Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1214042 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5600 dnia: Luty 08, 2016, 11:59:50 »
Skoro nie da sie odłożyc kasy za mecze online to skąd w takim razie mam 200k gp? Nie gram symulacji a offline tylko tyle, żeby nagrode z pucharu zdobyć. Nie mam również problemów z handicapem, bo nawet jak się zdarzy to po prostu trzeba do meczu podejść w odpowiedni sposób.
Pytanie- Który trener z formacja 4-3-3 posiada opcje CMF-AMF-CMF? Saez z barcelony niestety nie ma takiej opcji a zależy mi aby trener preferował gre pozycyjną.
skąd 200 000 GP z symulacji.. a niby skąd?? Nie napisałem że nie gram symulacji napisałem że 12h dziennie na symulki to przesadyzm... nie trzeba tyle czasu poświęcać by odłożyć trochę grosza... Na poczatku wykulałem sobie dobry w miarę skład jak dla mnie a potem przestałem wydawać GP a jak już to z pomyslunkiem i rozwagą... Udało się trafić z darmowych na LVL1 np. De Gea czy Tiago Silva gdy kontrakt kosztował 1900 GP przedłużyłem do 99 skoksowałem teraz kontrakty kosztuja ponad 3 koła... Tu juz jest zaoszczedzone 20 ileś tysięce .. itd itd... wystarczy mysleć i spokojnie robic swoje...   offline gram tylko jęsli jest akurat jakiś nowy turniej... A na jakim Panie lewelu grasz, że nie grasz symulacji ani offline i na kontrakty starcza>?? A z tymi handikapami to sarkazm czy nie masz z tym problemu..
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 12:03:28 wysłana przez shravakayana »

Offline Szczepan09

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5601 dnia: Luty 08, 2016, 12:03:50 »
Dalem tej grze jeszcze jedna szanse  po ponad miesiecznej przerwie   >:D (my club - online) , z rank 430 ( spadek z 655) po kilkunastu meczach pomimo braku wprawy ( przerwa) latwo wygrywalem mecze  nawet z kozakami po 750 ,w kilka dni  dochodzac do rank 635 i .... jebnelo znowu .Nagle zawodnicy z pola znowu strzelaja po slupkach x razy , pomoc nie istnieje , obrona nie widzi pilki . Wydaje sie ze najlepszym wyjsciem na takie zabawy japoncow jest stworzenie sobie kilku kont i przeskakiwanie na to gdzie cie nie ruchaja zbytnio .Ja mam teraz 2 konta na ps4 i jedno na pc i cooo , nagle jestem  na 700  i ide w gore i niech mi ktos powie ze nie ma handi na tym pseudosymulatorze .Pomysl zaczerpnalem z forum fify , koles mial dwa konta na jednym gral duzo i nigdy poza lige 3 nie wyszedl , na drugim gral kilka meczy dziennie i zdobyl dwa mistrzostwa div 1 .Zalosne .Swiadomosc takiego obrotu sprawy , sprawia ze odechciewa sie w to grac .To cudo nawet w tym aspekcie podobne jest to potworka z EA
Zgadzam się z Tobą mam identyczną sytuację z 879 spada mi rating systematycznie. Przez jakieś 100 meczy bujałem się między 1-2 ligą, ogrywałem gości z ratingiem ponad 1000 a porażka albo remis zdarzała mi się  raz na 6 spotkań, teraz od 20 meczy dostaję lanie od każdego.

Sent from my calculator using Tapatalk 2


Offline Markowski

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 107
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 09.01.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5602 dnia: Luty 08, 2016, 12:40:07 »
No coz Panowie. Uroki MyClubu jak widac. U mnie bylo podobnie z rank ok .700 obecnie mam 604 takze tez poszla seria. Ale ostatnio udalo mi sie obronic 5 lige w ostatnim meczu choć przeciwnik ogarnial niezle majac kolesi po max 77 ovrl. A co do farmingu. Ja tez go robie i tez gram symulki plus Online. Nie widze sensu dyskutowania nad slusznoscia zdobywania GP kazdy sposob jest dobry, a i do kalendarza nie mam zamiaru nikomu zagladac. Jesli koles chce moze nawet 25h/ dobe poswiecic dla GP:) jego sprawa.
 Czekam na ToTy. Bedzie grube losowanie

Offline chrisvert

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.11.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5603 dnia: Luty 08, 2016, 12:41:25 »
skąd 200 000 GP z symulacji.. a niby skąd?? Nie napisałem że nie gram symulacji napisałem że 12h dziennie na symulki to przesadyzm... nie trzeba tyle czasu poświęcać by odłożyć trochę grosza... Na poczatku wykulałem sobie dobry w miarę skład jak dla mnie a potem przestałem wydawać GP a jak już to z pomyslunkiem i rozwagą... Udało się trafić z darmowych na LVL1 np. De Gea czy Tiago Silva gdy kontrakt kosztował 1900 GP przedłużyłem do 99 skoksowałem teraz kontrakty kosztuja ponad 3 koła... Tu juz jest zaoszczedzone 20 ileś tysięce .. itd itd... wystarczy mysleć i spokojnie robic swoje...   offline gram tylko jęsli jest akurat jakiś nowy turniej... A na jakim Panie lewelu grasz, że nie grasz symulacji ani offline i na kontrakty starcza>?? A z tymi handikapami to sarkazm czy nie masz z tym problemu..
Mam ekipe na 5 levelu, ale losuje przeciwników bez ograniczeń. Pisałem kiedyś jak sobie poradzić, kiedy odczuwamy handicap. Nie mam problemu z tym od poczatku gry. Teraz jak Lewy ma czerwoną strzałke i 50level to już nie pamiętam kiedy odniosłem porażke. Szczerze polecam również Matuidiego na CMF. Pracuje na boisku za trzech. Licze także na napływ nowych graczy z bezpłatnej wersji myclub na steamie. Bedzie jeszcze wiecej leszczy do otłukiwania :)

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5604 dnia: Luty 08, 2016, 13:16:07 »
Mam ekipe na 5 levelu, ale losuje przeciwników bez ograniczeń. Pisałem kiedyś jak sobie poradzić, kiedy odczuwamy handicap. Nie mam problemu z tym od poczatku gry. Teraz jak Lewy ma czerwoną strzałke i 50level to już nie pamiętam kiedy odniosłem porażke. Szczerze polecam również Matuidiego na CMF. Pracuje na boisku za trzech. Licze także na napływ nowych graczy z bezpłatnej wersji myclub na steamie. Bedzie jeszcze wiecej leszczy do otłukiwania :)
Spoko, ja też nie mam kłopotów z rzekomym handicapem. No własnie wszystko rozchodzi się o Lewandowskiego, którego chciałbym mieć bardzo a nie chce mi wypaść już prawie od 2 lat  :'( Wiec farmie na agenta LM by  wkoncu sobie zaaplikować jegomościa a zewsząd nieprzychylne opinie... Bo śmiałem ukulać troche GP w tym celu...
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 13:21:55 wysłana przez shravakayana »

Offline bongoone

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5605 dnia: Luty 08, 2016, 13:50:41 »
Mnie najbardziej ciekawi fakt, że z losowaniem czarnych piłek naprawdę nie mam problemu wypadają tak jak powinny w moim odczuciu, ale przez ostatnie 15 czarnych piłek najlepszy piłkarz jaki wypadł to Coutinho. :D
Nie wiem jak można mieć aż tak wielkiego pecha.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5606 dnia: Luty 08, 2016, 14:38:08 »
Podziwiam ludzi którzy zbierają jak się da GP bo będą toty. Przejedziecie się na tych totach i będzie płacz z każdej strony na forum. Kto grał w 14 ten wie co mam na myśli.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 14:53:35 wysłana przez Gunner_Gesik »

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5607 dnia: Luty 08, 2016, 17:07:44 »
Po rozbudowie slotów zostało 200 000 GP ale musiałem wydać ponad 800 00 GP na sloty by w ogóle było miejsce na losowania. Do agenta TOTY i LM coś naskrobię.. mam 45 miejsc na nowych graczy... Co oznacza Panie lexluthor, że obecnie mam w składzie 125 graczy całkiem ciekawych i wystarczajacych dla mnie brakuje Lewego z sympatii i zamierzam go zdobyć... Mam cel i realizuje go! Odleżyny na dupsku :) hehe z chęcią się z tobą zamienie stary, spanie 6h to rarytas...  Uparłeś się, że to nienormalne miec tyle GP i już.. Myslisz że nie gram online - bład po to jest ta gra chyba - zastanów się... 12h siedze i puszczam symulki heeh chyba żart..
Nie trzeba tego wszystkiego robić by uzbierać tą kaskę człowieku. Ostatnio napisałem o 1 moim hobby,  {by udowodnić (UJ wie po co i komu z resztą :o) że nie siedzę przed konsolą 24h} mysle że nie napisze o wszystkich 3 na które poświęcam mnóstwo czasu bo taki jeden z drugim nie uwierzą, że można miec tak napięty harmonogram dnia (o pracy nie wspominając) i tyle GP. Ale wystarczyło napisac że mam treningi i gram w weekendy amatorsko bym usłyszał. Taaa jasne... aha..   ;D ;D ogólnie śmiesznie jest na tym forum ludziska to mają problemy... Nie mniej jednak czasy się zmieniją i mikropłatności bedą pojawiały się coraz częściej w grach. Co niestety stawia nas w takiej sytuacji a nie innej. Jesne lexluthor że było by "normalnie" gdyby za same mecze online szło coś odłozyć GP ale te czasy minęły i już nie wrócą. Graj swoim sposobem i pozwól grać innym swoim sposobem, bez zbędnych komentarzy.

Dziękuję za obszerne wytłumaczenie, naprawdę nie musiałeś ;D nie przypominam sobie również żebym wskazał na Ciebie w moim poście albo kogokolwiek innego ale tylko Ty poczułeś się urażony i zobowiązany do wyjaśnień "uj wie po co i komu", tak więc coś jest na rzeczy, tylko żebyś nie musiał grać na stojąco jak już tego Lewandowskiego wylosujesz ;D Masz rację niech każdy robi to co chce i kończmy tą dyskusję.

Offline klejson

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 11.10.2015r.
  • PS4 PRO
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5608 dnia: Luty 08, 2016, 17:10:28 »
U mnie też mały kryzys z Rarting 655 poleciałem na 580 , w jednym z tych meczy koleś grał piłki za obrońców górą i Morata brał je na klatę i tak strzelił mi 5 bramek , mimo że miałem krycie Ramosa , nie szło wybić główką ,ani przepchać Supercancelem , ja to określam martwe piłki przy których praktycznie nie można nic zrobić ,przegrałem 5:3 po wyrównanym meczu , piłki dogrywał mu Iniesta ,prosty patent  ale mega skuteczny załatwił mnie na amen :'(
PS4 PRO

Offline Misiek1948KSG

  • Junior
  • *
  • Join Date: Mar 2015
  • location: Zabrze
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.03.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5609 dnia: Luty 08, 2016, 17:29:31 »
Dziękuję za obszerne wytłumaczenie, naprawdę nie musiałeś ;D nie przypominam sobie również żebym wskazał na Ciebie w moim poście albo kogokolwiek innego ale tylko Ty poczułeś się urażony i zobowiązany do wyjaśnień "uj wie po co i komu", tak więc coś jest na rzeczy, tylko żebyś nie musiał grać na stojąco jak już tego Lewandowskiego wylosujesz ;D Masz rację niech każdy robi to co chce i kończmy tą dyskusję.

piwo ;)

Offline r.a.j.a.n

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 594
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 18.10.2010r.
  • It's gonna be a legen - ... wait for it... - dary!
  • Gram w: PES 2016 na PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5610 dnia: Luty 08, 2016, 19:35:45 »
Spoko, ja też nie mam kłopotów z rzekomym handicapem. No własnie wszystko rozchodzi się o Lewandowskiego, którego chciałbym mieć bardzo a nie chce mi wypaść już prawie od 2 lat  :'( Wiec farmie na agenta LM by  wkoncu sobie zaaplikować jegomościa a zewsząd nieprzychylne opinie... Bo śmiałem ukulać troche GP w tym celu...

Ja też chciałem go wreszcie wylosować, o i właśnie padł z gratisowego agenta za turniej z COM
Na Ciebie też pewnie przyjdzie pora :)


Offline Misiek1948KSG

  • Junior
  • *
  • Join Date: Mar 2015
  • location: Zabrze
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.03.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5611 dnia: Luty 08, 2016, 19:39:01 »
Ja też chciałem go wreszcie wylosować, o i właśnie padł z gratisowego agenta za turniej z COM
Na Ciebie też pewnie przyjdzie pora :)



kurde ja go mialem w poprzednim pesie... masakra co robił a pomyslec ze teraz jest jeszcze lepszy... szkoda ze podobno nic 2 razy sie nie zdarza :/

Offline shizu22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5612 dnia: Luty 08, 2016, 19:43:03 »
Pobrałem sobie gierkę na steam i troche zlamiłem z kilkoma opcjami. Jest możliwość zaczęcia wszystkiego od zera?

Offline michalrm1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.06.2008r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5613 dnia: Luty 08, 2016, 19:49:45 »
Jest jakiś sposób na szybkie wstawanie bramkarzem? Wkurwia mnie to niemiłosiernie jak koleś strzela zza pola karnego, piłka trafia w słupek, w tym czasie Kahn już leży na ziemi i koleś zdąży dopiec do piłki a Kahn jeszcze leży na ziemi jak jakaś pierdolona modelka. Macie na to jakąś rade? ;)

Offline wO_OjTaS

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 18
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.02.2007r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5614 dnia: Luty 08, 2016, 20:26:34 »
U mnie też mały kryzys z Rarting 655 poleciałem na 580 , w jednym z tych meczy koleś grał piłki za obrońców górą i Morata brał je na klatę i tak strzelił mi 5 bramek , mimo że miałem krycie Ramosa , nie szło wybić główką ,ani przepchać Supercancelem , ja to określam martwe piłki przy których praktycznie nie można nic zrobić ,przegrałem 5:3 po wyrównanym meczu , piłki dogrywał mu Iniesta ,prosty patent  ale mega skuteczny załatwił mnie na amen :'(

Haha, skad ja to znam :) Morata w myClub ma chyba jakąś magiczną siłę przyciągania piłki i odpychania przeciwników (Ramos, Silva).

Offline Kulfis

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2015r.
  • Gram w: Pes 2019/Ps4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5615 dnia: Luty 08, 2016, 22:17:15 »
Haha, skad ja to znam :) Morata w myClub ma chyba jakąś magiczną siłę przyciągania piłki i odpychania przeciwników (Ramos, Silva).
Morata zagral w reklamie promujacej Pes 2016 wiec hmm musi byc troche OP                             mam go na ovrl 87 / maszyna do strzelania bramek :o
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 22:19:51 wysłana przez Kulfis »
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać O_o

Offline klejson

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 11.10.2015r.
  • PS4 PRO
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5616 dnia: Luty 08, 2016, 23:07:48 »
Haha, skad ja to znam :) Morata w myClub ma chyba jakąś magiczną siłę przyciągania piłki i odpychania przeciwników (Ramos, Silva).

W tym meczu co ja miałem to pobił Ramosa   :o 5 razy , Ramos oglądał mu podeszwy tylko  ???
PS4 PRO

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5617 dnia: Luty 09, 2016, 00:19:11 »
Wyżej chwaliliście się,  że wiecie jak radzić sobie gdy dopada was handicap, możecie zdradzić?   

I mam pytanie,  ile maksymalnie trzymacie trenera?  Ja awansowałem do 3 ligi i teraz mam z każdym baty,  moi gracze wpadają na siebie,  strzelają samobóje a każdy mecz jest taki jak by grali na mocno bagnistej murawie.  Nie mogę grać szybko bo wszystko robią dłużej,  jak by na 2 razy.  Ok ja pogodziłem się z faktem,  że muszę spaść ale do cholery ile to może trwać i jak sobie z tym radzić?

Przegrałem przed chwilą 6-2 z gościem którego TS to 55 i 11 liga ja TS 99 i  3 liga a byłem bezradny,  tak jak bym  grał pierwszy raz w piłke  na konsoli :(  i to wszystko tak nagle po awansie, a przed awansem  tak pięknie się grało!  Jak przegrywalem to widać było,  że gość lepszy,  a teraz czuję jak by moi grali na kacu.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 00:29:05 wysłana przez TrueGrand »

Offline chrisvert

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.11.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5618 dnia: Luty 09, 2016, 01:54:23 »
1. Jeśli chcemy aby zawodnik wychodził na pozycje, wykonujemy podanie trzymając L1. Można dzięki temu zagrać bardzo popularne niegdyś one-two. Wielu graczy wręcz nadużywa tego zagrania, ale liczy sie efektywność.
2. Gdy nasz zawodnik zostaje w tyle, tzn. nie chce wyjść do podania, trzymamy L2 + R2 i mamy pelną kontrole nad nim. Warto też dodać sprint.
3. W momencie przyjęcia piłki wciskamy R2 co sprawia, że piłka tak bardzo nie odskakuje, gdy jesteśmy w sprincie. Zawodnik wtedy delikatnie podbija piłke, ale mamy nad nią kontrole.
4. Warto też przyjmować piłke z natychmiastowym fake shootem(strzał+podanie). Dzięki temu napastnik na małej przestrzeni gubi w łatwy sposób obrońce.
5. Ktoś wspominał o zmianie zawodników analogiem. To także bardzo przydatna umiejętność.
6. Ograniczenie sprintu do minimum. Zawodnicy dłużej utrzymują poziom staminy a i podania są celniejsze.
7. Na długie górne piłki do napastników reagujemy nie zwykłym wybiciem a po prostu podaniem. W ten sposób prawie zawsze przerwiemy akcje przeciwnika.
8. W momencie, gdy zauważymy te "pseudo lagi" kiedy jesteśmy przy piłce nie panikujmy. Wystarczy spokojne rozgrywanie podaniami od obrony a po kilkunastu dobrych podaniach to samoczynnie ustępuje.

Mam nadzieje, że komuś przydadzą się te rady. Jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5619 dnia: Luty 09, 2016, 08:33:51 »
Dziękuję za obszerne wytłumaczenie, naprawdę nie musiałeś ;D nie przypominam sobie również żebym wskazał na Ciebie w moim poście albo kogokolwiek innego ale tylko Ty poczułeś się urażony i zobowiązany do wyjaśnień "uj wie po co i komu", tak więc coś jest na rzeczy, tylko żebyś nie musiał grać na stojąco jak już tego Lewandowskiego wylosujesz ;D Masz rację niech każdy robi to co chce i kończmy tą dyskusję.
Proszę bardzo zawsze do usług. Przy okazji chciałem zauważyć, że ja  zawsze gram na stojąco!! ;D Apropo wpisu to piłes do mnie i dobrze o tym wiesz... To że mnie nie wymieniasz z nicku o niczym nie świadczy... Może za trudny. Jak ktos próbuje pomawiać to jestem zobowiązany do wyjasnień. Co to za logika pomówić kogoś ten sie tłumaczy i powiedzieć tylko winny się tłumaczy. Przedszkole i dziecinada!   Pozdro baw sie dobrze! PS.  Grasz na PS3 ? zapraszam na towarzyski bo jakoś tak mam nieodpartą i wielką  chęć skopania ci tyłka! co pewnie nie będzie trudne widząc poziom jaki prezentujesz.
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 08:54:53 wysłana przez shravakayana »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5619 dnia: Luty 09, 2016, 08:33:51 »