Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1433394 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8100 dnia: Maj 21, 2013, 15:10:19 »
Szkoda że Mou odchodzi, żeby tylko Real nie stoczył się jak Inter. Wszystko wygląda na to że trenerem zostanie Carlo, chyba najrozsądniejszy wybór.

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8101 dnia: Maj 21, 2013, 18:06:19 »
A tam, dzieci chcą Loew'a, bo Niemcy grają przyjemnie dla oka. Co z tego, że nie ma doświadczenia w prowadzeniu choćby w miarę dobrego klubu, a rzucony na taką głęboką wodę po prostu by się spalił. Ancelotiego natomiast nazywają nieudacznikiem...

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8102 dnia: Maj 25, 2013, 17:58:38 »
Jeszcze co do Ikera


<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8103 dnia: Maj 25, 2013, 18:14:19 »
żeby tylko Real nie stoczył się jak Inter.
To raczej byłoby niemożliwe ze względu na kasę jaką dysponuje...

ps. kto usunął wątek ;D ;D?
" border="0" border="0

Jankes

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8104 dnia: Maj 25, 2013, 18:22:09 »
Cytuj
ps. kto usunął wątek

Pawlodar napisał, że ktoś z góry.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8105 dnia: Maj 25, 2013, 18:24:15 »
a, to tylko jeden taki geniusz jest :D :D
" border="0" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8106 dnia: Maj 25, 2013, 20:52:52 »
Nie, nie Ty już tu nie dochodź ;)
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8107 dnia: Maj 27, 2013, 19:46:38 »
o 20 mecz towarzyski PSG - Real słyszeliście coś o tym??
" border="0" border="0

Jankes

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8108 dnia: Maj 27, 2013, 19:55:20 »
Nie o.O
Nawet na rm.pl nic o tym nie ma. Jaro jest mało poinformowany. Skąd to masz?

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8109 dnia: Maj 27, 2013, 20:06:34 »
Spoiler for Hiden:

Niezły puchar się zapowiada.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8110 dnia: Maj 27, 2013, 20:29:55 »
Nie o.O
Nawet na rm.pl nic o tym nie ma. Jaro jest mało poinformowany. Skąd to masz?
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
" border="0" border="0

Jankes

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8111 dnia: Maj 27, 2013, 20:36:37 »
dziwne...

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8112 dnia: Maj 28, 2013, 23:53:35 »
Ja myślami jestem już przy następnym sezonie... a ściślej mówiąc przy nowym projekcie Pereza. Ciekawi mnie bardzo jak będzie funkcjonował klub. Pewnych jest kilka spraw. Jak wiadomo przyjdzie nowy trener. Większość spodziewa się Ancelottiego i jest to chyba najbardziej prawdopodobna opcja. Drugim faktem jest to, że bardzo ważną rolę w klubie będzie odgrywał Zidane. To on wraz z trenerem będzie odpowiadał za transfery. Jeszcze oficjalnie nie jest znane (lub nazwane) jego stanowisko, jednak niewątpliwie będzie miał bardzo dużo do powiedzenia. Perez mu ufa. Trzecią przesądzoną rzeczą jest powrót do Realu Carvajala. Królewscy wykorzystają zapis w umowie i sprowadzą go po roku z powrotem. Należy też wspomnieć, że Carvalho oficjalnie został piłkarzem Monaco.

A jak będzie wyglądać kadra? To jest dobre pytanie. W mediach łączy się z Realem wiele nazwisk, nawet więcej niż zwykle w letnim okienku. Dużo jest również plotek o tym, że kilku graczy może odejść. Prawda jak zwykle leży pośrodku, a według mnie będzie kilka poważnych roszad.

Jak ja bym to widział okiem fana? Chciałbym się tutaj z wami tym podzielić. Nie będzie to wizja fantastyczna. No to do dzieła.

Bramkarze:
Wydaje się, że nowy trener przywróci Casillasowi miejsce w podstawowym składzie, ale w takim wypadku co z Lopezem? Czy zgodzi się na bycie rezerwowym, może na jakąś "umowę" granie w CdR i mniej ważnych meczach? A może to on będzie podstawowym bramkarzem, a to Casillas będzie miał zmartwienie? Plotki o odejściu Diego się juz naturalnie pojawiły, jednak sam Lopez je zdementował. Idealnie byłoby, gdyby nowy trener wybrał sprawiedliwie pierwszego bramkarza na podstawie dyspozycji, ale... no właśnie. Oczywiście Adan i Jesus muszą odejść.

Tak więc: Casillas, Lopez, (ewentualnie ktoś ze szkółki jako trzeci w razie potrzeby).

Obrońcy:
Przyjdzie Carvajal, odszedł Carvalho. Daje to ośmiu graczy, po dwóch na każdą pozycję. Idealnie. Jednak niejasna jest sytuacja Coentrao, którego w Madrycie nie wiem czemu się nie docenia. Mam nadzieję, że zostanie. Według mnie nie ma sensu, żeby Nacho się marnował na ławce, powinien odejść.

Tak więc: Carvajal, Arbeloa, Varane, Ramos, Pepe, Albiol, Marcelo, Coentrao.

Pomocnicy:

Do Chelsea wróci Essien. Podobno praktycznie pewne jest, że Real wykupi Casemiro i będzie on grał w pierwszej drużynie. Cieszy mnie to, zagrał wprawdzie tylko jeden mecz, ale naprawdę świetny. W Castilli gra dobrze, ma chłopak potencjał, mam nadzieję, że się sprawdzi. Uważam, że w środku pola w podstawowym składzie powinni grać Xabi z Modrić'em. Musimy zacząć grać, a nie tylko kontratakować. To jest zadanie dla nowego trenera. Khedira powinien grać, jeśli będzie potrzeba wymuszona konkretnym rywalem. Kaka musi odejść, nawet za darmo, po prostu nie ma dla mnie innej opcji. Pojawiły się plotki na temat Di Marii jakoby miał on opuścić klub. Uważam, że to nieprawda. Odbuduje formę i będzie ważnym graczem. Możliwe jest odejście Callejona i dla mnie tak się powinno stać. Szanuję go, ale po prostu nie ma umiejętności na Real. Mówi się, że Jose może być włączony w transfer Isco. Czy gracz Malagi jest Realowi potrzebny? Dla mnie tak. Może grać na skrzydle i jako środkowy ofensywny pomocnik. Odejdzie Kaka i mam nadzieję Callejon, Isco mógłby rywalizować z Ozilem ( Modrić to dla mnie nie ta pozycja, jak wspominałem, z resztą według mnie to widać). Osobny temat to Bale. Zidane jest wielkim zwolennikiem Walijczyka. Pieniądze nie są chyba problemem. Tylko albo Isco albo Bale (no chyba, że Di Maria naprawdę ma odejść, a tego bym nie chciał), bo będzie zbyt tłoczno. Fakt, że Tottenham zrobi wszystko, by Bale'a zatrzymać, ale jak Perez wyłoży odpowiednią sumę, to Spurs go puszczą. A co z Jese? Musi grac, żeby się rozwijać. Odejście Kaki i Callejona powinno to teoretycznie ułatwić, ale przy Ronaldo, Di Marii, Ozilu i możliwe Bale'u/Isco (a w sumie to nawet nie będę zdziwiony jak obu ich ujrzę w Madrycie) może być o to ciężko. Najlepsze wyjście to wypożyczenie - może do Leverkusen albo Malagi? A wracając jeszcze do Isco to do gry o niego włączy się pewnie City.

Tak więc: Alonso, Modrić, Khedira, Casemiro, Ozil, Ronaldo, Di Maria, Bale/Isco (ewentualnie obaj).

Napastnicy:

Bardzo prawdopodobne jest odejście Higuaina do Juventusu. Szkoda, ale Gonzalo niestety razie nieskutecznością w LM. Kto wie, czy w końcu nie wystrzeli z formą, ale chyba jednak poza Madrytem... Benzema na pewno zostanie. Morata może być trzecim napastnikiem lub zostać wypożyczony (też jest możliwość transferu w rozliczeniu za Isco, myślę, że z zapisem o pierwokupie). Tak więc jak odejdzie Higuain potrzeba będzie typowej "9". Plotek jest wiele. Jak wiadomo Falcao w Monako (ale gdzieś widziałem znowu informację, że niby Mendes mówił o tym zapisie o transferze w styczniu do Realu... trochę cyrk by był, ale to plotka). Media pisały też o Suarezie - jego bym nie chciał, już jednego szajbusa mamy. Temat Lewandowskiego przemilczę (a on tak w ogóle, to do Bayernu idzie?), no i na końcu mój faworyt - Cavani. Jego bym chciał, ale zainteresowana jest nim również Chelsea, także może być o ten transfer ciężko.

Tak więc: Benzema, Cavani, (ewentualnie Morata).

To tyle ode mnie. Zapraszam do dyskusji.

C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8113 dnia: Maj 29, 2013, 00:15:11 »
Jese może iść do Bayeru na takich samych zasad jak poszedł Carvajal, a Isco pewnie pójdzie za Pellegrinim do City.  Lopez vs. Casillas to jest dla mnie sprawa tylko i wyłącznie formy na dane mecze. Poza Cavanim nie widzę raczej żadnej innej sensownej alternatywy co do napastników, więc w sumie zgadzam się prawie całkowicie.


Offline walec26

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.05.2009r.
  • Yeah !
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8114 dnia: Maj 29, 2013, 17:01:11 »
Z racji tego ,że transfer Falcao do Monaco prawdopodobnie dojdzie do skutku moim faworytem do wzmocnienia linii ataku jest Suarez. Nie obawiam się o jego zachowanie,prawda czasami mu coś odwali ,ale jest znakomitym zawodnikiem ,potrafi w pojedynke wygrywać mecze,a takiego napastnika przecież własnie nam trzeba. Po za tym ,przy ewentualnej absencji Luisa na ławce czekałby na sznase Benzema ,który może nie gwarantuje zbyt wielu goli,ale jest naprawde bardzo solidny i pracowity. Co do odejścia Higuaina jestem jak najbardziej na tak,szczególnie ,że można za niego dostać całkiem niezła sumę...
ronaldo3.png" border="0

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8115 dnia: Maj 29, 2013, 21:05:23 »

Jankes

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8116 dnia: Maj 29, 2013, 21:15:01 »
Słabo poinformowany jestem, co to za turniej?

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8117 dnia: Maj 30, 2013, 06:39:35 »
wiadomo towarzyski zorganizowany przez jakiegoś araba - szejka, ruska, czy amerykana :D :D ;D

Suarez chce chyba dać impuls swojemu transferu do Realu:
Cytuj
– Od dzieciństwa ciężko pracuję, by być tu gdzie jestem teraz, a wciąż jestem krytykowany przez angielską prasę. To mnie męczy. Liverpool chce, żebym został, ale nie wiem co się stanie – powiedział Luis Suárez dla urugwajskiego radia Sport 890.

– Trudno byłoby powiedzieć „nie” Realowi Madryt
" border="0" border="0

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8118 dnia: Maj 30, 2013, 10:37:33 »
Cytuj
"Marca" atakuje dziś z okładki Luisem Suárezem. Podobno Real Madryt osiągnął z 26-letnim Urugwajczykiem finansowe porozumienie w kwestii czteroletniego kontraktu i brakuje już "tylko" zgody na transfer ze strony Liverpoolu. Klauzula odejścia napastnika The Reds wynosi 47 milionów euro.
Podoba mi się to :D

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8119 dnia: Maj 30, 2013, 13:05:57 »
Suareza nie chcę w Realu, razem z Pepe mogą dużo zdziałać na boisku  ;D . Potem znowu będą wszyscy mówić jaki ten Real gra brutalnie i okrutnie. Wolałbym innego Urugwajczyka

Nie rozumiem takiego działania, najpierw trener a potem dopiero transfery.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy
« Odpowiedź #8119 dnia: Maj 30, 2013, 13:05:57 »