Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1433440 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Jankes

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8020 dnia: Maj 18, 2013, 14:23:51 »
Niby "wartość rynkowa" Higuaina oscyluje w strefie 35 mln euro, ale przy jego obecnej dyspozycji nie dałbym na miejscu Juventusu więcej niż połowy z tego.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8021 dnia: Maj 18, 2013, 14:29:37 »
Mówi się o ~20 mln euro, ale Real i jego fani chcą chyba na siłę przy okazji wyciągnąć kogoś z Juventusu. Najbardziej bezczelne jest to, że mowa o ich najlepszych piłkarzach.
" border="0

Jankes

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8022 dnia: Maj 18, 2013, 14:32:55 »
Cytat: Nederland
Najbardziej bezczelne jest to, że mowa o ich najlepszych piłkarzach.
Dziwisz się? W końcu to Real, nie oszukujmy się, jeden z najlepszych klubów na świecie. Mówi się również o Pirlo.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8023 dnia: Maj 18, 2013, 14:52:12 »
Kiedyś nawet słyszałem, że Lichtsteiner miałby przyjść na wymianę Higuaina. Swoją drogą jeśli przyszedłby np. Anchelotti to transfer Pirlo byłby całkiem możliwy. Zawsze byłem obrońcą Mou w Madrycie, ale teraz już cierpliwość się kończy.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8024 dnia: Maj 18, 2013, 14:59:57 »
Dziwisz się? W końcu to Real, nie oszukujmy się, jeden z najlepszych klubów na świecie.
Który nie wygrywa nic.

A dziwię się, bo chcą się pozbyć piątego koła u wozu, a nie sprzedać jedną z największych gwiazd. Pytanie o Pogbę czy Vidala w zamian za Higuaina byłoby po prostu nie na miejscu.

Cytat: Mejor
Zawsze byłem obrońcą Mou w Madrycie, ale teraz już cierpliwość się kończy.
Bez niego będzie jeszcze gorzej.
" border="0

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8025 dnia: Maj 18, 2013, 15:21:57 »
Bez niego będzie jeszcze gorzej.

W takim razie co proponujesz?

Jankes

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8026 dnia: Maj 18, 2013, 15:25:40 »
Chyba nie zmieniać trenera?

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8027 dnia: Maj 18, 2013, 15:27:41 »
Jakby to od nich zależało.
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8028 dnia: Maj 18, 2013, 15:36:12 »
Bez niego będzie jeszcze gorzej.
I tego się właśnie obawiam.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8029 dnia: Maj 18, 2013, 15:40:21 »
W takim razie co proponujesz?
To, że będzie gorzej, w żadnym wypadku mi nie przeszkadza.
" border="0

Offline Remi

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 220
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.03.2012r.
  • Ave Messi
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8030 dnia: Maj 18, 2013, 16:09:58 »
Kolo, którego rzekomo kopnął Cristiano na czerwoną powinien dostać oscara za gre aktorską. Wybił się w powietrze jak od kopniaka Chucka Norrisa.
dostał żółtą kartę w tej akcji, ale za faul na Ronaldo, poza tym to nie rzekomo, tylko kopnął, bo skąd się wzięła krew z nosa Gabiego ? chyba nie od podmuchu nogi Ronaldo.
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8031 dnia: Maj 18, 2013, 17:14:06 »
Szczególnie, że wielu ludzi chętnie zobaczyłoby Ronaldo z powrotem na Old Trafford (w tym jego sponsorzy), a on sam - o zgrozo - w Madrycie jest niedoceniany.
Niedoceniany?? Chyba, tylko przez kilka dni po tym jak nie staje na wysokości zadania tak jak po wczorajszym meczu... W Angli czeka go to samo, co w Hiszpanii - na każdym stadionie będzie wrogiem. A wydaje mi się, że jednak Madryt, to miasto i klub, które stały się bliższe jego sercu...
" border="0" border="0

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8032 dnia: Maj 18, 2013, 17:18:53 »
Niedoceniany?? Chyba, tylko przez kilka dni po tym jak nie staje na wysokości zadania tak jak po wczorajszym meczu... W Angli czeka go to samo, co w Hiszpanii - na każdym stadionie będzie wrogiem. A wydaje mi się, że jednak Madryt, to miasto i klub, które stały się bliższe jego sercu...
Na każdym? Dlaczego, bo nie rozumiem?


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8033 dnia: Maj 18, 2013, 17:29:30 »
Niedoceniany?? Chyba, tylko przez kilka dni po tym jak nie staje na wysokości zadania tak jak po wczorajszym meczu... W Angli czeka go to samo, co w Hiszpanii - na każdym stadionie będzie wrogiem. A wydaje mi się, że jednak Madryt,
To paradoksalne, ale tak. Kibice Realu gwiżdżą na niego przy byle okazji.

Cytuj
to miasto i klub, które stały się bliższe jego sercu...
I dlatego Manchester nazywa domem, a Fergusona traktuje jak ojca? Do Madrytu pojechał spełniać marzenia - tak mówił. Tylko co to za spełnianie marzeń, skoro w klubie jest kwas, drużynie idzie jak krew z nosa, trener jest niezrównoważony psychicznie, zawodnicy są nieszczęśliwi, a kibice odwracają się od niego po jednym słabym meczu?

Nie, nie bardzo wierzę w jego powrót do MU (w odejście do innego klubu już bardziej). Nie sądzę jednak, by było to kompletnie nierealne.
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8034 dnia: Maj 18, 2013, 17:37:48 »
Na każdym? Dlaczego, bo nie rozumiem?
Był wrogiem na każdym stadionie po MŚ 06 po incydencie z Rooneyem. Nawet przez chwile na swoim...
Kibice Realu gwiżdżą na niego przy byle okazji.
Lub skandują pieśn: "lololo lololo Cristiano Ronaldo" (chyba tak, to leciało) po każdym jego golu
Cytuj
I dlatego Manchester nazywa domem, a Fergusona traktuje jak ojca? Do Madrytu pojechał spełniać marzenia - tak mówił. Tylko co to za spełnianie marzeń, skoro w klubie jest kwas, drużynie idzie jak krew z nosa, trener jest niezrównoważony psychicznie, zawodnicy są nieszczęśliwi, a kibice odwracają się od niego po jednym słabym meczu?
I dlatego wciąż wybiera Madryt...?

Cytuj
Nie, nie bardzo wierzę w jego powrót do MU (w odejście do innego klubu już bardziej). Nie sądzę jednak, by było to kompletnie nierealne.
Myślę, że jeszcze dwa lata w Realu bez 10 triumfu w LM i wróci...
" border="0" border="0

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8035 dnia: Maj 18, 2013, 17:50:49 »
Cytuj
Był wrogiem na każdym stadionie po MŚ 06 po incydencie z Rooneyem.
Seriously? Będąc na Old Trafford kibice przywitali go gromkimi brawami i transparentami, "Back to home, Ronaldo". I jak mam rozumieć, że był wrogiem? Wyzywali go, rzucali w niego pomidorami? Nie przypominam sobie takich sytuacji.

Każdy piłkarz po jakiejś kontrowersyjnej sytuacji jest źle traktowany, ale później ta atmosfera opada, nic nadzwyczajnego nie było w sytuacji Ronaldo. (przynajmniej sobie nie przypominam)

Cytuj
I dlatego wciąż wybiera Madryt...?
Wybiera? Ostatnie jego wywiady, to "nie wiem co ze mną będzie", "nie patrzę w przyszłość", blabla. Chyba wiadome, że od tak nie odejdzie z Realu, zobowiązuje go kontrakt, a zresztą mówił, że zawsze marzył o grze dla Realu - logiczne, że nie odejdzie od tak.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8036 dnia: Maj 18, 2013, 18:21:15 »
Seriously? Będąc na Old Trafford kibice przywitali go gromkimi brawami i transparentami, "Back to home, Ronaldo". I jak mam rozumieć, że był wrogiem? Wyzywali go, rzucali w niego pomidorami? Nie przypominam sobie takich sytuacji.

Każdy piłkarz po jakiejś kontrowersyjnej sytuacji jest źle traktowany, ale później ta atmosfera opada, nic nadzwyczajnego nie było w sytuacji Ronaldo. (przynajmniej sobie nie przypominam)
Był wrogiem na każdym stadionie po MŚ 06 po incydencie z Rooneyem. Nawet przez chwile na swoim...
Czytanie ze zrozumieniem się kłania
Cytuj
Wybiera? Ostatnie jego wywiady, to "nie wiem co ze mną będzie", "nie patrzę w przyszłość", blabla. Chyba wiadome, że od tak nie odejdzie z Realu, zobowiązuje go kontrakt, a zresztą mówił, że zawsze marzył o grze dla Realu - logiczne, że nie odejdzie od tak.
Tak wybiera. A co zakładnikiem jest??! Kontrakty piłkarzy nieraz przedwcześnie były zrywane. Wystarczy puścić jakiegoś piłkarza do Realu i dopłacić, ale jest w tym sens jak się go sprzedało?? Chyba nie, bo on chciał Madryt
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2013, 18:44:50 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8037 dnia: Maj 18, 2013, 18:23:40 »
Sędzie się zaplątał. na początku chciał pozwolić na grę i nie gwizdał wielu fauli, albo nie pokazywał kartek. Później mu się jednak odmieniło i zaczął rozdawać żółtka na prawo i lewo. Im dłużej trwał mecz, tym sędzia gwizdał jednak na bardziej na korzyść Atletico. Nie odbierzcie tego jako tłumaczenie, bo naprawdę ten mecz jak i ten puchar w tym sezonie mam gdzieś, w ogóle wczoraj nie czułem, że odbywa się walka o trofeum, tylko zwykłe spotkanie, które trzeba rozegrać - i takie samo podejście oczywiście mięli piłkarze (może poza Ramosem, Modrić'em i nie wiem, czy kimś jeszcze). Pan "13 błędów" się zrewanżował, Jose?

Cieszę się, że ten sezon dobiegł dla Realu końca. Inaczej sobie wyobrażałem te 3 lata. Nie udało się wygrać LM w drugim sezonie Mou i to jest największa porażka. Pierwszy sezon to było przetarcie, drugi miał być zakończony wygraną Ligi Mistrzów, dzięki elementowi zaskoczenia i błyskawicznym kontratakom. Nie wyszło. Teraz już każdy się  nauczył grać z Realem - wystarczy oddać im piłkę (to, że Real tak przycisnął BVB w końcówce, to po prostu emocje i magia Bernabeu, a nie umiejętna gra ataku pozycyjnego). Przy takich zawodnikach, to po prostu wstyd grać długą piłkę do przodu na aferę. Tego Mourinho nie można wybaczyć, że przez tyle czasu nie wymyślił nic innego, niż kontry i czasami morderczy pressing (chodzi o drugi sezon i głównie mecze z Barcą).

Ale teraz, jeśli Mourinho odejdzie, to będziemy mięli kolejną rewolucję i budowanie drużyny? Kolejny cyrk, że to nie trener odpowiada za transfery, że to prasa rządzi w połowie tym klubem? Wojna z prasą w wykonaniu Mourinho z jednej strony wpłynęła źle, ale z drugiej w końcu ktoś się postawił tej bandzie z AS'a i Marca (nie wiem jak to odmienić). Dziennikarze zwolnili Capello i Pellegriniego. Mourinho długo się trzymał, a może jeszcze to nie koniec? Jeżeli jednak ma to wyglądać tak, że Real nie potrafi grać piłką i budować składnych akcji, to ja dziękuję. Jednak, jeżeli Mou podejmie się kolejnej próby z odpowiednimi zmianami w stylu (bo obecnie to go właściwie brak) to jestem za jego pozostaniem. Tylko niestety dochodzi do tego wszystkiego sytuacja w szatni i sytuacja Casillasa. Padło wiele słów, z którym ciężko będzie się teraz wycofać. Według mnie pierwszym kapitanem powinien zostać Ramos, a co do Ikera, to powinien zacząć rywalizację z Lopezem od 0, na równych warunkach.

Na razie sytuacja jest mocno zagmatwana i boję się kolejnego (którego to już...) przewrotu w klubie.

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8038 dnia: Maj 18, 2013, 19:04:23 »
Czytanie ze zrozumieniem się kłania
Tylko moje pierwsze zdanie dotyczyło Old Trafford, reszta była do innych stadionów z PL. Nadal nie rozumiem, co ma to, że kibice w Anglii go nie lubią (chociaż nadal nie wiem, co w twoim znaczenie znaczy "był wrogiem") do tego, że kibice Realu po jednym nieudanym meczu już go mają gdzieś.

Cytuj
Wybiera. A co zakładnikiem jest??! Kontrakty piłkarzy nieraz przedwcześnie były zrywane.
Oprócz tego, napisałem jeszcze coś jeszcze. Wiem o takiej możliwości, ale skoro nalegał na transfer do Madrytu, to teraz nie odejdzie sobie ot tak.

Cytuj
Wystarczy puścić jakiegoś piłkarza do Realu i dopłacić, ale jest w tym sens jak się go sprzedało?? Chyba nie, bo on chciał Madryt
Przepraszam, ale nie rozumiem tego zdania.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8039 dnia: Maj 18, 2013, 19:11:32 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8039 dnia: Maj 18, 2013, 19:11:32 »