Autor Wątek: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10  (Przeczytany 21848 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 08, 2012, 16:21:30 »
PES 2009 był, jest fajny, zawsze mi się w nim fajnie grało ;) Guardiola odpuścił . Mourinho ponownie związany z Barceloną, hmm tylko że tym razem na nieco wyższym stanowisku... ciekawe czy do tego dojdzie jestem bardzo ciekaw.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 08, 2012, 18:04:06 »
Tak myślałem, że Guardiola nie zostanie trenerem. Trener Mourinho hmm ciekawy pomysł. Sądząc po tytule kariery chyba jednak nim zostanie :) To dopiero początek, ale już mi się podoba Twoja kariera ;)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 08, 2012, 20:03:39 »

5 czerwca 2008

#3


Kilka dni temu Jose Mourinho był bezrobotny. Teraz stoi tu, przed bocznym wejściem do sali konferencyjnej na Camp Nou i czeka na zaproszenie do środka. Gdy odebrał telefon od Laporty był w szoku. Nie spodziewał się, że Katalończycy się nim zainteresują, w końcu dał im się we znaki już dwa lata temu podczas meczów Ligi Mistrzów z Chelsea. Na szczęście wyjaśnili sobie z prezesem Barcy te i kilka innych spraw i  podpisał kontrakt. Po cichu zawsze marzył o tej chwili. Od momentu, gdy został tłumaczem Robsona zapragnął wrócić tu jako szkoleniowiec. Teraz mu się udało.

Z głębokich zamyśleń Mourinho został wyrwany przez nieznanego mu człowieka, który stwierdził, że już czas wejść na scenę. Usłyszał głos Laporty, Przed państwem nowy trener FC Barcelony, miło mi go zaprezentować, Jose Mourinho.

Nowy trener! FC BARCELONY! Był z siebie dumny.

Kiedy tylko przestąpił próg drzwi rozbłysły flesze. Jeszcze nigdy nie widział takiej ilości dziennikarzy i fotoreporterów w jednym miejscu. Wszyscy zaczęli się przekrzykiwać chcąc zadać swoje pytanie. W końcu przemówił nieznany człowiek, który wcześniej zaprosił Mourinho do środka.

- Panowie, spokojnie, mamy bardzo mało czasu, pan Mourinho odpowie na kilka pytań, ale musicie je zadawać pojedynczo.
- Witam panie trenerze, ma pan już jakieś plany odnośnie drużyny, transferów?
- Oficjalnie trenerem jestem od 2 minut, więc niech mnie pan nie pyta o takie rzeczy. Z resztą i tak bym nie odpowiedział.
- Dlaczego?
- Bo to sprawa moja i piłkarzy, wam nic do tego.
- Z Chelsea pana wyrzucono za słabe wyniki. Nie boi się pan, że tu będzie podobnie?
- Gdybym się bał takich rzeczy do końca swojego życia siedziałbym zamknięty we własnym domu.
- Drużyna jest rozbita po poprzednim, nieudanym sezonie, myśli pan, że da się jeszcze skierować tych piłkarzy na właściwe tory?
- Przed nami Euro. Zobaczymy jak tam zaprezentują się nasi piłkarze. Później czeka nas mecz kwalifikacyjny do Ligi Mistrzów, wcześniej na pewno rozegramy kilka sparingów.
- Jakieś plany na sezon?
- Wygrać wszystko co się da.

Głos ponownie zabrał nieznajomy.

- Dziękuję bardzo panom za przybycie, jednak ogranicza nas czas, musimy już niestety kończyć.

Dziennikarze zaczęli mruczeć z niezadowolenia, a Laporta odsunął mikrofon i wyszeptał "Powodzenia Jose".

Mourinho wyszedł z sali i zaczął rozmyślać. Jedno z pytań trafiło go w czuły punkt. Tak naprawdę nie wiedział na co stać jego nowych podopiecznych. Niby w zespole nie brakowało gwiazd, ale w poprzednim sezonie większość zaprezentowała się słabiutko. Trzeba pomyśleć o transferach...

Mourinho wyjął portfel i spojrzał na zdjęcie, które tam trzymał od kilku ładnych lat. Może wtedy na Plaza Sant Jaume wcale nie kłamał?






Jutro podejmę decyzję co do wersji gry, na której będę grał i podam rozkład jazdy na najbliższy czas.

" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Napoli

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.05.2011r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 08, 2012, 20:16:45 »
Ciekawie, ciekawie. Już czekam z niecierpliwością na następny odcinek. :D Ciekawe jakie transfery Mourinho przygotowuje. : )

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 08, 2012, 20:19:59 »
Miło :) Tylko coś za pokorny ten Mou w swoich myślach :D Przykro mi, jak teraz sobie pomyślę, jak nienawidzi Barcelony.... Liczę, że wybierzesz 6. Poradziłeś sobie z patchem?



Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 08, 2012, 20:34:24 »
Szczerze mówiąc to jeszcze go nie ściągnąłem :x Dlatego jutro to ogarnę i pomyślę.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 08, 2012, 20:37:14 »
A więc jednak Jose. Nie musiałbym czytać kto został trenerem, a po samych wypowiedziach na prezentacji bym zgadł że to właśnie  The Special One :D

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 09, 2012, 15:12:38 »

7 czerwca 2008

#4


Na oficjalnej stronie FC Barcelony ukazał się przedsezonowy plan podopiecznych Jose Mourinho.

* 5 lipca - pierwszy trening (bez zawodników grających na Euro)
* 14 lipca - z urlopów wracają zawodnicy grający na Euro
* 17 lipca - pierwszy sparing, rywalem Celtic FC
* 24-26 lipca - Wembley Cup (FC Barcelona, Tottenham Hotspur, Schalke 04, PSG)
* 30 lipca - Memorial Artemio Franchi - rywalem Fiorentina
* 1 sierpnia - wyjazd zawodników na Igrzyska Olimpijskie (zgodę musi wyrazić klub)
* 4 sierpnia - sparing, rywalem FC Porto
* 13 sierpnia - pierwszy mecz kwalifikacyjny do LM (rywal nieznany)
* 16 sierpnia - Puchar Joana Gampera - rywalem AC Milan
* 25 sierpnia - powrót zawodników z Igrzysk Olimpijskich
* 26 sierpnia - rewanżowy mecz kwalifikacyjny do LM (rywal nieznany)

Start La Liga zaplanowany jest na 30 sierpnia.




Transfery?

Na swojej pierwszej konferencji prasowej Jose Mourinho nie chciał zdradzić planów transferowych, jednak w mediach co jakiś czas pojawiają się nowe nazwiska kandydatów do przywdziania koszulki Blaugrany. Najczęściej wspomina się o Ricardo Carvalho, który jest, można powiedzieć, pewnego rodzaju ulubieńcem portugalskiego szkoleniowca. Kiepsko prezentuje się także linia pomocy hiszpańskiej ekipy. Jednego możemy być pewni. To będzie gorące lato transferowe w Katalonii.






Będę grał w PES6 ;)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 09, 2012, 15:15:37 »
Ciekawie. Mourinho w Barcelonie, nie mogę sobie tego wyobrazić. Dobrze piszesz, smaczku karierze nada PES 6. Obyś pociągnął tą karierę długo.

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 09, 2012, 15:35:10 »
Zdziwiłem się jak zobaczyłem, że trenerem Barcy będzie Mourinho. Jakoś mi nie pasuje, ale to przecież twoja kariera. ;)
Szkoda, że szóstka, liczyłem na 2009...

EDIT: Chociaż w sumie wolę PES 6 także nawet dobry wybór. :)

Offline Shoushan

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.02.2012r.
  • Inaczej mesajah.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 09, 2012, 15:49:09 »
W twojej karierze podoba mi się to, że nie przechodzisz od razu do sedna, przed sezonem zaplanowane są treningi, wiele sparingów, turnieje towarzyskie.To nadaje tej karierze urok ;)

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 09, 2012, 17:33:10 »
Napięty grafik. Ciekawie zapowiada się towarzyski puchar na Wembley. Ricardo Carvalho, pewnie uda się go wyciągnąć z Chelsea, on pójdzie prawie wszędzie na Jose :)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 09, 2012, 20:00:56 »
Niezwykle ciekawy grafik :) Cieszę się, że będziesz grał w szósteczce ;)

Nic dziwnego, że Mou chce ściągnąć Carvalho, ale sądzę, że w tym wypadku z Barcy nie odejdzie Deco, nie? Kto jeszcze mógłby przyjść? Znając Mou będzie zabiegał o swoich synków, Drogbę i Lamparda.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2012, 20:03:11 wysłana przez kmiron#10 »



Offline Katalonbar

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 773
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 05.03.2011r.
    • Status GG
    • Steam
  • Gram w: PES 06
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 09, 2012, 20:19:30 »
Czego chcieć więcej - kariera w pes 6  ;D

Powodzenia w transferach ;)
Pharmacie populaire REJESTRACJA lub LOGOWANIE analogues de medicaments

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 10, 2012, 16:32:55 »


10 czerwca 2008

#5

Nowe stroje

Dziś po południu zaprezentowane zostały nowe stroje na nadchodzący sezon. Nie są one rewolucyjne, na koszulce domowej pięć pasów z poprzedniego sezonu zostało zastąpionych przez dwa, a koszulka wyjazdowa jest żółta.


   



Pierwsze transfery

Władze klubu postanowiły, że nie przedłużą wygasających kontraktów z Albertem Jorquerą i Oleguerem. Klub zapewne niedługo opuszczą też Sylvinho, który dogadał się już z Manchesterem City i Gianluca Zambrotta, który "romansuje" z AC Milan. Bliscy podpisania umowy z Blaugraną są natomiast młodziutki skrzydłowy Valencii Juan Mata i malijski pomocnik Sevilii Seydou Keita. Trener Chelsea Guus Hiddink stanowczo zaprzeczył informacjom, jakoby Ricardo Carvalho miał przejść do katalońskiego klubu.

Z drużyny rezerw do pierwszego składu zostali przesunięci Bojan i Victor Sanchez.

Z Barceloną B pożegnali się Sergio Busquets i Pedro. Mourinho nie wyraził chęci współpracy z nimi, a zawodnicy nie chcieli grać już w Segunda B. Ten pierwszy zasilił Arsenal Londyn, a Pedro odszedł do rywala zza miedzy Espanyolu.





Kibice nie chcą Mourinho?

Nie wszyscy kibice Barcelony cieszą się z decyzji Lapoty o zatrudnieniu Jose Mourinho. Na ulicach miasta przetoczyła się wczoraj fala protestów, a w sieci pojawiła się strona REJESTRACJA lub LOGOWANIE na której mogą się wpisywać wszyscy przeciwnicy portugalskiego szkoleniowca. Sam zainteresowany jak na razie nie zabrał głosu w tej sprawie, ale znając jego charakter wydaje się to tylko kwestią czasu. Jaki będzie efekt protestów? Jeszcze tego nie wiemy, dotychczas jedynym efektem jest zmniejszenie się ilości fanów Barcelony na facebooku.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 10, 2012, 17:00:15 »
Pierwsze: Jak ja się ciesze, że najwięksi symulanci odeszli z drużyny hallelujah!
Drugie: Te stroje chyba najbardziej mi się podobały spośród wszystkich jakie miała Barca, chociaż te 99-00 były również na poziomie, grunt to prostota w barwach klubowych. Trzecie stroję będą te takie niebieskie czy pomarańczowe? O ile będą :D
Trzecie: I tak większość fanów to tzw. sezonowcy - kibicują Barcelonie bo jest modna, a ich argument: Bo są najlepsi i mają Messiego. OMG!

Offline Morek95

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Wrz 2010
  • location: Dabrowka Mala
  • Wiadomości: 226
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2021
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 10, 2012, 18:15:00 »
Zgadzam się z Tobą thekrzychu :D A jeżeli chodzi o transfery to cieszę się, że sprowadzisz Matę :D W pewnym sensie masz ułatwione zadanie jeżeli chodzi o np. młode talenty, bo ''wyprzedzasz'' tamte czasy i wiesz którzy piłkarze na pewno w swoim czasie będą gwiazdami swoich klubów ;D Taki jasnowidz xD

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 10, 2012, 19:32:42 »
Ależ wręcz zaje*iste posunięcia transferowe! Cieszę się niezwykle, że pożegnałeś Pedro i Busquetsa - lubię Barcę, i to bardzo, ale obu panów nie trawię. Szkoda mi tylko Sylvinho, bo w 2008/09 odgrywał w miarę ważną rolę w Blaugranie, o ile dobrze pamiętam zagrał nawet w finale LM. Fajnie, że ściągasz Matę. Trafi do świetnego klubu w odpowiednim czasie, bo stało się to przynajmniej dwa lata za późno.

Kibice nie chcą Mourinho... Cóż, nic dziwnego, znając jego charakter. Ciekawe, jak rozwiniesz ten wątek.



Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 10, 2012, 20:08:32 »
Myślę że fani z czasem przyzwyczają się do Jose i zmienią zdanie. Hiddink w Chelsea, nie za wcześnie? :) W tym czasie akurat nie było trenera po zwolnieniu Granta a potem był Scolari, następnie Hiddink ;) Ale może coś się inaczej potoczyło.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 10, 2012, 20:13:55 »
Co do Hiddinka - też miałem na to zwrócić uwagę. Hiddink został tymczasowym trenerem Chelsea gdzieś w połowie sezonu, a wcześniej nieudolnie prowadził ten klub Luiz Felipe Scolari. Trochę bliźniacza sytuacja do tej z obecnego sezonu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2012, 22:44:23 wysłana przez kmiron#10 »



TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Co by było gdyby, czyli FC Barcelona by pawlodar_10
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 10, 2012, 20:13:55 »