Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1142416 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2640 dnia: Kwiecień 23, 2011, 16:02:22 »
Może później, bo ostatnio dostałem kulą armatnią za sugestię, jakoby starość powoli odbierała Fergusonowi rozum.
Słusznie czynisz wstrzymując się z felietonem. Sądząc po twoich poprzednich wypowiedziach , bardzo wątpie aby twoja praca była obiektywna , więc szukaj nieco odmiennego tematu do rozważań. ;)


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2641 dnia: Kwiecień 23, 2011, 16:27:45 »
Zdajesz sobie sprawę z tego, że obiektywizm na pewno nie należy do cech felietonu, nie?
" border="0

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2642 dnia: Kwiecień 23, 2011, 20:51:55 »
Właśnie dlatego sporadycznie je czytam , przede wszystkim patrze na autora danego felietonu. Co innego czyta się kiedy wiesz , że dana osoba jest obiektywna i możemy się spodziewać rzetelnej oceny danej sytuacji , a co innego kiedy np. czytam felieton kibica
Realu na tematy związane z Barceloną. Właśnie dlatego , żaden z dziennikarzy nie powinien ukazywać swojego przywiązania do danego klubu , gdyż każda wydana opinia przez niego będzie uważana jako mało obiektywna , a w konsekwencji odbierana negatywnie. Wesołych Świąt ;)


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2643 dnia: Kwiecień 23, 2011, 21:03:58 »
Co innego czyta się kiedy wiesz , że dana osoba jest obiektywna i możemy się spodziewać rzetelnej oceny danej sytuacji
W takim razie nie lubisz felietonów w ogóle.

Cytuj
Właśnie dlatego , żaden z dziennikarzy nie powinien ukazywać swojego przywiązania do danego klubu , gdyż każda wydana opinia przez niego będzie uważana jako mało obiektywna , a w konsekwencji odbierana negatywnie.

Felieton średnio pasuje do dziennikarstwa. To nie komentarz.
" border="0

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2644 dnia: Kwiecień 23, 2011, 21:58:02 »
No i 2:0. Messi odskakuje na 2 bramki C. Ronaldo mając ich 31.  ;) Choć widać różnice w jakości gry teraz oraz sprzed kilku miesięcy.

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2645 dnia: Kwiecień 23, 2011, 22:16:23 »
ehhh Barca nie jest w dobrej formie co mnie martwi ale dobrze ze dzisiaj wygrali
kurde a obstawilem ze bedzie 3-0 i wlasnie ze villa i messi  strzela kurde iniesty zabraklo :'(
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2646 dnia: Kwiecień 23, 2011, 22:28:30 »
Cóż za pech , że kryzys nadszedł akurat na mecze z Realem. Nasza dzisiejsza gra tylko potwierdziła moje obawy. Jedyny pozytyw to bramka Davida nic poza tym. Barcelona jest uzależniona od gry 2-3 zawodników, trzeba to koniecznie zmienić , bo kiedyś za to słono zapłacimy.


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2647 dnia: Kwiecień 23, 2011, 22:30:25 »
Macie cholernie krótką ławkę. United na przykład nie mają praktycznie żadnych gwiazd z pierwszych stron gazet, ale szeroką rezerwę owszem. Real też ma w czym przebierać, jeśli np. ze składu wypadnie im kluczowy zawodnik.
" border="0

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2648 dnia: Kwiecień 23, 2011, 22:35:03 »
Z drugiej strony co z tego , że kupimy 3-4 zawodników jak Guardiola wogóle nie da im pograć.  Z cięzkim bólem serca patrze na Masche , który marnował/uje się niejednokrotnie na ławce.Kolejnym przykładem jest Affelay, jak chłopak ma się pokazać kiedy dostaje same ogony w końcówkach , a kiedy już dostanie szanse na gre od pierwszej minuty to wymaga się od niego co najmniej kilku bramek i rajdów przez pół boiska. Denerwuje mnie polityka Pepa, jechanie cały czas tym samym składem jest niedorzeczne i teraz to wszystko wychodzi, Villa czy Iniesta mają słabszy okres to cała gra idzie w piach , a sam Leo niestety nic nie zdziała choćby biegał za pięciu.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2011, 22:37:34 wysłana przez bartiveb »


Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2649 dnia: Kwiecień 24, 2011, 16:19:00 »
eeee co takie ponure nastroje???!!!! Prowadzimy w lidze az 8 punktami przewagi a przeciez jest jeszcze LM ja wierze ze sie uda pokonac real w polfinale
VISCA EL BARCA!!!
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2650 dnia: Kwiecień 24, 2011, 19:19:55 »
Owszem wierzymy w to też. Jak większość fanów Barcy, lecz sam widzisz jak wygląda gra i nie można być z niej zadowolonym. Kryzys który dopadł Blaugrane w marcu, lub lutym, będę szczery-zapomniałem miesiąc  ;D w teorii minął. Teraz powrócił jednak inny (o ile tamten w ogóle minął). Brak motywacji i nonszalancja w niektórych(?) meczach jest chyba tego przyczyną. "chyba" podkreśliłem, aby nie spadła na mnie fala krytyki  :D
Pozdrawiam: Irius.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2011, 19:24:15 wysłana przez Irius »

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2651 dnia: Kwiecień 24, 2011, 23:24:49 »
I tak barca w zlej czy w dobrej formie potrafi zanudzic podaniami na smierc ;D Nie narzekam :D i ten kto mowi ze Barca to jakis slaby zespol to nie zna sie na pilce!!!
Ze co przegrala final CdR to co??? Real przez ile lat ostatnio wszystko wdupial a barca juz sporo wygrala
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2652 dnia: Kwiecień 25, 2011, 01:14:58 »
    W spotkaniu z Osasuną Lionel Messi zdobył swoją 50. bramkę w tym sezonie. Tym samym Argentyńczyk pobił rekord, jeszcze nigdy zawodnik Primera Division nie dokonał takiej sztuki. Gwiazdor "Dumy Katalonii" pobił rekord należący do legendy Realu Madryt Ferenca Puskasa.

Sobotni mecz Messi zaczął na ławce rezerwowych. Pojawił się dopiero w 58. minucie, gdy jego zespół prowadził 1:0 po bramce Davida Villi (w 35. minucie).

Poza genialnym Argentyńczykiem w drugiej połowie na plac gry weszli również Iniesta i Xavi, dzięki czemu ofensywna gra podopiecznych Pepa Guardioli nabrała rumieńców.

Na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Messi otrzymał dobre, prostopadłe podanie od Daniego Alvesa i przypieczętował zwycięstwo gospodarzy.

Dla zawodnika uważanego za najlepszego piłkarza świata był to rekordowy pięćdziesiąty gol w tym sezonie. Tylko w rozgrywkach ligowych zdobył 31 bramek, a do końca sezonu pozostało jeszcze sześć kolejek.

Ponad pół wieku temu Puskas, legenda węgierskiego i hiszpańskiego futbolu (występował w obydwu narodowych reprezentacjach), uzyskał 49 trafień w jednym sezonie (1959/1960).

Messi może poprawić swój okazały dorobek również w rozgrywkach Ligi Mistrzów, w których Barcelona o finał zmierzy się w dwumeczu z Realem Madryt.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2011, 13:20:50 wysłana przez lukasz200992 »

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2653 dnia: Kwiecień 25, 2011, 11:20:23 »
No i kto lepszy Messi czy ciec Ronaldo????
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2654 dnia: Kwiecień 25, 2011, 11:24:04 »
Cieciem to Ty jestes a ten Twoj Messi czy Ronaldo ani zaden pilkarz ktorego lubisz czy nienawidziasz Cie nie zna i wiesz gdzie oni Cie maja. I skonczmy z tym kto jest lepszy Messi czy Ronaldo bo obaj sa swietnymi pilkarzami. A i tak Zidane byl najlepszy. Ale to tylko moje zdanie. Do nikogo nic nie mam tylko wkurza mnie to Messi [cenzura] Ronaldo [cenzura] ludzie zastanowcie sie troche bo to tylko swiadczy o was.

Offline xxmaynardxx

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Chorzów
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.04.2011r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2655 dnia: Kwiecień 25, 2011, 12:30:33 »
Nie ma lepszych i gorszych piłkarzy.
Każdy jest tylko inny.
Różni się od pozostałych.
Każdy piłkarz to tylko człowiek.
A nie ma ludzi gorszych i lepszych.

Visca el Braca !

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2656 dnia: Kwiecień 25, 2011, 14:01:02 »
Cytuj
Nie ma lepszych i gorszych piłkarzy.
Każdy jest tylko inny.
Różni się od pozostałych.
Każdy piłkarz to tylko człowiek.
A nie ma ludzi gorszych i lepszych.
Ale obiektywny widz nie ocenia piłkarzy przez pryzmat tego jakim jest człowiekiem lecz jakie ma umiejętności piłkarskie. Oczywiście wydaje mi się, że porównywanie Messiego oraz Ronaldo jest trochę bezsensowne bo obaj gracze preferują inny futbol, grają inaczej ze względu na to jaki futbol preferuje drużyna w której grają. Wyszło by pewnie który jest lepszym piłkarzem gdyby grali w jednym zespole, lecz to jest nierealne jak każdy wie.  :)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2657 dnia: Kwiecień 25, 2011, 15:45:34 »
No i kto lepszy Messi czy ciec Ronaldo????

Wiem, że modne jest jechanie jak po burej suce wyłącznie po Ronaldo, ale zapraszam Messiego do ligi angielskiej; zobaczymy, czy będzie tam grał tak, jak Portugalczyk.
" border="0

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2658 dnia: Kwiecień 25, 2011, 16:20:09 »
Wydaję mi się, że Messi w lidze angielskiej mógłby się sprawdzić w Arsenalu ze względu na podobną grę. W innej drużynie by mu było ciężko ale jak wiadomo każdy piłkarz się przystosowuje. Ronaldo na początku w Hiszpanii też nie grał genialnie (czyt. drużynowo jak to na Hiszpanie przystało), lecz się przystosował i z miesiąca na miesiąc widać progres.

Cytuj
Wiem, że modne jest jechanie jak po burej suce wyłącznie po Ronaldo, ale zapraszam Messiego do ligi angielskiej; zobaczymy, czy będzie tam grał tak, jak Portugalczyk.

Owszem. Jechanie po Ronaldo stało się teraz modne, głównie przez fanów Barcelony kibicującym jej już od 8 miesięcy!  ;D Podobnie jak ze strony takich fanów Realu jadących Messiego.  ;)

Offline Kusmier1215

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2659 dnia: Kwiecień 25, 2011, 16:20:53 »
Cieciem to Ty jestes a ten Twoj Messi czy Ronaldo ani zaden pilkarz ktorego lubisz czy nienawidziasz Cie nie zna i wiesz gdzie oni Cie maja. I skonczmy z tym kto jest lepszy Messi czy Ronaldo bo obaj sa swietnymi pilkarzami. A i tak Zidane byl najlepszy. Ale to tylko moje zdanie. Do nikogo nic nie mam tylko wkurza mnie to Messi **** Ronaldo **** ludzie zastanowcie sie troche bo to tylko swiadczy o was.

wez mnie nie rozsmieszaj wystarczy zobaczyc co messi w najwazniejszych meczach gra a co Ronaldo a co do Ligi Angielskiej to on by sobie tam poradzil
Tez do nikogo nic nie mam ale nie denerwujcie czlowieka nie tylko wy znacie sie na pilce
'' Ludzie są wyjątkowi... każdy wku*wia mnie w inny sposób!''

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #2659 dnia: Kwiecień 25, 2011, 16:20:53 »