Autor Wątek: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?  (Przeczytany 42352 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 05, 2012, 22:34:45 »

ps ty na pc grasz? to przecież zawsze scena ci zpolonizuje PESa :)

Tak jak w tym roku? Kilka miesięcy po premierze? Cenię, chłopaków, którzy się brali za to, ale w tym roku spolszczenie było bardzo słabej jakości, jeszcze te błędy z wywalaniem itd...

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 06, 2012, 01:17:34 »
Wazneze ktos sie za to wział:) mimo ów pomyłek teraz bd lepiej o ile bd mieli chęci i siły na to .... bo spooooooro to głupich dzieci pytajacych kiedy kiedy kiedy.......
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 06, 2012, 11:53:17 »
jednego nie rozumiem: czemu musicie negocjować z konami by oni zrobili spolszczenie? po prostu uzyskajcie zielone światlo i zrobcie je sami. Jeśli zadeklarujecie dobre tłumaczenie, wątpię by zrobiono wam problemy


To piłka, tekstu tu tyle co kot napłakał, nie róbcie dramy tylko się weźcie za to  :(



ps jak CDP wydawał pES 6 to kto robił wersję pl? Mogę sie mylić- jeśli tak to mnie poprawcie- samo CDP za to odpowiadało czy to robota Konami? wydaje mi się, ze CDP się za to zabrało

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 06, 2012, 12:25:20 »
To spytaj pentanozy ile tam było roboty, a do tego jest jeszcze życie prywatne..szkoła, praca, dziewczyna kobieta kochanka zależy kto jak ja, nie samą grą człowiek żyje, ale francuski koment jest fajny:) looon ballon;d
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 06, 2012, 13:01:22 »
Jakiej roboty? Siedząc w pracy 8 godzin dziennie w trzech można to ogarnąć spokojnie w tydzień. Tylko trzeba jeszcze dostawać za to kasę, żeby jakaś motywacja była. I pamiętać, żeby nie uwalić tego co my w tym roku.

Oczywiście mowa o tekście, nie wiem jak z komentarzem, bo tu trzeba by było podpisywać umowy z komentatorami etc.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2012, 13:03:40 wysłana przez pawlodar_10 »
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 06, 2012, 13:42:11 »
Jakiej roboty? Siedząc w pracy 8 godzin dziennie w trzech można to ogarnąć spokojnie w tydzień. Tylko trzeba jeszcze dostawać za to kasę, żeby jakaś motywacja była. I pamiętać, żeby nie uwalić tego co my w tym roku.

Oczywiście mowa o tekście, nie wiem jak z komentarzem, bo tu trzeba by było podpisywać umowy z komentatorami etc.


no dokładnie. Ja rozumiem, ze jakiś koleś ze sceny, który robił to sam i uwaga uwaga -PRO BONO (za darmo) , natrudził się przy tym


ale dla wydawcy , nie tak małego (choć chodzi o filmy, na poletku gier to słabeusz jak na razie) , to ŻADNE wyzwanie. Banalny tekst do przetłumaczenia , to nie staroangielski,  do tego nie ma tego wiele.




Teraz najlepsze: co mówi Krooger? Ot narzeka na "statki z importem". Nosz kurde, komuś marzy się gospodarka planowana i ochrona przed "stonką z zagranicy", ja pierdzielę  :o chcecie KONKUROWAĆ? chcecie by nie kupowano importów?


Dajcie wersję PL , z komentarzem i bezbłędnym tłumaczeniem- ludzie nawet dopłącą te kilkanaście zł więcej wzgledem wer z ang.





Panowie- wymagajmy od nich, nic za darmo. To wiek XXI, 2012, mamy wiele alternatyw, tak naprawdę to oni są od nas zależni. Wiedzcie to, a mając świadomość możecie stawiać pewne wymagania- wy sobie kupicie grę tam gdzie wam lepsze warunki zaoferują, wasze zycie nie ucierpi na tym ani na jotę

Ich owszem- nie zarobią pieniędzy a je stracą. Koniec ery dymania nas przez polskich wydawcow i ich pokrętnych tłumaczeń





 ;D ;D ;D

Krooger

  • Gość
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 06, 2012, 14:32:07 »
Krooger a czy w tym roku też się spóźnicie z premierą o trzy tygodnie?

czy a w ramach takiej "premiery na czas" znów gra będzie dostępna na konsole po 239 zł?

Sorry ale otrzeźwiejcie tam, kto kupi od was grę  w takiej cenie (i do tego spóźnioną - oby nie tym razem)


stary, dziś takie czasy, że 10 kliknięć i kurier wiezie mi z WBR grę taniej o 40 zł niż od Galapagos, tak, że naprawdę z taka polityką to od razu lepiej zwinąć zabawki , wstydu szkoda.

Gra będzie na czas. Opóźnienie PES 2012 spowodowane było tym, że porozumieliśmy się "za pięć dwunasta" i partia gier, która pojawiła się w Polsce nie była jeszcze wtedy w produkcji.

Rozumując twoim torem, cały rynek powinien się wycofać bo ZAWSZE gdzieś będzie taniej. My nie narzucamy cen detalicznych.

Krooger

  • Gość
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 06, 2012, 14:35:01 »
Pretensje to możemy mieć tylko i wyłącznie do Was. Mnie nie interesuje czy empik odrzucił czy nie ten tytuł. Jeśli podejmujecie się czegoś wydając tak wielki tytuł musicie prowadzić rozmowy, negocjować ze sklepami, żeby ten tytuł pojawił się na półkach. Choć tak swoją drogą ciekawe, że PES 2012 ściągany zza granicy był w empiku (wiadomo droższy), a waszego nie chcieli przyjąć...

@Orson, kończ waść. Kontrakt z Konami podpisali 3 tygodnie przed premierą, stąd wynikało opóźnienie. Co do ceny, to była ona normalna, z tym, że w większości sklepach gra była ściągana zza granicy, dlatego cena była taka a nie inna, bo gra nie była od Galapagos.

Ps. Dziękuje Krooger za tak obszerne wytłumaczenie sytuacji, liczę na Was.

Dzięki za zrozumienie. Co do empiku. My nie możemy zmusić nikogo do współpracy z nami. Chcieliśmy pokryć jak największy sektor rynku. Większość dużych dostawców nie miało z tym problemów. Czy to nadal źle świadczy o nas?

Gry, które pojawiły się w empiku prawdopodobnie zostały zamówione jeszcze przed momentem naszego porozumienia się z Konami. Empik został z drogim towarem na półkach. Ich problem. Zobaczymy jak nam pójdzie z PES 2013 w empik.

Krooger

  • Gość
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 06, 2012, 14:43:09 »

no dokładnie. Ja rozumiem, ze jakiś koleś ze sceny, który robił to sam i uwaga uwaga -PRO BONO (za darmo) , natrudził się przy tym


ale dla wydawcy , nie tak małego (choć chodzi o filmy, na poletku gier to słabeusz jak na razie) , to ŻADNE wyzwanie. Banalny tekst do przetłumaczenia , to nie staroangielski,  do tego nie ma tego wiele.




Teraz najlepsze: co mówi Krooger? Ot narzeka na "statki z importem". Nosz kurde, komuś marzy się gospodarka planowana i ochrona przed "stonką z zagranicy", ja pierdzielę  :o chcecie KONKUROWAĆ? chcecie by nie kupowano importów?


Dajcie wersję PL , z komentarzem i bezbłędnym tłumaczeniem- ludzie nawet dopłącą te kilkanaście zł więcej wzgledem wer z ang.





Panowie- wymagajmy od nich, nic za darmo. To wiek XXI, 2012, mamy wiele alternatyw, tak naprawdę to oni są od nas zależni. Wiedzcie to, a mając świadomość możecie stawiać pewne wymagania- wy sobie kupicie grę tam gdzie wam lepsze warunki zaoferują, wasze zycie nie ucierpi na tym ani na jotę

Ich owszem- nie zarobią pieniędzy a je stracą. Koniec ery dymania nas przez polskich wydawcow i ich pokrętnych tłumaczeń





 ;D ;D ;D

Życzę Wam wszystkim, żebyście kiedyś popracowali u dystrybutora gier video, poznali co to współpraca z korporacją japońską, jakie są wolumeny, warunki zakupu gier, chęć/niechęć do kwestii, które z zasady wydają się proste i wrócili tutaj na forum.

Zaręczam, że Wasze opinie zmieniłyby się co najmniej o 90 stopni.

Byłem kilkanaście lat dziennikarzem i miałem podobne opinie do Waszych. Popracowałem kilka lat w Cenedze, teraz pracuję już dwa lata w Galapagos i potrafię spojrzeć na to z dystansu. To nie jest takie oczywiste jeśli jesteś dystrybutorem. Lepiej mają wydawcy międzynarodowi - EA Polska, Ubisoft Polska, SCEP, Microsoft Polska, etc. My pracujemy na innych zasadach.

Czy Wy naprawdę uważacie, że nie chciałbym zagrać w PESa po Polsku???

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 06, 2012, 14:44:55 »
Co KONAMI ryzykuje/traci pozwalając Wam spolszczyć grę?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 06, 2012, 15:04:39 »

Czy Wy naprawdę uważacie, że nie chciałbym zagrać w PESa po Polsku???

Krooger to nie tak. To nie jest atak na twą personę jako Kroogera  ;D -zapewne jesteś spoko kolezką, ż ktorym byłoby miło walnac browca, pograć, pogadać

rozmawiamy jednak w tym momencie na lini Krooger- przedstawiciel dystrybutora - klienci


sam wiesz jak to jest- chcesz kupić autko , nie obchodzą cie rozterki i problemy dilera na Polske (a pewnie ma ich od groma) , masz na celu zakup tv? chcesz najlepszy produkt w najlepszej cenie, wybierasz najkorzystniejsza ofertę

co co mam tłumaczyć- takie prawa rynku, nie postaracie się, PRZEGRACIE SPRAWĘ , szkoda w ogóle inwestycji w takim przypadku.Polska wygląda dziś całkiem inaczej niż jeszcze kilka lat temu, pomijając sieć dostepną niemal wszedzie (zakupy internetowe) to jeszcze kazde niemal miasto ma kilka sklepików/ komisów z grami, które sprowadzają gry


nie ma szans- musicie konkurować jakoś, np poprzez polonizację, inaczej rynek wyautuje was raz dwa.  




ps po co mi PES po polsku? znam angielski ale lubię polskie wersję- z radością je kupuję. Bo mam uczucie, ze ktoś się stara, że to idzie w dobrym kierunku, chcę wesprzeć incjatywę

za to zdarzało mi się , że gdy Cenega wypiela się na lokalizację pewnej gry, zadałem sobie trud by kupić anglika , co kosztowało mnie o 5 zł drożej  ;D dosłownie nie przełknąłbym przykładania  ręki do takiej polityki

ps 2 z radością powitałbym polski komentarz, jestem jedną z 3 osób w Polsce, którym podobał się Borek z Kołtoniem z PES 6 ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2012, 15:10:16 wysłana przez Orson »

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 06, 2012, 15:21:06 »
I jeszcze jedno, napiszę w nowym poście by nie umknęło


Krooger w poprzednim roku osiągneliście wynik sprzedażowy x, jakie macie plany by go podbić znacznie?

bo naiwne jest przecież oczekiwanie, że nie zmieniając wiele oczekuje się wielkich zmian, prawda?


_________


ja wiem, ze takie EA Polska ma łatwiej z fifą bo stoją za nimi pieniądze giganta, mają wiec na reklamy itd. Ale to nic nie zmienia, świat przecież nie jest sprawiedliwy, los rozdał tak i tak karty, trzeba grać taką talią jaką się dysponuje
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2012, 15:22:43 wysłana przez Orson »

Offline TureckiRumun

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.05.2009r.
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 06, 2012, 16:30:11 »
Cytuj
ps 2 z radością powitałbym polski komentarz, jestem jedną z 3 osób w Polsce, którym podobał się Borek z Kołtoniem z PES 6

Chyba zdaje mi się że 5 bo ja i jeszcze jedna osoba też za :D

Orson... powiem Ci tak. Nie wiem czy będzie to odpowiedź na temat tego co pisałeś ale wiesz... japońce to wielka firma.. Galapagos to dla nich tylko polska.. mały rynek.. i jakoś ich chyba by nie kręciło wydawanie polskiego języka. A galapagos nawet jeżeli by chciało to konami rozdaje karty i jeżeli nie będzie możliwości to nie będzie spolszczenia... ja myślę że najpierw trzeba by kupywać grę tylko od galapagos.. aby nabić statystyki.. może polska stanie się wtedy bardziej atrakcyjna... i w ogóle jakoś się może zmienić. Ja nie wiem za bardzo jakby wpłynąć na to aby było spolszczenie, tylko to są takie moje małe przemyślenia. Oni chcą konkurencji napewno.. tylko mogą nie mieć możliwości. Pozdrawiam
Krooger.. nie wiem dlaczego ale jakoś kojarzysz mi się z CD Action :D lub click'iem :D

Offline Orson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 164
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.05.2012r.
  • PSNid: orson1234
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 06, 2012, 18:59:16 »
nie do końca- systematycznie wielkie firmy otwierały tu swoje filie- ot EA, Ubi , newsem ostatniego półrocza to otwarcie się SAMEGO WIELKIEGO ROCKSTAR- no i mamy Max Payne'a 3 w wersji PL (konsole, po raz pierwszy), można spodziewać się napisów do pozostałych gier tego giganta

Idzie ku lepszemu- ale my, gracze, MUSIMY WYMAGAĆ.


ps -mój ulubiony zwrot Borka "i siedziii w siatce, goooool"  :) do dziś pamiętam  :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2012, 19:03:52 wysłana przez Orson »

Offline TureckiRumun

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.05.2009r.
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:16:41 »
Zgadzam się..  cieszy mnie że stawiają na polski.. Konami jeżeli chce coś ugrać to też musi stawiać swoje filie... bo w europie... no chyba anglia tylko.. a mój tekst to spalił to jak gruszki w popiele albo cośt takiego

Offline WILOS

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.11.2007r.
  • REAL MADRYT
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 02, 2012, 09:23:49 »
Jeżeli Galapagos Interactive nie wyda gry po POLSKU to niech nie liczą na sprzedaż w Polsce. Pewnie cena w polskiej dystrybucji na konsole będzie wyższa, niż w sklepach z grami. Na ultimie już można kupić preordera za 179 zł. Jeżeli GI wydał by gre po polsku kilkadziesiąt tysięcy kopii by sprzedali na wszystkie platformy nawet w cenie 220 zł.

Ten Krooger coś kręci że nie mają wpływu, chcą zarobić niskim kosztem. Np w Rosji jest rynek dużo mniejszy niż w POLSCE a tam jest lokalizacja po Rosyjsku. Tamtemu dystrybutorowi się opłaca a GAlapagosowi nie. Aha napewno - jestem za starym koniem żeby mi takie bajki opowiadać.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 09:26:47 wysłana przez WILOS »
XBOX360 player

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 02, 2012, 10:48:52 »
Jeżeli Galapagos Interactive nie wyda gry po POLSKU to niech nie liczą na sprzedaż w Polsce.

Ten Krooger coś kręci że nie mają wpływu, chcą zarobić niskim kosztem. Np w Rosji jest rynek dużo mniejszy niż w POLSCE a tam jest lokalizacja po Rosyjsku. Tamtemu dystrybutorowi się opłaca a GAlapagosowi nie. Aha napewno - jestem za starym koniem żeby mi takie bajki opowiadać.

Będzie sprzedaż w (p)olsce.. tu mieszka za dużo mamionych bajkami bałwanów..poza tym po co komu polski komentarz.. jak się nie zna angielskiego to się można nauczyć czegoś:) albo słuchać francuskiego tekstu "loooon ballon" ;p
Pamiętaj że (p)olska to inny kraj niż Rosja.. tam jak taki Putin pierdnie to wszyscy tu czują.. a tu jak (k)aczyński coś powie to święty (b)oże nie pomoże...

Do tego warto zauważyć że pewnie (s)zaranowicza i tego 2-go trza by było mocno opłacić.. choć z drugiej strony oni dla EA robią komenty więc pewnie mają jakiś kontrakt na wyłączność..

Inna sprawą jest to że polski komentarz będzie.. Panowie na tym forum bd się nim zajmować.. przerobią komenta z fify 2013 i wklepia na pesa
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline WILOS

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.11.2007r.
  • REAL MADRYT
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 02, 2012, 10:54:16 »
No ja gram na XBOX-ie takze komentarzu po polsku nie uświadcze. A jezyk angielski koleżko nie jest dla mnie i dla wielu problemem, ale wolałbym posłuchać JAsiny i Babiarza po Polsku niż starego angola Beglisha
XBOX360 player

Krooger

  • Gość
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 02, 2012, 11:59:25 »
Jeżeli Galapagos Interactive nie wyda gry po POLSKU to niech nie liczą na sprzedaż w Polsce. Pewnie cena w polskiej dystrybucji na konsole będzie wyższa, niż w sklepach z grami. Na ultimie już można kupić preordera za 179 zł. Jeżeli GI wydał by gre po polsku kilkadziesiąt tysięcy kopii by sprzedali na wszystkie platformy nawet w cenie 220 zł.

Ten Krooger coś kręci że nie mają wpływu, chcą zarobić niskim kosztem. Np w Rosji jest rynek dużo mniejszy niż w POLSCE a tam jest lokalizacja po Rosyjsku. Tamtemu dystrybutorowi się opłaca a GAlapagosowi nie. Aha napewno - jestem za starym koniem żeby mi takie bajki opowiadać.

Nic nie kręcę. Capcom to chyba pierwsza japońska korporacja, która otwarcie wzięła się za lokalizacje, ale nie znam szczegółów. Do tej pory takie rzeczy się nie zdarzały. To dobry znak.

Polska wersja gry to nie takie "hop siup". Gra jest na licencjach, do lokalizacji trzeba zatrudnić osoby nie tylko po naszej stronie, ale przede wszystkim po stronie Konami. Programiści, testerzy, etc. Tutaj nie wystarczy przetłumaczyć grę i zrobić mastera. To nie jest gra wyłącznie na PC, którą moglibyśmy, gdybyśmy się uparli zrobić samemu. Do tego Konami potrzebuje BUDŻETU. Czegoś czego nikt nawet najlepszym pomysłem nie jest wstanie zmienić. Budżet jest święty. Nie ma budżetu na WYŁĄCZNIE polską wersję, musielibyśmy podpiąć się pod wschodnioeuropejskie SKU co łączy się z jeszcze bardziej złożonym procesem QA.

Niezależnie od ostatecznej wersji językowej, będziemy starali się nadać grze taką cenę, która zarówno dla nas, jak i dla Was będzie atrakcyjna.

I na koniec mała uwaga. Rosja jest NIEPORÓWNYWALNIE większym rynkiem niż Polska. To prawda - cenowo i jakościowo nie ma co porównywać, ale odnośnie ilości. No cóż. Tam nie liczy się towaru na ilości, ale na tony. Byłem, widziałem osobiście.

Krooger

  • Gość
Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 02, 2012, 12:05:30 »
Chyba zdaje mi się że 5 bo ja i jeszcze jedna osoba też za :D

Orson... powiem Ci tak. Nie wiem czy będzie to odpowiedź na temat tego co pisałeś ale wiesz... japońce to wielka firma.. Galapagos to dla nich tylko polska.. mały rynek.. i jakoś ich chyba by nie kręciło wydawanie polskiego języka. A galapagos nawet jeżeli by chciało to konami rozdaje karty i jeżeli nie będzie możliwości to nie będzie spolszczenia... ja myślę że najpierw trzeba by kupywać grę tylko od galapagos.. aby nabić statystyki.. może polska stanie się wtedy bardziej atrakcyjna... i w ogóle jakoś się może zmienić. Ja nie wiem za bardzo jakby wpłynąć na to aby było spolszczenie, tylko to są takie moje małe przemyślenia. Oni chcą konkurencji napewno.. tylko mogą nie mieć możliwości. Pozdrawiam
Krooger.. nie wiem dlaczego ale jakoś kojarzysz mi się z CD Action :D lub click'iem :D

Mówicie o polskich filiach wielkich wydawców w Polsce. Czy w Polsce jest jakaś filia wydawcy japońskiego? Nie. To niestety o czymś świadczy.

Tak, pracowałem w Click! swego czasu ;-)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2013 bez polskiej wersji językowej?
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 02, 2012, 12:05:30 »