Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234163 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5560 dnia: Październik 03, 2013, 20:51:12 »
tak, niestety. To jeszcze nie next-gen pełną parą.
to lipa

Offline Florq

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Racibórz
  • Wiadomości: 979
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2008r.
  • Gary Neville is a red, he hates scousers...
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5561 dnia: Październik 03, 2013, 21:00:24 »
Tam lipa. Najlepiej pograć w piłkę na orliku, a nie w jakiś marny symulator. Albo karcić się FIFĄ.

Offline andyvdm

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2013
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.10.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5562 dnia: Październik 03, 2013, 21:19:16 »
Panowie, kupiłem sobie specjalnie pada do pesa za 100zł. Od wersji pes 3 gram tylko na klawiaturze. Po kilku meczach na padzie jestem zniechęcony, przegrywam wszystko. 0-4 na padzie, ten sam mecz na klawiaturze 2-0. Chyba wróce do klawiaturki  :D

Offline rudi40

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2013
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.10.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5563 dnia: Październik 03, 2013, 22:27:09 »
Witam wszystkich!
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie komedią jest poziom trudności w tym Pesie. Grałem swoją trzecią LM i wygrałem Legią puchar.
Macie jakieś pomysły jak sprawić by było trudniej?
Legią z takimi drużynami jak Bayern lub Arsenal czy Juve wygrywam po 3-0 i statystyka strzałów wygląda 10-1.
Można w tym pesie stworzyć drużynę własną i dac im jak najniższe umiejętności? Może wtedy da się zagrać coś poważniejszego.

edit Oczywiście wszystko na Super Star
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 22:29:12 wysłana przez rudi40 »

Offline WTMyhood

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.08.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5564 dnia: Październik 03, 2013, 22:35:29 »
Panowie, kupiłem sobie specjalnie pada do pesa za 100zł. Od wersji pes 3 gram tylko na klawiaturze. Po kilku meczach na padzie jestem zniechęcony, przegrywam wszystko. 0-4 na padzie, ten sam mecz na klawiaturze 2-0. Chyba wróce do klawiaturki  :D

a co myślałeś że pad za sto złotych będzie sam grał za Ciebie???

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5565 dnia: Październik 03, 2013, 22:45:18 »
Panowie, kupiłem sobie specjalnie pada do pesa za 100zł. Od wersji pes 3 gram tylko na klawiaturze. Po kilku meczach na padzie jestem zniechęcony, przegrywam wszystko. 0-4 na padzie, ten sam mecz na klawiaturze 2-0. Chyba wróce do klawiaturki  :D
Co się dziwisz ja na padzie gram od ISS Pro 2 i po kilku meczach tez nie radziłbym sobie na klawie proste... Musisz pograć parę miesięcy chyba, że nie szkoda Ci stówki... :)
" border="0" border="0

Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5566 dnia: Październik 04, 2013, 08:19:17 »
Panowie, kupiłem sobie specjalnie pada do pesa za 100zł. Od wersji pes 3 gram tylko na klawiaturze. Po kilku meczach na padzie jestem zniechęcony, przegrywam wszystko. 0-4 na padzie, ten sam mecz na klawiaturze 2-0. Chyba wróce do klawiaturki  :D
Zacznij grać maszynką do mielenia mięsa albo elektryczną golarką
Visca El Barca!!!

Offline Fiedziu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 290
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5567 dnia: Październik 04, 2013, 09:04:37 »
To w końcu można grać normalnie online?

Offline lysos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5568 dnia: Październik 04, 2013, 11:14:47 »
Mam to samo pytanie.

podbijam :)


Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5569 dnia: Październik 04, 2013, 11:27:44 »
TAK. Można grać online normalnie. Tylko najpierw zajmijmy się etymologią słowa normalnie. Jesli chodzi wam o lagi to zależy z kim gracie a raczej jakie ten ktoś ma połączenie z internetem. Przy pingu do 50 da sie grać dobrze. Niestety jak traficie na jakiegoś amatora kóz z arabowa to nie pogracie.  ZTurkami jest to samo. Zresztą arabusy bardzo często kiedy przegrywają to zaczynają kombinować z pingiem. Na szczęście z reguły kończy się to przyznaniem wam punktów za wygrany mecz. Algorytm wykrywania cziterów w 2014 jest jak na razie bardzo dobry.
Visca El Barca!!!

Offline Fiedziu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 290
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5570 dnia: Październik 04, 2013, 12:00:33 »
Dzięki za odp. A mógłbyś opisać tak w skrucie jak wygląda rozgrywka online? sa jakieś turnieje, pojedyńcze mecze? nigdy nie grałem online i jestem zielony.

Offline tomek278

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.01.2010r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5571 dnia: Październik 04, 2013, 18:15:53 »
Ja mam pytanie. Gdzie jest demo na PC? Przecież miało być dzień po premierze, a do dzisiaj go nie widać (chyba, że ja nie umiem znaleźć). To tylko pokazuje jak niepoważne jest Konami w stosunku do graczy. Po za tym przez pół miesiąca od premiery nie potrafi wydać nawet patcha poprawiającego składy czy transfery, (co patchmakerom, którzy robią to za darmo zajęło kilka dni). Po za tym jeśli dobrze pamiętam to niedługo po premierze obiecywali DLC z twarzami, a nie, że pojawi się w listopadzie czy grudniu czy jeszcze później (albo w ogóle się nie pojawi).

Kolejna sprawa nie wiem nad czym oni tak ciężko pracowali przez ten rok, ale na pewno nie nad gameplayem, który jest łudząco podobny do tego z pesa 13, a dodatkowo jest w nim chyba jeszcze więcej bugów. Jedyna rzecz na plus to chyba to, że teraz zawodnicy w miarę realistycznie się poruszają (dłużej się rozpędzają, wolniej hamują itp.).

Następny minus to zachowanie "sędziów". Tak jak w pes 13 był przywilej korzyści, ale potem zawodnik faulujący nie dostawał kartki, tak teraz by pozbyć się problemu  po prostu usunięto przywilej korzyści, więc nawet dobrze zapowiadająca się akcja będzie przerwana. Kartki sędziowie rozdają chyba całkowicie losowo - czasami za lekkie odepchnięcie dostaje się żółtą kartkę a wjazd w nogi od tyłu nic. Spalone to też jakaś farsa. Mój zawodnik stoi z 5 metrów za obrońcami, ale sędzia tego nie widzi i nie gwiżdże spalonego. Na powtórkach jakiś idiota musiał wpaść na pomysł, aby linię spalonego zrobić tak grubą.

Bramkarze zostali zmienieni w porównaniu do poprzedniej wersji, ale czy na lepsze to ciężko powiedzieć, bo z jednej strony bronią strzały wydawałoby się nie do obrony, żeby za chwilę wpuścić szmatę po strzale z 50m.

Idąc dalej menu jest bardzo słabe, zmienianie zawodników to jakaś katorga (nie mam pojęcia po co ktoś tak ją spowolnił). I jeszcze jedna rzecz, która sprawia, że do symulacji temu pesowi dużo brakuje, ale tego chyba ani w fifie ani w pesie nie było i nie będzie - możliwość zmiany formacji tak jak się chce, czyli na przykład możliwość wystawienia 10 napastników czy obrońców, a nie tak jak jest teraz, że w każdej formacji musi być jakaś minimalna liczba zawodników w danej formacji.

Z roku na rok wydaje mi się, że Konami dodaje coś nowego do pesa (częściej coś słabego, ale też trochę dobrego), by w kolejnych pesach usunąć to co jest dobre a zostawić słabe.

Liczę na odpowiedź na moje pytania, a także konstruktywną krytykę mojej opinii o tym pesie, a nie jej unikanie i udawanie, że jej nie ma.

Offline WTMyhood

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2012
  • location:
  • Wiadomości: 139
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.08.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5572 dnia: Październik 04, 2013, 20:36:56 »
TAK. Można grać online normalnie. Tylko najpierw zajmijmy się etymologią słowa normalnie. Jesli chodzi wam o lagi to zależy z kim gracie a raczej jakie ten ktoś ma połączenie z internetem. Przy pingu do 50 da sie grać dobrze. Niestety jak traficie na jakiegoś amatora kóz z arabowa to nie pogracie.  ZTurkami jest to samo. Zresztą arabusy bardzo często kiedy przegrywają to zaczynają kombinować z pingiem. Na szczęście z reguły kończy się to przyznaniem wam punktów za wygrany mecz. Algorytm wykrywania cziterów w 2014 jest jak na razie bardzo dobry.


No chyba kpisz sobie z ludzi...
żadnego algorytmu nie ma... i można wychodzić z meczów bez konsekwencji... ja już mam dzięki temu "algorytmowi" rangę B i wychodzenia High...

ta gra to porażka online... żenada straszna


Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5573 dnia: Październik 04, 2013, 21:43:24 »
Ja mam pytanie. Gdzie jest demo na PC? Przecież miało być dzień po premierze, a do dzisiaj go nie widać (chyba, że ja nie umiem znaleźć). To tylko pokazuje jak niepoważne jest Konami w stosunku do graczy. Po za tym przez pół miesiąca od premiery nie potrafi wydać nawet patcha poprawiającego składy czy transfery, (co patchmakerom, którzy robią to za darmo zajęło kilka dni). Po za tym jeśli dobrze pamiętam to niedługo po premierze obiecywali DLC z twarzami, a nie, że pojawi się w listopadzie czy grudniu czy jeszcze później (albo w ogóle się nie pojawi).

Kolejna sprawa nie wiem nad czym oni tak ciężko pracowali przez ten rok, ale na pewno nie nad gameplayem, który jest łudząco podobny do tego z pesa 13, a dodatkowo jest w nim chyba jeszcze więcej bugów. Jedyna rzecz na plus to chyba to, że teraz zawodnicy w miarę realistycznie się poruszają (dłużej się rozpędzają, wolniej hamują itp.).

Następny minus to zachowanie "sędziów". Tak jak w pes 13 był przywilej korzyści, ale potem zawodnik faulujący nie dostawał kartki, tak teraz by pozbyć się problemu  po prostu usunięto przywilej korzyści, więc nawet dobrze zapowiadająca się akcja będzie przerwana. Kartki sędziowie rozdają chyba całkowicie losowo - czasami za lekkie odepchnięcie dostaje się żółtą kartkę a wjazd w nogi od tyłu nic. Spalone to też jakaś farsa. Mój zawodnik stoi z 5 metrów za obrońcami, ale sędzia tego nie widzi i nie gwiżdże spalonego. Na powtórkach jakiś idiota musiał wpaść na pomysł, aby linię spalonego zrobić tak grubą.

Bramkarze zostali zmienieni w porównaniu do poprzedniej wersji, ale czy na lepsze to ciężko powiedzieć, bo z jednej strony bronią strzały wydawałoby się nie do obrony, żeby za chwilę wpuścić szmatę po strzale z 50m.

Idąc dalej menu jest bardzo słabe, zmienianie zawodników to jakaś katorga (nie mam pojęcia po co ktoś tak ją spowolnił). I jeszcze jedna rzecz, która sprawia, że do symulacji temu pesowi dużo brakuje, ale tego chyba ani w fifie ani w pesie nie było i nie będzie - możliwość zmiany formacji tak jak się chce, czyli na przykład możliwość wystawienia 10 napastników czy obrońców, a nie tak jak jest teraz, że w każdej formacji musi być jakaś minimalna liczba zawodników w danej formacji.

Z roku na rok wydaje mi się, że Konami dodaje coś nowego do pesa (częściej coś słabego, ale też trochę dobrego), by w kolejnych pesach usunąć to co jest dobre a zostawić słabe.

Liczę na odpowiedź na moje pytania, a także konstruktywną krytykę mojej opinii o tym pesie, a nie jej unikanie i udawanie, że jej nie ma.

Też nie słyszałem o demie na PC, choć Konami oficjalnie mówiło, że takowe będzie dzień po premierze. Ale jednak się nie pojawiło i nawet żadnego komunikatu nie było, choć ludzie do tej pory się upominają.

To jawne olewanie graczy PC-towych i to nie pierwsze związane z PES 14. Konami w tym roku skupilo się tylko na konsolach z rzekomego względu jakim jest piractwo oraz odblokowanie zawartości przez patchmakerów, co jest wierutną bzdurą i kłamstwem, gdyż o zawartości PES 14 wiedzieliśmy od dawna i chodziło o ukrycie przed ludźmi, że gra nie zawiera 95% twarzy, mnóstwo licencji zostało utraconych. Nie chcieli, by ludzie przed premierą wiedzieli, że PES 14 jest WYBRAKOWANY.

GAMEPLAY jest praktycznie taki sam jak rok temu, gdyż został zmieniony jedynie silnik graficzny, a silnik meczowy jest ten sam od lat.
Dodanie animacji, które wg. mnie są bardzo dobre pomogło w pewnym stopniu, ale stare błędy pozostały.

Ogólnie ten PES ma dobry gameplay, aczkolwiek pełen błędów i niedoróbek. To go w pewnym stopniu broni, ale niektórzy nie rozumieją, że gameplay to jednak nie wszystko.

Cała reszta tej gry pamięta czasy PS2 - kolorystyka, ikony, tła, czcionki - to wszystko brzydkie, przestarzałe i nieadekwatne do dziesiejszych standardów rzeczy, które mnie osobiście odpychają.

PES 2014 to nie żadna rewolucja, nawet krok w przód to za wiele powiedziane. To pół kroku naprzód i krok w tył.
PES 14 to niedopracowana, zbyt szybko wypuszczona gra i Konami zachowało się gorzej niż EA i CAPCOM - polecieli na kasę wypuszczając grę gotową w 60%, byleby tylko wydać grę wcześniej niż EA i zgarnąć kilka % więcej pieniędzy ze sprzedanych kopii.

Oczywiście można nadal mówić, że "Gameplay jest najważniejszy" ale tak nie jest - gameplay to tylko połowa gry, resztę stanowią licencje, tryby gry offline, online, wygląd itp.
Ja osobiście jestem już zmęczony bredniami Bhattiego i zapowiedziami o "Powrocie Króla", o nowych rewolucyjnych zmianach.
Chcę zobaczyć dopracowanego, nowocześnie wyglądającego PES-a, a nie wersję z PS2 z gameplayem z PS3.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2013, 21:45:09 wysłana przez Prince Vegeta »

Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5574 dnia: Październik 04, 2013, 22:33:51 »

No chyba kpisz sobie z ludzi...
żadnego algorytmu nie ma... i można wychodzić z meczów bez konsekwencji... ja już mam dzięki temu "algorytmowi" rangę B i wychodzenia High...

ta gra to porażka online... żenada straszna
No to nie wiem. Może kupiłeś inną grę. Słuchaj a może sprzedaj ją na allegro a nie labidź na forum. Wreszcie to forum PES a nie antyfanów pes. Nie potrafisz się odnaleźć kup fife. Potrafisz to graj. Ja mam już rangę AAA i nie uświadczyłem problemów z cziterami. 5 może 6 meczy goście coś kombinowali ale jak się zerwało połączenie to dostałem punkty.
A jak przegrywasz i chcesz na siłe lagować to nie skarż się że masz B i high.
Visca El Barca!!!

Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5575 dnia: Październik 04, 2013, 22:35:58 »
Dzięki za odp. A mógłbyś opisać tak w skrucie jak wygląda rozgrywka online? sa jakieś turnieje, pojedyńcze mecze? nigdy nie grałem online i jestem zielony.
Na razie gram mecze rankingowe. Prócz tego są lobby i master league online. Innych trybów jeszcze nie widziałem. Na razie jest ok.
Visca El Barca!!!

Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5576 dnia: Październik 04, 2013, 22:38:19 »
Też nie słyszałem o demie na PC, choć Konami oficjalnie mówiło, że takowe będzie dzień po premierze. Ale jednak się nie pojawiło i nawet żadnego komunikatu nie było, choć ludzie do tej pory się upominają.

To jawne olewanie graczy PC-towych i to nie pierwsze związane z PES 14. Konami w tym roku skupilo się tylko na konsolach z rzekomego względu jakim jest piractwo oraz odblokowanie zawartości przez patchmakerów, co jest wierutną bzdurą i kłamstwem, gdyż o zawartości PES 14 wiedzieliśmy od dawna i chodziło o ukrycie przed ludźmi, że gra nie zawiera 95% twarzy, mnóstwo licencji zostało utraconych. Nie chcieli, by ludzie przed premierą wiedzieli, że PES 14 jest WYBRAKOWANY.

GAMEPLAY jest praktycznie taki sam jak rok temu, gdyż został zmieniony jedynie silnik graficzny, a silnik meczowy jest ten sam od lat.
Dodanie animacji, które wg. mnie są bardzo dobre pomogło w pewnym stopniu, ale stare błędy pozostały.

Ogólnie ten PES ma dobry gameplay, aczkolwiek pełen błędów i niedoróbek. To go w pewnym stopniu broni, ale niektórzy nie rozumieją, że gameplay to jednak nie wszystko.

Cała reszta tej gry pamięta czasy PS2 - kolorystyka, ikony, tła, czcionki - to wszystko brzydkie, przestarzałe i nieadekwatne do dziesiejszych standardów rzeczy, które mnie osobiście odpychają.

PES 2014 to nie żadna rewolucja, nawet krok w przód to za wiele powiedziane. To pół kroku naprzód i krok w tył.
PES 14 to niedopracowana, zbyt szybko wypuszczona gra i Konami zachowało się gorzej niż EA i CAPCOM - polecieli na kasę wypuszczając grę gotową w 60%, byleby tylko wydać grę wcześniej niż EA i zgarnąć kilka % więcej pieniędzy ze sprzedanych kopii.

Oczywiście można nadal mówić, że "Gameplay jest najważniejszy" ale tak nie jest - gameplay to tylko połowa gry, resztę stanowią licencje, tryby gry offline, online, wygląd itp.
Ja osobiście jestem już zmęczony bredniami Bhattiego i zapowiedziami o "Powrocie Króla", o nowych rewolucyjnych zmianach.
Chcę zobaczyć dopracowanego, nowocześnie wyglądającego PES-a, a nie wersję z PS2 z gameplayem z PS3.
Trochę błędów jest. Myślę że większość da się z czasem spaczować. Ta gierka ma jednak potencjał.
Mnie się jak na razie nawet podoba. Kwestia przyzwyczajenie. Kto nie potrafi się połapać w sterowaniu i gameplayu ten wylewa łzy na forum.
Visca El Barca!!!

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5577 dnia: Październik 04, 2013, 22:52:22 »
kolego, ale nie pisz 3 postów pod rząd... :)
" border="0" border="0

Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5578 dnia: Październik 04, 2013, 22:54:11 »
kolego, ale nie pisz 3 postów pod rząd... :)
Może założyć nowy wątek pt: Pojedźmy po pes 2014?
Visca El Barca!!!

Offline KonyPL

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 100
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5579 dnia: Październik 04, 2013, 23:11:23 »
Może założyć nowy wątek pt: Pojedźmy po pes 2014?
Jak nazwa wątku wskazują są tu opinie i dyskusja, jednym sie podoba innym nie więc nie czepiaj sie niepochlebnych postów.

No chyba kpisz sobie z ludzi...
żadnego algorytmu nie ma... i można wychodzić z meczów bez konsekwencji... ja już mam dzięki temu "algorytmowi" rangę B i wychodzenia High...

ta gra to porażka online... żenada straszna



To prawda nie ma nic takiego. Mam to samo, ani razu nie wyszedłem z meczu, choć czasem mecz przypominał jeden wieli lag, a i tam już mam ranking B. Ogólnie mecze rankingowe to porażka tam 3 na 5 meczów to zlagowana gra. I nie mówcie że tak nie jest. Dlatego gram przez tą stronę bo już nie mam nerwów do tych meczy rankingowych ;/ W PES 13 czasem z kimś tam lagowało ale to był może 2 na 10 meczów a tutaj czasem jeden po drugim ;/

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5579 dnia: Październik 04, 2013, 23:11:23 »