwiazdy - Dzsudzsaka i Llorente. Z United graliście jeszcze lepiej niż z Norwich i powiem szczerze, że należało się Wam zwycięstwo. Najpierw wynik otworzył, jak na kapitana przystało Damien Duff. Niestety zaledwie po dwóch minutach po dobrej akcji Rooneya, Hangeland strzelił swojaka. Nadzieje na zwycięstwo przywrócił Llorente, strzelając bramkę do szatni. Warto zauważyć dobrą współpracę Hiszpana z Duffem w tym meczu, wcześniej przy bramce Irlandczyka, to właśnie Fernando podawał, teraz było odwrotnie. Bardzo niewiele brakowało Wam do zwycięstwa, ale na nieszczęście Rooney 10 minut przed końcem nie zmarnował dobrej sytuacji i strzelił na 2-2. Na prawdę byliście drużyną lepszą, ale cóż lider zdołał się niestety pozbierać w końcówce i doprowadzić do podziału punktów. W 17 kolejce ligowej urządziliście znakomite widowisko. Najpierw prowadziłeś dwiema bramkami, ale do 79 minuty, wtedy właśnie jak odrodzeni gracze Blackburn postawili Ci się i zmniejszyli różnicę w wyniku. Pięć minut przed końcem, po wolnym z bliska goście niestety wyrównali, na szczęście Jol dobrze pomyślał, wprowadzając na boisko najlepszego Twojego piłkarza Fernando Llorente, który... asystował przy bramce Dzsudzsaka w ostatniej minucie doliczonego czasu. Pokazaliście w tym spotkaniu niesamowity charakter i mimo tego, że roztrwoniliście dwubramkowe prowadzenie w końcówce, to udało się Wam jeszcze podnieść i strzelić bramkę dającą trzy punkty. W 18 kolejce to niestety Wilki otworzyły wynik i Ty musiałeś ich gonić. Odpowiedzieliście dopiero po godzinie gry, trochę szczęśliwie, ale jednak piłka wpada do siatki po strzale Murphy'ego. Niestety Wolves strzeliło kolejną bramkę, czym znów uciekło Wam na dwubramkowe prowadzenie. Wam niestety udało się strzelić tylko jedną bramkę, precyzyjnym strzałem z daleka Dempsey zdołał pokonać bramkarza.

Sorry, bo trochę się rozpisałem, mam nadzieję, że się nie obrazisz :D I powodzenia w ostatnim meczu rundy ;)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | 3:2 razy dwa... 17, 18 kolejka
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 30, 2011, 09:57:31 »
19 kolejka
Zwycięstwo na koniec rundy!

Fulham F.C.      3:2      West Bromwich Albion
Moussa Dembele 45'+1, Fernando Llorente 60', Damien Duff 74' - Graham Dorrans 28', Marc-Antoine Fortune 77'

Hughes (Fulham)
brak


Wstęp do meczu:
W ostatniej kolejce rundy jesiennej na Craven Cottage przyjechał piętnasty zespół w tabeli - West Bromwich Albion. W pierwszym składzie tym razem nie wyszedł Dempsey. Dziwne trochę, bo prezentował się naprawdę nieźle. Na środku obrony zamiast Hangelanda wystąpił Hughes.

Sytuacji godne uwagi:
28' - Świetne podanie Odemwingie na wolne pole do Durransa, ten ucieka obrońcom i wychodzi sam na sam ze Schwarzerem. Spokojnie do tego podchodzi i pewnie pokonuje bramkarza gospodarzy.

45'+1 - Fenomenalne podanie Duffa na wolne pole do Dembele, ten kapitalnie urywa się obrońcom, wychodzi sam na sam, mija bramkarza i umieszcza piłkę w pustej bramce!

60' - Dembele wystawia piłkę na siedemnasty metr nadbiegającemu Llorente, ten uderza z pierwszej piłki, potężny strzał, piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki!

74' - Dzsudzsak z lewej strony dośrodkowuje w pole karne, tam Dembele nie sięga piłki, ale dopada do niej Duff i z 5 metrów nie ma problemów z pokonaniem Bena Fostera.

77' - Świetna, indywidualna akcja Fortune, który przeszedł kilku graczy Fulham, i zdecydował się na uderzenie z 20 metrów. Uderzył bardzo precyzyjnie i Schwarzer bez szans. Strzał wpadł tuż obok słupka.

Podsumowanie:
Bardzo ciekawy mecz zakończony zwycięstwem Naszego zespołu. Było to spotkanie dość wyrównane, z drobną przewagą Fulham i ta przewaga się potwierdziła minimalnym zwycięstwem drużyny z Londynu. Udanie więc zakończyliśmy rundę jesienną, z niecierpliwością czekamy na wiosnę!

Pochwała od trenera Moussa Dembele (+6), Danny Murphy (+5)
Nagana od trenera brak


Dembele zaczął strzelanie Fulham w dzisiejszym meczu. Przy stanie 0:1 dał nadzieję na zwycięstwo!


Fulham wzmacnia się młodym obrońcą!
Inkoom od stycznia będzie graczem Fulham.

Fulham zaklepuje sobie już drugiego zawodnika na styczeń. Po argentyńskim bramkarzu Sergio Romero przyszła pora na zawodnika z pola. Nowym zawodnikiem "The Cottagers" został młody, 22-letni obrońca reprezentacji Ghany - Samuel Inkoom. Prawy obrońca wzmocnił Fulham z ukraińskiego Dnipro Dniepropetrowsk. Wcześniej był zawodnikiem takich klubów jak: Sekondi Hasaacas (ghański zespół), Asante Kotoko Kumasi (również ghańska drużyna) oraz FC Basel, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Po tym przeszedł na Ukrainę, skąd teraz wywędrował do Anglii. Fulham zapłaciło za niego niespełna 7 milionów euro. Młody obrońca podpisał trzyletni kontrakt. Na pewno czeka go ciężka walka na prawej stronie obrony z Bairdem, oznacza to, że niemal pewne jest odejście kogoś z dwójki Kelly-Grygera, chociaż nikt nie wyklucza odejścia samego Bairda, który może nie pogodzi się z utratą miejsca w podstawowym składzie, chociaż nikt z góry nie mówi, że musi je stracić. Mamy nadzieję, że transfer Inkooma wyjdzie na dobre obu zawodnikom.

- Jestem w świetnym humorze. Podpisałem kontrakt ze świetnym klubem z Premier League, tutaj będę miał świetne warunki do rozwoju. Nie sądziłem, że tak szybko się to wszystko potoczy i w przeciągu kilku lat z ghańskiej ligi będę grał w najlepszej lidze świata. Zdaje sobie sprawę z ogromnej konkurencji na obronie, jednak nie przyszedłem tutaj po to, żeby siedzieć na ławce rezerwowych. Moim marzeniem jest gra w europejskich pucharach z Fulham, mam nadzieję, że nam się to uda. Nie mogę już doczekać się stycznia! - powiedział jednemu z ukraińskich serwisów Inkoom.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Ostatni mecz rundy! | Nowy zawodnik!
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 30, 2011, 13:45:20 »
Po raz trzeci z rzędu w meczu twojej drużyny pada wynik 3-2,tym razem graliście z zespołem w dolnych rejonów tabeli,mimo to spotkanie było bardzo wyrównane,pierwsi jednak na prowadzenie wyszli piłkarze WBA,w 28 minucie w sytuacji sam na sam twojemu bramkarzowi Dorrans,nie dał szans na skuteczną interwencje,jednak w doliczonym czasie gry wyrównaliście po pięknym podaniu grającego ostatnio fenomenalne mecze Duffa,bramkę strzelił Dembele,w drugiej połowie jeszcze po jednej bramce dołożyli Duff i twój najlepszy strzelec Llorente,WBA odpowiedziało jeszcze bramką Fortune w 77 minucie ale to nie wystarczyło na waszą drużynę.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Ostatni mecz rundy! | Nowy zawodnik!
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 30, 2011, 14:02:23 »
Znów wygrywasz ! Świetne wieści! Jestem ciekaw, który jesteś w tabeli. Co do transferu to Inkoom to fantastyczny gracz. Kupiłeś Ghańczyka i już będę teraz odwiedzał twą karierę 3x częściej :D. Ghana to moja ulubiona reprezentacja minimalnie ustępująca Canarinhos, którym od małego kibicuje. Ten transfer musi być strzałem w 10. Ciekaw jestem jak potoczą się losy innych obrońców w tym klubie.

Gratuluję wyników z tej rundy, brawo brawo brawo! :D Czekam na dalszy rozwój wydarzeń.

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Ostatni mecz rundy! | Nowy zawodnik!
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 30, 2011, 14:44:02 »
Czemu nie zarzucasz screenów z tabeli?

Ogólnie wszystko fajnie opisujesz, dość przejrzyście i miło się to czyta, ale czasem jak mi się nie chce przeglądać zbyt wnikliwie, to chciałbym chociaż wiedzieć, który jesteś w tabeli. :D

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Ostatni mecz rundy! | Nowy zawodnik!
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 30, 2011, 20:51:47 »
Runda jesienna w pigułce!

Ogólne statystyki:
Mecze ogółem: 26
Pozycja w lidze: 6
FA Cup: Odpadli w 1. rundzie
Liga Europy: Awans do 1/16 finału (2 miejsce - grupa E)
Zwycięstwa: 14
Remisy: 7
Porażki: 5

Żółte kartki: 17
Czerwone kartki: 2


Najwięcej występów ogółem:
Mark Schwarzer, Balazs Dzsudzsak - 24
Bobby Zamora, Fernando Llorente - 22
John Arne Riise - 21

Najwięcej bramek ogółem:
Fernando Llorente - 23
Bobby Zamora - 10
Moussa Dembele, Balazs Dzsudzsak - 7

Najwięcej asyst ogółem:
Danny Murphy, Balazs Dzsudzsak, Moussa Dembele - 7
Bobby Zamora - 5
Fernando Llorente, Clint Dempsey, Damien Duff - 3

Najlepsza średnia ocen ogółem (powyżej 10 spotkań):
Fernando Llorente, Balazs Dzsudzsak, Bobby Zamora - 6.6
Moussa Dembele - 6.5
Danny Murphy - 6.4

Tabela Premier League po rundzie jesiennej




Podsumowanie transferów


Pierwszego stycznia do Londynu przybyło dwóch nowych zawodników, których przybycie pewne było już wcześniej. Fulham zaklepało sobie wcześniej dwóch graczy nie wykazując żadnej aktywności w samym okienku transferowym. Mamy jednak nadzieję, że wzmocnienia te były trafne i polepszą one grę "The Cottagers". Oto nowi zawodnicy:

 - 22-letni obrońca Samuel Inkoom z Ghany (Dnipro)
 - 24-letni bramkarz Sergio Romero z Argentyny (Sampdoria)


Jol: Jestem z nich dumny!

- Naprawdę jestem dumny z tych chłopaków. Tak naprawdę wiele osób upatrywało w nas drużynę, która jakoś tam się utrzyma, ale szału nie będzie. A tu proszę bardzo! Nie daliśmy się pokonać takim drużynom jak Chelsea, Manchester United i City czy Tottenham. Przegraliśmy jedynie dwa ligowe mecze, mamy bardzo fajną sytuację wyjściową przed rundą wiosenną. Z taką grą naprawdę możemy powalczyć. Nie chcę nic tutaj obiecywać, bo to przecież nie o to chodzi, ale mam nadzieję, że pokażemy się z jak najlepszej strony, i to o nas będą mówić po zakończeniu sezonu jako rewelacja rozgrywek, czy największa niespodzianka tego sezonu.

Duff: Czujemy się mocni!

- Jesteśmy bardzo zadowoleni po rundzie jesiennej. Mało kto chyba spodziewał się, że będziemy na wysokim - szóstym miejscu. My jednak się tym nie przejmowaliśmy i nie przejmujemy, tylko robimy to, co najlepiej potrafimy, a pokazujemy, że słabi nie jesteśmy. Atmosfera w drużynie jest świetna, jesteśmy głodni sukcesów. Mamy fajną drużynę, wzmocniliśmy zespół dwoma dobrymi piłkarzami, czujemy, że możemy coś osiągnąć. Oczywiście śmiesznym byłoby deklarowanie, że zajmiemy miejsce gwarantujące nam Ligę Mistrzów, bo takie deklaracje mogą wygłaszać ludzie z Chelsea, Manchesteru czy skądś tam jeszcze indziej. My się na to nie patrzymy, staramy się grać jak najlepiej. Narazie wychodzi, mamy nadzieję, że tak będzie do końca sezonu. Jeśli się nie uda, trudno. Przecież i tak nikt na nas nie stawiał, myślę, że możemy tylko zyskać.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Podsumowanie rundy jesiennej
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 01, 2011, 16:11:24 »
No widzę, że mecz z WBA nie był jakiś ciężkim meczem. Zaczęło się jednak nie po waszej myśli i już po niespełna dwóch kwadransach przegrywaliście. Jednak przed przerwą udaję się wam jeszcze trafić bramkę, a to oznaczało, że w drugiej połowie zobaczymy sporo walki o trzy punkty. Po godzinie gry świetną bramkę zdobywa Lloretne trochę szczęśliwie bo futbolówka odbiła się jeszcze od bramki, ale co najważniejsze to to, że wpadła do bramki. W 74 trafiłeś już trzeciego gola i tego meczu przegrać już się raczej nie dało, choć po straconej bramce w 77 minucie mogło zrobić się nie bezpiecznie.

Ogólnie całą pierwsza runda jest chyba dobrą rundą. W tabeli zajmujecie szóstą pozycję z nie wielką stratą do lidera. Cztery punkty w lidze angielskiej odrobić jest łatwo, ale także łatwo jest je stracić. Co do wzmocnień to są to chyba bardzo dobre ruchy. Lubie ogólnie piłkarzy z Ghany i myślę, że ten zawodnik, którego kupiłeś przyda się. Cieszy mnie także to, że Llorente tak świetnie wszedł w zespół co mówią jego gole w BPL. :D






« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2011, 20:02:00 wysłana przez mojsesh »

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Podsumowanie rundy jesiennej
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 01, 2011, 16:16:41 »
Runda jesienna bardzo dobra w waszym , wykonaniu zajmujecie wysokie 6 miejsce tracąc tylko 4 punkty do liderującej Chealsea,w klasyfikacji strzelców prowadzi niesamowicie grający w twoim zespole Llorente,który strzelił w tej rundzie aż 18 bramek.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Podsumowanie rundy jesiennej
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 01, 2011, 21:06:07 »
Szkoda, trochę dużej ilości remisów, bo mogło być jeszcze lepiej. Mimo wszystko strefa ligi europejskiej, to dla Fulham duże osiągnięcie. Dobrze prowadzisz drużynę :) No i fenomenalny Fernando Llorente ;)

Zapraszam do mnie.

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Podsumowanie rundy jesiennej
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 03, 2011, 09:03:58 »
W ostatniej kolejce rundy jesiennej przyjechał do Was zespół z dołu tabeli. Faworytem tego spotkania była oczywiście drużyna Fulham. Chociaż na początku to WBA zaatakowało i zdobyła bramkę, dającą prowadzenie. Na szczęście udało się Wam po tym podnieść i strzelić bramkę wyrównującą zaraz przed przerwą. W drugiej połówce nie przysnęliście tak jak w pierwszej, wręcz przeciwnie, rzuciliście się do ataku i to się opłaciło, po godzinie gry kolejną już w tym sezonie bramkę trafia po niesamowitym strzale Fernando Llorente. Po niespełna kwadransie wyszliście na dwubramkowe prowadzenie, za sprawą bramki Duffa. Niestety gościom udało się zerwać do ataku i zaledwie po trzech minutach cieszyli się z bramki, ale dobrze, że tylko z jednej, bo na więcej nie było ich stać i to Wy odnosicie trzy punkty w tym jakże trudnym spotkaniu.
Wzmacniasz defensywę kolejnym, solidnym zawodnikiem. Inkoom jest jeszcze młody, ale zdążył już nabyć trochę doświadczenia na szczeblu międzynarodowym. Błędem może być rzucenie go na głęboką wodę, ponieważ Premier League jak wiadomo jest jedną z najlepszych lig świata, a Ghańczyk dotychczas występował w przeciętnym ligach, w swoim kraju, w Szwajcarii i na Ukrainie.
Zakończyliście bardzo udaną dla Was rundę, bo na pewno szóste miejsce w połowie sezonu w PL jest wielkim sukcesem dla Fulham. Jeszcze jeden sukces, ale już indywidualny, to prowadzenie w klasyfikacji strzelców Llorente, który pokazuje, że nie tylko jest najlepszy w londyńskim klubie, ale i w całej lidze angielskiej. Także gratuluję dobrej rundy i życzę sukcesów w następnej :)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Podsumowanie rundy jesiennej
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 03, 2011, 11:46:14 »
20 kolejka
Pewne zwycięstwo!
"Czerwony" Inkoom w debiucie!

Swansea City      0:2      Fulham F.C.
Moussa Dembele 32', Balazs Dzsudzsak 51'

brak
Inkoom (Fulham, za faul)


Wstęp do meczu:
No i nadeszła pora na wznowienie rozgrywek. Pora rozpocząć rundę wiosenną. Fulham udało się na Liberty Stadium aby zmierzyć się ze Swansea City. W pierwszym meczu Fulham pokonało Swansea 2:1 po dwóch bramkach debiutującego wtedy w drużynie Fulham Llorente. W tym spotkaniu zadebiutował Ghańczyk Samuel Inkoom. Drugi z nowych nabytków, bramkarz Sergio Romero usiadł na ławce rezerwowych.

Sytuacji godne uwagi:
32' - Inkoom próbuje dośrodkować ze skrzydła, zdołał zablokować jeden z zawodników Swansea, jednak piłka i tak leci w pole karne. Dopadł do niej Dembele i strzałem z 8 metrów z półobrotu umieścił piłkę pod poprzeczką.

48' - Fatalna sprawa, fatalna! Debiutujący w drużynie Fulham Inkoom zostaje ukarany czerwoną kartką za brutalny faul na Dobbie. Kartka jak najbardziej słuszna, jednak szkoda tego młodego obrońcy, który prezentował się naprawdę bardzo dobrze i w debiucie został przedwcześnie odesłany do szatni. Z boiska od razu zszedł Zamora, którego zastąpił Baird. Młody Ghańczyk pauzować będzie przez trzy mecze, najwcześniej zagra dopiero w 5 kolejce.

51' - Kartka nie przeszkodziła jednak w zdobyciu gola. Kapitalne podanie na skrzydło do Duffa, ten świetnie minął dwóch rywali, zagrał na 11 metr do Dzsudzsaka, który uderzył z pierwszej piłki nie dając szans Moreirze na interwencję!

Podsumowanie:
Dość pewne zwycięstwo gości. Swansea próbowała, szczególnie po tym jak czerwoną kartką ukarany został Inkoom, jednak strzały albo były niecelne, albo po prostu były słabe. Na pewno kartka dla Ghańczyka nie potrzebna, głupio zrobił. Spalił się chyba w debiucie i mimo tego, że dobrze się prezentował to już na początku komplikuje sobie sytuację, nie zagra w trzech najbliższych kolejkach Premier League.

Pochwała od trenera Moussa Dembele (+7), John Arne Riise (+3)
Nagana od trenera Samuel Inkoom (-1)


Dembele coraz bardziej zaczyna zadomawiać się w pierwszym składzie odpłacając się dobrą grą i strzelanymi bramkami.


Następny mecz

vs

Fulham po raz pierwszy w rundzie wiosennej zagra na własnym stadionie. Na pewno będzie to dobra okazja do podziękowania "The Cottagers" za jesień, podczas której spisywali się bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że podobnie jak na jesień z Newcastle uda się wygrać.

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Inauguracja rundy wiosennej - 20 kolejka
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 03, 2011, 12:02:03 »
No widzę że Fulham dobrze radzi sobie w tym sezonie 6 miejsce. Nie ma czego się wstydzić, w końcu to Premier League :). Widzę że transfer Llorente jak i Dzsudzsaka sie udał. Ten pierwszy świetnie strzela, a drugi świetnie asystuję. Może Hiszpan zastąpi Torresa w reprezentacji :)? Wzmocnień dużo nie zrobiłeś i dobrze masz mocną kadrę. Dobrze że kupiłeś Romero, bo Schwarzer nie jest już najmłodszy.
Pozdro :).
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Inauguracja rundy wiosennej - 20 kolejka
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 03, 2011, 19:45:06 »
Na inauguracje rundy wiosennej pewnie pokonujecie na wyjeździe beniaminka z Swansea,bramki zdobywali utrzymujący nadal świetną formę Dembele i Dzsudzsak .

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Inauguracja rundy wiosennej - 20 kolejka
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 03, 2011, 20:16:12 »
No widzę dość łatwe spotkanie rozegrałeś z beniaminkiem ligi. Już w 32 minucie w pole karne dośrodkowuje twój nowy nabytek Inkoom, jednak piłka zanim dotarła tam gdzie dotrzeć powinna odbiła się jeszcze od graczy rywali. Po czym przejął ją Dembele i trafił bramkę. No i cóż mamy tą 48 minutę i czerwoną kartkę dla debiutanta... można powiedzieć debiut jeden z gorszych, ale trzeba go pochwalić za pracę przed dostaniem kartki. Utrata gola, jednak nie pozbawiła twojego zespołu do kolejnych ataków i w 51 minucie zdobyłeś drugiego gola i pewnie wygrałeś to spotkanie. :D

Offline heenro19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Inauguracja rundy wiosennej - 20 kolejka
« Odpowiedź #134 dnia: Grudzień 03, 2011, 20:59:24 »
Miałeś przewagę w posiadaniu piłki w meczu ze Swansea ale oddaliście tyle samo strzałów zarówno celnych jak i niecelnych - wiec chyba gospodarze zbyt czesto dochodzili do głosu - trzeba sie  spiąć i to poprawic.
Cóź nie tak mial wygladac debiut Inkooma, ale taka jest juz pilka nozna... pozdrawiam i zapraszam do mojej kariery
" border="0  " border="0  " border="0

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Inauguracja rundy wiosennej - 20 kolejka
« Odpowiedź #135 dnia: Grudzień 03, 2011, 21:28:31 »
Bardzo dobry wynik, liczę że kolejne będą lepsze:)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Inauguracja rundy wiosennej - 20 kolejka
« Odpowiedź #136 dnia: Grudzień 04, 2011, 12:06:55 »
21 kolejka
Newcastle bez szans, świetny Dembele!

Fulham F.C.      4:0      Newcastle United
Fernando Llorente 20', Moussa Dembele 25', 78', 82'

Hangeland (Fulham)
brak


Wstęp do meczu:
Pora rozpocząć rundę wiosenną na własnym stadionie. Na Craven Cottage przyjechał zespół Newcastle, który jak narazie spisuje się poniżej oczekiwań zajmując dopiero piętnaste miejsce. Na jesień Fulham pokonało Newcastle na St. James Park 3:1, każdy liczył na powtórkę. Sergio Romero ponownie zasiadł jedynie na ławce rezerwowych, zaś Inkoom musi pauzować za czerwoną kartkę z meczu ze Swansea.

Sytuacji godne uwagi:
20' - Duff zagrywa do Dzsudzsaka na skrzydło, Węgier dośrodkowuje w pole karne, Llorente przeskakuje Taylora i uderza głową na długi róg. Piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki.

25' - Llorente podaje na wolne pole do Dembele, ten ładnie mija Colocciniego, wychodzi sam na sam i z 12 metrów uderzył po krótkim rogu ładnie myląc bramkarza, który był bez szans w tej sytuacji.

78' - Świetna kontra Fulham. Llorente podaje na wolne pole do Dembele, ten świetnie ruszył do piłki i niemal od połowy przed sobą miał tylko bramkarza. Zszedł nieco na bok i ładnym strzałem z 11 metrów po długim rogu nie dał szans!

82' - Znów kapitalne podanie Llorente na wolne pole do Dembele, ten wyprzedza Colocciniego, znów wychodzi sam na sam, z wielkim spokojem mija bramkarza i umieszcza piłkę w pustej bramce!

Podsumowanie:
Świetny mecz podopiecznych Martina Jola. Newcastle było bez szans w tym spotkaniu, gospodarze byli lepsi pod każdym względem. Na pewno swoje zrobiła dość słabo zorganizowana obrona gości, która kilkukrotnie dopuściła do sytuacji sam na sam napastników Fulham. Aż trzy z nich wykorzystał Dembele, który zdobył w tym meczu hattricka. Taką drużynę Fulham chcemy oglądać!

Pochwała od trenera Moussa Dembele (+8), Fernando Llorente (+7)
Nagana od trenera brak


Zamora może mieć poważny problem aby wygryźć świetnie grającego Belga, który w tym meczu zdobył hattricka!


Następny mecz

vs

Fulham zaczyna serię trudniejszych spotkań meczem z Chelsea na Stamford Bridge. W pierwszym spotkaniu tych drużyn na Craven Cottage padł remis 0:0. Fulham jednak ze świetnej strony pokazało się w dwóch pierwszych spotkaniach rundy wiosennej, może uda się coś ugrać z "The Blues"?

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Kolejny dobry mecz - 21 kolejka
« Odpowiedź #137 dnia: Grudzień 04, 2011, 12:19:16 »
Świetny mecz na Inauguracje, od razu pogrom. Llorente rozegrał kolejne świetne spotkanie 1 gol i 3 asysty, Dembele również pokazał klasę hat-trick nie zdarza się zbyt często. W następnej kolejce zagrasz z mocnym Chelsea i niestety na Stamford Brigde, ale myślę że urwiesz punkt Chelsea, a mecz zakończy się remisem 2:2 :).
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Kolejny dobry mecz - 21 kolejka
« Odpowiedź #138 dnia: Grudzień 04, 2011, 13:24:02 »
Hattrick Dembele, Newcastle bez szans. Co za forma Fulham. Jednak prawdziwy test nastąpi na Stamford Bridge w meczu z Chelsea. Zapraszam do mnie!

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Kolejny dobry mecz - 21 kolejka
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 04, 2011, 13:55:29 »
Kolejny świetny mecz w Waszym wykonaniu, załatwiliście przeciwników, nie dając im cienia szansy na jakikolwiek dobry rezultat, kompletna dominacja. Pierwsza bramka to znów zasługa tej Twojej znakomitej dwójki Dzsudzsaka i Llorente, pierwszy asystował, drugi strzelił i zaczęła się lepsza gra, której efektem jest druga bramka strzelona zaledwie po pięciu minutach, tym razem Llorente wcielił się w rolę podającego, a swoje strzeleckie przedstawienie rozpoczął Dembele. Później na bramki czekaliśmy aż do końcówki spotkania,ale było warto, bo kolejna ładna akcja Llorente i Dembele zakończyła się kolejną bramką. W 82 minucie znów to samo, podaje Llorente, strzela Dembele. Ci dwaj panowie mają w tym spotkaniu niezły bilans, pierwszy 1 gol i 3 asysty, a drugi skompletowany hattrick. W następnym spotkaniu czeka Cię trudne zadanie, mecz z Chelsea na Stamford Bridge, chociaż patrząc na Waszą obecną formę, to gospodarze powinni się bardziej obawiać swojego przeciwnika ;]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Kolejny dobry mecz - 21 kolejka
« Odpowiedź #139 dnia: Grudzień 04, 2011, 13:55:29 »