Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1225439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OnoMatoPeja

  • Gość
Cytuj
Weź pojmij, że pes wychodzi na konsole a później dopiero wychodzi konwersja na pc a konsole mają konkretne bebech, których nie da się wymienić, więc trzeba tworzyć grafikę pod te bebechy a jaki sprzęt mają pctowcy KONAMI nie obchodzi ponieważ oni robią grę pod konsole.

Aha, fajnie....

Konsola czy PC, jeden kit. Obie są porównywalne w tym samym przedziale cenowym z tym że PC silniejsze (za większą kasę).
Wszystko da się zrobić. Kwestia umiejętności i reszty co pisałem.

FIFA14 to nie grafika na nowym silniku, ale jak wspomniało, nie do końca EA to nowe możliwości w fizyce, realizmie. Grafika to tylko smaczek. I na tym opierał się mały zwiastun EA.
Są ludzie co wielbią grafikę na pierwszym planie i tacy co liczą na dobrą grę, bez względu na grafikę bo liczy się realizm i dobra zabawa.

Offline Synek.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2013
  • location: P-ce
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.05.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
W tym roku chyba wrócę do PES-a (ostatni 2010), bo gram na PC, a EA Sports znów nie da gry na PC takiej jak na nowe konsole, a PES będzie na nowym silniku.

Offline kamillo_pl

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2010r.
Niech oni poprawią ML tzn żeby można było po sezonie odejść do innego klubu a nie grać cały czas w tym samym, jakieś dodatkowe negocjacje z zawodnikami i klubami przy transferach i co mnie najbardziej irytuje w tej całej karierze, że kapitan drużyny jest zawsze niezadowolony z czegoś, coś mu nie pasuje, a zawodnicy podstawowego składu jak tylko chociaż raz posadzę ich na ławce to od razu mają pretensję - głupota.

Offline Kosimazaki

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.05.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Ja myślę, że zrezygnują z ML i zrobią nowy, miejmy nadzieję lepszy tryb

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
6 czerwca na PRE E3 dowiemy się więcej.

Offline piotr777

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 68
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.09.2010r.
Wszystkie tryby są w pewnym sensie kulawe. W BAL przydałaby się np. liga rezerw/juniorów, gdzie miałoby się więcej szans gry, przed główną drużyną. Zmiana ogólnie sposobu przeprowadzania transferów, większa interakcja z otoczeniem czyli: wywiady, podpisywanie autografów itp poza boiskowe działalności, bo trzeba przyznać, że BAL sprowadza się jedynie do kolejnych meczy, pomiędzy którymi nie dzieje się dosłownie nic.

Offline Akiro

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2012r.
  • Gram w: PES 06
Wszystkie tryby są w pewnym sensie kulawe. W BAL przydałaby się np. liga rezerw/juniorów, gdzie miałoby się więcej szans gry, przed główną drużyną. Zmiana ogólnie sposobu przeprowadzania transferów, większa interakcja z otoczeniem czyli: wywiady, podpisywanie autografów itp poza boiskowe działalności, bo trzeba przyznać, że BAL sprowadza się jedynie do kolejnych meczy, pomiędzy którymi nie dzieje się dosłownie nic.

Według mnie BAL mimo wszystko nie jest najważniejszym trybem w PES-ie i do tego wiele mu nie brakuje. Ja przy BAL-u spędziłem wiele miłych chwil i nie narzekałem.
Kurcze aby do tego 6 czerwca i w końcu czegoś się dowiemy :)
"Roma Roma Roma
core de 'sta citta
unico grande amore
de tanta e tanta gente
che fai sospira..."

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Cytuj
Według mnie BAL mimo wszystko nie jest najważniejszym trybem w PES-ie i do tego wiele mu nie brakuje. Ja przy BAL-u spędziłem wiele miłych chwil i nie narzekałem.
Kurcze aby do tego 6 czerwca i w końcu czegoś się dowiemy :)

Obyśmy się tylko nie zawiedli. Oczekiwania każdego są duże, a konami może im nie sprostać. Dlatego, też boje się żeby nie było kaszany.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
I dlatego też ja spędzam teraz miłe chwile przy FIFie i jeżeli znowu spartaczą sprawę, to już wiem jaką grę wybiorę ;) ;)
" border="0" border="0

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
nie wiem jak można spędzać miłe chwile przy fifie skoro w tą grę nie da się grać bo każda akcja taka sama.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Ty tak twierdzisz.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
I dlatego też ja spędzam teraz miłe chwile przy FIFie i jeżeli znowu spartaczą sprawę, to już wiem jaką grę wybiorę ;) ;)
Jakie spartaczą PES 2013 jest dobrą grą. Jak dla mnie najlepsza odsłona Pro Evo.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Synek.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2013
  • location: P-ce
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.05.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
W FIFA 13 gra się o wiele przyjemniej niż w PES-a 2013. ;)

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
to jest twoja opinia, mi o wiele lepiej gra się w PESA 2013, i na dodatek ma 2 najważniejsze licencje.

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Faktycznie 13ka jest niezła ale jednak kłuje w oczy że animacji np fauli jest mało raptem kilka.  niestety przez konsole wersja pc dlugo musiala miec engine wiekowy. Od 3-4 lat to byly jedynie facelftingi i efekt 13ki w sumie mozna bylo osiagnac ze 2 lata temu.

OnoMatoPeja

  • Gość
Z tego co pamiętam silnik od PES2008 do PES2013 jest silnikiem na konsole PS2 (jak to sami podkreślili twórcy tłumacząc się głupio o błędzie z wyborem silnika graficznego), dlatego może efekt samej gry nie jest imponujący na przestrzeni tych 5 lat.

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Z tego co pamiętam silnik od PES2008 do PES2013 jest silnikiem na konsole PS2 (jak to sami podkreślili twórcy tłumacząc się głupio o błędzie z wyborem silnika graficznego), dlatego może efekt samej gry nie jest imponujący na przestrzeni tych 5 lat.


Tak to ten sam silnik, teraz pora na nowy i nową nadzieje  ;) , jak w tytule pewnej kultowej serii.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
nie wiem jak można spędzać miłe chwile przy fifie skoro w tą grę nie da się grać bo każda akcja taka sama.
nie każda, ale już wolę to, niż drewno...
" border="0" border="0

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
jeśli PES to drewno to fifa to megadrewno.

Offline RedAction

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
W fifie to przede wszystkim to operowanie z piłką przy nodze, to jakiś nieśmieszny żart. Wydaje mi się jakby tam piłkarze reagowali z opóźnieniem na moje komendy. Chcesz delikatnie minąć przeciwnika? Machaj ja debil prawym analogiem robiąc cyrkowe sztuczki...
Nowy system obrony też jest wyebany w kosmos. Wystarczy przebiec obok typa z piłką, by "magnesem" ściągnąć do siebie piłkę.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer