Autor Wątek: Fulham F.C. by Emilek1908 | 25 kolejka | WAŻNA ANKIETA, głosujcie!  (Przeczytany 29446 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Przepraszam, że znowu ledwo zacząłem i już skończyłem. Nie odczuwałem jakiejś wielkiej radości z gry Chelsea mimo, że to mój ulubiony zespół. Tam już był cały gotowy skład, tylko mi jeden z drugim przychodził narzekać, że nie grają aż mi się ich już słuchać nie chce. Chciałem zagrać zespołem, który jest średniakiem jeśli chodzi o Premier League i gra w Lidze Europy. Taką drużyną jest Fulham, który ma ciekawy zespół. Mam nadzieję, że będzie to długa kariera, może uda mi się tak jak z Liverpoolem. :D

Gra: PES 2012
Patch: PESEdit Patch 2.0 + Fix
Poziom: Professional
Reset prevention: Włączone
Transfery: Low

Fulham F.C.

Pełna nazwa: Fulham Football Club
Barwy: biało-czarne
Data założenia: 16 sierpnia 1879 r.
Liga: Premier League
Stadion: Craven Cottage (miejsc: 25,700)
Prezes: Mohamed Al-Fayed
Trener: Martin Jol

Kadra na rundę jesienną 2011/2012
Kadra na pierwszej stronie będzie aktualizowana w przypadku każdej zmiany. Zmieniał się będzie także tytuł np. "Kadra na rundę wiosenną sezonu 2012/2013." Także po transferach zostanie ona uaktualniona, nie jest to jeszcze oficjalna kadra na nowy sezon.

Z Fulham na szczyt, wywiad z Jolem

Dziennikarz: Witam. Niebawem rozpocznie Pan pierwszy sezon pracy w Fulham, jak nastroje?

Martin Jol: Dzień dobry. Na pewno fajnie być częścią takiego zespołu jak Fulham. Mamy w zespole bardzo fajną atmosferę, jesteśmy głodni zwycięstw, także nastroje przed sezonem oceniam pozytywnie. Mam nadzieję, że przełoży się to na wyniki, a także na to, że będziemy wszyscy się znakomicie tutaj razem czuli i ta współpraca potrwa jak najdłużej.

Dziennikarz: Czemu zdecydował się Pan wrócić do Anglii?

Martin Jol: W Tottenhamie przeżyłem świetne lata swojej trenerskiej kariery, także zawsze będę z miłą chęcią wracał do Anglii, do Londynu. Byłem bez pracy, ofertę złożyło mi Fulham, dlaczego miałem jej nie przyjąć? Nie dość, że siedziałem w domu już znudzony tą bezczynnością to oferta przyszła jeszcze z Anglii, nie mogłem nie skorzystać.

Dziennikarz: Jak wygląda sytuacja kadrowa przed tym sezonem? Planujecie jeszcze jakieś wzmocnienia?

Martin Jol: Sytuacja kadrowa zła nie jest, jednak w walce na trzech frontach może być ciężko. Są w kadrze zawodnicy już dość wiekowi, którzy mogą powoli zacząć nie wytrzymywać tego tempa, jednak jestem pełen optymizmu gdyż są to profesjonaliści. Wiedzą, że mogą do mnie przyjść z każdym problemem. Kadra spokojnie może ugrać miejsce w Lidze Europy, a i w samej Europie możemy coś osiągnąć w tym sezonie. Co do wzmocnień, to złożyliśmy oferty czterem zawodnikom, jak się do nich ustosunkują to okaże się niedługo. Mogę powiedzieć, że cała czwórka to zawodnicy ofensywni.

Dziennikarz: A odejścia? Ktoś jeszcze odejdzie przed sezonem?

Martin Jol: Już wcześniej przesunęliśmy do rezerw kilku młodych zawodników, którzy i tak nie byli gotowi na grę na najwyższym poziomie, żeby zrobić miejsce dla nowych. Gdybym uznał któregoś z piłkarzy bardziej doświadczonych za niepotrzebnego to pewnie już by go tutaj nie było. Wątpię, żeby ktoś odszedł jeszcze przed sezonem.

Dziennikarz: Ustalił Pan jakieś oczekiwania względem zespołu na nadchodzący sezon?

Martin Jol: Fulham to klub ze sporymi ambicjami, jednak nie chcę za wiele obiecywać. Jesteśmy w stanie spokojnie powalczyć o miejsce w Lidze Europejskiej w przyszłym sezonie, mam nadzieję, że tak się stanie. W tym sezonie w Lidze Europejskiej także nie jesteśmy bez szans. Sądzę, że gdy będziemy grali na najwyższych obrotach to możemy nawet powtórzyć sukces sprzed paru lat, kiedy do Fulham grało w finale.

Dziennikarz: Dziękuję za rozmowę i życzę powodzenia w nadchodzącym sezonie.

Martin Jol: Dziękuję.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2011, 16:07:05 wysłana przez Emilek1908 »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2011, 19:22:35 »
Tak patrze, że nie ma kariery Chelsea i mówi co się stało ?
Szkoda, że nie odczuwałeś satysfakcji z gry no, ale cóż.. Też tak mam z tymi zawodnikami... Raz nie zagra w wyjściowym składzie to potem strzela fochy.. :D.
Co do Fulham. Jest raczej dobry klub patrząc oczywiście na to, że gra w Lidze Europejskiej oraz, że dwa sezonu temu był przecież w finale tych rozgrywek. Myślę, że jak będą chęci i takie tam tu ugrasz tym klubem naprawdę bardzo dużo :).

Offline kacp94er

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 12.06.2011r.
  • ¡¡¡ HALA MADRID ¡¡¡
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2011, 19:24:44 »
No widze że już zmieniłeś klub powodzenia Fulhamem myśle że pograsz nim troche dłużej niz Chealsea

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2011, 19:46:55 »
Hehehe karierowiczu... ;D

Fajnie że wybrałeś Fulham .. Myślę pociągniesz Nimi troszku..
No i czekam na następne posty..

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2011, 20:11:48 »
Oj Emil przestanę Ci komentować, jak tak będziesz zmieniał kariery jak jakieś rękawiczki, albo baby ;D.
Powodzenia tym Fulhamem, średni zespół, wydaje się LE to max co można z nich wyciągnąć :).
Zajrzyj do mnie w wolnej chwili ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline winner

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location: Rudno
  • Wiadomości: 65
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 29.04.2011r.
    • Status GG
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2011, 20:14:54 »
mogles lige zmienic ;d
Np Malaga CF dobry by było ;d

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 10, 2011, 20:38:18 »
No cóż kolejny klub w wykonaniu naszego emilka :) mam nadzieje ze tym razem juz na dluzej. powodzenia z ekipa z craven cottage, sa w stanie namieszac, lecz trzeba tego chciec.

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 10, 2011, 20:53:05 »
Szkoda że nie grasz już Chelsea,zmieniasz kluby jak rękawiczki :D Fulham też może być,dobry zespół.Żebyś pograł tym zespołem dłużej,powodzenia.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2011, 21:12:04 »
Sensacyjne transfery Fulham!

9 sierpnia, kilkanaście dni przed rozpoczęciem sezonu Martin Jol zorganizował specjalną konferencję prasową, na której zaprezentowanych zostało dwóch nowych graczy. Warto wspomnieć, że transfer jednego z zawodników został dopinany "na szybko", gdyż Jol mówił o zawodnikach ofensywnych zaś sprowadzony gracz jest defensy... może grać wszędzie z tyłu. Ale od początku, jako pierwszy został zaprezentowany właśnie ten zawodnik. Tutaj UWAGA! Jest to polski piłkarz i to na dodatek nie żaden Obraniak czy Boenisch, tylko Polak z krwi i kości!
Tym Polakiem okazał się... 27-letni Dariusz Dudka! Po odejściu z zespołu AJ Auxerre Jelenia sam postanowił zmienić otoczenie i niespodziewanie zgłosił się Fulham, zespól z Premier League. Polak może grać w obronie na wszystkich pozycjach a także jako defensywny pomocnik. Z braku laku może zagrać także z boku pomocy. Z Auxerre sprowadzony został za 3,3 miliona euro a kontrakt podpisał na 4 lata. Będzie grał w Fulham z numerem 15.
Drugim zaprezentowanym i ostatnim sprowadzonym przez Fulham w tym okienku transferowym został 24-letni Balazs Dzsudzsak. Jest to także o tyle sensacyjny transfer, że zawodnik już od niemal miesiąca dogadany był z rosyjskim Anzhi, jednak z powodu problemów osobistych nie złożył podpisu na kontrakcie. Wszyscy zarzucali mu wtedy "sprzedajność" i z ofertą niespodziewanie wyszedł Martin Jol. Ta została zaakceptowana przez PSV i "nawrócony" Balazs postanowił zerwać negocjacje z Anzhi i podpisać kontrakt z Fulham. Odzyskał tym samym sympatię wielu kibiców. Podpisał kontrakt na 3 lata, zaś trzeba było na niego wydać niespełna 9 milionów euro. Po tym jednak co prezentował w Holandii jesteśmy niemal pewni, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Węgier będzie grał z numerem 7 na koszulce.


- Bardzo cieszę się, że udało nam się pozyskać tych dwóch zawodników. Muszę przyznać, że Darek nie był naszym priorytetem ale ostatecznie zdecydowałem się go ściągnąć. Jest on zawodnikiem reprezentującym wysoki poziom, na dodatek bardzo wszechstronnym, czym przebił innych kandydatów. Taki zawodnik zawsze przyda się zespołowi, nie był drogi, także spokojnie przeprowadziliśmy transfer. Co do Balazsa to tutaj była trochę dziwna sytuacja, niby był już dogadany z Anzhi, a tymczasem podpisał kontrakt z Nami. W sumie nie nasza sprawa jak to tam było w Rosji, cieszymy się, że taki zawodnik jak on zasilił nasz zespół. Na pewno będzie on sporym wzmocnieniem, mam nadzieję, że szybko załapie angielski futbol.
- mówił na konferencji Martin Jol.

Terminarz na rundę jesienną!
1 kolejka Fulham F.C. 2-1 Swansea City
2 kolejka Newcastle United 1-3 Fulham F.C.
3 kolejka Fulham F.C. 0-0 Chelsea F.C.
4 kolejka Manchester City 3-3 Fulham F.C.
1 kolejka fazy grupowej LE Sporting Lizbona 0-1 Fulham F.C.
5 kolejka Arsenal F.C. 4-2 Fulham F.C.
6 kolejka Fulham F.C. 3-2 Sunderland A.F.C.
2 kolejka fazy grupowej LE Fulham F.C. 6-1 Dynamo Zagrzeb
7 kolejka Fulham F.C. 1-1 Stoke City
1. runda FA Cup Tottenham Hotspur 5-3 Fulham F.C.
8 kolejka Wigan Athletic 3-3 Fulham F.C.
9 kolejka Fulham F.C. 2-0 Bolton Wanderers
3 kolejka fazy grupowej LE Fulham F.C. 1-0 Rosenborg
10 kolejka Liverpool F.C. 1-1 Fulham F.C.
11 kolejka Everton F.C. 3-5 Fulham F.C.
4 kolejka fazy grupowej LE Rosenborg 1-2 Fulham F.C.
12 kolejka Queens Park Rangers 1-4 Fulham F.C.
13 kolejka Fulham F.C. 2-1 Aston Villa
14 kolejka Tottenham Hotspur 3-3 Fulham F.C.
5 kolejka fazy grupowej LE Fulham F.C. 1-3 Sporting Lizbona
15 kolejka Norwich City 1-3 Fulham F.C.
16 kolejka Fulham F.C. 2-2 Manchester United
6 kolejka fazy grupowej LE Dynamo Zagrzeb 1-0 Fulham F.C.
17 kolejka Fulham F.C. 3-2 Blackburn Rovers
18 kolejka Wolverhampton Wanderers 3-2 Fulham F.C.
19 kolejka Fulham F.C. 3-2 West Bromwich Albion
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2011, 10:00:15 wysłana przez Emilek1908 »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Transfery | Terminarz
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 10, 2011, 21:21:09 »
Ooo :). Cieszę się, że kupujesz Polaka bo to się rzadko zdarza na tym forum. Dudka to dość dobry gracz, który może grać na wielu pozycjach. A te 3,3 mln wyłożone za niego nie są wielkimi pieniędzmi. Też ciesze się z pozyskania Dzsudzsakam który też jest dobrym zawodnikiem. Za niego kwota to już zacznie większe pieniądze po aż 9 milionów, lecz myślę, że ta kasa nie zostanie wyrzucona w błoto, a Dzsudzsak jak i Dudka będą prezentować się bardzo dobrze. Terminarz na ten sezon dość dobry. Gorzej będzie tylko w 10 oraz 11 kolejce. Dwa ciężkie mecze pod rząd, lecz mam nadzieję, że uda ci się w nich coś ugrać :).

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Transfery | Terminarz
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 10, 2011, 21:25:50 »
transfery dobre i bardzo ciekawe, mam nadzieje ze dudka szybko zadomowi sie w podstawowej jedenastce wygryzajac etuhu czy murphiego ze skladu, co do wegra to takze niezly i bardzo szybki zawodnik. ;)

Redboy1993

  • Gość
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Transfery | Terminarz
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 10, 2011, 21:30:08 »
E tam spoko :) Wiem jak to jest gdy gra ulubioną drużyną nie daje satysfakcji :) Mam nadzieję, że z Fulhamem wypali :)

Ciekawe transfery się szykują. Al Fayed szasta pieniędzmi i dobrze (Cupiał i Wojciechowski powinni się od niego uczyć :D). Stawia ogromne pieniądze na zdolnych graczy. Widać że mierzycie wyżej niż na czołową siódemkę ligi :) Darek Dudka na pewno przyda się Wam w formacji defensywnej, to solidny choć niedoceniony piłkarz. Mam nadzieję, że jako pierwszy (nie licząc Szczęsnego) poradzi sobie w Premiership. Dzsudzsak to zdolny gracz, na pewno pomoże Wam w drugiej linii i na skrzydle. Ładnie żeście go sprzątnęli Anży Machczkale tuż przed nosem :D

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Transfery | Terminarz
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 11, 2011, 10:52:28 »
Ja tam nigdy nie przepadałem za Fulham, mały stary i ciasny stadion. Klub niby jakieś sukcesy ma,ale kiedy trzeba to gra bardzo słabo.

Myślę, że Dudka będzie tylko rezerwowym. Zobaczymy ;)

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Transfery | Terminarz
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 11, 2011, 13:05:01 »
Fajnie zobaczyć Polaka w PL, tylko żeby dostał szansę od Jola... Dudka jest wszechstronny, czym staje się bardzo przydatny w każdej drużynie, w której gra. Transfer Dzsudzsaka trochę mnie dziwi, bo masz kilku dobrych skrzydłowych, ale to na pewno przemyślana decyzja i Węgier bardzo się przyda w Fulham. Tylko jak możesz podkradać mi zawodników! >:( :D

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Transfery | Terminarz
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 11, 2011, 13:36:44 »
Fajnie że Dudka idzie do Premier League,i to do Fulham.Mało polaków gra w PL.Dzsudzsak też się przyda  ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Transfery | Terminarz
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 11, 2011, 20:01:57 »
No Emil zmieniasz te kluby w tym PESIE jak ja, no cóż kiedyś trzeba znaleźć ten właściwy. Oby The Cottagers byli tym, który chcesz prowadzić długo. Jest to tak jak nazwałeś średniak ligi angielskiej, ale czasami i on potrafi pokazać coś wielkiego, co udowodnili 2 lata temu docierając do finału Ligi Europejskiej. Zapowiada się bardzo ciekawy sezon. Do Anglii wraca stary dobry Martin Jol, bardzo lubię tego trenerai cieszę się że będzie ich trenować. Przeprowadziliście bardzo ciekawe transfery, szczególnie transfer Darka Dudki przypadł mi do gustu. Grałem AJ Auxerre i wiem co chłopina potrafi, to jest bardzo dobry gracz. Oby się sprawdził u ciebie i oby grał u ciebie tak jak u mnie Jodłowiec w Norwich w poprzedniej edycji PESA.

Co do drugiego transferu, to powiem ci dobry ruch. Balazs jest bardzo dobrym zawodnikiem, który napewno wam pomoże.

Podsumowując, macie bardzo ciekawy skład który przy odrobinie szczęścia może sporo namieszać w tym sezonie.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Transfery | Terminarz
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 12, 2011, 18:38:36 »
Musiałem przeinstalować na zero PESa, więc od nowa musiałem zacząć karierę. Przez to zmienił się terminarz, który jest już uaktualniony w poście wcześniejszym (spójrzcie sobie na 3, 4, 5 kolejkę...) oraz udało dokonać mi się zakupu napastnika, inni wcześniej się na mnie wypięli, tego udało jakoś mi się kupić. Na szczęście Balazs i Darek po raz drugi przyszli, także nie ma problemu.

Jeszcze jeden piłkarz w Fulham!

15 sierpnia o godz. 14:30 została zorganizowana jeszcze jedna konferencja prasowa. Tak naprawdę nie wiadomo było o co chodzi, gdyż Jol zapowiadał już brak transferów, a jego raczej by nie zwalniali, niedawno przybył do klubu. Jak się jednak okazało chodziło o nowego zawodnika londyńskiego klubu. Jol mówił na konferencji, że powiedział tak dlatego, żeby odwrócić jakiekolwiek plotki od jego zespołu gdyż było to potrzebne do sprawnych negocjacji, zwłaszcza że piłkarz nie byle jaki.
Nowym zawodnikiem Fulham został 26-letni napastnik Fernando Llorente! Hiszpan, mierzący 195 cm wzrostu gabarytami idealnie nadaje się do Premier League, oby tak też było w praktyce. Został on sprowadzony z Athleticu Bilbao, mówi się, że zapłacono za niego ponad 10 milionów euro, kwota oficjalnie została zatajona przez oba kluby. Jest to transfer dość dziwny, jeszcze jakiś czas temu mówiło się o sprzedaży rosłego napastnika do Arsenalu, tymczasem trafił on do teoretycznie słabszego klubu. Mamy jednak nadzieję, że wybrał dobrze i będziemy mieli z niego pociechę. W zespole będzie grał z numerem 9.

Powodzenia, Fernando!


- Jestem bardzo szczęśliwy, że zagram w takim zespole jak Fulham. Zawsze marzyłem o tym, żeby zagrać w angielskiej Premier League, to chyba najlepsza liga na świecie. Faktem jest, że wcześniej pytał o mnie Arsenal, jednak Athletic nie dostał żadnej oficjalnej oferty i na zapytaniu się skończyło. Byłem nieco zawiedziony, jednak na moje szczęście przyszła oferta z Fulham. Długo się zastanawiałem, była to trudna decyzja, jednak Fulham to świetny zespół. Grają w końcu w europejskich pucharach i mają wysokie aspiracje. Moim zdaniem z takimi zawodnikami jak Dzsudzsak, Duff czy Zamora jesteśmy naprawdę w stanie sporo osiągnąć zarówno w Europie jak i na krajowym podwórku. Wiem, że będzie to może nieco głupie, ale chciałbym znaleźć się z Fulham na koniec sezonu w pierwszej czwórce.
- mówił na konferencji nowy nabytek Cottagers.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 18:45:27 wysłana przez Emilek1908 »

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Jeszcze jeden gracz w Fulham!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 12, 2011, 18:55:54 »
Ah... tamten terminarz był dość dobry, a tu taki psikus... No cóż trzy kolejki pod rząd z bardzo, ale to bardzo ciężkimi rywalami, więc łatwo nie będzie. Patrząc z drugiej strony na tą sprawę to jak się uda wam ugrać wiele punktów to potem powinno być już tylko łatwiej. Dobrze, że też przyszli ci zawodnicy co mieli, ale cieszy mnie fakt, że Llorente zasili szeregi twojego klubu. Ten Hiszpan jest na prawdę bardzo dobry i dziwi mnie, że siedzie on jeszcze w Atleticu. Przy stałych fragmentach gry będziesz miał sporą przewagę bo ten zawodnik doskonale potrafi wykorzystać swój wzrost. Sam Hiszpan widzę cieszy się że zagra w Fulham. Mam nadzieję, że to będzie bardzo opłacalny transfer.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Jeszcze jeden gracz w Fulham!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 12, 2011, 19:53:40 »
No widać, że PES zaszalał i dostałeś w 3,4,5 kolejce mega ciężkie zespoły jakby Arsenal zamienić na United to mówiąc krótko mieliście mega prz*****ne, a tak jest tylko mega ciężko. ;) Trzeba w pierwszych dwóch meczach z teoretycznie słabszymi rywali zdobyć jak najwięcej punktów, by potem z większym spokojem podejść do gry z takimi rywalami. No masz co chciałeś, w końcu Llorente ci nie odmówił i dołączył do twojego zespołu. Bardzo ciekawy atak mogą stworzyć razem z Zamorą/Ruizem/Dembele. Lubię Athletic i często oglądam mecze tej drużyny, jestem wielce zdziwiony że taki gracz siedzi jeszcze w średniaku ligi hiszpańskiej zamiast trafić do lepszego zespołu. Arsneal zrobił błąd, że go nie kupił na czym wy skorzystaliście. Kwota transferu nie wielka, można powiedzieć że trafiliście na promocję. Sam zawodnik cieszy się z transferu, oby strzelił dla was mnóstwo goli w tym sezonie.

Offline Kuchar

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2008r.
  • Zapraszam www.fcbobrek.net
    • FC BOBREK
Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Jeszcze jeden gracz w Fulham!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 12, 2011, 20:23:40 »
No szkoda przeinstalowania PES-a .. Ma to jednak swój plus dało radę ściągnąć Fernando Llorente..
Myślę terminarz dość ciężki z początku.. Lecz zawsze lepiej mieć tych dobrych z początku gdy nie są w gazie i można sprawić sensację..

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Fulham F.C. by Emilek1908 | Jeszcze jeden gracz w Fulham!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 12, 2011, 20:23:40 »