Autor Wątek: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!  (Przeczytany 134300 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline The Stig

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jak i Beattie to i Blackpool!
« Odpowiedź #600 dnia: Sierpień 10, 2011, 12:18:56 »
Łatwa przeprawa z Burnley, szkoda mi tego Dentinho. Ja bym na niego stawiał dopóki się nie rozstrzela ;]

Przyszły sezon, Blackpool w LM - niemożliwe staje się możliwe ;D

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jak i Beattie to i Blackpool!
« Odpowiedź #601 dnia: Sierpień 10, 2011, 12:40:53 »
No i już jest lepiej ;D Świetny mecz z Burnley, tego było Ci trzeba Do tego wreszcie obudził się Beattie, może złapie teraz wiatr w żagle i będzie motorem napędowy, tak jak w Championship. 

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jak i Beattie to i Blackpool!
« Odpowiedź #602 dnia: Sierpień 10, 2011, 13:10:40 »
Kolejka 23



Cardiff City Stadium - Cardiff

Widzów: 22 200



Sędzia: Stuart Attwell

Ciekawy pojedynek w stolicy Walii rozstrzyga geniusz Phillips'a!

0:2

Strzelcy:

Brak - 21' Lars Stindl, 58' Cameron Jerome

Kary indywidualne:

Brak - 54' Neal Eardley

Mecz nie był jakimś mocno porywającym widowiskiem. Obie ekipy po pierwsze stawiały na defensywę potem na ofensywę. Mimo tego mieliśmy kilka ciekawych akcji. Jako pierwsi zaatakowali gospodarze, ale strzał Chopry z pół obrotu tylko miną bramkę Rudd'a. W kolejnej akcji nasz bramkarz musiał się już wykazał i obronił bardzo mocny strzał Healy'ego. Nie wykorzystane sytuację lubią mścić i niedługo potem przeprowadziliśmy bramkową akcję. W 21 minucie Phillips pognał lewą stroną dośrodkował w pole karne gdzie na piłkę czekał już Stindl i zamykając uderzył z woleja do obrony dla bramkarza.  W drugiej połowie ponownie głównym wodzirejem naszej gry był Phiilips, który podaję w pole karne do nadbiegającego Jereme'a, który strzałem po długim rogu nie daję szans Heatonowi. Chwilę później mogło być 3:0, ale strzał Bettie'go zablokowali obrońcy. Gospodarze coś tam próbowali, ale nie były to najwyższej jakości strzały. Wygraliśmy ten mecz 2:0 i nadal piastujemy 4 miejsce w tabeli.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nareszcie....



Ale jestem szczęśliwy w końcu zagrałem podobnie do tego co prezentowałem w Championship. Może to jest zwiastun mojej lepszej formy w tej rundzie. Oby to tyle czekałem na te dwie asysty, aż chce się powiedzieć "nareszcie". Co do naszej pozycji to gramy jak potrafimy, nie ma co na razie jeszcze wpadać w samozachwyt - tonuje nastroje uśmiechnięty od ucha do ucha Matt Phillips

Zapowiedź mecz







Na St. James Park spotkają się ekipy które w lidze są na różnych biegunach. Jedni są w czołówce drudzy zawodzą na całej linii. W ostatnim pojedynku po golu Jerome'a lepsi na Bloomfield Road będą dzisiejsi goście.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2011, 13:22:29 wysłana przez reddevil8911 »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Geniusz Phillips'a i Cardiff bezradne!
« Odpowiedź #603 dnia: Sierpień 10, 2011, 13:20:45 »
No Philips zagrał dobry mecz.

Początek to trochę naciskanie na bramkę przez gospodarzy, ale masz Ruud'a który bardzo dobrze czuję się w nowym klubie i broni jak w transie. Philips dziś popisał się dwoma bardzo dobrymi podaniami po których padły dwa gole. Mam nadzieję, że tak jak sam gracz mówi, że to może jest powrót jego formy z Championship.

Teraz mecz ze słabym w tym sezonie Newcastle. Raczej spokojnie wygrasz.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Geniusz Phillips'a i Cardiff bezradne!
« Odpowiedź #604 dnia: Sierpień 10, 2011, 14:28:46 »
Phiilips zagrał dzisiaj świetny mecz zarówno w pierwszej jak i drugiej części. Widowisko może nie było porywające, ale kolejne 3 punkty, które pozwalają na zatrzymanie świetnego 4. miejsca.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Geniusz Phillips'a i Cardiff bezradne!
« Odpowiedź #605 dnia: Sierpień 10, 2011, 14:32:51 »
Ciekawy mecz i ogólnie wszyscy zagrali całkiem dobrze.  Początek troszkę po stronie Cardiff ale dwie nie wykorzystanie sytuację i odpowiedz Blakcpool zakończyła się bramką. W drugiej połowie Jerome strzelił bramkę i ustalił wynik meczu, który mógł się jeszcze zmienić tylko niestety Beattie nie strzelił.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Geniusz Phillips'a i Cardiff bezradne!
« Odpowiedź #606 dnia: Sierpień 10, 2011, 14:41:24 »
Mecz wyrównany i wynik 0:2 jest świetnym wynikiem :). Cardiff grało dobrze ale nie wykorzystali swoich szans. Ty za to masz Phillips'a i to on poprowadził was po trzy punkty.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Geniusz Phillips'a i Cardiff bezradne!
« Odpowiedź #607 dnia: Sierpień 10, 2011, 15:02:03 »
Kolejka 24



St. James Park - Newcastle

Widzów: 48 900



Sędzia: Lee Probert

Ależ widowisko, 7 goli na St. James' Park!

3:4

Strzelcy:

32' Nile Ranger, 60' Danny Simspon, 81' Colin Kazim - 2' Cameron Jerome, 39' Jason Puncheon, 58' Dentinho, 84' Cameron Jerome.

Kary indywidualne:

Brak

Gracz meczu: Cameron Jerome 8.0 (Sky Sports 9.0)

Kibice którzy nie przyszli na ten spektakl mają czego żałować. Mecz był piękny. Kapitalnie zaczęliśmy ten mecz, bo już na samym początku wyszliśmy na prowadzenie. Wrzutkę z prawego skrzydła Puncheona, kończy strzałem głową w okienko bramki Jerome. 30 minut później koszmarny błąd naszej defensywy na 3 metrze od bramki Ranger jest sam z Rudd'em i strzela na remis. Ale gospodarze z wyrównania cieszyli się tylko kilka minut bo w 39 minucie po podaniu Jermome'a gola mocnym strzałem przy słupku zdobywa Puncheon. To nie był koniec emocji po przerwie zdobyliśmy bramkę na 3:1. Puncheon podał do wbiegającego w pole karne Dentinho, który wygrał walkę bark w bark z obrońcą i pokonał wysuniętego lekko Harpera. 2 minuty później było już tylko 3:2, podanie od Rangera na wbiegającego Simspona, który nie daję szans na interwencję dla naszego bramkarza. Potem świetnie spisywał się w bramce Harper i wynik nadal był taki sam. W 81 minucie mieliśmy najpiękniejszą bramkę tego spotkania. Colin Kazim kątem oka zobaczył wysuniętego naszego bramkarza i pięknym lobem z 20 metra w samo okienko wyrównał stan gry. To było jednak za mało, bo Jerome po podaniu Phillips'a pokonuję po raz 4 dziś Harpera. Gospodarze powinni ten mecz zremisować, ale Kazim w sytuacji sam na sam z Ruud'em nie potrafił pokonać naszego bramkarza. Kapitalny wynik 4:3 dla nas i już 3 miejsce, sam jestem w szoku.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

To co teraz gramy ...



To co teraz gramy przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewałem się aż tak dobrego startu rundy w naszym wykonaniu. W 6 meczach zdobyliśmy 16/18 możliwych punktów to jest niesamowite. Moja forma też chyba eksplodowała trafiam w każdym meczu. To już chyba mój 15 gol w lidze. Mamy 3 miejsce, ale spokojnie musimy nadal grać swoje. Do końca jeszcze 14 kolejek więc wszystko się może zdarzyć - zaskoczony świetną postawą swoją i jego kolegów z drużyny Cameron Jerome.

Zapowiedź meczu:





Gospodarze są w wielkim gazie czy West Bromwich Albion może im przeszkodzić? W poprzednim meczu było 2:0 dla gości więc teraz nadszedł czas zemsty.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2011, 15:05:59 wysłana przez reddevil8911 »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Kanonada na St. James' Park, 7 goli!
« Odpowiedź #608 dnia: Sierpień 10, 2011, 15:14:51 »
I właśnie dla takich meczy kochamy piłkę nożną.

Nie spodziewałem się, że słabe w tym sezonie Newcastle zagra tak dobry futbol, ale to i nawet dobrze bynajmniej było świetne widowisko. Już na samym początku spotkania nie zawodny Jarome daje ci prowadzenie. Gospodarze zdołali to odrobić za sprawą Ranger (szkoda, że u mnie tak nie gra), lecz ty chwile po tym znów wyszedłeś na prowadzenie. Druga połowa także znakomita. W końcu Detinho się przełamał i mamy już 1-3. Rywale nie zamierzali się oddać i odrobili starty. Mecz ten przypomniał mi moją potyczkę z Aston Villa. Jednak ty masz Jarome, który zdołał trafić na 3-4 czym samym zanotował 15 trafienie w sezonie, a mamy jeszcze aż 14 kolejek. Newcastle miało szanse na 4-4, jednak Ruud sprostał zadaniu.

Mecze pełen emocji i walki do ostatnich minut. Na pewno jest to twoje najciekawsze spotkanie w tej rundzie (a może w sezonie). Oby takich meczy jak najwięcej. Powodzenia z WBA.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Kanonada na St. James' Park, 7 goli!
« Odpowiedź #609 dnia: Sierpień 10, 2011, 15:17:35 »
W 22 kolejce dobry mecz obu ekip jednak Rudd dobrze wybronił 2 sytuacje 1 na 1 i wygrałeś 3:0.

W 23 kolejce mecz który nie był porywający ekipy stawiały na obronę ale ty byłeś skuteczniejszy i wygrałeś 2:0.

W 24 kolejce wspaniały mecz dużo bramek i walka o każdą piłkę. Był remis 3:3 jednak zdobyłeś decydującą bramkę i wygrałeś ale mógł być remis gdyby nie obrona twojego bramkarza.

Gratuluję 3 pozycji.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Kanonada na St. James' Park, 7 goli!
« Odpowiedź #610 dnia: Sierpień 10, 2011, 17:04:54 »
Oo piękny mecz na St. James Park. Niezawodny Jerome daje Ci cenne zwycięstwo, ale największym bohaterem był chyba bramkarz. 3 miejsce dla Blackpool to na pewno spore zaskoczenie, zespół miał walczyć o środek tabeli a tu w końcu Liga Mistrzów dla Mandarynek ;D

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Kanonada na St. James' Park, 7 goli!
« Odpowiedź #611 dnia: Sierpień 10, 2011, 17:22:39 »
Uuu ale mecz ze Srokami. 7 bramek i Camerone daje rady . Było już blisko w końcu w 81 minucie wyrównali ale chwile później udało się zdobyć kolejną bramkę. Ogólnie bardzo szybko odrobiłeś straty również przy 2-1
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Kanonada na St. James' Park, 7 goli!
« Odpowiedź #612 dnia: Sierpień 10, 2011, 17:33:09 »
Wspaniały mecz :D. Dla takich warto przyjść na stadion. Idzie wam wyśmienicie i idziecie na mistrza. Już macie podium czyli trzecie miejsce. Teraz WBA i kolejny rewanż? Oby tak, powodzenia.

Super_Mario

  • Gość
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Kanonada na St. James' Park, 7 goli!
« Odpowiedź #613 dnia: Sierpień 10, 2011, 17:55:09 »
Tak właśnie myślałem, że będzie wynik 4:3 albo 3:4. Mecz bardzo emocjonujący, akcja za akcję, wet za wet i gol za gol :) Ta ostatnia bramka bardzo piękna, można ją oglądać w nieskończoność :)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Kanonada na St. James' Park, 7 goli!
« Odpowiedź #614 dnia: Sierpień 10, 2011, 18:20:26 »
widze ze to cameron zagwarantowal ci wygrana w tym jakze zacietym boju, devil co ty bys zrobil gdybys go nie mial w skladzie? xD

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Kanonada na St. James' Park, 7 goli!
« Odpowiedź #615 dnia: Sierpień 10, 2011, 18:27:44 »
devil co ty bys zrobil gdybys go nie mial w skladzie? xD

W tym sezonie chyba całe g... Transfer roku :D

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Kanonada na St. James' Park, 7 goli!
« Odpowiedź #616 dnia: Sierpień 10, 2011, 19:27:24 »
Kolejne dobre spotkanie w wykonaniu Jeroma.  ;) Cieszy fakt, że strzela Dentinho.  ;) Bardzo ładny, zacięty pojedynek, który dosyć szczęśliwie wygrałeś. Miałeś trochę farta, bo Kazim znalazł się w doskonałej sytuacji i mógł wyrównać.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Kanonada na St. James' Park, 7 goli!
« Odpowiedź #617 dnia: Sierpień 10, 2011, 20:15:44 »
jestem wielce zaskoczony tym, że piastujesz 3 pozycję. i tym, że everton prowadzi. mecz z Newcastle to prawdziwa uczta dla kibica. Jerome jest w życiowej, fantastycznej formie. oby się nie popsuł. swoją drogą zrobł dobrą wymianę- Blackpool za Birmingham. przed sezonem wszyscy mogli się pukać w głowę....

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Kanonada na St. James' Park, 7 goli!
« Odpowiedź #618 dnia: Sierpień 10, 2011, 20:41:36 »
Kolejka 25



Bloomfield Road - Blackpool

Widzów: 19 650



Sędzia: Mark Halsey

Cameron Jerome i wszystko jasne!

3:1

Strzelcy:

48' Cameron Jerome, 78' Keith Southern, 81' Cameron Jerome - 55' Dżano Ananidze

Kary indywidualne:

68' Gabriel Tamaş

Gracz meczu: Cameron Jarome 8.0 (Sky Sports 9.0)

Pierwsza połowa meczu też była ciekawa, ale brakowało bramek. Mieliśmy między innym strzał Jerome'a w poprzeczkę i wybicie piłki z linii bramkowej przez Eardley'a po strzale głową Tchoyi'a. Druga połowa zaczęła się mocnym akcentem. 3 minuty po wznowieniu gry do siatki rywali trafił nie kto inny jak Cameron Jerome, który wykończył strzałem głową centrę Craineya z lewego skrzydła. Kilka minut później nasz bramkarz nie zrozumiał się z Southernem i Ananidze wykończył to wszystko strzałem do pustej bramki. Nasz gracz bardzo chciał się zrehabilitować za tą bramkę i udało mu się to w 78 minucie. Znów centrował Crainey, ale tym razem była to płaska piłka do której dopadł Southern i zdobył gola na 2:1. Chwilę potem Cameron Jerome dostał piłkę na 18 metrze wpadł w pole karne i technicznym strzałem w okienko zdobył gola na 3:1. Goście już nie byli wstanie nic zrobić. Wygrywamy i nadal jesteśmy bardzo wysoko w tabeli, na 3 miejscu.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Gramy jak nie my...



Nie wiem co się dzieję, nagle wygrywamy mecz za meczem. Jeszcze trochę i będziemy liderem. Ale spokojnie teraz mamy łatwy terminarz, ale potem będziemy mieli już dużo trudniej, bo rywale będą z najwyższej półki - wicekapitan Stephen Crainey.

Zapowiedź meczu:







Na Stadium Of Light było łatwe i przyjemne 3:0 dla nas, czy rywale się na nas zemszczą i wygrają ten mecz. Statystyki i nasza forma pokazuję, że to nie będzie łatwe zadanie dla nich.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2011, 00:00:25 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Co by było gdyby nie pewien pan z "11" na plecach!
« Odpowiedź #619 dnia: Sierpień 10, 2011, 21:20:42 »
Po statystykach powiedziałbym, że to WBA powinno wygrać ale to jednak ty strzelałeś bramki a nie oni ;). Znów świetny mecz tego pana z "11" :). Oby tak dalej. Powodzenia z moim Sunderlandem.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Co by było gdyby nie pewien pan z "11" na plecach!
« Odpowiedź #619 dnia: Sierpień 10, 2011, 21:20:42 »