Autor Wątek: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?  (Przeczytany 41973 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 08, 2012, 18:46:41 »
No i jeszcze czemu nie można wybrać kto będzie mógł grać jakim kontrolerem w trybie Liga/Puchar lub w Community. :)

Offline kubix718

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Kraśnik
  • Wiadomości: 188
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Viva el BARCA!!!
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 08, 2012, 19:00:58 »
Zacytowałbym wypowiedź es_sabbi ale trochę by to miejsca znowu zajęło :D. Ale wracając do tematu. Także jestem za tym aby była np. polska liga ponieważ po wgraniu dodatku nie da się grać online. Lepiej zrobić lige bo komentarz można zrobić nie oficjalny po polsku   a i tak wszędzie zadziała ;D

Offline pikusix1

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • PESo maniak
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 08, 2012, 19:13:21 »
Zacytowałbym wypowiedź es_sabbi ale trochę by to miejsca znowu zajęło :D. Ale wracając do tematu. Także jestem za tym aby była np. polska liga ponieważ po wgraniu dodatku nie da się grać online. Lepiej zrobić lige bo komentarz można zrobić nie oficjalny po polsku   a i tak wszędzie zadziała ;D

Jak już to zrobią spolszczenie, gdyż bardzo mało osób interesuje się polską piłką i my, Polacy bylibyśmy tylko zadowoleni, a oczywiście Konami na jeden kraj nie patrzy :)

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 08, 2012, 20:19:51 »
Pozostanie wam wsparcie Polskiego komentarza do PES by pentoza :) Premiera już niebawem i ma na pewno 1 wielki plus. Wszystkie błędy wytknięte podczas gry od razu będą poprawiane w łatkach, przez co społeczność PES będzie mogła cały czas ulepszać produkt końcowy :) Wiadomo, że nie jestem żadnym Szpakowskim anim Borkiem ale jak się nie ma co się lubi....

Aprobując do pytań członka zespołu Galapagos. Pojawiło się jedno - Czy średniej jakości polski komentarz by nas usatysfakcjonował? - Doskonale wiem, dlaczego padło takie pytanie :) Otóż, zamiast ładować kasę na zatrudnianie komentatorów można by przecież do komentowania zatrudnić "pracowników" Galapagos, którzy użyczyliby głosu w grze. Takie rozwiązanie byłoby potwierdzeniem tezy Wilk syty i owca cała. My mamy po polsku grę na "średnim" poziomie a Galapagos kasę w kieszeni :) Opcja jak najbardziej prawdopodobna a przy okazji służę pomocą gdyż poświęciłem temu projektowi już pół roku i mógłbym się przydać chociażby dlatego, że wiem czego unikać i jak to wszystko zrobić aby miało ręce i nogi. Zresztą... macie zespół, który dostanie za to pieniądze, ja pracuję "praktycznie" sam i to za darmo, zatem macie spore pole do popisu.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline kubix718

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Kraśnik
  • Wiadomości: 188
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Viva el BARCA!!!
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 08, 2012, 20:34:42 »
Mogli by ciebie pentoza wybrać na komentatora pes 2012 2013 ;D. Jesteś już jakby rozeznany, większość z forum cię kojarzy jako koment.,  jesteś mało znany, więc była by to dobra wizytówka. Osobiście wolałbym ciebie bo ty na początku zaprezentowałeś na krótkie "demo" twoich umiejętności, więc wiedzieliśmy co bierzemy. Jeżeli koment. robił by ktoś z galapagos nie wiedzielibyśmy czy dana osoba "umie" komentować ponieważ nie ukazali by rąbka tajemnicy bo tajemnica firmy itp. To takie kupowanie kota w worku. Nie wiesz co cię czeka.
Ale to jest moje skromne zdanie.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2012, 20:36:27 wysłana przez kubix718 »

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 09, 2012, 13:42:58 »
Witam :)

Dzięki za zainteresowanie naszym forum i polską sceną pesa w Polsce. Od razu widać, że nowy dystrybutor jest zaintereowany rozwojem gry w Polsce i zaczyna od "konultacji społecznych". Nalezy jednak pamiętać - i zwracam się tu do użytkoników formu - że Galapagos nie tworzy gry,a jedynie stał się jej dystrybutorem gry w Polsce. W związku z powyzszym nie jest on wstanie odpowiedzieć na pytania techniczne dotyczące trybu gry. Jedyne co może zrobić, moim zdaniem przesłać sugestie dalej...

Po zapoznaniu się z waszymi pytaniami na forum i po zdobytym doświadczeniu prubując nawiązac kontakt z poprzednim wydawcą może ja odpowiem Wam na kilka pytań i przedstawie sprawę w innym swietle. Aby uzyskac literki i komentarz "pl" w grze będziemy jeszcze - moim zdaniem - musieli poczekać jeszcze co najmniej 3 lata. Probowałem sprzedawac gry przez CD-P, ale niestety nie udalo sie (brak zainteresowania). Z tego co wiem to nie tylko mi. Wiele firm też nie doszło do porozumienia i zaczeło sprowadzac gry z zagranicy. Tak jak wspominaliście nabijalismy słupki innym krają dzięki czemu zostajemy pomijani. Pamiętacie, że dla firmy liczą się zyski a inwestuje się tam, gdzie mogą być one najwieksze. Po co inwestowac w Polskę, skoro i tak kupujemy gry z innych krajów. Cel osiągniety mimo, że nie poniesli dodatkowcyh nakładów na nasz kraj. Tutaj własnie widze Galapagos jako głowny cel. Moim zdaniem musze przekonać Konami, że w Polsce sie opłaca. Mogą to osiągnąć poprzez reklamę graczy i lig oraz organizwoanei turniejów pesa.

MY przez Ultime sprzedajemy rocznie kilkaset gier pesa,dokładaliśy smycze z własnej kasy, a mimo wszytko CD-p nie zainteresowało się.

Cena gry

Pamiętajce,że to sklepy narzucają swoją marże,a  nie dystrybutor. Pytanie dlaczego cena w MM a Empiku jest różna powinno być kierowane do sklepów, a nie do dystrybutorów.Wiadomo, każdy z nas szuka gdzie jest najtaniej... a przez to kupujemy gry " za granicy" . Z drugiej strony nie  bylimsy informowali. gdzie oficilanie mozna kupić pesa od dystrybutora(on też nie prowadził takiej sprzedazy)

marketing

jego tak naprawdę nie ma. Proszę porównać reklamę EA a Konami....ale to kolega juz wytłumaczył wcześniej . Moim zdaniem poczekjamy, dajmy się wykazac nowemu dystybutorowi. Tak jak zapowiada trwają prace i rozmowy, więc poczejamy na ich Efekty.

Mam nadzieje, że uda się w koncu pesleague.pl wstawić na pesleague.com i nazwać nas w oficialna ligą Pesa w Polsce, bo przez wszytkie lata i ciągły wzrost i ciężką pracę zasłużyliśmy na to jak nikt inny.

Zwracam się tez do użytkowników forum. Nim zadacie pytanie proszę o zadawanie pytań rzeczowych i merytorycznych po zapoznaniu się wcześniej z tematem. Każda proba obrażania, badz używanie słów powszechnie uznanych za obraźliwie skonczy się odrazu banem.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 13:44:31 wysłana przez maciek_pl »

Krooger

  • Gość
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 12, 2012, 19:24:24 »
Poruszałeś temat słupków sprzedaży PESa. To czy możesz nam chociaż powiedzieć, nawet ogólnie - jaki sposób sprzedaży PESa w Polsce jest w 100% "legalny" i nabija ratio dla Polski??
Sporo PESów zostało sprzedane przez stronkę ultima.pl choć obawiam się, że nasza sprzedaż w tym sklepie zasila "angielski słupek" - ale może się myle?? A co z supermarketami?? Tesco, MediaMarkt, Saturn??? Co ze sklepami internetowymi typu: ultima.pl, merlin.pl, może w krótce amazon.pl???

Wszystkie sklepy, które wymieniłeś kupują towar od oficjalnego dystrybutora, czyli od nas, a taki towar wpada w słupki "Polska". Niebawem w sklepach pojawi się reedycja cenowa PLATINUM/CLASSICS więc spodziewajcie się też delikatnej obniżki ceny egzemplarzy, które jeszcze są na półkach.

Mówicie o wysokich cenach, a ja np. w Merlin.pl znalazłem PES 2012 na PS3 za 164PLN...

Krooger

  • Gość
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 12, 2012, 19:28:13 »
Pozostanie wam wsparcie Polskiego komentarza do PES by pentoza :) Premiera już niebawem i ma na pewno 1 wielki plus. Wszystkie błędy wytknięte podczas gry od razu będą poprawiane w łatkach, przez co społeczność PES będzie mogła cały czas ulepszać produkt końcowy :) Wiadomo, że nie jestem żadnym Szpakowskim anim Borkiem ale jak się nie ma co się lubi....

Aprobując do pytań członka zespołu Galapagos. Pojawiło się jedno - Czy średniej jakości polski komentarz by nas usatysfakcjonował? - Doskonale wiem, dlaczego padło takie pytanie :) Otóż, zamiast ładować kasę na zatrudnianie komentatorów można by przecież do komentowania zatrudnić "pracowników" Galapagos, którzy użyczyliby głosu w grze. Takie rozwiązanie byłoby potwierdzeniem tezy Wilk syty i owca cała. My mamy po polsku grę na "średnim" poziomie a Galapagos kasę w kieszeni :) Opcja jak najbardziej prawdopodobna a przy okazji służę pomocą gdyż poświęciłem temu projektowi już pół roku i mógłbym się przydać chociażby dlatego, że wiem czego unikać i jak to wszystko zrobić aby miało ręce i nogi. Zresztą... macie zespół, który dostanie za to pieniądze, ja pracuję "praktycznie" sam i to za darmo, zatem macie spore pole do popisu.

Dlaczego tak uważasz? Zapytałem ponieważ podkreślam po raz n-ty. Jesteśmy dystrybutorem. Jest nam trudniej, z technicznego punktu widzenia, współpracować z wydawcą. Chciałbym ustrzec się jakości z PES6 za wszelką cenę, ale zrozumcie - nie jesteśmy polskim przedstawicielstwem Konami - jeśli do tego dojdzie to PES 2013 PL będzie naszym pierwszym, bardzo ważnym sprawdzianem.

Krooger

  • Gość
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 12, 2012, 19:37:16 »
Witam :)

Dzięki za zainteresowanie naszym forum i polską sceną pesa w Polsce. Od razu widać, że nowy dystrybutor jest zaintereowany rozwojem gry w Polsce i zaczyna od "konultacji społecznych". Nalezy jednak pamiętać - i zwracam się tu do użytkoników formu - że Galapagos nie tworzy gry,a jedynie stał się jej dystrybutorem gry w Polsce. W związku z powyzszym nie jest on wstanie odpowiedzieć na pytania techniczne dotyczące trybu gry. Jedyne co może zrobić, moim zdaniem przesłać sugestie dalej...

Jesteś jedną z niewielu osób, które to w pełni rozumieją. Dzięki!

Cytuj
Po zapoznaniu się z waszymi pytaniami na forum i po zdobytym doświadczeniu prubując nawiązac kontakt z poprzednim wydawcą może ja odpowiem Wam na kilka pytań i przedstawie sprawę w innym swietle. Aby uzyskac literki i komentarz "pl" w grze będziemy jeszcze - moim zdaniem - musieli poczekać jeszcze co najmniej 3 lata. Probowałem sprzedawac gry przez CD-P, ale niestety nie udalo sie (brak zainteresowania). Z tego co wiem to nie tylko mi. Wiele firm też nie doszło do porozumienia i zaczeło sprowadzac gry z zagranicy. Tak jak wspominaliście nabijalismy słupki innym krają dzięki czemu zostajemy pomijani. Pamiętacie, że dla firmy liczą się zyski a inwestuje się tam, gdzie mogą być one najwieksze. Po co inwestowac w Polskę, skoro i tak kupujemy gry z innych krajów. Cel osiągniety mimo, że nie poniesli dodatkowcyh nakładów na nasz kraj. Tutaj własnie widze Galapagos jako głowny cel. Moim zdaniem musze przekonać Konami, że w Polsce sie opłaca. Mogą to osiągnąć poprzez reklamę graczy i lig oraz organizwoanei turniejów pesa.

jw

Cytuj
MY przez Ultime sprzedajemy rocznie kilkaset gier pesa,dokładaliśy smycze z własnej kasy, a mimo wszytko CD-p nie zainteresowało się.

Cena gry

Pamiętajce,że to sklepy narzucają swoją marże,a  nie dystrybutor. Pytanie dlaczego cena w MM a Empiku jest różna powinno być kierowane do sklepów, a nie do dystrybutorów.Wiadomo, każdy z nas szuka gdzie jest najtaniej... a przez to kupujemy gry " za granicy" . Z drugiej strony nie  bylimsy informowali. gdzie oficilanie mozna kupić pesa od dystrybutora(on też nie prowadził takiej sprzedazy)

Wszystkie sieci handlowe, oprócz EMPIK, mają grę od nas. Coraz więcej "niezależnych" sklepów internetowych ma grę od nas choć jeszcze niedawno omijali nas szerokim łukiem. Być może uważali, że pojawiliśmy się na jeden sezon i nie warto sobie zawracać głowę. Ultima.pl, Amazonka.pl, Merlin.pl, etc. również mają tytuły od nas.

Cytuj
marketing

jego tak naprawdę nie ma. Proszę porównać reklamę EA a Konami....ale to kolega juz wytłumaczył wcześniej . Moim zdaniem poczekjamy, dajmy się wykazac nowemu dystybutorowi. Tak jak zapowiada trwają prace i rozmowy, więc poczejamy na ich Efekty.

Mam nadzieje, że uda się w koncu pesleague.pl wstawić na pesleague.com i nazwać nas w oficialna ligą Pesa w Polsce, bo przez wszytkie lata i ciągły wzrost i ciężką pracę zasłużyliśmy na to jak nikt inny.

O dodanie pesleague.pl do oficjalnych już wnieśliśmy, ale szczerze - jest tyle tworów internetowych i każdy z nich ogłasza się "tym największym", że ja sam się już zacząłem gubić. Obecnie w trakcie autoryzacji w Konami znajduje się PES LEAGUE i PES GOLDEN LEAGUE. Pierwsza jako oficjalna liga, druga, jako oficjalny organizator turniejów, mistrzostw.


Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 28, 2012, 13:52:16 »
wiesz, ludzie dużo piszą,a ja zadam pytanie:

- która strona ma lepsze staty od nas?
- która strona działa najdluzej bez przerwy?
- czy strona o pesie powinna miec rozgrywki fify?

Offline paxx

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2007r.
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 28, 2012, 20:20:43 »
Rzeczywiście rewelacyjna cena 164 zł za pesa 2012 w merlin.pl , taka cena by dobra jak by to był pes 2013 .

Co do oficjalności to powinna mieć ja tylko liga peleague.pl która coś organizuje i trafia to większej ilości odbiorców niż ta 2

PES GOLDEN LEAGUE -  bez sensu  już kwiecień a tu nawet największa liga offline 1 turnieju nie zrobiła śmiechu warte ;D

« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2012, 22:31:40 wysłana przez paxx »

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #91 dnia: Kwiecień 11, 2012, 15:58:56 »
Czy są jakieś newsy od konami?

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #92 dnia: Kwiecień 20, 2012, 08:14:01 »
Kto ty wgl jesteś i czy jest choć nadzieja że będzie Polska Wersja językowa?
" border="0

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #93 dnia: Kwiecień 20, 2012, 09:17:03 »
Ja zapytam koleżki co tu się pojawił - mianowicie jakie stanowisko ma konami w sprawie uciekinierów?

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #94 dnia: Kwiecień 20, 2012, 09:46:07 »
Kto ty wgl jesteś i czy jest choć nadzieja że będzie Polska Wersja językowa?
pisze Ci kto to jest a czy bd PL wersja jezykowa to jeden z przedstawicieli Gallapagos udzielał nawet odpowiedzi na ten temat w jednym wątku...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2012, 09:50:14 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 21, 2012, 06:42:46 »
aby mieć polska wersje  trzeba mieć takich kolesi jak kriss lub samemu <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=daf89da38321101d10b53a32611efb4d&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=daf89da38321101d10b53a32611efb4d&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 21, 2012, 17:05:51 »
Trzeba zrobić już petycje aby PES 2014 był w PL. Może będzie więcej podpisów.   ;D

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 21, 2012, 17:12:58 »
Krooger na Gamezilli napisał że cały czas walczą.

Offline hors7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2011r.
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 23, 2012, 21:51:57 »
Krooger na Gamezilli napisał że cały czas walczą.

Szkoda że teraz przeczytałem ten wątek, dużo informacji można wybrać i złożyć w kupę a najważniejsze to żeby temat nie poszedł w otchłań. Marne szanse na spolszczenie (Uk, France, Deutschland i Espana to cel Konami) Ale niech walczą :)
Może jednak da się jakoś to obejść dodając patcha który ułatwią procedurę zmiany języka, choć jak pisał Krooger zmianą języka pociąga za sobą wiele. Można się spytać dlaczego Konami ma zwrócić uwagę w stronę Polski a nie np Rosji? Tam gdzie jest 10 razy więcej potencjalnych klientów. Powiększajmy sprzedaż, zachęcajmy, jak to w biznesie słupki będą rosły. Myślę że była by dobra również jakaś spektakularna akcja która zwróciła by uwagę japońską firmę.
White Star Power

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 23, 2012, 22:22:51 »
nie bedzie pl wersji moze za 2-3 lata

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 23, 2012, 22:22:51 »