Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1142471 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2680 dnia: Kwiecień 25, 2011, 18:51:24 »
Sory zapomnialem dodac ze sedziowie myla sie czasami i na korzysc Realu i Interu czy tam Lyonu ale sedziowie szczegolnie w Hiszpanii to tacy "sezonowcy" ktorzy podobnie jak inni kibice zaczeli kochac sie Barcelonie bo ta jest na fali obecnie, nie watpie gdyby Real wygrywal wszystko znaczna częsc wolalaby Real i sedziowie byliby poblazliwi w kierunku Realu,ale Barce rzadzi juz jakis czas i sedziowie opuszczaja im czesciej niz innym klubom podobnie jak komentatorzy nie maja jak wychwalic Barcelony. Pamietam mecz Liverpool-Milan final LM tam tez liverpool dostal w dup*e do przerwy i wszyscy komentatorzy nazekali na slaba gre, a kazdy wie jak bylo w drugiem polowie. Wiec reasumujac chce powiedziec ze obecnie panuje Barcelomania i niektorzy mysla troche nie racjonalnie. Ja bede kibicowal Realowi nawet jak bedzie ostatni w lidze ale szacunek do rywala bede mial zawsze. I napewno nie nazwe Messiego cio*ta tylko dlatego ze gra w klubie ktoremu ja nie kibicuje. A co roba sezonowcy Ten cio*ta ten peda*l tamten chu*j;ludzie powagi troche.

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2681 dnia: Kwiecień 25, 2011, 18:52:56 »
Typowy kontraatak , a bo Messi to , a bo Messi tamto.Nie ma idalnej osobowości , no mooże poza papieżem. Czasami nerwy puszczają na boisku , jak choćby Leo podczas meczu na SB, co prawda wydaje mi się , że celował raczej w bande ze złości, ale jednak było to nieprofesjonalne z jego strony, w końcu mógł komuś zrobić krzywdę. Dziwie się ludziom , którzy po raptem 2-3 incydentach robią z Messiego na wpół huligana, ogarnijcie się ludzie bo akurat Argentyńczyk nie należy do narcyzów , czy brutali boiskowych. Co do Ronaldo to u niego z zachowaniem jest o wiele lepiej niż wcześniej. Mniej kontrowersji , więcej zapie*dalania  - jak to określił mój kolega , kibic Realu, a dalsze dywagacje typu: Kto lepszy ? lub czy Messi sprawdzi się w lidze angielskiej są zabawne, włączcie Pes`a bądź FM`a i zobaczcie i koniecznie opiszcie efekty.Amen.

W bandę raczej nie chciał trafić. Piłkarz z takimi umiejętnościami robi z piłką co chce. Wkurzył się Messi i z całej siły kopnął w kibiców.
Ronaldo wiele się zmienił na plus, dawno nie widziałem u niego takiego zachowania, nie symuluję, walczy  ;)

Offline maciek1019

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.02.2011r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2682 dnia: Kwiecień 25, 2011, 18:53:08 »
Sergio nie sugeruj sie aż tak tym zatrzymaniem przez realizatora obrazu popatrz ze jak zatrzymał wizje to piłka już była 2-3 metry kopnieta a moment podania był ułamek sekundy wcześniej i Pedro na akcję nabiegał wiec w momencie podania też był nieco dalej od bramki.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2683 dnia: Kwiecień 25, 2011, 21:18:04 »
Cytat: Irius
Lecz Fani Realu używając tej samoobrony zmuszają fanów Barcy do takiej samej samoobrony-błędne koło.

Siedzę w technikach samoobrony już jakiś czas i wiem jedno - odpowiedź na samoobronę nie jest samoobroną, tylko kontynuacją agresji.

Cytuj
Szkoda tylko, że sugerujesz się poszczególnymi jednostkami "fanów" Barcelony, głównie z tego forum gdzie takich nie brakuje.

Mam się zatem sugerować Cruijffem, który idealnie wpasowuje się w szablon osoby związanej z Barceloną-debila i ignoranta?

Cytat: kmiron
Ronaldo jest powszechnie nielubiany ze względu na swój styl bycia. Wychodzi na boisko, nażelowany na maksa, mający o sobie wygórowane mniemanie.

Racja, ale wytłumacz mi, dlaczego ta nienawiść została zapoczątkowana dopiero po jego transferze do Realu. Gdy biegał po angielskich boiskach, a Messi był pierdem (zresztą, nadal jest), o dzisiejszej sławie takiego Tunnicliffe'a, jakoś nikomu nie przeszkadzał, po prostu sobie żył.

Cytuj
Nie ma co pisać, czy by sobie poradził, czy może nie, ponieważ tego nie wiemy. Jeszcze do tego "z pewnością". Ja osobiście uważam, że Messi nie pasuje do ligi angielskiej, ale czy to pokazuje, że jest GORSZY? Po prostu jedni pasują tu, drudzy tu. Czy bycie odpowiednim akurat do PL jest jakąś wartością? Chyba nie do końca, przypomnę, ile mamy w półfinale LM klubów z Anglii, a ile z Hiszpanii.

Akurat tu chodzi coś innego. Nikt nie ukrywa, że Anglicy grają dobrze tylko w swoim kraju (szczególnie w Hiszpanii kiepsko im idzie, w samym Realu było czterech i każdy radził sobie dość średnio), Hiszpanie także. Messiego traktuję jako pół-Hiszpana, bo zdążył nią przesiąknąć, zresztą Argentyna to prawie jeden pies. Że jest filigranowy, to kolejny minus. Niby niscy gracze też radzą sobie w Premiership, ale muszą mieć jaja. Nie wmawiaj mi, że obecna Barcelona, przeładowana symulantami, jest drużyną z "big cojones", jak mawiał Umberto Robina. Jest jedyny sposób, by rozwiązać tę kwestię - przejście Messiego do Anglii. Nie jest to takie niemożliwe, bo za kilka lat, jak spadnie mu forma, Barcelona może pozbyć się go jak Ronaldinho. Póki się to nie stanie, przynajmniej pod tym względem Ronaldo-zdrajca jest piłkarzem bardziej kompletnym od niego.

Cytat: lukasz
przypomnijcie sobie mecze messiego przeciw angielskim drużynom w LM i wtedy mówcie czy sobie poradziłby czy nie.

Spoko. Mecze z Arsenalem: to drużyna żałośnie grająca przeciwko silnym rywalom i w obronie, wybitnie nieangielska. Świetne porównanie. Z Chelsea: istniał kiedyś? Z MU: w finale, wiadomo - mecz spi*rdoliła cała drużyna, nie było co zbierać. Za to nie przypominam sobie, by błyszczał w półfinale rok wcześniej, może ty?

Cytuj
gra to faktale to Ronaldo słynie z symulowania i wywracania sie po byle dotknięciu prawda? a on sobie w Anglii poradził prawda? (...) W Anglii gra jest bardziej otwarta jest dużo więcej miejsca na rajdy, dryblingi itd w których messi czuje sie najlepiej.

Snujesz bez sensu. Ronaldo w teorii potrafi grać ciałem, jest wysoki, umięśniony, dobrze zbudowany, silny. Absolutne przeciwieństwo Messiego. Ale oczywiście akcje, w których radzi sobie dobrze w bezpośredniej grze są pomijane milczeniem jak symulacje połowy drużyny Barcelony, bo to w końcu Jekyll i Hyde są...

Fakt, w Anglii są miejsca na rajdy. Jest też przyzwolenie na ostrą grę, więc po meczu z typowymi składakami Messi mógłby się już nie poskładać.

Cytuj
człowieku bądż obiektywny.

Powiedział gość śmierdzący antimadritistą mimo wszystko i filozofią "roz*ebali mój klub w drobny mak, więc ich lubię". ::)

Cytat: FC Barcelona
No ja to widze, ale ile była ta głowa wysunięta poza linię spalonego? 5cm? 10cm? dobrze wiesz że takich spalonych minimalnych się w dzisiejszej piłce nie odgwizduje

Oprócz bramki Milito, co nie?
" border="0

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2684 dnia: Kwiecień 25, 2011, 23:55:47 »
Przesadzasz i dramatyzujesz w co niektórych momentach. Nie widze sensu abyś przeświadczał każdego o swojej niechęci do Lionela. Wypominasz innym , że w niewłaściwy sposób postrzegają  Ronaldo , a sam w formie domysłów i gdybań charakteryzujesz zarówno Messiego , jak i całą Barcelonie. Nederlandzie nie mam nic do twojej forumowej osoby , ale ostatnimi czasy przeginasz, nie trudno zauważyć twoją niechęć do wszystkiego co jest związane z FC Barceloną, ale z szacunku powinieneś przystopować, albo nieco łagodniej się wyrażać , bo siejesz zamęt, szukająć dziury w całym, doszukując się przeróżnych pretekstów i złośliowśći ze strony zawodników oraz kibiców. Po co to ?
Wyrażanie własnych poglądów też ma pewne granice, a my kibice też mamy cierpliwość. Weź to pod uwagę cytując kolejne dziesiątki użytkowników w tym temacie.


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2685 dnia: Kwiecień 26, 2011, 07:36:32 »
Przesadzasz i dramatyzujesz w co niektórych momentach. Nie widze sensu abyś przeświadczał każdego o swojej niechęci do Lionela.

Ronaldo też nie lubię, ale oczywiście musi być inaczej, skoro odważam się krytykować Leosia. ::)

Cytuj
Wypominasz innym , że w niewłaściwy sposób postrzegają  Ronaldo , a sam w formie domysłów i gdybań charakteryzujesz zarówno Messiego , jak i całą Barcelonie.

"Jak Messi poradziłby sobie w Premiership" to gdybanie z założenia, nieprzykryte żadną plandeką. Gadanie o symulowaniu Barcelonistów - rzeczywistość.

Cytuj
doszukując się przeróżnych pretekstów i złośliowśći ze strony zawodników oraz kibiców. Po co to ?

Wiem, próbuję wynaleźć żarówkę.
" border="0

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2686 dnia: Kwiecień 26, 2011, 09:53:40 »
"Jak Messi poradziłby sobie w Premiership"
Akurat nie chodziło mi o ten fragment, bo teorytycznie nie wiadomo jakby sobie poradził Leo w Anglii , można się jedynie domyślać, z pewnością musiałby mieć wspracie w postaci kolegów z zespołu, jak ma to miejsce w Barcelonie, choć Messi jest raczej indywidualistą, który kiedy trzeba potrafi obejść rywala , a kiedy trzeba to poda. Wiadome , że nie zawsze podejmuje właściwe decyzje , czasami uderzy kiedy nie trzeba , bądź nie odegra piłki , ale daje dużo pożytku drużynie.

Wiem, próbuję wynaleźć żarówkę.
Jeżeli miała by to być jakaś super energooszczędna żarówka , to czemu nie ;)


Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2687 dnia: Kwiecień 26, 2011, 21:12:43 »
Iniesta jutro nie zagra
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2688 dnia: Kwiecień 26, 2011, 21:16:26 »
A Pepowi puściły nerwy.Niedobrze.

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2689 dnia: Kwiecień 26, 2011, 21:24:09 »
Mou ma tego czego chciał od samego początku.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2690 dnia: Kwiecień 26, 2011, 21:48:15 »
Wyciaganie błędnych decyzji sędziego przez Mourinho można nazwać tylko  tak: Kali zabrać krowę to dobrze, Kalemu zabrać krowę to źle.

Teraz wychodzi na to że mój Arsenal został przez sędziego pokrzywdzony Inter tak samo, choć było wręcz odwrotnie. Słyszeliście może by wspomniał o karnym który powinien zostać odgwizdany na Villi w grand derbi? bo ja nie. To skutkowało by nie tylko karnym ale też czerwoną kartką dla Casillasa, ale to nie ważne, ważne że Real kończy z Barceloną mecze w 10  a hu* tam że kazda czerwona kartka była słuszna, a tych kartek powinno być nawet więcej, ważne że Real kończy mecze w 10 co według Mou=sędziowaniem pod Barcelonę.

Gość trenerem jest swietnym ale jego arogancja,prowokowanie itd, myśle ze nie przystoi takiemu trenerowi,


Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2691 dnia: Kwiecień 26, 2011, 21:52:43 »
A nikt mi nie chce wierzyć,że Mou to burak.

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2692 dnia: Kwiecień 26, 2011, 21:54:37 »
Ale nie rozróżniasz Mou robił-mówił tak zawsze i wszędzie.On na konferencjach gra, gra w swoja grę, wywiera presje na wszystkich i wszystkim z POZA Realu.A Guardiola właśnie zatańczył tak jak Żoze mu zagrał.

Jose 3-1 Guardiola  :P


Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2693 dnia: Kwiecień 26, 2011, 21:57:51 »
 Mou już ewidentnie przegina pałę już dałby se spokój z tą Barcą,jeszcze tą swą ostatnią wypowiedzią dojebał do pieca.Możliwe jest jeszcze to,że Guardiola wkurzył się tym,że blady wypadł mu ze składu i powiedział to co powiedział.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2011, 22:00:42 wysłana przez ebolek22 »

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2694 dnia: Kwiecień 27, 2011, 22:26:39 »
Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 1:0 ;) brawa dla Affelaya

JacooB

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2695 dnia: Kwiecień 27, 2011, 22:42:15 »
Sytuacja jest wyśmienita :D dwie bramki przewagi, rewanż na Camp Nou, brak Ramosa i Pepe, prawdopodobnie wróci Iniesta ;) Do tego Real musi próbować odrabiać straty i odkrywać się w obronie, co stworzy szanse na sytuacje bramkowe :D Hahha Mourinho nawet nie podał ręki Guardioli

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2696 dnia: Kwiecień 27, 2011, 22:45:40 »
Nie ma się co dziwić taki Mou , jak wygrywa to się z tym obnosi , a jak dostaje to nawet nie potrafi pogodzić się z porażką. Wielka jesteś Barco, wielki Messi. Piękny wieczór. :)


Offline CiagorexSTW

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.11.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2697 dnia: Kwiecień 27, 2011, 22:48:32 »
Wielki to jest Stark i jego ekipa :) nie ma co ukrywać że do czerwonej kartki Leo niemal nie istniał a potem to już z górki
" border="0

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2698 dnia: Kwiecień 27, 2011, 22:48:43 »
Gratuluje finału zasługujecie na niego w 101%.

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2699 dnia: Kwiecień 27, 2011, 22:54:32 »
Fantastyczny mecz w wykonaniu Barcy!!! :D Zagrali spokojnie i z uwaga widac bylo ze Pep ich dobrze poukladal.Brakowalo iniesty bylo widac to szczegolnie w akcjach ofensywnych ale nic do Keity nie mam.Xavi znakomicie rozgrywal , Messi coz 2 gole i fantastyczna byla ta jego 2 bramka ;D Podobal mi sie dzisiaj Villa dobrze kiwal i jeszcze znakomita zmian Afellaya to po jego wejsciu padla 1 brama brawo mu za asyste.A teraz fani realu zaczna ze niesluszna czerwona i przez to przegrali tak samo mourinho powie ze Sedzia lubi Messiego ale ja myslalem ze dla alvesa pepe noge zlamal jak dla mnie sluszna czerwona. Mysle ze awans jest choc trzeba spokojnie rozegrac mecz na Camp Nou i jedziemy na Wembley z Manchesterem!!!!VISCA EL BARCA!!!!!
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2699 dnia: Kwiecień 27, 2011, 22:54:32 »