Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1433947 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2800 dnia: Kwiecień 28, 2011, 14:56:09 »
Piłka to nie jest rozdanie Oscarów, że daje się nagrody za całokształt twórczości...
" border="0

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2801 dnia: Kwiecień 28, 2011, 14:58:49 »
Zresztą polecam Barcelonie finał, zakładając, że awansuje, a United wykażą jakiekolwiek chęci do gry, inaczej niż w Rzymie. Jeżeli się zepną i jakimś cudem wygrają, już widzę te komentarze na serwisach Barcelony, usprawiedliwiające przegraną...
Zdarzyło ci się chociaż raz powiedzieć "Barcelona zasłużyła dobrą grą" ?
Dotychczas gdzie nie wejde ciągle czytam twoje wypowiedzi  stawiające Barce w negatywnym świetle itd. Rozumiem , że każdy ma prawo do własnego zdania, ale to wszystko ma swoje granice. Nie potrafisz przyjąć do własnej świadomości , że są sytuacje , w których to gracze Barcelony są poszkodowani , a nie odwrotnie ? Choćby Alves wyszedł bez nóg , to i tak stwierdziłbyś , że to jego wina , bo włożył noge tam , gdzie nie powinienen.


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2802 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:06:20 »
Zdarzyło ci się chociaż raz powiedzieć "Barcelona zasłużyła dobrą grą" ?

Odpowiem, jak w duchu zapytasz się sam siebie, czy przyznałeś kiedykolwiek, że twoja drużyna przegrała zasłużenie. Nie wiem, czy dożyję, bo życie strasznie krótkie jest, ale będę czatował za rogiem.

Cytuj
Nie potrafisz przyjąć do własnej świadomości , że są sytuacje , w których to gracze Barcelony są poszkodowani , a nie odwrotnie ?

Carry on. Przecież to Alves niesłusznie został zniesiony na noszach, przez co OMG, STRACIŁ KILKA MINUT GRY MÓGŁ UMRZEĆ I WTEDY PEPE POSZEDŁBY SIEDZIEĆ PRZECIEŻ TO BANDYTA SĘDZIA TO KRYMINAŁ JEST REAL GRA ANTYFUTBOL TYLKO WIĘCEJ NIŻ KLUB GRA W PIŁKĘ A KAŻDY GO ŚMIE PRÓBOWAĆ Z NIM WYGRAĆ POWINIEN ZOSTAĆ ROZSTRZELANY, a nie Pepe niesłusznie wyleciał z boiska, przez co mecz został praktycznie załatwiony, bo cała taktyka Mourinho, która do tej pory sprawowała się dobrze, oparta była właśnie na nim. I tutaj zaapelowałbym do ciebie, żebyś zrozumiał, że istnieją drużyny, które nie grają z pocałowaniem ręki, a w LM teoretycznie powinno pozwalać się na agresywniejszą grę.

Cytuj
Choćby Alves wyszedł bez nóg , to i tak stwierdziłbyś , że to jego wina , bo włożył noge tam , gdzie nie powinienen.

Jeśli nogi złamałyby mu się same, stwierdziłbym, że powinien zażywać więcej witaminy D, bo takiego niedoboru jeszcze w życiu nie widziałem.
" border="0

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2803 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:11:50 »

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2804 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:19:05 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4c7fd37ee2daeef0b62f6eb81bb06ed5&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4c7fd37ee2daeef0b62f6eb81bb06ed5&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Pepe trafił w balla!

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2805 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:27:58 »
ciekaw jestem jak Real wyjdzie za tydzień czy będzie łatanie środka pola Granero, czy może wyjdzie Kaka i zagramy ofensywniej
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2806 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:48:18 »
Odpowiem, jak w duchu zapytasz się sam siebie, czy przyznałeś kiedykolwiek, że twoja drużyna przegrała zasłużenie. Nie wiem, czy dożyję, bo życie strasznie krótkie jest, ale będę czatował za rogiem.
Gdybyś był na tyle sprytny to byś spojrzał kilka stron wcześniej po wygranym finale przez Real, bez ogródek przyznałem wyższość drużyny z Madrytu , jak widać jak nie mam problemów z uznaniem wyższości rywala , pora na Ciebie ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2011, 15:50:56 wysłana przez bartiveb »


Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2807 dnia: Kwiecień 28, 2011, 15:49:43 »
@bartiveb według mnie jedyny normalny kibic Bareclony na tym forum

Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2808 dnia: Kwiecień 28, 2011, 16:15:11 »
ciekaw jestem jak Real wyjdzie za tydzień czy będzie łatanie środka pola Granero, czy może wyjdzie Kaka i zagramy ofensywniej


też tego jestem ciekaw. Z racji tego, że Real nie ma nic do stracenia powinien zagrać ofensywnie. Ale blamaż 5:0 wtedy mógłby się powtórzyć. Gdzieś czytałem, że MOU już gratulował Barcelonie finału to pewnie znów jakaś jego gra, nie wydaje mi się, żeby on się poddał.

Niestety ale po raz koleiny sędzie pomaga Barcelonie w zwycięstwie. Faul Pepe góra na żółta jak już tu koledzy pisali.
Borek mówił, że przy faulu Alvesa na Di Marii sędzia już miał dłoń w kieszonce by wyjąć żółtą kartę, jednak jak zobaczył, ze to Alves to kartki nie pokazał.
Jestem pewien, że gdbyby Pepe nie zeszedł z boiska Real tego meczu by nie przegrał. Gwarantuje, że akcja Messiego na 2:0 zakończyła by się zaraz za linią środkową boiska, Pepe by go odepchnął albo sfaulował tak jak to kilka razy wcześniej robił.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2809 dnia: Kwiecień 28, 2011, 16:26:26 »
Cytuj
pora na Ciebie Mrugnięcie

To jeszcze zależy, o który mecz ci chodzi.
" border="0

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2810 dnia: Kwiecień 28, 2011, 17:02:42 »

A co do rzekomej propagandy, a jak ma sie o was pisac? co wczoraj robił Ramos, Adebayor, Marcelo czy Arbeloa? To było fair?


Arbeloa-Pedro teatr tego drugiego był fair.
Marcelo-"Akuku"-to też było fair.
Ramos - a Ramos co zrobił,który gracz Barcy po jego ataku trzymał się za twarz?
Adebayor-To było nie fair.Ale to już frustracja.

No właśnie jak ma się o nas pisać po tym jak piłkarze tracą nogi na 30 sekund, aby później, je odzyskać, jak twarz każdego gracza z Barcy była bliska zmasakrowania.W sumie to teraz po przemyśleniu, to sam nie wiem czemu się dziwiłem tej propagandzie.

Także wycofuje wcześniejsze słowa.Pomyślałem za szybko.Sorry


Offline GrubSon

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location: Barcelona
  • Wiadomości: 837
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2010r.
  • 100% mężczyzn nie zauważa kingkonga na zdjęciu
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2811 dnia: Kwiecień 28, 2011, 17:07:38 »
może co do Pedro coś napiszę . Kidy zobaczyłem go leżącego na murawie myślałem , ktoś mu dał z liścia , co ten śedzia odpie****
powtórka pokazała że pedro to aktor

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2812 dnia: Kwiecień 28, 2011, 17:12:23 »
Piłkarzy Barcy to lepiej nie dotykać nie wiem w co oni grają...
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4c7fd37ee2daeef0b62f6eb81bb06ed5&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4c7fd37ee2daeef0b62f6eb81bb06ed5&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Szkoda gadać. Gratuluje..
Czerwona kartka za nakładke to już przegięcie, Alves ładnie symulował (szkoda ,że Pepe nie trafił przynajmniej udawać by nie musiał)... Brawo sędzia!

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2813 dnia: Kwiecień 28, 2011, 17:32:46 »

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2814 dnia: Kwiecień 28, 2011, 18:18:43 »
weszło to fajna strona lecz ma jeden problem osoby które piszą tam teksty(nie wiadomo kto co pisze po nie są podpisywane) nie potrafią odrzucić sympatii do jednej strony.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline chmielu2108

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Bolesławiec
  • Wiadomości: 307
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2815 dnia: Kwiecień 28, 2011, 19:11:28 »
Piłkarzy Barcy to lepiej nie dotykać nie wiem w co oni grają...
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4c7fd37ee2daeef0b62f6eb81bb06ed5&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=4c7fd37ee2daeef0b62f6eb81bb06ed5&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Szkoda gadać. Gratuluje..
Czerwona kartka za nakładke to już przegięcie, Alves ładnie symulował (szkoda ,że Pepe nie trafił przynajmniej udawać by nie musiał)... Brawo sędzia!

Tak ,symulanci są tylko w Barcelonie..
Owszem jest Pedro ,Busquets ale o Di Marii przez ,którego symulacje Alves dostał żółtą kartkę nie wspomnicie.
O ile pamiętam to 3 razy położył się na murawie po "wbiegnięciu" przed Daniela.
A co do faulu , to znaczy ,że Alves miał nie odstawiać nogi tylko czekać aż Pepe mu ją złamie ? Bo wtedy oczywiście było by za co dać czerwień.
" border="0
" border="0

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2816 dnia: Kwiecień 28, 2011, 19:37:52 »
PEPE NO TOCA A ALVES

Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2817 dnia: Kwiecień 28, 2011, 21:14:00 »
;D

" border="0

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2818 dnia: Kwiecień 28, 2011, 21:15:33 »
Oficjalna strona Realu Madryt nie ma wątpliwości, że arbiter Wolfgang Stark popełnił we wczorajszym meczu karygodny błąd, wyrzucając z boiska Pepego za faul, którego - jak się okazuje - nie było. Pierwsze trzy tytuły na oficjalniej witrynie Królewskich brzmią: "0-2: Niesłuszna kartka dla Pepego decyduje o wyniku El Clásico", "Obrazy telewizyjne dowodzą, że Pepe nie dotknął nogi Alvesa", "Jednogłośnie w prasie światowej: czerwona kartka dla Pepego była niesprawiedliwa"..

- To nurkowanie to jakiś żart i żenada. Myślicie, że po obejrzeniu swojego zachowania Pedro pomyśli: co ja narobiłem?! Zawodnicy rugby muszą śmiać się z futbolu! Jeśli kiedykolwiek zobaczycie mnie znoszonego na noszach, a potem wbiegającego na boisko, to daję wszystkim zielone światło do tego, aby skosić mnie dwoma wyprostowanymi nogami - cytuje oficjalna strona klubu wpisy na Twitterze piłkarza Manchesteru United, Rio Ferdinanda.

- Zachowanie Alvesa nie spodoba się wielu ludziom. Gdyby od razu wstał po tym faulu, to otrzymałby tylko żółtą kartkę. Jednak kibice Barçy będą z niego zadowoleni - napisał na Twitterze inny zawodnik Czerwonych Diabłów, Michael Owen, cytowany przez Realmadrid.com.


- Nie mogę uwierzyć, że dali Pepemu czerwoną kartkę za coś takiego - napisał na Twitterze zawodnik futbolu amerykańskiego, Chad Ochocinco. - Dani Alves, wstydź się! Zrób jeszcze więcej kółek na tej murawie - dodaje na portalu społecznościowym znany irlandzki golfista, Rory McIlroy.

Na koniec oficjalna strona Realu Madryt cytuje liczne światowe media, które informują o pochopnym wyrzuceniu z boiska najlepszego piłkarza Los Blancos w ostatnich meczach z Barceloną. - To był faul w najgorszym wypadku na żółtą kartkę. Ale piłkarze Barcelony otoczyli Starka jak wataha wilków i arbiter wpadł w panikę, wyciągając czerwoną kartkę - stwierdził dziennikarzy angielskiej gazety Dailly Mirror, Darren Lewis.

źródło Realmadrid.pl

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2819 dnia: Kwiecień 28, 2011, 21:31:06 »

- Nie mogę uwierzyć, że dali Pepemu czerwoną kartkę za coś takiego - napisał na Twitterze zawodnik futbolu amerykańskiego, Chad Ochocinco. - Dani Alves, wstydź się! Zrób jeszcze więcej kółek na tej murawie - dodaje na portalu społecznościowym znany irlandzki golfista, Rory McIlroy.
Golfista ? Zawodnik futbolu amerykańskiego ? A tak właściwie to co takie egzotyczne postacie mają do europejskiej piłki ? Gdyby te słowa wypowiedział Jan Kowalski to też by wywołały takie podekscytowanie ?
Opinie pojedynczych jednostek mają się nijak do prawdy , która została ukzana w czasie trwania meczu. Kartka należała się i nie potrafie zrozumieć głosów sprzeciwu. Inaczej należy patrzeć na problem symulacji , który niestety w Barcelonie panuje i co gorsza jest coraz bardziej powszechny. Właśnie przez ciągłe nurkowanie , Pedro czy Busquets coraz bardziej tracą w moich oczach , zresztą nie tylko w moich, cały piłkarski świat śmieje się z nich , co negatywnie wpływa na powszechną opinie o klubie.




« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2011, 21:33:15 wysłana przez bartiveb »


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #2819 dnia: Kwiecień 28, 2011, 21:31:06 »