Autor Wątek: West Ham United 2012/13 | Po Arsenalu, kolej na pojedynek z Czerwonymi Diabłami  (Przeczytany 29966 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Gra: Pro Evolution Soccer 2012
Path: PesEdit 4.1.
Poziom:Top Player
Czas: 15 minut






Pełna nazwa: West Ham United Football Club
Data założenia:1895
Stadion: Upton Park
Pojemność stadionu: 35 647
Przydomek: The Hammers (Młoty) The Irons (Żelaźni)
Barwy klubowe: bordowo-niebieskie
Prezes: David Sullivan i David Gold
Trener: Marco Van Basten
Główny sponsor: SBOBET



Stadion:






Żelaźni trafili pod młot. Avram Grant wybity ze stanowiska. Van Basten nowym ,,kowalem''!







15/05/11

Przedostatnia kolejka bieżącego sezonu Premier League okazała się druzgoczącą dla West Hamu United. Popularni „The Hammers” żegnają się z najwyższą klasą rozgrywkową w Anglii. Gwóźdź do trumny przybił w doliczonym czasie gry, bramką na 3:2, Charles N’Zogbia. Do końca sezonu na stanowisku pozostanie Avram Grant, którego po sezonie zastąpi najprawdopodobniej Marco Van Basten, były selekcjoner reprezentacji Oranje i Ajaxu Amsterdam.

Czerwiec/Lipiec.


W czwartek władze West Ham United podjęły decyzję o zatrudnieniu holenderskiego szkoleniowca Marco Van Bastena. Popularny przed laty napastnik m.in Milanu i Ajaxu, podpisał dwuletni kontrakt, w którego w skład wchodzi automatyczne przedłużenie w przypadku awansu do Premiership. Van Basten, który przebywa w Londynie już od ponad dwóch tygodni miał być tylko opcją rezerwową w przypadku odrzucenia oferty przez Sam'a Allardyc'a. Były trener Blackburn, zastawił jednak ultimatum w którym zachciał sprowadzić do siebie Mortena Gamst Pedersena, owej ,,prośby'' nie mogły niestety zaakceptować włodarze Młotów, i z korzystając z porad Berta Van Marwijka zatrudnili właśnie Holendra. Już jutro odbyć się ma pierwsza konferencja prasowa na której Van Basten, stawi czoła głodnym sukcesów kibicom i dociekliwym reporterom.

Piątek.

Dziś na oficjalnej konferencji prasowej, można było frywolnie zadawać pytania nowemu trenerowi WHU- Marcowi Van Bastenowi. Nowy opiekun Młotów odpowiadał na pytania dotyczące przyszłych planów, awansu do Premiership, przygotowaniach do sezonu i ewentualnych wzmocnieniach.

,,Nie będę ukrywał, ze po takiej przerwie, prowadzenie klubu jakim jest West Ham United, to dla mnie zaszczyt. To jeden z najbardziej znanych klubów w Anglii, z bogatą przeszłością i oddanymi fanami''

,,Na pewno priorytetem dla nas jest jak najszybszy powrót do Premiership, wszyscy wiemy co stało się w tamtym sezonie, i jak wiele łez zostało wylanych po tamtym fakcie. Pokażemy jednak, że chłopaki mają żelazne charaktery i szturmem awansujemy w miejsce, które od zawsze jest nam dane''

,,Zaraz po konferencji zamierzam ostro zabrać się do pracy, wspólnie z Neil McDonaldem i Wallym Downes'em opracujemy naszych najbliższych sparingpartnerów, oraz wszelkie inne aspekty związane z przygotowaniem do sezonu''

,,Nie chcę zbytnio się przekomarzać, i naciskać władze klubu z jakimikolwiek wzmocnieniami. Jestem zadowolony z obecnego składu''




REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Ponadto były napastnik reprezentacji Oranje przychylnie wypowiadał się o swoim poprzedniku Avramie Grancie, zapewnił także, że nie zamierza popełniać błędów z przeszłości, i w pełni odda się pomocy jaką serfują mu jego doradcy. Van Basten spotka się z drużyną już jutro na pierwszym oficjalnym treningu.



SEZON 2011/12







« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2012, 22:09:05 wysłana przez ElShaarawy92 »
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 01, 2012, 23:54:36 »
jak na początek to całkiem obiecująco

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2012, 11:10:35 »
Van Basten znowu na murawie



W sobotę rano, w Dagenham odbył się pierwszy trening młotów pod wodzą nowego szkoleniowca- Marco Van Bastena. Trening częściowo był dostępny zarówno dla kibiców jak i dziennikarzy. Van Basten wygłosił 10-minutową mowę powitalną, oraz zarządził standardową rozgrzewkę. Wśród zawodników można było dostrzec nowe twarze. Do pierwszego zespołu na treningi zostało zaproszonych kilku graczy z zespołu młodzieżowych. Nieoficjalnie na testach przebywa dwóch zawodników z Afryki, a w poniedziałek rano treningi z WHU ma zacząć Goodvillie z Dundee United.






Metalist sprawdzi formę zespołu Van Bastena





Sezon tóż za rogiem, a drużyna z Londynu zdążyła rozegrać już kilka meczy. Po wygranych spotkaniach z Wycombe oraz Chesterfield, czas na rywala za granicy. Do stolicy Anglii przyjeżdza ukraiński Metalist Charków. Całkiem sympatycznie na temat zespołu wypowiadał się Robert Green: ,,To ciekawy zespół z dalekiego kraju, na pewno potrafią bardzo wiele, mają ciekawych zawodników oraz przyjemny dla oka styl gry. Dotąd na temat ukraińskich zespołów wiedziałem nie wiele, zobaczymy czy zmieni się to już w przyszłym tygodniu'' Metalist zmierzy się z West Hamem w najsilniejszym składzie. Jest to ostatni sprawdzian zespołu przed potyczką ligową z Middlesbrough.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2012, 12:05:24 wysłana przez ElShaarawy92 »
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2012, 11:40:30 »
Bardzo ładnie ta kariera wygląda. Ciekawe czy Van Basten wyciągnie tą drużynę z dołka. Poczekamy zobaczymy :)  Powodzenia :)

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 02, 2012, 14:09:14 »
Bardzo fajnie to wygląda :) Mam pytanie czy piszesz karierę pierwszy raz ?
Ciekawe jak spiszę się Van Basten w meczu z Metalistem . Po cichu liczę na gola :)

Powodzenia !

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 02, 2012, 14:23:07 »
Bardzo fajnie to wygląda :) Mam pytanie czy piszesz karierę pierwszy raz ?
Ciekawe jak spiszę się Van Basten w meczu z Metalistem . Po cichu liczę na gola :)

Powodzenia !

Tak, jest to moja pierwsza kariera opisywana na tym forum. Wcześniej z owymi karierami miałem do czynienia tylko w seriach Football Manager, zawsze takie kariery prowadziłem długo i do końca, dlatego mam nadzieję, że w przypadku PES'a sprawdzi się to podobnie :)
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 02, 2012, 15:28:09 »
Ładnie to wszystko wygląda jak na pierwszy raz ;) Obyś wytrwał kilka sezonów ;)

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 02, 2012, 21:26:10 »
Niepewna gra w obronie przyczyną niespodziewanej porażki



Data: 2 sierpień 2011
Czas: 17:00
Miejsce: Upton Park








Rozgrywki za niespełna dwa tygodnie, kibicom powód do niepokoju dało wieczorne spotkanie z gośćmi ze Wschodu. Młoty uległy u siebie Metalistowi Charków 1:2 w sobotnim meczu na Upton Park.
Grę zespołu Van Bastena można byłoby i zaliczyć na plus, gdyby nie katastrofalne błędy w obronie które popełniali jego defensorzy. Pierwszy błąd już w 24 minucie popełnił Tomkins, co skrupulatnie wykorzystał Cristaldo, wychodząc sam na sam z Greenem. Błyskawiczną odpowiedź dał jednak Carlton Cole który po świetnym dryblingu Morissona, strzelił bramkę z przed pola karnego już dwie minuty później.

Gra w pierwszej połowie układała się po myśli WHU, od czasu do czasu zagrażając bramce Metalista. Z dystansu próbował Cole, Morisson a także Noble. Niestety żaden z nich nie trafił choćby raz celnie w bramkę Goryanov’a.

Druga połowa zaczęła się od natarczywych ataków Młotów, po raz kolejny próbował Cole, ale strzelił minimalnie nie celnie. Od czasu do czasu atakowali również goście za sprawą szybkiego Cristaldo i Eremenko. Van Basten zmieniając nieco taktykę wprowadził na boisko M. Taylora i Maynarda, którzy mieli rozruszać nieco szyki obronne Ukraińców.

Goście nastawieni na kontratak dopełnili zadania i wykorzystali nieporadność obrońców West Hamu. W 86 minucie po strzale Cristaldo, piłkę tak nie fortunnie wybijał Reid, że nabił nabiegającego Taisona, który piszczelem skierował piłkę do siatki.
Spotkanie zakończyło się bez większego echa, i słychać było gwizdy z niektórych sektorów Upton Park, na szczęście w grze Młotów widać było kilka pozytywów. Na plus wychodzi wspaniałe utrzymywanie się przy piłce i stwarzanie sobie sytuacji. Za chwilę liga, i wszyscy liczą na rehabilitację ze strony Holendra. 





West Ham United- Metalist Charków 1:2
(26) C. Cole- (24) Cristaldo (86) Taison
West Ham: Green, Reid, Tomkins, Faye, McCartney, O’Brien, Bouba Diop, Noble, Vaz Te (77. M. Taylor), Morrison (45. Faubert), C. Cole (77. Maynard)
Metalist Charków: Goryainov, Romanchuk, Berezovchuk, Pshenichynkh, Bordiyan, Edmar (45. Shelayev), Cleiton Xavier (66 Taison) Tsonka, Marlos, Eremenko (55. Dević) , J. Cristaldo
Postać meczu: J. Cristaldo
Frekwencja: 12 500







Van Basten spokojny o wynik kolejnego meczu




-Dziś przegraliśmy, i na pewno nie to chciałem na dzisiejszej konferencji powiedzieć. Wiele aspektów w naszej grze nie wyglądało źle, co rusz stwarzaliśmy sobie sytuacje do strzelenia gola. Niestety piłka nożna to gra błędów, i wystarczy chwila nie uwagi, aby cały trud zespołu poszedł na marne. Mamy to szczęście, że był to mecz towarzyski, który świetnie sprawdził się w roli egzaminatora. Do ligi zostało jeszcze trochę czasu, także te indywidualne mankamenty będziemy starali się poprawić. Muszę pochwalić w szczególności napastników rywali. Są na prawdę szybcy i silni, i mimo, że graliśmy czasem 5 obrońcami, to poczynali sobie całkiem nieźle. Liczę, że udanie rozpoczniemy sezon. Dziękuję.
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 02, 2012, 21:44:21 »
ajajaj porażka z Metalistem no ale to przecież sparing a kiedy Van Basten poukłada prawidłowo piłkarzy to na pewno będzie już tylko lepiej! ;)
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 03, 2012, 00:34:12 »
Van Basten udanie debiutuje, West Ham deklasuje rywali

Data: 20 sierpień 2011
Czas: 20:00
Miejsce: Upton Park

  REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE



W premierowym meczu, otwierającym sezon NpowerChampionship West Ham United na własnym terytorium gładko wygrał z Middlesbrough 2:0. Spotkanie było pierwszym poważnym wyzwaniem dla trenera Van Bastena. Po pewnych zgrzytach po meczu z Metalistem, Van Basten zmienił nieco nastawienie zespołu i dokonał kilku korekt.
Zmiany widać było już w pierwszych minutach meczu, wysokie tempo meczu narzucili Maynar z Colem, ale ich strzały pewnie bronił Ripley. Co nie udało się wcześniej, dopełniło się w 17 minucie. Po Świentym prostopadłym podaniu Cola, środkiem popędził Maynar, który strzelił prosto w Ripley'a, piłka jednak odbiła się pechowo od brzucha byłego bramkarza Arsenalu i wpadła wprost pod nogi napastnika Młotów, który nie miał problemów z strzeleniem gola.

Kolejne sytuacje należały również do gospodarzy, ale strzały Nolana i Taylora pewnie bronił Manonne. W 42 minucie po walce w środku pola, zwycięsko wyszedł Bouba Diop, który prostopadłym podaniem uruchomił Cola, ten ostatkami sił skierował piłkę do siatki niepewnym wślizgiem.
WHU miało niezwykły komfort w czasie schodzenia do szatni. Po zmianie stron gra nie uległa zmianie a Żelaźni atakowali zgodnie z intencjami Van Bastena. Goście czyhając na kontry ukąsili jednak w 56 minucie, obok słupka strzelił McDonald. W 60 minucie wspaniałą sytuację zmarnował Cole, który po dośrodkowaniu O’Briena minimalnie nie skierował głową piłkę do siatki. Do końca meczu wynik spotkania się nie zmienił. Po pierwszej kolejce West Ham United został liderem NPowerChampionship.




REJESTRACJA lub LOGOWANIE


West Ham United- Middlesbrough FC 2:0
(17) Maynard (42) C. Cole
West Ham: Green, Nolan (83. Lansbury), Tomkins, Faye (65. John) , McCartney, O’Brien, Bouba Diop, Noble, M. Taylor, Maynard (65. Carew), C. Cole
Middlesbrough: Ripley, Hoyte (64. Bailey), Hines, Bates, McMahon, Arca, Thomson, Haroun, Hammill, McDonald, Williams (60. R. Williams)
Postać meczu: Maynard
Frekwencja: 30 500



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE




Powiedzieli po meczu

Nicky Maynard- Fajnie było zadebiutować oficjalnie w barwach Młotów i od razu strzelić gola. Graliśmy na własnym stadionie, i to dało nam przewagę w dzisiejszym spotkaniu. West Ham to wspaniały klub, mam nadzieję awansować z nim do Premiership. Przed nami kolejne trudne spotkanie, gramy z Hull, i na pewno myślimy o zwycięstwie.


Marco Van Basten- Nie ma co ukrywać, wiele pokazaliśmy w tym spotkaniu. Starcie z Middlesbrough jest ostrzeżeniem dla innych zespołów na co nas tak na prawdę stać, oczywiście nie popadamy w hurraoptymizm, przed nami ogromne liczba spotkań, ale na pewno wspaniałym jest zadebiutować w taki sposób w rozgrywkach, jeszcze przed własną publicznością.

Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline arek16lks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2010
  • location: ŁÓDŹ
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.07.2010r.
    • [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/9383/pes62012041900405747.jpg[/IMG]
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 03, 2012, 00:42:29 »
Gratulacje :)
Czy taka deklasacja Middlesborough to ja nie wiem ,ale 2-0 dobry wynik ,widać że porażka z metalistem była wypadkiem przy pracy.
Wiele strzałów tylko 2-0 może troche niedosyt ,jednak długo utrzymywałeś się przy piłce można wnioskować więc że dużo musiałeś przechwytywać ;)
Powodzenia w dalszych meczach

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 03, 2012, 00:48:41 »
Wszystko ładnie przedstawione :) Składu dwa razy..graficznie i pisemnie. Chyba nie potrzebnie pisemnie ?:)
Mieliście przewagę nad rywalem i zasłużenie wygraliście..deklasacja..mocne słowo ale jestem skłonny się zgodzić.

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 03, 2012, 00:53:34 »
Być może trochę się zagalopowałem z tą ,,deklasacją'' ale w futbolu nie zawsze chodzi o wynik, a o grę. W tamtym spotkaniu Middles' nie istniało, stąd też nasunął mi się taki nagłówek. Macie racje- Pisemnych składów być już nie powinno, wspominać będę jedynie o zmianach. Od 2 kolejki nagrywać bd także skróty meczów, niestety z telefonu bo stawiam na ilość swych FPS a niżeli jakość (z tą nie jest najgorzej w 720p będzie, ale daleko mu do ideału) Mam nadzieję, że będę mieć stałych czytelników!
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline Dynamo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.03.2012r.
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:32:22 »
Kariera jak na pierwszy raz wygląda perfekcyjnie, językowo jak i graficznie wygląda obiecująco. West Ham to drużyna, którą dość lubię, mają dobry atak z Cole'm na czele, no i nie można zapomnieć o Marku Noble. Inauguracja sezonu zakończona sukcesem na pewno satysfakcjonuje o batalię do Premier League. Powodzenia i wytrwałości. :)

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:54:15 »
Popraw logo - wynik - logo. Nie każdy ma już panoramę i na 17 calówce to wygląda okropnie. Co do opisów ładnie dla oka, zarzuciłeś mi, że w mojej karierze z tekstem słabo ale nie podałeś argumentów. Ja nie mam zamiaru krytykować twoich błędów. Każdy pisze jak potrafi, ty także, więc nie będę pastwił się nad ortografią i gramatyką ;-)
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:57:12 »

Guy Demel narzeka na nowe sposoby treningu Van Bastena, Green kontuzjowany przed meczem z Hull.




Na przedmeczowym treningu West Hamu United drobnej kontuzji ręki nabawił się Robert Green, były gracz Norwich i reprezentant Albionu. Sprawcą urazy nie fortunnie został Carlton Cole, który w gierce wewnętrznej nadepnął na rękę Greena. Na razie nie wiadomo ile golkiper Młotów będzie pauzował. Wstępna diagnoza to ponad 2 tygodnie odpoczynku. W najbliższym meczu Green'a zastąpi Stephen Henderson były gracz Portsmouth, sprowadzony przed sezonem przez właściciela klubu.


Tym czasem jak donosi dziennik ,,The Sun'' Guy Demel publicznie manifestuje niechęć do treningów Van Bastena. Według byłego gracza HSV, Holender zbyt dużo wymaga od zawodników już na samym początku sezonu, a zajęcia są strasznie wyczerpujące. Na razie nie wiadomo jak to do wiadomości przyjął sam trener i reszta sztabu szkoleniowego, wg dziennikarzy Demel nie jest osamotniony w tym przekonaniu.




Wspaniała końcówka, Carlton Cole bohaterem!

2 kolejka

Data: 29 sierpień 2011
Czas: 20:00
Miejsce: Upton Park

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE



W drugiej kolejce NpowerChampionship West Ham podejmował u siebie Hull City z Andy Dawson'em i Korenem w pierwszej jedenastce. Strzelanie rozpoczęli jednak goście za sprawą Fryaatt'a już w 4 minucie. Po dośrodkowaniu Andy'ego Dawsona napastnik Tygrysów głową skierował piłkę do siatki bezradnego Hendersona. W 25 minucie mógł paść remis, ale przy rzucie wolnym minimalnie chybił M. Taylor. Mimu kilku ataków skrzydłami Noble i Morissona wynik w pierwszej połowie nie uległ zmianie.

Druga odsłona meczu zaczęła się o natarczywych ataków gospodarzy, próbował mało efektywny Vaz Te, nie wiele mylił się Maynard który po wspaniałej wymianie podań, zakończył akcję strzałem, ale i tym razem na przeciw niemu stanął Manonne.

W 57 minucie zażenowany grą Vaz Te, Van Basten ściągnął Portugalczyka z placu gry i delegował doświadczonego Cola. Na efekty nie trzeba było długo czekać, 4 minuty później, po zamieszaniu w polu karnym pewnie wykorzystał sytuację i wyrównał na 1:1.

Chwilę później ryk zawodu ogarnął Upton Park, po tym jak minimalnie przestrzelił Bouba Diop. Do głosu próbowali dojść goście, niestety na marne były próby Korena i Kilbana.
Jeszcze w 83 minucie w znakomitej sytuacji znalazł się ponownie Cole, ale piłka nie dotoczyła się do pustej bramki. W 78 minucie na placu boju zameldował się wychowanek klubu Yoshi Shimitzu, który zastąpił Nobla. Dla Japończyka mieszkającego w Anglii już od 10 lat, był to debiut w zespole WHU. To co nie udało się wcześniej, udało się w 90 minucie meczu, tuż przed doliczonym czasem gry. Wspaniałą inteligencją i przeglądem pola popisał się Maynard który długim crossem znalazł wybiegającego C. Cola, ten wykorzystując przewagę fizyczną nad przeciwnikiem, wygrał pojedynek z obrońcą, i zwodem minął Manonne, którego chwilę póżniej pokonał strzelając do pustej siatki.

Po raz kolejny Cole, udowodnił jak ważnym ogniwem jest dla zespołu, zostając jokerem i postacią spotkania na Upton Park. West Ham United-Hull FC 2:1





REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Postać meczu: Carlton Cole (8.00)
Frekwencja: 35 000


REJESTRACJA lub LOGOWANIE

57 min Vaz Te (Carlton Cole)
78 min Noble (Yoshi Shimitzu)



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE





<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>



Lansbury chwali Cola ,,Takiego napastnika nam trzeba''
 

-Mecz był niesamowity, nie zwykle szybki i co ważne szczęśliwy dla nas. Na pewno nie wygralibyśmy dzisiejszego spotkania gdyby nie wspaniała dyspozycja Carltona. To wspaniały zawodnik, takiego napastnika nam właśnie trzeba. Mam nadzieję, że utrzyma tą formę przez resztę sezonu.[/font]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2012, 14:55:17 wysłana przez ElShaarawy92 »
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Dawid_90

  • Gość
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 03, 2012, 12:06:22 »
kariera ogólnie bardzo fajna i ładnie opisywana,
kolejny udany mecz w twoim wykonaniu, mimo kontuzji poradziłeś sobie i wygrałeś, oby tak dalej  ;)
a i jeszcze jedno: nagrywaj frapsem tak jak ja, bo z tego co widać to chyba komórka lub aparat poszły w ruch

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 03, 2012, 12:07:22 »
No to rezerwowy bramkarz będzie miał szanse na wykazanie się. Demelowi jak mu nie pasuje i wymięka to niech zmieni otoczenie bo w Anglii dla cieniasów i mazgajów nie ma miejsca.

W meczu z Hull było dosyć ciężko, ale kiedy wszedł Carlton Cole to pozamiatał na boisku.

Myślę, że skoro przy wyniku już są małe logosy (te w grze) to obok już nie są potrzebne. W dodatku są zbyt duże jak dla mnie  i się przesuwają. I brzydko to wygląda :) Screeny z meczu dawaj w miniaturkach, estetyczniej będzie wyglądać. Tak sądzę.
Filmiki można nagrywać programami. Ja akurat używam "Bandicam" bo mam słabszego kompa, ale sporo ludzi używa tutaj  programu "Fraps".
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2012, 12:09:32 wysłana przez thekrzychu »

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 03, 2012, 12:10:32 »
Niestety przy Frapsie mam ogromne lagsony i nic raczej z tego nie będzie, a nie nienawidzę bawić się w konwersję. Logosów obok wyników więcej nie będzie, a i screeny z meczów podawałbym chętnie w miniaturce, ale do cholery nie znam żadnego dobrego bb code, bo ten na imageshack gdzieś zginął. (Chodzi o miniaturę, przy której kliknięciu wysyłani jesteśmy do pełnowymiarowego zdjęcia)
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 03, 2012, 12:19:43 »
Polecam Imageshack uploader.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: West Ham United - Między młotem a kowadłem by ElShaarawy92 [German]
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 03, 2012, 12:19:43 »