Autor Wątek: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10  (Przeczytany 21887 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 29, 2012, 22:13:04 »
Tak jak sam napisałeś:falstart. Chociaż na El Madrigal nie ma łatwo więc jesteś w 10% usprawiedliwiony. Eto'o ze słabym celownikiem i  niepodyktowany karny to negatywne strony meczu. A tą pozytywną jest świetny występ Ronaldinho, oby tak dalej Dinho!

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 29, 2012, 22:15:12 »
Ogólnie karierę czytam dosyć regularnie, tylko po prostu rzadko zdarza mi się oddać komentarz. ;) Fajnie opisujesz, podoba mi się. I świetnie, że PES 6.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 29, 2012, 22:15:38 »
Nie wiem, czy taki falstart. Villareal te kilka lat temu grał na pewno o wiele lepiej niż teraz, gdy turla się gdzieś przed strefą spadkową, a po silnej drużynie odpadającej dopiero w półfinale LM i podgryzającej pięty Realowi i Barcelonie (całkiem niedawno byli chyba nawet wicemistrzami kraju) zostały obecnie już tylko popłuczyny. Nie stawili ci zbytniego oporu, ale tak to jest, gdy celuje się w gołębie albo w bramkarza. Nawet nie celowo, taka po prostu jest ta gra.
" border="0

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 29, 2012, 22:36:57 »
Cytuj
całkiem niedawno byli chyba nawet wicemistrzami kraju
W 2007/08, czyli w rozgrywkach poprzedzających sezon, w którym się znajdujemy w karierze pawlodara. Druga drużyna poprzedniego sezonu grała z trzecią. Jeśli to był dla kogoś falstart, to dla Villarrealu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2012, 22:43:22 wysłana przez kmiron#10 »



Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 29, 2012, 22:39:50 »
Druga drużyna poprzedniego sezonu grała z drugą.
Z trzecią.
" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 29, 2012, 22:43:59 »
W 2007/08, czyli w rozgrywkach poprzedzających sezon, w którym się znajdujemy w karierze pawlodara. Druga drużyna poprzedniego sezonu grała z drugą. Jeśli to był dla kogoś falstart, to dla Villarrealu.

Porównując statystyki graczy obu drużyn i statystyki z meczu to wiesz :)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 29, 2012, 22:46:41 »
Wiem, wiem, oczywiście ;) Ten wynik nie jest może wielkim sukcesem dla Barcelony, ale nie nazwałbym go falstartem.



Offline Dynamo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.03.2012r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 30, 2012, 14:20:34 »
Kariera jest ciekawie opisywana, podoba mi się taki styl. Ponadto grasz w moją ulubioną część PES'a, gram w nią nadal ale jakoś przyzwyczaiłem się grać w PES'a 2012 bo w 06 gram słabiutko na amatorze. Grupę masz dość trudną, Porto w tamtym czasie było bardzo groźne, Fenerbahce i Fiorentina także. Chociaż myślę że uda ci się awansować, powodzenia. :)

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 30, 2012, 14:30:02 »
Nie udał się ligowy debiut Muorinho na ławce trenerskiej Barcelony, mimo że Villarreal to na prawdę silna drużyną kompletnie ją zdominowaliście niestety nie udało wam się wykorzystać ogromnej przewagi a sytuację za sytuacją marnował Eto'o, w 64 minucie sędzia powinien podyktować rzut karny, ale z nie wiadomych przyczyn nie ujrzał brutalnego faulu Cygana.

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 30, 2012, 14:39:46 »
Trafiłeś do grupy CL z ciekawymi zespołami. Porto zawsze nieprzewidywalne, Fenerbahce to zawsze ekipa nie spełniona i żądna sukcesów, a Fiorentina powinna tu byś outsiderem, wg. mnie.
Spotkanie pierwszej kolejki napewno nie można uznać za udane. Czy falstart? No ja jednak powiem, że tak, chociaż Barca w rewanżu z Szachtarem już pokazała, że mogą mieć kłopoty. Chyba potrzeba najwyraźniej czasu. Szkoda, że nic nie wpadło, bo przy takiej przewadze po prostu wypadałoby coś wbić. Arbiter też się nie popisał w 64 minucie. No nic... może nie ten dzień.
Zaskoczył mnie Real Betis, który pokonał Valencie no i fajnie, że znów widzę Depo. ; )

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 30, 2012, 21:17:18 »
Mourinho ligowego debiutu w roli managera Barcelony nie zaliczy do udanych. Na inaugurację Primera División jego podopieczni bezbramkowo zremisowali z "Żółtą Łodzią Podwodną". Musisz popracować nad skutecznością Eto'o. :)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #111 dnia: Kwiecień 04, 2012, 14:14:00 »
Porto rozstrzelane na początek
3 września 2008, Barcelona - 1 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów

         
FC Barcelona      7 - 1   FC Porto
                                                                                               Henry 18'                                Lisandro Lopez 58'
                                                                                               Eto'o 35' 55' 70' 78' 85'
                                                                                               Ronaldinho 37'                                
                             
                                                                      
                                        



Niesamowite widowisko mogli oglądać ludzie zgromadzeni na Camp Nou. Chyba wszyscy zawiedli się na drużynie Porto, byli oni jedynym zespołem, który wygrał z Barceloną w przedsezonowych sparingach, a dzisiejszego wieczora zamiast grać w piłkę woleli uprawiać MMA. Na efekty nie trzeba było długo czekać, bo już po 30 minutach na boisku, po brutalnych faulach na Ronaldinho wylecieli obaj środkowi obrońcy portugalskiej drużyny. Cud, że Brazylijczyk zdołał przetrwać ten mecz bez kontuzji. Co dziwne trener Porto nie zdecydował się na żadne zmiany, więc Barcelona miała bardzo dużo miejsca pod polem karnym przeciwników. Co z tego wynikło? Pięć goli Samuela Eto'o i po jednym Henry'ego i Ronaldinho. Porto ugryzło tylko raz, kiedy po rzucie rożnym gola strzelił Lisandro. Widać było, że drużyna Mourinho chce się jak najlepiej zaprezentować i fazę grupową Ligi Mistrzów zacząć lepiej, niż La Lige. Dodatkowo do niemiłych zdarzeń doszło jeszcze po zakończeniu spotkania, kiedy piłkarze obu drużyn starli się w tunelu. Z pewnością posypią się kary.

W drugim meczu grupy D Fiorentina z trudem wywiozła zwycięstwo z gorącego tureckiego terenu. Zwycięskiego gola Vargas strzelił w 88 minucie.

Barcelona: Valdes; Dani Alves, Puyol (C), Milito, Maxwell; Yaya Toure, Xavi, Iniesta (53' Pjanic); Ronaldinho (70' Giovani), Henry (53' Mata), Eto'o.

Porto: Helton; Sapunaru, Bruno Alves (C) , Pedro Emanuel , Benitez ; Raul Meireles (58' Farias ), Lucho Gonzales (89' Bolatti), Tomas Costa ; M. Gonzales, C. Rodriguez (78' Candeias), Lisandro Lopez .




Wyróżnienie w Barcelonie:



Samuel Eto'o - Nie ma innej możliwości. Perfekcyjny mecz Kameruńczyka, 5 goli mówi samo za siebie, szkoda, że z Villarrealem nie zaprezentował takiej skuteczności.





Spokojne zwycięstwo
6 września, Barcelona - 2 kolejka La Liga

         
FC Barcelona      2 - 0   RCD Mallorca
                                                                                           Ronaldinho 5'                                    
                                                                                           Henry 60'
                                                                                                                                                        
                             
                                                                      
                                        



Mecz ten był dużo spokojniejszy, niż spotkanie Barcelony z Porto w Lidze Mistrzów. Mallorca od początku starała się murować bramkę i nie dopuścić żadnego z graczy Barcelony w jej okolice. Jednak już w piątej minucie dośrodkowanie Xaviego z boku boiska wykorzystał Ronaldinho ładnym strzałem z woleja. Mijały minuty, a mecz nie zmieniał się. Pod koniec pierwszej połowy Barca miała świetną okazję na podwyższenie wyniku, ale zawiódł Eto'o. Nie zawiódł już natomiast w 60 minucie Henry. Asystę zanotował Dani Alves, po jego zagraniu Francuz wyszedł sam na sam, minął Luxa i spokojnie skierował piłkę do pustej bramki. Już osiem minut później były kapitan Arsenalu musiał opuścić boisko po brzydkim wślizgu Navarro. Pierwszy celny strzał przyjezdni oddali dopiero w doliczonym czasie gry, ale uderzenie Callejona spokojnie obronił Valdes.

Po raz kolejny z dobrej strony pokazali się piłkarze Villarealu, którzy ograli na Camp Nou Real Madryt. Na szczyt tabeli wskoczył Betis, który wygrał dwa mecze bez straty gola.

Barcelona: Valdes; Alves, Puyol (C), Thuram, Zambrotta; Xavi, Pjanic (58' Yaya Toure), Iniesta; Ronaldinho, Henry (68' Giovani), Eto'o.

Mallorca: German Lux; Scaloni, Nunes (78' Keita), Navarro, Corrales (C) ; Marti, Cleber Santana, Gonzalo Castro, Arango; Webo, Aduriz (78' Juanmi Callejon).




Wyróżnienie w Barcelonie:



Thierry Henry - Szkoda, że po odniesieniu drobnego urazu musiał wcześniej opuścić boisko, bo był głównym motorem napędowym Barcelony.

Informacje La Liga:


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2012, 19:02:40 wysłana przez pawlodar_10 »
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #112 dnia: Kwiecień 04, 2012, 14:23:14 »
Niezła strzelaninę urządziliście sobie na początek fazy grupowej, piłkarze Porto zamiast grać w piłkę, skupili się na faulowaniu twoich zawodników w wyniku czego, znacząco ułatwili wam zadanie, mimo wszystko strzelenie w tym meczu przez was aż 7 bramek jest nie małym wyczynem.
W lidze za to takiej strzelaniny nie było, Mallorca od samego początku skupiła się na murowaniu własnej bramki, jednak przy waszej dobrej grze na wiele to się nie zdało i pewnie wygraliście 2-0.

Offline Dynamo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.03.2012r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #113 dnia: Kwiecień 04, 2012, 14:26:33 »
Wow, ładnie poszło ci z FC Porto. Jak wiadomo ta drużyna była i jest dobra, chociaż uważam że wtedy była zupełnie lepsza. Wspaniała forma Eto'o spowodowała wielką radość u kibiców FC Barcelony, po statystykach i kartkach widać także że piłkarze Porto grali nie czyście. Z Majorką poszło ci dobrze, ale nie tak jak z Porto, choć liczą się zebrane 3 punkty.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #114 dnia: Kwiecień 04, 2012, 14:35:36 »
Forma rośnie :) Pogoniliście FC Porto, zawodnicy portugalscy, a szczególnie dwóch kartkowiczów, z pewnością zapamiętają ten upokarzający wieczór do końca życia. Imponujący wyczyn Eto'o :o Mam nadzieję, że po starciu w tunelu UEFa nie ukarze Twoich piłkarzy... Na jakim stadionie rozgrywałeś mecz?

Z Mallorcą spacerek, co tu więcej pisać... Cieszy forma Ronaldinho, który powoli zapomina o kompletnej klapie, jaką był dla niego sezon 07/08. Jak groźną kontuzję odniósł Henry? I czemu w tle widać bandy LM?



Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #115 dnia: Kwiecień 04, 2012, 14:41:06 »
Na jakim stadionie rozgrywałeś mecz?

No u mnie, na Camp Nou.

Cytuj
Jak groźną kontuzję odniósł Henry? I czemu w tle widać bandy LM?

W następnym meczu już mógł zagrać. Nie mam pojęcia, da się w ogóle ustawiać bandy?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #116 dnia: Kwiecień 04, 2012, 14:44:06 »
No u mnie, na Camp Nou.
Aha, ok. Bo na screenie ne wygląda a Camp Nou, ale być może się mylę.

Cytuj
Nie mam pojęcia, da się w ogóle ustawiać bandy?
Masz chyba dwie opcje - Camp Cou (CL) i Camp Nou w wyborze stadionu.



Offline Jaxok

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Polska
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2012r.
  • ¡Som i serem!
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #117 dnia: Kwiecień 04, 2012, 17:16:39 »
Ależ niesamowita moc Barcy w tych meczach! 5 goli jednego z moich ulubionych piłkarzy, Samuela Eto'o. Tym samym wyprzedził Messiego w realnym świecie. ;) A w lidze "skromna" wygrana z Mallorcą. Szkoda Henry'ego, bo rozegrał dobry mecz, ale może już grać. Czekam na więcej ;)

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #118 dnia: Kwiecień 04, 2012, 19:09:59 »
Porto po prostu rozgromione :) ale miałeś ułatwione zadanie bo bez 2 zawodników Porto było bezradne. Wielki wyczyn Eto'o - 5 bramek w meczu coś niesamowitego. Ciekawe dlaczego doszło do kłótni po meczu? Czyżby kontrowersyjne czerwone kartki? Spokojne i zasłużone zwycięstwo z Mallaroca i szkoda tylko Henrego, rozegrał świetny mecz a dostał kontuzji.
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:15:15 »
Barca w 100% zrewanżowała się za mecz w pierwszej kolejce La Liga i za mecz towarzyski z Porto przed sezonem. Eto'o zmiażdżył kompletnie ekipę Porto. Fantastyczny występ kameruńczyka. Cieszę się też z bramek Henry'ego i Roniego. To dla mnie są najlepsi grajkowie Barcy z tamtego okresu czasu.
Fajnie, że w lidze też powoli wszystko gra. Dowodem na to jest to zwycięstwo z Mallorcą.
Tak patrząc na pozostałe spotkania to trochę zaskakuje postawa Realu w meczu z Villarealem, ale dla Was to tylko dobrze. : )


Nie mam pojęcia, da się w ogóle ustawiać bandy?
Jeżeli korzystasz z kitservera to w folderze stadiums, potem w folderze stadionu Barcy masz folder adboards_tex. W nim usuwasz stary plik default.bin, a za niego wklejasz default.bin z bandami Champions League. Jeśli nie masz takowych podbij na PW to Ci podeśle kilka wersji. ; )
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2012, 20:17:21 wysłana przez Daro. »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #119 dnia: Kwiecień 04, 2012, 20:15:15 »