Autor Wątek: ŁKS by rageman / Derby zakończeniem sezonu ligowego, podsumowanie sezonu.  (Przeczytany 43451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: ŁKS by rageman /Sagan SHOW, transfer, tabela, pogrom w Kielcach.
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 23, 2011, 00:45:29 »
Zawsze lubiłem Koronę jednak dziś kibicuje Tobie bo bardzo mi się podoba twoja kariera. Ty grasz na Top Player tak ?
Saganowski dziś już nie był tak skuteczny jak tydzień temu.

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: ŁKS by rageman /Sagan SHOW, transfer, tabela, pogrom w Kielcach.
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 23, 2011, 00:47:05 »
Zawsze lubiłem Koronę jednak dziś kibicuje Tobie bo bardzo mi się podoba twoja kariera. Ty grasz na Top Player tak ?
Saganowski dziś już nie był tak skuteczny jak tydzień temu.
Tak, na Top Player. Przydałby się wyższy poziom bo trochę za łatwo, ale cóż trzeba grać na tym.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: ŁKS by rageman /Sagan SHOW, transfer, tabela, pogrom w Kielcach.
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 23, 2011, 00:49:56 »
Tak, na Top Player. Przydałby się wyższy poziom bo trochę za łatwo, ale cóż trzeba grać na tym.
Też właśnie szukam jakiegoś gemplay do utrudnienia.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ŁKS by rageman /Sagan SHOW, transfer, tabela, pogrom w Kielcach.
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 23, 2011, 01:08:07 »
No co ja mogę o takim meczu powiedzieć super wynik. 5:0 w Kielcach pokazuję że ŁKS chce mistrza w tym sezonie. Czyżbyś idealnie trafił z formą na koniec sezonu. Jeśli tak to brawa należą się całemu sztabowi.

Super_Mario

  • Gość
Odp: ŁKS by rageman /Sagan SHOW, transfer, tabela, pogrom w Kielcach.
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 23, 2011, 10:42:19 »
Twoja kariera też zajebiście realistyczna. 5:0 z Koroną i jeszcze lider Ekstraklasy. To nie ŁKS z końca lat 90. Jeszcze może w przyszłym sezonie wygrasz Ligę Mistrzów i Superpuchar?

Tak, na Top Player. Przydałby się wyższy poziom bo trochę za łatwo, ale cóż trzeba grać na tym.

Chwalisz się czy żalisz? Nie wszyscy są takimi graczami jak ty.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2011, 10:46:44 wysłana przez Super_Mario »

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: ŁKS by rageman /Sagan SHOW, transfer, tabela, pogrom w Kielcach.
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 23, 2011, 10:57:58 »
Twoja kariera też zajebiście realistyczna. 5:0 z Koroną i jeszcze lider Ekstraklasy. To nie ŁKS z końca lat 90. Jeszcze może w przyszłym sezonie wygrasz Ligę Mistrzów i Superpuchar?
Po pierwsze, nie jest to moja wina, że w tej grze nawet najtrudniejszy poziom jest dość łatwy. Wygrałem z ostatnią w tabeli Koroną, ale z lepszymi drużynami już nie było tak łatwo. Poza tym cóż mogę poradzić, jeśli lider nie potrafi ustabilizować formy na koniec sezonu ? Mam zacząć przegrywać na siłę, żeby było bardziej realistycznie ? A co do LM i Superpucharu - wątpię żeby mi się udało, ale jeśli CPU będzie grał na tak niskim poziomie to postaram się to wykorzystać. Spójrz na inne kariery - tam też outsiderzy rządzą w swoich ligach, PES jest po prostu zbyt prosty.

Po drugie, jak śmiesz porównywać moją karierę i twoją. Zacznijmy od tego, że ja zacząłem grać oryginalnym składem, natomiast ty dodałeś sobie w edicie Fabregasa, Bale'a. Nawet jakby Abramowicz przejął Wisłę, to ci ludzie mając przed sobą karierę międzynarodową w najlepszych klubach na świecie, nawet by na Białą Gwiazdę nie splunęli. A jeśli chodzi ci o moje transfery, starałem się przeprowadzać je w dość realny sposób, jedynie do Wilka można się przyczepić, ale ostatnio gra dużo słabiej, poza tym Lech ma na Toneva.

Po trzecie, niestety ale jesteś pionkiem i malutkim człowieczkiem. Wcześniej, gdy prowadziłeś jeszcze normalną karierę, ja ci ją komentowałem, a ty nie miałeś nic przeciwko że wygrywam z Jagiellonią 6:0 i też mi napisałeś jakieś bzdury. Jednak gdy wyraziłem SZCZERĄ opinię na temat twojej IMO bezsensownej kariery poczułeś się urażony i nagle moja kariera przestała ci się podobać. W ogóle nie wiem czy jakakolwiek kariera ci się podoba, odnoszę wrażenie, że komentujesz inne tylko w celu zasady 'koment za koment'. Do tego twój idiotyczny podpis potęguje twoją hipokryzję.

Tyle i żebym cię już tu więcej nie widział :)

Chwalisz się czy żalisz? Nie wszyscy są takimi graczami jak ty.

Sorry, przeoczyłem tą wypowiedź. Dla twojej informacji Amneschia spytał mnie na jakim poziomie gram więc mu odpowiedziałem. Nie wiem czy to chwalenie czy żalenie, jak dla mnie odpowiedź na pytanie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2011, 11:46:10 wysłana przez rageman »

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: ŁKS by rageman /Sagan SHOW, transfer, tabela, pogrom w Kielcach.
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 23, 2011, 12:34:01 »

Łodzianie znów w odwrocie

ŁKS 0:1 GKS
0:1 - Żewłakow 54'

Widzów: 11 289

ŁKS: Wyparło, Stefańczyk, Adamski, Danch, Dudu, Kosecki (66' Bykowski), Pruchnik, Smoliński, Wilk (66' Romańczuk), Mięciel, Saganowski

GKS: Sapela, Mysiak (72' Popek), Lacić, Poves, Jarmuż, Eren (47' Kuświk), Wróbel, Bocian, Buzała, Żewłakow, Nowak

Ełkaesiacy lubią komplikować sobie sytuację. Łodzianie przegrali wczoraj z GKS-em Bełchatów 0:1 , ale Legia tylko zremisowała ze Śląskiem 1:1 i to ŁKS nadal jest liderem ekstraklasy.

W pierwszej połowie działo się bardzo mało. Jedyną wartą odnotowania akcją było niecelne uderzenie Marka Saganowskiego zza pola karnego.

Po przerwie emocji było znacznie więcej. W 54 minucie kapitalną okazję miał GKS. Lewą stroną sam na sam z Wyparłą wyszedł Kuświk. Piłka odbita od bramkarza ŁKS-u odbiła się od poprzeczki i spadła pod nogi Żewłakowa, który trafił do pustej bramki.

W 59 minucie powinno być 0:2. Dawid Nowak w wyśmienitej sytuacji nie potrafił jednak trafić w bramkę. Fakt, że kąt był dość ostry, jednak napastnikowi tej klasy takie rzeczy nie przystoją.

Od tego momentu ruszyli ełkaesiacy. W 62 minucie wrzucał Jakub Wilk a z powietrza uderzał Saganowski, jednak sytuacja była trudna i napastnik gospodarzy nie trafił w bramkę.

W 76 minucie z rogu wrzucał Saganowski do piłki wyskoczył Marcin Adamski i tylko dzięki refleksowi Sapeli bełchatowianie zawdzięczają czyste konto.

W 85 minucie najlepsza okazja ŁKS-u. Maciej Bykowski kapitalnie wypuścił Adama Dancha, jednak piłka trochę mu uciekła i uderzył tylko w słupek.

Łodzianie skomplikowali sobie sytuację, lecz i tak jest ona bardzo dobra. Na 2 kolejki przed końcem ŁKS ma punkt przewagi nad Legią Warszawa. Oby po 14 latach mistrzostwo znów zawitało do Łodzi.

W 48 minucie sędzia nie zauważył ręki Marcina Adamskiego w polu karnym


Adam Danch i jego koledzy z ŁKS-u mimo porażki nadal prowadzą w tabeli ekstraklasy

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ŁKS by rageman /transfer, tabela, pogrom w Kielcach, 2 kolejki do końca.
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 23, 2011, 12:47:10 »
Hmm szkoda porażki z GKS, zwłaszcza u siebie. Dobrze, że "wojskowi" też nie wygrali i lider nadal jest twój. Jeśli dobrze pamiętam to chyba z mocnych został ci tylko Lech, ale chyba na Bułgarskiej.

Super_Mario

  • Gość
Odp: ŁKS by rageman /transfer, tabela, pogrom w Kielcach, 2 kolejki do końca.
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 23, 2011, 12:52:18 »
Szkoda porażki w tak ważnej chwili :( Całe szczęście że trepy z Legii też nie wygrali. Ciesz się, że Dawid mój "imiennik" nie strzelił gola na 2:0 w 59 minucie. Ale właśnie tak "strzelają" kopacze w Ekstra KASIE. Mnie akurat z takiego kąta Dudu Biton sypnął Dynamu Kijów na 1:1 (za którymś razem).

PS: W PES sędziowie rąk nie gwiżdżą. Już wiele razy tutaj parodiowałem Maradonę, albo miałem asystę... z forhendu :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2011, 12:56:50 wysłana przez Super_Mario »

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: ŁKS by rageman /transfer, tabela, pogrom w Kielcach, 2 kolejki do końca.
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 23, 2011, 13:18:44 »

Bezbramkowy remis sprawia, że ŁKS zagra w majowym finale

Ruch 0:0 ŁKS

Widzów: 7 500

Ruch: Perdijić, Barroso, Dokić, Szyndrowski, Cabrera, Malinowski, Lisowski (69' Smektała), Baran, Komac (66' Jankowski), Janoszka, Olszar

ŁKS: Waśków, Klepczarek, Łabędzki, Danch (55' Adamski), Brzyski, Bykowski, Pruchnik (55' Smoliński), Nowak, Romańczuk, Kujawa, Golański (71' Kubicki)

Trener Andrzej Pyrdoł może być zadowolony. Drugi skład ŁKS-u spokojnie poradził sobie z zadaniem awansu do finału Pucharu Polski. Wczorajszy mecz był nudny i niemrawy. Jednak najważniejsze, że daje łodzianom przepustkę do wielkiego finału, w którym zmierzą się z warszawską Legią.

W 8 minucie wrzucał z rogu Tomasz Brzyski. W polu karnym idealnie odnalazł się Michał Łabędzki, jednak jego strzał głową był minimalnie niecelny.

W 32 minucie rzut wolny z 30 metrów wykonywał Radosław Pruchnik. Strzał jednak został zablokowany przez mur, podobnie jak dobitka Marcina Adamskiego.

Po przerwie działo się niewiele więcej. W 53 minucie po rogu piłka trafiła do Rafała Kujawy, który przyjął ją na klatkę i uderzył nożycami, ale wysoko nad poprzeczką.

W 63 minucie Marcin Smoliński próbował swoich sił po rzucie wolnym, jednak futbolówka trafiła w głowę któregoś z obrońców Ruchu i straciła na sile, którą nadał jej pomocnik ŁKS-u.

W końcówce dwie okazje miał jeszcze Patryk Kubicki, ale najpierw dobrze obronił Perdijić, a następnie pomylił się młody napastnik łodzian.

ŁKS w tym sezonie zagra jeszcze 3 mecze. Najbliższe dwa zadecydują o tytule mistrzowskim - już za 3 dni w Poznaniu ŁKS zagra z Lechem.

Artur Golański dostał szansę gry od pierwszych minut i spisał się bardzo poprawnie


Rafał Kujawa był najlepszym zawodnikiem tego meczu. Obok Marcin Malinowski


Paweł Waśków miał bardzo mało pracy. Jednak w dwóch sytuacjach pewnie złapał piłkę

Offline mathey_00

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Pesleague.pl
  • Wiadomości: 350
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2011r.
Odp: ŁKS by rageman / 2 kolejki do końca, drugi mecz z Ruchem w PP
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 23, 2011, 13:23:11 »
Szkoda remisu. Liczyłem na zwycięstwo. Jednak wierze ze w kolejnym meczu uda ci się wygrać.
Grasz na xboxie w fifa 12 ultimate team? Rozdaje Coinsy!!! Numer gg: 12924654 Rozdaje do 20 tys. Za free!

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: ŁKS by rageman / 2 kolejki do końca, drugi mecz z Ruchem w PP
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 23, 2011, 13:26:46 »
dobrze, że dałeś szansę rezerwowym. Oni Cię nie zawiedli i wywalczyli awans do finału w Maju. Mecz nie był porywający ale liczy się efekt.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: ŁKS by rageman / 2 kolejki do końca, drugi mecz z Ruchem w PP
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 23, 2011, 13:55:16 »
Świetnie ci idzie. Sezon się kończy, a ty jako cicha burza idziesz na mistrza - a nawet na dublet.
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ŁKS by rageman / 2 kolejki do końca, drugi mecz z Ruchem w PP
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 23, 2011, 15:05:29 »
Mimo remisu, można być zadowolonym bo jest awansik do finału, a tam czeka Legia. Czyżby im nie tylko mistrzostwo ukradł :D Teraz mecz najważniejszy, jeśli wygrasz z Lechem w Poznaniu, to mistrz już twój na 90%.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: ŁKS by rageman / 2 kolejki do końca, drugi mecz z Ruchem w PP
« Odpowiedź #194 dnia: Lipiec 23, 2011, 15:10:33 »
szkoda tej porażki jednak po remisie Legii masz 1 punkt przewagi. Wracając do rewanżowego meczu PP to remis bezbramkowy starszył i teraz spotkanie z Legią liczę że będziesz górą w PP jak i w lidze bo zawodnicy z stolicy mają wielki kryzys.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: ŁKS by rageman / 2 kolejki do końca, drugi mecz z Ruchem w PP
« Odpowiedź #195 dnia: Lipiec 23, 2011, 15:25:15 »
dobry ruch, z tymi rezerwowymi. dajesz odczuć im swoje zaufanie, to zaprocentuje.
mam nadzieję na podwójną koronę.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: ŁKS by rageman / 2 kolejki do końca, drugi mecz z Ruchem w PP
« Odpowiedź #196 dnia: Lipiec 23, 2011, 19:20:37 »
Piękny mecz z Koroną, jednak następny mecz to kubeł zimnej wody i niestety porażka z GKS. Na szczęście punkt przewagi jest, więc wystarczy tylko (a może aż?) wygrać dwa ostatnie spotkania.

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: ŁKS by rageman / 2 kolejki do końca, drugi mecz z Ruchem w PP
« Odpowiedź #197 dnia: Lipiec 23, 2011, 20:21:19 »

Nudy w Poznaniu, mistrzostwo o krok

Lech 0:0 ŁKS

Widzów: 35 871

Lech: Kotorowski, Kikut, Miquel, Gavin Hoyte, Wojtkowiak, Tonev, Stilić, Drewniak, Injać (63' Ubiparip), Krivets, Rudnevs

ŁKS: Waśków, Dudu, Stefańczyk, Łabędzki, Brzyski, Romańczuk (72' Kubicki), Smoliński, Pruchnik, Wilk, Mięciel, Saganowski

ŁKS mimo bardzo nudnego meczu z Lechem trzecie w historii mistrzostwo ma na wyciągnięcie ręki. Legia Warszawa gra bowiem skandalicznie słabo, przegrała bowiem z 14stym Górnikiem Zabrze 0:1. Do gry weszła również krakowska Wisła, która zrównała się punktami ze stołeczną drużyną.

Łodzianie do meczu z Lechem wyszli bez paru podstawowych piłkarzy. Do Poznania nie przyjechali Bogusław Wyparło, Adam Danch, Dariusz Kłus, Jakub Kosecki, Maciej Bykowski i Tomasz Nowak.

Sam mecz bardzo rozczarował. W 7 minucie Marcin Mięciel wypuścił w uliczkę Saganowskiego. Podanie było jednak ciut za mocne i Kotorowski zdołał wybić piłkę na róg.

W 17 minucie po rzucie rożnym dla Lecha piłkę z pola karnego wybił Łabędzki. Wybitą futbolówkę z powrotem wrzucił Injać, ale niecelnie głową uderzył Artjoms Rudnevs.

Na ostatnie 10 minut przebudzili się goście, jednak dwa niegroźne strzały lewą nogą Jakuba Wilka nie miały prawa zaskoczyć golkipera Lecha.

Sprawa mistrzostwa rozstrzygnie się więc w ostatniej kolejce, rywalem ŁKS-u będzie w niej Widzew Łódź.

Jakub Wilk próbował strzelić gola swej byłej drużynie. Obok Sergiej Kriviets


Nie brakowało walki w powietrzu. O piłkę walczą Bartosz Romańczuk i Aleksandar Tonev


Lider strzelców ekstraklasy, Marcin Mięciel był wczoraj bezradny.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: ŁKS by rageman / 2 kolejki do końca, drugi mecz z Ruchem w PP
« Odpowiedź #198 dnia: Lipiec 23, 2011, 20:32:52 »
Z lechem kazdy wynik dobry jest . Ale szkoda ze nie wygrales bo przydala by sie teraz wygrana by przerwac zla passe
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ŁKS by rageman / drugi mecz z Ruchem w PP, Derby zadecydują o mistrzostwie.
« Odpowiedź #199 dnia: Lipiec 23, 2011, 20:43:30 »
Bardzo fajną karierkę prowadzisz. Dużo zdjęć, które pokazują co działo się w meczu. Poza tym bardzo fajne opisy do meczów. Życzę powodzenia w ostatnim derbowym meczu z Widzewem. Sprawa mistrzostwa w twoich rękach, ale z Widzewem nie będzie łatwo, w końcu to derby Łodzi.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: ŁKS by rageman / drugi mecz z Ruchem w PP, Derby zadecydują o mistrzostwie.
« Odpowiedź #199 dnia: Lipiec 23, 2011, 20:43:30 »