Autor Wątek: Dyskusja  (Przeczytany 32891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fabironi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2014r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 29, 2018, 08:31:43 »
To nie jest "jakiś turniej konami" ;) To Pesleague, takie mistrzostwa PESa. Potem są finały krajowe, kontynentalne i finał. W zeszłym roku był w Barcelonie. Także walcz ;) Tylko w pierwszej rundzie musisz wygrać wszytkie 10 i to najlepiej wysoko :)

Dzis zacznę, ale generalnie moj op plaayer to coutinho, a cala reszta to 80-85 wiec w konfrontacji z messim i Ronaldo moge mieć utrudnione zadanie. No ale wezme udzial z uwagi, ze sa jakies nagrody pocieszenia. Na pewno sprobuje wyszarpac jak najwięcej się da.

Jakimi trenerami gracie ?

Ja cisne santosem ktorwgo za coinsy kupiłem, formacja 4-4-2 z amf i dm. Styl ukierunkowany na Counter attack. O dziwo niezle mi sie gra i suzo utrzymuje sie przy piłce , nie mam luk miedzy formacjami qoec polecam. Nigdy nie lubilem formacji 4-3-3 bo nie potrafię grac dlugimi pilkami.

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 29, 2018, 10:33:26 »
uwierz mi że overalle, forma zawodników itp itd nie ma zadnego znaczenia

Offline fabironi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2014r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 29, 2018, 12:54:12 »
uwierz mi że overalle, forma zawodników itp itd nie ma zadnego znaczenia

większej glupoty nie czytalem

Offline rado_mil

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Marki
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.02.2015r.
  • Gram w: PES/PS4
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 29, 2018, 13:21:10 »
większej glupoty nie czytalem

Widzisz niektórzy tutaj twierdzą, że wynik meczu znany jest w zasadzie w momencie rozpoczęcia i to system o nim decycuje. Albo mały, żółty moderator po drugiej stronie kabla ;) Drużyną białych bez zgrania można ograć czarnych jak gra będzie miała kaprys. PESowi dużo brakuje do ideału, ale nie popadajmy w skrajności. Moim zdaniem i tak jest lepiej niż w FIFe, jak zresztą co roku, a gram od PESa 2 na PS1. Też czuję, że gra czasem przeszkadza, a czasem pomaga, ale generalnie gra mi się przyjemnie i często da się to ogranąć. A często jak się przyjrzeć to te pseudo hadnicapy to jednak brak umiejętności u Jutubowych narzekaczy. Przeciwników znajduje mi szybko, obojętnie o której godzinie. Lagi mam raz na 20 meczów, a takich, że nie dało się grać miałem może z 5 na 250 meczów. Kupiłem w tym roku PS4 z FIFĄ gratis. Sprzedałem FIFĘ, kupiłem PESa i tego nie żałuję.

Offline kamil431

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2016r.
  • Gram w: pes 2016
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 29, 2018, 14:38:54 »
Zagrałem dzisiaj 5 meczy pes league myclub i tylko 1 wygrana. Losuje przeciwników z samej elity ze składami powyżej 3000 team strenght. Nie mam już nerwów do tej gry. Jak trafi się ktoś słabszy to są opóźnienia i handicapy.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 29, 2018, 17:56:44 »
To nie jest "jakiś turniej konami" ;) To Pesleague, takie mistrzostwa PESa. Potem są finały krajowe, kontynentalne i finał. W zeszłym roku był w Barcelonie. Także walcz ;) Tylko w pierwszej rundzie musisz wygrać wszytkie 10 i to najlepiej wysoko :)

To jest turniej  w który warto wejść i zagrać chociażby jeden mecz bez ciśnienia na wybicie a to dlatego, że konami daje dobry bonus za uczestnictwo.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2018, 17:57:51 wysłana przez Jacinho »

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 29, 2018, 18:30:47 »


uwierz mi że overalle, forma zawodników itp itd nie ma zadnego znaczenia

większej glupoty nie czytalem

Pisałem już wcześniej, że wszystkie online challenge gram drużynà jedno, maksymalnie dwu gwiazdkowà. W filmiku poniżej przeciwnik nie ma może super składu ale czyż nie powinien łatwo wygrać z jedogwiazdkowà drużynà? Mój Ings w ataku ma 84ovrl a Kownacki już 71. Reszta to jakieś kapcie w przedziale 62-68ovrl.
Fabironi rozumiem, że chcesz powiedzieć, że muszę być dobry w tà grę albo przeciwnik super cienki ale pewnie ani jedno ani drugie.  :D Zbyt często da się odczuć jak gra układa mecz po swojemu.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Widzisz niektórzy tutaj twierdzą, że wynik meczu znany jest w zasadzie w momencie rozpoczęcia i to system o nim decycuje. Albo mały, żółty moderator po drugiej stronie kabla ;) Drużyną białych bez zgrania można ograć czarnych jak gra będzie miała kaprys. PESowi dużo brakuje do ideału, ale nie popadajmy w skrajności. Moim zdaniem i tak jest lepiej niż w FIFe, jak zresztą co roku, a gram od PESa 2 na PS1. Też czuję, że gra czasem przeszkadza, a czasem pomaga, ale generalnie gra mi się przyjemnie i często da się to ogranąć. A często jak się przyjrzeć to te pseudo hadnicapy to jednak brak umiejętności u Jutubowych narzekaczy. Przeciwników znajduje mi szybko, obojętnie o której godzinie. Lagi mam raz na 20 meczów, a takich, że nie dało się grać miałem może z 5 na 250 meczów. Kupiłem w tym roku PS4 z FIFĄ gratis. Sprzedałem FIFĘ, kupiłem PESa i tego nie żałuję.

rado_mil - masz jedenastu zawadników na boisku - sterujesz tylko jednym plus jakieś ustawienia taktyczne. Twierdzisz, że ty kontrolujesz grę I masz całkowity wpływ na to co się dzieje na boisku? Słodziak  ;D  ;D  ;D

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 29, 2018, 20:24:01 »
Jacihno nie przetłumaczysz , zachwycają się tylko nie ma czym , najgorsza częśc w historii, nawet 2014 była lepsza

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 29, 2018, 20:25:39 »
P.S. Akurat w FIFie FUT miażdzy Myclub w PESie , niestety taka jest prawda

Offline rado_mil

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Marki
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.02.2015r.
  • Gram w: PES/PS4
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 29, 2018, 20:53:42 »
P.S. Akurat w FIFie FUT miażdzy Myclub w PESie , niestety taka jest prawda

Sam tryb i jego zawartość niestety tak, ale gameplay dla mnie jak zwykle jest po stronie Pesa. Choć muszę przyznać, że miałem spory dylemat w tym roku, tymbardziej, że FiFę wystarczyło rozpakować ;)

Offline rado_mil

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Marki
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.02.2015r.
  • Gram w: PES/PS4
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 29, 2018, 21:06:30 »

Pisałem już wcześniej, że wszystkie online challenge gram drużynà jedno, maksymalnie dwu gwiazdkowà. W filmiku poniżej przeciwnik nie ma może super składu ale czyż nie powinien łatwo wygrać z jedogwiazdkowà drużynà? Mój Ings w ataku ma 84ovrl a Kownacki już 71. Reszta to jakieś kapcie w przedziale 62-68ovrl.
Fabironi rozumiem, że chcesz powiedzieć, że muszę być dobry w tà grę albo przeciwnik super cienki ale pewnie ani jedno ani drugie.  :D Zbyt często da się odczuć jak gra układa mecz po swojemu.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

rado_mil - masz jedenastu zawadników na boisku - sterujesz tylko jednym plus jakieś ustawienia taktyczne. Twierdzisz, że ty kontrolujesz grę I masz całkowity wpływ na to co się dzieje na boisku? Słodziak  ;D  ;D  ;D

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Dlatego napisałem o nie popadaniu w skrajności. Jak chciałbyś kontrolować 11 zawodników w 100%? Chodzi mi o to, ze niektórzy każde swoje złe zagranie tłumaczą handicapem, lagiem albo skryptem. A te niestety występują raz na naszą korzyść, a raz na przeciwnika. Konami chciało większej losowości i urealnienia gry, a "nieco" im nie wyszło. Ale jak ktoś się interesuje piłką to bez trudu co wekend znajdzie mecz gdzie drużyna wygrywa przy posiadaniu piłki 20% i 1 celnym strzale (albo 0 bo będzie samobój). Taki też był zamysł Konami podejrzewam. A jak wyszło tak wyszło. Są 2 wyjścia - nie grać albo przerzucić się na Fifę. Ja zostaję. Czasem faktycznie trzeba się powstrzymać żeby pad nie pofrunął w TV, ale generalnie dla mnie jest OK.

Offline rado_mil

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Marki
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.02.2015r.
  • Gram w: PES/PS4
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #131 dnia: Grudzień 29, 2018, 21:10:07 »
A co do Twojej powtórki to gość był raczej rzadki. Zero pressingu tylko wręcz robił Ci miejsce.
Chętnie zagrałbym z Wami narzekaczami i zobaczył jak to wygląda na żywo :)

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #132 dnia: Grudzień 29, 2018, 21:54:36 »
A co do Twojej powtórki to gość był raczej rzadki. Zero pressingu tylko wręcz robił Ci miejsce.
Chętnie zagrałbym z Wami narzekaczami i zobaczył jak to wygląda na żywo :)

Nie on robił mi miejsce tylko “mały, żółty moderator po drugiej stronie kabla “  ;)

Narzekam, tak. Powód jest taki, że konami zawiodło po raz kolejny. Obiecali złote góry a gra jest jaka jest.

Filmik powyżej to tylko przykład z wielu. Mam ich więcej na yt. Zresztà gram tak od demo I z dobrymi rezultatami.

Mecz na żywo - bardzo chętnie bo te online nie odzwierciedlajà umiejętności  ;)

Offline Fred23X

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2017
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 297
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 30.07.2017r.
  • Gram w: PES 2022
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #133 dnia: Grudzień 30, 2018, 10:11:52 »
A co do Twojej powtórki to gość był raczej rzadki. Zero pressingu tylko wręcz robił Ci miejsce.
Chętnie zagrałbym z Wami narzekaczami i zobaczył jak to wygląda na żywo :)
zapraszam ... na jednej konsoli można zmierzyc kto lepszy, online-ciężko stwierdzić

Offline fabironi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2014r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #134 dnia: Grudzień 30, 2018, 15:46:14 »
moim zdaniem, jesli gracz nie posluguje sie dobrze padem to nawet 5 lvl sily mu nie pomoze :)  Ja gram tylko na 1 lvl i wiem jak silny zespol mozna zlozyc z tych zawodnikow. Zauwazylem, ze gracze 900+ ratingi, co graja na 1 lvlu, maja w swoich skladach samych czarnoskorych koksow, co biegaja mega szybko i maja dobre warunki fizyczne. Zazwyczaj mecze z nimi wygladaja tak, ze prowadze do 60 minuty 1/2 bramkami ale koniec koncow przegrywam, bo maja swietnych rezerwowych. Aktualnie sam skupiam sie na kolekcjonowaniu dobrych graczy 70-75 rating, bo wiem ze z takich jest wiekszy pozytek

Offline fabironi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2014r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 01, 2019, 17:25:39 »
na jakim poziomie sily gracie mecze w dywizjach? ja na 1 poziomie, ale mega meczy mnie granie przeciwko nowicjuszom. W ogole gdy gralem w poprzednie wersje - pes 16/17 - to gdy strzelalem w pierwszej polowie 4 bramki, to w polowie gracze wychodzili, a tutaj musze tluc rywala przez 90 minut... to jest najbardziej wkurzajace gdy sie gra do jednej bramki.

Mega mnie wkurzaja gracze 900 ratingi na 1 lvl sily, co to maja w skladach samych czarnych zawodnikow z mega szybkoscia i sila, po prostu taranuja oni na boisku wszystko co maja przed soba.


Pytanie do kolegow, w jaki sposob losowac zawodnikow ze scoutow? mialem kilku z 5 gwiazdkami, ale wylosowalem dzieki nim zawodnikow z OVR 60 :) dlatego stwierdzielm ze  wiekszosc scoutow bede puszczal pojedynczo i albo cos sie trafi albo nie. Wam udaje sie kogos ciekawego wylosowac tym sposobem?

Bardzo trudno jest nazbierac 25k gp na losowania moim zdaniem. Jesli nie ma challengu to wlasciwie jest to mega utrudnione. Wolalem opcje z pojedycznym losowaniem za 10k, przynajmniej czesciej sie losowalo.


Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 01, 2019, 18:48:27 »
Scoutów przepuszczam losujàc pojedyńczo I od razu na trenerów. Czasami jakiś srebrny się tradings.

Jak chcesz zbierać kase to w coopa graj.
Można mieč z meczu do 7k gp plus 1k exp trainer z

Offline fabironi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2014r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 01, 2019, 21:51:32 »
Scoutów przepuszczam losujàc pojedyńczo I od razu na trenerów. Czasami jakiś srebrny się tradings.

Jak chcesz zbierać kase to w coopa graj.
Można mieč z meczu do 7k gp plus 1k exp trainer z

ooo, no wlasnie w coopa. Pamietam, rozegralem jeden mecz vs 3 gosci jakies 70+ levele, ogralem ich grajac samemu i zgarnalem 11k. Myslalem ze to jakis jednorazowy bonus, ale to norma? Musze sprobowac wiecej w takim razie :)

A jak sie robi trading z tymi zawodnikami?

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 02, 2019, 01:08:36 »
Jakaż to niewiedza jest słodka.
Nie ty sam ich ograłeś, tylko 2x COM, który grał z tobà  ;)
Zmora graczy, często nazywa się ich Solo Donkey  :)

Co do wymiany, to musisz miec 3ch takich samych graczy I wymieniasz ich z puli.

Offline fabironi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.08.2014r.
Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 02, 2019, 07:45:17 »
Jakaż to niewiedza jest słodka.
Nie ty sam ich ograłeś, tylko 2x COM, który grał z tobà  ;)
Zmora graczy, często nazywa się ich Solo Donkey  :)

Co do wymiany, to musisz miec 3ch takich samych graczy I wymieniasz ich z puli.

Co najwyżej mi pomogli, mieli lacznie ponad 2x mniej pkt niż ja sam 😉

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Dyskusja
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 02, 2019, 07:45:17 »