Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234217 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5260 dnia: Wrzesień 24, 2013, 07:58:39 »
Matyjasik90 takich ludzi jak Ty na prawdę ciężko mi zrozumieć. Siedzisz i narzekasz jakie to Konami gówno wydało, że nie da się grać, a może po prostu masz źle ustawiony swój PC? nie pomyślałeś o tym ??

Ja po zainstalowaniu gry miałęm grafike jak w Iss Pro evolution z lat 90-tych. Wszystko się cieło, nie dało się grać. Wczoraj od godziny 15 do godziny 22 męczyłem się ze sterownikami i z systemem by jakoś temu zapobiec i móc się tym podzielić tu na forum. I udało się    Napisałem na forum obszerny post o sterownikach i jak widać niektórym choć w części udało mi się pomóc.  Wiem, wiem gówno Cię obchodzi ile ja siedziałem nad grą, ale jak widać wystarczy ruszyć głową i wszystko da się zrobić.

teraz do wszystkich

Cieszę się, że niektórym pomogło zainstalowanie nowszych sterowników i że mogłem pomóc, ale niestety u mnie to nie było jednak jedynym lekarstwem na tą grafike... i zdarzały się mecze gdzie znów wyglądało to jak lata 90-te.  W końcu udało mi się w Catalyst Center Control znależć  takie coś jak "opcje zasilania" i była tam JEDNA opcja która była zaznaczona, odznaczyłem to i gra wygląda "póki co" znów Pięknie graficznie, nic się oczywiście nie tnie i wszystko działa jak należy. mam nadzieje że już na STAŁĘ ! Dzisiaj po 16 będę w domu to powiem Wam co to na opcja i koniecznie musicie ją wyłączyć. Być może znowu komuś ułatwi to grę. To oczywiście do graczy na kartach Radeona ale jestem w 90% pewien że w opcjach karty Geforce również coś takiego będzie  Pozdrawiam

jestem fanem pesa i mi o to chodzi ze człowiek czeka kupuje gre a tu jeszcze trzeba sie męczyć z ustawieniami pobrałem najnowsze sterowniki zagrałem jeden mecz było ok w drukim już sie zacinało :( więc nie wiem o co chodzi . jak możesz to pomóż mam gf 550 ti 1g 4 ramu  więc powinien iść normalnie ten pes

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5261 dnia: Wrzesień 24, 2013, 08:08:25 »
jestem fanem pesa i mi o to chodzi ze człowiek czeka kupuje gre a tu jeszcze trzeba sie męczyć z ustawieniami pobrałem najnowsze sterowniki zagrałem jeden mecz było ok w drukim już sie zacinało :( więc nie wiem o co chodzi . jak możesz to pomóż mam gf 550 ti 1g 4 ramu  więc powinien iść normalnie ten pes

W tym masz racje, że ja też musiałem namęczyć się pare ładnych godzin, bo chyba z 7 przy czym z 20 razy resetowałęm kompa bo caly czas wlączałem i wyłączałęm opcje które są mi totalnie obce w karcie graficznej by sprawdzić na chybił-trafił co to może być że tak fatalnie i koszmarnie to wygląda i chodzi.

Aktualnie jestem w pracy więc nie mam zbytnio czasu na szukanie sterowników tym bardziej do Geforce, której nigdy nie miałem, ale jak będe w domu postaram się coś pomóc.  Pokombinuj na pewno w opcjach karty graficznej bo kompa masz dobrego musi chodzić Ci na full bez przycinek.  Spróbuj wyłączyć jakąś opcje może masz np ustawione tak jak ja miałęm że suwak był przesunięty na wydłużenie czasu pracy baterii zamiast na wydajności komputera co też mi pomogło bardzo. A jak masz komp stacjonarny to nic nie zmeinia, musisz mieć coś zle poustawiane albo w systemie albo na karcie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2013, 08:10:10 wysłana przez Grassek »
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5262 dnia: Wrzesień 24, 2013, 08:11:35 »
W tym masz racje, że ja też musiałem namęczyć się pare ładnych godzin, bo chyba z 7 przy czym z 20 razy resetowałęm kompa bo caly czas wlączałem i wyłączałęm opcje które są mi totalnie obce w karcie graficznej by sprawdzić na chybił-trafił co to może być że tak fatalnie i koszmarnie to wygląda i chodzi.

Aktualnie jestem w pracy więc nie mam zbytnio czasu na szukanie sterowników tym bardziej do Geforce, której nigdy nie miałem, ale jak będe w domu postaram się coś pomóc.  Pokombinuj na pewno w opcjach karty graficznej bo kompa masz dobrego musi chodzić Ci na full bez przycinek.  Spróbuj wyłączyć jakąś opcje może masz np ustawione tak jak ja miałęm że suwak był przesunięty na wydłużenie czasu pracy baterii zamiast na wydajności komputera co też mi pomogło bardzo.
ja zaraz do pracy będę tak po 17 lub po 20 w domu jak co to pisz na priv lub na gg 48381255 jeżeli masz jakieś porady :) bardzo bym chiał normalnie pograć w pes 14 bo to naprawde dobra gra

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5263 dnia: Wrzesień 24, 2013, 08:31:36 »
Nie mam gg, śledź po prostu forum bo staram się tu pisać wszystko co może być pomocne. Sam będę sprawdział czy tym razem już na 100% udało mi się grę naprawić czy znowu mnie zaskoczy niemiły obraz pikselozy po paru emczach. Jeśli będe miał jakies porady to na pewno się z Wami podziele, a póki co o 16 napisze co to za opcję wyłączyłęm w opcjach karty.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline Bober862

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 140
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5264 dnia: Wrzesień 24, 2013, 09:11:07 »
Witam. Sprzedam PES 2014 po dobrej cenie. Grę zakupiłem w tamtym tygodniu za 119zł z muve.pl. Mogę wystawić grę na allegro. ROzgerałem kilka meczów offline i z 3 online.

Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5265 dnia: Wrzesień 24, 2013, 09:17:22 »
Matyjasik90 takich ludzi jak Ty na prawdę ciężko mi zrozumieć. Siedzisz i narzekasz jakie to Konami gówno wydało, że nie da się grać, a może po prostu masz źle ustawiony swój PC? nie pomyślałeś o tym ?? Przeczytaj sobie przykładowo post Marxteza z wcześniejszych stron. Pokombinował, sterowniki wgrał, kompa przeczyścił i mu hula, więc skończ marudzić. Skoro sam piszesz że raz działa dobrze a raz źle to może to nie jest wina gry.

Ja po zainstalowaniu gry miałęm grafike jak w Iss Pro evolution z lat 90-tych. Wszystko się cieło, nie dało się grać. Wczoraj od godziny 15 do godziny 22 męczyłem się ze sterownikami i z systemem by jakoś temu zapobiec i móc się tym podzielić tu na forum. I udało się    Napisałem na forum obszerny post o sterownikach i jak widać niektórym choć w części udało mi się pomóc.  Wiem, wiem gówno Cię obchodzi ile ja siedziałem nad grą, ale jak widać wystarczy ruszyć głową i wszystko da się zrobić.

teraz do wszystkich

Cieszę się, że niektórym pomogło zainstalowanie nowszych sterowników i że mogłem pomóc, ale niestety u mnie to nie było jednak jedynym lekarstwem na tą grafike... i zdarzały się mecze gdzie znów wyglądało to jak lata 90-te.  W końcu udało mi się w Catalyst Center Control znależć  takie coś jak "opcje zasilania" i była tam JEDNA opcja która była zaznaczona, odznaczyłem to i gra wygląda "póki co" znów Pięknie graficznie, nic się oczywiście nie tnie i wszystko działa jak należy. mam nadzieje że już na STAŁĘ ! Dzisiaj po 16 będę w domu to powiem Wam co to na opcja i koniecznie musicie ją wyłączyć. Być może znowu komuś ułatwi to grę. To oczywiście do graczy na kartach Radeona ale jestem w 90% pewien że w opcjach karty Geforce również coś takiego będzie  Pozdrawiam
Nie ma co jechać po chłopaku bo gra jest skopana;/ Ja mam gamingowego laptopa i mam te same problemy. Wszystkie drivery świeżutkie jak jarzyna z placu na stawach. I7 w trybie turbo 3.2 ghz. GF 660GTX z 2 gb ram, 8 GB ram i dysk ssd. No to chyba nie jest zły sprzęt. Mimo to pes przycina. Metro chodziło pięknie na FULL HD z max detali. Pes w rozdziałce 1366x768 przycina i nie chodzi płynnie. To oznacza tylko że gra nie jest zoptymalizowana i gotowa do sprzedaży. O ile z opóźnieniami poradziłem sobie (są ale już o wiele mniejsze) to sama gra dalej przycina. Ja rozumiem wszystko ale to co robi konami od jakiegoś czasu to żerowanie na fanach serii. Nie ma stadionów - ok. Nie ma wielu znanych drużyn (BVB) - ok. Niech w takim przypadku gra idealnie i płynnie chodzi. Tymczasem jak zawsze w dniu premiery już się ukazują patche. Potem trzeba robić karkołomne sztuczki żeby dostosować grę do normalnej pracy. To nie jest uczciwe.
Visca El Barca!!!

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5266 dnia: Wrzesień 24, 2013, 09:23:50 »
Nie jade po chłopaku tylko zdarzają się tacy, którzy zainstalują grę, zobaczą że coś im nie działa i juz że gra skopana, że do bani, bluzgi itp itd. Wiem i masz racje że gra jest kompletnie niedokończona jeśli chodzi o optymalizację bo spędzić 7 godzin na kombinowaniu jak tu zrobić żeby normalnie pograć to czyste przegięcie... Ale cóż trzeba się przyzwyczaić że Panowie z Konami nie od tej serii tak robią. w PES 2013 na początku gra online była skopana niemiłosiernie, nie dało się patchy pobrać itp a teraz? gram w niego do dziś i nie występują żadne błędy online jak i offline. Miejmy nadzieję że równie tak samo uporamy się z PESEM 2014.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5267 dnia: Wrzesień 24, 2013, 09:38:39 »
Ja już zgłupiałem w tym momencie, bo teraz nie wiem czy rzeczywiście jest jakiś problem z grafika czy tak to po prostu ma wyglądać że jeden mecz wygląda jak w PES 6 a drugi jak w PES 2014. Zobaczcie pierwszy link jak grafika podczas meczu wygląda fatalnie a zobaczcie drugi jak zupełnie inaczej (lepiej) to wygląda. Proszę o wypowiedzi czy u was też jeden mecz wygląda tak a drugi tak ??  Przecież to do cholery wygląda jak dwie różne gry.

Gorszy:



Lepszy:



Teraz mnie to zaciekawiło bo dużo filmików jest z taka grafiką jak w pierwszym filmiku... ;/ przecież to nawet nie wygląda na Pesa 6...  A może po prostu jest tak, że nie na każdym boisku w każdym meczu jest te oświetlenie i wtedy ta gra wygląda tak koszmarnie??   Tylko że u mnie na poczatku po zainstalowaniu cały czas wyglądalo jak na pierwszym filmiku, dopieor jak zainstalowałem najnowsze stery i kombinowałem z ustawieniami sterów i systemu to zaczęły mecze wyglądać jak na tym drugim. Powiedzcie jak jest u was.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2013, 09:50:42 wysłana przez Grassek »
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5268 dnia: Wrzesień 24, 2013, 09:45:11 »
Moja opinia w jednym filmiku.

Spoiler for Hiden:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=97b5d07682c022ecaa28928e938478fb&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=97b5d07682c022ecaa28928e938478fb&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Przedstawiona sytuacja działa za każdym razem jak rozpoczynamy grę z środka boiska.
Jest to poziom Super star żeby nie było, możecie to sobie u siebie sprawdzić.
Nie pamiętam czy tam można było robić w pes 13, ale takie coś kompletnie zniechęca do gry.
Bo wiadomo że można wygrać mecz nawet się nie starając.
Jak w pes 2013 dało się jeszcze grać, to w pes 2014 nie mam już kompletnie ochoty.
Kompletnie okroili tryb kariery. Wieje nudą już od początku.

BTW. Dajcie jakieś info na pw czy jest jakiś aktualny mod do pes 2011 mam ochotę powrócić do tej części, bo najlepiej mi się grało.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5269 dnia: Wrzesień 24, 2013, 09:51:22 »
Nie jade po chłopaku tylko zdarzają się tacy, którzy zainstalują grę, zobaczą że coś im nie działa i juz że gra skopana, że do bani, bluzgi itp itd. Wiem i masz racje że gra jest kompletnie niedokończona jeśli chodzi o optymalizację bo spędzić 7 godzin na kombinowaniu jak tu zrobić żeby normalnie pograć to czyste przegięcie... Ale cóż trzeba się przyzwyczaić że Panowie z Konami nie od tej serii tak robią. w PES 2013 na początku gra online była skopana niemiłosiernie, nie dało się patchy pobrać itp a teraz? gram w niego do dziś i nie występują żadne błędy online jak i offline. Miejmy nadzieję że równie tak samo uporamy się z PESEM 2014.

Ja zrobiłem tak jak było w poście - zainstalowanem najnowsze sterowniki, bo miałem 3 wersje wstecz, dałem priorytet na wysoki i gra wygląda jak marzenie, a hula jeszcze lepiej.
Pewnie gdybym wyczyścił kompa i zrobił format dysku, którego nigdy nie robiłem gra działałaby jak na PS4 :)
Ja mam marny komputer, a odpala mi na medium w wysokiej rozdzielczości, bo kto teraz gra na XP, GF 8600GT 2 GB Ram Core2Duo 2.33. Nie spełniam nawet minimalnych wymagań.

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5270 dnia: Wrzesień 24, 2013, 09:57:39 »
No widzisz... Da się? ... Da się :D

To od razu możesz powiedzieć czy w każdym meczu wygląda u Ciebie jak w tym drugim linku co podałęm czy zdarza się ze mecz wygląda jak na tym pierwszym. Spójrz na posty wyżej jak pisałem.

Bo u mnie było tak że jak zainstalowalem PESA to tylko grafa jak na pierwszym filmiku czyli tragedia, pozniej zainstalowalem sterowniki na najnowsze i nagle Piękna grafiak ! ale tylko przez pierwze 2 mecze później znowu tamta gorsza... a teraz tzn wczoraj wyłączyłęm jakąś opcje w sterownikach karty graficznej i przez 2 mecze było już tak jak być powinno MAM NADZIEJĘ że tak już zostanie ale chce prxzeczytać opinie innych jak u Was to wygląda.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2013, 10:03:54 wysłana przez Grassek »
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5271 dnia: Wrzesień 24, 2013, 10:10:40 »
Ja już zgłupiałem w tym momencie, bo teraz nie wiem czy rzeczywiście jest jakiś problem z grafika czy tak to po prostu ma wyglądać że jeden mecz wygląda jak w PES 6 a drugi jak w PES 2014. Zobaczcie pierwszy link jak grafika podczas meczu wygląda fatalnie a zobaczcie drugi jak zupełnie inaczej (lepiej) to wygląda. Proszę o wypowiedzi czy u was też jeden mecz wygląda tak a drugi tak ??  Przecież to do cholery wygląda jak dwie różne gry.

Gorszy:



Lepszy:



Teraz mnie to zaciekawiło bo dużo filmików jest z taka grafiką jak w pierwszym filmiku... ;/ przecież to nawet nie wygląda na Pesa 6...  A może po prostu jest tak, że nie na każdym boisku w każdym meczu jest te oświetlenie i wtedy ta gra wygląda tak koszmarnie??   Tylko że u mnie na poczatku po zainstalowaniu cały czas wyglądalo jak na pierwszym filmiku, dopieor jak zainstalowałem najnowsze stery i kombinowałem z ustawieniami sterów i systemu to zaczęły mecze wyglądać jak na tym drugim. Powiedzcie jak jest u was.
Ten gorszy filmik to mi wygląda na najniższych detalach. Ten drugi to na najwyższych.
Visca El Barca!!!

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5272 dnia: Wrzesień 24, 2013, 10:14:00 »
Ten gorszy filmik to mi wygląda na najniższych detalach. Ten drugi to na najwyższych.


Otóż to !!!   Tylko problem w tym, że u mnie tak wyglądało na najwyższej rozdzielczości i detalach. A co NAJDZIWNIEJSZE ze po zaktualizowaniu sterownikow jeden mecz wygladal tak a drugi tak:D to dopiero ABSURD ! Niektórzy ludzie piszą że grafika w PES 2014 jest gorsza niz w PES 2013, nic dziwnego jak maja źle poustawiane w kompie i tak im to wyglada jak na 1 filmiku.  Czyli u Ciebie kazdy mecz wygląda tak samo czyli tak jak na drugim tak??
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2013, 10:15:50 wysłana przez Grassek »
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5273 dnia: Wrzesień 24, 2013, 10:28:15 »

Otóż to !!!   Tylko problem w tym, że u mnie tak wyglądało na najwyższej rozdzielczości i detalach. A co NAJDZIWNIEJSZE ze po zaktualizowaniu sterownikow jeden mecz wygladal tak a drugi tak:D to dopiero ABSURD ! Niektórzy ludzie piszą że grafika w PES 2014 jest gorsza niz w PES 2013, nic dziwnego jak maja źle poustawiane w kompie i tak im to wyglada jak na 1 filmiku.  Czyli u Ciebie kazdy mecz wygląda tak samo czyli tak jak na drugim tak??
U mienia wygląda wszystko tak jak na tym lepszym filmiku tylko nie chodzi płynnie.
Visca El Barca!!!

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5274 dnia: Wrzesień 24, 2013, 10:30:59 »
Czyli wychodzi na to ze nie wszyscy ludzie są tego świadomi, że ich gra wygląda tragicznie. Mi to od razu przykuło uwage dlatego postanowiłem coś z tym zrobić. Bede w domu to zoabcze czy juz kazdy mecz tak wyglada bo z plynnoscia gry nie mam problemow zadnych.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5275 dnia: Wrzesień 24, 2013, 10:36:37 »
Czyli wychodzi na to ze nie wszyscy ludzie są tego świadomi, że ich gra wygląda tragicznie. Mi to od razu przykuło uwage dlatego postanowiłem coś z tym zrobić. Bede w domu to zoabcze czy juz kazdy mecz tak wyglada bo z plynnoscia gry nie mam problemow zadnych.
Wiesz może na najniższych detalach ta gra chodzi im płynniej
Visca El Barca!!!

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5276 dnia: Wrzesień 24, 2013, 10:40:25 »
Wiesz może na najniższych detalach ta gra chodzi im płynniej


Ale mówie Ci, że to nei chodzi o detale bo u mnie na najwyzszych tak wygląda/wyglądało,  zainstalwoalem sterowniki to jeden mecz byl taki drugi taki a teraz wylaczylem tą opcje i zobacze po 15-tej jak to wyglada.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline sajki

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 72
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5277 dnia: Wrzesień 24, 2013, 11:57:20 »
Chodzi o to, że jak pewnie zauważyłeś- ten pierwszy mecz rozgrywany jest nocą, przy sztucznym oświetleniu, a ten drugi za dnia i tam oświetlenie jest zupełnie inne. Owszem, za dnia wygląda lepiej, ale to kwestia pory, a nie sterowników, detali, itp.

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5278 dnia: Wrzesień 24, 2013, 12:22:22 »
Wątpie, ale być może i masz racje:)  więc może to zbieg okoliczności że wcześniej rozegrałem 10 meczy i caly czas nocą a po zainstalowaniu sterownikow cały czas jest dzień. No nic, bede w domu to zobacze:) w takim razie czy idzie ustawic pore dnia przez rozegraniem meczu?
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline sajki

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 72
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5279 dnia: Wrzesień 24, 2013, 12:23:46 »
Tak, da się, ale jak grasz np. Ligę Mistrzów, to wszystkie mecze są w nocy i tego nie zmienisz. Chyba, że o czyms nie wiem.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 14.09.13)
« Odpowiedź #5279 dnia: Wrzesień 24, 2013, 12:23:46 »