Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235224 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline The Stig

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Derby Madrytu | Czas poczuć smak porażki... |
« Odpowiedź #880 dnia: Grudzień 29, 2011, 20:44:32 »
Szkoda porażki no, ale to Atletico dziś było lepsze. Szczególnie szkoda, że w tej 90 minucie Hulk sobie nie poradził. No ale cóz... To jest football! Są zwycięstwa i są porażki ;)

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Derby Madrytu | Czas poczuć smak porażki... |
« Odpowiedź #881 dnia: Grudzień 29, 2011, 20:50:44 »
Tak to już bywa czasami jest lepiej a czasami gorzej i tak było dzisiaj stało się to co się stało drużna Królewskich nie poradziła sobie z drużyną Atletico.Dobił was Falcao,który jest znakomitym piłkarzem i udowodnił to strzelając w 37 minucie bramkę ale jeszcze przed paroma minutami dokładnie w 32 trafił do siatki Freya Higuain przy pomocy Hazarda.Na razie jesteś liderem w lidze hiszpańskiej chociaż widać że Barcelona chce Ci tą pozycje odebrać i powoli Cię dogania jednak ma 2 punkty straty ale trzeba na nią jak najbardziej uważać bo po następnej kolejce może być już pierwsza

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Derby Madrytu | Czas poczuć smak porażki... |
« Odpowiedź #882 dnia: Grudzień 29, 2011, 21:10:02 »
Szkoda, przewaga topnieje :( Od kiedy pamiętam, Real nie przegrał z Atletico :P Niespodziewanie wstawiłeś do pierwszego składu Juanfrana, i chyba chłopak uległ presji. Gola strzela niezawodny Igła ;) W Twoim tekście jest jeden błąd - napisałeś, że bramka zdobyta przez Was w 32. minucie to trafienie honorowe. Tak nie było, ponieważ wyrównaliście, a dopiero potem Falcao strzelił na 2:1.



Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Derby Madrytu | Czas poczuć smak porażki... |
« Odpowiedź #883 dnia: Grudzień 29, 2011, 21:16:12 »
Szkoda porażki z Atletico :(
Mieli dużo szczęścia przy wygranej, ale i tak pokazali że są bardzo mocni, mają bardzo fajny skład :D
Chodź zagrałeś w rezerwowym składzie (taki skład chciałby mieć nie jeden klub) mecz był wyrównany. Całe spotkanie rozstrzygnęło się w pierwszej połowie, ale na szczęście i tak jesteś pierwszy w lidze :D
" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Derby Madrytu | Czas poczuć smak porażki... |
« Odpowiedź #884 dnia: Grudzień 29, 2011, 21:17:58 »
Co jak co ale porażki w derbach się nie spodziewałem, tyle lat wygrywania ale kiedyś każda passa musi się skończyć. Atletico ładnie się wzmocniło - Diego Milito, Javi Martinez czy też Frey. Dwa razy Casillas został ograny i trafili do pustej bramki ale to nie jego wina. Też mnie wnerwiają te mecze kadry przed spotkaniami ale cóż na to poradzić? Nie da się. Dwa punkty przewagi masz i musisz uważać by już ich nie stracić tak szybko.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Derby Madrytu | Czas poczuć smak porażki... |
« Odpowiedź #885 dnia: Grudzień 29, 2011, 21:34:29 »
Derby Madrytu zawsze są nieprzewidywalne :P Raz Real może wygrać 5:0, raz przegrać 2:0. Tym razem porażka. ATM się nieźle wzmocniło. Martinez, D. Milito, więc w tym sezonie mogą walczyć o wysokie cele, co pokazuje zwycięstwo z Wami. Jednak nie ma co się załamywać. To się pewnie zdarzy jeszcze nie raz :) Póki co mimo porażki są te 2 punkty przewagi ;)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Derby Madrytu | Czas poczuć smak porażki... |
« Odpowiedź #886 dnia: Grudzień 29, 2011, 22:01:44 »
Rezerwowy skład nie podołał zadaniu. Tym razem musiałeś przełknąć gorycz porażki w derbach miasta. Atletico było lepsze i zasłużenie zwyciężyło. Czołówka swoje mecze powygrywała i Twoja przewaga stopniała do 2 punktów. :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2011, 22:04:59 wysłana przez Lewy23 »

Offline SiłaNiebieska

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Derby Madrytu | Czas poczuć smak porażki... |
« Odpowiedź #887 dnia: Grudzień 29, 2011, 22:07:26 »
Szkoda meczu z Atletico jeszcze to są derby a widac było po strzałach ich przewagę, Chociaż posiadanie piłki miałeś większe to i tak nie udało się urwac punktu. ;)

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Derby Madrytu | Czas poczuć smak porażki... |
« Odpowiedź #888 dnia: Grudzień 29, 2011, 22:13:04 »
Oj szkoda porażki w derbach z Atletico,już dawno Real z nimi nie przegrał.
Ale widać w statystykach że byli od was lepsi .No cóż,zdarza się.
Ale są jeszcze 2 punkty przewagi nad Barceloną  :)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Derby Madrytu | Czas poczuć smak porażki... |
« Odpowiedź #889 dnia: Grudzień 30, 2011, 01:22:09 »

4. kolejka fazy grupowej.

" Świetny mecz Królewskich "


Olympikaos Pierus 1-3 Real Madryt
5' Mirallas (Torosidis) - 28' Ronaldo (Benzema), 48' Benzema (Ronaldo), 53' Benzema (Ronaldo)
80' Benzema, 87' Higuain


Królewscy pewnie ograli w wyjazdowym meczy Ligi Mistrzów ekipę z Pireusu 1-3 (1-2). Ekipa Mourinho w końcu zagrał tak jak od nich oczekiwano. Choć początek zaczął się bardzo źle to następne minuty pokazywały nam kto tutaj będzie stawiał warunki. Gra obronna Królewskich stała na wysokim poziomie. Defensorzy przerywali nie mal każdy atak gospodarzy. W ofensywnie nasza gra wyglądała równie dobrze. Real atakował co oczywiście przyniosło skutek w postaci trzech bramek. Od tego spotkania Królewscy będą występowi właśnie w takim ustawieniu (patrz. screen). Oczywiście przez taką formacje w składzie nie ma miejsca dla di Marii, ale za to jest Lass, który jest na prawdę bardzo wartościowym graczem.

Przejdźmy teraz do analizy wszystkich czterech trafień. Zaczęło się już szybko bo w piątej minucie. Piłkę na głowę Torosidisa centruję, któryś z pomocników ekipy gospodarzy. Torosidis zamiast uderzać zdecydował się na podanie do Mirallasa. Jak się okazało był to bardzo dobry wybór, bowiem ów gracz świetnie uderzył z powietrza czym samym pokonał Casillasa. Królewscy długo nie czekali z odpowiedzią. Już w 28 minucie Benzema wystawia świetną piłkę do Ronaldo, a Portugalczyk tylko zwiódł jednego rywala i oddał mocny strzał po którym piłka wpadła do siatki. Pod koniec pierwszej połowy świetnym odbiorem popisał się Fabio Coentrao. Portugalczyk od razu dograł do swojego rodaka - Ronaldo. Crack Królewskich świetnie dograł piętą do Benzemy, a Francuz tylko oddał strzał, który po chwili wylądował w siatce rywala. Na początku drugiej połowy doszło do podobnej sytuacji. Tym razem Ronaldo podał już w normalnym sposób, a Benzema po minięciu bramkarza skierował piłkę do siatki. Do końca spotkania jeszcze obie ekipy miały po kilka sytuacji, jednak nic nie chciało wlecieć do siatki..

Był to dobry mecz. Królewscy zagrali bardzo skutecznie, a tego ostatnio trochę brakowało. Nowe zestawienie spisało się nieźle. Piłkarze wiedzieli o co chodzi, każdy zajął się tym co miał i wyszło to na wielki plus drużynie. Po tym meczu Real nadal jest na drugiej pozycji i traci do liderującego Bayeru jeden punkt.

" W końcu zagraliśmy tak jak chcieliśmy. Zawsze mówimy sobie przed meczem, żeby wyjść i zagrać swoje i dziś właśnie tak się stało. Świetnie współpracowało mi się dziś z Crisem. Razem we dwójkę przeprowadziliśmy kilka akcji po których padły aż trzy bramki. Mam nadzieję, że trener będzie nas zestawiał w ten sposób jaki miał dziś miejsce. Gra nam się o niebo lepiej. Mesut i Fabio dobrze nas wspomagają na skrzydłach, a Xabi oraz Lassanna wspomagają nas z tyłu. Teraz przed nami ciężki mecz w lidze z Malagą, jednak myślę, że jak zagramy tak jak dziś to o sukces końcowy nie ma co się martwić " - zakończył zadowolony z nowej formacji Karim Benzema.

Ocena wg. Los Blancos Noticias:
9/10



Strzelcy oraz asystenci


Panowie już nie długo padnie 900 komentarz. Jest mi niezmiernie miło, że już przez te dwa i pół miesiąca jesteście ze mną. Zawsze gdy dodaję post po kilku minutach widzę już was czytających moją pracę. Jest to miłe uczucie kiedy doceniacie moje starania komentarzami. Przed nami jeszcze długa droga. Na razie mam wiele pomysłów na karierę także jeżeli nic głupiego się nam nie przydarzy to kariera może trwać i trwać. Mam nadzieję, że ta kariera wam się nie nudzi. W końcu piszę ją już dość długo to niektórych z was może nudzić ciągłe śledzenie moich dokonań :).
Jeszcze raz Dziękuję :).

Offline Grimer

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2011r.
  • Hala Madrid! ♥
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czwarta kolejka LM | Czy nastąpiło przełamanie? |
« Odpowiedź #890 dnia: Grudzień 30, 2011, 01:48:48 »
Dobry mecz z Grekami. Zacząłeś od straty gola, ale potrafiłeś się podnieść. Wbiłeś 3 bramki i to ty byłeś lepszy w dalszej części spotkania. Życzę udanego sezonu w Lidze Mistrzów. Hala Madrid! :)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czwarta kolejka LM | Czy nastąpiło przełamanie? |
« Odpowiedź #891 dnia: Grudzień 30, 2011, 02:09:35 »
Początek nie wróżył niczego dobrego, ale później było już tylko lepiej. Zagraliście bardzo dobry mecz i ostatecznie ograliście Olympiakos. Dobre zawody rozegrali Benzema i Ronaldo. Ci dwaj w głównej mierze przyczynili się do tryumfu.  ;)

Marginesem pisząc - gratuluję wytrwałości.  :)

12121p

  • Gość
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czwarta kolejka LM | Czy nastąpiło przełamanie? |
« Odpowiedź #892 dnia: Grudzień 30, 2011, 08:20:31 »
O ile kiedyś irytowały mnie twoje kariery(choć mistrzem pisania sam nie jestem) to dzisiaj prowadzisz bardzo dobra karierę. Juz nie tak często przytrafiają ci sie błędy typu "młode kanonierzy" wiecej, prawie nigdy. Brawo kolego i życzę wytrwałości

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czwarta kolejka LM | Czy nastąpiło przełamanie? |
« Odpowiedź #893 dnia: Grudzień 30, 2011, 09:26:37 »
no i kolejne formalne dosyc zwyciestwo realu nad olympiakosem, bo przeciez wedlug mnie grecy to zaden dla was rywal. takze moze i poczatek spotkania nie byl latwy, jednak odrobiliscie strate i wygraliscie zasluzenie to spotkanie.

co do twojej kariery to juz dawno ci mowilem ze jest swietna i jak nadal bedziesz gral to tylko proponuje zmienic stroje na nastepny sezon. ;) no i ze karanka ma zostac nowym coachem.

Offline Giggs11

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Ełk
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czwarta kolejka LM | Czy nastąpiło przełamanie? |
« Odpowiedź #894 dnia: Grudzień 30, 2011, 09:58:49 »
No gratulację pokonania Pireusu 3:1, ten sezon widać że jest cięższy niż poprzedni i już nie gromisz tak wszystkich. Czułem że nie długo odejdzie Joshe Mourinho, dlatego nie dziwi mnie to zbytnio. Widzę że grasz ustawieniem 4:2:2:2, bardzo przyjemnie się nim gra.
" border="0
Jedyni Bogowie Rapu!

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czwarta kolejka LM | Czy nastąpiło przełamanie? |
« Odpowiedź #895 dnia: Grudzień 30, 2011, 10:14:15 »
No szkoda tej porażki z Atletico przez to Barcelona traci do ciebie tylko 2 pkt ale za to dobrze ci poszło w Lidze mistrzów zasłużone zwycięstwo z grekami i dzięki temu meczowi Ronaldo awansuje na pierwsze miejsce w tabli asystentów.

Co do kariery to jest świetna jak dla mnie jesteś jednym z najlepszych jak nie najlepszym karierowiczem na forum twoje opisy są czytelne i estetyczne a to jest bardzo ważne też próbuje tak pisać ale mi to nie wychodzi życze Ci wytrwałości w pisaniu i powodzenia w kolejnych meczach  :)

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czwarta kolejka LM | Czy nastąpiło przełamanie? |
« Odpowiedź #896 dnia: Grudzień 30, 2011, 10:57:05 »
Coś ty twoja kariera może nudzić ? :D Czyta się ją świetnie, wg mnie jest najlepszą karierą na forum. Podoba mi się to, że pokazujesz drużynę od środka, poprzez wywiady, opinie itp. Teraz, gdy jeszcze zmieniłeś poziom, gracie gorzej co dodaje takiej "nutki dramatyzmu"  :D tej karierze :)
Zagraliście dobry mecz z Grekami mimo tego, że po pięciu minutach przegrywaliście. Jak widać nowe ustawienie spisało się na medal. Bardzo dobrze współpracuję duet Ronaldo - Benzema. W tym meczu we wszystkich bramkach sobie pomagali.

Offline Konfas

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 195
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czwarta kolejka LM | Czy nastąpiło przełamanie? |
« Odpowiedź #897 dnia: Grudzień 30, 2011, 11:27:07 »
No i rewanż na miarę oczekiwań ;P o to chodzi. Świetny duet Karim - Cris, choć nie przepadam za tym zawodnikiem to i tak sądzę, że ma ogromny talent. No i wg mnie nie potrzebne te kartki napastników, miałeś już pewną wygraną, więc nie potrzebnie faulowałeś :P

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czwarta kolejka LM | Czy nastąpiło przełamanie? |
« Odpowiedź #898 dnia: Grudzień 30, 2011, 11:33:50 »
Po słabym pierwszym meczu z Grekami,w rewanżu już nie pozbawiacie złudzeń która drużyna jest lepsza i pewnie wygraliście 3-1.
Co do zastępcy Mou stawiam na Karankę,ponieważ nie daże  wielką sympatią Del Bousqe ani Loewa.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czwarta kolejka LM | Czy nastąpiło przełamanie? |
« Odpowiedź #899 dnia: Grudzień 30, 2011, 11:36:47 »
Chyba już wracasz na dobre tory, nawet na Super Star. Mirallas po raz koejny zdobywa bramkę, kiedy na obronie są tacy zawodnicy jak Marcelo czy Sakho, a w bramce Casillas. Może przydałby Ci się taki zawodnik jako joker? Bo Hulk nie zachwyca.

Co do samej kariery - czytam ją od niedawna, ale obiecuję, że kiedy tylko będę miał czas i możliwości, będę Ci komentował. Kariera znakomita, jedna z lepszych, do tego tworzysz taki fajny klimacik, że ja, ogólnie bardziej lubiąc Barcelonę, nabrałem chęci i kończę pierwszy sezon Realem w ML. Wszystko jest ładne, przejrzyste, no i to, o czym już mówiłem - czuję ten Real czytając :) Tak jak mówił kolega wyżej - mógłbyś w przyszłym sezonie zmienić stroje.



TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid by, mojsesh | Czwarta kolejka LM | Czy nastąpiło przełamanie? |
« Odpowiedź #899 dnia: Grudzień 30, 2011, 11:36:47 »