Autor Wątek: Demo PES 2013 juz jest!  (Przeczytany 120386 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #280 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:20:21 »
PES był, jest i będzie lepszy pod każdym aspektem od Fify ;)
Niby proste zdanie ale jak wiele mówi prawdy :)

Offline cristen11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Kalisz
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.04.2011r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #281 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:42:28 »
Ja dopiero pobieram, bo mnie cały dzień w domu nie było, za 5 minut będzie. ^^
Mam nadzieję, że mnie PES nie zawiedzie, bo tak robi od 10, każda kolejna cześć byłą tak samo do d*py. Pro Evo dla mnie się skończyło na 9, teraz to tylko odgrzewają tego drewnianego kotleta, masa bugów i w ogóle, z dwojga złego wolę sobie w FIFE12 pograć, chociaż nie zalatuje drewnem, jak produkt od KONAMI, a do tego drybling sprawia mi czystą przyjemność. Mam nadzieję, że w tej części PES mnie zaskoczy i wrócę do niego na dłuższe momenty, niż np. w 12, w którą z tydzień się męczyłem. Na plus jedynie zawsze Master League i Become A Legend i ta w miarę dobra grafika, lepsza od FIFY.
Szczerze mówiąc, to oba konkurencyjne produkty są g*wno warte, ponieważ są strasznie niedopracowane i żadnego progresu nie widać, jedynie progres zaliczyła FIFA wydając 11, wolę sobie pograć w NBA 2K, ponieważ grafika jest bardzo dobra, gra ma mało bugów i ogólnie gra się mega przyjemnie, a co najważniejsza gra jest dopracowana. Wystawię opinie o PES 13 za jakąś godzinkę, może dwie. :P

Offline P A B L O.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Biała Podlaska
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.07.2012r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #282 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:43:19 »
Niestety nie przemawia do mnie ta część, liczę na to, że pełna wersja będzie znacznie lepsza, lecz nie ma sensu robić sobie nadziei.
Niestety.

Pozdrawiam, Death1234 w nowej "odsłonie".

Offline FetiX69

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #283 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:46:26 »
Mi jak na złość zrywało 2 razy pobieranie...Pobrałem, zainstalowałem przed momentem. Dojem kolację i sprawdzimy, co tam. PES'a 2012 miałem tylko demo, pełnej nie instalowałem, bo uważałem, że po słabym demie nie będzie dobrej pełnej wersji. Cóż...Pozostaje looknąć, pograć Włochami, zobaczyć, jak broni Buffon (<3) i ogólnie  bramkarze i wydać werdykt :)

Offline Patis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.05.2012r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #284 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:47:14 »
Umiejętności Ronalda to 99 ;D ciekawe... ile dla Messiego dadzą ;D
PSN: PatrykCR7_PL

Nick na pesleague.pl (PS3) : Patis

Offline P A B L O.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location: Biała Podlaska
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.07.2012r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #285 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:48:46 »
Umiejętności Ronalda to 99 ;D ciekawe.. ile dla Messiego dadzą ;D
Sądzę, że w pełnej wersji zostanie to poprawione, ponieważ jest to nonsens. Choć "fani" Realu, a raczej CR będą mieli nieco ułatwioną "robotę".

Pzdr.

Offline Patis

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.05.2012r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #286 dnia: Lipiec 25, 2012, 23:50:55 »
Bez przesady. Jak któryś z zawodników jest taki dobry, to wystarczy nastawić na jego jakieś krycia, coś pokombinować.  Sam meczu nie wygra:P
PSN: PatrykCR7_PL

Nick na pesleague.pl (PS3) : Patis

Offline kwozniak1989

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.08.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #287 dnia: Lipiec 26, 2012, 00:23:58 »
własnie jak sie zakłada Ole? :D
Powie ktos?

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #288 dnia: Lipiec 26, 2012, 00:27:49 »
moje odczucia po rozegraniu 5 spotkan, zagralem na Professionalu 4 win 1 remis takze wydaje mi sie ze profesional jest za latwy wiec zostaje mi gra tylko na najwyzszym poziomie troche bezsensu, druga sprawa bramkarze widze poprawe w interwencjach ale tez duzy blad ktory jest od paru lat,gdy wychodze bramkarzem poza pole karne nie ma szans na obrone bramkarz nawet nie reaguje nawet gdy pilka toczy sie metr od niego,no bardzo mi sie to nie podoba ze rok w rok jest to samo ale da sie z tym zyc jakos,fajne bramki sie strzela pilkarze sie troszke lepiej ruszaja  trudniej niz w 12 strzelic bramke z wrzutki trzeba cos zakombinowac zeby stworzyc sobie dobra sytuacje, w skali 1-10 daje tej demowce solidna 7,jesli dodadza jakis bajer i chociaz troche poprawia reakcje przy wyjsciu bramkarzem pes bedzie napewno lepszy od 12,gra sie dosc fajnie a oczywicie jak wiekszosc z nas czekam na pelna i na tryb online jesli bedzie nie gorszy niz w 12 to bedzie ok,napewno sciagne pelna i pogram jak bedzie dobrze to i oryginal zeby rywalizowac z zywymi graczami,aaa i jescze 1 blad chociaz tu co roku sa problemy chodzi o sedziow dostalem juz 3 czerwone kartki za wslizg od boku w pilke na srodku boiska,nie wiem jak bedzie w pelniaku ale moim zdaniem w demowce sedziowie sa bardzo przecietni,osobiscie sadze ze pelna wersja wiele nie bedzie sie roznic od wersji dzisiejszego dema jak zawsze doskwiera brak licencji mogliby sie postarac chociaz o mocna lige angielska a olac holenderska,ale do tego wiekszosc graczy przywykla dla offline sa patche a dla online to nie az tak istotne jak sama rozgrywka,takze tego... :) 7/10

Offline Matrix29

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2011r.
  • VOLENTI NIHIL DIFFICILE
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #289 dnia: Lipiec 26, 2012, 00:39:00 »
Bez przesady. Jak któryś z zawodników jest taki dobry, to wystarczy nastawić na jego jakieś krycia, coś pokombinować.  Sam meczu nie wygra:P
Ronaldo nie wygra ale B[r]aszczykowski wygra:D

Offline cristen11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Kalisz
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.04.2011r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #290 dnia: Lipiec 26, 2012, 00:52:53 »
Troszeczkę sobie pograłem i powiem szczerze, że żadne demo PES mnie tak nie nudziło.  :'(
Na plus mogę zaliczyć:
- Wślizgi
- Strzały
I to tyle, reszta jest taka jaka była. :/

Minus jest tylko jeden:
- Ten sam, stary, drewniany, odgrzewany kotlet, który mnie po prostu nudzi.

Czekam na demo FIFY, ale z góry stwierdzam że nie kupię żadnej z tych gier i przeznaczę fundusz na NBA 2K13, lub NBA LIVE 2013 i oczywiście np. Assassin's Creed 3. ^^

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #291 dnia: Lipiec 26, 2012, 01:52:13 »
Tu będzie rywalizacja NBA 2K13 czy wracający po przerwie kosz od EA.

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #292 dnia: Lipiec 26, 2012, 02:15:59 »
ta gra powinna kosztować 50 zł albo to powinno być płatne dlc do pesa 2012

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #293 dnia: Lipiec 26, 2012, 06:36:14 »
Z całym szacunkiem ale grając we wszystkie części Pesa od 5 w zwyż i w fife od 7 do góry to moim zdaniem jedynie 6 pesa ma gameplay który daje super frajde. Następne części to już niestety jak dla mnie są nie za fajne, mam tu na myśli kosmiczną szybkość zawodników. Nawet Usaint Bolt tak nie biega:D.

Dla mnie Fifa zawsze bedzie sztuczna ... Pes 6 ? A co tam fajnego ? bo dla mnie to jedna z najgorszych czesci. Nie rozumie osob, ktore mowia "Pes 6, to byly czasy" ... No faktycznie byly czasy, jak na tamte lata, nawet ok byla, ale porownujac z dzisiejszym, to w Pesi'e 6 nic fajnego nie ma, wrecz przeciwnie, jest to najgorsza czesc. Wole Pes'a 4 od 6. No niech mi ktos powie, co w tym glupim Pesie 6 bylo fajnego ? bo ja nic nie widze. Mowicie klasyk, bo co bo komentarz polski ? No co z tego ? Fifa 2006 tez miala pierwszy Polski komentarz i akurat tamte wersje jakbym mial porownywac to juz bym wolal w Fife 2006 zagrac, niz w Pes'a6. Jakie plusy ma pes 6? ZADNYCH, ale moze mi ktos napisac co w tym fajnego. Z mila checia poslucham.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2012, 06:42:42 wysłana przez Przemo1994 »

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #294 dnia: Lipiec 26, 2012, 06:39:58 »
Troszeczkę sobie pograłem i powiem szczerze, że żadne demo PES mnie tak nie nudziło.  :'(
Na plus mogę zaliczyć:
- Wślizgi
- Strzały
I to tyle, reszta jest taka jaka była. :/

Minus jest tylko jeden:
- Ten sam, stary, drewniany, odgrzewany kotlet, który mnie po prostu nudzi.

Czekam na demo FIFY, ale z góry stwierdzam że nie kupię żadnej z tych gier i przeznaczę fundusz na NBA 2K13, lub NBA LIVE 2013 i oczywiście np. Assassin's Creed 3. ^^

Wezcie ludzie przestancie wygadywac te glupoty "kotlet" to , kotlet tamto. Wy slyszycie co wy mowicie ? Nie dobrze mi sie robi, jak czytam te wypowiedzi o tzw "Kotlet". Nauczyli sie i pisza z roku na rok to samo "kotlet i kotlet". Nie grajcie i bedzie po klopocie, a nie uzywacie jakiegos slownictwa, ktore ma sie nijak do rzeczywistosci. Oczywiscie na komentarze krytykantów czekam z otwartymi ramionami, bo napewno zaraz sie tu znajda hejterzy, ktorzy nie beda mogli wytrzymac, ze ktos im zwrocil uwage.

Offline ignass

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.01.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #295 dnia: Lipiec 26, 2012, 06:49:31 »
W fife się nie da grać, więc co wy tutaj porównujecie. :)
Fifa jest naj na konsole a PES na PC niema co tu wiecej pisac taka jest prawda tylko sie nie bulwersujcie hie hie

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #296 dnia: Lipiec 26, 2012, 06:57:34 »
Widze znowu modzio usuwa krytyczne wypowiedzi wobec pesa boi się ze nie zarobi i tym razem?

Powtórzę wiec nie grałem w demo 13 ale skoro to coś podobnego do fifowatej 12 to będę grał w 11 dopóki serwerów nie wyłączą.
Widze ze trafiają się wypowiedzi podzielające moje zdanie ze jednak 11 była przełomowa.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #297 dnia: Lipiec 26, 2012, 07:02:01 »
Wezcie ludzie przestancie wygadywac te glupoty "kotlet" to , kotlet tamto. Wy slyszycie co wy mowicie ? Nie dobrze mi sie robi, jak czytam te wypowiedzi o tzw "Kotlet". Nauczyli sie i pisza z roku na rok to samo "kotlet i kotlet". Nie grajcie i bedzie po klopocie, a nie uzywacie jakiegos slownictwa, ktore ma sie nijak do rzeczywistosci. Oczywiscie na komentarze krytykantów czekam z otwartymi ramionami, bo napewno zaraz sie tu znajda hejterzy, ktorzy nie beda mogli wytrzymac, ze ktos im zwrocil uwage.
uzyj argumentow a nie smieszne oburzenie bo nie wszyscy padli na kolana. wiesz co to forum???wiesz co to trzezwe spojrzenie??I nie zabezpieczaj swojej wypowiedzi tekstem ze zleca sie hejterzy bo to cie nie usprawiedliwia ze piszesz bez zastanowienia i zadnego argumentu.

Tak ta gra jest odgrzewana od kilku lat a ruchy konami sprowadzaja sie do zabawy z fizyka gameplaju. jedyny duzy plus ze animacje powoli zaczynaja byc bardzo ladne i malymi kroczkami moze zobaczymy takie ladne ruchy jak ma obecnie fifa. Konami zaspalo przez kilka edycji a obecny pes to 12 i pol .

tyy nauczyles sie slowa hejter bo to modne i piszesz tak o kazdym ktory ma inne zdanie. Ale hejter to nie slowo wytrych jak go uzyjesz to nie sprawi ze bedziesz mial racje. jak nie radzisz sobie z krytyka gierki wymieniaj argumenty.

tak pes 13 to ODGrZEWANY KOTLET niemniej jeszcze przydatny do sposycia jak ktos nie kupowal regularnie co rok poprzednich jak ja to nie bedzie mu zal pieniedzy za obecnego.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2012, 07:13:02 wysłana przez longfly »

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #298 dnia: Lipiec 26, 2012, 07:43:55 »
MI tam sie pes podoba ma to coś co mnie kręci . ja wchodząc na boisko nie wiem czy wygram czy przegram mecz i to mi sie podoba .:) a ci którzy krytykują pesa lub fife ze coś im sie nie podoba ze powinno kosztować 50zł . to po co w to gracie ? jak widzicie same błędy

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #299 dnia: Lipiec 26, 2012, 07:52:29 »
uzyj argumentow a nie smieszne oburzenie bo nie wszyscy padli na kolana. wiesz co to forum???wiesz co to trzezwe spojrzenie??I nie zabezpieczaj swojej wypowiedzi tekstem ze zleca sie hejterzy bo to cie nie usprawiedliwia ze piszesz bez zastanowienia i zadnego argumentu.

Tak ta gra jest odgrzewana od kilku lat a ruchy konami sprowadzaja sie do zabawy z fizyka gameplaju. jedyny duzy plus ze animacje powoli zaczynaja byc bardzo ladne i malymi kroczkami moze zobaczymy takie ladne ruchy jak ma obecnie fifa. Konami zaspalo przez kilka edycji a obecny pes to 12 i pol .

tyy nauczyles sie slowa hejter bo to modne i piszesz tak o kazdym ktory ma inne zdanie. Ale hejter to nie slowo wytrych jak go uzyjesz to nie sprawi ze bedziesz mial racje. jak nie radzisz sobie z krytyka gierki wymieniaj argumenty.

tak pes 13 to ODGrZEWANY KOTLET niemniej jeszcze przydatny do sposycia jak ktos nie kupowal regularnie co rok poprzednich jak ja to nie bedzie mu zal pieniedzy za obecnego.

Kolego, to nie jest cyrk. Nie fantazjuj, nikt nie musi padac na kolana. Jak mozna pisac co roku jedno i to samo "odgrzewany kotlet". Dobrze, niech bedzie slaba gra, ale nie uzywajcie slow, ktore maja sie nijak, bo to glupie slowo wymyslone przez ludzi. W Jezyku Polskim nie ma zadnego znaczenia, w tym sensie o ktorym mowicie. Zenada. To ty sie rowniez nauczyles slowa "odgrzewany kotlet". Jestem przekonany, ze bys go nigdy nie uzyl, tylko nasluchales sie innych i teraz piszesz brednie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2012, 07:54:21 wysłana przez Przemo1994 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo PES 2013 juz jest!
« Odpowiedź #299 dnia: Lipiec 26, 2012, 07:52:29 »