Autor Wątek: Ѡelling United by TheKrzychu | Frustrujący mecz z Chelsea...  (Przeczytany 96000 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | Czyżby drobny kryzys już za nami ?!
« Odpowiedź #280 dnia: Czerwiec 04, 2012, 16:15:52 »
Ciekwy jest ten Doumbia. Polecam Ci Papiss'a Cisse i Demba Ba :)

No patrz! Następny !Czy wy karwa nie czytacie opisów!? Po co mi wymieniasz napastników, skoro Tongo Doumbia to środkowy pomocnik?! Pisze przecież jak byk! Nie jest to Seydou Doumbia o którym mówicie, tylko Tongo Hamed Doumbia, który za rok czy dwa z pewnością będzie grać w jednym z najlepszych europejskich klubach. On razem z M'Vilą rozwalają system w Ligue 1.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2012, 16:19:40 wysłana przez thekrzychu »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | Czyżby drobny kryzys już za nami ?!
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwiec 04, 2012, 16:19:26 »
O piszesz jednak, szukałem kariery w normalnym dziale ale znalazłem w archiwum, niech Lewy ją przeniesie ;). Czytam Doumbia widzę kogoś innego niż Seydou i się ucieszyłem bo nie chciałbym w twej ekipie go, za dobry. Kaska za Arshavina na prawdę niezła ;) Czekam na kolejne wpisy.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | Czyżby drobny kryzys już za nami ?!
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwiec 04, 2012, 16:55:31 »

Remis z aktualnym mistrzem Anglii !


Bramki:
-


W ramach dwunastej kolejki Welling United na własnym stadionie obecnego mistrza Anglii Liverpool FC. W tym sezonie The Reds równie grają dobrze, są na drugim miejscu, potrafili wygrać już 1:4 z Man City i Leicester, ale zdarzały im się też wpadki z Coventry czy Wigan. Piłkarze The Wings są na 6 pozycji, aczkolwiek obie drużyny dzieli tylko jeden punkt. Ciężką sytuacje przed tym meczem miał Liverpool. Gerrard, Carragher, Adam dopiero co powrócili po drobnych urazach, więc musieli zadowolić się tylko ławką rezerwowych, natomiast Agger musiał pauzować za czerwoną kartkę, którą obejrzał w poprzedniej kolejce przeciwko Manchesterowi City. W drużynie Welling na drobne uraz narzekają Achempong i Muniesa.
Kibice nie mogli narzekać na brak sytuacji w tym spotkaniu. W 11 minucie oglądaliśmy ciekawą akcję w wykonaniu piłkarzy z Merseyside.  Carroll ładnie podał na wolne pole do Bellamy'ego, ale Walijczyk minimalnie przestrzelił. W pierwszej połowie Welling głównie próbowali odpowiedzieć strzałami z dystansu, trzykrotnie próbował Anderson jednak bez powodzenia. W 62 minucie Lucas Leiva ładnie dostrzegł na lewej flance Enrique, Hiszpan dośrodkował wprost na głowę Carrolla, ale Anglik będąc zupełnie niepilnowany strzelił obok słupka. Chwilę później napastnik Liverpoolu będący obecnie w tym sezonie najlepszym strzelcem Premier League (10 goli na 12 meczów) nie wykorzystał ładnego podania kolegi z zespołu i trafił w prawy słupek bramki. W 89 minucie meczu Henderson został sfaulowany w narożniku boiska. Angielski pomocnik dośrodkował w pole karne gdzie najwyżej wyskoczył Coates, ale Urugwajczyk główkował wprost w Pepe Reinę, którzy był bardzo dobrze ustawiony. Ostatecznie mecz zakończył się remisem, ale patrząc na grę obu zespołów - podział punktów jak najbardziej się należał.


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0d56c9dd29cd9269a07f403540c4742a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0d56c9dd29cd9269a07f403540c4742a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Następny mecz:
13 kolejka Premier League: Manchester United - Welling United

Offline makapaka.

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 311
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.05.2011r.
  • Milan.
  • Gram w: ...
Odp: Welling United by TheKrzychu | Mecz z aktualnym mistrzem Anglii. Jak poszło ?!
« Odpowiedź #283 dnia: Czerwiec 04, 2012, 17:02:02 »
Widać bardzo trudny masz kalendarz, najpierw Liverpool a później United.
Z Liverpoolem poszło Ci dobrze. Co z tego, że zremisowałeś, to jednak bardzo dobry wynik.

Czekam na United i później Ligę Europy .

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Welling United by TheKrzychu | Mecz z aktualnym mistrzem Anglii. Jak poszło
« Odpowiedź #284 dnia: Czerwiec 04, 2012, 17:05:58 »
Kurva! Doumbia swoją drogą, ale mówie o ataku teraz! Bo ataku świetnego to nie masz, a przydałby się jakiś przywódca.
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | Mecz z aktualnym mistrzem Anglii. Jak poszło
« Odpowiedź #285 dnia: Czerwiec 04, 2012, 18:00:33 »
Kurva! Doumbia swoją drogą, ale mówie o ataku teraz! Bo ataku świetnego to nie masz, a przydałby się jakiś przywódca.

A po co mi świetny atak ?! Niech będzie trudniej :P Leon Best z Longiem na zmianę strzelają. Castillion bardzo dobrze i szybko się rozwija, obecnie ma już 77 overallu (jak zaczynałem miał 66). W kadrze mam jeszcze Loicka Piresa, który co prawda nie ma formy, ale jak już wejdzie na murawę to zaliczy asystę albo zdobędzie gola :) Jako cofnięci napastnicy mogą też grać skrzydłowi Brown, Orlandi :) Obecnie Best na bodajże 13 występów ma 7 trafień, więc chyba nie jest źle :)

Widać bardzo trudny masz kalendarz (...)Czekam na United i później Ligę Europy .
Tja, był Liverpool, będzie United, potem Porto w LE, potem dwa dni później już mecz z Derby County i potem czas na Chelsea.

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Welling United by TheKrzychu | Mecz z aktualnym mistrzem Anglii. Jak poszło ?!
« Odpowiedź #286 dnia: Czerwiec 04, 2012, 19:10:07 »
Carroll królem strzelców (normalnie jak u mnie w karierze Liverpoolem, której nie opisuje :) ) Podział punktów zasłużony jak najbardziej. Obie ekipy miały swoje szanse, ale je marnowały. Najlepszą okazję miał Andy, ale trafił tylko w słupek. Twój rywal był osłabiony i to ci na pewno pomogło. Remis z mistrzem Anglii cieszy i to bardzo.

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Welling United by TheKrzychu | Mecz z aktualnym mistrzem Anglii. Jak poszło
« Odpowiedź #287 dnia: Czerwiec 04, 2012, 19:12:21 »
Szkoda. Z wielką chęcią bym pooglądał grę wielkiego napastnika :)
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | Mecz z aktualnym mistrzem Anglii. Jak poszło
« Odpowiedź #288 dnia: Czerwiec 04, 2012, 19:38:31 »
Szkoda. Z wielką chęcią bym pooglądał grę wielkiego napastnika :)

Ja tam "gwiazdkami" nie lubię grać :) Nie sądzisz, że Best po tym sezonie może stać się jednym z "wielkich" napastników, skoro będzie strzelał tak często albo częściej jak dotychczas? :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2012, 19:40:27 wysłana przez thekrzychu »

Offline leni55

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2012r.
Odp: Welling United by TheKrzychu | Mecz z aktualnym mistrzem Anglii. Jak poszło ?!
« Odpowiedź #289 dnia: Czerwiec 04, 2012, 19:49:20 »
Arshavin poszedł za kasą niestety a może raczej stety bo mógł po sezonie odejść za darmosze :P Spearing byłby mile widziany w Welling, czekam na jego transfer.
Dobry mecz z The Reds, ciekawe sytuacje, zabrakło jednak bramek ;) W tabeli trzymacie się jednak na dobrym miejscu, trzeba grac o każdy punkt a teraz ciężkie mecze.

"Jeśli nie możecie podjąć decyzji w swoim życiu, jesteście cholernym
zagrożeniem. Wasze miejsce jest w Parlamencie!"

Offline Positive

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location: Tomaszów Mazowiecki
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 17.03.2012r.
Odp: Welling United by TheKrzychu | Mecz z aktualnym mistrzem Anglii. Jak poszło
« Odpowiedź #290 dnia: Czerwiec 04, 2012, 19:57:02 »
A mogę się dowiedzieć wiek Best'a? Ja tez nie lubie grać gwiazdkami :) a Arshavin to był przeciętniak? Miałeś jedną gwiazdę to moze poszkaj innej. Wątpie, czy Best wygra wysokie miejsce :) a Best i Cisse... Mmmmm... Szkoda, ze tego nie zobaczę.
''Czuję to tak mocno, jak jeszcze nigdy dotąd
Kiedy siedzę tutaj z fajkiem, z ciężkim kacem, późną nocą
Niosę swoją prawdę, mikrofon jest moją kosą
Trzymam ją na Twoim gardle, dobrze radzę, milcz jak posąg.''

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | Samobój daje zwycięstwo...komu?!
« Odpowiedź #291 dnia: Czerwiec 04, 2012, 20:47:48 »

@Posetive - Best ma 27 lat :) Wiem stary już, ale np. Castillion ma lat 21 albo 22 i on będzie gwiazdą :) Teraz korzystam z wysokiej formy Besta, ale to z Holendra myślę zrobię piłkarza wielkiego formatu. Szybko się rozwija, więc myślę że w końcówce następnego sezonu będzie miał już grubo ponad 80 overalla, skoro przez sezon overall skoczył mu o 10 pkt :P Obecnie moją gwiazdą jest Henderson, który nie dość , że po dobrym sezonie w lidze, został powołany na Euro 2012 gdzie został wybrany do najlepszej "11" turnieju :)  I został obok Xaviego najlepszym asystującym. Poczytać o tym możesz tutaj: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
----

Na wstępie tego newsa chciałbym Was przeprosić za wcześniejsze wprowadzenie w błąd. Pamiętacie jak robiłem podsumowanie okna transferowego!? Skupiłem się głównie na transferach z "Transfer Market News", ale okazało się, że tam PES nie uwzględnia wszystkich transferów (o czym nie wiedziałem!). I tak oto np. Xavi z LFC przeniósł się do Chelsea Londyn, Andrea Pirlo z Juventusu do Man United, Maxi Rodriguez zamienił LFC na Schalke 04, Witsel z Benfici poszedł do Anzhi, a Neymar reprezentuje teraz barwy Spartaka Moskwa. Są to brakujące transfery. Dopiero teraz zauważyłem, że coś nie halo, jak Pirlo ujrzałem w United :)


Samobój Fabio w 93 minucie daje zwycięstwo The Wings!



Bramki:
10 min  Long (as. Henderson)  na 0:1
84 min  Chicharito (as. Nani)  na 1:1
93 min  Fábio da Silva (samobój)  na 1:2



Welling pojechało na Old Trafford by tam zmierzyć się z obecnym liderem w tabeli Premier League - Manchesterem United. W drużynie Welling od pierwszych minut zagrał Anderson, który jeszcze w poprzednim sezonie był piłkarzem Czerwonych Diabłów. Już w 4 minucie meczu Manuel Almunia musiał pokazać swoje bramkarskie umiejętności broniąc strzał z pół-woleja sprzed pola karnego - Luisa Naniego. Była to ciężka piłka do obrony, uderzona była z wielką rotacją, ale Hiszpan poradził sobie znakomicie. W 10 minucie Shane Long wywalczył rzut rożny z lewej strony. Chwilę później Irlandczyk wykorzystał dośrodkowanie Hendersona dają prowadzenie własnemu zespołowi. W 21 minucie przed szansą wyrównania wyniku stanął Berbatov, ale uderzył wprost w Almunię. Próbował jeszcze strzał swojego kolegi z drużyny poprawić Wayne Rooney, ale piłka poszybowała obok prawego słupka bramki The Wings. Chwilę później płasko z dystansu strzelał Park Ji Sung, ale piłkę pewnie złapał bramkarz Welling. W ostatnich minutach pierwszej odsłony Vincent Pajot trafił w boczną siatkę po niezłym prostopadłym podaniu Alberta Dorcy. W przerwie meczu trener Manchesteru zdecydował się na dokonanie dwóch zmian. Z boiska zeszli bezproduktywni dzisiaj Berbatov i Young, a w ich miejsce weszli Javier Hernandez oraz Danny Welbeck. Z początkiem drugiej połowy to Czerwone Diabły częściej byli przy piłce i to oni oddawali więcej strzałów. W 68 minucie zarówno obrońcy jak i pomocnicy The Wings totalnie się pogubili, ale Welbeck nie potrafił skierować piłki do siatki. Sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry doczekaliśmy się bramki na 1-1. Zaczęło się od odbioru Vidica, piłkę dostał Nani, który bezpośrednio zagrał do Chicharito, a ten pokonał Almunię. W tej akcji swój udział miał też Welbeck, który swoją grą bez piłki zmylił obrońców Welling i Meksykanin miał prawie, że pustą drogę do bramki. W doliczonym czasie gry De Gea sparował mocny strzał z dystansu Marca Muniesy i Welling dostało rzut rożny. Henderson dośrodkował w pole karne, czujnie futbolówkę wybili obrońcy, na uderzenie z woleja zdecydowal się Dorca i mieliśmy bramkę na 1-2 ! Piłka po drodze odbiła się od Fabio, całkowicie myląc hiszpańskiego golkipera. Takiej ciszy na stadionie dawno nie było słychać, Teatr Marzeń ucichł! Ciszę tą przerwał gwizdek Phila Dowda, który zakończył to spotkanie!

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0d56c9dd29cd9269a07f403540c4742a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0d56c9dd29cd9269a07f403540c4742a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Następny mecz:
5 mecz fazy grupowej LE: FC Porto - Welling United

Jeśli The Wings awansują dalej zapewnią sobie awans do fazy pucharowej.
W przypadku remisu bądź porażki wszystko będzie zależeć od wyników ostatniej kolejki fazy grupowej w tym w meczu z Evian.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2012, 20:55:10 wysłana przez thekrzychu »

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Welling United by TheKrzychu | Samobój na Old Trafford daje zwycięstwo...komu?!
« Odpowiedź #292 dnia: Czerwiec 04, 2012, 21:43:32 »
krzychu znowu w Welling, i to mi się podoba :) Też nie lubię grać gwiazdkami, gra dla mnie wtedy traci ogromnie ze swego uroku, a tak przynajmniej jest świadomość tego, że ciężka praca nie idzie na marne. Pozytywne zaskoczenie w meczu z MU. Silva musiał być ogromnie załamany po tym golu, ale tym lepiej, że to Welling wywozi 3 punkty z Old Trafford.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Welling United by TheKrzychu | Samobój na Old Trafford daje zwycięstwo...komu?!
« Odpowiedź #293 dnia: Czerwiec 04, 2012, 22:51:05 »
Diabły same siebie pokonały :D. Pewnie da Silvie teraz musi być bardzo, ale to bardzo przykro. W sumie przypadkowo skierował piłkę do własnej siatki, ale to jednak zalicza się jako trafienie samobójcze.
Teraz czeka was spotkanie w Lidze Europy. Wygracie a awans jest zapewniony. Powodzenia.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: Welling United by TheKrzychu | Samobój na Old Trafford daje zwycięstwo...komu?!
« Odpowiedź #294 dnia: Czerwiec 05, 2012, 09:27:09 »
Cieszy mnie to, że powracasz. Śledzę karierę od początku z małymi przerwami i trzeba przyznać jest ciekawa. Tym razem podjąłeś moje United, które z resztą pokonałeś. Zwycięstwo na Old Trafford to wspaniała sprawa nawet dla najlepszych z najlepszych. Mógł być remis jednak Fabio w jednej z ostatnich akcji spotkania wpakował piłkę nie do tej bramki.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | Jesteśmy świadkami nowej historii !
« Odpowiedź #295 dnia: Czerwiec 05, 2012, 10:23:12 »

Welling awansują dalej! Jesteśmy świadkami nowej historii !



Bramki:
5 min  Arszawin (as. Acheampong)  na 0:1
37 min  Leon Best  na 0:2



Już od pierwszych minut widać było, że gospodarze będą szanować piłkę, konstruując atak pozycyjny, a goście będą czyhać na błąd rywala, aby później skontrować i zadać cios. Dla Welling taka okazja trafiła się już w 5 minucie, kiedy to po ładnym podaniu Achemponga wielką klasą i umiejętnościami w polu karnym wykazał się Andrij Arszawin wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. 7 minut później mogliśmy obejrzeć odpowiedź Porto, kiedy sytuacje sam na sam z Almunią nie wykorzystał młody James Rodriguez. W 37 minucie bramkę na 0:2 zdobył Leon Best po błędach obrony Smoków. (Chyba bug PESa bo obrońcy stali jak kołki...). Dosłownie kilkanaście sekund tuż p rozpoczęciu drugiej połowy Helton wybił, a raczej podał piłkę wprost pod nogi Joela Valenci. Ekwadorczyk uderzył bardzo technicznie, ale zabrakło precyzji w tym uderzeniu. W 51 minucie Hulk dośrodkował/strzelał na bramkę z lewej flanki, był bliski przelobowania Almunii, na całe szczęście piłka zatrzymała się na poprzeczce i wyszła poza linię bramkową. Chwilę później zawodnicy FC Porto stworzyli sobie kolejną sytuację podbramkową, ale Iturbe został zatrzymany przez golkipera Welling. W ostatnich minutach meczu gospodarze bili głową w mur, posyłali setki dośrodkowań w pole karne, ale nic z tych akcji nie wychodziło, bowiem czujnie grali obrońcy The Wings. W okolicach 90 minuty szansę na podwyższenie wyniku miał Anderson, który został obsłużony przez Castilliona, jednakże Brazyliczyk uderzył w dobrze ustawionego Heltona. Po doliczonych 3 minutach polski sędzia piłkarski Marcin Borski zagwizdał po raz ostatni w tym meczu i obie drużyny razem mogły świętować awans do dalszej fazy grupowej.


REJESTRACJA lub LOGOWANIE    REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0d56c9dd29cd9269a07f403540c4742a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0d56c9dd29cd9269a07f403540c4742a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Następny mecz:
14 kolejka EPL: Welling United - Derby County

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | Mecz z Porto w Lidze Europejskiej...
« Odpowiedź #296 dnia: Czerwiec 05, 2012, 15:45:56 »

Rafael Romo będzie następcą Almunii ?!!



Oficjalnie z dniem 1 stycznia 2013 roku Rafael Romo zostanie piłkarzem Welling United.
22-letni wenezuelski bramkarz kosztować będzie dwa miliony euro. Ten mierzący 197 cm golkiper jest wychowankiem zespołu Atlético Turén. W 2007 trafił do Llaneros FC. Tam przez dwa sezony będąc rezerwowym wystąpił w 27 ligowych spotkaniach i wywarł dobre wrażenie, dzięki czemu dostał powołanie do młodzieżowej reprezentacji Wenezueli do lat 20. Wraz z nią wystąpił na Mistrzostwach Świata. Romo miał kilka udanych interwencji i został uznany za jeden z największych talentów na tej pozycji. Po tej imprezie był na celowniku Manchesteru City, FC Porto oraz Genoi, ale ostatecznie wybrał Udinese Calcio. Tam jest dopiero trzecim wyborem, a niepowtarzalnym numerem jeden wśród słupków jest wice-kapitan "Zebrette" - Handanović. Ostatnie pół sezonu spędził na wypożyczeniu w Estudiantes de Merida (wenezuelska Primiera Division), wystąpił w 14 meczach i zebrał niezłe recenzje. Obecnie nadal grzeje ławę w Udinese, ale mimo to na zmianę z Ronnym Vegą reprezentuje swoją ojczyznę w meczach międzynarodowych. W poprzednim, letnim oknie transferowym Romo odrzucił oferty Sunderlandu, Villarealu i Juventusu.
.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | Mecz z Porto w Lidze Europejskiej...
« Odpowiedź #297 dnia: Czerwiec 05, 2012, 15:49:19 »

Pewna wygrana z beniaminkiem...



Bramki:
4 min  Castillion (as. Orlandi)  na 1:0
68 min  Henderson (as. Castillion)  na 2:0
78 min  Brown (as. Duffy)  na 3:0



Będące obecnie trzecie w tabeli Welling podejmowało drużynę Derby County, którzy zajmują ostatnią lokatę w lidze po 13 spotkaniach. Podopieczni Finnana byli faworytami w tym spotkaniu i też to było widać na boisku. Już w czwartej minucie The Wings zdobyli pierwszą bramkę. Posłaną piłkę w pole karne przez Orlandiego pewnie wykorzystał Geofrrey Castillion. Od tamtej spory Welling kontrolowało sytuację na boisku, spokojnie rozgrywając piłkę, grając "tiki-takę". W 68 minucie było już 2:0. Clarke ładnie wypuścił po lewej stronie boiska Castilliona, Holender od razu dograł do Hendersona, a Anglik precyzyjnym strzałem w okienko bramki pokonał Fulopa. Popularne "Barany" potrafiły tylko zagrozić akcjami ze stałych fragmentów i trzeba powiedzieć, że dwukrotnie byli bliscy zdobycia bramki, ale w obu przypadkach futbolówka trafiała w poprzeczkę. W 78 minucie ładnie do akcji ofensywnej podłączył się defensywny pomocnik Duffy, który dziś pełnił funkcję prawego defensora. Jego dośrodkowanie w pole karne wykorzystał Kayleden Brown ustalając wynik tego spotkania.

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0d56c9dd29cd9269a07f403540c4742a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0d56c9dd29cd9269a07f403540c4742a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

REJESTRACJA lub LOGOWANIE    REJESTRACJA lub LOGOWANIE    REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Następny mecz:
15 kolejka EPL: Welling United - Chelsea Londyn



Polak w drużynie Welling!



Welling United potwierdziło na swojej stronie internetowej, że klub uzgodnił warunki transferu z Maciejem Rybusem i Terekiem Groźnym.
Maciej Rybus to wychowanek Pelikana Łowicz, ale karierę seniorską rozpoczął w Legii Warszawa. Lewy pomocnik po spędzeniu 5 lat i rozegraniu ponad stu spotkań dla "Wojskowych" zdecydował się na transfer do czeczeńskiego zespołu grającego w rosyjskiej Priemjer Lidze. I tak od zimy 2012 roku, 22-letni skrzydłowy został piłkarzem Tereka Groźnego. W rundzie wiosennej poprzedniej kampanii rozegrał 11 spotkań i zapisał 3 bramki na swoim koncie. W tym sezonie Rybus jest tylko rezerwowym, zagrał tylko 3 mecze, ale zdążył zaliczyć 4 asysty. Nieoficjalnie mówi się, że jest pokłócony z obecnym trenerem Stanislavem Cherchesovem i prędzej czy później musiałby zmienić otoczenie. Koszt przenosin Polaka do drużyny z Premier League będzie wynosić 4,5 miliona, w tym niecałe 1,5 miliona odszkodowania dla klubu za przedwczesne zerwanie umowy. Nieoficjalnie mówi się, że reprezentant Polski podpisze 2,5 letni kontrakt.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | 2 mecze, 2 transfery. Zapraszam :)
« Odpowiedź #298 dnia: Czerwiec 05, 2012, 15:58:15 »
Świetne wyniki, gratuluję ogrania Manchesteru United, gratuluje także wygrania z FC Porto czym samym awansowaliście dalej, piękne chwile i pomyśleć że gdyby nie Chelsea to by was w tych rozgrywkach nie było ;). Pewnie ograłeś beniaminka i idziesz po majstra ;).

Rybus? Bardzo ciekawe posunięcie, na początku pomyślałem że to Polański :D :D :D. Czekam na jego podbój Premier League, potencjał ma.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Welling United by TheKrzychu | 2 mecze, 2 transfery. Zapraszam :)
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwiec 05, 2012, 16:29:46 »

The Blues o wiele bardziej skuteczniejsi ! Sędzia nie ogarniał...



Bramki:
30 min  Sturridge na 0:1
40 min  Sturridge (as. Mata)  na 0:2



Nie będzie dłuższego opisu tego spotkania,więc zapraszam do obejrzenia skrótu, który jest w bardzo dobrej jakości. Ogólnie powiem tylko, że to Welling przeważało w posiadaniu piłki, niestety zawodnicy Chelsea ciągle mnie faulowali, przewracali, ale sędzia nie reagował. Dodatkowo na początku drugiej połowy po wślizgu Essiena (faulu wg sędziego nie było), Brown nabawił się kontuzji i musiał opuścić boisko. Obie drużyny stworzyły sobie dogodne sytuacje, ale to The Blues wykazali się lepszą skutecznością...

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  REJESTRACJA lub LOGOWANIE  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0d56c9dd29cd9269a07f403540c4742a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=0d56c9dd29cd9269a07f403540c4742a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Następny mecz:
16 kolejka EPL: Everton FC - Welling United

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Welling United by TheKrzychu | 2 mecze, 2 transfery. Zapraszam :)
« Odpowiedź #299 dnia: Czerwiec 05, 2012, 16:29:46 »