Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234829 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3080 dnia: Sierpień 29, 2013, 15:52:01 »
Zamówiony preorder już czekam na niego.

Offline PWN

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.07.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3081 dnia: Sierpień 29, 2013, 15:57:23 »
Sry stary, ale nie wyobrażam sobie meczu Finał LM Manchester - Barcelona na arabskim stadionie. Konami musi walczyć o te stadiony i nie ma co ich bronić.
Ja ich nie bronię, ja po prostu rozumiem co w tym roku jest najważniejsze, za to co niektórzy zdają się  tego nie pojmować czego wyrazem są typowo dziecinne wpisy, żeby nie nazwać tego bardziej dosadnie  ::). Nic dziwnego, że turniejowo Pes w Polsce leży i kwiczy skoro ma takich fanów...a finał możesz zagrać np. na San Siro :D.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2013, 16:01:01 wysłana przez PWN »

Offline mozarello

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.12.2012r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3082 dnia: Sierpień 29, 2013, 16:01:38 »
A jak wygląda gra w obronie ? znowu do boku i na dobieg?

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3083 dnia: Sierpień 29, 2013, 16:26:18 »
Je.ani elektronicy dążą do monopolu. Teraz gdy Konami co najmniej dorównało im pod względem animacji, to zamiast pracować nad swoją fifeczką, to wzieli się durnie za licencje i blokowanie japońców.To jest pomysł na nextgenową gierkę od EA, w uj licencji w lepszej panierce :) Nie wiem czemu ludzie obrażają się na Konami.. Ea to cwaniaki, mają więcej kasy, to robią co chcą. Złota Kupa trafiła w odpowiednie ręce.

100% racji.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3084 dnia: Sierpień 29, 2013, 16:29:37 »
Camp Nou? Estadio Santiago Bernabeu? O tych i innych hiszpańskich stadionach możecie zapomnieć - w PES 2014 na pewno ich nie zobaczycie. Rzecz dotyczy również wielu innych, największych stadionów w Europie, ale tu niestety nie ujawniono, o jakie obiekty chodzi.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3085 dnia: Sierpień 29, 2013, 16:35:16 »
Cytuj
Sry stary, ale nie wyobrażam sobie meczu Finał LM Manchester - Barcelona na arabskim stadionie. Konami musi walczyć o te stadiony i nie ma co ich bronić.

Daj im pieniądze to będzie miał co zechcesz, jeśli EA nie ma umowy na wyłączność.
Mają pewnie określony budżet, zaś EA pcha kasę na ślepo będąc w kropce, przyciągając fanatyków licencjami, na cokolwiek.
Wydali kasę (Konami) na licencje z A.Południowej, Azji kosztem czegoś innego.
To tak jak by stracili puchary Europejskie, też by był wielki żal, pretensje.
Zarazem nie dostrzegasz faktu bez której ta gra miała by najmniejszy sens. Klimat i fundament gry, gameplay.
Więc przestań płakać jak rozpieszczony szczeniak wraz z podobnymi tobie.

Jeśli czegoś nie pojmujesz/rozumiesz to sam sobie jesteś tego winien. Licencje, stadiony, śnieg, deszcz to nie wszystko. 20 stadionów to i tak wiele, i nie każdy gra na tych z ligi hiszpańskiej. I wyobraź sobie że można zagrać finał LM na innym stadionie, jakimkolwiek spełniającym kryteria UEFA.
Oryginał kupuje się też dla online, aby móc zmierzyć się z innymi, nie tylko kolegami w weekendowe wieczory przy % ale oderwać się od codzienności ale i zabić czas z innymi graczami, wieczorami, w okresie zimowym i nie tylko - online.

Z racji że zadeklarowałeś wielokrotnie że nie kupisz gry, daj sobie na wstrzymanie lub zajmij się produktem konkurencji albo czymkolwiek innym.

Pogodzić się z faktem i żyć dalej. Takie to trudne...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2013, 17:39:15 wysłana przez Mahadew »

Offline Kubul

  • Opiekun Ligi PC
  • ***
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 694
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 08.06.2010r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3086 dnia: Sierpień 29, 2013, 16:38:38 »

Miałem kupić oryginał ale po co? Chce patche (I wgram je napewno) bo chce grać na normalnych stadionach. I tu leży online, bo patch zawsze koliduję grę sieciową. Więc jaki sens brać oryginał jak i tak nie pograsz.


Patche graficzne czyli: stadiony, herby, koszulki, twarze itd. w żaden sposób nie kolidują z grą online.

Offline KamZ123

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 468
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 18.02.2010r.
  • Hala Madrid!
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3087 dnia: Sierpień 29, 2013, 16:40:02 »
Racja, stadiony i inne elementy graficzne nie są najważniejsze, liczy się przede wszystkim gameplay. Zresztą patchmakerzy i tak zrobią swoje :P

btw. fifa na next-geny nie będzie po polsku
po prostu, [Postaw piwo] ;)

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3088 dnia: Sierpień 29, 2013, 16:46:14 »
Cytuj
Więc przestań płakać jak rozpieszczony szczeniak wraz z podobnymi tobie.

Jeżeli dla ciebie negatywna opinia na temat gry to płacz rozpieszczonego szczeniaka to chyba zakończe z Tobą konwersacje. Nie mam zamiaru na siłę i na pokaz chwalić Japońców. Stracili stadiony mimo licencjonowanej całej ligi. Ba, 20 stadionów + jeszcze kilka europejskich, których nazw jeszcze nie wymieniono. Oj żebyś się nie zdziwił. Teraz Konami musi dać coś graczom w zamian. W sumie to Adam już o tym pisał, mają na to 3 tygodnie.

Również mnie rajcuje granie ze znajomymi w zimne wieczory przy piwie. Co to ma do rzeczy? Za 120 zł chcę produkt, który mnie usatysfakcjonuje. Jestem ciekaw tylko głównej listy stadionów w tej grze.
Cytuj
Patche graficzne czyli: stadiony, herby, koszulki, twarze itd. w żaden sposób nie kolidują z grą online.

To dziwne, bo wiele osób narzekało na pesedit. Mimo, że to najlepszy patch jaki jest od PES'a, to z grą online są problemy. Łączenie, wyrzucanie.  Dlatego zanim kupię grę wole poczytać opinię. Bo bez patchy nie mam zamiaru grać w tą grę. Herby, koszulki,twarze - ok. Ale stadiony? Grając online mam grać na Camp Nou, a przeciwnik na zamienniku Camp Nou?





CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3089 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:02:35 »
mnie tam nigdy pesedit nie wyrzucał w online... A grając w sieci ma sie wgrany stadion, a jaki widzi przeciwnik, to przecież nieważne
" border="0" border="0

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3090 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:20:33 »
Może dla Ciebie to obojętne bo gra zapowiada się zajebiście  grywalna.  Ale założę się, że większość tą grę ściągnie z neta i poczeka, aż zostaną wydane patche. Chyba, że komuś bardzo zależy na grze online...  To wtedy kupi.
To już wiemy dlaczego PES ma tak mało licencji jak ma mieć dużo skoro przez takie osoby nie ma za co kupić licencję.Jeżeli w tym roku KONAMI w końcu zarobi na grze to będzie miało kasę aby zakupić nowe licencję w przyszłym roku, ale jeżeli znowu koszt gry co najwyżej się zwróci to nie będzie za co powiększyć bazę licencji w przyszłym roku. Nie którzy nie mają pojęcia ile trzeba kasy wyłożyć aby zrobić coś co patchmakerzy zrobią za darmo.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Kubul

  • Opiekun Ligi PC
  • ***
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 694
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 08.06.2010r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3091 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:22:54 »
Również mnie rajcuje granie ze znajomymi w zimne wieczory przy piwie. Co to ma do rzeczy? Za 120 zł chcę produkt, który mnie usatysfakcjonuje. Jestem ciekaw tylko głównej listy stadionów w tej grze.
To dziwne, bo wiele osób narzekało na pesedit. Mimo, że to najlepszy patch jaki jest od PES'a, to z grą online są problemy. Łączenie, wyrzucanie.  Dlatego zanim kupię grę wole poczytać opinię. Bo bez patchy nie mam zamiaru grać w tą grę. Herby, koszulki,twarze - ok. Ale stadiony? Grając online mam grać na Camp Nou, a przeciwnik na zamienniku Camp Nou?
Mnie nigdy nie wyrzucił. Ewentualnie wyrzuca kiedy jest nowe DLC a ty nie zaktualizowałeś PESEDIT-a. c o do kolejnych pytań. Zgadza się ty grasz na Camp Nou, a przeciwnik na stadionie który został podmieniony. Np. gra na jakimś arabskim. Tak samo można mieć poprawne herby, stroje, nazwy klubów z Premiership i spokojnie grać online. Tak samo z innymi ligami. Problem pojawia się kiedy ingeruję się w statystyki graczy, dodaje się ich do drużyn itp. co z resztą jest logiczne ;)

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3092 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:26:59 »
To, że EA zarąbała stadiony Konami to nie wina Kanadyjczyków a frajerstwu Japońców, umowy przedłuża się wcześniej a nie daje się wydymać bez masła. (i nie chodzi tu tylko o zasób portfela) PES ma dużą możliwość edycji ale na PC, na konsole niema tego atutu więc tu PES przegrywa na starcie bo to nie czasy gdzie liczył się tylko gameplay a i tu PES nie jest dużo przed Fifą ;)

Wy się nie bójcie o kasę KONAMI ;) to nie działa tak, 1 kupiony egzemplarz = procenty z ceny do producenta ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2013, 17:28:42 wysłana przez $RMF$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3093 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:31:10 »
Cytuj
Jeżeli dla ciebie negatywna opinia na temat gry to płacz rozpieszczonego szczeniaka to chyba zakończe z Tobą konwersacje. Nie mam zamiaru na siłę i na pokaz chwalić Japońców. Stracili stadiony mimo licencjonowanej całej ligi. Ba, 20 stadionów + jeszcze kilka europejskich, których nazw jeszcze nie wymieniono. Oj żebyś się nie zdziwił. Teraz Konami musi dać coś graczom w zamian. W sumie to Adam już o tym pisał, mają na to 3 tygodnie.

Również mnie rajcuje granie ze znajomymi w zimne wieczory przy piwie. Co to ma do rzeczy? Za 120 zł chcę produkt, który mnie usatysfakcjonuje. Jestem ciekaw tylko głównej listy stadionów w tej grze.

Co mogłem napisałem. Ale nadal nie rozumiesz. Co do gry z kumplami przy % itd., źle to przeczytałeś i zinterpretowałeś (chodziło o np. "nie kupię bo brak.. ale pirata ściągnę i pogram offline" - jedna z możliwości)... I jak tu się dziwić, takim wypowiedziom i frustracji w komentarzach...

Co do patch'y i używanie ich w online, a następnie wywalaniem do pulpitu, to wina jest połowiczna:  systemu/sprzętu/sterowników/samego patcha sterującymi całym mechanizmem/oraz samej gry.
Konsolowcy nie narzekają z tego faktu (PES zwłaszcza/FIFA) na brak patchy i licencji a grają i kupują jak im odpowiada. Wiedzą na co się piszą.

Na tym zakończę, a jak chcecie to dalej wypominajcie, i plujcie na Konami za brak nieograniczonego funduszu itp.
Można im zarzucić wiele, ale licencje na cokolwiek, jak każdy nawet znikomo obeznany z tym tytułem, wie że to nie od dziś ich pięta achillesowa.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2013, 17:35:03 wysłana przez Mahadew »

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3094 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:32:22 »
hmmm.... FIFA wykupiła licencje? jestem zły na EA bo przez nią nie ma nic w PES? TAK! na złość EA nie kupię PESa...

Kurcze... wiem, że KONAMI zawaliło sprawę i wreszcie robiąc porządny gameplay i animacje to pierdoli nagle wszystko inne...
tak widzę 80% ostatnich komentarzy... mało stadionów? brak stadionów z LA Liga? luzz, nie mam z tym problemów... chodzi o to żeby było miłe dla oka czy gra ma dawać radość?

W moich oczach KONAMI w tym roku (przez 4 lata) odwaliło rzeczywiście konkretną robotę i kupię nowego PESa, co zrobię 2 raz (raz 2012), ponieważ wydaje mi się że warto. Stadiony? I na co mi one? Ja bym mógł grać wszystkie mecze na "Home ground" i nie przeszkadzałoby mi to... drużyny to inna kwestia, przydają się, jednak nie widzę powodów do narzekania, dochodzą minimum 2 ligi (Chile, Argentyna), kto wie czy nie więcej (Japonia? Chiny? Meksyk? Ukraina? Katar?) ale sądzę że jeśli 30% ludzi w tym roku powie: "Nie kupuję bo nie ma stadionów/drużyn/deszczu/śniegu/gry helikopterami/latających między sektorami siekier" to proszę moderatorów aby za każdy płacz w przyszłym roku że czegoś nie ma dawać z góry bana :)

@Koziom: Każdy ma swoje priorytety, Ty powiesz, że przeszkadza Ci brak BBVA i przez to nie kupisz, inny powie że Premier League a inny że ligi Singapuru... i zrobisz mu coś? dla mnie priorytetem patriotycznie jest Ekstraklasa, dlaczego? Bo mnie interesuje ta liga, proszę Cię bardzo, wyśmiej mnie, że słaba liga i nic nie grają, ale każdy ma swoje upodobania mnie śmieszy to jak najeżdżasz że nie zagrasz Barcą na Camp Nou.... - nie bierz tego do siebie, może trochę za ostro to napisałem ale po prostu taka prawda...
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3095 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:38:53 »
Ku*wa, błagam, powiedzcie mi, że to jest jakiś pie***lony sen albo żart. Jak ci skośnoocy debile mogli stracić tyle licencji? Czy oni ku*rwa wgl wiedzą co to jest negocjacja? PES z 20 stadionami? Jak oni sobie wyobrażają granie bez takich stadionów jak Bernabeu czy Camp Nou? Przecież te stadiony były w grze odkąd pamiętam. W przyszłym roku te "gnoje" z EA wykupią w ogóle wszystko i zagramy sobie co najwyżej zespołami z Lig Wysp Owczych albo Republiki Zielonego Przylądka. Na dodatek piłkarze zamiast korków na nogach będą mieli butelki przywiązane sznurkami a zamiast koszulek i spodenek będą biegać w workach. Nie sądziłem, że kiedyś tak bardzo EA wyprowadzi mnie z równowagi. Przecież to jest bezczelność. Brak mi więcej słów żeby to opisać. Pieniądze władają wszystkim.

Offline mudry

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3096 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:42:20 »
@Remoo a KONAMI jest święte i niie wykupiło licencji na wyłączność, jeśli chodzi o LM, LE i CSL? Przecież to jest bezczelność. Przez KONAMI w FIFE nie można zagrać w Ligę Mistrzów tylko trzeba grać Puchar Mistrzów :(

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3097 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:45:34 »
Cytuj
@Koziom: Każdy ma swoje priorytety, Ty powiesz, że przeszkadza Ci brak BBVA i przez to nie kupisz, inny powie że Premier League a inny że ligi Singapuru... i zrobisz mu coś? dla mnie priorytetem patriotycznie jest Ekstraklasa, dlaczego? Bo mnie interesuje ta liga, proszę Cię bardzo, wyśmiej mnie, że słaba liga i nic nie grają, ale każdy ma swoje upodobania mnie śmieszy to jak najeżdżasz że nie zagrasz Barcą na Camp Nou.... - nie bierz tego do siebie, może trochę za ostro to napisałem ale po prostu taka prawda...

Ale ja nic do Ciebie nie mam. Wręcz przeciwnie, sam pograłbym Ekstraklasą a nawet i 1 ligą Polską (Miedź Legnica), ale wiem że w PES'ie jest to niemożliwe. Jak kto woli. Tak jak napisałeś, inny woli PL, inny woli BBVA. Ja wole BBVA, bo zawsze grałem karierę drużyną z tej ligii. Czy to Atletico, czy to Realem, Valencia, nawet Granadą. Gdy wszystko szło fajnie, licencje z ameryki, nowe animacje, brudzące stroje - nagle szok. Wchodzę w południe i widzę że będzie brakować stadionów z mojej ulubionej ligii - no to jak mam to odebrać? Jestem wkur*iony i nie dziw się że tak piszę. Tymbardziej że nic na to nie wskazywało że Konami straci takie prawa. Z dnia na dzień.


CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3098 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:51:03 »
@Remoo a KONAMI jest święte i niie wykupiło licencji na wyłączność, jeśli chodzi o LM, LE i CSL? Przecież to jest bezczelność. Przez KONAMI w FIFE nie można zagrać w Ligę Mistrzów tylko trzeba grać Puchar Mistrzów :(
No i dobrze, że nie można. Jak EA miało licencję na LM to nie było jej w FIFIE. LM została wydana jako osobna gra żeby tylko "Elektronicy" dodatkowo zarobili. Zresztą porównaj sobie ile licencji ma i miało na wyłączność EA a ile KONAMI. To EA zapoczątkowało kupywanie licencji na wyłączność żeby wyeliminować konkurencję i zniechęcać ludzi do kupywania PES.

Wiadomość z innej beczki. FIFA NA NEXT GENACH NIE BĘDZIE MIAŁA POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ!

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

[...]wszystko szło fajnie, licencje z ameryki, nowe animacje, brudzące stroje - nagle szok. Wchodzę w południe i widzę że będzie brakować stadionów z mojej ulubionej ligii - no to jak mam to odebrać? Jestem wkur*iony i nie dziw się że tak piszę. Tymbardziej że nic na to nie wskazywało że Konami straci takie prawa. Z dnia na dzień.

Czuję to samo i zgadzam się w stu procentach. Jeszcze nigdy KONAMI mnie tak nie zawiodło. Było tak pięknie, aż tu nagle...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2013, 18:03:56 wysłana przez Remoo »

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3099 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:51:45 »
Za to teraz mam być może dobre wiadomości:
Konami prawdopodobnie doczeka się dystrybutora w Polsce. Więcej info niebawem.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 29.08.13)
« Odpowiedź #3099 dnia: Sierpień 29, 2013, 17:51:45 »