Autor Wątek: FC Barcelona - wyniki, aktualności itd.  (Przeczytany 1143321 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6740 dnia: Styczeń 30, 2013, 14:27:30 »
I co?
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Jankes

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6741 dnia: Styczeń 30, 2013, 18:16:46 »
Anderlecht Bruksela

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6742 dnia: Styczeń 30, 2013, 18:19:54 »
Nejdro pytał o coś innego.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6743 dnia: Styczeń 30, 2013, 18:27:34 »
A dokładniej o to, jak skończyła ta prośba czy jakkolwiek to nazwać.
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Jankes

  • Gość
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6744 dnia: Styczeń 30, 2013, 20:11:07 »
Nejdro pytał o coś innego.
Widocznie źle zrozumiałem.

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6745 dnia: Styczeń 30, 2013, 22:16:51 »
Gratulacje dla liniowego.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6746 dnia: Styczeń 30, 2013, 22:20:23 »
A dokładniej o to, jak skończyła ta prośba czy jakkolwiek to nazwać.
Nie wiem. Pewnie ją olali.

Tak po prawdzie to chodziło o to, że Canal+ często odpowiada na pytania i sugestie widzów, które można napisać na ich stronie na Facebooku.
" border="0

Offline Remi

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 220
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.03.2012r.
  • Ave Messi
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6747 dnia: Styczeń 30, 2013, 23:32:13 »
Gratulacje dla liniowego.
??
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6748 dnia: Styczeń 31, 2013, 00:02:51 »
kilka razy sędzia odgwizdał spalone Barcelony których nie było...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2013, 00:12:07 wysłana przez krab13 »

Offline cube

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 11.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6749 dnia: Styczeń 31, 2013, 02:03:52 »
2009

- Naprawdę nie wiem, co takiego specjalnego jest w tym klubie, co tak szczególnego w jego herbie, że grając brzydko, wygrywa. Barcelona ma inny cel, wygrywać dzięki grze ładnej dla oka. Tak powinno się grać. Nasze podejście jest wyjątkowe, ale z drugiej strony, wygrywanie jest bardzo ważne. Myślę, że gdybyśmy zmienili naszą filozofię gry, wygralibyśmy więcej Pucharów Europy. Taka jest różnica pomiędzy Realem a Barçą. Kibice na Camp Nou jednak tego nie rozumieją.

- Real Madryt to ofiara naszego triplete. Przeprowadzili transfery bardzo mocno obciążające finanse klubu. Są to jednak dobre transfery. Cristiano Ronaldo jest w stanie sam wygrywać mecze. Trener Manuel Pellegrini jest fantastycznym fachowcem, który żyje według swych idei i jest gotowy za nie umrzeć. Barcelona natomiast to zespół kompletny, który wie, jak grać zgodnie ze stylem tego klubu

2010

- Real ma swój charakter i są w nim cechy, których naprawdę zazdroszczę. Ten optymizm, pewność siebie, hardość, buta, taka optymistyczna zarozumiałość. To, co pozwala im mówić z pełnym przekonaniem: "My. Was. Pokonamy." A w ubiegłym sezonie im się nie udało! Największą ofiarą potrójnej korony zdobytej przez Barcelonę był właśnie Real. My również mamy swój system. Barcelona to szkoła, a ja mam przywilej być jej uczniem. Ta szkoła uczy, jak być dobrym piłkarzem i dobrym człowiekiem. Uczy szacunku, kultury pracy i rozwagi. Tutaj jest inaczej niż w Madrycie. Tam jest wielu wspaniałych zawodników, ja wolę jednak nasz system. Wiem, że jest lepszy dla piłki nożnej. Czy zagrałbym kiedyś dla Realu? Nigdy. Jestem za bardzo kataloński, nie mógłbym po prostu. Inni tak robili, owszem. Tylko że Luis Enrique urodził się w Gijón, Michael Laudrup był Duńczykiem, Luis Figo Portugalczykiem, a Bernd Schuster Niemcem.

- Jestem zależny od swoich kolegów, od swojego futbolu, moich podań, nic z tego by nie wyszło bez współpracy mojej drużyny... To jest dla mnie oczywiste. Czasami jednak sobie myślę i patrzę dla przykładu na Real, który ma naprawdę wielkich zawodników, ale cierpiałbym grając z nimi. W Madrycie gra się środkiem, a ja potrzebuję piłkarzy, którzy otwierają grę na skrzydłach, niespodziewanie schodzą do środka, którzy są w ciągłym ruchu i dają mi miejsce w środku

- Mourinho nie przejdzie do historii, ponieważ nie wprowadza niczego nowego, a Guardiola tak. Pep odnowił futbol i dlatego przejdzie do historii. Sacchi, Ferguson i Cruyff również wnieśli coś do tego sportu. Mourinho wygrywa, ale nie wprowadza niczego nowego do gry. Wnosi takie rzeczy, jak motywację, i to jest dobre, ale on na przykład wygrał Ligę Mistrzów z Interem, a mówi się o tym, jak dobrze gra Barça.

2011

- Byliśmy cierpliwi, broniliśmy bardzo dobrze, ale ostatecznie zwycięstwo nam uciekło. Barcelona była o wiele lepsza. Wyjeżdżamy stąd z poczuciem, że rozegraliśmy wielki mecz. Wolelibyśmy jednak rozstrzygnąć losy tytułu. Nawet grając na Bernabéu podtrzymaliśmy nasz sposób gry przeciwko Realowi Madryt, który nie chciał grać i który szukał jedynie kontr wysokimi piłkami

- Przegraliśmy, taki jest sport. - Pierwsza połowa była wyrównana, a drugą mieliśmy pod kontrolą. Zmarnowaliśmy dwie okazje, byliśmy wierni sobie, ale oni złapali nas kontratakiem i sięgnęli po puchar. Musimy im pogratulować i konkurować w pozostałych rozgrywkach. W szatni powiedzieliśmy sobie, że musimy iść naprzód i że rozegraliśmy bardzo dobre zawody. Pozostałe dwa trofea są ważniejsze.

- Wiemy, że jedynym sposobem na pokonanie każdej drużyny jest bycie wiernym sobie. My nie potrafimy grać w inny sposób. Myślę, że jedyną drużyną, która chciała grać w piłkę, była Barça. Oni zawsze grają naszym kosztem i to bez wątpienia jest łatwiejsze. Im jest łatwiej, ponieważ grają wyczekując na kontrę

Nie lubię mówić o tych rzeczach. To nas wzmocniło. Osoba Mou i Real Madryt nie chcący grać w piłkę, która odpowiada Realowi Madryt. Wyszliśmy zwycięsko ze wszystkich rozgrywek, poza Pucharem Króla, w lidze, w półfinale Ligi Mistrzów, grając w piłkę. Na dzień dzisiejszy Barcelona jest silniejsza dzięki temu, co robi Real Madryt.

2012

- O tak. Przed chwilą w szatni też byli tacy "aaaaj" Są nie do zdarcia, cholera. Nie potrafią przegrywać.

- Był ten karny na Alexisie czy nie? Był, prawda? W tej pierwszej sytuacji? Kurde no, był.

- Czerwona kartka dla Lassa ewidentna. Cóż, nie chcą mu tego gwizdać. Powiedziałem sędziemu, że przed chwilą pokazał kartkę Messiemu, a co z tamtym? Daj mu drugą kartkę i wyrzuć z boiska. To przecież wina zawodnika, który fauluje jak jakieś zwierzę.

- Wygraliśmy Klubowe Mistrzostwa Świata i nagle nieświadomie obniżyliśmy nasz poziom. Jednak nie można zarzucić nam tego, że kiedykolwiek odpuściliśmy. Tak, bardzo chcemy odrobić te dziesięć punktów, które są niesprawiedliwe, mając na uwadze styl gry Barçy. Wystarczy obejrzeć mecze Realu Madryt i Barçy, a nikt nie będzie miał żadnych wątpliwości. To kwestia szczęścia. Ostatnio mieliśmy pecha, los nam nie sprzyjał, ale taki jest futbol. Tutaj liczą się szczegóły i możliwe, że nie mieliśmy ich pod pełną kontrolą. W każdym meczu Barça gra dobrze i jest lepsza od swojego rywala, ale tutaj w grę wchodzą te szczegóły.

- My gratulowaliśmy Realowi Madryt, kiedy z nami wygrywał, w końcu to jest sport. Okazywaliśmy im szacunek w każdym momencie, kiedy wygrali Ligę, kiedy wygrali Puchar Króla. Okazywaliśmy im wielki szacunek, czego niestety nie było widać, kiedy my wygrywaliśmy, a oni przegrywali. Takie jest moje bardzo osobiste odczucie

- Mourinho nie przejdzie do historii futbolu. Dla mnie najlepszy jest Guardiola i tak było przez cztery lata, w których prowadził Barcelonę, ponieważ zrewolucjonizował futbol

- Barcelona zawsze była przykładem, a Real Madryt nie bardzo. Przyznawali, że byliśmy najlepsi tylko wtedy, gdy wygrywali. My zawsze mieliśmy szacunek, tak jak na Mestalla, a oni nie. To jest uczucie bardzo osobiste.

- To dwie wizje futbolu. Byliśmy świeżsi fizycznie, dominowaliśmy w grze piłką, tworzyliśmy okazje, byliśmy lepsi. Jednak moje odczucie jest dziwne, patrząc na przebieg meczu. Oni wyszli na prowadzenie, ale dobrze zareagowaliśmy, bo sytuacja robiła się zła. Byliśmy lepsi i posiadaliśmy piłkę przez długi czas. Mecz potoczył się po naszej myśli, odrobiliśmy straty, prawie strzeliliśmy czwartą bramkę. Jednak pozostaje dziwne uczucie, bo było świetnie, a będziemy musieli grać o trofeum tam... Ale cóż, to ciągle zwycięstwo. Jesteśmy jednak na pewno zadowoleni z gry drużyny i na Bernabéu pojedziemy z zamysłem wygrania pucharu. Wierzymy w siebie, bo jesteśmy w bardzo dobrej formie. Byliśmy od nich lepsi. - Nie zaskakuje mnie, że Mourinho skarży się tak szybko na sędziów. On taki jest. Nie jestem zaskoczony, naprawdę.

- Mourinho nie wpasowałby się w grę Barcelony. Lubię go, bo był tutaj przez trzy lata, ale jego futbol nie jest tym, którego chcemy. Ten jego polega bardziej na spekulowaniu, bazuje na tym, co robi przeciwnik i dlatego w mojej opinii on nie przejdzie do historii. Hiszpan w większości poruszył aktualne tematy Barcelony, a o sprawy Realu zahaczył jeszcze tylko przy wypowiedzi o Messim, kiedy stwierdził, że to Leo jest numerem jeden na świecie i w historii, a "jego gra jest dużo bardziej ponadzmysłowa niż ta Cristiano".

2013

- Błędy sędziego? Gol to akcja wynikająca z rożnego, którego nie było. Z tego stałego fragmentu wyszła bramka. To konkretne akcje, których sędzia nie widzi, ale z takiego rożnego padła bramka. Poza tym był faul Cristiano, za który normalnie jest kartka [ten kartonik wyeliminowałby Ronaldo z rewanżu]

- Posiadanie piłki? Chcieliśmy narzucić naszą grę i to się udało, chociaż oni dobrze wychodzili z kontrami. Real żyje z naszych strat, byliśmy lepsi, ale marnowaliśmy dużo okazji.

- W drugiej połowie zmarnowaliśmy dużo okazji. Nie zdobyliśmy 3-4 bramek, który normalnie zdobywamy. To dobry wynik, ale wyjeżdżamy z odczuciem, że mogliśmy zdobyć więcej goli w drugiej połowie, kiedy byliśmy od nich lepsi. Widać było ich zmęczenie wynikające z dużej ilości biegania w pierwszej połowie.

- Rewanż? Będzie tak samo, Barcelona będzie dominować. Postaramy się lepiej wykańczać akcje. Wszystko jest otwarte. To dobry wynik, ale Barça zasłużyła na więcej.


C2Q Q6600 4x2.4GHz;Gigabyte S-series;Gigabyte GF GTX260 896MB;4GB DDR2 OCZ 800Mhz;Samsung 320GB, OCZ 600W;DVD LG;MODECOM STEP

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6750 dnia: Styczeń 31, 2013, 08:34:11 »
Można by zrobić coś podobnego z wypowiedziami Mourinho.
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline sempre_barca

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 294
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 16.08.2011r.
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6751 dnia: Styczeń 31, 2013, 11:10:36 »
Co Varane wczoraj pograł. Jestem w szoku a także pełen podziwu dla niego. Przed meczem stawiałem lekko 2-0 dla Barcy patrząc w jakiej są formie i z jaką obroną przyjdzie im się zmierzyć. I faktycznie gdyby lepszą skutecznością popisał się m.in. Pedro to mecz byłby wygrany a tak trzeba będzie się w rewanżu sporo namęczyć żeby awansować do finału bo Real gra coraz lepiej.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6752 dnia: Styczeń 31, 2013, 11:57:59 »
2009

...

No ale co to ma pokazać?

Szkoda trochę tych sytuacji niewykorzystanych, bo w rewanżu może być ciężko. Zwłaszcza akcja Pedro, byłem pewien, że wpadnie.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6753 dnia: Styczeń 31, 2013, 12:23:48 »
Co Varane wczoraj pograł. Jestem w szoku a także pełen podziwu dla niego. Przed meczem stawiałem lekko 2-0 dla Barcy patrząc w jakiej są formie i z jaką obroną przyjdzie im się zmierzyć. I faktycznie gdyby lepszą skutecznością popisał się m.in. Pedro to mecz byłby wygrany a tak trzeba będzie się w rewanżu sporo namęczyć żeby awansować do finału bo Real gra coraz lepiej.

Można iść w drugą stronę, gdyby wczoraj celownik dobrze ustawili Ronaldo i Benzema wynik też był inny. Mecz niewykorzystanych sytuacji, ale i tak ciekawe widowisko i wynik raczej sprawiedliwy. Czekamy na rewanż :D.

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6754 dnia: Styczeń 31, 2013, 13:19:11 »
Takiej patelni jak Alba, Fabregas, Pedro czy Xavi nie miał żaden z zawodników Realu.
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6755 dnia: Styczeń 31, 2013, 14:14:12 »
No może i takiej nie, ale i tak po tych trzech akcjach powinny paść bramki. Z drugiej strony nie możemy rozważać, że każda akcja, każdy strzał to pewna bramka.. :)

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6756 dnia: Styczeń 31, 2013, 14:31:06 »
Nic nie rozważam. Po prostu twierdzę, że Barca miała lepsze sytuacje ilościowo i jakościowo.
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6757 dnia: Styczeń 31, 2013, 15:45:55 »
No ale co to ma pokazać?
Może to, że Xavi ma jakąś obsesję na temat Realu?

Offline Nejdro

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2012
  • location: Tychy
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 26.04.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6758 dnia: Styczeń 31, 2013, 17:54:21 »
Może to, że Xavi ma jakąś obsesję na temat Realu?

I fan Realu to wypomina?
Prawdziwą porażką nie jest przegrać, ale nie podjąć walki w ogóle.

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6759 dnia: Styczeń 31, 2013, 18:06:30 »
No i co z tego?
Btw. Barca miała więcej sytuacji, ponieważ po stracie gola Real się otworzył i Barca miała otwartą drogę do bramki. Jakiś cud sprawił, że Real skończył mecz tylko z jednym golem z tyłu.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona, wyniki, aktualnosci itd.
« Odpowiedź #6759 dnia: Styczeń 31, 2013, 18:06:30 »