Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234175 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5540 dnia: Październik 03, 2013, 07:46:26 »
jak strzelać mocne strzały po ziemi ?

Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5541 dnia: Październik 03, 2013, 07:52:10 »
Podzielę się z wami moimi własnymi obserwacjami. Może sie komuś przydadzą a jeśli sie nie przydadzą to trudno.
Po pierwsze nie wysuwaj maksymalnie do przodu 2-3 napastników. Nic to nie daje. To nie 12 ani 13.
Po drugie nie cofaj obrońców pod bramkę. Tylko teoretycznie murujesz bramkę. Jeśli jakiemuś napastnikowi uda się przedrzeć przez te zasieki to tym mniej czasu będziesz miał na reakcję.
Po trzecie dośrodkowuj w pole karne. Bardzo dużo bramek pada po dośrodkowaniach. Nieważne kim grasz. Ja strzeliłem trzy bramki po dośrodkowaniach grając Barcą przeciwko Chelsea!
Po czwarte nie ma znaczenia kim grasz. Nie musisz wybierać realu, Barcy czy Man city (nota bene man city nie jest w tej symulacji najlepsze). Grając z przeciwnikami na poziomie 500 - 600 miałem takie wyniki Polska - Hiszpania 4:1 (Polacy robią robotę. Lewandowski przepycha się jak czołg). Athletico - Real Madryt 5:1 (Diego Costa Fauluje w co drugiej akcji ale strzela lub asystuje jak nikt) Takich meczy miałem o wiele więcej.
Po piąte przeczytaj instrukcje a nade wszystko rozdział pt. sterowanie. Może ci się wydawać głupie ale zrób to.
Po szóste potrenuj trochę. To pierwszy pes w którym opcja trening bardzo mi się przydała.
Visca El Barca!!!

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5542 dnia: Październik 03, 2013, 08:07:59 »
Cytuj
To pierwszy pes w którym opcja trening bardzo mi się przydała.

...i pierwszy PES w którym wręcz notorycznie używam 2 x sprint  czego w żadnej poprzedniej serii nie musiałem robić. Tu jest to konieczne żeby omijać zawodników i robić rajdy pod pole karne mijając przeciwników jak "solidne" pachołki... pierwszy PES w którym ciągle  L1 + podanie na dobieg to nie najlepsze rozwiązanie... Pierwszy PES w którym stracenie zawodnika po czerwonej kartce jest na prawdę odczuwalne i automatycznie trzeba zmienić taktykę i ustawienie co w poprzednich wersjach miałem na to brzydko mówiąc wyjeba**.  I na prawdę wiele, wiele innych, mógłbym tu wypisywać, ale jestem w pracy i czas nie pozwala.   W poprzednich wersjach niby to wszystko było ale można było się tak wyuczyć pewnych schematów że to wszystko nie było potrzebne i nie zwracało się na to uwagi.  Ja daje 9/10, zobaczymy jak będzie podczas gry online.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline LeifErikson

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5543 dnia: Październik 03, 2013, 09:51:32 »
Dobra. Ponad 100 meczy online na koncie. Po pierwsze wydryblowanie obrony możliwe i to lepiej niż w 2013. Trzeba się jednak nauczyć dryblować. Neymarem czy Messim można ośmieszyć obronę. Naprawdę żonglerka i balans ciała jest na najwyższym poziomie. Samym balansem ciała można zdziałać cuda.
Bramkarze potrafią zrobić totalnego babola jak i potrafią wyciągnąć pewną 100-tke.
Nie zgadzam się z tym że nie można strzelić z daleka. Strzeliłem już kilkadziesiąt bramek z daleka. (20-25 metrów). Wpadają częściej niż w 2013.
Najbardziej przeszkadza mentalność z 2013 i starszych peesów. Przyzwyczajenia biorą górę. Jeśli jednak spędzisz nad nią trochę czasu to można robić cuda.
Jest na pewno jedna rzecz która jest sporą łyżką dziekciu. To już nie jest piłka dająca olbrzymią przyjemność z gry. Wykluczono z niej aspekty zręcznościowe. To jest symulacja. Fun jest tutaj zupełnie inny niż w poprzednich częściach. gra przypomina do bólu prawdziwy mecz. Dlatego wielu graczy może się od niej odwrócić na rzecz fify.

Symulacja? Stary, symulacja to jest wtedy jak zbierzesz kumpli, ubierzesz strój i pójdziesz na orlika charatać w gałę. ;) Oczywiście, po około 100 meczach online, czyli podobnie, zgadzam się z tym, co piszesz niemal w całości.

ALE ludzie! To jest gra komputerowa! To ma dawać przyjemność! Grając w PESa 2011 mogłem w każdej chwili odpalić sobie meczyk, złotać kogoś w sieci do zera, pobawić się piłką, pobawić się grą i mnie to relaksowało. :D A w tej części walczysz nie tylko z przeciwnikiem, walczysz z grą. Żeby opanować podstawowe zagrania, umożliwiające jakąkolwiek płynną grę musisz zaliczyć przynajmniej kilkadziesiąt spotkań online. Trochę już z grą spędziłem, nie wymiatam, ale też nie daję się łoić. I 3/4 meczów to jest taka kopanina na ekranie, że szok. Jeden wielki chaos. Wystarczy opanować opcje defensywne, sztywno pilnować rywala i robi się ping-pong. Odbiór za odbiorem. Oczywiście jak parę razy w meczu wyjdzie jakaś fajna akcja (która przy tym nie będzie efektem buga), to radocha jest. Ale to niestety nie jest poziom ROZRYWKI, zwykłej grywalności z części 11-13.

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5544 dnia: Październik 03, 2013, 10:04:55 »
Mógłbyś dodać, że to jest Twoja opinia:)  Gdyby wszyscy postrzegali gry tak jak Ty to produkcja gier skończyłaby się przydkładowo na roku 99 gdzie wyszła taka fifa 99 i była tak grywalna że nic nie dało rady jej przebić. Wszyscy by grali teraz tylko w fife 99 bo dawała dużo frajdy...  W każdej grze czy to FPS czy to przygodówka czy gra sportowa czy wyścigi, producenci stawiają na realizm, ulepszaja graficznie by gry wyglądały jak rzeczywistość i to jest przecież oczywiste... Jaki sens byłoby tworzyc nowe gry bardziej realistyczne skoro stare gry daja frajdę i "nię będe grał w nową grę bo trzeba w nią zagrać parenaście godzin żeby się nauczyć :(( , potrzeba kilkadziesiąt meczy Online by się nauczyć grać"

.. no potrzeba i to jest zajebiste :)

Wiadomo, że nie jestem gieromanem i tez z wole iść na orlik pograć niż zamulać przed kompem ale patrzenie pod takim kątem na produkcje gier jest troche prostackie.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 10:08:53 wysłana przez Grassek »
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline LeifErikson

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5545 dnia: Październik 03, 2013, 10:15:12 »
Mógłbyś dodać, że to jest Twoja opinia:)  Gdyby wszyscy postrzegali gry tak jak Ty to produkcja gier skończyłaby się przydkładowo na roku 99 gdzie wyszła taka fifa 99 i była tak grywalna że nic nie dało rady jej przebić. Wszyscy by grali teraz tylko w fife 99 bo dawała dużo frajdy...  W każdej grze czy to FPS czy to przygodówka czy gra sportowa czy wyścigi, producenci stawiają na realizm, ulepszaja graficznie by gry wyglądały jak rzeczywistość i to jest przecież oczywiste... Jaki sens byłoby tworzyc nowe gry bardziej realistyczne skoro stare gry daja frajdę i "nię będe grał w nową grę bo trzeba w nią zagrać parenaście godzin żeby się nauczyć :(( , potrzeba kilkadziesiąt meczy Online by się nauczyć grać"

.. no potrzeba i to jest zajebiste :)

Jasne, postęp jest potrzebny, ale ten kierunek MOIM ZDANIEM nie jest odpowiedni. ;) PES zawsze był dla mnie grą, która była tak samo miodna jak Fifa, ale miała zasadniczą przewagę - swobodę, brak poczucia klepania schematów. 14 w moim odczuciu ma już tylko (albo aż) swobodę, brakuje gdzieś tej miodności. Dla mnie nie jest miodne żmudne uczenie się tego, na co mi gra pozwoli. Bo to trochę jak przyzwyczajanie się do ograniczeń. I przede wszystkim, w poprzednich częściach było czuć, że walczę z przeciwnikiem po drugiej stronie kabla. Teraz mam uczucie, że i ja walczę z grą, i on walczy z grą. :) Czasem jakaś bramka wpadnie, ale 3/4 z nich to jest efekt totalnej kopaniny albo długiej piłki na wolne pole, bo ociężali obrońcy nie nadążą z asekuracją. Ale gram dalej i mam nadzieję, że z czasem będzie lepiej. ;)

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5546 dnia: Październik 03, 2013, 10:32:14 »
Masz racje gra się ciężej, gra się trudniej ale czy to walka z grą ?  nie wydaje mi się przynajmniej w moich odczuciach. Fakt jeśli gra się z kompem to faktycznie czasami przez 20 minut potrafi być na boisku chaos i kopanina i można się nieźle wkurzyć , ale to wszystko znika kiedy gram np. z kumplem:)  i czuje że podczas gry przez neta będzie tak samo:)   ale tak jak powiedziałem wcześniej. Ta odsłona PESA jest niezwykle kontrowersyjna i jedni ją znienawidzą, a inni pokochają - jeśli zrozumieją co KONAMI chciało nam przekazać w gameplayu:)
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline kerpal

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5547 dnia: Październik 03, 2013, 10:54:15 »
Panowie , w tym pesie jest ustawianie tego nastawienia ofensywnego albo defensywnego albo neutral ? co takie paski były zawsze... widzę tylko combination play.
i5 4670k ◉ AsRock z87 Extreme6 ◉ Crucial BallistiX 2x8gb 1600mhz ◉ 2x1TB WD EZEX Blue ◉ OCZ Vector 128gb SSD ◉ Palit Nvidia GTX 780 Super JetStream ◉ Seasonic SS-650KM3 ◉ Fractal Desing Arc Midi R2 ◉ CPU PHANTEKS PH-TC14PE ◉ Asus Xonar D1

Offline LeifErikson

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5548 dnia: Październik 03, 2013, 10:58:10 »
Ja w moich odczuciach mówię właśnie tylko o trybie online, bo tylko w taki gram i tylko dla takiego trybu kupuję PESa. :)

I co jeszcze zauważyłem wkurzającego podczas tych ok. 100 meczów online. Większość w miarę ogranych cały czas wali długie wysokie piłki na wolne pole. To jest mega wnerwiające, bo zanim obrońca się obróci, to już napastnik rywala jest najczęściej w polu karnym i jest klops.
Kolejna rzecz - sytuacja sam na sam to jest na 99% gol. Jak idziesz zawodnikiem z wysokim parametrem, to po prostu walisz pasek strzału na full i siada okno. :o Realizmem bym tego nie nazwał. ;) Do tego prawie pewne bramki to jak już ktoś wspomniał wali się po akcjach skrzydłem i dośrodkowaniach.
I jeszcze parę razy miałem wrażenie, że gra nie wie, co to jest spalony. Wychodzę sam na sam dwójką zawodników, dawno zostawiłem w tyle linię obrony, podaję do "kolegi" i mi gwiżdżą spalonego...
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 10:59:43 wysłana przez LeifErikson »

Offline sajki

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 72
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5549 dnia: Październik 03, 2013, 11:27:22 »
Panowie , w tym pesie jest ustawianie tego nastawienia ofensywnego albo defensywnego albo neutral ? co takie paski były zawsze... widzę tylko combination play.
Mam to samo pytanie.

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5550 dnia: Październik 03, 2013, 11:43:22 »
Ostatnio zauważyłem dużą poprawę w jakości gry ,tzn nie ścina nic itd. nawet na powtórkach nie widzę żadnych lagów. Z tej okazji postanowiłem rozpocząć jakąś karierkę ML. Na początek wziąłem Bayern żeby obcykać wszystko , wczuć się w grę ( cała bundesliga w patchu PES Edit 0.2) i zauważyłem dużo przypadkowości w grze. Mecz sparingowy z Barcą która nie wymienia tysięcy podań tylko ofensywni zawodnicy holują piłke pod pole karne . Gdzie to team id o którym wspominało konami ? Ale dobra mniejsza o to. Jak robić tricki ? Oglądałem różne tutki itd ale za diabła nie mogę. Ani na PC ani na PS3 nie mogę zrobić zwodów itd. A przecież taki Ribery nie powinien z tym mieć problemu ... Jakieś rady ?

Offline Grassek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5551 dnia: Październik 03, 2013, 11:46:32 »
Ja w moich odczuciach mówię właśnie tylko o trybie online, bo tylko w taki gram i tylko dla takiego trybu kupuję PESa. :)

I co jeszcze zauważyłem wkurzającego podczas tych ok. 100 meczów online. Większość w miarę ogranych cały czas wali długie wysokie piłki na wolne pole. To jest mega wnerwiające, bo zanim obrońca się obróci, to już napastnik rywala jest najczęściej w polu karnym i jest klops.
Kolejna rzecz - sytuacja sam na sam to jest na 99% gol. Jak idziesz zawodnikiem z wysokim parametrem, to po prostu walisz pasek strzału na full i siada okno. :o Realizmem bym tego nie nazwał. ;) Do tego prawie pewne bramki to jak już ktoś wspomniał wali się po akcjach skrzydłem i dośrodkowaniach.
I jeszcze parę razy miałem wrażenie, że gra nie wie, co to jest spalony. Wychodzę sam na sam dwójką zawodników, dawno zostawiłem w tyle linię obrony, podaję do "kolegi" i mi gwiżdżą spalonego...

albo ja podaje piłke do wysuwającego się napastnika i po podaniu zostaje sfaulowany strzelam bramke napastnikiem a sędzie gwiżdże faul !!! no myślałem że mnie wczoraj rozniesie... nie ma chyba czegos takiego jak przywilej a jeśli jest to w sytuacjach najmniej potrzebnych.
Moja porada okazała się dla Ciebie skuteczna ? Postaw piwko :)

Offline StachMKS

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5552 dnia: Październik 03, 2013, 12:38:38 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

sprzedam pesa 100 meczow w mlo tylko polecam...

Offline lolek01

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 18.09.2010r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5553 dnia: Październik 03, 2013, 13:48:20 »
Człowieku ! Nic dodać nic ująć !!!

W końcu ktoś napisał coś sensownego i prawdziwego, bo tego ciągłego psioczenia na tą grę nie da się już czytać. Popieram, że samym balansem ciała idzie zrobić CUDA. przyznam się, że nie korzystałem jeszcze z żadnych tricków ale samym balansem ciała + sprint ( 2 razy sprint,  2 x sprint + kierunek, zaraz po tym gwałtowne zatrzymanie i znów zryw) kombinacji samymi kierunkami jest mnóstwo. Bez tricków idzie rozłożyć całą obrone na plecy. Oczywiście mało wykonalne podczas gry z kompem na wyższym poziomie
       Wiesz co ?  bez obrazy ale jak nie wiesz jak wygląda plastik to może zagraj z młodszym bratem w fife ?  ;]     jak można pisać takie głupoty...

Tak na poważnie to jak po raz pierwszy raz załączyłem PESA  to miałem podobne odczucia... zacząłem desperacko szukać sterowników, instalować, cudować z myślą "ta gra nie może tak wyglądać"  i faktycznie sterowniki i mnóstwo zmian w karcie graficznej i w systemie pomogły tak że teraz moge cieszyć się grą..

Fakt faktem gra "w nocy" wygląda dużo, dużo gorzej jak podczas gry w dzień. Gra w dzień to czysta poezja, aż boję się co KONAMI stworzy za rok (boję w pozytywnym tego słowa znaczeniu)  Mam nadzieję, że kolejne patche do tej gry jej nie spier**lą.  Pozdrawiam prawdziwych fanów Pesa :)

Wiesz co? Bz obrazy, ale jak masz problemy ze wzrokiem to może pora udać się do okulisty. I daruj sobie głupie porady dot. grania w fife.

Tak na poważnie, z tego co piszesz, to widzę, że jara cię latanie i mijanie wszystkich jak "pachołki" jednym zawodnikiem, więc nie mamy o czym dyskutować. Bo to, że tak można to ja wiem, nawet bramkarzem tak można, ale to ma tyle samo wspólnego z realizmem co goal3 na pegazusa. Ja preferuje grę kombinacyjną, z dobraną taktyką i strategią pod piłkarzy, których mam w zespole - ty widac ograniczasz się do sprintu jedym zaowdnikiem. No, cóż, każdy gra jak potrafi, ale na Boga nie mów, że to jest fantastyczne, bo to psuje całą rozgrywkę. Tak zwane "sterydowanie". Ah i nie martw się: ta gra juz jest tak s......ona, że patche już tego nie pogorszą.

Btw. Konami tylko wie jakim cudem linie spalonego wyznacza zawodnik, który jest poza boiskiem, gdzie zszedł do :opatrzenia" po faulu.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2013, 13:50:46 wysłana przez lolek01 »

Offline tomrollauer

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 13.10.2012r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5554 dnia: Październik 03, 2013, 14:41:05 »
Cokolwiek by nie napisać problem leży w tym że Konami zrobiło rewolucję w PES 2014. Ta rewolucja jest bardzo duża w porównaniu do wersji z przed roku. Tak naprawdę trzeba się uczyć wszystkiego od nowa. Do tej pory następne wydania różniły się w dużej mierze detalami. Teraz większość wyznawców PESa nie może się w tym połapać.
Ja osobiście po pierwszym meczu miałem ochotę odinstalować tę grę. Dopiero po wielu treningach i zagłębianiu się a meandry taktyki zacząłem tą grę doceniać. Nie twierdzę że jest fenomenalnie ale jest co najmniej DOBRZE. Po kilku paczach może być bardzo dobrze.
NAJWAŻNIEJSZE: odrzućcie na zawsze przyzwyczajenia z poprzednich części. To zupełnie inne danie. Danie jednakże bardzo smaczne. Nie każdego jednak ten posiłek zadowoli.
Przede wszystkim zamiast pomstować warto trochę czasu poświęcić na poznanie sterowania w tej grze. DO tego jest potrzebna oryginalna wersja gry w której jest instrukcja.
Naprawdę warto poświęcić też trochę czasu na treningach. Wiem że w poprzednich częściach nie używało się tej funkcji ale w tej ma ona fundamentalne znaczenie.
Nie grajcie na "długą piłkę na Ronaldo" bo w 2014 to po prostu nie działa. Nawet jak zdoła przyjąć piłkę to nie pogna na bramkę przeciwnika jak pershing. Ponieważ ma piłkę przy nodze to obrońca na pewno go dogoni a jeśli przeciwnik gra dwoma defensynymi pomocnikami to dodatkowo ciężko będzie dośrodkować na głowę napastnika. 
Zapomnijcie w ogóle o długich rajdach. To nie ta bajka.
Taktyka i ustawienie graczy na boisku są bardzo ważne ale jeszcze ważniejsze jest strategiczne myślenie:) Co uważam że jest bardzo fajne.
Tak naprawdę minusem tej gry jest brak licencji ale do tego większość z nas się już zdążyła przyzwyczaić.
Nawiasem mówiąc FIFA 14 którą tak wielu tu wysławia jest coraz bardziej równana z ziemią przez graczy którzy między innymi zarzucają jej że jest... (o zgrozo) POWOLNA:)
Visca El Barca!!!

Offline Sebastianxxx

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2013
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.10.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5555 dnia: Październik 03, 2013, 17:55:25 »
Witam. Zarejestrowałem się tu bo zaciekawił mnie ogólnie temat, gram w pesa od początku, rok w rok zmieniając na nowszego i jak zacząłem w tę 14 to ogarnęła mnie furia, sprzęt stosunkowo młody w tym roku zakupiony, a tu takie zacinki, wolne menu itp. itd. po paru próbach w ustawieniach, fixach do pes,  zmarnowanych kilkadziesiąt godzin na sprawdzaniu kompa wszystko teraz śmiga jak ta lala na high.
Moim zdaniem gra jest teraz ciekawsza, ma więcej możliwości, ale nim to wszystko ogarnę to minie trochę czasu i życzę wszystkim tak samo cierpliwości...bo gdy się czegoś nie umie to lepiej powiedzieć, że jest złe, niż przyznać się że po prostu to brak umiejętności.
Bugi i inne pierdoły pomijam i nie będę o tym pisać bo to bez sensu, zawsze jest tak samo...początki.
Podoba mi się też możliwość blokowania frajerów, czego brakowało w poprzedniej wersji.
Gram sobie koleś mi pakuje brame i nagle całkiem przypadkowo połączenie robi się tragedia...- już więcej z tym lamusem grać nie będę musiał. ;)

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5556 dnia: Październik 03, 2013, 19:39:02 »
Jest juz nowy patch + twarze i aktualizacja skladów ?
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5557 dnia: Październik 03, 2013, 19:47:28 »
chyba nie jedynie fanowskie
" border="0" border="0

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5558 dnia: Październik 03, 2013, 20:43:19 »
czy to narmalne ze zawodnicy na boisku maja super grafę a kibice są kwadratowi?

Offline Florq

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location: Racibórz
  • Wiadomości: 979
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2008r.
  • Gary Neville is a red, he hates scousers...
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5559 dnia: Październik 03, 2013, 20:46:46 »
czy to narmalne ze zawodnicy na boisku maja super grafę a kibice są kwadratowi?

tak, niestety. To jeszcze nie next-gen pełną parą.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2014, newsy, dyskusje, opinie (Aktualizacja 24.09.13)
« Odpowiedź #5559 dnia: Październik 03, 2013, 20:46:46 »